Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+28
_DREAM_
Juve1974
Petike007
Tankcsapda
Téjlor89
laac
virracocha
Malloy
LeRoi10
_Tyler
bombahoppa
elnastra
buktar
simoon
.bb.
sneco7
juventute
rakkenroll
EsztéNégy
exchaby
mbence
Krisz
DartagnanX
kilopo
cortamelasombra
zetterberg40
kdavid86
s4tch
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2017-01-25, 10:07

bazz, előbb olvastam twitteren, hogy lemina 45-60 napra is kieshet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2017-01-21, 16:37

LeRoi10 írta:
Marchisio izom problémák miatt kihagyja a Lazio elleni meccset. 3-5-2-t várnak, Hernanes-Pjanic-Rincon maggal. A két szélen Lichtivel és Asamoahval. Uramatyám.

Allegri már lenyilatkozta a 4 védős felállást Licht, Bonu, Giorgio, Kwadcsi
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2017-01-21, 15:47

Marchisio izom problémák miatt kihagyja a Lazio elleni meccset. 3-5-2-t várnak, Hernanes-Pjanic-Rincon maggal. A két szélen Lichtivel és Asamoahval. Uramatyám.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2017-01-18, 19:24

Lemina számára gyorsan befejeződött az Afrika-kupa. Hátsérülés miatt 2-3 hét kényszerpihenő vár rá.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2017-01-02, 13:53

- Legutóbb még úgy volt, hogy Alves csak március fele térhet vissza. Nem tudom miről maradhattam le, de ma már a csapattal edzett.
- Bonucci szerencsére magányosan edz teremben. A hírek szerint nem kockáztatnak semmit de a jövőhéten már így is a csapattal edzhet.
- Az egyetlen sérültünk így SándorSándor maradt. Az ő húzódása is már 2 hete volt, nemsokára reméljük teljes lesz a brigád. Jó lenne ezt hosszabb távon is tartani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-12-25, 19:50

Szandi 3 hét... No No
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-12-18, 13:38

Pjancsiról valami?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-12-13, 17:35

s4tch írta:
és egy gyors ember, akivel úgy lehet kontrázni, mint moratával. utóbbi simán lehetne pjaca.

A nyári hírek szerint pont ezzel a céllal vették meg Kobráék, Morci-pótlónak.

Egyébként látom, hogy a Tuz-os bankár csávó is úgy tudja (?), hogy nyárra borítékolható a Kessie, Caldara duó Bergamoból. Plusz januárban Witsel és/vagy Rincon a célpont.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-12-13, 16:54

pont ezt akartam én is linkelni:
https://twitter.com/juventusfc/status/808676167146422276

nekem két dolog hiányzik a mostani csapatból: egy vidal-féle csávó, aki mészárol a középpályán, és egy gyors ember, akivel úgy lehet kontrázni, mint moratával. utóbbi simán lehetne pjaca.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-12-13, 16:16

Nocsak, ki edzett ma ismét a brigáddal....

Sérültek, hiányzók - Page 26 1f497483eae1f0b6a80e3aa89b4e7027

Pont az ilyen tényezők miatt durva, hogy mennyi tartalék van még ebben a csapatban. Remélem Pjaca kihasználva a sérülését most már perfekt olasz és jól beilleszkedett. Hatalmas fegyvertény lehet ő is tavasszal.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-30, 09:57

Akármilyen nagy baromság is amit írok, de ebből a válságból biztos vagyok, hogy jól fogunk kijönni.

Ezt a csapatot Conte visszarántotta a gyökereihez. Győzni minden áron.

Allegri egy taktikusabb jobb csapattá tette.

Ami fejlődés volt, azt mindig egy b...szott nagy saller hozta meg. Olyanok vagyunk mint a csillagharcosok, kell a verés hogy jobbak legyünk.

Most azt érzem, hogy ez eljött. Allegri nagyon okos edző, a csapat pedig rendelkezik bajnokokkal, akik nem engedik a győztes mentalitást veszni. Ott van Super Gigi, vagy Chiello (never say no to panda), vagy Evra, akikről látszik, hogy az öltözőben is vezérek.

Nem hiszem, hogy a grinta elveszne, most fog csak igazán érvényesülni. Annyira nem szar a helyzet, mint ahogy látszik, max a 3-5-2-t kell jegelni. Mert ahhoz valóban nincsenek meg a játékosok.

+1 Lirola nagyon várós.

Jön a dicsőséges tavasz, ahogy szokott jönni. Én nem félek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-30, 09:08

LeRoi10 írta:
CsT írta:


Vannak olyan hírek is, hogy Dani Alves sérülése miatt visszarendeli a klub Lirolát.

Az még sajnos mindig azt jelentené, hogy Lichti játszik :/. Darmian lenne a nyerő

Januárban konkrét lehetősége lenne Lirolanak hogy élesben bizonyitson, a sérülések miatt Allegri kenytelen lenne használni. Kb mint Sturaro eseteben lenne fel éve hogy bizonyitsa a helyét a csapatban, nem pedig dísznek ülne a padon, mint anno Rugani. Aztan ha meguti a mercet akkor lehetne egyre jobban a kezdőbe epiteni (mint AlexSandor) az oregek karara, ha nem akkor el lehet passzolni. Fél ev alatt akarmilyen teljesitmenyt nyujt nem ezen fog mulni a sikerünk. Ha leigazoljuk Darmiant, akkor Lirola kb megy a süllyesztőbe.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-30, 07:27

CsT írta:
zetterberg40 írta:
A klub megerősítette, hogy Bonuccinak 45-60 napot kell kihagynia.
Dani Alvest még vizsgálják.
Katasztrófa.

off: http://index.hu/sport/2016/11/29/brazil_futballcsapattal_zuhant_le_egy_repulo/

Tragédia Sad(( 3 hete elvileg ezzel a géppel utazott a komplett argentin válogatott...

Vannak olyan hírek is, hogy Dani Alves sérülése miatt visszarendeli a klub Lirolát.

Az még sajnos mindig azt jelentené, hogy Lichti játszik :/. Darmian lenne a nyerő
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-30, 06:45

zetterberg40 írta:
A klub megerősítette, hogy Bonuccinak 45-60 napot kell kihagynia.
Dani Alvest még vizsgálják.
Katasztrófa.

off: http://index.hu/sport/2016/11/29/brazil_futballcsapattal_zuhant_le_egy_repulo/

Tragédia Sad(( 3 hete elvileg ezzel a géppel utazott a komplett argentin válogatott...

Vannak olyan hírek is, hogy Dani Alves sérülése miatt visszarendeli a klub Lirolát.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-29, 10:47

A klub megerősítette, hogy Bonuccinak 45-60 napot kell kihagynia.
Dani Alvest még vizsgálják.
Katasztrófa.

off: http://index.hu/sport/2016/11/29/brazil_futballcsapattal_zuhant_le_egy_repulo/

Tragédia Sad(( 3 hete elvileg ezzel a géppel utazott a komplett argentin válogatott...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 19:49

Dani Alves asszonyga instán nem olyan vészes a sérülése... scratch scratch
Dibcsi meg már 7végén visszajöhet? Könyörgöm ne siettessük! Suspect
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 14:31

s4tch írta:
rezümé:


És én még azon aggódtam a szezon elején, hogy Rugani nem fog eleget játszani.....

A decembert valahogy ki kell húzni, mondjuk most jön 3 kurvakemény bajnoki, meg majd a zuperkupa. Még jó, hogy Bl-re már nem nagyon kell koncentrálni.

Marrotta meg lassan beállíthatja a transfermarkt.-ot kezdőlapnak januártól.

Mattiello? Mandragora? Decsejje? Razz
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 11:12

s4tch írta:
...

vazze, ez nagyon kemény... Shocked
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 10:43

rezümé:

kapusok: ok

védők:
bonucci 2 hónapra ko, mire újra edzésbe áll és formába lendül, az se két hét. február körül talán bevethető lesz
alves 3 hónapra ko, március-április
barza idénre ko
chiellini sérülésből jön vissza
benatia sérülésből jön vissza, és lefényel az afrika-kupára
licht sérülésből jön vissza, és ezer éve nem láttuk jól játszani, iszonyúan lelassult
rugani, evra, szandi ok

középpálya:
asamoah örökké sérült, megy afrika-kupára
marchisióra vigyázni kell, nem terhelhető
khedira még húzza egészségesen, de ő se játszhat heti 2 meccset hónapokon át
lemina egy ideje tiltólistán van, és ha igaz, amit CsT írt, vele kapcsolatban is várható egy vidal-caceres-féle végjáték, és amúgy is lelép az afrika-kupára
cuadrado fasza, de mostanában sokat játszott, fáradtnak tűnt tegnap is
sturaro sérülésből tért vissza, és azóta teljesen reménytelen
pjanic súlytalan, hernanes béna, de legalább ők egészségesek

csatársor
dybala ko, talán december közepén visszatér
pjaca ko, fasztuggya, mikor lehet rá építeni
higany sérülésből jött vissza, láthatóan nincs formában
mandzu januárban elmegy a kína-kupára a horvát válogatottal
kean tacskó még, vele kapcsolatban az is nagy szó, hogy egyáltalán beszélünk róla

ez azért kibaszott szomorú. nem tudom, 3-400 milliós klub volt-e valaha ennyire gyászos helyzetben, ami a játékosok rendelkezésre állását illeti. már tavaly is a sérülések jelentették a legnagyobb problémát, de úgy látszik, sikerült a tavalyit is megfejelni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 10:08

januárban esélyes egy Evra-Rugani középhátvád duó, 3 védőre meg esély sem lesz, nem lesz 3 egészséges, Dani Alves szezonjának kb vége, Bonu sérült, Chiellini é Benatia csak idő kérdése, Lichti meg....
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 09:42

Petike007 írta:
Krisz írta:
Kétlem, hogy a háttérben lévő ok olyan lenne ami csak az izomserulesek kockazatat növeli, egyéb sérülésekét nem.

Ami a scenariok valoszinuseget illeti, nekem olyan abszurd az egész, hogy komolyan nem tudok donteni. Nálam ugyanolyan nonsense ha Italia legjobban menedzselt klubja bevallal egy ilyen kockazatot vagy ha 3 evig nem tud mit kezdeni vele. Mindenesetre Allegri a Milannal is ugyanezt nyomta, leginkább nála kell keresgelni a problema kulcsat.

Anno mintha lett volna egy olyan riport amiben Allegri arról mesélt, hogy december végéig alapozás van nála, hogy tavaszra álló zászlóval hághassuk végig a világot. Arról is beszélt, hogy tudja, hogy ez sok sérülttel jár, de a győzelem miatt megéri. Ha megtalálom linkkelem. Ettől függetlenül k..va gáz, hogy jobb csapatot lehet összerakni a sérültekből, mint az egészségesekből.

pont ilyesmire gondolok én is
a probléma oka minden bizonnyal régóta ismert, csak valamilyen okból épp nem éri meg változtatni rajta
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 08:57

http://www.calciomercato.it/news/405114/juventus-tegola-bonucci-ecco-quanto-dovr-restare-fuori.html

a gazzettára hivatkozva 2 hónapot írnak bonuccinak.

kurvaéletbemár.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 08:44

Krisz írta:
Kétlem, hogy a háttérben lévő ok olyan lenne ami csak az izomserulesek kockazatat növeli, egyéb sérülésekét nem.

Ami a scenariok valoszinuseget illeti, nekem olyan abszurd az egész, hogy komolyan nem tudok donteni. Nálam ugyanolyan nonsense ha Italia legjobban menedzselt klubja bevallal egy ilyen kockazatot vagy ha 3 evig nem tud mit kezdeni vele. Mindenesetre Allegri a Milannal is ugyanezt nyomta, leginkább nála kell keresgelni a problema kulcsat.

Anno mintha lett volna egy olyan riport amiben Allegri arról mesélt, hogy december végéig alapozás van nála, hogy tavaszra álló zászlóval hághassuk végig a világot. Arról is beszélt, hogy tudja, hogy ez sok sérülttel jár, de a győzelem miatt megéri. Ha megtalálom linkkelem. Ettől függetlenül k..va gáz, hogy jobb csapatot lehet összerakni a sérültekből, mint az egészségesekből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 08:17

Kétlem, hogy a háttérben lévő ok olyan lenne ami csak az izomserulesek kockazatat növeli, egyéb sérülésekét nem.

Ami a scenariok valoszinuseget illeti, nekem olyan abszurd az egész, hogy komolyan nem tudok donteni. Nálam ugyanolyan nonsense ha Italia legjobban menedzselt klubja bevallal egy ilyen kockazatot vagy ha 3 evig nem tud mit kezdeni vele. Mindenesetre Allegri a Milannal is ugyanezt nyomta, leginkább nála kell keresgelni a problema kulcsat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 08:10

jackie_d írta:
én nem tudom elképzelni, hogy ne tudnák a csapatnál hogy mi áll a háttérben
szerintem tudatosan vállalt kockázat, amit most pont beszoptunk

tudatosan azért nem nagyon hozza az ember olyan helyzetbe a saját klubját, hogy állandóan 4-5 játékos üljön a nővérkék térdén izomszakadással.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-28, 07:03

Közben Lemináról pedzegetik,hogy nem igazán influenzás, hanem Vidalt játszott és karambolozott valamelyik hajnalban. confused
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-27, 23:20

Krisz írta:
Gyökér volt a bíró, as usual, de nyilván nem ezért szoptunk.

persze, igazad van, csak azt akartam hangsúlyozni hogy a spori szerint a szárkapocscsonttörést szenvedő játékos volt a szabálytalan...

Krisz írta:
Tudatosan vállalt kockázat 3 éve? Azért az elég nonsense, akkor 3 éve azért imádkoznak Marottáék, hogy ne szakadjon szét a térde a sztárjátékosoknak?
Egyik verziót se tudom megérteni.
izomsérülésekről volt szó, nem szalagszakadásokról, hello! rabbit
ezek viszonylag gyorsan gyógyuló, alacsony kockázatú problémák, én simán el tudom képzelni hogy az állóképesség kimaxolása érdekében bevállaljuk hogy előfordulhatnak
(vagy mondjuk a túltolt kokszot ürítjük a "sérült" játékosokban, vagy mittudomén, csak brainstormingolok...)

szerintem ez sokkal valószínűbb, mintsemhogy olaszország legtudatosabban menedzselt klubja ne tudjon mit kezdeni egy évek óta fennálló, nyilvánvaló problémával
komolyan, szerinted mi a valószínűbb scenario?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-27, 22:59

Sajnos ez egy ördögi kör, ha sok a sérült, az egészségesnek kell többet játszani mint amennyit szabadna és általában ennek ez a vége. Bonu a Chievo ellen pihent volna, ha Barza nem sérül le a 4. percben, aztán Benatia is kidőlt, Chiello meg eleve sérült volt, szóval neki semmi pihije nem volt.

Most viszont baj van, jön 3 elég necces meccs, egy brutál formában lévő Atalanta, aztán Derby egy olyan Toroval ami régen volt már ilyen erős, aztán Róma. Lehet karácsonykor nem magabiztos első hely, hanem mondjuk egy harmadik..... scratch
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-27, 22:41

jackie_d írta:
Krisz írta:
Alves: szárkapocscsont törés

affraid a sporinak meg valahogy mégis sikerült alves ellen fújni annál az esetnél...

Volt idejük visszalassítani 48szor amíg levitték Alvest, a labdán kívül mindent sikerült eltalálni. Gyökér volt a bíró, as usual, de nyilván nem ezért szoptunk.

jackie_d írta:

Krisz írta:

Nem tudom elhinni, hogy hosszú évek kínlódása után a vezetőség még nem zongorázott le egy root cause analysist és eszközölt változtatásokat.


én nem tudom elképzelni, hogy ne tudnák a csapatnál hogy mi áll a háttérben
szerintem tudatosan vállalt kockázat, amit most pont beszoptunk

Tudatosan vállalt kockázat 3 éve? Azért az elég nonsense, akkor 3 éve azért imádkoznak Marottáék, hogy ne szakadjon szét a térde a sztárjátékosoknak?
Egyik verziót se tudom megérteni.

Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-27, 22:00

Krisz írta:
Nem tudom elhinni, hogy hosszú évek kínlódása után a vezetőség még nem zongorázott le egy root cause analysist és eszközölt változtatásokat.

én nem tudom elképzelni, hogy ne tudnák a csapatnál hogy mi áll a háttérben
szerintem tudatosan vállalt kockázat, amit most pont beszoptunk
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime2016-11-27, 21:56

Krisz írta:
Alves: szárkapocscsont törés

affraid a sporinak meg valahogy mégis sikerült alves ellen fújni annál az esetnél...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: