Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Sérültek, hiányzók

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-28, 08:17

Kétlem, hogy a háttérben lévő ok olyan lenne ami csak az izomserulesek kockazatat növeli, egyéb sérülésekét nem.

Ami a scenariok valoszinuseget illeti, nekem olyan abszurd az egész, hogy komolyan nem tudok donteni. Nálam ugyanolyan nonsense ha Italia legjobban menedzselt klubja bevallal egy ilyen kockazatot vagy ha 3 evig nem tud mit kezdeni vele. Mindenesetre Allegri a Milannal is ugyanezt nyomta, leginkább nála kell keresgelni a problema kulcsat.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-28, 08:10

@jackie_d wrote:
én nem tudom elképzelni, hogy ne tudnák a csapatnál hogy mi áll a háttérben
szerintem tudatosan vállalt kockázat, amit most pont beszoptunk

tudatosan azért nem nagyon hozza az ember olyan helyzetbe a saját klubját, hogy állandóan 4-5 játékos üljön a nővérkék térdén izomszakadással.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-28, 07:03

Közben Lemináról pedzegetik,hogy nem igazán influenzás, hanem Vidalt játszott és karambolozott valamelyik hajnalban. confused
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 23:20

@Krisz wrote:
Gyökér volt a bíró, as usual, de nyilván nem ezért szoptunk.

persze, igazad van, csak azt akartam hangsúlyozni hogy a spori szerint a szárkapocscsonttörést szenvedő játékos volt a szabálytalan...

@Krisz wrote:
Tudatosan vállalt kockázat 3 éve? Azért az elég nonsense, akkor 3 éve azért imádkoznak Marottáék, hogy ne szakadjon szét a térde a sztárjátékosoknak?
Egyik verziót se tudom megérteni.
izomsérülésekről volt szó, nem szalagszakadásokról, hello! rabbit
ezek viszonylag gyorsan gyógyuló, alacsony kockázatú problémák, én simán el tudom képzelni hogy az állóképesség kimaxolása érdekében bevállaljuk hogy előfordulhatnak
(vagy mondjuk a túltolt kokszot ürítjük a "sérült" játékosokban, vagy mittudomén, csak brainstormingolok...)

szerintem ez sokkal valószínűbb, mintsemhogy olaszország legtudatosabban menedzselt klubja ne tudjon mit kezdeni egy évek óta fennálló, nyilvánvaló problémával
komolyan, szerinted mi a valószínűbb scenario?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 22:59

Sajnos ez egy ördögi kör, ha sok a sérült, az egészségesnek kell többet játszani mint amennyit szabadna és általában ennek ez a vége. Bonu a Chievo ellen pihent volna, ha Barza nem sérül le a 4. percben, aztán Benatia is kidőlt, Chiello meg eleve sérült volt, szóval neki semmi pihije nem volt.

Most viszont baj van, jön 3 elég necces meccs, egy brutál formában lévő Atalanta, aztán Derby egy olyan Toroval ami régen volt már ilyen erős, aztán Róma. Lehet karácsonykor nem magabiztos első hely, hanem mondjuk egy harmadik..... scratch
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 22:41

@jackie_d wrote:
@Krisz wrote:
Alves: szárkapocscsont törés

affraid a sporinak meg valahogy mégis sikerült alves ellen fújni annál az esetnél...

Volt idejük visszalassítani 48szor amíg levitték Alvest, a labdán kívül mindent sikerült eltalálni. Gyökér volt a bíró, as usual, de nyilván nem ezért szoptunk.

@jackie_d wrote:

@Krisz wrote:

Nem tudom elhinni, hogy hosszú évek kínlódása után a vezetőség még nem zongorázott le egy root cause analysist és eszközölt változtatásokat.

Tudatosan vállalt kockázat 3 éve? Azért az elég nonsense, akkor 3 éve azért imádkoznak Marottáék, hogy ne szakadjon szét a térde a sztárjátékosoknak?
Egyik verziót se tudom megérteni.

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 22:00

@Krisz wrote:
Nem tudom elhinni, hogy hosszú évek kínlódása után a vezetőség még nem zongorázott le egy root cause analysist és eszközölt változtatásokat.

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 21:56

@Krisz wrote:
Alves: szárkapocscsont törés

affraid a sporinak meg valahogy mégis sikerült alves ellen fújni annál az esetnél...
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 21:31

Tolisso egyébként azért sem lenne rossz ötlet, mert mind belső középpályásként, mind jobb hátvédként bevethető. Persze ő januárban egészen biztosan nem mozdítható.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 20:51

@Krisz wrote:
Alves: szárkapocscsont törés, Bonucci: combizom "trauma" - nekem sima húzódásnak tűnt, nyoma nem volt hogy megrúgták volna. Itt a December, megint le van lakva a keret. 3 év alatt nem sikerült ezt a problémát orvosolni, egyszerűen nevetséges.

Nem tudom mennyi idő Alves sérülése, de a mostanában totál homály Lichti pont emiatt fog visszakerülni a BL keretbe...

Allegri edzésmódszereiben kellene keresni a hibát, nem pedig csak az orvosok munkájában. Vagy lehet, hogy az alapozás nem megfelelő, de mindenképpen saras az edzői stáb is. Conte alatt ilyen gondunk nem volt. Marottanak lesz bőven munkája télen, már csak szimplán az is, hogy eldöntse, milyen posztra kellene leginkább erősíteni. Van három lehetőség Dani Alves kiesésével, én jobbhátvédet keresnék sürgősen. 3-4 hónapot mondanak neki. Alves közel sem olyan, mint fénykorában volt, de Lichtitől még mindig jóval jobban játszik. Lesz olyan a szezon során akár egy meccs erejéig is, hogy a teljes keret rendelkezésre álljon?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-27, 19:47

Alves: szárkapocscsont törés, Bonucci: combizom "trauma" - nekem sima húzódásnak tűnt, nyoma nem volt hogy megrúgták volna. Itt a December, megint le van lakva a keret. 3 év alatt nem sikerült ezt a problémát orvosolni, egyszerűen nevetséges.

Nem tudom mennyi idő Alves sérülése, de a mostanában totál homály Lichti pont emiatt fog visszakerülni a BL keretbe...
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-11, 16:17

Lassan a J-medicalt is Marrotta alá kell helyezni, aztán igazolni rendes orvosokat....A Paca gyereket is faszául félrediagnosztizálták....
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-11, 16:00

@CsT wrote:
@Krisz wrote:
http://www.juventus.com/en/news/news/2016/dybala-medical-update-.php

Tehát a klub hivatalos közleményben azt írja, hogy még 3 hét kell Dybalanak, hogy elkezdhessen edzeni a többiekkel...

Allegri takaroggyon

Fasza, múlt héten még 2 hetet írtak. Marci sérüléséről van már valami konkrét?

Én ott ragadtam le, hogy a válogatott bohóckodás után már játszhat. Most meg arról van szó, hogy 3 hét múlva - tehát két héttel a válogatott bohóckodás után - már edzhet...
Nonsense. Nem tudom elhinni, hogy hosszú évek kínlódása után a vezetőség még nem zongorázott le egy root cause analysist és eszközölt változtatásokat.
Back to top Go down
View user profile
.bb.
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-11, 15:55

@CsT wrote:
Gondolom aki esetleg részt tud venni a válogatott meccseken, az majd ott szed össze valamit....

csak van annyi eszük, hogy használnak gumit!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-11, 15:41

@Krisz wrote:

Tehát a klub hivatalos közleményben azt írja, hogy még 3 hét kell Dybalanak, hogy elkezdhessen edzeni a többiekkel...

Allegri takaroggyon

Fasza, múlt héten még 2 hetet írtak. Marci sérüléséről van már valami konkrét?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-11, 15:11

Allegri takaroggyon
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-09, 14:39

@LeRoi10 wrote:

Ó te férfiisten!

Ez abból is látszik, hogy személyesen Andrea Bocelli kezeli.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-09, 12:36

Ó te férfiisten!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-07, 17:03

@zetterberg40 wrote:
@Krisz wrote:
*Update: J Medical jelentette, hogy kb 2 hónapot hagy ki Barza, 4 hétig fel lesz kötve a keze.

Chiellini két hetente sérült, Benatia szintén porcelánból van, Rugani sosem játszik, úgyhogy már látom magam előtt a Licht-Bonu-Evra hármast...

Ott van még Dani Alves is belső védőnek Rugani vagy a 4 védős rendszer bevetése előtt! Smile Esetleg kipróbáljuk Mandzukics-ot hátul.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-07, 17:01

Gondolom aki esetleg részt tud venni a válogatott meccseken, az majd ott szed össze valamit....
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-07, 16:33

@Krisz wrote:
*Update: J Medical jelentette, hogy kb 2 hónapot hagy ki Barza, 4 hétig fel lesz kötve a keze.

Chiellini két hetente sérült, Benatia szintén porcelánból van, Rugani sosem játszik, úgyhogy már látom magam előtt a Licht-Bonu-Evra hármast...
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-07, 12:33

Barza kb 1 honapra esik ki (=iden gyakorlatilag mar nem jatszik), Marcsi pedig elhagyta az olasz edzotabort es kihagyja a valogatott meccseket. Izomproblemat emlitettek... albino
Remelem ez csak addig tart majd amig lecsengenek a valogatott meccsek.

Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-04, 18:49

@zetterberg40 wrote:
http://www.football-italia.net/93895/allegri-furious-over-dybala

LOL

Az ilyenek jól jönnek amikor épp arról tárgyalnak a felek, hogy mennyi legyen a játékos fizetése.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-04, 17:31

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-11-04, 10:26

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-26, 20:26

Csak sikerült megint félrediagnosztizálnia Pjacát az orvosi stábnak. Ez már eléggé kínos.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-26, 18:46

További sérültek - Pjanic, Benatia OUT

Juventus (probable): Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra; Cuadrado, Khedira, Marchisio, Alex Sandro; Higuain, Mandzukic

Delneri és Ranieri azért csettintene erre az ócska 442re...

A horvát orvosok mégis közelebb jártak az igazsághoz

“The prognosis can be better defined in the next two to three weeks, based on the evolution of the injury and result of further tests.”

GYÖNYÖRŰ
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-24, 19:06

@CsT wrote:
@Krisz wrote:
Dybala 4 meccset hagy ki. Én őszintén remélem, hogy nem Cuadradoval probalunk majd meg 2 csataros felallasban kinlodni. Vagy 343 (eleg cinkes a nem tul szteroidos középpályánkkal, vagy kimarad Pjanic?) valamilyen 4 vedos szelsos felallas kell. Vagy jatszon Kean amig Pjaca nem epul fel.

Nem is tudom melyik lenne a rosszabb, Pulival SS-t játszatni vagy egy Mandzu-Higany páros, pedig sanszos, hogy ebben a kettőben gondolkodik Allegri....Amúgy ha jól emlékszem Paca kb akkor térhet vissza mint Dibcsi,nem?

Vagy 4-3-3-ra állunk át, a széleken Cuadradoval és Sandroval. Nem valószínű egyébként, hogy változtatunk, de ennyi sérülttel még ezt is el tudnám képzelni.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-24, 18:25

@Krisz wrote:
Dybala 4 meccset hagy ki. Én őszintén remélem, hogy nem Cuadradoval probalunk majd meg 2 csataros felallasban kinlodni. Vagy 343 (eleg cinkes a nem tul szteroidos középpályánkkal, vagy kimarad Pjanic?) valamilyen 4 vedos szelsos felallas kell. Vagy jatszon Kean amig Pjaca nem epul fel.

Nem is tudom melyik lenne a rosszabb, Pulival SS-t játszatni vagy egy Mandzu-Higany páros, pedig sanszos, hogy ebben a kettőben gondolkodik Allegri....Amúgy ha jól emlékszem Paca kb akkor térhet vissza mint Dibcsi,nem?
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-24, 13:09

Egyébként amit Dybala kap meccsről-meccsre, azt nem tenném zsebre. Nagyon féltem egy brutális szabálytalanság által okozott hosszabb sérüléstől. Lehet, hogy az orvosi stáb is látta ezt, és így pihentetjük.

bombahoppa
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   2016-10-24, 13:02

@jackie_d wrote:
@Krisz wrote:

Ööö ezt hogy érted?

nem tudom... Very Happy

a gyorsan regenerálódó sérülések hosszú ideje fennálló magas gyakorisága valamiféle tudatosságra enged következtetni
nehezen tudom elhinni, hogy a rendelkezésre álló legmodernebb módszerek/orvosi háttér mellett ne lehetne valamit tenni ellene
lehet hogy a klub szándékosan vállalja fel az ilyen apróbb izomsérülések kockázatát valamilyen egyéb cél érdekében
ha hozzáteszed hogy a sérült játékos kevésbé picsog hogyha keveset játszik, akkor egész szép konteót lehet kihozni belőle alien

Ez gyönyörű gondolatmenet, irigy vagyok rá.

Sponsored content

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   

Back to top Go down

Sérültek, hiányzók
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next