Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1

Go down 
+6
_DREAM_
LeRoi10
Krisz
bombahoppa
Joe111
CsT
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 14:44

Krisz írta:


A 40 perc alatt ugyanúgy lejön, hogy rendben vannak, mint ahogy Chiesa 60 percénél, hogy passzol ehhez a rendszerhez.
Artúrnak semmi sem fekszik, ő egy tiki takában jó, tartani meg tovább passzolni labdát meg zárni a sávokat, nem köré kell építeni a csapatot az biztos. Nem hiszem, hogy a felállással van itt a gond, hanem a feladatokkal és a fegyelemmel. 3 védővel miért nehezebb pressingelni? 3 védő pont azt jelenti, hogy a wingbackek nyugodtabban mehetnek előre, mert van egy extra ember hátul biztosítani. A mi 3 védős felállásunkban Danilo amúgy sem egy sima középhátvéd.
Mielőtt elkezdenénk több felállást használni, előbb egyet kéne teljesen kidolgozni és megtanulni...

Azért azt, hogy a pressing feküdni fog Chiesanak, nem 60 perc alatt tudjuk megállapítani. Nagyon nem ugyanonnan indul ez, mint az, hogy két játékos, aki 40 percet játszott együtt kétfős középpályán, jól kiegészítik-e egymást. Chiesa elég gyors, labdaügyes, harcos játékos, keresi a labdaszerzési lehetőségeket, én ezek miatt gondoltam, hogy jó lehet. Félre ne értsd, remélem, hogy Rabiot és Benta kiegészítik egymást, csak kicsit elhamarkodott kijelentésnek tartom, hogy biztosan jók lesznek.

Arthurral kapcsolatban Pirlo sem nyilatkozott a legpozitívabban, egyébként Setién is valami hasonlót jelölt meg vele problémaként. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy huzamosabb ideig padozni fog.

Manapság egy négyvédős rendszerben is a szélső hátvédek rendkívül aktívan mennek előre, függetlenül attól, hogy eggyel kevesebb játékos biztosít hátulról. Viszont ha a középpályán lenne egy fővel több, akkor eggyel többen tudnák hamarabb megállítani az ellenfél labdajáratását, előbb tudnánk labdát szerezni és több helyzetet tudnánk kialakítani. Persze ez csak az én meglátásom, de szerintem ha két középpályásunknak nem fekszik a jelenlegi szisztéma, akkor szükséges a váltás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 13:22

Tankcsapda írta:


Chiesa Kijevben biztosan kezdő lesz, legalábbis logikusan gondolkodva játszatni kell olyat, aki az utána következő meccsen pihen. Szerintem neki egyébként ez a pressingelős foci feküdni fog, úgy gondolom, kezdő lesz.

Kulu szerintem azért jött le, mert volt egy sárgája. Oké, hogy nem törvényszerű egy második lap, de 9 emberrel már masszívan az 1 pontért kellett volna küzdeni, azt már nem bírta volna el a csapat.

Engem a középpálya jobban aggaszt. Hosszabbításokkal együtt is maximum 40 percet játszott együtt két meccsen Rabiot és Bentancur, de nagyon rendben van? Kicsit korai azért ezt kijelenteni. A Samp ellen a Rabiot-McKennie páros is működött, utána a Roma ellen baromira nem. Szerintem idő kérdése, hogy Pirlo rájöjjön, kell a harmadik középpályás. Arthurnak nem fekszik a kétfős kp, McKennie hiányosságait plusz középpályással fedni kell. Marad Rabiot, Bentancur és Ramsey, de a walesi jóval offenzívebb szerepkört játszik. Igazából Bentancurnak tökmindegy, hányan játszanak mellette, Rabiot kicsit kérdéses, de szerintem ő képes az átállásra. Én emiatt szinte biztos vagyok benne, hogy Pirlo idővel változtatni fog ezen a hibrid 3-4-2-1-es formáción, kérdés, hogy mikor. Egyébként ez a keret sokszínűbb annál, minthogy egy felállásnál leragadjunk. Egyébként három védővel nehezebb hatékonyan pressingelni, ez szintén indokolná a váltást.

A 40 perc alatt ugyanúgy lejön, hogy rendben vannak, mint ahogy Chiesa 60 percénél, hogy passzol ehhez a rendszerhez.
Artúrnak semmi sem fekszik, ő egy tiki takában jó, tartani meg tovább passzolni labdát meg zárni a sávokat, nem köré kell építeni a csapatot az biztos. Nem hiszem, hogy a felállással van itt a gond, hanem a feladatokkal és a fegyelemmel. 3 védővel miért nehezebb pressingelni? 3 védő pont azt jelenti, hogy a wingbackek nyugodtabban mehetnek előre, mert van egy extra ember hátul biztosítani. A mi 3 védős felállásunkban Danilo amúgy sem egy sima középhátvéd.
Mielőtt elkezdenénk több felállást használni, előbb egyet kéne teljesen kidolgozni és megtanulni...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 11:59

CsT írta:

Ramsey (posztja) szerintem is meghatározó, úgy vélem Kula lesz a helyettese. Fura, hogy az újságok szerint éppen Pirló mondott nemet Auá-ra és kérte helyette Chiésát. Pedig a francia tökéletes lett volna arra a posztra amit Ramsey játszott az első két meccsen.

Engem jobban aggaszt a 70 millás új Khediránk, kurva labdabiztos, de nem megy bele a párharcokba, azt nem bírja egy 2 fős belső kp, hogy az egyik tackle & interception nélkül hozzon le egy meccset.

Gyakorlatilag a gólunk volt az egyetlen olyan szitu amikor valami tudatosságot lehetett látni, ott a helyén voltak a szerepek, Kulu szervezett, Chiesa futott, Morata érkezett, a meccs többi részében pont ezek borultak fel és amikor Morata szervez és Kulu fut abból nem sok jó lesz. Egy csomószor összevissza helyezkedünk és ha ilyenkor labdavesztés van akkor átfut rajtunk az ellenfél mi meg szaladgálunk mint a mérgezett egerek...a kiállításnál is Chiesa aki elvileg RWB a bal oldali alapvonaltól futott a pálya közepe felé.

Egy ilyen kis csapat ellen mindenképpen nyerni, én nem tudom ezt semmilyen körülményre fogni (hiányzókra főleg nem mert 100szor annyiból gazdálkodunk, az összeszokatlanságra se hiszen a Crotone 5 védőjéből 4 is új igazolás volt. Ez a szezon ilyen lesz, ritkán lesz teljes keret.

Nekem Chiesa nagyon tetszett, van lendülete, zsugás és melózik. Kicsit több fegyelem kell neki (nem a nonsense piros miatt mondom), okosabb döntéshozás (ő se egy agytröszt, akárcsak Cuadrado meg Koszta) hogy ne 70%kal passzoljon, emellett a játékrendszer letisztázásával is fog ez javulni. Szükség volt rá bőven. Ami Auát illeti, melóban nem tudom mennyire tudja hozni azt a hatékony pressinget ami ugyancsak kell ahhoz a poszthoz, de itt szerintem arról volt szó, hogy Kosztát le tudtuk passzolni, az alibikirály meg inkább a pénzét számolja - ha esetleg januárban szerződést tudunk bontani akkor lehet esély Auára.

Artúrtól pontosan ezt vártam, előre-hátra alibi jó labdatartással, viszont a helyére van Rabiot/Benő, Ramsey posztjára egyelőre viszont nincs senki.

Ha most játszottunk volna a Samppal akkor lehet kikapunk, ott még senki nem volt felkészülve belőlünk, a csapat játéka sokat viszont azóta nem lépett előre, inkább ott tartunk, hogy néhány játékost bizonyos posztokon kizártunk, mint opció. Lehet, hogy a Crotone új védősort igazolt, de ugyanazt a játékrendszert tolja ugyanazzal ag edzővel 2 éve. Amikor Allegri alól kirántották a keretet, októberig bukdácsolt aztán nyert zsinórban 25 meccset, pedig ott nem egy új rendszerre kellett átkódoli a játékosokat és pre-seasonje is volt. Nem azt, mondom hogy Pirlonal is feltétlen ez lesz, csak azt, hogy ez úgy is nehéz meló, hogy nem szórják a kamu piros lapokat meg habzó szájjal VARozzák szét a góljainkat.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 11:47

Krisz írta:


Én a tizit nem vitatom, inkább a kiállítással van bajom. Chiesa a rengeteg eladott labda ellenére a mezőny legjobbja volt, amellett, hogy talán a legaktívabb pressingben és jól játszott össze Kulával. A lesgól meg nekem gyanús hiába VAR, ilyen közeli esetnél bőven pixelháború megítélni az elrúgás pillanatát, de sikwrült kihozni egy 2 centis lest - de ha ezt elengedem akkor is, 11 emberrel nem húztuk volna be?

Igazi veszély nem volt szvsz, jól kihasználták a sebezhetősegünket a kontráknál aztán megállt a tudomány, vagy bepasszolták a húsdarálóba középre vagy valami kurvagyenge lövéssel próbálkoztak. Azt adom hogy gyengék voltunk, Pirlo is talán kicsit túlhúzta a kezdőt, Kulát szvsz hiba volt lehozni, ha meg Dybala lábában volt legalább 15-20 perc akkor neki kellett volna jönnie Bernát helyett. Amíg ezek a meccsek gyakorlatilag felkészülési meccsnek számítanak, addig én különösebben nem várom el, hogy legyen játékunk; tanuljunk belőle és legyen meg a 3 pont.

Ami engem inkább aggaszt az Ramsey posztja, mert a Benő-Rabiot kp nagyon rendben van, viszont ezen az összetett pressingelős trequartista poszton egyedül Ramsey volt jó a Samp ellen, azóta senkinél sem ül. Emellett Ramseynal is lehet ilyen black swan teljesítmény, így meg vagyunk lőve, mert abban is nagy szerepe van, hogy ne rohanjanak át rajtunk, illetve hogy elől meg tudjuk tartani a labdát és normálisan tudjunk helyzeteket kialakítani (ez tegnap kizárólag Chiesa és Kula összjátékát jelentette).

Chiesa Kijevben biztosan kezdő lesz, legalábbis logikusan gondolkodva játszatni kell olyat, aki az utána következő meccsen pihen. Szerintem neki egyébként ez a pressingelős foci feküdni fog, úgy gondolom, kezdő lesz.

Kulu szerintem azért jött le, mert volt egy sárgája. Oké, hogy nem törvényszerű egy második lap, de 9 emberrel már masszívan az 1 pontért kellett volna küzdeni, azt már nem bírta volna el a csapat.

Engem a középpálya jobban aggaszt. Hosszabbításokkal együtt is maximum 40 percet játszott együtt két meccsen Rabiot és Bentancur, de nagyon rendben van? Kicsit korai azért ezt kijelenteni. A Samp ellen a Rabiot-McKennie páros is működött, utána a Roma ellen baromira nem. Szerintem idő kérdése, hogy Pirlo rájöjjön, kell a harmadik középpályás. Arthurnak nem fekszik a kétfős kp, McKennie hiányosságait plusz középpályással fedni kell. Marad Rabiot, Bentancur és Ramsey, de a walesi jóval offenzívebb szerepkört játszik. Igazából Bentancurnak tökmindegy, hányan játszanak mellette, Rabiot kicsit kérdéses, de szerintem ő képes az átállásra. Én emiatt szinte biztos vagyok benne, hogy Pirlo idővel változtatni fog ezen a hibrid 3-4-2-1-es formáción, kérdés, hogy mikor. Egyébként ez a keret sokszínűbb annál, minthogy egy felállásnál leragadjunk. Egyébként három védővel nehezebb hatékonyan pressingelni, ez szintén indokolná a váltást.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 11:10

Krisz írta:


Én a tizit nem vitatom, inkább a kiállítással van bajom. Chiesa a rengeteg eladott labda ellenére a mezőny legjobbja volt, amellett, hogy talán a legaktívabb pressingben és jól játszott össze Kulával. A lesgól meg nekem gyanús hiába VAR, ilyen közeli esetnél bőven pixelháború megítélni az elrúgás pillanatát, de sikwrült kihozni egy 2 centis lest - de ha ezt elengedem akkor is, 11 emberrel nem húztuk volna be?

Igazi veszély nem volt szvsz, jól kihasználták a sebezhetősegünket a kontráknál aztán megállt a tudomány, vagy bepasszolták a húsdarálóba középre vagy valami kurvagyenge lövéssel próbálkoztak. Azt adom hogy gyengék voltunk, Pirlo is talán kicsit túlhúzta a kezdőt, Kulát szvsz hiba volt lehozni, ha meg Dybala lábában volt legalább 15-20 perc akkor neki kellett volna jönnie Bernát helyett. Amíg ezek a meccsek gyakorlatilag felkészülési meccsnek számítanak, addig én különösebben nem várom el, hogy legyen játékunk; tanuljunk belőle és legyen meg a 3 pont.

Ami engem inkább aggaszt az Ramsey posztja, mert a Benő-Rabiot kp nagyon rendben van, viszont ezen az összetett pressingelős trequartista poszton egyedül Ramsey volt jó a Samp ellen, azóta senkinél sem ül. Emellett Ramseynal is lehet ilyen black swan teljesítmény, így meg vagyunk lőve, mert abban is nagy szerepe van, hogy ne rohanjanak át rajtunk, illetve hogy elől meg tudjuk tartani a labdát és normálisan tudjunk helyzeteket kialakítani (ez tegnap kizárólag Chiesa és Kula összjátékát jelentette).
Ramsey (posztja) szerintem is meghatározó, úgy vélem Kula lesz a helyettese. Fura, hogy az újságok szerint éppen Pirló mondott nemet Auá-ra és kérte helyette Chiésát. Pedig a francia tökéletes lett volna arra a posztra amit Ramsey játszott az első két meccsen.

Engem jobban aggaszt a 70 millás új Khediránk, kurva labdabiztos, de nem megy bele a párharcokba, azt nem bírja egy 2 fős belső kp, hogy az egyik tackle & interception nélkül hozzon le egy meccset.

Gyakorlatilag a gólunk volt az egyetlen olyan szitu amikor valami tudatosságot lehetett látni, ott a helyén voltak a szerepek, Kulu szervezett, Chiesa futott, Morata érkezett, a meccs többi részében pont ezek borultak fel és amikor Morata szervez és Kulu fut abból nem sok jó lesz. Egy csomószor összevissza helyezkedünk és ha ilyenkor labdavesztés van akkor átfut rajtunk az ellenfél mi meg szaladgálunk mint a mérgezett egerek...a kiállításnál is Chiesa aki elvileg RWB a bal oldali alapvonaltól futott a pálya közepe felé.

Egy ilyen kis csapat ellen mindenképpen nyerni, én nem tudom ezt semmilyen körülményre fogni (hiányzókra főleg nem mert 100szor annyiból gazdálkodunk, az összeszokatlanságra se hiszen a Crotone 5 védőjéből 4 is új igazolás volt. Ez a szezon ilyen lesz, ritkán lesz teljes keret.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 09:21

tjunior írta:

Ezzel csak az a baj, hogy félrevisz. A tizi a bőven megadható kategória, Bonu megint hülye volt. A piros lap meg ja, de előtte jól játszottunk? Lehet hogy én más meccset néztem de a Crotone bőven veszélyes volt, dominálta a meccset csak amellett balfax is, ezért fogyott el a tudomány a kapu előtt, nem véletlenül kiesőjelölt. Ez a két centis les engem is dühít de les volt.

Én a tizit nem vitatom, inkább a kiállítással van bajom. Chiesa a rengeteg eladott labda ellenére a mezőny legjobbja volt, amellett, hogy talán a legaktívabb pressingben és jól játszott össze Kulával. A lesgól meg nekem gyanús hiába VAR, ilyen közeli esetnél bőven pixelháború megítélni az elrúgás pillanatát, de sikwrült kihozni egy 2 centis lest - de ha ezt elengedem akkor is, 11 emberrel nem húztuk volna be?

Igazi veszély nem volt szvsz, jól kihasználták a sebezhetősegünket a kontráknál aztán megállt a tudomány, vagy bepasszolták a húsdarálóba középre vagy valami kurvagyenge lövéssel próbálkoztak. Azt adom hogy gyengék voltunk, Pirlo is talán kicsit túlhúzta a kezdőt, Kulát szvsz hiba volt lehozni, ha meg Dybala lábában volt legalább 15-20 perc akkor neki kellett volna jönnie Bernát helyett. Amíg ezek a meccsek gyakorlatilag felkészülési meccsnek számítanak, addig én különösebben nem várom el, hogy legyen játékunk; tanuljunk belőle és legyen meg a 3 pont.

Ami engem inkább aggaszt az Ramsey posztja, mert a Benő-Rabiot kp nagyon rendben van, viszont ezen az összetett pressingelős trequartista poszton egyedül Ramsey volt jó a Samp ellen, azóta senkinél sem ül. Emellett Ramseynal is lehet ilyen black swan teljesítmény, így meg vagyunk lőve, mert abban is nagy szerepe van, hogy ne rohanjanak át rajtunk, illetve hogy elől meg tudjuk tartani a labdát és normálisan tudjunk helyzeteket kialakítani (ez tegnap kizárólag Chiesa és Kula összjátékát jelentette).
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 09:04

LeRoi10 írta:
Ne kongassuk a vészharangokat. Nem kifogásokat keresek, de nézzük reálisan a helyzetet:

- az edzőnk karrierjének 3. tétmeccse volt ez
- nem volt normális felkészülés (persze senkinek sem, de mi most forgattuk fel a csapatot
- Hiányzott a két kezdő csatárunk (CR, Dybcsi), két kezdő védőnk (Chiellini, De Ligt), a kezdő bal wingback (Alex Sandro), + Ramsey, Megkeni
- 2 U23-as játékossal és 4 új igazolással kezdtünk
- Persze egyértelmű, hogy 30-szor annyit ért így is a kezdőnk de a srácok nagy része 3 válogatott meccset nyomott le 1 hét alatt. Közben  a Crotone vígan készült mára. Lásd pl Cuadrado, Danilo, Be'kúr akik 3-4 napja még dél-amerikában tolták

Ez egy őrült év lesz, de bízzunk Pirlóban. Sokat fiatalodott és szimpatikus ez a keret, ezeknek a srácoknak szívből lehet szurkolni.
És ne felejtsük el azt se, hogy a bíró nettó fasz volt.  lol!

(Szeretem elfogultan nézni a meccseket, de összesen nem bíróztam ennyit a csatalkozásom óta, mint most.)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 08:29

Krisz írta:


Ez lehet így volt, de különösebb gólveszélyben nem voltunk, sőt, 10 emberrel nekünk volt egy kapufánk, amit én már bent láttam, aztán meg az összefotosoppolt lesgól. Attól még, hogy nem játszottunk jól, nincs összeállva a játék, nehogy már ne bírózzunk, ha a 60. percben egy hetköznapi szabálytalanság miatt egyből leküldi a kretén a mezőny legjobbját, majd egy 5 perces küzdelem árán nagy nehezen elveszik a győztes gólunkat...
Lehet hogy egy leheletnyivel komolyabb ellenfél ellen simán és megérdemelten kikaptunk volna, vagy a következő ilyen (Kijev) el is picsáz majd, de ettől függetlenül itt most 3 pontot kellett volna kapnunk.
Ezzel csak az a baj, hogy félrevisz. A tizi a bőven megadható kategória, Bonu megint hülye volt. A piros lap meg ja, de előtte jól játszottunk? Lehet hogy én más meccset néztem de a Crotone bőven veszélyes volt, dominálta a meccset csak amellett balfax is, ezért fogyott el a tudomány a kapu előtt, nem véletlenül kiesőjelölt. Ez a két centis les engem is dühít de les volt.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 06:59

Szerintem, a támadó részlegünk összeszokatlansága miatt voltunk bajban a meccsen. A taktikánk alapvető eleme lenne, hogy 3-4 passzból gyorsan az ellenfél 16osán legyünk és helyzeteket alakítsunk ki. Ez látszott a gólnál is. Viszont tegnap ez csak pár alkalommal működött, mert a fiúk egymást hozták kellemetlen helyzetbe azzal, hogy egymás háta mögé, meg csínybe passzolgatták a labdát. Ami még nekem nem tetszett, az Morata játéka. Az hogy a 2-3 labdaérintés után sem passzolt, inkább tolt még rajta párat, utána meg feldobta magát..... Ha összeáll a támadórészlegünk, akkor az ellenfél sem tud olyan nagy nyomást gyakorolni, mert rögtön büntetünk, de ennek a kialakításához idő kell, és hogy visszatérjenek a sztárjaink!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 00:41

Ne kongassuk a vészharangokat. Nem kifogásokat keresek, de nézzük reálisan a helyzetet:

- az edzőnk karrierjének 3. tétmeccse volt ez
- nem volt normális felkészülés (persze senkinek sem, de mi most forgattuk fel a csapatot
- Hiányzott a két kezdő csatárunk (CR, Dybcsi), két kezdő védőnk (Chiellini, De Ligt), a kezdő bal wingback (Alex Sandro), + Ramsey, Megkeni
- 2 U23-as játékossal és 4 új igazolással kezdtünk
- Persze egyértelmű, hogy 30-szor annyit ért így is a kezdőnk de a srácok nagy része 3 válogatott meccset nyomott le 1 hét alatt. Közben  a Crotone vígan készült mára. Lásd pl Cuadrado, Danilo, Be'kúr akik 3-4 napja még dél-amerikában tolták

Ez egy őrült év lesz, de bízzunk Pirlóban. Sokat fiatalodott és szimpatikus ez a keret, ezeknek a srácoknak szívből lehet szurkolni.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-18, 00:35

fktgbr írta:

ezt majd meglátjuk,de én még abban élek,hogy ha ma nem egy crotone az ellenfél,akkor nem ezzel a kezdővel,nem ezt játszuk ma. Tétmeccseken kell próbálgatni soha csapatban sem volt játékosokat. Mikor,ha nem egy Crotone elleni bajnokin?

Félig-meddig kényszerhelyzetben is volt Pirlo, elég kevés csere állt rendelkezésre, kb. csak Rabiot és Cuadrado emelt volna a színvonalon. Dybala és Bernardeschi alig épültek fel, az meg mindegy volt, hogy Demiral vagy Chiellini játszik. Ettől függetlenül Portanova és Frabotta együtt túl sok volt, illetve képességben túl kevés, Cuadrado játszhatott volna.
Igazad van egyébként, de pont az ilyen pontvesztéseken múlhat a scudetto, eddig sem a rangadókkal nyertünk. Kb. a Samp ellen láthattuk, mit akar Pirlo megvalósítani, azóta két meccsen eléggé elképzelés nélküli játékot nyomtunk. Akkor, ott minden klappolt, és azzal a focival lenne keresnivalónk, de talán a Samp volt kellemes ellenfél. Az az igazság, hogy kevés a két középpályás. A dominanciához a középpályán nem szabad létszámhiányt kialakítani, a pressing is hatékonyabb lehetne egy plusz középpályással. Nyilván jobb lesz a játék Ronaldoval és Dybalaval, meg idővel össze fognak szokni a játékosok, de addig is valahogy ki kell brusztolni a győzelmeket.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 23:51

fktgbr írta:

ezt majd meglátjuk,de én még abban élek,hogy ha ma nem egy crotone az ellenfél,akkor nem ezzel a kezdővel,nem ezt játszuk ma. Tétmeccseken kell próbálgatni soha csapatban sem volt játékosokat. Mikor,ha nem egy Crotone elleni bajnokin?
Ez jogos, de egy Krotony elleni x is ugyanannyi pont mint egy inda elleni. Az ilyen 2 pontok nagyon hiányozni fognak...
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 23:41

CsT írta:
...és tegyük hozzá ha ma nem a crotone az ellenfél ez egy sima 3-0 oda. Ezzel a játékkal a Fraditól ki fogunk kapni és ezt most nem viccből írom...
ezt majd meglátjuk,de én még abban élek,hogy ha ma nem egy crotone az ellenfél,akkor nem ezzel a kezdővel,nem ezt játszuk ma. Tétmeccseken kell próbálgatni soha csapatban sem volt játékosokat. Mikor,ha nem egy Crotone elleni bajnokin?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 23:25

A bírói ítéleteken lehet vitatkozni, a tizinél Bonu volt a fasz, a piros lapról meg annyit, hogy Vecino egy Juve-indán ugyanilyenért kapott pirosat, Morci gólja lehet, hogy photoshop, de őszintén nem volt játékunk, nem volt tervünk, egy katyvasz volt az egész ugyanúgy ahogy a Lóma ellen. Pirlo iszonyatosan túlvállalja magát, harmadik meccs, harmadik formáció, fiatalok bedobálása...és tegyük hozzá ha ma nem a crotone az ellenfél ez egy sima 3-0 oda. Ezzel a játékkal a Fraditól ki fogunk kapni és ezt most nem viccből írom...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 23:22

tjunior írta:
Ne bírózzunk. A meccset ki irányította? Hát nem mi. Mikor volt olyan, hogy egy full kiesőjelöltnak az a taktikája a Juventus ellen hogy letámad kőkeményen? Tudták és be is jött nekik, hogy finoman szólva is megzavarhatóak vagyunk így, olyan esetleges a labdakihozatalunk, hogy kontráktól se kell tartaniuk. Ellenben labdavesztés után ők úgy átrohandtak rajtunk párszor mint fos a libán. Egy Crotone. Ha semlegesen nézem és meg kellene mondanom melyik csapatnak volt terve erre a meccsre és melyik szaladgált össze-vissza....nagyon csúnyán nézett ki ez a meccs.

Ez lehet így volt, de különösebb gólveszélyben nem voltunk, sőt, 10 emberrel nekünk volt egy kapufánk, amit én már bent láttam, aztán meg az összefotosoppolt lesgól. Attól még, hogy nem játszottunk jól, nincs összeállva a játék, nehogy már ne bírózzunk, ha a 60. percben egy hetköznapi szabálytalanság miatt egyből leküldi a kretén a mezőny legjobbját, majd egy 5 perces küzdelem árán nagy nehezen elveszik a győztes gólunkat...
Lehet hogy egy leheletnyivel komolyabb ellenfél ellen simán és megérdemelten kikaptunk volna, vagy a következő ilyen (Kijev) el is picsáz majd, de ettől függetlenül itt most 3 pontot kellett volna kapnunk.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:57

tjunior írta:
Ne bírózzunk. A meccset ki irányította? Hát nem mi. Mikor volt olyan, hogy egy full kiesőjelöltnak az a taktikája a Juventus ellen hogy letámad kőkeményen? Tudták és be is jött nekik, hogy finoman szólva is megzavarhatóak vagyunk így, olyan esetleges a labdakihozatalunk, hogy kontráktól se kell tartaniuk. Ellenben labdavesztés után ők úgy átrohandtak rajtunk párszor mint fos a libán. Egy Crotone. Ha semlegesen nézem és meg kellene mondanom melyik csapatnak volt terve erre a meccsre és melyik szaladgált össze-vissza....nagyon csúnyán nézett ki ez a meccs.
Ez már Maxi őszi csapata. Simán meglesz a szkudettó.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:51

Ne bírózzunk. A meccset ki irányította? Hát nem mi. Mikor volt olyan, hogy egy full kiesőjelöltnak az a taktikája a Juventus ellen hogy letámad kőkeményen? Tudták és be is jött nekik, hogy finoman szólva is megzavarhatóak vagyunk így, olyan esetleges a labdakihozatalunk, hogy kontráktól se kell tartaniuk. Ellenben labdavesztés után ők úgy átrohandtak rajtunk párszor mint fos a libán. Egy Crotone. Ha semlegesen nézem és meg kellene mondanom melyik csapatnak volt terve erre a meccsre és melyik szaladgált össze-vissza....nagyon csúnyán nézett ki ez a meccs.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:49

Krisz írta:
És ez a kretén nyomorék 5 másodperccel a jelzett hosszabbítás előtt még le is fújja. Szánalom
Danilo meg a 96. percben hazaadja buffonnak úgy senki sincs rajta....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:41

És ez a kretén nyomorék 5 másodperccel a jelzett hosszabbítás előtt még le is fújja. Szánalom
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:41

És akkor a támadás közben öt másodperccel előbb lefújja. Persze nem ezen az öt másodpercen múlott, na de.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:36

Amúgy Kulát minek kellett lehozni? Bernát Portanova szintjét hozza kb.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:35

Berni a legkevésbé sem emlékeztet fodballistára.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:32

Sztem nettó fasz, de lehet hogy már írtam

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 161
Join date : 2017. Dec. 09.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:29

Teljesen egyertelmu h a vart el kezdtek “hasznalni”. Pont az lenne a lenyege h egy ilyen biro ne fujhassa el a meccset kamutizivel kamukiallitassal stb
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:26

Darti Ellenség-Juve előösszefoglalójára emlékeztet ez a forgatókönyv, csak akkor még nem volt VAR.
Vissza az elejére Go down
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 161
Join date : 2017. Dec. 09.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:25

Pont mint a pool mai meccsen
A var az uj moggi
Szanalmas b@zmeg
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:24

Lefagyott a photoshop vagy mi van...? Ja nem...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:23

Nettó fasz mondom

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:22

_DREAM_ írta:
Csak el ne vegyék.. geci Var.

Látom magam előtt ahogy féreg mezben photoshoppoljak a lest a bírók.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime2020-10-17, 22:22

NEVETSEGES
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1   Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Crotone - Juventus 2020.10.17 20:45 Digi1
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Crotone, 2017.05.21. 15:00 Digi1
» Juventus- Crotone 2021.02.22 20:45 Digi1
» Crotone - Juventus, 2017.02.08. 18:00 Digi1
» Crotone - Juventus, 2018.04.18. 20:45 digi1
» Juventus - Izé 2020.03.08 20:45 Digi1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: