Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1

Go down 
+6
LeRoi10
_DREAM_
Malloy
tjunior
Krisz
CsT
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8145
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-06, 13:40

LeRoi10 írta:
Pinsoglio got the red card because after Bonucci’s goal he apparently screamed to the referee “disallow this one too!”


Hahaha cheers cheers cheers

LEGEND!

Petike007, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-06, 13:30

Pinsoglio got the red card because after Bonucci’s goal he apparently screamed to the referee “disallow this one too!”


Hahaha cheers cheers cheers

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-06, 12:32

Krisz írta:


Eléggé más jobb szélen szaladgálni és befelé robbenezni, mint a csatárok mögött osztogatni - mindig okosan helyezkedni egy viszonylag nagy terüleleten vertikalisan és horizontálisan, hogy ott legyen ahol kell, és jó megoldásokat választani, ugyanez pressingnél, gyakorlatilag első emberként nyomást gyakorolni, úgy zárni a területet, hogy a többiek hatékonyan tudjanak bekapcsolódni ebbe és minél feljebb labdát szerezni és akkor ehhez jön még a kettő közötti transition. Gondolom ezért megy az állandó kulukulu. Nem akarom én mentegetni, mert nagyon rossz volt és Bernátot idézte (másik szélső aki megjárta ezt a pozíciót), de nem biztos, hogy erre lett kitalálva a gyerek, és emellett még ugyanaz bejátszik nála, mint amit külön ki is tárgyalt Pirlo a meccs után Chiesa vs Cuadrado témában.

Egyébként a "legalább csinálnak valamit" az a dolog ami az első lépcső a totál káoszhoz ami a pályán van. Ha nincsenek a helyükön, akkor nem tudunk hatékonyan pressingelni illetve támadásban kombinálni, tehát folyékonyan járatni a labdát - legalábbis nem úgy ahogy az fel lett rajzolva a táblára. Azt persze megértem, hogy ennek a fő oka onnan ered, hogy nincs szervezésben/kreativitásban elegséges középpályásunk, de akkor meg miért erőltetjük ezt a rendszert?

Én azt továbbra sem tudom elfogadni, hogy Kulu hullagyenge játéka miatt van káosz a pályán és kapunk ki majdnem (helyzetek alapján) egy rettenetesen gyenge Torinotól. A rendszer nem igazán működik és nem látni fejlődést - ha megnézem az utolsó 6-8 meccset akkor ugyanazok a problémák vannak ugyanazon a szinten, illetve ha az ellenfél nem lép ellenünk semmit (Dinamo, Cagliari, Fradi első meccs) akkor megy a szekér. Én nem bánom, ha Pirloval esetleg elbukjuk a scudettot és esetleg csak a 4. hely jön össze, de ezekre a problémákra találnia kell megoldást és legalább tavaszra össze kell állnia az egésznek. Azon kívül, hogy mindenki nagyon szurkol Pirlonak illetve a játékosmúltja miatt hiszünk benne jelenleg semmi nem utal arra hogy ez menni fog.
Na pont ez a túlgondolás. Persze hogy más, de azért még nem kézilabdáznia kell.  Passzolni tud? Presszingelni tud? Szélen nem kell döntéseket hoznia? Dehogynem. Ettől még nem kellett volna bebújnia a védők mögé. Vagy ha megkapta a labdát meg se próbált cselezni, inditani, bármit csinálni, visszapassz vagy felborult benne. Hát ezt nehogy már az edzőnek keljen elmagyráznia. Pirlnak baromira le kellene vonni már a következtetést, hogy ez így jelenleg nem megy náal, talán később de most biztos nem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8145
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-06, 11:02

tjunior írta:

Tökmindegy. Túl van misztifikálva. Hú most olyan rettenetesen bonyesz dolgot kért tőlem edzőbá, hogy nem értem. Pirlo hibás mert Kulut olyan helyre rakta ahol nem érvényesülnek a képességei de basszus nehogy már Kulut ez felmentse mert meg se próbálta. Dibcsi de főleg CR játéka meg egyértelmúen reakció nem akció, anyira nem ment elől, hogy dibcsi elkezdett visszajárni a labdákért mert amúgy nem jutott el hozzá ( és CR is párszor) CR meg a szélen kezdtt kavarni. Pont ők legalább csináltak valamit, megpróbálták a norvéggal ellentétben. Pirlonak ezt a kavarodást legkésőbb a szünetben helyre kellett volna tennie, ez inkább a fontosabb hibája nem Kulu pozíciója.

Eléggé más jobb szélen szaladgálni és befelé robbenezni, mint a csatárok mögött osztogatni - mindig okosan helyezkedni egy viszonylag nagy terüleleten vertikalisan és horizontálisan, hogy ott legyen ahol kell, és jó megoldásokat választani, ugyanez pressingnél, gyakorlatilag első emberként nyomást gyakorolni, úgy zárni a területet, hogy a többiek hatékonyan tudjanak bekapcsolódni ebbe és minél feljebb labdát szerezni és akkor ehhez jön még a kettő közötti transition. Gondolom ezért megy az állandó kulukulu. Nem akarom én mentegetni, mert nagyon rossz volt és Bernátot idézte (másik szélső aki megjárta ezt a pozíciót), de nem biztos, hogy erre lett kitalálva a gyerek, és emellett még ugyanaz bejátszik nála, mint amit külön ki is tárgyalt Pirlo a meccs után Chiesa vs Cuadrado témában.

Egyébként a "legalább csinálnak valamit" az a dolog ami az első lépcső a totál káoszhoz ami a pályán van. Ha nincsenek a helyükön, akkor nem tudunk hatékonyan pressingelni illetve támadásban kombinálni, tehát folyékonyan járatni a labdát - legalábbis nem úgy ahogy az fel lett rajzolva a táblára. Azt persze megértem, hogy ennek a fő oka onnan ered, hogy nincs szervezésben/kreativitásban elegséges középpályásunk, de akkor meg miért erőltetjük ezt a rendszert?

Én azt továbbra sem tudom elfogadni, hogy Kulu hullagyenge játéka miatt van káosz a pályán és kapunk ki majdnem (helyzetek alapján) egy rettenetesen gyenge Torinotól. A rendszer nem igazán működik és nem látni fejlődést - ha megnézem az utolsó 6-8 meccset akkor ugyanazok a problémák vannak ugyanazon a szinten, illetve ha az ellenfél nem lép ellenünk semmit (Dinamo, Cagliari, Fradi első meccs) akkor megy a szekér. Én nem bánom, ha Pirloval esetleg elbukjuk a scudettot és esetleg csak a 4. hely jön össze, de ezekre a problémákra találnia kell megoldást és legalább tavaszra össze kell állnia az egésznek. Azon kívül, hogy mindenki nagyon szurkol Pirlonak illetve a játékosmúltja miatt hiszünk benne jelenleg semmi nem utal arra hogy ez menni fog.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-06, 08:09

Krisz írta:


Egyébként milyen posztról beszélünk? Nekem az sem tiszta, hogy azon a poszton mit kéne csinálni, főleg úgy hogy Dybala agyig visszalépked, Ronaldo meg úgy mindenki egyszer jobb oldalon egyszer bal oldalon szaladgál.

Emre Can meg registanak tartotta magát - nem igazán ment neki.

Nekem azt nehéz elhinnem, hogy Pirlo kidolgozott mindent patentra, elmagyarázta a csapatnak és senki nem értette meg. Inkább az az érzésem, hogy kitalált egy rendszert ami papíron, ellenfél nélkül működik, de amint van egy ellenfél aki lép egy jót (mondjuk pressingel, betömörül meg kontrázik) akkor máris összeomlik az egész. Az első meccsen kb látszottak is a posztok, utána meg katyvasz az egész.
Tudom, hogy utólag könnyű, de az optimális megközelítés edzőváltásnál, ha megtartod az előd alapjait, pl Allegri se vágta kukába egyből Conte 352jét. Sarri 433ját is meg lehetett volna nagyrészt tartani, venni hozzá egy kpt és fokozatosan átállni, ehelyett egyből a diplomamunka megvalósításába kezdett. Amúgy ezzel se lenne nagyobb baj, ha lenne fejlődés, de én nem sok fejlődést látok.
Azt is simán el tudom fogadni, hogy hiányzik egy szervező meg a kreativitás, de akkor meg nyomassa Ramseyt orrba szájba, ne bohóckodjunk Dybalaval egy fantom poszton (egyébként ma 5 kulcspassza volt - lehet neki kéne a csatárok mögött zsugázni). Ha meg nincs meg a keret a kedvenc felállásához (akárki hibája legyen), játsszon úgy a csapat amire alkalmas - pl Allegrinek se volt meg a trequartista a kedvenc 4312jéhez, sokat nem rugózott rajta. Amit a vezetőségtől ezen a ponton várok, hogy korrigálják a mercatot a hiányposztokra igazolva a legjobb elérhető játékosokat amit a büdzsé megenged.
Tökmindegy. Túl van misztifikálva. Hú most olyan rettenetesen bonyesz dolgot kért tőlem edzőbá, hogy nem értem. Pirlo hibás mert Kulut olyan helyre rakta ahol nem érvényesülnek a képességei de basszus nehogy már Kulut ez felmentse mert meg se próbálta. Dibcsi de főleg CR játéka meg egyértelmúen reakció nem akció, anyira nem ment elől, hogy dibcsi elkezdett visszajárni a labdákért mert amúgy nem jutott el hozzá ( és CR is párszor) CR meg a szélen kezdtt kavarni. Pont ők legalább csináltak valamit, megpróbálták a norvéggal ellentétben. Pirlonak ezt a kavarodást legkésőbb a szünetben helyre kellett volna tennie, ez inkább a fontosabb hibája nem Kulu pozíciója.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 23:34

Hát én berúgtam itthon a karanténban. Smile

Egy dologban vagyok biztos, geci szar érzés lehet granatának lenni Torinóban. 5 év alatt 3-szor is az utolsó 5 percen bukni. Smile

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 130197942_3573829916036429_1079661029297203241_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AXGlymfj5wQAX_QwaWt&_nc_ht=scontent-vie1-1

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 22:32

Krisz írta:


Egyébként milyen posztról beszélünk? Nekem az sem tiszta, hogy azon a poszton mit kéne csinálni, főleg úgy hogy Dybala agyig visszalépked, Ronaldo meg úgy mindenki egyszer jobb oldalon egyszer bal oldalon szaladgál.

Emre Can meg registanak tartotta magát - nem igazán ment neki.

Nekem azt nehéz elhinnem, hogy Pirlo kidolgozott mindent patentra, elmagyarázta a csapatnak és senki nem értette meg. Inkább az az érzésem, hogy kitalált egy rendszert ami papíron, ellenfél nélkül működik, de amint van egy ellenfél aki lép egy jót (mondjuk pressingel, betömörül meg kontrázik) akkor máris összeomlik az egész. Az első meccsen kb látszottak is a posztok, utána meg katyvasz az egész.
Tudom, hogy utólag könnyű, de az optimális megközelítés edzőváltásnál, ha megtartod az előd alapjait, pl Allegri se vágta kukába egyből Conte 352jét. Sarri 433ját is meg lehetett volna nagyrészt tartani, venni hozzá egy kpt és fokozatosan átállni, ehelyett egyből a diplomamunka megvalósításába kezdett. Amúgy ezzel se lenne nagyobb baj, ha lenne fejlődés, de én nem sok fejlődést látok.
Azt is simán el tudom fogadni, hogy hiányzik egy szervező meg a kreativitás, de akkor meg nyomassa Ramseyt orrba szájba, ne bohóckodjunk Dybalaval egy fantom poszton (egyébként ma 5 kulcspassza volt - lehet neki kéne a csatárok mögött zsugázni). Ha meg nincs meg a keret a kedvenc felállásához (akárki hibája legyen), játsszon úgy a csapat amire alkalmas - pl Allegrinek se volt meg a trequartista a kedvenc 4312jéhez, sokat nem rugózott rajta. Amit a vezetőségtől ezen a ponton várok, hogy korrigálják a mercatot a hiányposztokra igazolva a legjobb elérhető játékosokat amit a büdzsé megenged.

Szerintem kiemelted a lényeget. Pirlo egyelőre képtelen reagálni az ellenfelek taktikai húzásaira, a pressinggel alig tud kezdeni valamit. Igazából a Samp és a Bologna kellemes ellenfelek voltak, mert se nem pressingeltek erősen, se nem tömörültek be, az ilyen neutrális futballal szemben hatékony a játékunk, de ez kb. a csapatok 10 százalékát jelenti, a pressingelő csapatok egyre nagyobb számban vannak. A gyors labdajáratás, labdakihozatal alapvető fontosságú lenne, ez viszont jelenleg nagyon nincs meg nálunk. Pirlo még annyira sem tartotta meg Sarri rendszerét, mint Sarri Allegriét, pedig az nagy szó, a bagós is nagy reformer akart lenni, a dolog furcsasága az, hogy az első félév nagy részében elég komoly focit mutatott be a csapat, decembertől indult a leépülés. Pirlo viszont teljesen új alapokról indított. De tényleg nem ez a baj, hanem hogy nincs tekintettel az ellenfelek taktikájára, nem képes idomulni hozzájuk, nem tudja kijátszani az ellenfelek hézagait. Plusz a spirito is egyelőre dobozban, enélkül nehéz lesz.

Szerintem pont Ramsey posztjára kellene valaki sürgősen. Kulu inkább eggyel előrébb tűnik jónak a szélről indulva, Dybala a "védőmunkája" miatt nem alkalmas eggyel hátrébb A walesi a nyitómeccset leszámítva csubakka, semmi értelme nem volt leigazolni. Pedig ő lehetett volna a legnagyobb nyertese Pirlo kinevezésének, a diplomamunkás játékstílushoz passzolna, de most is gyengén teljesít. Kár, hogy Iscoról letettünk, mert ő baromira passzolna a taktikába. A mercato kapcsán meg az a baj, hogy amíg Khedira marad a szezon végéig, addig nem lesz új igazolás.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 22:15

Rövid összefoglaló, szubjektív.

Nyílászárók bepattintva.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 20201210

6kor leállt a zene. Laptop stream üzemmód bekapcs. Haverok tájékoztatása  a do not disturb mode-ról szintén. Nem aggódtam. Varlesnél sem. Aki köcsög, az köcsög. Szerencsére a meccs alatt le tudtam kötni magam a segédmunkás szerepkörrel. Meg a barna Staropramenekkel. A 86-ikban tudtam, hogy meglesz. Minden más hiábavaló.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 20201211

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 21:52

Amúgy jogos a piros, én tévedtem! Smile

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 129233890_3660918697329372_4334786219078698817_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=5v_MR6lscO0AX-DFgKZ&_nc_ht=scontent-vie1-1

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8145
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 21:46

LeRoi10 írta:
nem akarom csak rá kihegyezni, mert több okádék teljesítmény s volt ma, de Dybalával pont úgy állunk mint pár éve. Egyszerűen nincs posztja az aktuális rendszerben, de ahhoz meg nem elég jó és megbízható, hogy ráépüljön az egész csapat.

Szvsz Kula meg Rabiot volt ma kiemelkedően fos. Bonuccit felfelé húzza a gólja, Dybalat a statjai.
Igazán jó kb csak Cuadrado meg De Ligt volt. Nekem nem az egyéni teljesítményekkel van bajom, hanem a totál káosz csapatjátékkal. Ha megvan a koncepció, akkor idővel jönnek majd az egyéni teljesítmények is.

Pirlo az elszántságot és a gyors labdajáratást hiányolta leginkább. Itt azért érdemes elgondolkodni, hogy milyen jatékosok voltak a pályán: CR, Dybala, Chiesa, Kula, leginkább a labdát szeretik cipelni a járatás helyett, ami az elszántságot illeti, CR nyilatkozta hogy ha tehetné akkor ő csak a BLben játszana, a szimpla bajnoki meccsek nagyon nem izgatják, ez amúgy elég sokszor látszik is, megy a nevetséges biciklizés, reménytelenül 3 emberbe vezetett labda amit legjobb esetben pontatlanul passzol vissza vagy simán elveszít (egyszerűen legtöbbször megtörik rajta a játék), nem zár vissza, alig presszingel. De rajta kívül még a fél csapat olyan fásult volt, mintha május végén járnánk zsebben a scudettoval.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 21:21

nem akarom csak rá kihegyezni, mert több okádék teljesítmény s volt ma, de Dybalával pont úgy állunk mint pár éve. Egyszerűen nincs posztja az aktuális rendszerben, de ahhoz meg nem elég jó és megbízható, hogy ráépüljön az egész csapat.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 21:15

Nyertünk, de megint borzasztó volt a “játék”.
Olyan alapvető dolgokat nem látok, amit megye 3-ban is unásig a fejünkbe vert az edző. Pl: betömörült az ellenfél, vizes a fű, mit kell csinálni?? Átlövés bazdmeg!!!! Nem ívelgetjük be a labdát dybalanak, aki akkora mint a kutya ülve.
De ez csak egy példa. Rengeteg ilyen amatőr hibát látni meccs közben, ami bennem kezd félelmet kelteni Pirlo munkájával kapcsolatban...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 21:13

Krisz írta:


Nekem azt nehéz elhinnem, hogy Pirlo kidolgozott mindent patentra, elmagyarázta a csapatnak és senki nem értette meg. Inkább az az érzésem, hogy kitalált egy rendszert ami papíron, ellenfél nélkül működik, de amint van egy ellenfél aki lép egy jót (mondjuk pressingel, betömörül meg kontrázik) akkor máris összeomlik az egész.
 Ezt pontosan így látom én is, nekem a diplomamunkájából is ez jön le, igazából 99%-ban arról beszél, hogy mit kell tennie a csapatának, csak hát van ellenfél is és nem lehet ugyanazt játszani egy Crotone és egy Barcelona ellen.

A "Ramseyposzt" akkor lenne működőképes, ha az összes többi poszt viszont (nagyjából) kötött volna, akkor lehetne egy kp és támadósor közötti szabadon mozgó ember akinek semmi más feladata nincs csak a kulcs/gól passzok osztogatása.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8145
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 20:47

tjunior írta:

Én ebben nem hiszek. Mármint abban hogy a foci olyan baromi bonyolult játék hogy egy 20 éves játékosnak részletesen el kell magyarázni mit kell csinálni egy poszton mert amúgy fogalma nincs róla. Azért nem középhátvédbe küldte. Amúgy meg kulu nyilatkozta a szezon elején hogy trequartistának tartja magát.

Egyébként milyen posztról beszélünk? Nekem az sem tiszta, hogy azon a poszton mit kéne csinálni, főleg úgy hogy Dybala agyig visszalépked, Ronaldo meg úgy mindenki egyszer jobb oldalon egyszer bal oldalon szaladgál.

Emre Can meg registanak tartotta magát - nem igazán ment neki.

Nekem azt nehéz elhinnem, hogy Pirlo kidolgozott mindent patentra, elmagyarázta a csapatnak és senki nem értette meg. Inkább az az érzésem, hogy kitalált egy rendszert ami papíron, ellenfél nélkül működik, de amint van egy ellenfél aki lép egy jót (mondjuk pressingel, betömörül meg kontrázik) akkor máris összeomlik az egész. Az első meccsen kb látszottak is a posztok, utána meg katyvasz az egész.
Tudom, hogy utólag könnyű, de az optimális megközelítés edzőváltásnál, ha megtartod az előd alapjait, pl Allegri se vágta kukába egyből Conte 352jét. Sarri 433ját is meg lehetett volna nagyrészt tartani, venni hozzá egy kpt és fokozatosan átállni, ehelyett egyből a diplomamunka megvalósításába kezdett. Amúgy ezzel se lenne nagyobb baj, ha lenne fejlődés, de én nem sok fejlődést látok.
Azt is simán el tudom fogadni, hogy hiányzik egy szervező meg a kreativitás, de akkor meg nyomassa Ramseyt orrba szájba, ne bohóckodjunk Dybalaval egy fantom poszton (egyébként ma 5 kulcspassza volt - lehet neki kéne a csatárok mögött zsugázni). Ha meg nincs meg a keret a kedvenc felállásához (akárki hibája legyen), játsszon úgy a csapat amire alkalmas - pl Allegrinek se volt meg a trequartista a kedvenc 4312jéhez, sokat nem rugózott rajta. Amit a vezetőségtől ezen a ponton várok, hogy korrigálják a mercatot a hiányposztokra igazolva a legjobb elérhető játékosokat amit a büdzsé megenged.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 20:13

Örülök, mert a Crotone,Verona, Benevento hármas után itt tudtunk két gólt rúgni, de összességében ez megint nagyon szarul nézett ki. Meg mégis csak derbyt nyertünk, ezek a nyomorékok amúgy sokadszor szopnak ki a végén ellenünk ami külön öröm.

De 4-5 ember teljesítménye kritikán aluli sajnos. Rabbi, Kulu, Dybala, Remzy atomszar volt, a csicskát is csak a gólja húzta ki a listámról. Ez nagyon sok...

Na jó megiszok egy plusz sört erre a győzelmre. Very Happy

Rég volt már ilyen kép:

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 129955936_3660802654007643_3018544189209296764_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=LCFIy4edbwMAX-aSsnL&_nc_ht=scontent-vie1-1

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 20:04

Imádom Dybit, de egy zsák krumplit ha leraktunk volna a Toro tizenhatosán belülre, nagyobb eséllyel szerzett volna gólt. Nagyon ideje lenne összeszednie magát.

Kulu is totál csubakka.

De a legnagyobb baj a koncepció teljes hiánya. Képtelenek vagyunk direkt, gyors passzjátékra sajnos évek óta.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:57

A három leggyengébb teljesítmény:
Orsato, Dybala, Pirlo.
A sorrendet döntse el mindenki maga
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:57

Amúgy ki kapott nálunk pirosat a padon? Pinso?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:56

Krisz írta:


Nem Kulát mentve, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Pirlo nem magyarázza túl nekik, hogy mit kéne csinálni, nem ő az egyetlen aki fogalmatlanul szaladgál össze-vissza. Ezt félretéve ez a meghatározhatatlan Ramsey poszt nem neki való. Az meg a keret hibája, hogy a legalkalmasabb játékos erre a posztra alapvetően mezzala.
Én ebben nem hiszek. Mármint abban hogy a foci olyan baromi bonyolult játék hogy egy 20 éves játékosnak részletesen el kell magyarázni mit kell csinálni egy poszton mert amúgy fogalma nincs róla. Azért nem középhátvédbe küldte. Amúgy meg kulu nyilatkozta a szezon elején hogy trequartistának tartja magát.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:54

CsT írta:

Ugyanez jutott eszembe csak Manzsuval Smile

I love youI love youI love you
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:53

Malloy írta:
Ha ezt akarjuk játszani akkor tényleg lehet, hogy Lorrente lesz az emberünk előre.
Ugyanez jutott eszembe csak Manzsuval Smile

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:51

Ha ezt akarjuk játszani akkor tényleg lehet, hogy Lorrente lesz az emberünk előre.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:51

6 perc...ezt nem húzzuk ki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:49

Én még nem örülök...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2396
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:48

Úgyis elveszik
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:47

CsT írta:
Orzátó amúgy hogy lehet Fifa bíró?
Mert a mi emberek, nekünk fúj.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8145
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:45

tjunior írta:

Nem védve Pirlot mert ő is hibás de nem hiszem hogy azt kérte, bújj meg a védők közt, ne tudj átvenni egy labdát se és bukj fel a saját lábadban

Nem Kulát mentve, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Pirlo nem magyarázza túl nekik, hogy mit kéne csinálni, nem ő az egyetlen aki fogalmatlanul szaladgál össze-vissza. Ezt félretéve ez a meghatározhatatlan Ramsey poszt nem neki való. Az meg a keret hibája, hogy a legalkalmasabb játékos erre a posztra alapvetően mezzala.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3308
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:45

CsT írta:

De abből lófasz se lesz, mert ő nem tud beadni, Dybala meg nem tud fejelni. Smile

Egyébként az is csubakka, hogy hiába hoztuk be Szandit Chiesa maradt a bal szélen.
Nyilván de ha ideges vagy nem mindig gondolkodol logikusan.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:45

Orzátó amúgy hogy lehet Fifa bíró?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10603
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime2020-12-05, 19:42

Dybala...15 millás beadás bazzeg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1   Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Torino 2020.12.05 18:00 Digi1
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Torino 2020.07.04. 17:15 Digi 1
» Torino - Juventus 2018.12.15 20:30 Digi1
» Torino - Juventus 2021.04.03 18:00 Digi1
» Juventus - Torino 2019.05.03 20:30 Digi1
» [Coppa] Juventus - Torino, 2018.01.03. 20:45 Digi1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: