Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bughunt, észrevételek, javaslatok

Go down 
+22
Krisz
neuropa
zetterberg40
_Tyler
farturo
kilopo
el_ceRebr0
Médzsör
laac
cortamelasombra
buktar
pietro10
telhetetlen
DartagnanX
baggiofan
dinovercotti
juve 1974
spectator
benke_x
.bb.
Admin
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2023-06-05, 18:19

Szeretném kérni, hogy a fórumban a "Ha Muntari gólját megadták volna!" pontot cserélje ki a Fórumhierarchianyilvántartó Bizottság a következő szövegre: "Ha Milik gólját megadták volna!". Úgy hiszem, ez a sor jobban megjeleníti csapatunk jelenlegi állapotát.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2372
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2021-02-09, 23:30

Régóta terveztem, hogy írok ide!
Végre találtam okot!!😀
Meg kellene változtatni a Profiloknál megjelenő rangot, ugyanis elévült és sértő is egyben a Sarri jobbkeze, Sarri maga titulus!!
Én Pirlo bal heréje akarok lenni!

Köszönöm

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 14:16

exchaby írta:
meglep ez a fajta hozzáállás egy világuralomra törő klub világuralomra törő blogjánál Smile
Lehetne esetleg finomitani ezen a geofence-n? mondjuk kiterjeszteni az elérhetőséget Közép-Európára. Krisz meg nyaljon sót, vagy keressen dubajozós magyar lányokat fiúkat vígasztalódásképpen

A probléma többrétű!

1. Ha sok értéktelen user követ minket, akkor elbaszódik az egyébként kimelkedően fasza organic reachünk. Fizetni meg nem szeretnénk azért, hogy a követőink lássanak minket.
2. Ha mégis fizetnénk, akkor sem lenne teljesen fasza, hogy a csoportbeli láthatóságért fizetve X száz vagy X ezer afgánnak toljuk a tartalmunkat.
3. Sajnos először azt próbáltam, hogy az érintett országokat zártam ki, de ennek ellenére dőltek tovább a népek.

Így nézünk ki most:
Bughunt, észrevételek, javaslatok Bianco10

És hetente 1-200 user jött a Hungary alatti eresztésből.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 13:49

nemtom, függetlenül attól hogy semmi szupertitkosat nem csinálok a közösségi hálózatokon, nem szeretném önszántamból, tálcán átnyújtani valakinek a FB szerverekkel folytatott adatforgalmamat.

ha téged ez nem zavar, itt egy leirás hogyan állitsd be a proxyt Firefoxon
http://www.wikihow.com/Enter-Proxy-Settings-in-Firefox

magyar proxy szervert meg találsz a guglin, pl
http://www.gatherproxy.com/proxylist/country/?c=Hungary

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 13:43

exchaby írta:
meglep ez a fajta hozzáállás egy világuralomra törő klub világuralomra törő blogjánál Smile
Lehetne esetleg finomitani ezen a geofence-n? mondjuk kiterjeszteni az elérhetőséget Közép-Európára. Krisz meg nyaljon sót, vagy keressen dubajozós magyar lányokat fiúkat vígasz0talódásképpen

Nekem ugy is jo ha segitetek nekem beallitani valami proxyt androidra meg laptopra. cheers
Vissza az elejére Go down
Online
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 11:54

meglep ez a fajta hozzáállás egy világuralomra törő klub világuralomra törő blogjánál Smile
Lehetne esetleg finomitani ezen a geofence-n? mondjuk kiterjeszteni az elérhetőséget Közép-Európára. Krisz meg nyaljon sót, vagy keressen dubajozós magyar lányokat fiúkat vígasztalódásképpen

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 10:45

Furcsa, eddig csak fordítva ismertem a jelenséget: Ha szeretnél egy kis hírnevet, nézettséget, akkor lehet like-ot, hozzászólást stb-t venni ilyen dolgokkal foglalkozó oldalakon. Még azt is beállíthatod, hogy mennyire valósnak tűnjenek a likeolóid profiljai. Nyilván több pénzért jobb kamu profilokat kapsz.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 10:25

s4tch írta:
kilopo írta:
...Lehet, hogy az arab haverjaid letiltották az oldalt az egész Közel-Keleten Smile

ebben mondjuk lehet valami. megkérdezem dartit.

Helló!
Az a helyzet, hogy valami el van baszódva a Facebooknál, és elkezdtünk heti 2-300 taggal nőni, ám ezek nagy része mindenféle közel-keleti vagy ázsiai országból került ki. Így kénytelen voltam letiltani a FB-oldal láthatóságát Mo-n kívülről.

Ennek már sok-sok hónapja, így hát nemrég megpróbáltam feloldani a tiltást, hátha "elmúlt" az anomália, de nem, ismét elkezdtek jönni százával az afgánok, pakik és szaudiak.

Így sajnos visszaállítottam. Csak Magyarországról vagyunk láthatóak. Sad


_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-27, 10:18

kilopo írta:
...Lehet, hogy az arab haverjaid letiltották az oldalt az egész Közel-Keleten Smile

ebben mondjuk lehet valami. megkérdezem dartit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-26, 23:04

Nálam is megy rendesen a biankanéni fész.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-26, 22:04

akkor eddig 2:2, a következő versenyző dönt

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-26, 19:54

Nekem tökéletesen működik. Lehet, hogy az arab haverjaid letiltották az oldalt az egész Közel-Keleten Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-26, 15:58

s4tch írta:
https://m.facebook.com/bianconerihu/

nálam megy, és újabban ki sem tiltottunk senkit afro

A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik.
Bughunt, észrevételek, javaslatok A10
Vissza az elejére Go down
Online
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-26, 15:40

jó neked

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-25, 21:13

https://m.facebook.com/bianconerihu/

nálam megy, és újabban ki sem tiltottunk senkit afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2017-02-25, 15:53

A bianconeris facebook profil megszűnt? Nem találom, akkor sem ha külön arra keresek, pedig követem is.
Vissza az elejére Go down
Online
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2016-11-21, 08:31

mostanában nem lehet ipad-ról bejelentkezni, se a mobil, se a normál verzióba... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2016-03-02, 14:43

neuropa írta:
Yo! Ez tűnt a legáltalánosabb topiknak (a blogdolgok mellett), úgyhogy itt kérdezem: a taccs.hu-val mi a retek van? Nem elég, hogy a tagdíj ellenére nincs új poszt, még a régieket se vehetem elő, ha maszturbálni támad kedvem?

Anyagi vagy egyéb okok miatt "húzódik meg" heti többször, napokra? De ez nem is olyan érdekes, mint az, hogy terveztek-e valami fenntarthatóbb helyre költözni a jövőben, vagy marad a fórum?

Köszi a választ, szép estét!

UPDATE: Az "anyagi okokat" felejtsétek el, nem is feltételezem. :]

Mostanában mi nem láttuk, hogy gond lenne. Régebben naponta többször is jött notification, miszerint "Your site is down" "Your site is on again" és társaik. Mostanában nekünk stabil.
Írtad, hogy a tagdíj ellenére... Biztosan befizettél mindent?

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
neuropa

neuropa


Posts : 6
Join date : 2013. Dec. 02.

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2016-01-24, 23:10

Yo! Ez tűnt a legáltalánosabb topiknak (a blogdolgok mellett), úgyhogy itt kérdezem: a taccs.hu-val mi a retek van? Nem elég, hogy a tagdíj ellenére nincs új poszt, még a régieket se vehetem elő, ha maszturbálni támad kedvem?

Anyagi vagy egyéb okok miatt "húzódik meg" heti többször, napokra? De ez nem is olyan érdekes, mint az, hogy terveztek-e valami fenntarthatóbb helyre költözni a jövőben, vagy marad a fórum?

Köszi a választ, szép estét!

UPDATE: Az "anyagi okokat" felejtsétek el, nem is feltételezem. :]
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2015-01-07, 20:07

"The newest registered user is allegrivagyoktakarodok"

Üdv a fórumon cheers ,
jó a nicked Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-26, 00:07

Darti volt az értelmi szerző és a gyakorlati megvalósítást is ő vette kézbe, örökké hálásak leszünk neki, és bármit megteszünk, amit csak szeretne. Külön öröm, hogy mi mind ugyanazt szeretnénk tőle, amit ő tőlünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-25, 23:23

s4tch írta:
A kis cuki Árral szemben/j4 meg még mindig engem imád a Milan-topikban, nincs jobb dolga karácsonykor az ostoba baromnak. Gyakorlatilag semmivel nem lett jobb hely az index a gyomlálások óta. Annyit értek el, hogy a skodás trollnak maradt egy állandó nickje, kinyírtak pár törzstagot, és a Juve topikba a kutya sem ír.

örök hála nektek, hogy létrehoztátok ezt az ellenségmentes fórumot, ami még sokoldalúbb is mint a zsindex
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-25, 22:06

s4tch írta:
A kis cuki Árral szemben/j4 meg még mindig engem imád a Milan-topikban, nincs jobb dolga karácsonykor az ostoba baromnak. Gyakorlatilag semmivel nem lett jobb hely az index a gyomlálások óta. Annyit értek el, hogy a skodás trollnak maradt egy állandó nickje, kinyírtak pár törzstagot, és a Juve topikba a kutya sem ír.

Nem kell vele foglalkozni, mint ahogy az egész ottani fórummal sem. Már az olvasását is hanyagolom.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-25, 09:46

A kis cuki Árral szemben/j4 meg még mindig engem imád a Milan-topikban, nincs jobb dolga karácsonykor az ostoba baromnak. Gyakorlatilag semmivel nem lett jobb hely az index a gyomlálások óta. Annyit értek el, hogy a skodás trollnak maradt egy állandó nickje, kinyírtak pár törzstagot, és a Juve topikba a kutya sem ír.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-25, 08:35

jackie_d írta:
farturo írta:


szerintem hagyja mindenki az indexet a francba, itt nincsenek interes trollok és még gazdagabbá tesszük a blogot:D meg amúgy is jobb hogy szét van szedve minden külön topicba.

rajtam nem múlik, az indexes userem már úgyis törölve van Smile

az azért milyen érdekes, hogy itt semmi anyázás, primitívkedés nem volt még. érdekes, hogy az a senkiházi maribor is látta, hogy pl. lányos zavarban bassza szét a fórumot, mégis azt választotta, hogy az egész társaságot bünteti
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-09, 19:52

Köszi, a Népsport admin felületén sehol nem találtam.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-09, 19:43

s4tch írta:
Nekem azt árulja el valaki, a népsporton hol lehet jelszót változtatni.

Nem itt?
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-09, 15:52

kilopo írta:
DartagnanX írta:


Elméletileg, ha felmész a blogra, akkor a felső sávban töltődik be legutoljára a regisztráció, belépés meg ilyen népsportos dolgok.

Belépés van és népsportos dolgok vannak, de regisztráció nincs Very Happy A belépésnél sincs link a regisztrációhoz.
Azért a biztonság kedvéért mégis megnéztem még egyszer, mielőtt leugatlak, és ha a blogon a jobb felső sarokban lévő linken átmegyek a népsportra, akkor jobb oldalt ott lesz a regisztráció. Mondjuk először hirdetésnek néztem, fura a design.

A lényeg, hogy megvan, köszi Smile

A lényeg, hogy meglett. Tényleg rémes megoldás az egész.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-09, 14:43

Nekem azt árulja el valaki, a népsporton hol lehet jelszót változtatni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime2012-12-09, 14:05

DartagnanX írta:
kilopo írta:
Hol kell regelni, hogy tudjak kommentelni a bianconeri és a népsport blogokon? Sehol nem találom Very Happy

Elméletileg, ha felmész a blogra, akkor a felső sávban töltődik be legutoljára a regisztráció, belépés meg ilyen népsportos dolgok.

Belépés van és népsportos dolgok vannak, de regisztráció nincs Very Happy A belépésnél sincs link a regisztrációhoz.
Azért a biztonság kedvéért mégis megnéztem még egyszer, mielőtt leugatlak, és ha a blogon a jobb felső sarokban lévő linken átmegyek a népsportra, akkor jobb oldalt ott lesz a regisztráció. Mondjuk először hirdetésnek néztem, fura a design.

A lényeg, hogy megvan, köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bughunt, észrevételek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bughunt, észrevételek, javaslatok
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: GÉPHÁZ - Kérések, kérdések, meglátások-
Ugrás: