Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1

Go down 
+5
Petike007
zetterberg40
_DREAM_
Krisz
CsT
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 15:17

zetterberg40 írta:
Most nézem, hogy a válogatott szünet után szeptember 12-19. között Észak-Afrikába, majd Malmöbe kell utazni, ezt követően hazai pályán jön a Milan. Az eddigi produkciót látva, s beleszámítva, hogy a dél-amerikai kontingens több ezer kilométert utazik majd néhány nap leforgása alatt (nyilván a hullafáradtság mellett lesz sérülés is, as usual), meredek menet lesz ez.
Ez még nem biztos. Esetleg a szuperkupát még beszurhatják valahova Afrika és Malmö közé. A tegnapi bíró is netto kretén volt, Dybala elmaradt tizijét meglepő módon még a GDS is kiemelte (persze nem emiatt kaptunk ki, de ami jár az jár).

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 11:15

Most nézem, hogy a válogatott szünet után szeptember 12-19. között Észak-Afrikába, majd Malmöbe kell utazni, ezt követően hazai pályán jön a Milan. Az eddigi produkciót látva, s beleszámítva, hogy a dél-amerikai kontingens több ezer kilométert utazik majd néhány nap leforgása alatt (nyilván a hullafáradtság mellett lesz sérülés is, as usual), meredek menet lesz ez.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 11:13

tjunior írta:

A magas védelmi vonal nyilván először a letámadásnak, utána meg az eredmény utáni futásnak az eredménye. Gondolom az volt a terv, hogy az elején nekik esünk mint tót az anyjának, emiatt kerülhetett be Kenő is, elől próbáljon labdát szerezni., aztán visszaállunk mert nem a Bayern vagyunk, hogy 90 percig presszingeljünk. A gond itt az a lankadt lófasz amit a bekappott gól után produkáltunk. Mert oké előfordul, hogy az ellenfél első kapura lövése gól de ettől miért kell szétesni? Utána nem volt helyzetünk Loca beállásáig, ez a nagy probléma.

Én értem a tervet, de ez a végkifejlet az előző év alapján eléggé benne volt a pakliban (főleg, hogy egymás után cserélte le azokat akik esetleg megfordíthatták volna a meccset), emiatt maga a terv nagyon kockázatos volt. Csak az lep meg, hogy Allegri ezzel nem számolt és Giorgioval csak a fejüket csóválták a végén.
Most amúgy ott tartunk, mint mielőtt Conte megérkezett, csak azt nem tudom, hogy Allegri tud-e tartást adni a csapatnak, anno már azzal együtt vette át.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 10:42

Krisz írta:


Én Romagnolit mindig is csíptem nem bánom ha őt szeretnénk, viszont ahogy a másik topicban kitárgyaltuk bőven kellene még egy védő (Tomiyasut amúgy még most kellene megvenni jövőre már elérhetetlenül drága lesz), tekintve a védelem fizikai állapotát.
Bonuccival amúgy nem az a baj, hogy lassú, hanem hogy ehhez még magas védelmi vonallal is játszunk, az Udinese ellen meg úgy emlékszem mélyebben voltunk. Nekem ez a meccs úgy el volt mérve, mint Pirlo első 15 meccse, nem értem hogy ilyen szinten szétvariált felállást miért élesben próbálgatunk, Pirlonak a felkészülési időszak hiánya volt a mentsége, Allegrinek ez nem lehet.
A magas védelmi vonal nyilván először a letámadásnak, utána meg az eredmény utáni futásnak az eredménye. Gondolom az volt a terv, hogy az elején nekik esünk mint tót az anyjának, emiatt kerülhetett be Kenő is, elől próbáljon labdát szerezni., aztán visszaállunk mert nem a Bayern vagyunk, hogy 90 percig presszingeljünk. A gond itt az a lankadt lófasz amit a bekappott gól után produkáltunk. Mert oké előfordul, hogy az ellenfél első kapura lövése gól de ettől miért kell szétesni? Utána nem volt helyzetünk Loca beállásáig, ez a nagy probléma.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 09:16

tjunior írta:
Öröm ha szombaton kap ki a csapat, el van baszva a vasárnapom.
Mi volt az elképzelés? A középpályát most hagyjuk, sok lehetősége nem volt maxnak. De ez a center nélküli Kenővel súlyosbított támadótriót nem tudom értelmezni. Az érdekes az, hogy még akár működhetett volna, az első negyedóra rendben volt. Aztán kapunk egy gólt és összeszarjuk magunkat. Semmi önbizalom, egyből görcsől mindenki.
Ami a játékosokat illeti, most Bentát találtam meg. Egy uruguay-i Nocerino, tudatosságot elég nehéz felfedezni a játékában. Dybala 10plusz milla fizetést akar de egy Udinese-empoli duó ellen nem tud konstans teljesítményt letenni az asztalra. Egyszer zseni másszor nincs pontos passza a támadóharmadban. Bonuccitól a hidek ráz. Mihelyt futni kell vége van, kb mindenki lefutja a Seria Aban.  Csak jelezném, hogy Milenkovic még még Firenzében van és személyes preferáltam Tomiyasu Bolognában ( de gondolom Romagnoli szerződésének lejárására várunk).

Én Romagnolit mindig is csíptem nem bánom ha őt szeretnénk, viszont ahogy a másik topicban kitárgyaltuk bőven kellene még egy védő (Tomiyasut amúgy még most kellene megvenni jövőre már elérhetetlenül drága lesz), tekintve a védelem fizikai állapotát.
Bonuccival amúgy nem az a baj, hogy lassú, hanem hogy ehhez még magas védelmi vonallal is játszunk, az Udinese ellen meg úgy emlékszem mélyebben voltunk. Nekem ez a meccs úgy el volt mérve, mint Pirlo első 15 meccse, nem értem hogy ilyen szinten szétvariált felállást miért élesben próbálgatunk, Pirlonak a felkészülési időszak hiánya volt a mentsége, Allegrinek ez nem lehet.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 07:22

Öröm ha szombaton kap ki a csapat, el van baszva a vasárnapom.
Mi volt az elképzelés? A középpályát most hagyjuk, sok lehetősége nem volt maxnak. De ez a center nélküli Kenővel súlyosbított támadótriót nem tudom értelmezni. Az érdekes az, hogy még akár működhetett volna, az első negyedóra rendben volt. Aztán kapunk egy gólt és összeszarjuk magunkat. Semmi önbizalom, egyből görcsől mindenki.
Ami a játékosokat illeti, most Bentát találtam meg. Egy uruguay-i Nocerino, tudatosságot elég nehéz felfedezni a játékában. Dybala 10plusz milla fizetést akar de egy Udinese-empoli duó ellen nem tud konstans teljesítményt letenni az asztalra. Egyszer zseni másszor nincs pontos passza a támadóharmadban. Bonuccitól a hidek ráz. Mihelyt futni kell vége van, kb mindenki lefutja a Seria Aban.  Csak jelezném, hogy Milenkovic még még Firenzében van és személyes preferáltam Tomiyasu Bolognában ( de gondolom Romagnoli szerződésének lejárására várunk).

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 07:12

Allegri próbál egy sokkal gyorsabb és gólratörőbb játékot játszatni! Nem volt érthetetlen hátrapasszolgatás, labdabuzizás. Ehhez a játékfelfogáshoz kell megtalálni a megfelelő embereket és felállást. Erre a játékra jó lehet Kean és Loca is, ha be lehet rakni őket a kezdőbe. Most egy elég szerencsétlen periódusban vagyunk, minden lepattanó labda az ellenfélé lesz és a benne hill-es gólok is jönnek, de idővel jó lesz ez! Csapatépítés és fiatalítás folyik ehhez idő kell és türelem!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 00:55

Krisz írta:


Calma.

Allegrinél a csapatépítés akkor is így ment amikor kilométeres szakadék volt köztünk, meg a többi csapat között. Én azt nem kétlem, hogy ilyen felforgatott csubakka kezdő nem lesz többé, neki nem kell egy fél szezon hogy leessen ami nem megy, mint Pirlonak (amúgy gondolom ezután neki se kell majd).

Egy center ma nagyon kellett és nem volt. Lehet Kent köpködni, hogy falu csapatok ellen hozta össze a 15 gólt, de az Empoli pont ilyen, meg még vagy 10 másik csapat is. Tavaly is az volt a legfőbb gond, hogy a kicsik ellen nem voltunk elég hatékonyak, ha már azt hozza akkor előrébb vagyunk. Ma este a díszbuzival még szarabb lett volna a csapatjáték (ráadásul ő meg nem akar centert játszani, az még rosszabb, mint hogy nincs centerünk), nem lett volna összeszedettebb a kp vagy a védelem, ha ő van elől szélen. 

A mercato kedden bezár, fix lesz a keret, lehet a kerethez alakítani a taktikát. Ebben talán nincs jobb Allegrinél.
Nálam egy ilyen szezon után most nincs calma Smile

Nem köpködöm Kent, de a gólkirályunkat cseréljük le egy olyanra akiről nem hiszem, hogy kit tudná a kezdőből szorítani Dybalát vagy Moratát.

Szerintem ma nem center hiányzott (Persze lehet ezekből a vakon belőtt labdákból Ronaldo vagy Mandzukic befejelt volna kettőt) hanem egy értelmesen összerakott kp, ahol megvan, hogy kinek kell ütközni/labdát szerezni és kinek kell szervezni. A négy kpn-k ből egyedül Bekúrnak volt labdaszerzése (neki 3).

Ma még egész pofásan álltunk fel, mi lesz ha Desijjónak/Ruganinak kell kezdeni?

Allegri azt mondja Danilo jól játszott, múlt héten Remziről mondta ugyanezt...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-29, 00:23

CsT írta:
Szóval lehet itt örömködni, hogy elment a buzi és felszabadult a a hatalmas fizuja, de ez a csapat nélküle sokkal-sokkal gyengébb lesz (én is rühelltem a szabijait, az önzőségét meg a fáradt bicikli cseleit), kicsit úgy érzem vele együtt az önbizalmunk is elment illetve az ellenfeleknek nem tűnünk már olyan ijesztőnek. Ez az empoli nem bekkelni jött ide, hanem pontot, pontokat szerezni.

Kibaszott nagyképűek voltunk, főleg Allegri aki feltett valami 4-3-1-2-őt Danival registában, Kenővel támadó kp-ben Chiesával csatárban mint valami serie c csapat elleni edzőmeccsen, aztán még próbálgattuk a még a 4-4-2-őt Rabbival a szélen 0-1-nél.

A meccselését sem értettem, főleg azt, hogy miért Chiesát hoztuk le akiben legalább volt tűz meg lendület.

Azt mondja Maxi jó a keret...hát ahol Bernátot meg Desijjót kell behozni a hajrában a fordításhoz, az a keret szerintem nem jó, sőt szar és ezen Kín se fog segíteni, most ránéztem a tavalyi gólstatjára 90%-ban olyan meccseken talált be amit 3-4 góllal nyert meg a Párizs ilyen Brest,Dijon,Reims...stb csapatok ellen. Magyarul olyannal pótoljuk Ronaldót aki kb Dybala cseréje lesz a 70. percben.

Szép ez az olasz és fiatal vonal, de ha erősítést nem jelent akkor egy zsákutca is egyben.

Komolyan mondom ennyire csalódott még tavaly sem voltam, akkor legalább ráfogtam arra, hogy nullkilométéres edzőnk van, no pre-season, nincsnek nézők...stb. Itt ezt nem lehet mire fogni...mert itt nem arról van szó, hogy az ellenfél talált egy gólt és mi meg kihagytunk 5 ziccert, mert kidolgozott helyzetünk gyakorlatilag nem is volt.

Ami totál csubakka, hogy ez a keret leginkább 4-3-3-ra kompatibilis, Pirlo és eddig Allegri is mindent játszatott csak velük csak ezt nem.

Persze tudom nem kell kétségbe esni mert ez csak az második meccs, meg idő kell és bla bla...de Sarri is új csapatnál van, kezdtek egy 6pont 9-2-vel , Inzaghi 6 pont 7-1.

Calma.

Allegrinél a csapatépítés akkor is így ment amikor kilométeres szakadék volt köztünk, meg a többi csapat között. Én azt nem kétlem, hogy ilyen felforgatott csubakka kezdő nem lesz többé, neki nem kell egy fél szezon hogy leessen ami nem megy, mint Pirlonak (amúgy gondolom ezután neki se kell majd).

Egy center ma nagyon kellett és nem volt. Lehet Kent köpködni, hogy falu csapatok ellen hozta össze a 15 gólt, de az Empoli pont ilyen, meg még vagy 10 másik csapat is. Tavaly is az volt a legfőbb gond, hogy a kicsik ellen nem voltunk elég hatékonyak, ha már azt hozza akkor előrébb vagyunk. Ma este a díszbuzival még szarabb lett volna a csapatjáték (ráadásul ő meg nem akar centert játszani, az még rosszabb, mint hogy nincs centerünk), nem lett volna összeszedettebb a kp vagy a védelem, ha ő van elől szélen. 

A mercato kedden bezár, fix lesz a keret, lehet a kerethez alakítani a taktikát. Ebben talán nincs jobb Allegrinél.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 23:16

Szóval lehet itt örömködni, hogy elment a buzi és felszabadult a a hatalmas fizuja, de ez a csapat nélküle sokkal-sokkal gyengébb lesz (én is rühelltem a szabijait, az önzőségét meg a fáradt bicikli cseleit), kicsit úgy érzem vele együtt az önbizalmunk is elment illetve az ellenfeleknek nem tűnünk már olyan ijesztőnek. Ez az empoli nem bekkelni jött ide, hanem pontot, pontokat szerezni.

Kibaszott nagyképűek voltunk, főleg Allegri aki feltett valami 4-3-1-2-őt Danival registában, Kenővel támadó kp-ben Chiesával csatárban mint valami serie c csapat elleni edzőmeccsen, aztán még próbálgattuk a még a 4-4-2-őt Rabbival a szélen 0-1-nél.

A meccselését sem értettem, főleg azt, hogy miért Chiesát hoztuk le akiben legalább volt tűz meg lendület.

Azt mondja Maxi jó a keret...hát ahol Bernátot meg Desijjót kell behozni a hajrában a fordításhoz, az a keret szerintem nem jó, sőt szar és ezen Kín se fog segíteni, most ránéztem a tavalyi gólstatjára 90%-ban olyan meccseken talált be amit 3-4 góllal nyert meg a Párizs ilyen Brest,Dijon,Reims...stb csapatok ellen. Magyarul olyannal pótoljuk Ronaldót aki kb Dybala cseréje lesz a 70. percben.

Szép ez az olasz és fiatal vonal, de ha erősítést nem jelent akkor egy zsákutca is egyben.

Komolyan mondom ennyire csalódott még tavaly sem voltam, akkor legalább ráfogtam arra, hogy nullkilométéres edzőnk van, no pre-season, nincsnek nézők...stb. Itt ezt nem lehet mire fogni...mert itt nem arról van szó, hogy az ellenfél talált egy gólt és mi meg kihagytunk 5 ziccert, mert kidolgozott helyzetünk gyakorlatilag nem is volt.

Ami totál csubakka, hogy ez a keret leginkább 4-3-3-ra kompatibilis, Pirlo és eddig Allegri is mindent játszatott csak velük csak ezt nem.

Persze tudom nem kell kétségbe esni mert ez csak az második meccs, meg idő kell és bla bla...de Sarri is új csapatnál van, kezdtek egy 6pont 9-2-vel , Inzaghi 6 pont 7-1.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 23:02

Petike007 írta:


Morata nem center. Dybala posztja szerintem a modern foci legnagyobb talánya.

Morata papíron az lenne. Most ugyanolyan hulladék mint tavasszal meg mint az EBn, azt sem értem miért nem küldtük vissza Madridba.

Egyébként múlt héten Dybala egészen patent volt, most meg mint tavaly. Nagyon kíváncsi vagyok Allegri magyarázatára.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 23:00

zetterberg40 írta:
Lehet, hogy fiatalodik a keret, de talán erősen túlértékeljük a minőségét. Ha a következő egy hónapban nem lesz érdemi előrelépés, akkor idén is csak a top4 lehet a reális elvárás.

Az viszont fix, hogy a Dybab, Morci, Kean trió nagyon vékony lesz összességében.

Ugyan már... ez az Empoli, aki most jutott fel. Miért nem rakta fel Allegri a múlt hetit? Ott is csak a végén jött a kurva. Egyszerűen érthetlen. Ramsey helyett kellett volna Loca mondjuk, de felőlem Danilo is lehetett volna, a többi ugyanaz, esetleg Bernát helyett Rabiot. Nem tudok erre elképzelni semmilyen logikus magyarázatot, csak reménykedem, hogy mint 2015ben a kezdeti szopóág és kiesőzóna után hirtelen összeállunk és nyerünk zsinórban 25 meccset. Mondjuk nem bánnám ha 10 meccsből nem csak 12 pontot kaparnánk össze, mint akkor...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:57

Krisz írta:


Dehogynem volt, Kenő érthetetlen pozícióban tipikus Pirlo faszság, akárcsak a cserék... Chiesa akkor is hasznosabb lett volna, mint Morata vagy Bernát ha 20 percen keresztül vonszolja magát. Igazából pont azokat cserélte le akik jók/értékelhetők voltak, Chiesa, Bentancur, és amúgy Cuadrado se volt rossz támadásban 4 kulcspasszal.

Azt néztem amúgy, hogy volt 16 kulcspasszunk, ami a tavalyihoz képest előrelépés, de se Morata se Dybala nem volt ott hogy belője. Mondjuk az is igaz hogy elbasztunk egy félidőt ezzel az értehetlen felállással és lecseréltük az egyetlen játékost aki eltalálta a kaput. Kell egy center az tuti, de akkor Morata micsoda? Vagy Dybala?

Morata nem center. Dybala posztja szerintem a modern foci legnagyobb talánya.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:52

CsT írta:
Sírunk minden ítélet után mint a fürdőskurvák, ráadásul a nagy részében igazunk sincs. Ilyen szánalmas teljesítmény még Pirlónál sem volt...

Dehogynem volt, Kenő érthetetlen pozícióban tipikus Pirlo faszság, akárcsak a cserék... Chiesa akkor is hasznosabb lett volna, mint Morata vagy Bernát ha 20 percen keresztül vonszolja magát. Igazából pont azokat cserélte le akik jók/értékelhetők voltak, Chiesa, Bentancur, és amúgy Cuadrado se volt rossz támadásban 4 kulcspasszal.

Azt néztem amúgy, hogy volt 16 kulcspasszunk, ami a tavalyihoz képest előrelépés, de se Morata se Dybala nem volt ott hogy belője. Mondjuk az is igaz hogy elbasztunk egy félidőt ezzel az értehetlen felállással és lecseréltük az egyetlen játékost aki eltalálta a kaput. Kell egy center az tuti, de akkor Morata micsoda? Vagy Dybala?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:44

Lehet, hogy fiatalodik a keret, de talán erősen túlértékeljük a minőségét. Ha a következő egy hónapban nem lesz érdemi előrelépés, akkor idén is csak a top4 lehet a reális elvárás.

Az viszont fix, hogy a Dybab, Morci, Kean trió nagyon vékony lesz összességében.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:40

Sírunk minden ítélet után mint a fürdőskurvák, ráadásul a nagy részében igazunk sincs. Ilyen szánalmas teljesítmény még Pirlónál sem volt...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:35

Csürhe
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:31

Olyan mintha valami edzőmeccs lenne, ahol mindenkit is becserélünk és egy vereségből lehet a legtöbbet tanulni.

Kíváncsi leszek mi lesz a magyarázat meccs után erre a pirlói borzalomra.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:30

Mi a faszt akarunk ilyen desijjo meg Bernát féle nyomorekokkal fordítani?????
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:26

Desijjó, na léptem szevasztok
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:25

Petike007 írta:
Borzalmas szervezeteknek vagyunk. Kurvara kellene egy center.
Nyugi jön majd balotelli2
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:24

Borzalmas szervezeteknek vagyunk. Kurvara kellene egy center.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:24

Ez minősíthetetlen. Az hagyján, hogy nincs középpálya, de ha minden második meccsen ilyen lesz a csatárteljesítmény, akkor bajban leszünk.

2 forduló alatt nem lehet 5 pont előnyt adni az izének.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:23

Dybala már fogdossa a lábát, egyszerűen megalázó mennyire nyugodtan focizik az empoli
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:18

Ez még mindig egy szervezetlen szedett-vedett szar csapat sajnos.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:14

Bernát,Kulu szélsőpárossal kellene fordítanunk...még kimondani is rossz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:12

Levesszük Chiesat....tuti, hogy ez a kopasz fickó Allegri?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:11

Chiesa nélkül ez könnyen bukó marad. Vele bíztam az x-ben
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:08

Bentancur kreténség pipa. Hogy lehet valaki ennyire idióta néha, hogy a fél csapat szalad előre, ő meg belevezeti 3 empolisba középen hátha kapunk még egy kontragólt...

Ha egyszínű mezben játszanának azt mondanám, hogy mi vagyunk a kiscsapat aki hátranyban próbál egyenlíteni, miközben a nagycsapat irányítja a meccset és tartja a vezetést...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime2021-08-28, 22:08

Nem érzem hogy fordítani fogunk. Bús panda vagyok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1   Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Empoli 2021.08.28 20:45 Sport1
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Empoli 2022.10.21 20:45 Sport1
» Torino - Juventus, 2021.10.02 18:00 Sport1
» Juventus - Roma 2021.10.17 20:45 Sport1
» Juventus - Fiorentina 2021.11.06 18:00 Sport1
» Udinese - Juventus 2021.08.22. 18:30 Sport1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: