Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Zebracsíkos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
TomAce

PostSubject: Re: Zebracsíkos   2013-02-25, 12:26

köszönöm szépen, megkeresem őket!

@jackie_d wrote:
@TomAce wrote:
Szevasztok!
Azért hoztam létre ezt a topikot, mert más kategóriát nem találtam, ahol feltehetném a kérdésem. Kisfiam tizedik születésnapja március végén esedékes és találjátok ki, mit szeretne! Igen, egy eredeti Juve-mezt. Ez alapból nem lenne kivitelezhetetlen, csakhogy a kicsim számozva és felirattal szeretné a mezt. Itt jönnétek Ti a képbe: tudtok nekem olyan helyet, lehetőleg Budapesten, ahol nemcsak a mezt tudom megvenni, hanem az eredeti betűtípussal és olyan minőségben tudnak feliratot gyártani, ami nem kopik le és/vagy válik töredezetté a mosások során?
Segítségeteket előre is köszönöm!
TA

hát a tuti a juvestore, de a csillagok/calcio pajzs arról nekem lejöttek
a névvel viszont nincs gond

a számok/betűk szabvány matricák, szóval akinek ez megvan itthon az szerintem ugyanolyan minőségben rá tudja nyomtatni mint az eredetei

www.totisport.hu -t nézted?
Back to top Go down
View user profile http://napirokk.blog.hu
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Zebracsíkos   2013-02-25, 11:07

@TomAce wrote:
Szevasztok!
Azért hoztam létre ezt a topikot, mert más kategóriát nem találtam, ahol feltehetném a kérdésem. Kisfiam tizedik születésnapja március végén esedékes és találjátok ki, mit szeretne! Igen, egy eredeti Juve-mezt. Ez alapból nem lenne kivitelezhetetlen, csakhogy a kicsim számozva és felirattal szeretné a mezt. Itt jönnétek Ti a képbe: tudtok nekem olyan helyet, lehetőleg Budapesten, ahol nemcsak a mezt tudom megvenni, hanem az eredeti betűtípussal és olyan minőségben tudnak feliratot gyártani, ami nem kopik le és/vagy válik töredezetté a mosások során?
TA

hát a tuti a juvestore, de a csillagok/calcio pajzs arról nekem lejöttek
a névvel viszont nincs gond

a számok/betűk szabvány matricák, szóval akinek ez megvan itthon az szerintem ugyanolyan minőségben rá tudja nyomtatni mint az eredetei

www.totisport.hu -t nézted?
Back to top Go down
View user profile
TomAce

PostSubject: Zebracsíkos   2013-02-25, 10:30

Szevasztok!
TA
Back to top Go down
View user profile http://napirokk.blog.hu
Sponsored content

PostSubject: Re: Zebracsíkos   

Back to top Go down

Zebracsíkos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1