Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2

Go down 
+9
Malloy
LeRoi10
kilopo
bombahoppa
sneco7
tjunior
_DREAM_
zetterberg40
CsT
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-18, 14:05

Allegri okos, megúsztuk a Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444444444

Krisz, _DREAM_, kilopo, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 15:43

zetterberg40 írta:


Egyetértek veled, nem küldeném el Maxit.
Viszont elméleti síkon, akire érdemes lenne cserélni és külföldi: Klopp, Zidane, Guardiola, de utóbbival kapcsolatban meg azért finnyáskodnának sokan, mert a stílusa nem illik a Juventushoz. A három közül amúgy a valóságban mindegyik teljességgel esélytelen.

Szerk:
https://football-italia.net/evra-juventus-have-no-quality-in-midfield-with-arthur/
Elméleti síkon én Tudort mondanám. Szerintem lesz ő még Juve alkalmazott, csak nem most.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 13:24

tjunior írta:
És ugye ki jönne a helyére? Kire érdemes lecserélni?

Egyetértek veled, nem küldeném el Maxit.
Viszont elméleti síkon, akire érdemes lenne cserélni és külföldi: Klopp, Zidane, Guardiola, de utóbbival kapcsolatban meg azért finnyáskodnának sokan, mert a stílusa nem illik a Juventushoz. A három közül amúgy a valóságban mindegyik teljességgel esélytelen.

Szerk:
https://football-italia.net/evra-juventus-have-no-quality-in-midfield-with-arthur/
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 13:21

_Tyler írta:


ebben szerintem nagyjából egyetértünk. nekem a bajom azzal van, hogy nem látok előrelépést a csapaton, attól várjuk a megoldást, hogy majd megint ráöntünk valamennyi pénzt a csapatra, és majd igazolunk, a szar igazolásokat meg kölcsönadogatjuk, ha rá tudjuk őket sózni valakire. mennyivel szimpatikusabb lenne, ha lenne valamilyen tudatos szakmai munka a klubnál. közben meg amúgy szinte minden játékosunk rosszabbul teljesít, mint tavaly (minimális javulást mutatott bernardeschi, de sciglio meg rugani, de a többiek semmit), vagy tavalyelőtt, nincs egyetlen olyan fiatal sem, aki az első csapat ajtaján kopogtatna, de tele vagyunk túlfizetett, haszontalan játékosokkal. ráadásul fenyegető rém ramsey visszatérése, rabiot és sandro eladhatatlansága, chiesa véglegesítésének ára, chiellini és bonucci, sőt cuadrado öregedése, a dilemma bernardeschi, dybala vagy morata megtartásáról. szerintem az idei is egy elpazarolt év, hasonlóan az előző két-három szezonhoz. allegri nem egy építkezős edző, nekünk most az kellene. allegri stabilizálja valamennyire a csapatot, finomhangolja, de egyelőre nem látom, hogy képes lenne lépésről lépésre összerakni egy versenyképes csapatot a mostani szarból. márpedig ide vagy egy forradalom kellene 10 új igazolással a kezdőcsapat környékére (ami kb. 300 millió euró csak átigazolási díjban: mindenki úgysem válik be, meg nem elég 11 játékos), vagy egy fokozatos építkezés, részben a meglévő gerincre (de ligt, locatelli, vlahovic, cuadrado), részben a fiatalokra építve

Ha azt vesszük, hogy hasonló problémákkal vette át az Arrivabene rezsim a csapatot, mint anno Marotta (kiegyensúlyozatlan keret, túlfizetett játékosok, sok ballaszt) akkor nem hiszem, hogy elpazarolt szezon lenne és igazából azt sem, hogy alulteljesítenénk pályán vagy a piacon. A nyári mercatot CR határozta meg, aztán télen elkezdtünk posztra igazolni meg szemetet takarítani, azóta meg a legjobb formát hozzuk a bajnokságban és elég stabilan BL helyen vagyunk. Nekem ez eleg tudatosnak tűnik eddig, főleg ha nyáron tovább javítunk a kereten (eladás és vétel oldalon is) Allegri elképzelései szerint. Allegri nekem pont az építkező edző mintája, Marotta alatt minden évben újraépítette a nyaron szétzilált csapatot és idén is összerakott valamit ami teljesíti a célokat. Ha ez nem az a fajta építkezés akkor meg Allegrinek eddig nem volt alkalma a karrierje során ilyen epítkezésre. Vagy most olyan kellene akinek van egy favorizált rendszere, tudja pontosan milyen karakterek kellenek hozzá, leigazoljuk neki aztán összerakja? Mert Sarri és Pirlo ilyen típusúak voltak és bele is buktak.
Én egyedül az erőnléti stábnál kérném számon a tudatos szakmai munkát, mert ennyi izomsérülése a férgeknek 3 szezon alatt van összesen. Emellett lehet Chiesa se szakítja szét a térdét ha nem erőltetjük a visszatérését a sérülése után, mert nem lehetett pihentetni a sok izomsérülés miatt.

DartagnanX and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 10:26

tjunior írta:
Szerintem felesleges Maxi maradásáról vagy elküldéséről társalogni. Látni kellene előbb, hogy reagál a csapat a kiesésre. Értem, hogy az idő mindent megszépít de Pirlo csapata a végére összelönnyedt, ha a Nápolyi nem segít akkor idén nincs BL és kapugyőzelemmel együtt is totál kudarc a szezon. Szariról nem is beszélve. Ha Maxival is megcsinálja ezt a csapat, akkor van értelme az elküldéséről beszélni, ha bevitozlázunk simán, a 4be és esetleg egy kupagyőzelem is leesik, nincs. Ez a keret ennyit tud. Az olyan pragmatikus dolgokról nem is beszélve, hogy 5 éves szerződése van Maxinak ergo úgy jött ide, hogy első évben kb akkor küldik el ha kiesik a csapat a seria aból ,ez fix. És ugye ki jönne a helyére? Kire érdemes lecserélni?

ebben szerintem nagyjából egyetértünk. nekem a bajom azzal van, hogy nem látok előrelépést a csapaton, attól várjuk a megoldást, hogy majd megint ráöntünk valamennyi pénzt a csapatra, és majd igazolunk, a szar igazolásokat meg kölcsönadogatjuk, ha rá tudjuk őket sózni valakire. mennyivel szimpatikusabb lenne, ha lenne valamilyen tudatos szakmai munka a klubnál. közben meg amúgy szinte minden játékosunk rosszabbul teljesít, mint tavaly (minimális javulást mutatott bernardeschi, de sciglio meg rugani, de a többiek semmit), vagy tavalyelőtt, nincs egyetlen olyan fiatal sem, aki az első csapat ajtaján kopogtatna, de tele vagyunk túlfizetett, haszontalan játékosokkal. ráadásul fenyegető rém ramsey visszatérése, rabiot és sandro eladhatatlansága, chiesa véglegesítésének ára, chiellini és bonucci, sőt cuadrado öregedése, a dilemma bernardeschi, dybala vagy morata megtartásáról. szerintem az idei is egy elpazarolt év, hasonlóan az előző két-három szezonhoz. allegri nem egy építkezős edző, nekünk most az kellene. allegri stabilizálja valamennyire a csapatot, finomhangolja, de egyelőre nem látom, hogy képes lenne lépésről lépésre összerakni egy versenyképes csapatot a mostani szarból. márpedig ide vagy egy forradalom kellene 10 új igazolással a kezdőcsapat környékére (ami kb. 300 millió euró csak átigazolási díjban: mindenki úgysem válik be, meg nem elég 11 játékos), vagy egy fokozatos építkezés, részben a meglévő gerincre (de ligt, locatelli, vlahovic, cuadrado), részben a fiatalokra építve
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 09:30

Szerintem felesleges Maxi maradásáról vagy elküldéséről társalogni. Látni kellene előbb, hogy reagál a csapat a kiesésre. Értem, hogy az idő mindent megszépít de Pirlo csapata a végére összelönnyedt, ha a Nápolyi nem segít akkor idén nincs BL és kapugyőzelemmel együtt is totál kudarc a szezon. Szariról nem is beszélve. Ha Maxival is megcsinálja ezt a csapat, akkor van értelme az elküldéséről beszélni, ha bevitozlázunk simán, a 4be és esetleg egy kupagyőzelem is leesik, nincs. Ez a keret ennyit tud. Az olyan pragmatikus dolgokról nem is beszélve, hogy 5 éves szerződése van Maxinak ergo úgy jött ide, hogy első évben kb akkor küldik el ha kiesik a csapat a seria aból ,ez fix. És ugye ki jönne a helyére? Kire érdemes lecserélni?

Krisz and zetterberg40 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 08:46

Tankcsapda írta:


Mert mindenre az edzőváltás a megoldás? Sarri és Pirlo elvesztette a tekintélyét, menniük kellett. Pirlonál mondjuk utólag véleményes a dolog, hogy nullkilométeres edzőként elküldték egy kupagyőzelem után, de kilátástalan volt a játékunk. Most nem az, bármennyire is betlizett ma a csapat. Hetek óta van 14-15 játékosunk, közöttük ott van Rugani és De Sciglio is, akiktől évek óta meg akarunk szabadulni, két középpályásunk csapágyasra hajtva (Locatelli 39 meccsen játszott, Rabiot 35-öt), Cuadrado 37 meccsen játszott, de Ligt utoljára január 23-án pihent meccsen, és nincs lehetőség pihentetni.

Tavaly lehet, hogy elzavartam volna Allegrit, de ha megint új edző jön, akkor az első fél szezon megint megy a kukába, és ugyanitt kötünk ki. Nem az edző a hibás, hanem a korábbi vezetőség, akik csupa olyan játékost igazoltak, akikben semmi perspektíva nincs (Rabiot, Arthur, Ramsey), kétszer is ész nélkül neveztek ki edzőt, szóval ez most az utóbbi évek rossz döntéseinek a hozadéka. Lesz ez jobb is, 2-3 jól irányzott igazolással a következő szezon ennél sokkal jobb lesz, de nem lenne szabad Allegrit kirúgni emiatt. Pjanic elférne erre a középpályára, az is biztos.
"van 14-15 játékosunk" - Mint Allegri bármelyik szezonjában

"közöttük ott van Rugani és De Sciglio" - Ők semmivel nem voltak rosszabbak a többieknél, másrészt nekik pont azért kellett játszani mert Bonut és Sandrót is inkább félsérülten játszattuk minthogy bedobtuk volna Mirettit vagy De Wintert egy 20 percre a Spezia meg a Sampdoria ellen.

Most nem kilátástalan a játékunk? A valamirevaló csapatok ellen egyetlen meccset sem nyertünk, a kicsik ellen is kínkeserves győzelmek vannak, amiket nagyrészt klasszis megmozdulásokkal (vagy öngólokkal Very Happy) nyerünk meg nem pedig csapatjátékkal.  A Villareal ellen is max 1 félidő volt a miénk 3 meg övék.

Szóval mivel tart előrébb Maxi mint anno Pirlo (0km, no-pre season amit azért soha nem feledjünk)? Semmivel, pedig neki még a brét is kicsapta a vezetőség télen. A BL-ből ugyanúgy kizúgtunk egy spanyol hetedik ellen, a bajnokságban max a BL hely lesz meg és ha behúzzuk a kupát (ami azért kétséges) akkor hozza azt amit Szundi.

Mindig is imádni fogom Maxit, de én kibasznám mert bár reménykedtem benne, hogy a két év szünetben "modernizálódott" valamelyest a gondolkodásmódja, de nem. Ugyanazt a pragmatikus, hibára váró, minimál focit játszatja, amivel anno lehetett sikereket elérni (Persze ahhoz kellett egy minőségi kp, meg a BBC hátul), de a mai világban már nem nagyon.

Jövőre pedig úgyis új csapatot kell építeni mert Cselló sztem abbahagyja, Bonu se nagyon lesz használható az idei év alapján, meglepne ha De Ligt itt maradna és Szandinál is erősen érik a távozás, magyarul komplett védelmet kell építeni, erre rá fog menni az ősz ha Allegri lesz edző, ha nem. Szóval itt nem arról van szó, hogy van egy erős mag és pár hiányposztra kellene ember...

Igazolásra is max akkor lehet számítani ha Ligti jó áron értékesítjük, de ugye Chiesát is ki kell fizetni, Morci is a levegőben lóg. CB, LB és legalább két kp mindenképpen kellene + Dybala helyére valaki és egy szélső is ránk is férne. Ez rengeteg pénz lenne, főleg, hogy a BL pénzekből se nagyot szakítunk ismét.

Persze nem fogjuk kibaszni mert gondolom nincs a szerződésében olyan pont, hogy ha xy eredményt nem éri el akkor nem kell kifizetni neki az összes járandóságot.

Egyébként a nyilatkozata is pöpec: ő nem hibázott, a csapat jól játszott, csak ilyen a foci. Smile

_Tyler likes this post

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 07:26

Én azon a párton vagyok, hogy Allegrit ugyanazzal a mércével kell mérni, mint Pirlót és Sarrit - ez alapján pedig mennie kellene. Persze nem fog, mert akkor a világ bohócaiként fizethetnénk az évi 8 milliós bérét a szerződése végéig (ha szerencsénk van, akkor a PSG kivásárolja - mondjuk nem értem, minek kellene nekik Allegri, csak ugyanazt az összeomlást tudná hozni, mint a korábbi edzőik). a csapatnak semmilyen tartása nincs, a támadójáték teljesen esetleges, és semmilyen, a jövőt építő lépése nem volt Allegrinek idén, csak a szar stabilizálásában ért el valamiféle eredményt. Azzal sem tud mit kezdeni évek óta, hogy a keretet rendesen leamortizálja. És hozzá hozzá kapcsolódik a klub történetének legszégyenteljesebb vereségei közül több is: a madrid elleni 0-3 és 1-4, a chelsea elleni 0-4 és a tegnapi szégyen.
Emery leiskolázta tegnap Allegrit. Együtt az első meccs vállalhatatlan teljesítményével ez elég rosszul néz ki. Nem Allegri kirúgása volt a hiba annak idején, hanem az, hogy kikkel pótolták, meg az, hogy visszahozták. Sarriról még a tájékozottabb szurkolók is megmondták, hogy nem lesz szebb vele a játékunk, és az is látható volt, hogy semmilyen módon nem illik a klubhoz. Pirlo kinevezése meg egy vicc volt, komolytalan az a vezetőség, aki egy ilyet meglép. Én évek óta azt gondolom, hogy külföldi edzőre lenne szükség, ez a reaktív szar foci, amit Allegri játszat, senkit nem érdekel, és eredménytelen is. Az ilyen focira amúgy nem kell 80 milliós csatár, elég egy nagydarab tucatcenter és két agyatlan, de gyors szélső, akik becsukott szemmel baszkodják középre a labdát. Szóval ez üzletileg és és sportszakmailag is értékelhetetlen. Az, hogy valószínűleg minden idők legrosszabb olasz bajnokságában valószínűleg meglesz a BL helyezés, az nem csoda, vagy ha igen, nem Allegrié, hanem a többiek bénaságáé.
Az igazi bűnös azonban szerintem Agnelli és Nedved. Egyetlen vállalatnál sem maradhatna pozíciójában egy vezető, ha eléget több száz millió dollárt kb. a semmire.
Azt azért ne felejtsem el kiemelni, hogy ilyen haszontalan játékost, mint Arthur, ritkán látni. Komolyan, visszasírja az ember Sturarót meg Padoint.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-17, 00:11

CsT írta:
Allegrit a saját taktikájával húzták faszra, folytatni kellett volna az első félidő intenzitását és nem arra menni egy DS-Rugani védelemmel, hogy majd csak bepattan egy labda...

Én innentől leszarom a szezont, remélem Agnelli konzekvens lesz és amiért Pirlót kibaszta azért Maxit is ki fogja, ha ehhez 5. hely kell akkor legyünk ötödikek.

Ha eredmény nincs (márpedig nincs) akkor legalább nézhető foci legyen.

Amúgy kurvára megérdemeltük, a bajnokságban egy rahedli meccset nyertünk meg úgy , hogy az ellenfélnek volt több helyzete, lehetősége. Az élet X-re játszik.

moratti

Mert mindenre az edzőváltás a megoldás? Sarri és Pirlo elvesztette a tekintélyét, menniük kellett. Pirlonál mondjuk utólag véleményes a dolog, hogy nullkilométeres edzőként elküldték egy kupagyőzelem után, de kilátástalan volt a játékunk. Most nem az, bármennyire is betlizett ma a csapat. Hetek óta van 14-15 játékosunk, közöttük ott van Rugani és De Sciglio is, akiktől évek óta meg akarunk szabadulni, két középpályásunk csapágyasra hajtva (Locatelli 39 meccsen játszott, Rabiot 35-öt), Cuadrado 37 meccsen játszott, de Ligt utoljára január 23-án pihent meccsen, és nincs lehetőség pihentetni.

Tavaly lehet, hogy elzavartam volna Allegrit, de ha megint új edző jön, akkor az első fél szezon megint megy a kukába, és ugyanitt kötünk ki. Nem az edző a hibás, hanem a korábbi vezetőség, akik csupa olyan játékost igazoltak, akikben semmi perspektíva nincs (Rabiot, Arthur, Ramsey), kétszer is ész nélkül neveztek ki edzőt, szóval ez most az utóbbi évek rossz döntéseinek a hozadéka. Lesz ez jobb is, 2-3 jól irányzott igazolással a következő szezon ennél sokkal jobb lesz, de nem lenne szabad Allegrit kirúgni emiatt. Pjanic elférne erre a középpályára, az is biztos.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 23:19

tjunior írta:
Nem akarom egy játékosra kihegyezni ezt a tróger kiesést, nem is lehet csak eszembe jutott. Locatelli ha jövőre is ezt az általában közepes fost hozza amit idén akkor le kell nekünk igazolni? Eskü registában jobban nézet ki, jó nem volt, de nem volt akkor darab kula mint eggyel előrébb. Baromira meg kellene már emberelnie magát.
Pont ezt írtam 1 hete, hogy mióta Artúr játszik, Loca már egy sorral előrébb van és semmivel nem jobb (sőt!).  Az meg vicc kategória, hogy Conte távozása óra rendszeresen 13-14 bevethető játékossal toljuk le a szezon legfontosabb részét. Mert ugye a kupameccsen se pihentetünk, meg 2-0-nál is félsérült játékosokat hozunk be inkább egy fiatal helyett.

Tényleg mi vagyunk a BL lómája, Ajax,Lyon,Porto,Villareal...ez atomnagy szégyen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 23:17

tjunior írta:
Nem akarom egy játékosra kihegyezni ezt a tróger kiesést, nem is lehet csak eszembe jutott. Locatelli ha jövőre is ezt az általában közepes fost hozza amit idén akkor le kell nekünk igazolni? Eskü registában jobban nézet ki, jó nem volt, de nem volt akkor darab kula mint eggyel előrébb. Baromira meg kellene már emberelnie magát.

Nyáron igazoljunk mellé egy normális középpályást többek között, aztán nézzük meg, hogy úgy mit mutat.

Itt továbbra is a kerettel van a legnagyobb probléma. Amíg az nincs rendben, csak szarpasszírozásról lehet beszélni. Henriknek igaza volt a stúdióban, ez a csapat alkalmatlan egy egész meccsen át irányítani, függetlenül attól, hogy a Salernitana vagy a Chelsea az ellenfél. Ez a fő probléma.

kilopo likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 23:15

Ha jól számolom Locatelli 45 meccs körül jár ebben a szezonban. És március közepe van… 
Lehet nem ártana ha néha pihenne. De Ligt kb ugyanez.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 23:09

Nem akarom egy játékosra kihegyezni ezt a tróger kiesést, nem is lehet csak eszembe jutott. Locatelli ha jövőre is ezt az általában közepes fost hozza amit idén akkor le kell nekünk igazolni? Eskü registában jobban nézet ki, jó nem volt, de nem volt akkor darab kula mint eggyel előrébb. Baromira meg kellene már emberelnie magát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 23:07

Allegrit a saját taktikájával húzták faszra, folytatni kellett volna az első félidő intenzitását és nem arra menni egy DS-Rugani védelemmel, hogy majd csak bepattan egy labda...

Én innentől leszarom a szezont, remélem Agnelli konzekvens lesz és amiért Pirlót kibaszta azért Maxit is ki fogja, ha ehhez 5. hely kell akkor legyünk ötödikek.

Ha eredmény nincs (márpedig nincs) akkor legalább nézhető foci legyen.

Amúgy kurvára megérdemeltük, a bajnokságban egy rahedli meccset nyertünk meg úgy , hogy az ellenfélnek volt több helyzete, lehetősége. Az élet X-re játszik.

moratti


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-03-16, 23:09-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:56

Benne volt ez a pakliban bőven. Már a párharc előtt sem mi voltunk az esélyesek, az első meccs csak megtévesztett mindenkit. Hetek óta ugyanaz a 12-13 játékos robotolja végig a meccseket. Elfogytunk. Az első félidőben teljesen érezni lehetett, hogy kurvára nem fogunk itt gólt lőni akcióból, ellenben ha ők találnak egyet valahogy, akkor végünk. Bekövetkezett. Ez van. Bajnokságban kell a 4. hely.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:50

Nem mintha számítana de De Ligt a kezén tamaszkodott, az meg nem tzi, de hát miért ne ugye
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:49

Egész jó a vedelmünk. 3x jártak a térfelünkön 3 gól. Nincs itt baj.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:47

Szegény deLigt, nem érdemelte meg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:46

Krisz írta:


Mondjuk szerintem semmivel se játszottunk passzívabban mint az elsőben, 14 kapuralövésünk volt, nem volt szerencsénk.
A második félidőben egy kósza helyzetünk se volt szerintem...A sampnak is kb ennyi volt ellenünk. Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-03-16, 22:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:44

Szerencsére csak 2 gól kell hogy életben maradjunk mert nincs idegenben lőtt gól szabály
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:43

Tőlem Allegri húzhat a faszomba, még annyit sem ért el ezzel a csapattal mint a nulla kilométeres Pirlo pre-season nélkül....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:43

Remélem kibelezik ezt a patkány bandát a negyeddöntőben.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:43

na lehet menni aludni. 

jól jellemzi az egész szezont h milyen gólokat kapunk.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:42

Hat akkor ennyi. Verje ki a faszát mindenki.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:42

Lejött a papírforma.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:42

CsT írta:
Amúgy nem Ruganit kell szidni, mindig ez a vége ennek a rohadt reaktív focinak amit a második félidőben csinálunk....

Mondjuk szerintem semmivel se játszottunk passzívabban mint az elsőben, 14 kapuralövésünk volt, nem volt szerencsénk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:37

Ha ezzel a szar fos tizivel esünk ki az pontosan beleillik majd a Lyon-Porto sorba
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:36

3 perc játek nem lesz itt a fetrengéstől
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:36

Amúgy nem Ruganit kell szidni, mindig ez a vége ennek a rohadt reaktív focinak amit a második félidőben csinálunk....
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime2022-03-16, 22:36

Ajax. Lyon. Porto. Villareal. Szar geci fos az egész.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2   Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Villarreal - Juventus 2022.02.22 Sport2
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Benfica Juventus 2022.10.25 21:00 (22:30 Sport2)
» Juventus - Verona 2022.02.06. 20:45 Sport2
» Torino - Juventus 2022.10.15 18:00 Sport2
» Fiorentina - Juventus 2022.05.21 20:45 Sport2
» Atalanta - Juventus 2022.02.13. 20:45 SPORT2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: