Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-11-01, 08:32

Malloy írta:
Nem vagyok biztos abban, hogy bármelyik középpályás leigazolása/felépülése megoldaná a problémáinkat. Ez az ábra is azt bizonyítja, hogy Allegri a hibás. 

Papíron van egy Parádés, Pogba, Locatelli kpnk, meg a 3 legtehetségesebb olasz kp a 2000es generációból (persze vitatható, Tonali talán a top itt). Ennek a sornak a fele kb konstans sérült, emellett nincs szép játék de hatékonyság sem, miközben a kettő nem zárja ki egymást, sőt, ha ilyen alapanyagból jól van összerakva akkor mindkettő jön magától.

Egyébként ez a stat biztosan régi, mert Fabregas már a Comoban nyomja, ami nem top 5 leagueben van és a Monacoban 2 szezonnal ezelőtt volt utoljára statisztikailag szignifikáns mennyiségű játékperce.

Nekem amúgy nem az a bajom, hogy nem sziporkázunk (még ha szerintem ebből a keretből lehetne ugyanazt a szintet hozni, mint a Napoli), hanem hogy egy átlagosat se tudott kihozni 3 hónap alatt. Már júliusban azt beszéltük, hogy a mostani menetrend egyszerűen nem engedi meg a szokásos allegris novemberig lófaszolást, mert kb minden fontos versenyből ki lehet szállni akkorra. És tessék, meg is érkeztünk. Ha én látom, akkor ez Torinoban is egyértelmű, ezért is vállalhatatlan, hogy semmit nem léptek egy agnellis öltözői öszödi beszéden kívül.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-11-01, 07:09

Nem vagyok biztos abban, hogy bármelyik középpályás leigazolása/felépülése megoldaná a problémáinkat. Ez az ábra is azt bizonyítja, hogy Allegri a hibás. Bevásárlóközpont - Page 3 3577ce10

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-11-01, 06:48

CsT írta:
Télen újabb erősítés jön. Ihattarent is küldi vissza a Zajax! Smile Ő most megint depi mert felgyújtották a Porschéját! Smile

Azt hiszem eljött az ideje a szerződésbontásnak. Gondolom minden lehetőséget megkapott a klubjaitól, hogy megoldja a mentális problémákat, helyette megy ez az arab lébecolás meg nyálverés a depi mellett. Nem igaz, hogy nem lehet egy ilyen szerződésből kiszállni...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1400
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-31, 21:51

CsT írta:
Télen újabb erősítés jön. Ihattarent is küldi vissza a Zajax! Smile Ő most megint depi mert felgyújtották a Porschéját! Smile

Egy-két év és kb nb1-ben fog játszani, ha egyáltalán még játszik...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-31, 20:40

Télen újabb erősítés jön. Ihattarent is küldi vissza a Zajax! Smile Ő most megint depi mert felgyújtották a Porschéját! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1400
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-21, 16:39

CsT írta:

Most meg már hosszabbítani akarunk vele Agrestiék szerint! Very Happy Very Happy

Most már az a hír, hogy hosszabbitunk,  de felezzük a fizujat, szetosztjuk két évre
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-21, 14:04

CsT írta:

Most meg már hosszabbítani akarunk vele Agrestiék szerint! Very Happy Very Happy

Biztos sok minden igaz ezekből a mindenféle pletykákból.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-21, 12:41

Malloy írta:
Allegri meg Bonucci összeveszett. Távozni akar a csicska. Legalább ennyi haszna van Allegrinek.
Most meg már hosszabbítani akarunk vele Agrestiék szerint! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-16, 17:09

Allegri meg Bonucci összeveszett. Távozni akar a csicska. Legalább ennyi haszna van Allegrinek.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-14, 01:26

CsT írta:

Allegri soha nem fog lemondani, nem fogja bukni a végkielégítést. Nem fogunk bíróságra menni mert Agnelli spanja.

Ez az egész egy faszság, van az közhely, hogy a csapatot nem lehet lecserélni csak az edzőt. Nos, Agnelli megpróbálja ezt is mint a szuperligát. Smile Szóval majd megbüntetjük Megkennit mert nem tud jobb szélen játszani?  Vagy Mirettit mert hátrafelé fut? Ha a játékosnak szar a kondija azért az erőnléti stáb a felelős, ha motiválatlan azért az edző, ha szar a teljesítménye akkor az edző hagyja ki a csapatból ne az elnök büntesse.

De komolyan ez hogy fog működni? Elmondják Pulinak meg Szandinak hogy nem hosszabbítunk ha szarok lesztek vagy Locának hogy mehet az Arsenalba? Ez hogy fog motiválni? Fenyegetjük őket, hogy nem játszhat többé ebben a bohóccsapatban? Nem lesz alkalma mélytorkozni jordán csapatok ellen?

A GDS szerint Bonucci és Vlahovic jelenleg a két bűnbak, akik padozni fognak a Toro ellen. Very Happy

Ez nem motiváció. Ez fejmosás. Kb mint amikor a toporzékoló gyerekhez odamész és megmondod neki, hogy hiába viselkedsz így, nem fogod megkapni a montenbájkot, tisztelned kell engem és szót fogadni.
Lehet, hogy az allegriball életképtelen, de ez nem azt jelenti, hogy szabotálhatják a meccseket. Sőt, a kurva anyját bármely játékosnak aki magát nagyobbnak gondolja a klubnál. Ezt kell megérteniük, erre szolgált ez az egész. De ez nyilván félig-meddig üres fenyegetés, mert nem fogja lecserélni a fél csapatot.

Amúgy meg aki Allegri ide vagy oda nem kötődik komolyan a klubhoz azért tényleg nem is kár. Egyébként Locatelli igazi juve pizsis, hiába egy rakás szar az egész és mehetne (mehetne?) az Arsenalba, akkor sem fog - az ilyen típusok emberelik meg magukat a leginkább.

Hogy fog működni? Nem lesz lelketlen a játék, csak szar és csak egy kicsivel eredményesebb. Azzal se lesz megváltva a világ, mert nem ez a fő gond, de legalább jól látszik majd hogy az edző a baj. Júniusban meg majd lehet értékelni, annak idején olyan eredmények mellett rúgták ki Allegrit amiről most csak álmodunk. A mostani 7. hellyel ami elég sanszos a végén ha marad, az utolsó bajnoki után egy héttel már ki lesz baszva.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1400
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 23:31

CsT írta:

Allegri soha nem fog lemondani, nem fogja bukni a végkielégítést. Nem fogunk bíróságra menni mert Agnelli spanja.

Ez az egész egy faszság, van az közhely, hogy a csapatot nem lehet lecserélni csak az edzőt. Nos, Agnelli megpróbálja ezt is mint a szuperligát. Smile Szóval majd megbüntetjük Megkennit mert nem tud jobb szélen játszani?  Vagy Mirettit mert hátrafelé fut? Ha a játékosnak szar a kondija azért az erőnléti stáb a felelős, ha motiválatlan azért az edző, ha szar a teljesítménye akkor az edző hagyja ki a csapatból ne az elnök büntesse.

De komolyan ez hogy fog működni? Elmondják Pulinak meg Szandinak hogy nem hosszabbítunk ha szarok lesztek vagy Locának hogy mehet az Arsenalba? Ez hogy fog motiválni? Fenyegetjük őket, hogy nem játszhat többé ebben a bohóccsapatban? Nem lesz alkalma mélytorkozni jordán csapatok ellen?

A GDS szerint Bonucci és Vlahovic jelenleg a két bűnbak, akik padozni fognak a Toro ellen. Very Happy
egy szóval szánalom ami ez a meccs után történik, eddig csak az volt biztos hogy baj van a padon, de az utóbbi pár nap bebizonyította, hogy a vezetőnk is tökéletesen alkalmatlan...
A viking meg külön háborút folytat Agnelli ellen, csak azt nem értem mit látnak Allegriben hogy marasztalják?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1400
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 23:27

CsT írta:


A GDS szerint Bonucci és Vlahovic jelenleg a két bűnbak, akik padozni fognak a Toro ellen. Very Happy
Kín! Kín! Kín! Laughing

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 22:34

Krisz írta:


Legalább léptek valamit, szerintem egyáltalán nem volt ez rossz dolog, még akkor sem ha szerintem is Allegri és a stábja a gyökere a problémák legalább 90%ának. Akinek kell kicsit felébred és odateszi magát, aztán már nem lesz Allegrinek kifogás, hogy miért egy kalap szar a kondink, a játék, az eredmények és miért van minden héten 2 új izomsérülés. Igazából ezen a ponton kicsit magába kéne szállnia és lemondania.

Egy komoly kérdés: mi van ha kibasszuk a totál inkompetenciára hivatkozva és ahelyett hogy 2025ig fizetnénk, megmondjuk, hogy vidd bíróság elé az ügyet? Azt az évi 9 millát inkább ügyvédekre költeném.
Allegri soha nem fog lemondani, nem fogja bukni a végkielégítést. Nem fogunk bíróságra menni mert Agnelli spanja.

Ez az egész egy faszság, van az közhely, hogy a csapatot nem lehet lecserélni csak az edzőt. Nos, Agnelli megpróbálja ezt is mint a szuperligát. Smile Szóval majd megbüntetjük Megkennit mert nem tud jobb szélen játszani?  Vagy Mirettit mert hátrafelé fut? Ha a játékosnak szar a kondija azért az erőnléti stáb a felelős, ha motiválatlan azért az edző, ha szar a teljesítménye akkor az edző hagyja ki a csapatból ne az elnök büntesse.

De komolyan ez hogy fog működni? Elmondják Pulinak meg Szandinak hogy nem hosszabbítunk ha szarok lesztek vagy Locának hogy mehet az Arsenalba? Ez hogy fog motiválni? Fenyegetjük őket, hogy nem játszhat többé ebben a bohóccsapatban? Nem lesz alkalma mélytorkozni jordán csapatok ellen?

A GDS szerint Bonucci és Vlahovic jelenleg a két bűnbak, akik padozni fognak a Toro ellen. Very Happy

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 21:33

Krisz írta:


Legalább léptek valamit, szerintem egyáltalán nem volt ez rossz dolog, még akkor sem ha szerintem is Allegri és a stábja a gyökere a problémák legalább 90%ának. Akinek kell kicsit felébred és odateszi magát, aztán már nem lesz Allegrinek kifogás, hogy miért egy kalap szar a kondink, a játék, az eredmények és miért van minden héten 2 új izomsérülés. Igazából ezen a ponton kicsit magába kéne szállnia és lemondania.

Egy komoly kérdés: mi van ha kibasszuk a totál inkompetenciára hivatkozva és ahelyett hogy 2025ig fizetnénk, megmondjuk, hogy vidd bíróság elé az ügyet? Azt az évi 9 millát inkább ügyvédekre költeném.

Szerintem meg nagy hiba volt...illetve kétféleképpen is elsülhet. Ha a poroszos fegyelem jó irányba tereli a dolgot, akkor lehet belőle valami eredmény, de azért erre elég kevés az esély. A másik oldal pedig az, hogy Agnelli ezzel aláásta Allegri maradék tekintélyét is. Az edző egy alamuszi nyuszi lett a játékosok szemében, Agnelli végezte el az ő munkáját. Pont a másik megoldás lett volna megfelelő, meghallgatni az Allegri személyével ki nem békült játékosokat, miért nem tudnak együttműködni a mesterrel, mi a nemtetszésük oka. Tényleg jó ez a hozzáállás az amúgy is nyomorult morálnak?

A totális inkompetenciához kicsit több kell, leginkább orvosi szempontból kifogásolható tényezők miatt lehetne ezt felhasználni.

Allegri a kitartásával a saját renoméját rombolja napról napra egyre durvábban, amint új munkát kell keresnie, alaposan lejjebb kell adnia az igényeiből szakmailag és anyagilag egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1400
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 20:11

Krisz írta:


Legalább léptek valamit, szerintem egyáltalán nem volt ez rossz dolog, még akkor sem ha szerintem is Allegri és a stábja a gyökere a problémák legalább 90%ának. Akinek kell kicsit felébred és odateszi magát, aztán már nem lesz Allegrinek kifogás, hogy miért egy kalap szar a kondink, a játék, az eredmények és miért van minden héten 2 új izomsérülés. Igazából ezen a ponton kicsit magába kéne szállnia és lemondania.

Egy komoly kérdés: mi van ha kibasszuk a totál inkompetenciára hivatkozva és ahelyett hogy 2025ig fizetnénk, megmondjuk, hogy vidd bíróság elé az ügyet? Azt az évi 9 millát inkább ügyvédekre költeném.

Én nagyon attól félek hogy ez továbbra is az Allegri (és vele párhuzamosan Agnelli) mentőcsomag része, most épp a játékosok a hibásak (de ugye ha minden játékos hülye az vagy az edző vagy annak a személynek a hibája aki idehozta őket)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 20:00

CsT írta:
A lapok szerint Agnelli üvöltözött az öltözőben és kijelentette innentől mindenkit egyénileg fognak értékelni és aki nem felel meg attól megválunk.

Ez a nagy terv? Ez biztosan kurvára motiválja majd a lejáró szerződésű játékosokat meg azokat akik 5 perc alatt találnának maguknak csapatot (Bremer,Vlahovics).

A lényeg, hogy az új Del Neri (még a 4-4-2 is stimmel) a helyén marad, holott meccsek óta mindenre az a válasza, hogy nem értem, nem tudom miért. De még az edzői stábot se basszuk ki.

Azzal, hogy nem jutunk tovább a BL csoportból nagyjából el is esünk egy 20-25 millától, ami azért jóval több mint Allegria éves bére, ha meg nem érjük el idén A Bl helyet amire kurva nagy esély van, az meg kb katasztrófa.

Mostanában kurva sok Juve kötődésű ember megszólalt az ügyben (Ravanelli,Delpi,Marcsi,Cselló) és bár diplomatikusan de egyikük sem Maxi mellett érvelt.

Én továbbra sem látom a kiutat, sőt lassan azt mondom Pogbának van igaza, a sámán már nem tűnik olyan rossz ötletnek. Very Happy

Legalább léptek valamit, szerintem egyáltalán nem volt ez rossz dolog, még akkor sem ha szerintem is Allegri és a stábja a gyökere a problémák legalább 90%ának. Akinek kell kicsit felébred és odateszi magát, aztán már nem lesz Allegrinek kifogás, hogy miért egy kalap szar a kondink, a játék, az eredmények és miért van minden héten 2 új izomsérülés. Igazából ezen a ponton kicsit magába kéne szállnia és lemondania.

Egy komoly kérdés: mi van ha kibasszuk a totál inkompetenciára hivatkozva és ahelyett hogy 2025ig fizetnénk, megmondjuk, hogy vidd bíróság elé az ügyet? Azt az évi 9 millát inkább ügyvédekre költeném.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-13, 18:13

A lapok szerint Agnelli üvöltözött az öltözőben és kijelentette innentől mindenkit egyénileg fognak értékelni és aki nem felel meg attól megválunk.

Ez a nagy terv? Ez biztosan kurvára motiválja majd a lejáró szerződésű játékosokat meg azokat akik 5 perc alatt találnának maguknak csapatot (Bremer,Vlahovics).

A lényeg, hogy az új Del Neri (még a 4-4-2 is stimmel) a helyén marad, holott meccsek óta mindenre az a válasza, hogy nem értem, nem tudom miért. De még az edzői stábot se basszuk ki.

Azzal, hogy nem jutunk tovább a BL csoportból nagyjából el is esünk egy 20-25 millától, ami azért jóval több mint Allegria éves bére, ha meg nem érjük el idén A Bl helyet amire kurva nagy esély van, az meg kb katasztrófa.

Mostanában kurva sok Juve kötődésű ember megszólalt az ügyben (Ravanelli,Delpi,Marcsi,Cselló) és bár diplomatikusan de egyikük sem Maxi mellett érvelt.

Én továbbra sem látom a kiutat, sőt lassan azt mondom Pogbának van igaza, a sámán már nem tűnik olyan rossz ötletnek. Very Happy

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-05, 12:05

Petike007 írta:


A Bajorok ha kell kicsapják a brét az asztalra de nem értelmetlenül. 

Cöröre is anno azt nyilatkozta Rumenighe talán higy ennyi idős játékos ennyi fizuval felejtos. Hatalmas bukó lesz belőle. Bejött. 

Az alap csapatukat mogyorókért vették. Gravenberch 18 Miller azért bőven plusszos jövőbeni értek. 

Anno Malac megvétele volt a vég kezdete. Costa Malac stb 200-300 Milla ment a levesbe. A Cselszkijj is okosan igazol. Ha valaki nem válik be nyernek is túrákra. Mi egy 30 plusszos dagadékkal nrm jövünk ki 90 Milla utan pluszban. Eleve kódolva volt a bukó es a mostani mélyrepülés.
Szerintem a CR projekt koncepció szintjén teljesen jó volt, csak venni kellett volna mellé még pár spílert, hogy jobban ki legyen szolgálva, de amúgy a covid lenullázta volna akkor is. A Bayernnel szemben nekünk kellett a brand építés, hogy újra visszakerüljünk a térképre. Egyébként meg olyan edzőnk se volt, mint Ten Hag, akinek simán vannak akkora golyói, hogy padoztatja az univerzum szent tehenét.

A Chelsea féle hideg szovjet gépezet nekem baromira nem szimpatikus, miközben néha tudnám értékelni azt a könyörtelen pragnatizmust ami náluk van.

A Real viszont tökjól csinálja szerintem az elitfocit, ahogy egyben tartják sok évig a csapat gerincét, jó ütemben upgradelnek lefelé tartó spílereket, igaz több a melléfogásuk. Én egy Moggi féle politikát szeretnék. Vannak világsztárok, akiket többnyire nem készen veszünk, de senki nem érinthetetlen, ugyanakkor nem vagyunk elitnevelde, leraboljuk a ligát, sok az olasz és meg is becsüljük őket. A klub mindenek felett és egyetlen játékos se rángatja kénye kedvére klubot.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-05, 10:07

Krisz írta:


Azért a Bayern is lazán elkölti a pénzt, simán kivásárolják aki kell nekik. A hangsúly azon van, hogy nagyrészt hiba nélkül mennek bele drága bizniszekbe (amellett, hogy lerabolják a Bundesligat). Én a Bayernt leginkább azért irigylem mert nekik van a legjobb kokszuk kb július 2. hetében lezárják a mercatot, eleinte úgy tűnik, hogy túlfizettek (és az is lehet, hogy további 1 hónap cigánykodással olcsóbban is megoldhatták volna), de a végén mindig megéri. Marotta első drága biznisze a Malac volt, a Bayern aligha ment volna rá egy ilyen üzletre. Amúgy most is jókat bizniszel, de még sosem volt nagy pénz szituban (részben mert a kínai kifelé veszi a pénzt a csapatból).
Ha most idejön Giuntoli, akkor az első pár évben ugyanazt kell majd csinálnia, mint most, ami biztosan faszán menne. Aztán az a nagy kérdés, hogy mibe fektet amikor eladja az ő Pogbáját.

A Bajorok ha kell kicsapják a brét az asztalra de nem értelmetlenül. 

Cöröre is anno azt nyilatkozta Rumenighe talán higy ennyi idős játékos ennyi fizuval felejtos. Hatalmas bukó lesz belőle. Bejött. 

Az alap csapatukat mogyorókért vették. Gravenberch 18 Miller azért bőven plusszos jövőbeni értek. 

Anno Malac megvétele volt a vég kezdete. Costa Malac stb 200-300 Milla ment a levesbe. A Cselszkijj is okosan igazol. Ha valaki nem válik be nyernek is túrákra. Mi egy 30 plusszos dagadékkal nrm jövünk ki 90 Milla utan pluszban. Eleve kódolva volt a bukó es a mostani mélyrepülés.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-04, 23:52

Petike007 írta:


Az a baj, ha a nagy pénzt mindenáron el akarja valaki költeni. A Bajor Monaco a legjobb példa, hogyan kell egy csapatot jól menedzselni. 

Mindig posztra igazolnak. Minden esetben a várható kiszállási értek pozitív. Továbbá adott játék rendszerben gondolkodnak csak. És nem hajlandóak áron felül vásárolni. Pedig mindenki tudja van pénzük. 

Anno ez volt amit Beppe és Para nem tudott meg ugrani.

Azért a Bayern is lazán elkölti a pénzt, simán kivásárolják aki kell nekik. A hangsúly azon van, hogy nagyrészt hiba nélkül mennek bele drága bizniszekbe (amellett, hogy lerabolják a Bundesligat). Én a Bayernt leginkább azért irigylem mert nekik van a legjobb kokszuk kb július 2. hetében lezárják a mercatot, eleinte úgy tűnik, hogy túlfizettek (és az is lehet, hogy további 1 hónap cigánykodással olcsóbban is megoldhatták volna), de a végén mindig megéri. Marotta első drága biznisze a Malac volt, a Bayern aligha ment volna rá egy ilyen üzletre. Amúgy most is jókat bizniszel, de még sosem volt nagy pénz szituban (részben mert a kínai kifelé veszi a pénzt a csapatból).
Ha most idejön Giuntoli, akkor az első pár évben ugyanazt kell majd csinálnia, mint most, ami biztosan faszán menne. Aztán az a nagy kérdés, hogy mibe fektet amikor eladja az ő Pogbáját.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-04, 22:54

Krisz írta:


Nagyon jó lenne, főleg úgy hogy a mi kimaradt ziccereinket is ő lőtte be (Kvaradona, Raspadori). Egyébként az is kérdés, hogy az ilyen kis büdzséből dolgozó mágusok mit kezdenek egy naggyal. A Marotta - Paratici duó is ott kezdett hanyatlani amikor a nagy pénzt kellett elkölteni.

Az a baj, ha a nagy pénzt mindenáron el akarja valaki költeni. A Bajor Monaco a legjobb példa, hogyan kell egy csapatot jól menedzselni. 

Mindig posztra igazolnak. Minden esetben a várható kiszállási értek pozitív. Továbbá adott játék rendszerben gondolkodnak csak. És nem hajlandóak áron felül vásárolni. Pedig mindenki tudja van pénzük. 

Anno ez volt amit Beppe és Para nem tudott meg ugrani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-04, 21:28

Petike007 írta:
🌓 ~ 🚨Juventus have held talks with Napoli director Giuntoli. He would work alongside Cherubini‼⚫⚪

ℹ Repubblica

A Napoli-bol nem lenne rossz elhozni. Mindenesetre egyre több hír jön hogy menedzsment szinten Elkannék nem elégedettek. Ez legalább valami jó hir

Nagyon jó lenne, főleg úgy hogy a mi kimaradt ziccereinket is ő lőtte be (Kvaradona, Raspadori). Egyébként az is kérdés, hogy az ilyen kis büdzséből dolgozó mágusok mit kezdenek egy naggyal. A Marotta - Paratici duó is ott kezdett hanyatlani amikor a nagy pénzt kellett elkölteni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-03, 18:52

🌓 ~ 🚨Juventus have held talks with Napoli director Giuntoli. He would work alongside Cherubini‼⚫⚪

ℹ Repubblica

A Napoli-bol nem lenne rossz elhozni. Mindenesetre egyre több hír jön hogy menedzsment szinten Elkannék nem elégedettek. Ez legalább valami jó hir

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-02, 19:20

Petike007 írta:
Ez nem tünet, maga a betegség. És azt UEFA-nak hívják.

Ezt teljesen adom és a Szuperliga valóban megoldást jelentene, mert orvosolná ezeket a problémákat. A Szuperligában viszont nem tetszik ez az elitista koncepció, ami egyrészt kibaszta a biztosítékot az egyszeri embernél, másrészt pedig hosszabb távon pont ellentétes hatású és elértékteleníti a nagy párosítasokat (a 43. Real - Juve már senkit nem fog izgatni), miközben a hype lenne a célja. Ezért is inkább a régi rendszerben kellene egyensúlyt teremteni és kiegyenlíteni az erőviszonyokat főleg országok között.

Az előbb felsorolt intézkedesékkel ez simán megoldható, egyedül az UEFA kapzsisága és gőgje áll az útban.

CsT, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-02, 16:05

Krisz írta:


Az mondjuk jogos, hogy nem feltétlenül a Szuperliga az egyetlen kiút, a többi bajnokságot is fel kellene hozni menedzsmentben és brandben PL szintre. Pénzügyileg gondolom még így is csak akkor lenne értelme, ha a csapatokra pénzmosodaként tekintünk. 

Szuperliga helyett nekem NFL mintára szerződés és ügynök reformok és szigorúan betartatott salary cap sokkal jobb megoldás lenne. Emellett meg kéne nyírbálni a nemzetközi ratyimeccsek számát, különben előbb-utóbb mindenki szakadt térddel fog játszani, esetleg a woke irányzatot meglovagolva ember-robot cyborgok uralják majd a sportágat.

Nekem ami totál csubakka, hogy a BL meccseket 3-4x ember követi mint a major sportokat. A pénzek megis a töredéke annak. Ergo szaré-hugyé mennek az UEFA mafia által kotott boltok. 

Semmi korrupció gondolom. Ami bejön pénz az is halál igazságtalanul van elosztva. A csapatok akik generálják a szponzorokat kb lofaszt nem kapnak belőle vissza. 

Ez az igazságtalan es torz rendszer magába hozza hogy aki nem PL tag az eleve cseszheti. Spanyolban úgy van kitalálva a rendszer, hogy Real-Barca kap majdnem mindent megis mindkettő köhög. Ott a Bajor Monaco ahol tulajdonosi szinten van az adidas-T-Com-Audi bent rohadt jól igazolnak okosan építkeznek ( rohadt jo kokszot nyomnak) megis kijelentették hogy eddig bírták. Innentől nem a vevő hanem az eladói oldalon jelennek meg. 

Ez nem tünet, maga a betegség. És azt UEFA-nak hívják.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-02, 11:38

Petike007 írta:

Bezzeg a miénk sokkal jobban áll. Ja nem. Rohadtul nem. Ellenben érdekes beszélni egy dologról. 

Az európai top foci nem fenntartható. Van egy szuperliga a PL azon kívül mindenki kb éhen hal. A szuperliga a nem angol csapatok jajkiáltása volt.

Az mondjuk jogos, hogy nem feltétlenül a Szuperliga az egyetlen kiút, a többi bajnokságot is fel kellene hozni menedzsmentben és brandben PL szintre. Pénzügyileg gondolom még így is csak akkor lenne értelme, ha a csapatokra pénzmosodaként tekintünk. 

Szuperliga helyett nekem NFL mintára szerződés és ügynök reformok és szigorúan betartatott salary cap sokkal jobb megoldás lenne. Emellett meg kéne nyírbálni a nemzetközi ratyimeccsek számát, különben előbb-utóbb mindenki szakadt térddel fog játszani, esetleg a woke irányzatot meglovagolva ember-robot cyborgok uralják majd a sportágat.

fktgbr likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-10-02, 11:12

Malloy írta:

Ez arra volt elég, hogy ne -245m (2020/21) legyen az eredmény hanem csak -140m (2021/22).
Bezzeg a miénk sokkal jobban áll. Ja nem. Rohadtul nem. Ellenben érdekes beszélni egy dologról. 

Az európai top foci nem fenntartható. Van egy szuperliga a PL azon kívül mindenki kb éhen hal. A szuperliga a nem angol csapatok jajkiáltása volt.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-09-30, 15:11

Krisz írta:

Most írt Digby egy cikket a férgek mérlegéről. Csökkentek a kiadások, nőttek a bevételek.
Ez arra volt elég, hogy ne -245m (2020/21) legyen az eredmény hanem csak -140m (2021/22).
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-09-30, 12:51

CsT írta:
Di Mariska állítólag már most bejelentette, hogy nem lesz +1 év hosszabbítás, gondolom hatalmas motivációja lesz a VB után. Gondolom januárban már Vélez mezében fog pózolni.

a pénzen kívül miért is akarna bárki a mostani Juventusban "játszani"?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-09-30, 09:07

CsT írta:
Di Mariska állítólag már most bejelentette, hogy nem lesz +1 év hosszabbítás, gondolom hatalmas motivációja lesz a VB után. Gondolom januárban már Vélez mezében fog pózolni.
A BL-ben úgyse kell már a segítsége majd tavasszal.. Very Happy A bajnokságra meg ott lesz már Fede! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10629
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-09-29, 15:49

Di Mariska állítólag már most bejelentette, hogy nem lesz +1 év hosszabbítás, gondolom hatalmas motivációja lesz a VB után. Gondolom januárban már Vélez mezében fog pózolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: