Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Meccsnézés a helyszínen

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
rcb3n21

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2017-08-02, 07:48

Mi tavaly voltunk kint a Udinese elleni hazai meccsen. A jegyeket egyénileg intéztem a listicket.com oldalon. Premium Membershippel 2 nappal hamarabb meg tudtam venni a jegyet, mint egyébként, uh még bőven válogathattam a helyek közül. A családi szektorban a csajomnak pasimnak volt kb fele a jegyár, így volt nekem 75 neki 40 EUR. A szurkolói kártya kb két hónap volt mire megjött. Azon kívül h jól néz ki, a beengedésnél volt külön kapu azoknak, akiknek van ilyen kártyájuk és ott gyorsabban ment a dolog, egyébként anélkül is sima volt, másra nem is használtam.
A stadiontúrát a meccsnapon ejtettük meg, reggelre ott voltunk nyitásra a múzeumnál, ahol választottunk aznap egy időpontot. Meccsnapokon du 1-től 4-ig 15 percenként indulnak a 60 perces túrák. Előtte olvastam én is sok mindent, uh inkább megkérdeztem emailben, és online nem lehet jegyet venni.
Back to top Go down
View user profile
Latya

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2015-09-08, 09:25

Sziasztok.

Szept. 23-án Milánoban leszünk haverokkal és átmennénk Torinoba a Frosinone elleni meccsre. Abban tudtok segiteni,hogy szerdán egy kiscsapat ellen van-e esély a kasszáknál jegyet venni. És ha igen akkor kell-e valami kártya vagy elég mondjuk a személyi.

Köszi
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2014-03-24, 13:11

virracocha wrote:
Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.

szerintem már nem fog beleférni az időbe
ha jól emlékszem a jegyvásárláshoz/stadionbelépéshez fizikailag kell a kátya, ami 2-3 hónap alatt jött meg...
azonkívül csak két jegyet vehetsz és a másikat is csak tagnak
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2014-03-24, 12:50

Köszi.
Én is lehet gyorsan jelentkezem prémium tagnak, mert azt amúgy is szerettem volna, aztán hátha a döntőre is meg lesz a jegy-elővásárálási jog.
Bizonytalanra nem igazán szeretnék kimenni, és a csapat hozzáállása alapján nem biztos az a döntő.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2014-03-24, 11:29

az ugye megvan, hogy túljelentkezés esetén (ami garantált) az uefa sorsol?

én eddig 4-szer próbálkoztam az uefánál és mind a 4-szer "nyertem" (jogot hogy megvehessem a jegyet)
2 uefa kupa, egy el és egy bl döntő

a stratégia az volt, hogy mind a bl-re mind az uc/el-re jelentkezek, o'szt az egyik csak bejön Smile

én a permium membership-ben bízom, általában jegy-elővásárálási jogom van vele, remélem a döntőre is lesz ha bejutunk

amúgy szerda este lesz a meccs, sz'al kalkuláld bele hogy ha nyersz, akkor is lehet hogy egy basel-lyon meccsért kell két munkanapot feláldoznod...
Back to top Go down
View user profile
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2014-03-24, 10:40

Valaki gondolkozik azon, hogy a helyszínen nézze meg az EL-döntőt? (persze jó lenne, ha a srácok bejutnának a fináléba, mert csak akkor érdekes)
Az UEFA-nál holnap délig lehet jegyet igényelni. Szerintetek mennyire esélyes, hogy sikerül szerezni? Most néztem, a wizzair-rel 90 euró lenne a repjegy oda-vissza Milánóba. Ott autóbérlés, 3-4 főre az minimális összeg.
Nyilván a klubok is kapnak majd valamennyi jegyet, kérdés, hogy az hogy lesz elosztva (pl. a RUJ tud-e majd utat szervezni).
Back to top Go down
View user profile
kilopo
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   2013-09-17, 08:06

Figyelem!!

A mai Koppenhága elleni meccset nem adja egyik Digi sem, szóval marad az olasz tv (már akinek van) és a streamek. Így tervezzetek estére Razz 
Back to top Go down
View user profile
tcs19
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Meccsnézés a helyszínen   2013-03-11, 10:10

Üdv!

Az április 21-i Juve-Milanra szeretnék eljutni. Kérdésem az lenne, hogy tapasztalatotok alapján hogyan/hol/mikor érdemes jegyet venni. Rákerestem most 1-2 jegyirodánál, de horror árak vannak, gondolom helyszínen olcsóbb lenne, csak kérdés, hogy egy ilyen meccsre meddig lehet jegyet venni.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Meccsnézés a helyszínen   

Back to top Go down

Meccsnézés a helyszínen
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1