Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Share

Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
AuthorMessage
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

Bajnokok Ligája sorsolás Empty
PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-30, 09:39

@CsT wrote:

Én idén már "csak" a scudettót is aláírnám ahogy most állunk, én még érzek valamit rosszat a mercato végével kapcsolatban.

Ha Sarri is kefélni fog Kebabbal akkor végünk. Ha DaniLÓ nem válik be akkor Desci lehet a kezdő RB-nk, ahogy a csicska se fog a fontos meccseken kimaradni a kezdőből, innentől kezdve nem igazán reális BL győzelemről beszélgetni.

az egészen elképesztő, hogy egy vagon pénz elköltése után is ott tartunk, hogy De Sciglio, Khedira és Bonucci a kezdő közelében lehet. teljesen egyetértek azzal, hogy velük csoda lenne a BL győzelem. nem tudom, hogy van-e olyan európai élcsapat, ahol ilyen antifutballisták ilyen fontos szerepet kaphatnak. DS pedig szerintem az egész BL mezőny leggyengébb szélsővédői közé tartozik
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-30, 09:15

@_DREAM_ wrote:
Majd az utcsó fordulóban tovább bukdácsolunk a második helyen, valami ilyesmire számítok. 

Bilbaoban kezdünk, ott kinézhet egy szopóka is akár, de utána következő két hazai meccset hozni kell nincs mese. 

Csak engem kerülget most a BL láz? Vagy más is érez úgy hogy igazából úgyse nyerjük meg mit idegeskedjek...?  Very Happy Shocked
Én idén már "csak" a scudettót is aláírnám ahogy most állunk, én még érzek valamit rosszat a mercato végével kapcsolatban.

Ha Sarri is kefélni fog Kebabbal akkor végünk. Ha DaniLÓ nem válik be akkor Desci lehet a kezdő RB-nk, ahogy a csicska se fog a fontos meccseken kimaradni a kezdőből, innentől kezdve nem igazán reális BL győzelemről beszélgetni.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-30, 07:39

Majd az utcsó fordulóban tovább bukdácsolunk a második helyen, valami ilyesmire számítok. 

Bilbaoban kezdünk, ott kinézhet egy szopóka is akár, de utána következő két hazai meccset hozni kell nincs mese. 

Csak engem kerülget most a BL láz? Vagy más is érez úgy hogy igazából úgyse nyerjük meg mit idegeskedjek...?  Very Happy Shocked
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 21:32

Nem olyan biztos, hogy a miénk jobb, mint a Zinteré. Egyfelől szerintem ott inkább a Dortmund nem örül Conteéknak, erősebb a Zinter, és még egy Sánchezt be fognak húzni nyár végére...szerintem a Dortmund szívta meg. Plusz Favre általában az első szezonjaiban szokott jó lenni a csapataival, a Dortmund most a bajnokságra fog ráfeküdni, nem lesz ez annyira fázós.
Plusz jó lett volna, ha a negyedik nem egy keményebb orosz csapat, hanem a Slavia. A Lokomotiv csenhet pontot a többiektől, csak a hazai meccsünk ellenük a hatból talán tuti siker, de idegenben fázhatunk, persze a többiek is. Az Atleticot nem kell ecsetelni, miért húzós, bár egyelőre a Godín nélküli védelemnek talán kell csiszolódnia...ha nem a Savic-Giménez duóval operál Simeone, mert akkor nem mondtam semmit. Jól erősítettek, erős csapat lehet a szezonban, de jó lenne a második helyre szorítani őket. A Leverkusen meg érdekes csapat. Bosz átvette szezon közben őket, szépen rendbe rakta a játékukat, és elég ügyesek. Havertz nagyon nagy tehetség, de rajta kívül is egy rakás piszok tehetséges játékosuk van még. Nagyon offenzív foci, eléggé kontroll alatt akarják tartani a játékot, de a védelmük sebezhető. Nem örülök a sorsolásnak, persze a továbbjutás sanszos, csak jó lett volna, ha kicsit könnyebb csoportot kapunk.
Back to top Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 21:18

Nem rossz csoport, jó lenne Moszkvában kezdeni!
Back to top Go down
simoon
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 19:03

szerencsére Conte kapta a halálcsoportot, de boldogok nem lehetünk
Back to top Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 19:01

Hú bazze, favágók, orosz tél....
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 18:48

Jó étvágyat Conte!  Very Happy
Back to top Go down
simoon
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
simoon

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 10:36

csontjaim jeleztek, most miénk lesz a halálcsoport
Back to top Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 10:00

Tipp: Real, Olympiakosz, Szlavia

Utóbbi inkább kívánság, mert egyrészt Juve meccsre, másrészt Prágába is mennék.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 07:02

Én olyan csoportot szeretnék, ahol minden meccsünket adja a tv és nem kell a stream előtt görnyedni mint tavaly a Valencia meg a YB ellen. Very Happy

Szóval egy Real, Salzburg, Lipcse legyen, a két magyar miatt tuti adná valamelyik csatorna. Very Happy
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 06:26

Donyeck, Zágráb, Moszkva keleti turnéra szavazok cyclops

Brandépítéshez meg (hogy jó sokan nézzék a meccseinket) Ajax, Valencia, Moszkva legyen  alien

Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-08-29, 00:47

Pot one:
Liverpool, Chelsea, Barcelona, Manchester City, Juventus, Bayern Munich, Paris St-Germain, Zenit St Petersburg
Pot two:
Real Madrid, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Napoli, Shakhtar Donetsk, Tottenham, Ajax, Benfica
Pot three:
Lyon, Bayer Leverkusen, Salzburg, Olympiakos, Club Bruges, Valencia, Ellenség Milan, Dinamo Zagreb
Pot four:
Lokomotiv Moscow, Genk, Galatasaray, RB Leipzig, Slavia Prague, Red Star Belgrade, Atalanta, Lille
Ki mit vár a sorsolástól? Nem bánnám, ha a harmadik kalapból a Dinamo vagy a Salzburg lenne az ellenfél, illetve a Slavia esetleg nem lenne rossz az utolsóból olyan november környékén. Amúgy szerintem Dortmund/Atletico-Lyon-Slavia lesz, aminél lehetne jobbat elképzelni, mert itt sok esetben már a sorsolásnál meglenne a továbbjutásunk. Gulácsiékat el kellene kerülni az utolsó kalapból.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 16:50

@LeRoi10 wrote:

ezek szerint rosszul fogalmaztam. Én még az ATMA elleni 3-0 hatása alatt vagyok, ne egy esetleges vesztes döntőt emlegessünk még, meg hogy mi lesz majd a Barca ellen a döntőben. Szépen sorban. Én is tudom, hogy esélyesebbek vagyunk, meg minden és mekkora falloszt rántottunk elő, de egy klasszikust idézve a Mistertől: Calma!

Igen, így kicsit már értelmet nyer. Egyébként egyetértek, csak lépésenként haladva. Az Ajaxnak is csak akkor minimalizáljuk az esélyeit, ha alapos elemzés mellett komolyan veszik őket a játékosok. Annyi biztos, hogy most nem szaladhatunk bele a késbe az első meccsen, mint az Atletico ellen, mert bár a történtek után nagyon nem érdemes leírni a csapatot kétgólos hátránynál sem, de azért az esélyesek onnantól kezdve már nem mi lennénk. Viszont ártani nem árthat, ha a potenciális későbbi ellenfeleket is elemeznénk, elvégre nem az elődöntő lenne a végcél.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 16:23

@Tankcsapda wrote:

Nem álomvilág az, hanem egy pokolian komoly performance volt, ami ellen az egyik legerősebb csapat kb. 85 percen keresztül nem talált ellenszert. Az Ajax kivívta a figyelmet, nagyon erősek, de akárhonnan is nézzük, egy védekezésben térdre kényszeríthető csapatról van szó. Nagyon jól tudnak támadni, tele vannak fiatal tehetségekkel, de azért nálunk nem egyetlen játékostól függ a védekezésünk hatékonysága, mint a Realnak Ramostól. Plusz az olasz védekezés még mindig magas szintű, ha a keddi tempót sikerül tartani ellenük is, akkor a továbbjutásra komoly esélyünk van.
ezek szerint rosszul fogalmaztam. Én még az ATMA elleni 3-0 hatása alatt vagyok, ne egy esetleges vesztes döntőt emlegessünk még, meg hogy mi lesz majd a Barca ellen a döntőben. Szépen sorban. Én is tudom, hogy esélyesebbek vagyunk, meg minden és mekkora falloszt rántottunk elő, de egy klasszikust idézve a Mistertől: Calma!
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:41

@LeRoi10 wrote:

ne kezdjük már most, még az ATMA meccs utáni álomvilágban élünk a legtöbben:D először jussunk túl a 3-szoros címvédőt kiverő ajaxon.

Nem álomvilág az, hanem egy pokolian komoly performance volt, ami ellen az egyik legerősebb csapat kb. 85 percen keresztül nem talált ellenszert. Az Ajax kivívta a figyelmet, nagyon erősek, de akárhonnan is nézzük, egy védekezésben térdre kényszeríthető csapatról van szó. Nagyon jól tudnak támadni, tele vannak fiatal tehetségekkel, de azért nálunk nem egyetlen játékostól függ a védekezésünk hatékonysága, mint a Realnak Ramostól. Plusz az olasz védekezés még mindig magas szintű, ha a keddi tempót sikerül tartani ellenük is, akkor a továbbjutásra komoly esélyünk van.
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:35

Igazából ez jó sorsolásnak tűnik elsőre. Másodjára félig-meddig. A negyeddöntő rendben van, az Ajaxot le kell gyűrni. Az elődöntő megint csak rendben van, de jobb lett volna két meccsre kapni a Barcat - feltéve, hogy Juve-Barca döntő lesz. A Spurstől kicsit jobban tartanék, stabilabb védelemmel rendelkeznek, de az elődöntőben már igazából mindegy, ki lesz az ellenfél.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:34

@CsT wrote:

és megint BL 2. hely Sad
ne kezdjük már most, még az ATMA meccs utáni álomvilágban élünk a legtöbben:D először jussunk túl a 3-szoros címvédőt kiverő ajaxon.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:21

@EsztéNégy wrote:
Papírforma alapján City elődöntő, Barca döntő
és megint BL 2. hely Sad
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:20

Rendben van. Az Ajax kicsit talán könnyebb, de ebből a 8asból csak a Porto lóg kifelé. Rettenetesen észnél kell lenni. A Barca-Pool-City trióból is a Cityt reméltem.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:19

Három köszönetet kell mondanom a mai napon.

Egy, az internet ismeretlen hősének.
Kettő, Petőfi Sándornak.
Három, nem írom le a nevét kapusnak, ha tíz éve lerohadt volna a keze, és csak ma tér vissza ajaxot húzni, még ideálisabb lett volna.

A fentieknek köszönhetően követhettük élőben és örömmel a közvetítést. A többi páros egyelőre nem érdekel, a Liverpoolnál már bontottam a kapcsolatot.

juve

EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:17

Papírforma alapján City elődöntő, Barca döntő

Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:17

elődöntő: city
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:13

Nagyon jó lesz!!! Twisted Evil

Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 12:13

Ajax  drunken

Admin
s4tch

ajax

fasza
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 11:18

Meglepne, ha nem angol ellenfél jutna nekünk, már csak a statisztika miatt is. Poolt vagy Cityt tippelek, de inkább előbbit érzem valamiért.

Juve-Pool
Ajax-Barca
Tottenham-United
City-Porto
Back to top Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 09:43

Én megálmodtam a frankót

A ág:
Juve Porto
Barca City

B ág:
ManU Liverpool
Tottenham Ajax

Így most jöhet egy könnyebb meccs, viszont a papíron legnehezebb ellenféllel két meccses rendszerben találkoznánk. Azt tudjuk, hogy Allegri mesterien tudja átfordítani a visszavágóra az első meccsen felbukkanó hiányosságokat.

Továbbá a döntők nem igazán számítanak a Juve specialitásának, tehát oda minél könnyebb ellenfél kéne. A Liverpool mondjuk könnyűnek nem mondható, de jobb, mint a City/Barca.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 09:17

No para, a Portot kapjuk Very Happy

https://twitter.com/PeakPogba/status/1106222134379073537/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwgr%5E363937393b636f6e74726f6c&ref_url=http%3A%2F%2Fcdn.embedly.com%2Fwidgets%2Fcard.html%23sid%3Da8860f73ea754ffe91491bdb86f1c5a4
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime2019-03-15, 01:44

Igazából mindegy lenne, hogy kit kapunk, de írták itt előttem is, hogy nem baj az, ha esetleg egy körben "fellélegezhetnénk", és kapnánk egy könnyebb ellenfelet. Kisebb támadási felületet adunk a játékunkról, kevesebb sárga gyűlhet össze, stb. De ha ezt nem nézzük, akkor kb. csak a Barcat ne kapjuk. Erős a csapat, ezt az Atletico ellen megmutatták, nem hiszem, hogy ezt a taktikát ne vennénk elő minimum a fontosabb meccsekre, de a katalánok szerintem egy fokkal előttünk járnak. Igazából nincs gyenge pontjuk, minden csapatrészük kifejezetten erős, és Messi Ronaldohoz hasonlóan bitang jó formában van. Viszont neki Bernardeschi helyett Coutinho van segítségül, és na, nekem nagy lieblingem Federico, de azért Coutinho egy fokkal előrébb jár. Valamint nekik kicsit több cserelehetőségük van, mivel nem kíván meg majdnem minden posztjuk special skilleket, mint Allegri újdonsült csodafegyverében. A többi csapattól igazából egyáltalán nem tartok, hiába a City-Pool duó piszkosul erős.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás I_icon_minitime

Back to top Go down

Bajnokok Ligája sorsolás
Back to top 
Page 1 of 20Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next