Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-16, 02:29

Petike007 írta:


De még mennyire. AZ Atalanta is nagy sanszot kapott. Ronci eddigre felszívja magát és meghágja a világot. JAnuárra egy SMS-t várok

Ez kb ugyanaz a Valencia amit mi 10 emberrel gond nélkül lesimáztunk tavaly. Azt mondjuk nem tudom, hogy az Ajax ellen hogy mákolták össze a továbbjutást. Januárra én max ilyen Can - Paredes csere szintű mozgásra számítok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-16, 02:13

Na végre egyszer jó golyót hűtött le Moggi.

Kár, hogy a Fradi nem ment tovább, az inda ellen még esélyük is lett volna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-16, 00:50

Krisz írta:
Lyon.
Örülünk, Vincent?

Megnyugodtam, hogy jó helyre megy a tagdíj! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-16, 00:40

Krisz írta:
Lyon.
Örülünk, Vincent?

De még mennyire. AZ Atalanta is nagy sanszot kapott. Ronci eddigre felszívja magát és meghágja a világot. JAnuárra egy SMS-t várok
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-16, 00:28

Lyon.
Örülünk, Vincent?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-13, 11:18

Aki unatkozik az sorsoljon! Smile

https://draw.inker.one/?fbclid=IwAR2CQRMhBGvkvaDXl41YX41iP-zfaq-oUpSi84RcNZ1oC-DEQtKmoBQ_r0w#/cl/ko

Mondom én, hogy a Cselzi lesz az ellenfél! Smile

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Mondomchelsea
Vissza az elejére Go down
Online
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-11, 22:09

simoon írta:
kemény, hogy egy meglepetés csapat sincs a továbbjutók közt
csak olasz, angol, spanyol, német és francia csapat ment tova

A háborút pénzzel vívják. Nem véletlen rakták partvonalra Platini-t.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-11, 22:06

kemény, hogy egy meglepetés csapat sincs a továbbjutók közt
csak olasz, angol, spanyol, német és francia csapat ment tova
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-11, 20:01

Krisz írta:
Margit, Mourinho, Dormánd, Lyon, Chelsea. Melyiket szeretnénk?
Mivel az indát nem kaphatjuk mert olasz, én a Cselzire böknék, eléggé csikócsapat és Sarolta (a google fordító így fordítja le nekem Sarrit Very Happy) biztos extra motivált lenne.

Persze nyilván a Madrid jön! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8076
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-12-11, 19:52

Margit, Mourinho, Dormánd, Lyon, Chelsea. Melyiket szeretnénk?
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 20:39

CsT írta:

Én idén már "csak" a scudettót is aláírnám ahogy most állunk, én még érzek valamit rosszat a mercato végével kapcsolatban.

Ha Sarri is kefélni fog Kebabbal akkor végünk. Ha DaniLÓ nem válik be akkor Desci lehet a kezdő RB-nk, ahogy a csicska se fog a fontos meccseken kimaradni a kezdőből, innentől kezdve nem igazán reális BL győzelemről beszélgetni.

az egészen elképesztő, hogy egy vagon pénz elköltése után is ott tartunk, hogy De Sciglio, Khedira és Bonucci a kezdő közelében lehet. teljesen egyetértek azzal, hogy velük csoda lenne a BL győzelem. nem tudom, hogy van-e olyan európai élcsapat, ahol ilyen antifutballisták ilyen fontos szerepet kaphatnak. DS pedig szerintem az egész BL mezőny leggyengébb szélsővédői közé tartozik
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 20:15

_DREAM_ írta:
Majd az utcsó fordulóban tovább bukdácsolunk a második helyen, valami ilyesmire számítok. 

Bilbaoban kezdünk, ott kinézhet egy szopóka is akár, de utána következő két hazai meccset hozni kell nincs mese. 

Csak engem kerülget most a BL láz? Vagy más is érez úgy hogy igazából úgyse nyerjük meg mit idegeskedjek...?  Very Happy Shocked
Én idén már "csak" a scudettót is aláírnám ahogy most állunk, én még érzek valamit rosszat a mercato végével kapcsolatban.

Ha Sarri is kefélni fog Kebabbal akkor végünk. Ha DaniLÓ nem válik be akkor Desci lehet a kezdő RB-nk, ahogy a csicska se fog a fontos meccseken kimaradni a kezdőből, innentől kezdve nem igazán reális BL győzelemről beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 18:39

Majd az utcsó fordulóban tovább bukdácsolunk a második helyen, valami ilyesmire számítok. 

Bilbaoban kezdünk, ott kinézhet egy szopóka is akár, de utána következő két hazai meccset hozni kell nincs mese. 

Csak engem kerülget most a BL láz? Vagy más is érez úgy hogy igazából úgyse nyerjük meg mit idegeskedjek...?  Very Happy Shocked
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 08:32

Nem olyan biztos, hogy a miénk jobb, mint a Zinteré. Egyfelől szerintem ott inkább a Dortmund nem örül Conteéknak, erősebb a Zinter, és még egy Sánchezt be fognak húzni nyár végére...szerintem a Dortmund szívta meg. Plusz Favre általában az első szezonjaiban szokott jó lenni a csapataival, a Dortmund most a bajnokságra fog ráfeküdni, nem lesz ez annyira fázós.
Plusz jó lett volna, ha a negyedik nem egy keményebb orosz csapat, hanem a Slavia. A Lokomotiv csenhet pontot a többiektől, csak a hazai meccsünk ellenük a hatból talán tuti siker, de idegenben fázhatunk, persze a többiek is. Az Atleticot nem kell ecsetelni, miért húzós, bár egyelőre a Godín nélküli védelemnek talán kell csiszolódnia...ha nem a Savic-Giménez duóval operál Simeone, mert akkor nem mondtam semmit. Jól erősítettek, erős csapat lehet a szezonban, de jó lenne a második helyre szorítani őket. A Leverkusen meg érdekes csapat. Bosz átvette szezon közben őket, szépen rendbe rakta a játékukat, és elég ügyesek. Havertz nagyon nagy tehetség, de rajta kívül is egy rakás piszok tehetséges játékosuk van még. Nagyon offenzív foci, eléggé kontroll alatt akarják tartani a játékot, de a védelmük sebezhető. Nem örülök a sorsolásnak, persze a továbbjutás sanszos, csak jó lett volna, ha kicsit könnyebb csoportot kapunk.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 08:18

Nem rossz csoport, jó lenne Moszkvában kezdeni!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 06:03

szerencsére Conte kapta a halálcsoportot, de boldogok nem lehetünk
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 06:01

Hú bazze, favágók, orosz tél....
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-29, 05:48

Jó étvágyat Conte!  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-28, 21:36

csontjaim jeleztek, most miénk lesz a halálcsoport
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-28, 21:00

Tipp: Real, Olympiakosz, Szlavia

Utóbbi inkább kívánság, mert egyrészt Juve meccsre, másrészt Prágába is mennék.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-28, 18:02

Én olyan csoportot szeretnék, ahol minden meccsünket adja a tv és nem kell a stream előtt görnyedni mint tavaly a Valencia meg a YB ellen. Very Happy

Szóval egy Real, Salzburg, Lipcse legyen, a két magyar miatt tuti adná valamelyik csatorna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-28, 17:26

Donyeck, Zágráb, Moszkva keleti turnéra szavazok cyclops

Brandépítéshez meg (hogy jó sokan nézzék a meccseinket) Ajax, Valencia, Moszkva legyen  alien

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-08-28, 11:47

Pot one:
Liverpool, Chelsea, Barcelona, Manchester City, Juventus, Bayern Munich, Paris St-Germain, Zenit St Petersburg
Pot two:
Real Madrid, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Napoli, Shakhtar Donetsk, Tottenham, Ajax, Benfica
Pot three:
Lyon, Bayer Leverkusen, Salzburg, Olympiakos, Club Bruges, Valencia, Ellenség Milan, Dinamo Zagreb
Pot four:
Lokomotiv Moscow, Genk, Galatasaray, RB Leipzig, Slavia Prague, Red Star Belgrade, Atalanta, Lille
Ki mit vár a sorsolástól? Nem bánnám, ha a harmadik kalapból a Dinamo vagy a Salzburg lenne az ellenfél, illetve a Slavia esetleg nem lenne rossz az utolsóból olyan november környékén. Amúgy szerintem Dortmund/Atletico-Lyon-Slavia lesz, aminél lehetne jobbat elképzelni, mert itt sok esetben már a sorsolásnál meglenne a továbbjutásunk. Gulácsiékat el kellene kerülni az utolsó kalapból.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 04:50

LeRoi10 írta:

ezek szerint rosszul fogalmaztam. Én még az ATMA elleni 3-0 hatása alatt vagyok, ne egy esetleges vesztes döntőt emlegessünk még, meg hogy mi lesz majd a Barca ellen a döntőben. Szépen sorban. Én is tudom, hogy esélyesebbek vagyunk, meg minden és mekkora falloszt rántottunk elő, de egy klasszikust idézve a Mistertől: Calma!

Igen, így kicsit már értelmet nyer. Egyébként egyetértek, csak lépésenként haladva. Az Ajaxnak is csak akkor minimalizáljuk az esélyeit, ha alapos elemzés mellett komolyan veszik őket a játékosok. Annyi biztos, hogy most nem szaladhatunk bele a késbe az első meccsen, mint az Atletico ellen, mert bár a történtek után nagyon nem érdemes leírni a csapatot kétgólos hátránynál sem, de azért az esélyesek onnantól kezdve már nem mi lennénk. Viszont ártani nem árthat, ha a potenciális későbbi ellenfeleket is elemeznénk, elvégre nem az elődöntő lenne a végcél.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 04:23

Tankcsapda írta:


Nem álomvilág az, hanem egy pokolian komoly performance volt, ami ellen az egyik legerősebb csapat kb. 85 percen keresztül nem talált ellenszert. Az Ajax kivívta a figyelmet, nagyon erősek, de akárhonnan is nézzük, egy védekezésben térdre kényszeríthető csapatról van szó. Nagyon jól tudnak támadni, tele vannak fiatal tehetségekkel, de azért nálunk nem egyetlen játékostól függ a védekezésünk hatékonysága, mint a Realnak Ramostól. Plusz az olasz védekezés még mindig magas szintű, ha a keddi tempót sikerül tartani ellenük is, akkor a továbbjutásra komoly esélyünk van.
ezek szerint rosszul fogalmaztam. Én még az ATMA elleni 3-0 hatása alatt vagyok, ne egy esetleges vesztes döntőt emlegessünk még, meg hogy mi lesz majd a Barca ellen a döntőben. Szépen sorban. Én is tudom, hogy esélyesebbek vagyunk, meg minden és mekkora falloszt rántottunk elő, de egy klasszikust idézve a Mistertől: Calma!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:41

LeRoi10 írta:

ne kezdjük már most, még az ATMA meccs utáni álomvilágban élünk a legtöbben:D először jussunk túl a 3-szoros címvédőt kiverő ajaxon.

Nem álomvilág az, hanem egy pokolian komoly performance volt, ami ellen az egyik legerősebb csapat kb. 85 percen keresztül nem talált ellenszert. Az Ajax kivívta a figyelmet, nagyon erősek, de akárhonnan is nézzük, egy védekezésben térdre kényszeríthető csapatról van szó. Nagyon jól tudnak támadni, tele vannak fiatal tehetségekkel, de azért nálunk nem egyetlen játékostól függ a védekezésünk hatékonysága, mint a Realnak Ramostól. Plusz az olasz védekezés még mindig magas szintű, ha a keddi tempót sikerül tartani ellenük is, akkor a továbbjutásra komoly esélyünk van.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:35

Igazából ez jó sorsolásnak tűnik elsőre. Másodjára félig-meddig. A negyeddöntő rendben van, az Ajaxot le kell gyűrni. Az elődöntő megint csak rendben van, de jobb lett volna két meccsre kapni a Barcat - feltéve, hogy Juve-Barca döntő lesz. A Spurstől kicsit jobban tartanék, stabilabb védelemmel rendelkeznek, de az elődöntőben már igazából mindegy, ki lesz az ellenfél.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:34

CsT írta:

és megint BL 2. hely Sad
ne kezdjük már most, még az ATMA meccs utáni álomvilágban élünk a legtöbben:D először jussunk túl a 3-szoros címvédőt kiverő ajaxon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:21

EsztéNégy írta:
Papírforma alapján City elődöntő, Barca döntő
és megint BL 2. hely Sad
Vissza az elejére Go down
Online
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:20

Rendben van. Az Ajax kicsit talán könnyebb, de ebből a 8asból csak a Porto lóg kifelé. Rettenetesen észnél kell lenni. A Barca-Pool-City trióból is a Cityt reméltem.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime2019-03-15, 00:19

Három köszönetet kell mondanom a mai napon.

Egy, az internet ismeretlen hősének.
Kettő, Petőfi Sándornak.
Három, nem írom le a nevét kapusnak, ha tíz éve lerohadt volna a keze, és csak ma tér vissza ajaxot húzni, még ideálisabb lett volna.

A fentieknek köszönhetően követhettük élőben és örömmel a közvetítést. A többi páros egyelőre nem érdekel, a Liverpoolnál már bontottam a kapcsolatot.

juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
6 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: