Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2018-03-16, 09:02

Tippek?

Szerintem:
Real-Sevilla
Barca-Pool
Juve-City
Bayern-Roma
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2018-03-15, 14:00

az a lényeg hogy a döntőre olyan maradjon akit meg tudunk verni egy meccsen, pl Lazio

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2018-03-15, 12:12

Várom már a holnapi sorsolást, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle, bár ha nyerni akarunk, mindegy, kit kapunk.
Sevilla - még egy meglepetést nem fognak okozni, ők legfeljebb a Roma ellen mehetnek ki továbbjutási reményekkel
Roma - majdnem ugyanez, bár a Liverpool ellen nekik azért lehet sanszuk, és a BL-szereplésük dicséretes, de talán őket rutinból megverjük (nem lebecsülvén a csapatukat, csak nincs BL-tapasztalatuk)
Liverpool - furcsamód nem akarom őket; Klopp összerakta a gárdát, piszok gyorsak, kissé kiismerhetetlenek, viszont Allegri egyszer már - nem is akárhogy - lemeccselte a németet, taktikailag az egyik legzseniálisabbat hozta Maxi a Dortmund ellen 2015-ben; a védelmük van Dijk ellenére nem a legerősebb, a középpályájukon lehet lyukat ütni, a támadótriójuk viszont nem akármilyen minőséget képvisel
Man. City - Pep összerakta a drága játékosokat, nagyon erősek, a védelmük is stabilnak tűnik a nevek alapján, de az angol foci hiátusa náluk is ki fog ütközni, mert a védelmük így is fogható, Pep meg eleve nem fordít iszonyatosan sokat a védőmunkára, úgyhogy alapvetően foghatónak érzem őket, még ha nem is lennénk a fogadóirodák szerint esélyesek
Barcelona - a tegnapi meccs alapján kettős érzésem van; lehet keresnivalónk velük szemben, viszont ilyen haláli pontos támadószekciót csak egyet ismerek - a miénket, beleértve a helyzetek számát is, mert ők is relatíve kevésből gazdálkodva megoldják, míg a Bayern-Real duónak több van általában; Valverde elképesztően megváltoztatta őket, Dembelé védőmunkája meglepően hatékony volt tegnap, ami a védekezésbe fektetett energiát is mutatja; mi már játszottunk ellenük, talán két párharcból nem jönnek ki ismét jobban; viszont a Chelsea játékban ott volt, felvette a versenyt, és ennyi helyzetből 180 perc alatt mi legalább 3 gólt lőttünk volna
Real Madrid - a tapasztalat alapján ezt a trófeát is behúzzák; Zidane ismét felhozta őket, és én ebből a játékstílusból nem tudok kiindulni, nyáron Allegri sem tudott, ha őket kapjuk, akkor reméljük, ezen képes lesz változtatni; a védelmet és a támadósort nem érzem gyengébbnek, de a középpályánkat ezek megeszik reggelire, főleg, hogy az első meccsen Pjanic nem játszhat (Marci a párharcokba nagyobb eséllyel mehet bele); az elődöntőben szívesebben kapnám őket, de azt meg sorsolják nélkülük, és másokért izguljunk
Bayern München - NEM, NEM és NEM! Én őket érzem a BL esélyesének, Heynckes zseniális, majdnem azt látni, mint 2013-ban, amelyik szerintem a XXI. század legerősebbje volt, csak egy Guardiola szétbarmolta őket, de szépen helyrepofozta a csapatot Jupp megint; nincs gyenge pontjuk, ellenük csak akkor lehet győzni, ha az elején megfogják őket, mondjuk erre pont Allegri a megfelelő stratéga, rendkívül sokszor találtunk be 2015-ben és tavaly is a meccsek elején; ettől függetlenül még NEM!
Ez nálam sorrend is, hogy kiket kellene kapni. Remélem, összejön a Bayern-Real és a Barca-City, essenek ki a komolyabb ellenfelek közül is, de talán csak a Bayern-Real duó az, amelyiket nagyon el kellene kerülni.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2018-02-01, 19:34

ahogy az általában lenni szokott, tavaszra bekerült Licthi a keretbe Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-14, 11:06

https://www.thefightingcock.co.uk/forum/threads/tottenhams-17-18-champions-league-campaign.21339/page-50

ezek azt hiszik, máris továbbjutottak.

jó jel, ha az angolok lebecsülik a juventust. angol tévés "szakértők" tavaly a bl-szezon előtt a bl legnagyobb bukását nekünk jósolták, erre simán elmentünk a döntőig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-12, 08:31

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 24910079_1879652255427014_1289427917085679495_n
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-12, 07:41

A Chelsea sorsolása is jó:

Febr 20 - vs Barca
Febr 24 - @ MU
Márc 3 - @ City
Márc 10 - vs Crystal Palace
Márc 14 - @ Barca
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-12, 02:55


Csecs már biztos dörzsöli a tenyerét. Bár senki sem kíváncsi a véleményemre de szerintem jól jártunk. Örülök, hogy egy olyan csapat jön szembe, amelynek a középpályája látványosan fizikálisabb (Wanyama egy állat) és talán technikailag is képzettebbek (Alli, Eriksen, Dembele). Így legalább biztos, hogy nagyon rá fogunk készülni. Pochettino taktikában kiemelkedő Angliában, de azért a meglepően sok brit játékosával azért ő sem tud csodát csinálni. Én nagyon csalódott lennék ha Allegri nem tudná megoldani a feladatot.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 20:03

EsztéNégy írta:
Kövezzetek meg, valahogy nem tudok tartani egyik angol csapattól sem (talán a City a kivétel, ők elég pengék azért), és nem csak az utóbbi években mutatott szerencsétlenkedéseik miatt. Ezen a hétvégén is néztem PL meccseket, bohózat, hogy milyen alacsony szinten van taktikailag az a bajnokság, a sonkások szája szerintem csúnyán el lesz kenve. Az sem segít rajtuk, hogy amíg mi kipihenjük magunkat télen, Malac felszed két és fél kilót bejgliből, addig ők játszanak hat meccset az elég limitált mélységű keretükkel. Személy szerint kevésbé tartok a Tottenhamtől vagy akár a Pooltól, mint egy idegenben rémálom Besiktastól.

Pedig ebben a szezonban kezd megmutatkozni, hogy azt a rohadt sok pénzt megérte kiadni a nagyoknak az erősítésekre. 5 csapatuk nyolcaddöntős, tavaly 3 volt, és 2 kiesett. Most mind az ötnek reális esélye van a továbbjutásra, hovatovább 3 csapat a párharcában egyértelmű esélyes.

Egyébként elégedettek lehetünk a sorsolással. Pedig a Spurs piszok erős, és a nagy angolok közül a legszimpatikusabb csapat. Nekem nagyon bejön az ő építkezésük is, csak posztra igazolnak, nem vernek el egy játékosra 80-100 milliót, tudatosan, megfontoltan igazolnak, és nyomokban angolokat is lehet a csapatban látni (sőt, nem is annyira keveset). Reaktív és egyben proaktív igazoláspolitika, szinte csak a hiányposztok és a távozók által keletkezett űr betöltésére mennek rá, mindezt úgy, hogy erősödnek és a jövőre is gondolnak. Hasonlóképpen gondolkodnak, mint a mi vezetőink, csak kicsit jobban oldják meg a kulcsemberek pótlását - és nem is engednek el annyit, mint mi.
Pochettino remek edző, ha Allegri menni akar, őt is szívesen látnám a kispadon, mert nem egy sablonos szakember, hanem több formációt is hatékonyan tud megszervezni. Viszont mivel támadó focit játszanak, Allegrinek azt kell kitalálnia, hogyan oldjuk meg elsődlegesen a védekezést, és persze a kontratámadásokat, mert tuti, hogy kontrajátékra fogunk berendezkedni. Ilyen szempontból a jobb ellenfelek közé tartozik a Spurs, plusz nincs annyi klasszisa, mint mondjuk a Citynek (vagy nekünk). Szerintem tovább fogunk jutni, de nem lesz olyan sima, mint tavaly a Porto ellen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 17:51

EsztéNégy írta:
Kövezzetek meg, valahogy nem tudok tartani egyik angol csapattól sem (talán a City a kivétel, ők elég pengék azért), és nem csak az utóbbi években mutatott szerencsétlenkedéseik miatt. Ezen a hétvégén is néztem PL meccseket, bohózat, hogy milyen alacsony szinten van taktikailag az a bajnokság, a sonkások szája szerintem csúnyán el lesz kenve. Az sem segít rajtuk, hogy amíg mi kipihenjük magunkat télen, Malac felszed két és fél kilót bejgliből, addig ők játszanak hat meccset az elég limitált mélységű keretükkel. Személy szerint kevésbé tartok a Tottenhamtől vagy akár a Pooltól, mint egy idegenben rémálom Besiktastól.

Lehet, hogy játszanak télen, de az angolok fényévekkel jobb kokszot tolnak mint mi. Nem hiszem, hogy ez faktor lesz, a Tottenham sorsolása inkább, de ez sem annyira mint az említett taktikai szint vagy a Tottenham rutintalansága a BLben.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 17:38

Kövezzetek meg, valahogy nem tudok tartani egyik angol csapattól sem (talán a City a kivétel, ők elég pengék azért), és nem csak az utóbbi években mutatott szerencsétlenkedéseik miatt. Ezen a hétvégén is néztem PL meccseket, bohózat, hogy milyen alacsony szinten van taktikailag az a bajnokság, a sonkások szája szerintem csúnyán el lesz kenve. Az sem segít rajtuk, hogy amíg mi kipihenjük magunkat télen, Malac felszed két és fél kilót bejgliből, addig ők játszanak hat meccset az elég limitált mélységű keretükkel. Személy szerint kevésbé tartok a Tottenhamtől vagy akár a Pooltól, mint egy idegenben rémálom Besiktastól.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 17:06

Krisz írta:
Legegyszerűbb ha januárban leigazoljuk Eriksent

na őt kúrnám halomra

kár, hogy cup tied, meg amúgy is csilliárd euró lenne, meg amúgy sem állunk le versengeni a pl klubok pénzével bounce
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 16:38

CsT írta:
Ha kiesünk az tuti egy Llorrente fejes gól miatt lesz...

Legegyszerűbb ha januárban leigazoljuk Eriksent meg is van a trequartistank és a továbbjutás. Cool
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 16:31

Ha kiesünk az tuti egy Llorrente fejes gól miatt lesz...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 15:49

s4tch írta:
tottenham sorsolása:

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Clipbo10

santa

Moggi intézte?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 13:51

tottenham sorsolása:

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Clipbo10

santa
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 13:44

nekem tetszik a tottenham. mondjuk leginkább most kéne velük játszani, teljesen szétestek az utóbbi hetekben.

just for the record, a többi párosítás:

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 25289700_1839764962736624_4070231202807385517_n

elég erős nyolcas lesz két-két olasz, angol és spanyol csapattal. clown
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 13:42

tjunior írta:
Ez a párharc nálam 51-49 ide, a játékkeret erőssége megegyezik, Pochettino jó edző de azért Allegri jobb, a rutin talán mellettünk szól...úgy is az fog dönteni ki milyen állapotban, formában lesz tavaszra, azt meg most nem lehet előre látni. Nálunk egyértelműen úgy van felépítve a szezon (remélem), hogy a BL kieséses szakaszra klappoljon minden, aztán majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 13:42

Ez a párharc nálam 51-49 ide, a játkkeret erőssége megegyezik, Pochettino jó edző de azért Allegri jobb, a rutin talán mellettünk szól...úgy is az fog dönteni ki milyen állapotban, formában lesz tavaszra, azt meg most nem lehet előre látni. Nálunk egyértelműen úgy van felépítve a szezon (remélem), hogy a BL kieséses szakaszra klappoljon minden, aztán majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 13:38

jó ez, egy 0-0, 0-1-el továbbmegyünk
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:56

Én őszintén jobban tartottam volna a MUtól. Egy BL nyolcaddöntő leginkább taktikai párharc, abban Pochettino nem ér fel Allegrihez, Mourinhotol viszont bármit el tudok képzelni. Persze, örültem volna ha lőhetünk 17 gólt a Poolnak, vagy könnyű menet a Besiktassal, de ez így teljesen rendben van. Pont erre számítottam amúgy: kapunk valami közepesen nehéz csapatot, nem mákoljuk be a Besiktast de nem kapunk City PSG-t sem.

Egyébként szerintem a Real jut majd tovább kb úgy mint tavaly a Barca - neccesen legyűri a PSGt majd utána valaki elkeni a szájukat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:29

A két manchesteri csapat jól járt ezzel a Sevilla, Basel kettőssel. És persze a Bayern is a Besiktassal. Ezen a három párharcon aligha lesz meglepetés.
A Barca szerintem üti a Chelseat, a PSG szintén továbbjut (de csak azért, mert a Real sem húzhatja magas szinten az előző két szezon fényében), a Pool továbbjut (mondjuk 7-5-ös összesítéssel), a Romanak nem lesz könnyű dolga, de EDF-t jó edzőnek tartom, megoldhatják. 

Pochettino jó taktikus, leginkább ezért lesz nehéz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:21

Szerintem közepes, Cici, Párizs, MU rosszabb lett volna, a többi viszont jobb Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:19

Contenak majdnem összejött a Besiktas. Barca lett belőle.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:18

zetterberg40 írta:
Tottenham. Szerintem szar.

Lehetett volna rosszabb is. Én se vagyok túl boldog, de meg kell oldani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:18

Rejál - Párizs. Itt valaki négerfaszt szopik! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:15

CsT írta:
Tuti, hogy Tottenham!

Mondtam én! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:14

Tottenham. Szerintem szar.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:14

Sonkásokkal nyomjuk, Torinóban lesz az első meccs.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-11, 12:14

Örülünk?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime2017-12-08, 12:13

s4tch írta:
https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2018.html

megelőzték az olaszok a németeket. sajnos a bl-ben még túl sok angol csapat áll, de remélhetőleg már a következő körben elkezdenek hullani.
Pont tegnap figyeltem fel rá, hogy az EL-ből minden német csapat kihulott, a Dormánd meg a Lipcse a Bl-ből. Helyes! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
12 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: