Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-08, 12:13

s4tch írta:
https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2018.html

megelőzték az olaszok a németeket. sajnos a bl-ben még túl sok angol csapat áll, de remélhetőleg már a következő körben elkezdenek hullani.
Pont tegnap figyeltem fel rá, hogy az EL-ből minden német csapat kihulott, a Dormánd meg a Lipcse a Bl-ből. Helyes! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-08, 11:25

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2018.html

megelőzték az olaszok a németeket. sajnos a bl-ben még túl sok angol csapat áll, de remélhetőleg már a következő körben elkezdenek hullani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-07, 22:51

s4tch írta:
szeretnék síró pogbát látni, jöjjön a mu.
Azt majd a döntőben Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-07, 22:29

Amúgy én nem izgulok, Kebab azt mondta megnyeri Giginek a Bl-t, ki ne hinne neki! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-07, 21:41

rakkenroll írta:

No meg a veretes El-re. Én egyébként nem rühellem a Napolit, az ultráikat igen - aljas, szardobáló, gerinctelen kis patkányok mind-, de Sarri és a csapat szimpi amúgy, és szívesen megnéztem volna egy Napoli - Barca vagy N - PSG csörtét pl.

Bár nem fognak rámenni, de az EL-ben igen jó esélyük lehetne. De majd az elnökük megmondja a tutit, és csak a scudetto kell nekik.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-07, 09:19

_DREAM_ írta:

Nekik már csak a bajnoksagra kell koncentrálni.
No meg a veretes El-re. Én egyébként nem rühellem a Napolit, az ultráikat igen - aljas, szardobáló, gerinctelen kis patkányok mind-, de Sarri és a csapat szimpi amúgy, és szívesen megnéztem volna egy Napoli - Barca vagy N - PSG csörtét pl.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-07, 00:12

s4tch írta:
Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 45g1xekffd201

conte fejét akarom látni a sorsolás alatt Very Happy
lol!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 23:06

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 45g1xekffd201

conte fejét akarom látni a sorsolás alatt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 21:38

zetterberg40 írta:
Na akkor a Nápoly mostanra ki is esett a bl-ből...
Nekik már csak a bajnoksagra kell koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 21:27

Na akkor a Nápoly mostanra ki is esett a bl-ből...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 20:25

Szerintem bármelyik angol bohóccsapatot felszecskáznánk februárban, én is a ManU-t kérem a tékozló fiú miatt. A City kemény diónak tűnik, de az angol kiscsapatokat is alig tudják feltörni mostanában, a Napoli meccseket gondolom végignézné Maxi is bucira vernénk őket is. Egyedül a Párizs necces ebből a listából, ott egész egyszerűen túl nagy potenciál van a támadó szekcióban és a középpályájuk is atom, minden más esetben meg fogjuk oldani a továbbjutást.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 19:57

Szerintem angol csapatot kapunk. 
A tavalyi Porto miatt idén tutira nem a Besiktast dobja a gép.

A MU nekünk megérzésre nem lenne jó, de én a Tottenhamet is kerülném.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 19:05

Petike007 írta:


Én szeretném, ha egy milánói csapattal játszanánk a BL-ben. 

Várj, hogy nincsen egy hullarabló sem! jocolorjocolorjocolor (tudom, hogy ebben a körben nem lehet, de nem hagyhattam ki Bonuccsicska új projektjét)
Bonuccsicska jövőre is szervezhet bátran programokat a kedd-szerda estékre! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 18:47

Krisz írta:
Szerintem nem ússzuk meg egy Besiktassal de ilyen City P$Gt se kapunk, ilyen Liverpool-Sevilla félére számítok.

Én szeretném, ha egy milánói csapattal játszanánk a BL-ben. 

Várj, hogy nincsen egy hullarabló sem! jocolorjocolorjocolor (tudom, hogy ebben a körben nem lehet, de nem hagyhattam ki Bonuccsicska új projektjét)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 15:13

Szerintem nem ússzuk meg egy Besiktassal de ilyen City P$Gt se kapunk, ilyen Liverpool-Sevilla félére számítok.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 13:47

a citynél szerintem félelmetesebb a psg, de ők sem legyőzhetetlenek. a bukik sorrendje:

psg
city
real
barcelona
bayern
mu
tottenham
juventus
liverpool (ha továbbjutnak, vélhetően ők is elénk kerülnek Very Happy )
chelsea
napoli
roma
satöbbi

vicc, hogy nem volt elég az elmúlt 3 év, mindenki lebecsüli a juventust.

szeretnék síró pogbát látni, jöjjön a mu.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 13:12

Besiktas
Liverpool/Sevilla
MU
Tottenham
PSG
City

Ez lenne a sorrendem. Egyedül a szititől félek.
A PSG is kurva jó, de őket simán meg tudjuk állítani egy szervezett futballal, és remélem tavaszra már azon a szinten leszünk.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 12:57

A Lóma végre nem lúzerkedett, és ennek nagyon örülök, Antonióval ráérünk majd a döntőben meccselni. Idén mázlink lesz, a Besiktást várom.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 11:42

_Tyler írta:
a PSG-t kapjuk majd

Az a másik tippem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 11:30

Tuti, hogy Tottenham!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 10:56

a PSG-t kapjuk majd
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-06, 09:52

Manutd lesz ebből, meglássátok.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-05, 20:00

s4tch írta:
potenciális ellenfelek (csoportelsők):
a csoport: man.utd már gyakorlatilag megnyerte a csoportot, ha ki is kapnak ma, egymás elleni eredménnyel akkor is előzik a baselt, illetve 3-0-ra kellene kikapniuk hazai pályán, hogy egymás ellen rosszabbul álljanak a cszka moszkva ellen.
b: psg-bayern lesz ma, itt a psg 3-0-ról indul a bayern elleni h2h-ben, szóval jó eséllyel a katariak nyerik a csoportot
c: innen a chelsea-t kaphatjuk, ha megnyerik a csoportot. ehhez az kell, hogy megverjék londongrádban az atletit, különben a roma egy karabah elleni győzelemmel megelőzheti őket (viszont a romát mint esetleges csoportgyőztest a nyolcaddöntőben még nem kaphatjuk); az atleti már nem nyerheti meg a csoportot
d: a barcelona megnyerte a csoportot, de őket nem kaphatjuk
e: itt bármi lehet: a liverpool, sevilla, szpartak moszkva hármasból bárki nyerheti a csoportot, és még bármelyik csapat ki is eshet. 3 pont választja el ezt a hármast. a 'pool otthon fogadja a szpartakot, az angolok egy hazai győzelemmel megnyerik a csoportot és viszik magukkal a sevillát a második helyen. ha a szpartak nyer, akkor egymás elleni eredménnyel előzi a 'poolt, és a maribor-sevilla eredményétől függően akár még a sevilla is kieshet. itt még hármas holtverseny is elképzelhető, ha carreráék nyernek liverpoolban, és a maribor-sevilla x lesz.
f: city
g: besiktas
h: tottenham

A PSG és a két manchesteri nem lenne a legjobb a nyolcaddöntőben, a többi jöhet. Conte és a Chelsea érdekes lenne, de őket szerintem megvernénk, bár mindenki ellen lenne esélyünk. Jó eséllyel angol csapatot kapunk, egyik sem lenne könnyű, de a Real-Bayern duótól jobban tartanék.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-05, 13:22

Krisz írta:


A Kante-Fabregas-Bakayoko középpályát szívesen elkerülném. Egyezzünk ki a Besiktasban Wink
Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Screen10

amikor meglattam ezt a Pool elleni kezdot, elkapott a rohogogorcs. A 100 euros etterem, 8 vedovel...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-05, 12:56

simoon írta:

ha Conte továbbmegy, tuti őket kapjuk

A Kante-Fabregas-Bakayoko középpályát szívesen elkerülném. Egyezzünk ki a Besiktasban Wink
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-05, 12:39

s4tch írta:
potenciális ellenfelek (csoportelsők):
a csoport: man.utd már gyakorlatilag megnyerte a csoportot, ha ki is kapnak ma, egymás elleni eredménnyel akkor is előzik a baselt, illetve 3-0-ra kellene kikapniuk hazai pályán, hogy egymás ellen rosszabbul álljanak a cszka moszkva ellen.
b: psg-bayern lesz ma, itt a psg 3-0-ról indul a bayern elleni h2h-ben, szóval jó eséllyel a katariak nyerik a csoportot
c: innen a chelsea-t kaphatjuk, ha megnyerik a csoportot. ehhez az kell, hogy megverjék londongrádban az atletit, különben a roma egy karabah elleni győzelemmel megelőzheti őket (viszont a romát mint esetleges csoportgyőztest a nyolcaddöntőben még nem kaphatjuk); az atleti már nem nyerheti meg a csoportot
d: a barcelona megnyerte a csoportot, de őket nem kaphatjuk
e: itt bármi lehet: a liverpool, sevilla, szpartak moszkva hármasból bárki nyerheti a csoportot, és még bármelyik csapat ki is eshet. 3 pont választja el ezt a hármast. a 'pool otthon fogadja a szpartakot, az angolok egy hazai győzelemmel megnyerik a csoportot és viszik magukkal a sevillát a második helyen. ha a szpartak nyer, akkor egymás elleni eredménnyel előzi a 'poolt, és a maribor-sevilla eredményétől függően akár még a sevilla is kieshet. itt még hármas holtverseny is elképzelhető, ha carreráék nyernek liverpoolban, és a maribor-sevilla x lesz.
f: city
g: besiktas
h: tottenham
ha Conte továbbmegy, tuti őket kapjuk
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-12-05, 12:30

potenciális ellenfelek (csoportelsők):
a csoport: man.utd már gyakorlatilag megnyerte a csoportot, ha ki is kapnak ma, egymás elleni eredménnyel akkor is előzik a baselt, illetve 3-0-ra kellene kikapniuk hazai pályán, hogy egymás ellen rosszabbul álljanak a cszka moszkva ellen.
b: psg-bayern lesz ma, itt a psg 3-0-ról indul a bayern elleni h2h-ben, szóval jó eséllyel a katariak nyerik a csoportot
c: innen a chelsea-t kaphatjuk, ha megnyerik a csoportot. ehhez az kell, hogy megverjék londongrádban az atletit, különben a roma egy karabah elleni győzelemmel megelőzheti őket (viszont a romát mint esetleges csoportgyőztest a nyolcaddöntőben még nem kaphatjuk); az atleti már nem nyerheti meg a csoportot
d: a barcelona megnyerte a csoportot, de őket nem kaphatjuk
e: itt bármi lehet: a liverpool, sevilla, szpartak moszkva hármasból bárki nyerheti a csoportot, és még bármelyik csapat ki is eshet. 3 pont választja el ezt a hármast. a 'pool otthon fogadja a szpartakot, az angolok egy hazai győzelemmel megnyerik a csoportot és viszik magukkal a sevillát a második helyen. ha a szpartak nyer, akkor egymás elleni eredménnyel előzi a 'poolt, és a maribor-sevilla eredményétől függően akár még a sevilla is kieshet. itt még hármas holtverseny is elképzelhető, ha carreráék nyernek liverpoolban, és a maribor-sevilla x lesz.
f: city
g: besiktas
h: tottenham
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 21:46

simoon írta:

aztakurva
szerintem ezen hülyeség rágódni, a kalapozás miatt minden normális csapat simán továbbjut a csoportjából
ráadásul amikor épp nem mentünk tovább akkor mindig viszonylag gyenge csoportunk volt...
sz'al szerintem kb. mindegy hogy kikkel sorsoltak össze
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 21:36

Krisz írta:


Mi sem...
hibátlan a sorsolás, az uccsó előtti fordulóban egy barca elleni hazai iksszel mindketten továbbmegyünk
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 20:09

azt gondolom, hogy ők rosszabbul állnak, mint mi, Neymar távozása, és  a Madrid elleni sima zakó nem tett jót. és az, hogy a visszavágó lesz nálunk az utolsó fordulóban, szintén előnyös.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime2017-08-25, 18:57

vektra írta:
Barcelonában kezdünk, szerintem ez kedvezhet nekünk, egyenlőre nem álltak még össze.

Mi sem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
13 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: