Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bajnokok Ligája sorsolás

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-12-12, 10:24

délben sorsolás. csak emlékeztetőül:

a sevilla kivételével bármelyik csoport-másodikat kaphatjuk.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-09-05, 12:56

Akkor valaki Zágrábba?

http://gnkdinamo.hr/EN/News/Article/ucl-ticket-information
Back to top Go down
View user profile
.bb.
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-26, 13:25

@exchaby wrote:
a honlapjukról ide vezettek a nyomok, de még üres...

edit: tavalyi BL infok a dinamo háza tájáról itt

tavaly a 3 meccsen összesen 51.199 néző jelent meg az uefa honlapja szerint, ami a 38 ezres stadionhoz képest nem olyan szám ami alapján attól kellene félni hogy elkapkodják a jegyeket

Largest Attendance
Dinamo Zagreb -Bayern Munich
19,681

Lowest Attendance
Dinamo Zagreb-Olympiakos
13,678

bounce bounce
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-26, 10:42

a honlapjukról ide vezettek a nyomok, de még üres...

edit: tavalyi BL infok a dinamo háza tájáról itt

tavaly a 3 meccsen összesen 51.199 néző jelent meg az uefa honlapja szerint, ami a 38 ezres stadionhoz képest nem olyan szám ami alapján attól kellene félni hogy elkapkodják a jegyeket

Largest Attendance
Dinamo Zagreb -Bayern Munich
19,681

Lowest Attendance
Dinamo Zagreb-Olympiakos
13,678

.bb.
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-26, 10:36

@exchaby wrote:
Zágráb ide nincs is olyan messze Smile

én is gondolkodom ezen a zágrábi meccsen. hogy lehet vajon jegyet szerezni a meccsre? erről tud valaki infót?
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 21:57

A Sevilla - ha csak könnyű vagy nehéz kategória van - akkor nyilván a könnyebbek közé tartozik, én valahova középre tenném. Tavaly is bőven megszenvedtunk veluk a visszavágón. Én inkabb a 3. és 4. kalapos ellenfél miatt elegedetlenkedek. Zagrabban tutira kellemetlen lesz játszani, az ilyen Lyon félékkel meg nagyon meg szoktunk szenvedni.
Nincs kimondottan halál csoport, talán a C, de az A, B, F, G kifejezetten könnyű. A mi csoportunk szerintem a közepes kategória. Tehat összegezve, nem rossz csoport, de bőven vannak könnyebb csoportok.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 20:54

@Krisz wrote:
Amíg olasz csapat vagyunk mindig lesz lazázás.

Mivel megint sok embert kell bepiteni és a bajnoki sorsolas is eros az elejen kifejezetten jo lett volna egy konnyebb csoport.

Na jó, Lyonban és Sevillaban leikszelhetünk. Very Happy De egyébként ez egy kifejezetten reális dolog lenne, ha a többi négy meccset hoznánk. Én sem gondoltam sziporkázó játékra, meg felőlem lehet kínkeserves a játékunk, csak eredményes legyen.
Én pozitívnak látom ezt a csoportot. Tavaly megkaptuk minden kalapból talán a legnehezebbet. Most a Sevilla a könnyebbek között van, és ha játékosok beépítéséről van szó, akkor nekik kicsit nehezebb a helyzetük. Új edző, 9 új játékos, ebből 8(!) támadó szellemű. A Lyon a fiatal Mammanara költött 7,5 millió €-t, amiben ki is merül a nyári költekezésük. Persze lehet, hogy most valakire még fognak költeni a csoport láttán, de az ő keretük nagyon minimálisat változott most. A horvátokat meg egyszerűen oda-vissza kellene ütni, ami egyébként szintén nem lesz egyszerű, de azért ez számít papírformának.

Könnyebb csoport? Az A könnyebb, ez igaz, meg a G is, de a többi legalább ilyen nehéz lett volna nekünk. A Napoli elvileg a csoportja esélyese, és ha van esze Sarrinak, akkor tartalékol annyit a BL-re, hogy a bajnokságban a 2. hely még meglegyen. Nem lebecsülve az olasz csapatokat, de nagyon régen voltunk mi ekkora fórban, hiába évek óta mi vagyunk a favoritok a bajnokságban. Ha a Napoli vezetősége nem robbant valami nagyot az utolsó napokban, akkor nem fognak nagyon megszorongatni minket. Ők sem a Benfica, sem a Dinamo Kijev, sem a Besiktas ellen nem mehetnek a biztos 3 pontra. EL-szintű, de abban elitcsoport lenne ez a kvartett. Egy City-Gladbach-Celtic trióra sem cserélném az ellenfeleket, de a Bayernnek kiváltképp nehezebb dolga lesz, ha első akar lenni. A CSKA a kvartett leggyengébb tagja, pedig első kalaposak, na azt a hármast biztosan nem cserélném semmire. A Realnak is egy fokkal (ha nem másféllel) nehezebb dolga lesz, mert a Dortmund jó lehet, bár meglehetősen orrnehézre sikeredett a keretük, a Sporting Jorge Jesusszal komoly feladat lesz, a Dortmund továbbjutását nem is mondom egyértelműen.
Szóval ne legyünk elégedetlenek, mert ennél sokkal rosszabb is lehetett volna, könnyebb meg talán annyival, hogy a Lyon helyett egy Baselt vagy Brugest kapunk, de ne legyünk telhetetlenek. Szerintem a második hely is kicsit szégyen lenne, vagyunk annyival jobbak.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 20:36

Könnyebb csoport szerintem nemigen van, maximum az A és a G. A C-D-E elkerülése szerencsés, a saját csoportunkat nyilván illene megnyerni.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 20:17

@Tankcsapda wrote:
Kifejezetten jó csoport. A Sevilla és a Lyon nem rosszak, a Dinamo pedig talán megkavarhatja a dolgokat - na persze nem a miénket. Very Happy Ami rossz, de egyben pozitív is lehet, hogy azért már ősszel is teljesíteni kell. Pozitív, mert nem kényelmesedik el a csapat, nem lesz lazázás. A csoportelsőség nem lehet kérdéses.

Amíg olasz csapat vagyunk mindig lesz lazázás.

Mivel megint sok embert kell bepiteni és a bajnoki sorsolas is eros az elejen kifejezetten jo lett volna egy konnyebb csoport.
Back to top Go down
View user profile
laac
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 19:29

Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 19:13

Kifejezetten jó csoport. A Sevilla és a Lyon nem rosszak, a Dinamo pedig talán megkavarhatja a dolgokat - na persze nem a miénket. Very Happy Ami rossz, de egyben pozitív is lehet, hogy azért már ősszel is teljesíteni kell. Pozitív, mert nem kényelmesedik el a csapat, nem lesz lazázás. A csoportelsőség nem lehet kérdéses.
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 19:02

@jackie_d wrote:
@exchaby wrote:

lyonba is van közvetlen járat bécsből cheers
ott val'szeg nagyobb az esély túlélni a meccset juve szurkolóként...

mi baja lehet egy magyar Juve szurkolónak szerb útlevéllel Zágrábban egy BL meccsen? jocolor

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 18:56

@exchaby wrote:

Nem egy full könnyű csoport, nem is halál mondjuk, örültem volna ha a Lyont elkerüljük, esetleg ha a Zagrab helyett egy full kretén csapatot kapunk. 90 millios Higannyal kötelező a csoport megnyerese.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 18:55

@exchaby wrote:

lyonba is van közvetlen járat bécsből cheers
ott val'szeg nagyobb az esély túlélni a meccset juve szurkolóként...
Back to top Go down
View user profile
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 18:53

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 18:40

Jellemző hogy megkaptuk megint a Sevillat. Az is papirforma, hogy a Porto laza csoportba kerul, ill. hogy Gárdióla megkapta a Bárcát (a Bayern is esélyes volt). Igy rapillantva a kalapokra nagyon eros az egesz 3. kalap. Szokott lenni benne par erosebb csapat de a többi majdnem a 4. kalaposokkal szokott egyenértékű lenni.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 10:55

@baggiofan wrote:
Lehet egy Juve, Atletico, Tottenham, Monaco is Smile
Csak a Rostovot ne ...

Egyik említett ellenfél sem lenne jó. Az Atletico nagyon erős, és kellően precíz, a Spurs piszkosul jó alapanyaggal rendelkezik(de tőlük azért jobbak vagyunk), a Monaco pedig tele van fiatal tehetséggel, nagyon veszélyesek lehetnek. A csoportkörben a Citynek sem örülnék, a többi második kalapos jöhet. A Dortmund még nagyon nehéz lehet, de azért tőlük jobbak vagyunk. A harmadik kalapból a Spurs mellett a Gladbach és a Sporting sem lenne jó, a többi nem számít. Na igen, a Rostov sem lenne álomsorsolás, viszont a többi jöhet. A Besiktas még nem rossz, de a törökök mentálisan nincsenek felkészítve erre a szintre.
Back to top Go down
View user profile
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-08-25, 00:09

Lehet egy Juve, Atletico, Tottenham, Monaco is Smile
Csak a Rostovot ne ...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-04-14, 10:14

@elnastra wrote:
...lesz Juve-Real vagy a csoportban (hirtelen nem tudom, kalapokból kijöhet-e)...

jelen állás szerint megnyerjük a bajnokságot, és első kalaposak leszünk. a real nem nyeri meg a bajnokságot, és második kalapos lesz.
Back to top Go down
elnastra

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-04-14, 08:57

Holnap meg fogunk lepődni, ha kijön a spanyol házicicaharc, a futballfilozófus meg megkapja saját magát?

Csak azt kell majd elintézni, hogy az Atleti ne csúnyítsa meg a Malagát, és a döntő a bőrfehérneműsökkel csúcs nézőszámot hoz.

Ha jövőre is Zizu marad az edző, az prostituáltélet, hogy lesz Juve-Real vagy a csoportban (hirtelen nem tudom, kalapokból kijöhet-e), vagy a 16 között.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 22:46

@mbence wrote:
@s4tch wrote:
surprise, surprise: a real, barca, bayern hármas már megint elkerülte egymást a negyeddöntőben.

ja, és hogy legyen miről beszélni, természetesen az el-ben összejött a 'pool-dortmund, véletlenül.

gyűlölöm ezt a kutyakomédiát.

tehát ha 3 nagycsapat elkerüli egymást, a másik sorozatban meg épp fordítva, akkor blattert kell kiáltani?
van sapkája?

szerintem ez elsős közgáz: a legnagyobb (fizetőképes) szurkolótáború csapatokat kell a legtovább életben tartani
ez a reklámbevételeket és a kereskedelmi forgalmat is maximalizálja, sz'al a fifa/klubok/szövetségek és az államok is jól járnak
hogy ezt hogyan érik el az meg szimpla (bár néha kissé unorthodox) marketing

nem mondom hogy csalnak (pedig de), viszont a helyükben én biztosan megtenném study
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 16:41

Összeesküvés elmélet ide vagy oda, korántsem garantált a nagyvadak továbbjutása a négybe, szerintem a farkasok és a matracosok simán üthetik a Reált, ill. a Barcát, sőt, a Benfica sem esélytelen a gecó bőrgatyásokkal szemben, remélem megtréfálják őket.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 15:58

ne pukkadj, cuci, inkább ebből a két kalapból rakj össze olyan párosításokat, ami garantált nézettséget hoz! kb ugyanide fogsz kilyukadni.
Back to top Go down
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 15:01

@Krisz wrote:
@mbence wrote:

továbbra sem értem, de inkább elengedem

Mindenhol úgy sorsolnak, hogy PR/marketing szempontból a legtöbb pénzt lehessen kaszálni a meccseken. Ezért jönnek a classicó/nyári nagy igazolás résztvevői/egyéb történelmi párosítások. Klopp miatt mindenki erről a meccsről beszél majd, az elődöntőre meg csinálnak egy nyálverés real-barca-bayern-psg kombót. Ezért lehet már évről évre kitalálni néhány garantált összecsapást.

Köszönöm, de nem erre gondoltam Smile
Csak jelezni akartam, hogy kissé (?) erőltetettnek tartom ezt a logikát. De mivel úgy látom többen mellette, mint ellene, így elcsendesítem magam.
Jó hétvégi pihit mindenkinek!

View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 14:36

@mbence wrote:
@zetterberg40 wrote:

Ott csak a Dortmund-Pool volt a lényeg, ezzel megteremtve a beszédtémát meg a nézettséget.

Mindenhol úgy sorsolnak, hogy PR/marketing szempontból a legtöbb pénzt lehessen kaszálni a meccseken. Ezért jönnek a classicó/nyári nagy igazolás résztvevői/egyéb történelmi párosítások. Klopp miatt mindenki erről a meccsről beszél majd, az elődöntőre meg csinálnak egy nyálverés real-barca-bayern-psg kombót. Ezért lehet már évről évre kitalálni néhány garantált összecsapást.
Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 14:28

@zetterberg40 wrote:
@mbence wrote:
tehát ha 3 nagycsapat elkerüli egymást, a másik sorozatban meg épp fordítva, akkor blattert kell kiáltani?
van sapkája?

Ott csak a Dortmund-Pool volt a lényeg, ezzel megteremtve a beszédtémát meg a nézettséget.

View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 14:23

@mbence wrote:
van sapkája?

Back to top Go down
View user profile
mbence
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 14:20

@s4tch wrote:
surprise, surprise: a real, barca, bayern hármas már megint elkerülte egymást a negyeddöntőben.

ja, és hogy legyen miről beszélni, természetesen az el-ben összejött a 'pool-dortmund, véletlenül.

van sapkája?

View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 13:28

Back to top Go down
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 13:20

@buktar wrote:
Legalább a barca izgulhat.

Simán továbbjutnak.

Betolják a bayern-t a döntőbe.
A psg-nek lehetne esélye, ha éppen nem kapná meg a barcát a döntő előtt, de meg fogja.
Back to top Go down
View user profile
buktar
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   2016-03-18, 12:32

Legalább a barca izgulhat.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   

Back to top Go down