Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bughunt, észrevételek, javaslatok

Go down 
+22
Krisz
neuropa
zetterberg40
_Tyler
farturo
kilopo
el_ceRebr0
Médzsör
laac
cortamelasombra
buktar
pietro10
telhetetlen
DartagnanX
baggiofan
dinovercotti
juve 1974
spectator
benke_x
.bb.
Admin
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-09, 14:05

DartagnanX írta:
kilopo írta:
Hol kell regelni, hogy tudjak kommentelni a bianconeri és a népsport blogokon? Sehol nem találom Very Happy

Elméletileg, ha felmész a blogra, akkor a felső sávban töltődik be legutoljára a regisztráció, belépés meg ilyen népsportos dolgok.

Belépés van és népsportos dolgok vannak, de regisztráció nincs Very Happy A belépésnél sincs link a regisztrációhoz.
Azért a biztonság kedvéért mégis megnéztem még egyszer, mielőtt leugatlak, és ha a blogon a jobb felső sarokban lévő linken átmegyek a népsportra, akkor jobb oldalt ott lesz a regisztráció. Mondjuk először hirdetésnek néztem, fura a design.

A lényeg, hogy megvan, köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-07, 18:16

farturo írta:
jackie_d írta:
na látom visszaadták a zindex fórumot, remélem azért kitart itt a lendület

szerintem hagyja mindenki az indexet a francba, itt nincsenek interes trollok és még gazdagabbá tesszük a blogot:D meg amúgy is jobb hogy szét van szedve minden külön topicba.

rajtam nem múlik, az indexes userem már úgyis törölve van Smile
Vissza az elejére Go down
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-07, 17:39

jackie_d írta:
na látom visszaadták a zindex fórumot, remélem azért kitart itt a lendület

szerintem hagyja mindenki az indexet a francba, itt nincsenek interes trollok és még gazdagabbá tesszük a blogot:D meg amúgy is jobb hogy szét van szedve minden külön topicba.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-06, 13:45

na látom visszaadták a zindex fórumot, remélem azért kitart itt a lendület
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-02, 23:13

DartagnanX írta:
cortamelasombra írta:
lehet a jelenlegi beállitások mellett szavazásokat csinálni ? szerintem frankü ötlet lenne külön szavazós fórumrész, meccs emberét, várható eredményt, hetigecit mindent meglehetne szavaztatni :DD

Tudtommal lehet. Hozzatok létre egy szavazós fórumot, azon belül pedig az egyes szavazásokhoz úgy kell indítani a topikot, hogy a kérdés a topikindító.
De holnap utánanézek, ha nem megy.

áh már megvan, akkor csak nem vettem észre, sry

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-02, 22:44

cortamelasombra írta:
lehet a jelenlegi beállitások mellett szavazásokat csinálni ? szerintem frankü ötlet lenne külön szavazós fórumrész, meccs emberét, várható eredményt, hetigecit mindent meglehetne szavaztatni :DD

Tudtommal lehet. Hozzatok létre egy szavazós fórumot, azon belül pedig az egyes szavazásokhoz úgy kell indítani a topikot, hogy a kérdés a topikindító.
De holnap utánanézek, ha nem megy.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-02, 22:42

kilopo írta:
Hol kell regelni, hogy tudjak kommentelni a bianconeri és a népsport blogokon? Sehol nem találom Very Happy

Elméletileg, ha felmész a blogra, akkor a felső sávban töltődik be legutoljára a regisztráció, belépés meg ilyen népsportos dolgok.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-02, 19:39

cortamelasombra írta:
lehet a jelenlegi beállitások mellett szavazásokat csinálni ? szerintem frankü ötlet lenne külön szavazós fórumrész, meccs emberét, várható eredményt, hetigecit mindent meglehetne szavaztatni :DD
jó ötlet
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-12-02, 16:41

lehet a jelenlegi beállitások mellett szavazásokat csinálni ? szerintem frankü ötlet lenne külön szavazós fórumrész, meccs emberét, várható eredményt, hetigecit mindent meglehetne szavaztatni :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-25, 20:06

Hol kell regelni, hogy tudjak kommentelni a bianconeri és a népsport blogokon? Sehol nem találom Very Happy
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-20, 19:49

DartagnanX írta:
el_ceRebr0 írta:


Igazad van, elfelejtettem, hogy a másik felét most S4tchinak küldtem a fenék implantátumokra, de jó is, hogy így eszembe jutott, megyek is kipróbálni. Lehet ma késni fog egy kicsit a staff meetingről, és ne lepődjetek meg, ha végig állja az egészet.

Annyira kitágítottam volna, hogy implantátumokra lett szükség? Sad

Nem azzal nincs baj, mert kapja a tockost ha nem szorít rá, de zsenge kora ellenére eléggé plöttyedt a hátsó fertáj ezért döntöttem a beavatkozás mellett.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-20, 17:37

el_ceRebr0 írta:
DartagnanX írta:


Ebben a hónapban csak félmilliót küldtél, ezért csak nemrég került ki a poszt.

Igazad van, elfelejtettem, hogy a másik felét most S4tchinak küldtem a fenék implantátumokra, de jó is, hogy így eszembe jutott, megyek is kipróbálni. Lehet ma késni fog egy kicsit a staff meetingről, és ne lepődjetek meg, ha végig állja az egészet.

Annyira kitágítottam volna, hogy implantátumokra lett szükség? Sad

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-20, 16:22

DartagnanX írta:
el_ceRebr0 írta:
„Számunkra az év legfontosabb mérkőzése következik – nyilatkozta a Juventus középpályása, Claudio Marchisio

Én is így érzem, és még sehol semmi beharang, felvezetés, kedvcsináló... Én nem ezért küldöm a havi egymillió eurót, valamit szeretnék kapni is a pénzemért, ÚGYHOGY POSZTOT!!!!!

Ebben a hónapban csak félmilliót küldtél, ezért csak nemrég került ki a poszt.

Igazad van, elfelejtettem, hogy a másik felét most S4tchinak küldtem a fenék implantátumokra, de jó is, hogy így eszembe jutott, megyek is kipróbálni. Lehet ma késni fog egy kicsit a staff meetingről, és ne lepődjetek meg, ha végig állja az egészet.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-20, 14:09

el_ceRebr0 írta:
„Számunkra az év legfontosabb mérkőzése következik – nyilatkozta a Juventus középpályása, Claudio Marchisio

Én is így érzem, és még sehol semmi beharang, felvezetés, kedvcsináló... Én nem ezért küldöm a havi egymillió eurót, valamit szeretnék kapni is a pénzemért, ÚGYHOGY POSZTOT!!!!!

Ebben a hónapban csak félmilliót küldtél, ezért csak nemrég került ki a poszt.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-20, 12:51

„Számunkra az év legfontosabb mérkőzése következik – nyilatkozta a Juventus középpályása, Claudio Marchisio

Én is így érzem, és még sehol semmi beharang, felvezetés, kedvcsináló... Én nem ezért küldöm a havi egymillió eurót, valamit szeretnék kapni is a pénzemért, ÚGYHOGY POSZTOT!!!!!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 16:48

baggiofan írta:
Ti tudtok " mobile version "-ban hozzaszolast irni? Nekem mobilrol csak classic versionban megy...

Nem, vélhetően a mobil verzió nem alkalmas írásra, csak olvasgatásra...
Ha írni szeretnél, állj át classicra Smile
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-11, 12:41

Ti tudtok " mobile version "-ban hozzaszolast irni? Nekem mobilrol csak classic versionban megy...
Vissza az elejére Go down
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 00:04

DartagnanX írta:
el_ceRebr0 írta:
A telefonszámotokat szeretném elkérni ,Svinger partyt szervezek

Kiváló kezdeményezés!

Megjelenés kizárólag Boriello (Vucsinics) bajúszban, VAGY Pirlo teliszakállban, egyéb "ruhadarab" nem engedélyezett
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-08, 00:01

el_ceRebr0 írta:
A telefonszámotokat szeretném elkérni ,Svinger partyt szervezek

Kiváló kezdeményezés!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
el_ceRebr0

el_ceRebr0


Posts : 42
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 23:57

A telefonszámotokat szeretném elkérni ,Svinger partyt szervezek
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 23:25

spectator írta:
DartagnanX írta:

Csetet egyelőre nem tervezünk.

Okeoke, elnezest.. csak probaltam valamit megoldast talalni - javasolni Rolling Eyes

Nem kell elnézést kérni, köszönünk minden ötletet. De csetet még/most/itt nem tervezünk. Majd idővel lehet. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 22:16

kurva jó ez az Ellenség-Ellenség replace
Vissza az elejére Go down
spectator

spectator


Posts : 6
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Hungary

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 20:24

DartagnanX írta:

Csetet egyelőre nem tervezünk.

Okeoke, elnezest.. csak probaltam valamit megoldast talalni - javasolni Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 19:17

spectator írta:
DartagnanX írta:


Ezen gondolkodom. Csak egyelőre nem volt időm beleásni magam.

Kód:
http://frug.github.com/AJAX-Chat
szerintem ez frankon megdobhatna az oldalt. akar erre is lehetne hasznalni [marmint arra amit beideztem Smile]

A labdaszedos dolog meg... gondolom valahonnan elhalaszva lett az oldal ahol anno igy allitottak be. Admin panelen kell valami "rang" cuccnak lennie ahol be lehet allitani hogy hany hozzaszolashoz milyen rang jar. Aztan hogy ez a motor tud-e olyat hogy kulon sajat magunknak beallitsunk valamit aztatat en nem tudom.

Magával a labdaszedővel nincs probléma. Egyelőre azt én adtam meg (ha valami igazán menő eszembe jut). S4tch viszont moderátor, azt kéne kijeleznie.

Csetet egyelőre nem tervezünk.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
spectator

spectator


Posts : 6
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Hungary

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 18:53

DartagnanX írta:
cortamelasombra írta:
Lehetne egy alfórum, vagy egy külön csoport ahol minden meccsnek lenne topikja hogy ott leheseen 'real-time', meccsnézés közbe megmondani kinek mivel foglalkozik az anyukája...

Ezen gondolkodom. Csak egyelőre nem volt időm beleásni magam.

Kód:
http://frug.github.com/AJAX-Chat
szerintem ez frankon megdobhatna az oldalt. akar erre is lehetne hasznalni [marmint arra amit beideztem Smile]

A labdaszedos dolog meg... gondolom valahonnan elhalaszva lett az oldal ahol anno igy allitottak be. Admin panelen kell valami "rang" cuccnak lennie ahol be lehet allitani hogy hany hozzaszolashoz milyen rang jar. Aztan hogy ez a motor tud-e olyat hogy kulon sajat magunknak beallitsunk valamit aztatat en nem tudom.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 17:06

jackie_d írta:
muszály nekem labdaszedőnek lennem? nem lehetnék cserekapusedző? Smile

Sajnos Sad
Látod, még s4tch is labdaszedő, pedig azt én sem értem, hogy miért. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 16:45

.bb. írta:
ha már a bug-okról kell beszélni ebben a topicban, mi a helyzet araya-val, ő nem teszi át ide a székhelyét? Smile

Idézzük meg, hátha...

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 16:27

buktar írta:
buktar írta:

Köszi, megtaláltam.

Sajnos én is kapok még értesítő leveleket. Sad

én úgy kapcsoltam ki, hogy az email-ben alul a leiratkozásra kattintottam, azóta nem jönnek.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 16:23

muszály nekem labdaszedőnek lennem? nem lehetnék cserekapusedző? Smile
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 16:14

buktar írta:
DartagnanX írta:


Elméletileg a profil gombra kattintva, a saját beállításaidnál megtalálod.
Gyakorlatilag én kikapcsoltam, és még így is kapok néha mailt...

Köszi, megtaláltam.

Sajnos én is kapok még értesítő leveleket. Sad
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime2012-11-07, 15:33

ha már a bug-okról kell beszélni ebben a topicban, mi a helyzet araya-val, ő nem teszi át ide a székhelyét? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bughunt, észrevételek, javaslatok
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: GÉPHÁZ - Kérések, kérdések, meglátások-
Ugrás: