Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bughunt, észrevételek, javaslatok

Go down 
+22
Krisz
neuropa
zetterberg40
_Tyler
farturo
kilopo
el_ceRebr0
Médzsör
laac
cortamelasombra
buktar
pietro10
telhetetlen
DartagnanX
baggiofan
dinovercotti
juve 1974
spectator
benke_x
.bb.
Admin
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
.bb.
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 15:33

ha már a bug-okról kell beszélni ebben a topicban, mi a helyzet araya-val, ő nem teszi át ide a székhelyét? Smile
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 13:31

Médzsör írta:
Üdv Nektek!
Bár nekem nem fekete-fehér csíkos a pizsamám, de azért néha benézek ide.

Csak örülünk neki.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 12:18

Médzsör írta:
Üdv Nektek!
Bár nekem nem fekete-fehér csíkos a pizsamám, de azért néha benézek ide.

Szeretettel látunk.

(A többieknek: a kolléga az index kényszerű álmát alvó Forza Milan topik egyik oszlopos tagja.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Médzsör




Posts : 1
Join date : 2012. Nov. 07.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 11:01

Üdv Nektek!
Bár nekem nem fekete-fehér csíkos a pizsamám, de azért néha benézek ide.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 10:27

laac írta:
Mintha kezdene elburjánzani a tpoic nyitási láz!Sztem a nagyrésze megfog halni!!!Biztos kell ennyi??

Ne aggódj. Nincs egyáltalán túl sok topic.
Főfórumok vannak. Az alá kerülnek a topicok, egyelőre nem túl sok. Mindennek megvan a maga helye. Ami elhal, azt majd bezárjuk.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-07, 06:57

Mintha kezdene elburjánzani a tpoic nyitási láz!Sztem a nagyrésze megfog halni!!!Biztos kell ennyi??

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 20:41

Nyitnátok egy "Egyéb" gyűjtőkategóriát is ? Idea
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 20:22

Alakul, már sokkal jobb!
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 15:32

cortamelasombra írta:
Lehetne egy alfórum, vagy egy külön csoport ahol minden meccsnek lenne topikja hogy ott leheseen 'real-time', meccsnézés közbe megmondani kinek mivel foglalkozik az anyukája mert ha például ezt mindig a Bajnokok Ligája topikba teszi meg a nagyérdemű akkor elég gyorsan átláthatattlan lesz. Index fórumon is azért egy jó 30-40 hozzászólás minden meccsen generálódott.
Ezeket a topikokat aztán akár törölni is lehet vagy megtartani igény szerint.

Ezen gondolkodom. Csak egyelőre nem volt időm beleásni magam.
Át kéne gondolni, hogy milyen főtémakörök lehetnek, és azok alá mehetnének a kis topikok.

Csak ahhoz az egész fórumot át kell alakítani. Ami lehet, hogy veszteségekkel si fog járni (nem tudom, hogy a meglévőket tudom-e pakolgatni).

Talán éjjel megpróbálkozom vele, míg mindenki alszik, és reggelre már egy teljesen szétbaszott megújult fórummal találkozhattok. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 14:45

Lehetne egy alfórum, vagy egy külön csoport ahol minden meccsnek lenne topikja hogy ott leheseen 'real-time', meccsnézés közbe megmondani kinek mivel foglalkozik az anyukája mert ha például ezt mindig a Bajnokok Ligája topikba teszi meg a nagyérdemű akkor elég gyorsan átláthatattlan lesz. Index fórumon is azért egy jó 30-40 hozzászólás minden meccsen generálódott.
Ezeket a topikokat aztán akár törölni is lehet vagy megtartani igény szerint.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 14:00

DartagnanX írta:


Elméletileg a profil gombra kattintva, a saját beállításaidnál megtalálod.
Gyakorlatilag én kikapcsoltam, és még így is kapok néha mailt...

Köszi, megtaláltam.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 13:38

buktar írta:
Az e-mail értesítőt hol tudom kikapcsolni? (Topic Reply Notification)

Elméletileg a profil gombra kattintva, a saját beállításaidnál megtalálod.
Gyakorlatilag én kikapcsoltam, és még így is kapok néha mailt...


_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 13:34

Az e-mail értesítőt hol tudom kikapcsolni? (Topic Reply Notification)
Vissza az elejére Go down
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 12:04

DartagnanX írta:
pietro10 írta:
Nekem személy szerint nagyon tetszik amikor különböző titulusok kerülnek a fórumozó neve alá, annak fényében, hogy hányadik posztjánál tart. Terveztek ilyet bevezetni? Szerintem jópofa lenne.
Be van vezetve. A következő hozzászólásodnál már eléred a labdaszedő titulust. Smile
Szuper. Smile

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 11:46

pietro10 írta:
Nekem személy szerint nagyon tetszik amikor különböző titulusok kerülnek a fórumozó neve alá, annak fényében, hogy hányadik posztjánál tart. Terveztek ilyet bevezetni? Szerintem jópofa lenne.
Be van vezetve. A következő hozzászólásodnál már eléred a labdaszedő titulust. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
pietro10

pietro10


Posts : 86
Join date : 2012. Nov. 06.
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 11:43

Nekem személy szerint nagyon tetszik amikor különböző titulusok kerülnek a fórumozó neve alá, annak fényében, hogy hányadik posztjánál tart. Terveztek ilyet bevezetni? Szerintem jópofa lenne.

_________________
FORZA JUVE VINCI DAI LOTTA E NON MOLLARE MAI
Vissza az elejére Go down
telhetetlen

telhetetlen


Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 11:34

DartagnanX írta:
telhetetlen írta:


Lehet, csak nekem nem megy, de csak IE alatt működik a válasz lehetőség. Mozzilánál pl. nincs meg a fül. Persze át tudok szokni, úgyis inkább csak mindennapi olvasó vagyok, kevés hozzászolással.

Ezen szinte kizárt, hogy tudunk segíteni. Chrome és Firefox alatt is működik.

OK, nem probléma többé
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 10:14

telhetetlen írta:
s4tch írta:
Ha bármi problémátok, észrevételetek van a fórummal kapcsolatban (persze azon kívül, hogy a fórumozásért keveset fizetünk, és Beni mióta nős, enyhe tokát eresztett), ha hibát találtok, ha javaslatotok van, hogyan tehetnénk jobbá a fórumot, ide írjátok.

Lehet, csak nekem nem megy, de csak IE alatt működik a válasz lehetőség. Mozzilánál pl. nincs meg a fül. Persze át tudok szokni, úgyis inkább csak mindennapi olvasó vagyok, kevés hozzászolással.

Ezen szinte kizárt, hogy tudunk segíteni. Chrome és Firefox alatt is működik.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
telhetetlen

telhetetlen


Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-06, 08:37

s4tch írta:
Ha bármi problémátok, észrevételetek van a fórummal kapcsolatban (persze azon kívül, hogy a fórumozásért keveset fizetünk, és Beni mióta nős, enyhe tokát eresztett), ha hibát találtok, ha javaslatotok van, hogyan tehetnénk jobbá a fórumot, ide írjátok.

Lehet, csak nekem nem megy, de csak IE alatt működik a válasz lehetőség. Mozzilánál pl. nincs meg a fül. Persze át tudok szokni, úgyis inkább csak mindennapi olvasó vagyok, kevés hozzászolással.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 23:39

baggiofan írta:
Nem lehet valahogy kivenni a kumulált választ ? Ha elindul egy vita, akkor a 9.-10. hozzászólás után teljesen átláthatatlan és betölti az egész oldalt ....
Max. 1 válasz csatolását kellene engedni.

Meg is lett a válasz.
Kettőben maximáltam a csatolást.
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 23:14

benke_x írta:
Kellene egy topik, ahol mindenki elmesélheti a Juventusos élményeit, miért lett juventino, meccsen ha volt ott miket tapasztalt stb. Régebben sokat fórumoztam még nfl.hu-n, de akkor még nem volt csajom Very Happy

Hajrá! Ez egy fórum, web 2.0! A felhasználó létrehozhatja a tartalmakat. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 22:43

baggiofan írta:
Nem lehet valahogy kivenni a kumulált választ ? Ha elindul egy vita, akkor a 9.-10. hozzászólás után teljesen átláthatatlan és betölti az egész oldalt ....
Max. 1 válasz csatolását kellene engedni.

Egyelőre várakozó álláspont van, meglátjuk, hogy miként alakul. Ha nagyon szétbaszkurálja a fórumot, akkor kitaláljuk, hogy hány választ engedélyezünk. Én egyelőre 2-4 között gondolkodom. Azaz konkrétan 3-ra gondoltam, de a 2-4 az annyira képlékenynek tűnik, mintha formálható lenne a véleményem.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 22:41

jackie_d írta:
.bb. írta:
jackie_d írta:
nem csinálnátok egy "meccsnézés a neten" topikot, ahova be lehetne írni a linkeket?
sokkal könnyebb lenne megtalálni

bárki létrehozhat topicot, én úgy vettem észre. egyébként jó ötlet a stream-es topic. Wink

még nem ismerem az itteni moderációs szabályokat, féltem hogy kivágnak érte Smile

Itt mindent szabad, amit nem tilos. Tehát a fórummotor adta lehetőségeket maximálisan kihasználva mindenki azt csinál, amit akar. Ha nem tetszik, majd töröljük. De topikokat természetesen szabad létrehozni, sőt!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 22:40

spectator írta:
Hali!

Tenyleg tok jo, hogy letrejott egy ilyen forum! Koszonet erte a faradozasokert. Cool

Az "apro" javaslatom annyi lenne, hogy hosszu tavon jobban megerne egy xenofro - vbulletin - ipb harmas kozul valasztani phpbb helyett. Szebb, ugyesebb, okosabb mind a jelenleginel.

De nekem ez is tokeletesen megfelel, ne ertsetek felre Smile

Ennek a motornak ezek a lehetőségei, phpbb2 és phpbb3 közül választhattam (volt még két opció, de azokról még ennyit sem hallottam, mint ezekről). Nem hiszem, hogy második nap költözünk. Ez ráadásul ingyen van. Smile

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:54

dinovercotti írta:
s4tch írta:
Ha bármi problémátok, észrevételetek van a fórummal kapcsolatban (persze azon kívül, hogy a fórumozásért keveset fizetünk, és Beni mióta nős, enyhe tokát eresztett), ha hibát találtok, ha javaslatotok van, hogyan tehetnénk jobbá a fórumot, ide írjátok.

Sziasztok!

Nekem van egy javaslatom: legyen minden játékosnak saját topikja, ugyanis az kellően átláthatatlanná, viszont iszonyatosan buzissá is teszi ezt az új fórumrendszert.

Nektek ki a kedvencetek? Nekem Del Piero!

Forza Juve!!!4

dino ez még túl korai, alexről majd 40 év múlva kellene írnid Smile
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:46

Nem lehet valahogy kivenni a kumulált választ ? Ha elindul egy vita, akkor a 9.-10. hozzászólás után teljesen átláthatatlan és betölti az egész oldalt ....
Max. 1 válasz csatolását kellene engedni.
Vissza az elejére Go down
dinovercotti




Posts : 9
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:34

s4tch írta:
Ha bármi problémátok, észrevételetek van a fórummal kapcsolatban (persze azon kívül, hogy a fórumozásért keveset fizetünk, és Beni mióta nős, enyhe tokát eresztett), ha hibát találtok, ha javaslatotok van, hogyan tehetnénk jobbá a fórumot, ide írjátok.

Sziasztok!

Nekem van egy javaslatom: legyen minden játékosnak saját topikja, ugyanis az kellően átláthatatlanná, viszont iszonyatosan buzissá is teszi ezt az új fórumrendszert.

Nektek ki a kedvencetek? Nekem Del Piero!

Forza Juve!!!4
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:34

.bb. írta:
jackie_d írta:
nem csinálnátok egy "meccsnézés a neten" topikot, ahova be lehetne írni a linkeket?
sokkal könnyebb lenne megtalálni

bárki létrehozhat topicot, én úgy vettem észre. egyébként jó ötlet a stream-es topic. Wink

még nem ismerem az itteni moderációs szabályokat, féltem hogy kivágnak érte Smile
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:29

jackie_d írta:
nem csinálnátok egy "meccsnézés a neten" topikot, ahova be lehetne írni a linkeket?
sokkal könnyebb lenne megtalálni

bárki létrehozhat topicot, én úgy vettem észre. egyébként jó ötlet a stream-es topic. Wink
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: közvetíséses topic   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 21:26

nem csinálnátok egy "meccsnézés a neten" topikot, ahova be lehetne írni a linkeket?
sokkal könnyebb lenne megtalálni
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime2012-11-05, 20:25

A benke_x által javasolt topicnak én is nagyon örülnék,remélem úti beszámolok is lesznek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bughunt, észrevételek, javaslatok
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: GÉPHÁZ - Kérések, kérdések, meglátások-
Ugrás: