Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bughunt, észrevételek, javaslatok

Go down 
+22
Krisz
neuropa
zetterberg40
_Tyler
farturo
kilopo
el_ceRebr0
Médzsör
laac
cortamelasombra
buktar
pietro10
telhetetlen
DartagnanX
baggiofan
dinovercotti
juve 1974
spectator
benke_x
.bb.
Admin
s4tch
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 20:25

A benke_x által javasolt topicnak én is nagyon örülnék,remélem úti beszámolok is lesznek.
Vissza az elejére Go down
spectator

spectator


Posts : 6
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Hungary

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: javaslat(?)   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 20:11

Hali!

Tenyleg tok jo, hogy letrejott egy ilyen forum! Koszonet erte a faradozasokert. Cool

Az "apro" javaslatom annyi lenne, hogy hosszu tavon jobban megerne egy xenofro - vbulletin - ipb harmas kozul valasztani phpbb helyett. Szebb, ugyesebb, okosabb mind a jelenleginel.

De nekem ez is tokeletesen megfelel, ne ertsetek felre Smile
Vissza az elejére Go down
benke_x

benke_x


Posts : 2
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Győr/Pécs

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 19:29

Kellene egy topik, ahol mindenki elmesélheti a Juventusos élményeit, miért lett juventino, meccsen ha volt ott miket tapasztalt stb. Régebben sokat fórumoztam még nfl.hu-n, de akkor még nem volt csajom Very Happy

_________________
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 19:18

Üdv mindenkinek!

akkor én is átrakom a székhelyem ide, örülök, hogy létre lett hozva egy önálló fórum, biztos, hogy meghitt, meleg hangulat fogad itt mindenkit. Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 17:59

szar a fórum, kirúgatom magam innen is Smile
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 17:33

Admin írta:
jackie_d írta:
biztosan én vagyok a vak, de nem látom hogy lehet a hozzászólásokat idő szerinti csökkenő sorrendbe rendezni

Röhejes, de egész nap ezt keresem én is.
Szólj ha megvan, én is szólok Smile

Megvan, csak admin tudja megfordítani. Most megfordítottam.
Így is marad.
Ölelés.
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 17:13

jackie_d írta:
biztosan én vagyok a vak, de nem látom hogy lehet a hozzászólásokat idő szerinti csökkenő sorrendbe rendezni

Röhejes, de egész nap ezt keresem én is.
Szólj ha megvan, én is szólok Smile
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
Guest
Vendég




Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: rendezés   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 17:06

biztosan én vagyok a vak, de nem látom hogy lehet a hozzászólásokat idő szerinti csökkenő sorrendbe rendezni
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime2012-11-05, 16:54

Ha bármi problémátok, észrevételetek van a fórummal kapcsolatban (persze azon kívül, hogy a fórumozásért keveset fizetünk, és Beni mióta nős, enyhe tokát eresztett), ha hibát találtok, ha javaslatotok van, hogyan tehetnénk jobbá a fórumot, ide írjátok.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bughunt, észrevételek, javaslatok   Bughunt, észrevételek, javaslatok - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bughunt, észrevételek, javaslatok
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: GÉPHÁZ - Kérések, kérdések, meglátások-
Ugrás: