Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)

Go down 
+5
bombahoppa
Malloy
CsT
tjunior
Nico
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 17:42

Nekem az mutatja meg a legjobban milyen edző valaki, hogy a játékosok magukhoz képest hogy teljesítenek. 
Pl. Pioli alatt a Milan játékosok bőven a tudásuk felső harmadában teljesítenek, de ugyanaz elmondható az afrikaiakról is. Lobotka baszki 🤦🏻‍�

Aztán nézzük meg Maxi mit tud felmutatni ilyen aspektusban! Mindenki leépül pár hónap után a kezei közt.

Krisz, _DREAM_, Petike007, sneco7 and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 14:12

tjunior írta:

Javult a keret minősége a mercato alatt? Hát azért ez kicsit megkérdőjelezhető.
A védelemben  de Ligt-Chiellini-Pellegrini helyére Gatti-Bremer középen legyen egál, de szélre akkor se jött senki
Középpálya Melo-McKennie-Zakaria csodatrió helyet a Poga-Parades csodaduó, itt se látok nagy előrelépést
Elől Dybala- Morata helyett Kostic, Milik, Di Maria, itt érzek előrelépést már csak a több opció miatt is.
A Pogba- Di Maria - Chiesa trió összesen 90 meccse hagyott ki az idényben eddig.
Közben Bonucci olyan vén lett, hogy 100szor inkább Rugani mint ő a kezdőben, Pumukli is öregszik rendesen, Sanyi stb.
Én nem látom azt az óriási előrelépést a keret minőségében tavalyhoz képest. Ami meg van az javarészt a fiatalok teljesítménye.

Értem hogy Spaletti most a sztár, idén meg is érdemli a hypeot ( amit én sosem értetem körülötte), de azért 64 évesen Olaszországban 2 olasz kupát meg egy szuperkupát tud felmutatani ( meg idén majd egy scudettót). De ha a Napoli remeklésének igazi sikerkovácsát kellene megnevezni és Guntolit mondanám.

A fiatalokat azért ne felejtsük el. Miretti, Fagyi berobbanóévre voltak kitalálva. Soulé kevésbé volt méf érett erre a szintre, de már ő is egyértelműen első csapatosként volt kezelve. A fiatalokkal együtt szerintem szerkezetben semmiképp se rossz ez a keret - tavaly pont emiatt védtem Allegrit, mert az a keret egyáltalán nem volt kiegyensúlyozott. Tehát koncepcióban ki lehetne találni erre szinte bármit, mert a keret szerkezete lehetővé teszi.

Szerintem az egy hibás megközelítés, hogy csak fiatal registank van ezért inkább Locat erőltetjük benne hiába szenved (mondjuk sokat fejlődött Loca és később ebből profitál majd bármilyen poszton) vagy nincs szélsőnk szóval Kenő lesz a jobbszélsőnk ahelyett hogy formációt váltanánk. Ezek a szemléleti dolgok vezetnek leginkább a csapat szintű fejlődés toporgásához, az okádék játékhoz és az alulteljesítéshez.

Spalettin én amúgy meglepődtem, tucatedzőnek gondolom, viszont eladták a fél csapatát ő viszont egy nyár alatt összerakott egy BL negyeddöntős scudettos csapatot újoncokból, kukásokból, felturbózott padosokból amelyik az első perctől elit teljesítményt nyújt. Nyilván Giuntoli egy zseni és az alapanyagot gondolom nagyrészt neki köszönhetik (nem tudom mennyire van ezekbe a döntésekbe bevonva Spaletti), de akkor is Spaletti rakta ezt össze.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 12:03

A keret szerintem versenyképes, Olaszországban mindenképpen. Vannak hiányposztok, de az összes élcsapatnál vannak, A Nápoly is gyakran főz Mário Ruival meg Juan Jesussal, A millánóiaknál is sokszor kezdő Darmian, Krunic,D'ambrosio, Saelemakers,Messias....stb akik szerintem semmivel nem jobbak mint Puli vagy Szandro. Szerintem két fontos különbség van, azoknak a csapatoknak van játékuk és elértek valamiféle eredményt (scudetto, BL döntőért harcolás). Mi meg megyünk egy BL helyért és úgy estünk ki 3 ponttal egy átlagos BL csoportból mint szar a vonatból. Mindezt a legjobban fizetett edzővel.

Szóval nálam Allegri a főgonosz, mert igazából semmit nem fejlődött a csapat tavalyhoz képest, sem játékban sem eredményességben és az a baj, hogy ez nem is fog változni, mert pont azt látni a pályán amit a könyvében is leírt: Soha nem fogja engedni, hogy a támadás a védekezés rovására menjen, soha nem fog letámadást kérni inkább visszahúzódunk csatárostul a kapunktól 35 méterre, régebben lehetett ezzel eredményt elérni mert volt hozzá egy Gigi-Barza,Bonu,Chello sor a mostani védelem viszont nem ilyen (kiscsapatot ellen nyilván működhet sokszor). A másik ami nem fog változni az a rotálási szisztémája (már ha azt nevezhetjük annak): van akiket csapágyosra hajt, van akik meg 1,5 hónapot ülnek a padon majd egyszer egy fontos meccsen kezdőbe találják magukat, aztán 1 hónapig megint a padon.

Igazából május lesz és nem sikerült még összerakni a legerősebb kezdőt. Az a baj, a védelem akkor a legjobb ha 3 belső védő, a széleink akkor ha wingbackkel játsszunk, a kp akkor ha 3 ember alkotja, elől meg nyilván a Chiesa-Mariska-Vlaho triónak kellene kezdeni. Szóval igazából 3-5-3-at kellene játszanunk csak azt nem lehet. Very Happy

Persze benne van a pakliban, hogy olyan edzőt hozunk aki nem fog ennél jobb eredményt elérni és nem lesz jobb a játékunk (jó ezt kizártnak tartom Very Happy) de egyszerűen túl sok van maxi rovásán ennyi pénzért.

_Tyler and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 10:47

Krisz írta:


Tavaly ez még simán ült volna, de idén? Még úgy is bőven van minőség, hogy Pogbara, Chiesara, Di Mariara összevissza lehet csak számítani. Ilyenkor nálam mindig előjön, hogy Spaletti nem dolgozik egy dekával se minőségibb keretből, mégis úgy teljesít mint valamelyik 9 scudettos Juve. Innentől ezt a fost (eredmény és játék) nem tudom elfogadni, aligha eltúlzott szurkolói elvárás továbbjutni ebből a fullátlagos BL csoportból.
Javult a keret minősége a mercato alatt? Hát azért ez kicsit megkérdőjelezhető.
A védelemben  de Ligt-Chiellini-Pellegrini helyére Gatti-Bremer középen legyen egál, de szélre akkor se jött senki
Középpálya Melo-McKennie-Zakaria csodatrió helyet a Poga-Parades csodaduó, itt se látok nagy előrelépést
Elől Dybala- Morata helyett Kostic, Milik, Di Maria, itt érzek előrelépést már csak a több opció miatt is.
A Pogba- Di Maria - Chiesa trió összesen 90 meccse hagyott ki az idényben eddig.
Közben Bonucci olyan vén lett, hogy 100szor inkább Rugani mint ő a kezdőben, Pumukli is öregszik rendesen, Sanyi stb.
Én nem látom azt az óriási előrelépést a keret minőségében tavalyhoz képest. Ami meg van az javarészt a fiatalok teljesítménye.

Értem hogy Spaletti most a sztár, idén meg is érdemli a hypeot ( amit én sosem értetem körülötte), de azért 64 évesen Olaszországban 2 olasz kupát meg egy szuperkupát tud felmutatani ( meg idén majd egy scudettót). De ha a Napoli remeklésének igazi sikerkovácsát kellene megnevezni és Guntolit mondanám.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 08:41

_Tyler írta:
Elhiszem, hogy rossz szerkezetű a keret. Elhiszem, hogy egyes korábbi kulcsjátékosok látványosan elfogytak mostanra. Elhiszem, hogy egyes posztokon látványosan rosszul állunk (nemzetközi szinten, mert azért a mélyponton lévő Serie A-ban ez a keret teljesen versenyképes). Ezek mind igazak, mint ahogy az is, hogy Allegri alkalmatlan. Azért azt nehezen hiszem el, hogy a Lazio kerete jobb lenne. Sőt, szerintem butaság azt állítani, hogy ebből a keretből így lehet a legtöbbet kihozni. Hogyan? Nulla erőnléttel? A sérült játékosok erőltetésével, hátha rosszabb lesz az állapotuk? Elképzelés nélküli labdagyömöszöléssel? Allegri 2 év alatt semmilyen támadójátékot nem tudott összerakni, ahogy írtátok, a "rotációja" teljességgel érthetetlen, jó formában lévő játékosokat kezd el hirtelen jegelni, váratlanul kezdőbe tesz valakit azután, hogy hónapokig egy percet sem játszatta. Egyes játékosokat teljesen leépített (a legnyilvánvalóbb példa Vlahovic.), másokat érdemeiken felül favorizál (Szczesny, De Sciglio pl.). Én vállalom, hogy kibaszottul gyűlölöm Allegrit, szerintem egy futballterrorista, a hozzá hasonlókat el kellene takarítani a sport környékéről örökre. A futball egy szórakoztató iparág, akinek ez nem tetszik, nézzen maratonfutást vagy hosszú távú evezést, ott lehet nyugodtan unatkozni, és örülni az eredménynek. Egy többszázmilliós forgalmú klubnál nem elég az ötlet és elképzelés nélküli bunkerfoci, hogy majd találunk egy gól egy egyéni villanásból. Egy Juventusnál nem elég a BL helyért küzdeni. És ehhez nem kell 9 milliós éves fizetésű "edző".

Még csak rossz szerkezetűnek se mondanám a keretet, max annyi, hogy Rabiotn kívül nincs rohamnégerünk és a védelem szélei vékonyak. A többit meg felesleges ragozni, ezt hajtogatjuk egy éve.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 07:48

Elhiszem, hogy rossz szerkezetű a keret. Elhiszem, hogy egyes korábbi kulcsjátékosok látványosan elfogytak mostanra. Elhiszem, hogy egyes posztokon látványosan rosszul állunk (nemzetközi szinten, mert azért a mélyponton lévő Serie A-ban ez a keret teljesen versenyképes). Ezek mind igazak, mint ahogy az is, hogy Allegri alkalmatlan. Azért azt nehezen hiszem el, hogy a Lazio kerete jobb lenne. Sőt, szerintem butaság azt állítani, hogy ebből a keretből így lehet a legtöbbet kihozni. Hogyan? Nulla erőnléttel? A sérült játékosok erőltetésével, hátha rosszabb lesz az állapotuk? Elképzelés nélküli labdagyömöszöléssel? Allegri 2 év alatt semmilyen támadójátékot nem tudott összerakni, ahogy írtátok, a "rotációja" teljességgel érthetetlen, jó formában lévő játékosokat kezd el hirtelen jegelni, váratlanul kezdőbe tesz valakit azután, hogy hónapokig egy percet sem játszatta. Egyes játékosokat teljesen leépített (a legnyilvánvalóbb példa Vlahovic.), másokat érdemeiken felül favorizál (Szczesny, De Sciglio pl.). Én vállalom, hogy kibaszottul gyűlölöm Allegrit, szerintem egy futballterrorista, a hozzá hasonlókat el kellene takarítani a sport környékéről örökre. A futball egy szórakoztató iparág, akinek ez nem tetszik, nézzen maratonfutást vagy hosszú távú evezést, ott lehet nyugodtan unatkozni, és örülni az eredménynek. Egy többszázmilliós forgalmú klubnál nem elég az ötlet és elképzelés nélküli bunkerfoci, hogy majd találunk egy gól egy egyéni villanásból. Egy Juventusnál nem elég a BL helyért küzdeni. És ehhez nem kell 9 milliós éves fizetésű "edző".

CsT, _DREAM_, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 07:41

tjunior írta:

Empoli nálam is csak egy példa a kiscsapatra, semmi több.
Megmondom őszintén nekem ezek a hozzászólások ismerősek. Elég sokat olvasom már elég régen a riválisok fórumait. És ez az egész szitu nagyon hasonlít Maxi Milanos időszakára. Ott is egy nagy csapat után próbáltak összekínlódni a vezetők valamit. Maxi meg jött és összerakta ezt a brusztolunk egész meccsen aztán valahogy találunk egy gólt elől stílust. Az akkori Milan ugyanezt csinálta mint most mi. Sztidták is mint a bokrot. Aztán amikor kirúgták még szarabb lett a helyzet, mert nem Maxi volt ott a fő gond, hanem a keret minősége. 
Itt is ezt érzem. Még véletlenül sem mondanám, hogy ebből a keretből ne lehetne kihozni többet, csak kicsit úgy érzem a szurkolói elvárások messze túlértékelik a csapat lehetőségeit. A keret a fő probléma nem Max, de kétségtelen, hogy ő sem brillírozik, finoman szólva.

Tavaly ez még simán ült volna, de idén? Még úgy is bőven van minőség, hogy Pogbara, Chiesara, Di Mariara összevissza lehet csak számítani. Ilyenkor nálam mindig előjön, hogy Spaletti nem dolgozik egy dekával se minőségibb keretből, mégis úgy teljesít mint valamelyik 9 scudettos Juve. Innentől ezt a fost (eredmény és játék) nem tudom elfogadni, aligha eltúlzott szurkolói elvárás továbbjutni ebből a fullátlagos BL csoportból.

CsT, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-25, 07:23

CsT írta:

Az Empolit csak első felindulásból írtam. De igazából a Sporting, inda elleni meccsek is ugyanígy teltek pedig ott nem kellett attól félni, hogy Lukaku vagy Zsékó szétfutja a védelmet. Persze lehetett volna ez egy működő taktika a Napoli ellen, de nem lett az mivel 70 percig meg sem próbáltunk kontrázni addig csordogált a meccs, lehet vitatkozni, hogy kinek az akarata érvényesült, de azért a bajnokságot 100ponttal vezető Napolinak miért ne lenne jó, hogy csak tologatják a labdát idegenben a Juve ellen? Mivel nekik volt 3-4 komoly lehetőségük (és egyik sem kontraszituációból), nekünk meg a meg nem adott gólon kívül semmi , így szerintem ez a taktika nem működött.

Igazából az az érzése az embernek, hogy az a célja Maxinak, hogy ne legyen nálunk a labda, mert akkor csinálni kellene valamit és nem tudunk.
Empoli nálam is csak egy példa a kiscsapatra, semmi több.
Megmondom őszintén nekem ezek a hozzászólások ismerősek. Elég sokat olvasom már elég régen a riválisok fórumait. És ez az egész szitu nagyon hasonlít Maxi Milanos időszakára. Ott is egy nagy csapat után próbáltak összekínlódni a vezetők valamit. Maxi meg jött és összerakta ezt a brusztolunk egész meccsen aztán valahogy találunk egy gólt elől stílust. Az akkori Milan ugyanezt csinálta mint most mi. Sztidták is mint a bokrot. Aztán amikor kirúgták még szarabb lett a helyzet, mert nem Maxi volt ott a fő gond, hanem a keret minősége. 
Itt is ezt érzem. Még véletlenül sem mondanám, hogy ebből a keretből ne lehetne kihozni többet, csak kicsit úgy érzem a szurkolói elvárások messze túlértékelik a csapat lehetőségeit. A keret a fő probléma nem Max, de kétségtelen, hogy ő sem brillírozik, finoman szólva.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 18:51

Beszaras. Doveri vezeti az inda meccset. 😂
Hát ezért kár elutazni basszátok meg

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 12:30

tjunior írta:

Az a probléma, hogy egy kalap alá veszed azt amikor egy empoli ellen balfaxkodunk meg a tegnapi meccset. Az, hogy Empoli ellen nincs támadójátékunk meg egyáltalán játékunk, szégyen de tagnap pont nem erről szólt. Jól védekeztünk és ha megvolt a labda 1-2 húzással a kapu előtt akartunk lenne. És ez ült is. Az hogy a Napoli a kapu előtt taszígálta 70 percig a labdát mindenféle eredmény nélkül nem azt jelenti, hogy azt történt amit ők akartak, hiába 70%ban náluk a labda.
Az Empolit csak első felindulásból írtam. De igazából a Sporting, inda elleni meccsek is ugyanígy teltek pedig ott nem kellett attól félni, hogy Lukaku vagy Zsékó szétfutja a védelmet. Persze lehetett volna ez egy működő taktika a Napoli ellen, de nem lett az mivel 70 percig meg sem próbáltunk kontrázni addig csordogált a meccs, lehet vitatkozni, hogy kinek az akarata érvényesült, de azért a bajnokságot 100ponttal vezető Napolinak miért ne lenne jó, hogy csak tologatják a labdát idegenben a Juve ellen? Mivel nekik volt 3-4 komoly lehetőségük (és egyik sem kontraszituációból), nekünk meg a meg nem adott gólon kívül semmi , így szerintem ez a taktika nem működött.

Igazából az az érzése az embernek, hogy az a célja Maxinak, hogy ne legyen nálunk a labda, mert akkor csinálni kellene valamit és nem tudunk.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 12:15

Nico írta:
szerintem óriási tévedés ezt a meccset külön nézni és azt mondani, hogy itt ez volt a jó taktika, mert nem a Napoli miatt játszottuk ezt, hanem mert mindig ezt játszuk. Igen, a Napoli veszélyes csapat, nem lehet nekik esni agyatlanul, de vannak fokozatok a leparkoljuk a buszt és az eszetlenül támadunk között. A meccs vége azért lett más, mert a Napoli mást akart játszani, több kockázatot vállalt, bejöttek a kezdők, mi teljesen elégedettek voltunk az X-szel, ha meg beakad egy kontra akkor öröm, boldogság. De ez volt a Sporting ellen, a Sassuolo ellen, az Ellenség ellen vagy épp a Lazio ellen, csak a legutóbbi pár hétből.
A keret le van lakva, Maxnál két verzió van: vagy minden meccsen játszol és kifordul a beled vagy hónapokig a pálya felé se nézel, aztán hirtelen kezdő leszel. Így nem lehet rotálni: nem véletlenül nincsenek formában a játékosaink vagy fáradtak vagy meccshiánnyal küzdenek, már akik nem sérültek. Bonucci-ról tudunk valamit? Minden meccsen ott rohangál a pálya mellett, de idén még nem játszott...

Gondolom az év legfontosabb meccsén,majd előkerül Bonucci,kezdő lesz és kapunk is róla két gólt...
Kezdem amúgy azt étezni,hogy Allegri teljesen átment Mourinhoba...de a kamikaze verzióban...most erre a meccsre honnan szedte elő Ruganit pl? Meg Soule, Miretti is, hetekig nem játszik, aztan most kezdő, Miretti már hétközben...majd jövő héten előszedi hetekig tartó jegelés után Illinget is? Barrenechea is jatszott 2 meccset kezdőként, aztán most nem latjuk majd októberig?

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 12:01

tjunior írta:

[size=38]"A meccs vége pontosan megmutatta, miért döntött úgy Allegri, hogy legyen inkább minden meccs egy kínszenvedés, fosson véreset az összes ellenfél, aztán majd egy kontrát, vagy pontrúgás utáni helyzetet gólra váltunk. Tegnap láttuk, mi van az ilyen adok-kapok helyzetekből, és ezeket akarja Allegri mindenáron elkerülni. És - bár mi is rohadtul utáljuk, amit a Juve csinál - valószínűleg az a helyzet, hogy a jelenlegi keretből ezzel a focival lehet a legtöbb pontot [/size][size=38]kisajtolni. "[/size]

A tegnapi taktikával kapcsolatban pont egyetértünk, és lehetne is alkalmazni bizonyos helyzetekben (Napoli típusú ellenfelek ellen, underdogként), viszont ebben a keretben szerintem sokkal több van.
Az persze más kérdés ha úgy írjuk, hogy "ilyen szervezeti ellenszélben" ezzel a játékkal lehet a legtöbb pontot fogni. Azért egy Sassuolot minőségből fakadó erőből kellene ütni, nem pedig bunkerfocival kiszopni 1-0ra.

Abban biztos vagyok, hogy egy modern edző ezekre az alapokra egy korszakos csapatot fog építeni. A fiatal, magas potenciálú keret adott, tudnak is küzdeni, egy jó koncepció és hatékony megvalósítás hiányzik csak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 11:52

Nico írta:
szerintem óriási tévedés ezt a meccset külön nézni és azt mondani, hogy itt ez volt a jó taktika, mert nem a Napoli miatt játszottuk ezt, hanem mert mindig ezt játszuk. Igen, a Napoli veszélyes csapat, nem lehet nekik esni agyatlanul, de vannak fokozatok a leparkoljuk a buszt és az eszetlenül támadunk között. A meccs vége azért lett más, mert a Napoli mást akart játszani, több kockázatot vállalt, bejöttek a kezdők, mi teljesen elégedettek voltunk az X-szel, ha meg beakad egy kontra akkor öröm, boldogság. De ez volt a Sporting ellen, a Sassuolo ellen, az Ellenség ellen vagy épp a Lazio ellen, csak a legutóbbi pár hétből.
A keret le van lakva, Maxnál két verzió van: vagy minden meccsen játszol és kifordul a beled vagy hónapokig a pálya felé se nézel, aztán hirtelen kezdő leszel. Így nem lehet rotálni: nem véletlenül nincsenek formában a játékosaink vagy fáradtak vagy meccshiánnyal küzdenek, már akik nem sérültek. Bonucci-ról tudunk valamit? Minden meccsen ott rohangál a pálya mellett, de idén még nem játszott...

Jó, de ha amúgy van tisztességes játékunk, a Napoli ellen akkor is ugyanezt kellett volna nyomni, és a bunkerfoci miatt elővenni ennek a meccsnek kapcsán pont nem jogos. Lehet nem tudatosan játszottuk ezt, de taktikai szinten rendben voltunk és szerintem mentálisan is megvoltunk, jól koncentráltan játszottunk. Ha nincs kiadva ALL FIGC memoban, hogy mi nem nyerhetünk meccset és ennek elősegítése érdekében minden alkalmazottnak aktívan részt kell venni, akkor ez egy jól megérdemelt 3 pont lett volna. Engem alapvetően sosem érdekelt, hogy egy-egy fontos meccset hogy nyerünk meg, megöltük a játékukat és vártunk egy kontragólt - be is jött. Allegri nem létező koncepcióját senki nem vitatja (talán 1 proallegris kommentelőt láttam), azt szerintem más topicban érdemes köpködni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 11:41

bombahoppa írta:

Minden rangadót elbukunk és Empoli, Monza, Sassuolo húz odavissza minket pélóra. BL csoport. Negatív rekordhegyek.

Ez a vállalhatatlan. Tőlem buszozhatnánk ha lenne hetven pontunk. A grinta, a végén úgyis nyerünk fíling az, ami elveszett.

Lenne 4 megnyert rangadónk és 9 pontunk pluszban a kicsik ellen, akkor 80 pontunk lenne. Az lenne a Juventus, nem ez a rangadó és kiscsapatfób csapat.
Szerintem amire te gondolsz az már elmúlt. Szép volt, jó volt 9 év scudettóval, Olaszország legerősebb és a világ egyik legerősebb keretével. Most meg ez van.
Annyit azért megjegyeznék, hogy a dögevőket oda-vissza, nem minde rangadó  flower

De amúgy ezt az egészet a fészen jobban összefoglalta beni, vagy nem tudom ki írja oda a posztokat, mint én tenném.

"A meccs vége pontosan megmutatta, miért döntött úgy Allegri, hogy legyen inkább minden meccs egy kínszenvedés, fosson véreset az összes ellenfél, aztán majd egy kontrát, vagy pontrúgás utáni helyzetet gólra váltunk. Tegnap láttuk, mi van az ilyen adok-kapok helyzetekből, és ezeket akarja Allegri mindenáron elkerülni. És - bár mi is rohadtul utáljuk, amit a Juve csinál - valószínűleg az a helyzet, hogy a jelenlegi keretből ezzel a focival lehet a legtöbb pontot kisajtolni. "
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 11:35

szerintem óriási tévedés ezt a meccset külön nézni és azt mondani, hogy itt ez volt a jó taktika, mert nem a Napoli miatt játszottuk ezt, hanem mert mindig ezt játszuk. Igen, a Napoli veszélyes csapat, nem lehet nekik esni agyatlanul, de vannak fokozatok a leparkoljuk a buszt és az eszetlenül támadunk között. A meccs vége azért lett más, mert a Napoli mást akart játszani, több kockázatot vállalt, bejöttek a kezdők, mi teljesen elégedettek voltunk az X-szel, ha meg beakad egy kontra akkor öröm, boldogság. De ez volt a Sporting ellen, a Sassuolo ellen, az Ellenség ellen vagy épp a Lazio ellen, csak a legutóbbi pár hétből.
A keret le van lakva, Maxnál két verzió van: vagy minden meccsen játszol és kifordul a beled vagy hónapokig a pálya felé se nézel, aztán hirtelen kezdő leszel. Így nem lehet rotálni: nem véletlenül nincsenek formában a játékosaink vagy fáradtak vagy meccshiánnyal küzdenek, már akik nem sérültek. Bonucci-ról tudunk valamit? Minden meccsen ott rohangál a pálya mellett, de idén még nem játszott...

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 10:57

tjunior írta:

Az a probléma, hogy egy kalap alá veszed azt amikor egy empoli ellen balfaxkodunk meg a tegnapi meccset. Az, hogy Empoli ellen nincs támadójátékunk meg egyáltalán játékunk, szégyen de tagnap pont nem erről szólt. Jól védekeztünk és ha megvolt a labda 1-2 húzással a kapu előtt akartunk lenne. És ez ült is. Az hogy a Napoli a kapu előtt taszígálta 70 percig a labdát mindenféle eredmény nélkül nem azt jelenti, hogy azt történt amit ők akartak, hiába 70%ban náluk a labda.
Minden rangadót elbukunk és Empoli, Monza, Sassuolo húz odavissza minket pélóra. BL csoport. Negatív rekordhegyek.

Ez a vállalhatatlan. Tőlem buszozhatnánk ha lenne hetven pontunk. A grinta, a végén úgyis nyerünk fíling az, ami elveszett.

Lenne 4 megnyert rangadónk és 9 pontunk pluszban a kicsik ellen, akkor 80 pontunk lenne. Az lenne a Juventus, nem ez a rangadó és kiscsapatfób csapat.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 09:30

CsT írta:

Ezzel csak annyi a bajom, hogy ez szerintem nem a Napolinak szólt, az Ellenség elleni kupameccs és a Sporting elleni hazai meccs is ugyanezzel a "taktikával" ment le és arra a két csapatra nehéz ráhúzni, hogy a kontrákból élnének. Szóval ez inkább Maxi alaptaktikája, ami hazai pályán azért eléggé gáz, hogy az ellenfél dupla annyit rúg kapura és 65-70%-ban nála van a labda. Persze ha eredményt érünk el vele akkor le tudja nyelni az ember, a Sporting ellen megúsztuk a végét, az inda meg a Napoli ellen nem.

Persze, hogy be van akadva nálam Maxi, elvégre második éve nézem a nézhetetlen (és eredménytelen) fociját amit csúcsfizuért csinál, mindezt megspékeli bicskanyitogató nyilatkozatokkal meg olyan gesztusokkal, hogy 6 perccel a meccs vége előtt sértődötten beszalad az öltözőbe.

A másik ami kiakaszt az a rotálási rendszere. Oké, hogy most ez egy nagyon húzós két 2 mert nagyon kevés a pihenő és erős csapatok ellen kell játszani, de gondolom van naptára és lehetett rá készülni, hogy így lesz. De, hogy pont a bajnokság legjobb csapata ellen teszi egyszerre a padra a Chiesa-Di Maria-Vlaho triót az elég vicces, mint ahogy az is, hogy hirtelen előkapja a hét meccse 0 percet kapó Soulét vagy a 2 hónap alatt 10 percet kapó Ruganit.
Az a probléma, hogy egy kalap alá veszed azt amikor egy empoli ellen balfaxkodunk meg a tegnapi meccset. Az, hogy Empoli ellen nincs támadójátékunk meg egyáltalán játékunk, szégyen de tagnap pont nem erről szólt. Jól védekeztünk és ha megvolt a labda 1-2 húzással a kapu előtt akartunk lenne. És ez ült is. Az hogy a Napoli a kapu előtt taszígálta 70 percig a labdát mindenféle eredmény nélkül nem azt jelenti, hogy azt történt amit ők akartak, hiába 70%ban náluk a labda.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 08:51

tjunior írta:

Ha teret engedünk nekik kb rommá futnak meg passzolnak minket. Így viszont 70 percig helyzetük nem volt. Az első félidőben konkrétan csak mi alakítottunk ki. Nem ziccereket de a kukásoknak még annyi sem volt. 
Én értem, hogy nálad be van akadva Max de azért kicsit legyünk már tárgyilagosabbam. A csávó most az lépte meg amit kellett. Így volt a legtöbb esélyünk.
Ezzel csak annyi a bajom, hogy ez szerintem nem a Napolinak szólt, az Ellenség elleni kupameccs és a Sporting elleni hazai meccs is ugyanezzel a "taktikával" ment le és arra a két csapatra nehéz ráhúzni, hogy a kontrákból élnének. Szóval ez inkább Maxi alaptaktikája, ami hazai pályán azért eléggé gáz, hogy az ellenfél dupla annyit rúg kapura és 65-70%-ban nála van a labda. Persze ha eredményt érünk el vele akkor le tudja nyelni az ember, a Sporting ellen megúsztuk a végét, az inda meg a Napoli ellen nem.

Persze, hogy be van akadva nálam Maxi, elvégre második éve nézem a nézhetetlen (és eredménytelen) fociját amit csúcsfizuért csinál, mindezt megspékeli bicskanyitogató nyilatkozatokkal meg olyan gesztusokkal, hogy 6 perccel a meccs vége előtt sértődötten beszalad az öltözőbe.

A másik ami kiakaszt az a rotálási rendszere. Oké, hogy most ez egy nagyon húzós két 2 mert nagyon kevés a pihenő és erős csapatok ellen kell játszani, de gondolom van naptára és lehetett rá készülni, hogy így lesz. De, hogy pont a bajnokság legjobb csapata ellen teszi egyszerre a padra a Chiesa-Di Maria-Vlaho triót az elég vicces, mint ahogy az is, hogy hirtelen előkapja a hét meccse 0 percet kapó Soulét vagy a 2 hónap alatt 10 percet kapó Ruganit.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 08:36

Lenyilatkozta, hogy jövőre harcban leszünk a bajnoki címert. Tavaly nyáron azt mondta, hogy ha idén nem leszünk bajnokok az kudarc, szóval nem értem miért döngeti a mellét minden nyilatkozatában a top4-re meg a kupa elődöntőkre…?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 05:47

Juventus under Allegri (2nd spell) after 31 league games:

2021-22: 59 Points, 47 Goals Scored, 27 Conceded

2022-23: 59 Points, 47 Goals Scored, 26 Conceded

Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.

Petike007 and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 00:08

CsT írta:

A terv bejött! Smile Ez kb olyan mint, hogy a műtét sikerült de a beteg meghalt! Smile

De nem értem mit írsz...Ők vitték el a három pontot, mert ők rúgtak szabályos gólt mi meg nem, emellett megint sikeresen bekkeltünk 70 percet 35 méteren, amin a kilátogató szurkolók biztosan jól szórakoztak.

Milyen terv jött be? Ha szar játékkal nyerünk azt lehet sikernek értékelni, ha jó játékkal kikapunk azt is (bár azt nehezebb), ma ebből (számomra) egyik se valósult meg.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) AZgiQ3hqxePyAAAAAElFTkSuQmCC
Ha teret engedünk nekik kb rommá futnak meg passzolnak minket. Így viszont 70 percig helyzetük nem volt. Az első félidőben konkrétan csak mi alakítottunk ki. Nem ziccereket de a kukásoknak még annyi sem volt. 
Én értem, hogy nálad be van akadva Max de azért kicsit legyünk már tárgyilagosabbam. A csávó most az lépte meg amit kellett. Így volt a legtöbb esélyünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-24, 00:02

tjunior írta:

Mi? Ember ha nem adunk területet hogy kontrázna a Napoli? Mi kontráztunk. A terv be is jött. 
Ja volt 5 perc amikor rövidzárlat volt, előtte 70 percig meh tologatták a kapu előtt.
Egyébként abban igazad van, hogy 70.percig csak tologatták a labdát de aztán bejött a 32-es IQ-jú Ndombelé helyett Zielinski.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 23:39

tjunior írta:

Mi? Ember ha nem adunk területet hogy kontrázna a Napoli? Mi kontráztunk. A terv be is jött. 
Ja volt 5 perc amikor rövidzárlat volt, előtte 70 percig meh tologatták a kapu előtt.
A terv bejött! Smile Ez kb olyan mint, hogy a műtét sikerült de a beteg meghalt! Smile

De nem értem mit írsz...Ők vitték el a három pontot, mert ők rúgtak szabályos gólt mi meg nem, emellett megint sikeresen bekkeltünk 70 percet 35 méteren, amin a kilátogató szurkolók biztosan jól szórakoztak.

Milyen terv jött be? Ha szar játékkal nyerünk azt lehet sikernek értékelni, ha jó játékkal kikapunk azt is (bár azt nehezebb), ma ebből (számomra) egyik se valósult meg.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) AZgiQ3hqxePyAAAAAElFTkSuQmCC
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 23:22

CsT írta:

Persze, de mi az empoli ellen is beállunk! Smile  Oszimennek 5 perc alatt 3 komoly helyzete volt és egyik sem kontrából. Smile
Mi? Ember ha nem adunk területet hogy kontrázna a Napoli? Mi kontráztunk. A terv be is jött. 
Ja volt 5 perc amikor rövidzárlat volt, előtte 70 percig meh tologatták a kapu előtt.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:54

sneco7 írta:


Ne viccelj már...ha azt kikockázzák, akkor a Cuadradoét is ki kellett volna,ott latszott hogy összeakadt a lábuk...
belerúgott, nézd meg
az meg egy másik kérdés, hogy Cuad ott maradt, Raspadori meg a helyén rúgott gólt...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:53

bombahoppa írta:

Én máshogy láttam, betette a lábát a labda és a játékos kózé. Lefedezte. Amikor belerúgtak, ő ért e labdába. Előbb volt ott. De mindegy. Mindenki elmehet  a picsába. Szarrá kellene byerni a meccseket, akkor beleférne egy ilyen egy rangadón is. Nem emiatt buktuk el az ÖSSZES idei rangadót.
így is lehet nézni, ezért mondom, hogy ez csak kikockázással látszott, élőben kb egyszerre volt és elrúgta a labdát, a játék szellemiségében én ezt továbbengeném, más kérdés hogy holnap ezzel lett volna az összes újság kicsempézve, így a spori inkább nem adta meg
na igen, a rangadók, ahol kevés hogy 5x annyit ér a keret, az edzőnek is mutatni kéne valamit.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:50

Nico írta:


Nem igazán, Cuadrado belerugott a védőbe és elesett. Milik először a védő lábát rúgta meg, ez élőben kb egyszerre történik,  kikockazva viszont látszott,  én tovabbengednem, de igazából szabálytalan.

Ne viccelj már...ha azt kikockázzák, akkor a Cuadradoét is ki kellett volna,ott latszott hogy összeakadt a lábuk...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:49

tjunior írta:

Hagyjuk már ezt de komolyan. Beálltunk, hogy a kukásoknak ne legyen területük és kontrázni. Össze is jött volna ha nem ez a kopasz paraszt vezeti. A Milan ugyanígy picsázta el őket.
Persze, de mi az empoli ellen is beállunk! Smile  Oszimennek 5 perc alatt 3 komoly helyzete volt és egyik sem kontrából. Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:48

CsT írta:

Amúgy komoly, hogy egy edző 5 perccel a meccs vége bemegy az öltözőbe Smile

Bár bemehetett volna az 1. percben is mert kb olyan mintha nem lenne edzőnk.
és ez már nem az első idén, ilyet soha nem láttam rajta kívül..
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime2023-04-23, 22:48

Nico írta:


Nem igazán, Cuadrado belerugott a védőbe és elesett. Milik először a védő lábát rúgta meg, ez élőben kb egyszerre történik,  kikockazva viszont látszott,  én tovabbengednem, de igazából szabálytalan.
Én máshogy láttam, betette a lábát a labda és a játékos kózé. Lefedezte. Amikor belerúgtak, ő ért a labdába. Előbb volt ott. De mindegy. Mindenki elmehet  a picsába. Szarrá kellene nyerni a meccseket, akkor beleférne egy ilyen egy rangadón is. Nem emiatt buktuk el az ÖSSZES idei rangadót.

_________________
a televizenyős düggönypakli


A hozzászólást bombahoppa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-04-23, 22:49-kor.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)   Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Juventus-Napoli 2023.12.08 20:45 Sport1
» Juventus - Napoli 2022.01.06 20:45 Sport1
» Juventus - Napoli COPPA döntő 2020.06.17 21:00 Sport1
» Juventus-Lecce 2023.09.26 20:45 Sport1
» Juventus - Verona 2023.10.28 20:45 Sport1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: