Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 22:20

@cortamelasombra wrote:
@jackie_d wrote:

no igyál egy sört 'oszt szurkolj az udinese-nek pig 
bazd, eltévedtél rendesen. legnagyobb magyar Siena fórumra ilyet beirni, lehet hogy a többiek nem olyan elnézőek mint én Very Happy
milan-udinese van épp... Wink
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 21:41

@jackie_d wrote:

bazd, eltévedtél rendesen. legnagyobb magyar Siena fórumra ilyet beirni, lehet hogy a többiek nem olyan elnézőek mint én Very Happy

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 20:52

@zetterberg40 wrote:
Szerintem nem vicces ez a Vidal-ügy. Úgy általában sem fordulhat elő ilyen, erre egy igencsak nehéz meccs előtt nem ér vissza időben. Gyengíti a csapatot, de úgy korrekt, ha kimarad a keretből. A szabályok mindenkire vonatkozzanak.
azért nem olyan nehéz lekésni egy gépet, mégha a business váróban ülsz, akkor sem
tapasztalatból mondom, magam is rohantam már eleget...

a többivel abszolút egyetértek, conte helyében még saját magamat is kihagynám ha késnék az edzésről rabbit
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 20:43

@cortamelasombra wrote:
sima bizniszen szoktak menni nem ? egyébként biztos vagyok benne hogy a költségeiket az otthoni szövetség állja + kapnak meccspénzt meg minden, szóval nem sajnálom szegény világutazó focistáink Cool 
jajj, ne kelljen már elmagyarázni No
vidal lekéste a gépet, nyilván innentől saját zsembre utazik vissza
szóba került, hogy megengedheti hogy ne kelljen a következő gépet megvárnia
erre írtam, hogy privát jetet bérelni nem olcsó mulatság (neki pirat)

Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 10:25

Szerintem nem vicces ez a Vidal-ügy. Úgy általában sem fordulhat elő ilyen, erre egy igencsak nehéz meccs előtt nem ér vissza időben. Gyengíti a csapatot, de úgy korrekt, ha kimarad a keretből. A szabályok mindenkire vonatkozzanak.
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-19, 00:09

@jackie_d wrote:
@EsztéNégy wrote:
Szerintem ilyen szerény fizetéssel elintézhető, hogy vissza tudjon menni Olaszországba, és ne kelljen a hétfői gépre várnia :DNyilván fegyelmi okok miatt marad ki a kezdőből, meg kell mutatni a többieknek is, hogy nincs kivételezés, rend van és fegyelem.
azt hittem ma este lesz a meccs, sz'al nem a pénzről van szó, hanem az időzítésről
egy ilyen chille->európa privát jet út simán belefáj úgy 100.000 euróba, sz'al ez azért még nem a focistáknak való
sima bizniszen szoktak menni nem ? egyébként biztos vagyok benne hogy a költségeiket az otthoni szövetség állja + kapnak meccspénzt meg minden, szóval nem sajnálom szegény világutazó focistáink Cool 

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 14:13

@EsztéNégy wrote:
@jackie_d wrote:

jahogy az edzésről késett...
én meg azt hittem a chille->európa gépet késte le és nem ér majd vissza a meccsre Embarassed 
Szerintem ilyen szerény fizetéssel elintézhető, hogy vissza tudjon menni Olaszországba, és ne kelljen a hétfői gépre várnia :DNyilván fegyelmi okok miatt marad ki a kezdőből, meg kell mutatni a többieknek is, hogy nincs kivételezés, rend van és fegyelem.
azt hittem ma este lesz a meccs, sz'al nem a pénzről van szó, hanem az időzítésről
egy ilyen chille->európa privát jet út simán belefáj úgy 100.000 euróba, sz'al ez azért még nem a focistáknak való
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 13:58

@EsztéNégy wrote:
@jackie_d wrote:

én meg azt hittem a chille->európa gépet késte le és nem ér majd vissza a meccsre Embarassed 
Szerintem meg bebasztak mint atom a selejtező után, az egész válogatott úgy testületileg, egy interkontinentális járaton meg nem tudsz kijózanodni a bizniszen a sok ingyen pezsgővel, szóval inkább maradtak Very Happy

Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 13:51

@jackie_d wrote:

Szerintem ilyen szerény fizetéssel elintézhető, hogy vissza tudjon menni Olaszországba, és ne kelljen a hétfői gépre várnia Very Happy Nyilván fegyelmi okok miatt marad ki a kezdőből, meg kell mutatni a többieknek is, hogy nincs kivételezés, rend van és fegyelem.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 13:27

@EsztéNégy wrote:
Én úgy emlékszem, hogy Pogba is késett már el edzésről, és ő sem játszott a következő meccsen. Mellesleg én örülök neki, Arturónak is jár egy meccs pihenés.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 12:17

Én úgy emlékszem, hogy Pogba is késett már el edzésről, és ő sem játszott a következő meccsen. Mellesleg én örülök neki, Arturónak is jár egy meccs pihenés.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 11:37

@s4tch wrote:
Hülye Vidal lekéste a gépét, kimaradhat a kezdőből.
az olaszoknál az nem úgy van, hogy a cseréknek ott kell lenni kezdéskor, de a kezdők késhetnek?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-18, 08:21

Hülye Vidal lekéste a gépét, kimaradhat a kezdőből.

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-17, 14:17

@Krisz wrote:
@cortamelasombra wrote:
csak szerintem tűnt el ez a dinamika azóta a játékunkból?
Gondolom ezt te is a juventiknows cikkben találtad, nekem is ott akadt meg rajta a szemem. Sok mindenben egyet lehet amúgy érteni a cikkel, de szerintem sok dologban nincs igaza.
Igen, abból a cikkből. Énsem dobtam tőle hátast, de a videót jó volt nézni.
Hát igen, a 'takarék üzemmód' az enyhe kifejezés arra ami most történik. Pedig lett egy igazi csatárunk, aki még vissza is szokott lépni, sőt talán még Mirko is kicsit komolyabban vette magát, de mégsem jönnek azok a kombinációk. Nem azt mondom hogy legyen itt tiki-taka meg tudomisén, de fárasztó azt nézni hogy az előre játékunk abból áll hogy felpasszoljuk Teveznek/az éktársnak és ők megpróbálják letenni valakinek, aki viszont nem ér oda, tehát ki van rakva a szélre, (persze ha eddig még nem vesztettük el) ott meg nicns aki beadjon. Szóval kemény az élet. No 

Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-17, 13:55

Azt írják a tuttojuvén, hogy elvileg Caceres is bevetésre kész. Tehát az örökös sérült Pepén kívül "csak" Vucs, Licht és Q nem állnak rendelkezésre. Ez mondjuk önmagában is kellemetlen: a 2. és 3. számú csatár és az egyik kezdő wingback bárhol érvágás lenne.

Mondjuk a liláknál úgy tűnik, Pizarro tényleg kidőlt, aminek csak örülhetünk, a Pirlójuk nélkül nincs olyan ritmusa a játékuknak.
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-17, 00:42

@cortamelasombra wrote:
Gondolom ezt te is a juventiknows cikkben találtad, nekem is ott akadt meg rajta a szemem. Sok mindenben egyet lehet amúgy érteni a cikkel, de szerintem sok dologban nincs igaza, pl Pirlo egyáltalán nem gyenge védekezésben (nyilván nem egy Vidal-Pogba szint, de ha megnézzük a statokat akkor szerintem egész jó tackle és interception mutatója van), Marrone szerintem sosem lesz Pirlo szint, és én koránt sem vagyok biztos abban, hogy Pirlonak van még 2 jó éve nálunk (de egy váltás viszont lehet hogy úgy felrázná mint amikor lelépett a Milanból), remélem nincs igazam.

Ami a dinamikát illeti, szerintem nem tűnt el, pl a szezon elején főleg a Lazio elleni meccseken abszolút megvolt. Több oka van, hogy ezt a benyomást kelti a csapat: egyértelműen takarék üzemmódban játszunk, amire hozzájön az, hogy Pirlo és a Vuci is (a lengyelek elleni meccsen összeszedett sérülése óta) szar formában van viszont a videoban látott 3szögeknek ők ketten az alapjai. A bekapott gól után mindig rákapcsolunk és begyűrjük az ellent (kivétel a BL, ami agyfasz), én úgy gondolom, hogy ez a takarék üzemmód tudatos és működne is ha nem lenne a szar forma, meg az állandó érthetetlen egyéni hibák (bár simán el tudom képzelni, hogy Pirlo penetráns hulladék formája és az egyéni szerencsétlenkedések összefüggenek).
Back to top Go down
View user profile
cortamelasombra
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-16, 12:14

kis nosztalgia, a támadások épitése a Cselszki ellen.

Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-16, 10:41

buffon meg elég nagy mákja van, hogy marchetti nem él a lehetőséggel...
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-16, 09:24

Pogba az orbitális hibájáig kifejezetten jól játszott szélen a Milan ellen, szerintem is van értelme vele kezdeni.

Viszont Isla annyira nem lehet sérült, ha - Vidallal együtt - végigtolta a Chile-Ecuadort.
Back to top Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-15, 21:44

@s4tch wrote:
Mai hír, hogy Licht és Vuc sem épültek fel, mindketten kihagyják a meccset. Caceres már együtt edzett a többiekkel, de még nincs kész. Mivel Isla is összeszedett egy kisebb sérülést a válogatottban, a Milan-meccs utolsó bő fél órájához hasonlóan Pogba játszhat jobb wingbacket. Elől Tevez helye biztos, Vucs híján a Gio-Q-Llorente hármas egyelőre hasonló esélyekkel pályázik a megmaradt helyre.

A liláknál Gomez sérült, és kósza hírek szerint Pizarro játéka kérdéses.
Pogba jó lesz a szélen, bízok benne nagyon.
Back to top Go down
View user profile
juve 1974
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-15, 20:30

Legalább Pogba tud beadni.Mirko hiányozni fog.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   2013-10-15, 17:28

Mai hír, hogy Licht és Vuc sem épültek fel, mindketten kihagyják a meccset. Caceres már együtt edzett a többiekkel, de még nincs kész. Mivel Isla is összeszedett egy kisebb sérülést a válogatottban, a Milan-meccs utolsó bő fél órájához hasonlóan Pogba játszhat jobb wingbacket. Elől Tevez helye biztos, Vucs híján a Gio-Q-Llorente hármas egyelőre hasonló esélyekkel pályázik a megmaradt helyre.

A liláknál Gomez sérült, és kósza hírek szerint Pizarro játéka kérdéses.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub   

Back to top Go down

Fiorentina - Juventus 13.10.20., 15:00, SportKlub
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» I'm Berjersey
» JEF-ree's Juventus MWS Collection ( 18/4 updated )
» Oggy New Kit!!
» iriahkqifa's Small Collection (Updated 2/1/2011)
» A dedication to a legend...Baggio only plus other shirts