Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 15:02

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Én ennek teljes mértékben az ellenkezőjét gondolom.

túl magas labda: azért mert hülye vak buzi vagy pirat

Én is vele értek egyet. Box-to-boxból rengeteg van a piacon, még akár a Vidal szint sem elérhetetlen. Regista-védő, gyakorlatilag nincs más. Mellesleg egy nemzetközi szinten is eredményes 352-höz ez elengedhetetlen, tehát nemcsak taktika hanem kényszerű formáció váltásról is beszélünk (ez utóbbi mondjuk nem feltétlenül baj/hátrány, viszont komplikálja a transitiont).
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 14:58

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Én ennek teljes mértékben az ellenkezőjét gondolom.

túl magas labda: azért mert hülye vak buzi vagy pirat

a viccet félretéve: nyilván, leo simán top3 a posztján, de giorgio és andrea zsenialitása mellett egy fele olyan jó védő is elég lehet
számszerűleg: BBC = 100% = 34% + 33% + 33% -> ?BC = 17% + 33% + 33% = 83%, talán nem akkora dráma
emellett többféle formációban, akár négy védővel is tudunk elfogadhatóan játszani, sz'al szerint B+C megtartásával a védelem viszonylag könnyen átalakítható
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 14:49

zetterberg40 írta:
Én ennek teljes mértékben az ellenkezőjét gondolom.

túl magas labda: azért mert hülye vak buzi vagy pirat
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 14:40

Pjaca elvileg holnap orvosi vizsgálatokra érkezik.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 14:34

tjunior írta:
Én ezt a Pjaca ügyet nem értem. Biztos tehetséges a srác, nem is ez a lényeg, de szélső. Minek ő ide? Ha 3-5-2őt preferáljuk továbbra is, nincs posztja, bal oldalon oldalon ott van Alex Sandro, Evra de per pillanat még Asamoah, a jobbon meg Dani Alves-Lichti duó figyel és még állítólag Cuadrado is képben van ( bár ez utóbbi szerintem kacsa). Allegri majd secunda puntát csinál belőle? De ez hogy fog menni ha Dybala mögött padozik. Gondolom ez a terv, mást nem tudok elképzelni. Aztán még jön Benatia, aki meg hetek óta a küszöböt rágja olyan közel van, aztán hetek óta mindig jövőhéten véglegesítik a transzfert. És akkor kész is vagyunk.

Pjacáról azt olvastam, hogy támadó középpályás, aki csatárként is bevethető. A videó, amit néztem, inkább ezt erősíti meg, de valóban: a transfermarkt és a whoscored is bal oldali támadóként aposztrofálja.
Fiatal csikó, még be lehet húzni középre a csatár(ok?) mögé.
Mást nem tudok elképzelni, de Marotta knows.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 14:03

jackie_d írta:
jó kérdés! gondolkodnom is kellett egy pillanatra hogy mi a bajom arturóval
aztán beugrott hogy elsősorban az eligazolása utáni nyilatkozatai miatt haragszom rá
de azért azok nélkül is morognék, mert sokkal "kulcsabb" veszteség volt mint leo lenne
bonucci sokkal könyebben pótolható, lehet tolni pl. ruganit (nem röhög)
nyilván mást kellene játszani, de hátul könnyebb váltani, mint a középpályán

mert szerintem az olasz foci lelke a védekező középpályás
sz'al nekem vidal távozása nagyobb trauma volt mint bonuccié lenne
ugyanígy, ha sándor eligazol mondjuk 2000-ben akkor sírtam volna, ha tacskó teszi ugyanezt akkor belehalok...
tudom, hülye vagyok

Én ennek teljes mértékben az ellenkezőjét gondolom.

Bonucci szerintem egy nemzetközi szinten alulértékelt védő. Guardiola mondjuk nem véletlenül rajong érte, Bonu alulértékeltsége alatt inkább azt értem, hogy a védők tekintetében sosem emlegetik a legszűkebb elit között, miközben az olyan bohócokat, mint pl. David Luiz, Kompany oda sorolják. Bonucciból rettentően jó védő lett, aki kb mindenben jó, ráadásul olasz, ami nálam a Juventusban nem elhanyagolandó szempont, elvégre nem az izé vagyunk.

Vidal posztja fontos, de egy dél-amerikai zsoldos, akiről sosem hittem, hogy majd innen megy nyugdíjba. Bonu más, róla tényleg még mindig azt hiszem, hogy neki olaszként a Juve a csúcs és ennél többre nem vágyik (remélem nem okoz csalódást). A 60 millió egyrészt sok is, meg nem is. Az angol csapatok ZS kategóriás játékosokat vásárolnak 20-30 milliókért, szóval innen közelítve ez lószar. A Juve szintjén mondjuk sok pénz, de abból a 60-ból nem tudnánk pótolni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 13:32

Én ezt a Pjaca ügyet nem értem. Biztos tehetséges a srác, nem is ez a lényeg, de szélső. Minek ő ide? Ha 3-5-2őt preferáljuk továbbra is, nincs posztja, bal oldalon oldalon ott van Alex Sandro, Evra de per pillanat még Asamoah, a jobbon meg Dani Alves-Lichti duó figyel és még állítólag Cuadrado is képben van ( bár ez utóbbi szerintem kacsa). Allegri majd secunda puntát csinál belőle? De ez hogy fog menni ha Dybala mögött padozik. Gondolom ez a terv, mást nem tudok elképzelni. Aztán még jön Benatia, aki meg hetek óta a küszöböt rágja olyan közel van, aztán hetek óta mindig jövőhéten véglegesítik a transzfert. És akkor kész is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-12, 07:15

Én egy Bonu típusú alapember távozását semennyire sem tudnám elfogadni, talán akkor ha a Juve abszolút esélytelen lenne a Bl címre és egy olyan csapat vinné aki nagyon esélyes rá.
De, hogy "csak" pénzért elmenni egy olyan citybe, akit oda-vissza vertünk tavaly is...hogy Gigi,Barza és Chiello helyett Hart és Mangala legyen az új játszótárs és a labdabirtoklás legyen a fő szempont. Na nemár... Persze sok pénz a 60 milla, de Bonu kvalitású védő 4-5 van összesen a világon és az ő fizujuk dupla mint amit itt kapnának, szóval jöhetne megint egy fiatal tehetség,beépítés....stb
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 22:12

ja, a klubbal kapcsolatban egyetértek, aprópénzért nem szabad elengedni, de azért €60M sok mindenre elég
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 22:10

Krisz írta:
jackie_d írta:
én nem fogok rá haragudni ha dupla léért elmegy, magam is átestem hasonlón még kiscsikó koromban
addig baszogatott egy ügynök hogy menjek át hozzájuk (eszem ágában sem volt), míg végül mondtam neki egy lehetetlen összeget, csak hogy elkussoljon
(nyilván más nagyságrendről volt szó, nem szaros euromilliókról)
aztán csak lestem, amikor másnap küldte a szerződést
aláírtam, nem bántam meg, bonucci sem fogja...

Ez hasonló szitu lenne, mint Vidal, az alapozás gyakorlatilag elkezdődött, elvesztettünk két kulcsembert (Morata, Cuadrado) + Marchisio. Ha Bonuccit is eladjuk, akkor megint újra kell tervezni a csapatot, az ő játékát nem is lehet új igazolással pótolni (gyakorlatilag nincs a piacon ilyen regista-védő). Vidal szerződése ráadásul 2 év múlva járt volna le, míg Bonuccinak 2020-ig tart. Miért haragszol buzividalra, hogy lelépett új kihívások és dupla bér miatt és miért nem Bonuccira?

Én egyébként inkább a klubra haragudnék, 2020ig szerződése van, még az se lenne probléma ha hagynánk kifutni, vagy hosszabbíthatunk vele kaphat egy kis plusz pénzt. Szóval ha ilyen erős pozícióban mi simán feltesszük a kezünket és bepucsítunk akkor az a klub sara.

jó kérdés! gondolkodnom is kellett egy pillanatra hogy mi a bajom arturóval
aztán beugrott hogy elsősorban az eligazolása utáni nyilatkozatai miatt haragszom rá
de azért azok nélkül is morognék, mert sokkal "kulcsabb" veszteség volt mint leo lenne
bonucci sokkal könyebben pótolható, lehet tolni pl. ruganit (nem röhög)
nyilván mást kellene játszani, de hátul könnyebb váltani, mint a középpályán

mert szerintem az olasz foci lelke a védekező középpályás
sz'al nekem vidal távozása nagyobb trauma volt mint bonuccié lenne
ugyanígy, ha sándor eligazol mondjuk 2000-ben akkor sírtam volna, ha tacskó teszi ugyanezt akkor belehalok...
tudom, hülye vagyok

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 21:29

jackie_d írta:
én nem fogok rá haragudni ha dupla léért elmegy, magam is átestem hasonlón még kiscsikó koromban
addig baszogatott egy ügynök hogy menjek át hozzájuk (eszem ágában sem volt), míg végül mondtam neki egy lehetetlen összeget, csak hogy elkussoljon
(nyilván más nagyságrendről volt szó, nem szaros euromilliókról)
aztán csak lestem, amikor másnap küldte a szerződést
aláírtam, nem bántam meg, bonucci sem fogja...

Ez hasonló szitu lenne, mint Vidal, az alapozás gyakorlatilag elkezdődött, elvesztettünk két kulcsembert (Morata, Cuadrado) + Marchisio. Ha Bonuccit is eladjuk, akkor megint újra kell tervezni a csapatot, az ő játékát nem is lehet új igazolással pótolni (gyakorlatilag nincs a piacon ilyen regista-védő). Vidal szerződése ráadásul 2 év múlva járt volna le, míg Bonuccinak 2020-ig tart. Miért haragszol buzividalra, hogy lelépett új kihívások és dupla bér miatt és miért nem Bonuccira?

Én egyébként inkább a klubra haragudnék, 2020ig szerződése van, még az se lenne probléma ha hagynánk kifutni, vagy hosszabbíthatunk vele kaphat egy kis plusz pénzt. Szóval ha ilyen erős pozícióban mi simán feltesszük a kezünket és bepucsítunk akkor az a klub sara.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 13:51

én nem fogok rá haragudni ha dupla léért elmegy, magam is átestem hasonlón még kiscsikó koromban
addig baszogatott egy ügynök hogy menjek át hozzájuk (eszem ágában sem volt), míg végül mondtam neki egy lehetetlen összeget, csak hogy elkussoljon
(nyilván más nagyságrendről volt szó, nem szaros euromilliókról)
aztán csak lestem, amikor másnap küldte a szerződést
aláírtam, nem bántam meg, bonucci sem fogja...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 12:34

Krisz írta:

Szerintem egy bizonyos összeg után már nem a pénz a fő motivator (ezt magamon is tapasztaltam - miután megszereztem az első dollármilliárdomat).

Lehet, én még nem tartok itt Embarassed
Csak azért dobtam be az egész témát, mert itt nem "csak" 1-2 milláról van szó, hanem évente 3-4-ről és duplázásról.

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 11:56

s4tch írta:
egyébként ezzel a nettó 8 millával az angol bajnokság legjobban kereső játékosa lenne: hazard és rooney, az aktuális listavezetők a mostani gyenge fonttal kb. 7,7-7,8 körül kapnak nettoban.

Zlatant aligha fogja uberelni, nála valami 10+ milla fontot olvastam. Persze ez mit sem számít.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 11:52

tjunior írta:
kilopo írta:
Más szint, de melyikünk ne menne el dupla annyi fizuért egy másik céghez, csinálni ugyanazt a munkát?
Viszont ha olyan fontosak vagyunk a cégnek, megemeli a fizetésünket, az életed már kialakítottad, gondolnod kell a családra is.

Szerintem egy bizonyos összeg után már nem a pénz a fő motivator (ezt magamon is tapasztaltam - miután megszereztem az első dollármilliárdomat). A legtöbb ilyen váltást a rohadék játékosugynokok indukaljak, mivel igy jutnak penzhez. Ha Bonucci nem vágyik új kihivasokra vagy környezetre akkor csak emelni kell egy kicsit a fizetesen egy új szerződéssel, hogy megnyugodjon az ügynöke. Ha pedig környezet változásra van szüksége akkor úgyse tehetünk semmit. Nekem ő egyébként nem annak a típusnak tűnt, ez kb ugyanaz a szitu mint Mascherano akinek esze ágában se volt lelepni de kellett egy balhet gerjeszteni hogy jobb felteteleket zsaroljanak ki a sleppjevel a szerzodeshosszabbitasnal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 11:45

kilopo írta:
Más szint, de melyikünk ne menne el dupla annyi fizuért egy másik céghez, csinálni ugyanazt a munkát?

én romantikus, naiv buzi vagyok, és hiszem, hogy a foci még akkor is több, mint egy meló, ha a klubhűség a legtöbb játékosból nemhogy kiveszett, hanem sosem volt meg.

bonucci juve-drukker, imád itt játszani, de ennyi pénzre tényleg nehéz lehet nemet mondani. egyébként ezzel a nettó 8 millával az angol bajnokság legjobban kereső játékosa lenne: hazard és rooney, az aktuális listavezetők a mostani gyenge fonttal kb. 7,7-7,8 körül kapnak nettóban.

zetterberg40 írta:
Az a baj, hogy az általad emlegetett bankár csávó szerint Bonucci valószínűleg távozik. Új kihívást akar és 29 évesen ez az utolsó lehetősége...

új kihívásról nem nagyon olvastam. ha megy bonucci, az a pénz miatt lesz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 11:10

kilopo írta:
Más szint, de melyikünk ne menne el dupla annyi fizuért egy másik céghez, csinálni ugyanazt a munkát?
Viszont ha olyan fontosak vagyunk a cégnek, megemeli a fizetésünket, az életed már kialakítottad, gondolnod kell a családra is.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 10:58

Más szint, de melyikünk ne menne el dupla annyi fizuért egy másik céghez, csinálni ugyanazt a munkát?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 10:43

CsT írta:
Én Bonu távozásán nagyon meglepődnék....

Ahogy írtam, nálam ő sokkal fontosabb, mint Pogba. Nyilván még semmi sem fix, de eddig én biztos voltam benne, hogy ő az a fajta olasz játékos, akinek a Juve a csúcs és más klub nem érdekli. Meglátjuk mi lesz a vége, de ha megy, akkor mindennél csalódottabb leszek.

Most azt olvastam, hogy 60 milliót kapna érte a klub, Bonucci pedig 8 milliót keresne évente (5 éves kontraktus). Az itteni fizuja 3.7 millió, amit egyes hírek szerint Marottáék nem szívesen emelnének meg, mondván az dominóeffektust indíthatna el a kereten belül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 10:17

Én Bonu távozásán nagyon meglepődnék....
Állítólag ez a Pjaca gyerek inkább idejönne nem a silányba, bár a 25 millát enyhén sokallom érte...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-11, 08:59

s4tch írta:
di marzio teljesen ráállt az angol hírpiac kiszolgálására, nálam kb a sun szintjére került.

egyébként a guardian (nem épp pletykalap) is ír a city érdeklődéséről, ők hozták le az 51 millió fontos ajánlatot, de ők is azzal kezdik, hogy a juve nem árulja bonut. most vagyunk az angol lapok szemében kb. a tottenham szintjén, ami már nagy klubnak számít, de még le lehet rabolni.

flower

Az a baj, hogy az általad emlegetett bankár csávó szerint Bonucci valószínűleg távozik. Új kihívást akar és 29 évesen ez az utolsó lehetősége...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 15:46

tjunior írta:
s4tch írta:
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750814024145707008
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750817170230243328

ezt a barmot is kilőném a naprendszerből.

Nekem a kedvencem amikor megkérdezik XY-t akit 1667-ben kétszer becseréltek a Sampdoriába, hogy mi a véleménye a pl. Pogba ügyről. És akkor ő elmondja, hogy A mindenképpen meg kell tartani B el kell adni 120 millióért. Örülök, hogy meg tudtam XYtól. akiről eddig nem is hallottam, és a véleménye teljesen irreleváns, hogy mit gondol. Ezek a feliratkozó vadász, twitter ninjak mint Tancredi meg ilyenekből gyártják a híreiket, meg hazudoznak össze-vissza.

én néha úgy érzem, hogy az egész mai újságírás 90%-a ilyen...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 13:47

s4tch írta:
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750814024145707008
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750817170230243328

ezt a barmot is kilőném a naprendszerből.

Nekem a kedvencem amikor megkérdezik XY-t akit 1667-ben kétszer becseréltek a Sampdoriába, hogy mi a véleménye a pl. Pogba ügyről. És akkor ő elmondja, hogy A mindenképpen meg kell tartani B el kell adni 120 millióért. Örülök, hogy meg tudtam XYtól. akiről eddig nem is hallottam, és a véleménye teljesen irreleváns, hogy mit gondol. Ezek a feliratkozó vadász, twitter ninjak mint Tancredi meg ilyenekből gyártják a híreiket, meg hazudoznak össze-vissza.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 12:14

a drog rossz lol!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 09:58

mercato összefoglalva:

távozók:
- padoin: cagliari
- morata: real
- cuadrado: chelsea
- caceres: ???
- rubinho: ???
- pogba: man.utd
- bonucci: city
- asamoah: chelsea, milan, roma, napoli
- dybala: barcelona
- rugani: milan
- neto: fener
- hernanes: kína
- pereyra: watford, west ham
- zaza: wolfsburg
- lichtsteiner: nem emlékszem, biztos chelsea
- lemina: leipzig

érkezők:
- pjanic
- dani alves
- benatia
- balotelli
- de sciglio
- ljajics (bár róla talán le is maradunk, elviszi a celta vigo)

jövőre csapat:
buffon - barza, benatia, chiellini - alves, sturaro, khedira, pjanic, evra - ???, balotelli

már csak egy seconda punta kell, és kész is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 09:50

https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750814024145707008
https://twitter.com/tancredipalmeri/status/750817170230243328

ezt a barmot is kilőném a naprendszerből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 09:40

di marzio teljesen ráállt az angol hírpiac kiszolgálására, nálam kb a sun szintjére került.

egyébként a guardian (nem épp pletykalap) is ír a city érdeklődéséről, ők hozták le az 51 millió fontos ajánlatot, de ők is azzal kezdik, hogy a juve nem árulja bonut. most vagyunk az angol lapok szemében kb. a tottenham szintjén, ami már nagy klubnak számít, de még le lehet rabolni.

flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-07, 08:31

A Bonuccival kapcsolatos pletykák engem sokkal inkább aggasztanak, mint a Pogba körüliek. A City csaknem akar leszállni Bonuról, 50 milliós hivatalos ajánlatról írnak. Remélem nem lesz igaza Di Marzionak abban, hogy a játékos ügynöke Angliába utazik ez ügyben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-06, 10:21

CsT írta:
Közben Marrotta begombázott, újra kölcsön venné Cuadradot! ;-)

Tényleg túlszívhatta, mert engem is hívott hajnal fél négykor, de én kölcsön nem adok.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-06, 10:12

Közben Marrotta begombázott, újra kölcsön venné Cuadradot! ;-)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2016-07-06, 06:42

Újabb mercato gyöngyszem. (esküszöm ezt gyűjteni kellene)
01:15 Rugani nem eladó
01:30 Elcserélhetjük Ruganit De Scigliora
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: