Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-08, 20:27

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Na vege a BL döntőnek elkezdődtek az agyament pletykák. Most kb egy hónapig nem erdemes atigazolasokrol olvasni.

Vidalt máris leigazolta a fránya Barcelona.

katt

Hehe, ezt láttam. Nem elég, hogy a fél világsajtó ugyanezzel kattintgattatja az embereket, még te is? Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-08, 20:23

Krisz írta:
Na vege a BL döntőnek elkezdődtek az agyament pletykák. Most kb egy hónapig nem erdemes atigazolasokrol olvasni.

Vidalt máris leigazolta a fránya Barcelona.

katt
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-08, 07:56

Na vege a BL döntőnek elkezdődtek az agyament pletykák. Most kb egy hónapig nem erdemes atigazolasokrol olvasni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-07, 07:29

A háttérben negatív hírek érkeznek Karcsika maradását illetően. Jelenleg inkább fest úgy, hogy haza megy.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-05, 16:54

Dybala után Khedira is a kalapban. Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-04, 18:22

szóval Zamparini did it again.
ha megint besz*patott bennünket, mint amaurival, akkor le kell őt magát igazolnunk. Megosztanák a melót Marrottával, az egyik venné a másik eladná a jétékosokat

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-04, 14:56

http://www.mlssoccer.com/news/article/2015/06/03/transfer-watch-italian-legend-andrea-pirlo-reportedly-accepts-offer-nycfc
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-04, 11:42

s4tch írta:
viszont ha ennyit vásárolunk, attól tartok, ezt pogba vagy vidal eladásából fogjuk fedezni.

A már megszokott és egyben megbízható forrás szerint (DM), egyelőre semmi jel nem mutat Pogba eladására (nem is értem azokat, akik indexes, origós, nso-s hírekre alapoznak).

Viszont DM szerint bekapcsolódtunk a Kondogbiáért folyó harcba, pontosabban fogalmazva egyelőre csak körbeszimatoltak és információkat kértek Marottáék a helyzetével kapcsolatban. A forrás megjegyzi, hogy hosszú távon ugyan összefüggésben lehet ez az érdeklődés Pogba eladásával, de ebben a pillanatban szerinte semmiképpen sem rövid távú befolyásoló tényező. Az már egy másik kérdés, hogy egy korábbi cikk szerint a Monaco 35 millióra lőtte be az értékét.

Szerk: Felipe Meloért nagyon hajt a kék-fekete hullarabló banda.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-02, 08:56

marotta alapvetően kétfélét igazol: vagy magas fizetésű játékost olcsón/ingyen (pl. pirlo, nándi, karesz), vagy viszonylag drága játékost, aki relatíve keveset keres (pl kwadcsi, morata, dybala). ebbe a vonalba illeszkedne embolo is.

viszont ha ennyit vásárolunk, attól tartok, ezt pogba vagy vidal eladásából fogjuk fedezni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-02, 08:42

- Úgy néz ki, hogy Neto pár napon belül aláírja a szerződését, és elvileg Storari is hosszabbít. Így valószínűleg annyiban változik a felállás, hogy Neto lesz a második számú kapus, Storari pedig Rubinho helyébe lép. Ezt eléggé luxusnak érzem.

- A Berardi/Zaza fronton egyelőre semmi konkrétum, ellenben a bázeli Breel Embloval megegyeztek Marottáék egy 4 éves szerződésben. Most a klubjával egyezkednek: 20 milliót kérnek érte, az ajánlat 15 millió. '97-es évjárat, ebben a szezonban 17 gól és 13 gólpassz a mérlege a Baselben, illetve a svájci felnőtt válogatottban is bemutatkozott. Ez a lépés ismét a fiatalítás irányába mutat, de azért ez valószínűleg befolyásolja a két olasz fiatal sorsát is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-01, 23:09

Berardi I love you
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-01, 11:52

s4tch írta:
pereyrát kihagytam, ő asszem 14 lesz, amit 3-4 év alatt kell majd kipengetni. a tavaszi teljesítménye alapján simán megéri, főleg, hogy elkezdett gólokat is lőni, gólpasszokat adni. az ilyen dél-amerikai gyerekekért szokott a porto 30 millákat legombolni a realról.

ja, állítólag allegri azon gondolkodik, hogy berardi legyen a trequartista. idén nagyrészt szélen játszva adott 10 gólpasszt, benne van a potenciál. egyébként ez a 10 gólpassz hamsikkal, pjaniccsal, dybalával, vazquezzel holtversenyben elég a ligaelsőségre.

berardi utóbbi 2 szezonja: 16+6, 15+10, és még csak 20 éves. ez akkor is brutál, ha idén asszem 6 tizit lőtt be, és tavaly is legalább 4-5 gólját büntetőből érte el. korábban írtam róla, hogy mivel szélsők nélkül toljuk, nem nagyon illene a játékunkba - visszavonom, építsük be.

Tevez(Dybala)-Morata(Zaza)
Berardi(Pereyra)

Tegyük hozzá, hogy Berardi mezőnymunkája is rendben van, kicsit néha túlságosan is 13 sárga 1 piros (mondjuk a sárgák kb. felét műesésért kapta), és akkor van egy olyan támadószekció ahol Tevez kivételével mindenki 25 alatti.Még balra kellene egy Kurzawa/Villems/Mendy kaliber.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-01, 11:39

pereyrát kihagytam, ő asszem 14 lesz, amit 3-4 év alatt kell majd kipengetni. a tavaszi teljesítménye alapján simán megéri, főleg, hogy elkezdett gólokat is lőni, gólpasszokat adni. az ilyen dél-amerikai gyerekekért szokott a porto 30 millákat legombolni a realról.

ja, állítólag allegri azon gondolkodik, hogy berardi legyen a trequartista. idén nagyrészt szélen játszva adott 10 gólpasszt, benne van a potenciál. egyébként ez a 10 gólpassz hamsikkal, pjaniccsal, dybalával, vazquezzel holtversenyben elég a ligaelsőségre.

berardi utóbbi 2 szezonja: 16+6, 15+10, és még csak 20 éves. ez akkor is brutál, ha idén asszem 6 tizit lőtt be, és tavaly is legalább 4-5 gólját büntetőből érte el. korábban írtam róla, hogy mivel szélsők nélkül toljuk, nem nagyon illene a játékunkba - visszavonom, építsük be.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-01, 10:37

s4tch írta:
valamelyik gazzettában olvastam, hogy szerintük dybala mellé berardit és zazát is behúzzuk. ránézésre berardi pepe, zaza nándor helyettese lenne. mindkettőért 15-15 millát kell kb letenni. ha igaz, akkor egyelőre kb itt tartunk:
- dybala ~30+játékosok+bónuszok
- berardi+zaza 30
- rugani 5

65m, és még el sem kezdődött az átigazolási időszak afro bízom benne, nem pogba árából fogjuk fedezni.

ha nem megy egy key player, akkor felőlem ezen a ponton be is fejeződhet a mercato.
Talán-talán 1-1 bal és jobb védő.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-06-01, 09:44

valamelyik gazzettában olvastam, hogy szerintük dybala mellé berardit és zazát is behúzzuk. ránézésre berardi pepe, zaza nándor helyettese lenne. mindkettőért 15-15 millát kell kb letenni. ha igaz, akkor egyelőre kb itt tartunk:
- dybala ~30+játékosok+bónuszok
- berardi+zaza 30
- rugani 5

65m, és még el sem kezdődött az átigazolási időszak afro bízom benne, nem pogba árából fogjuk fedezni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-30, 20:33

kondogbia az új vieira, kurvajó focista. nekem ő és kurzawa nagyon kéne a monacóból. marotta meg igazoljon csak le mindenkit, de főleg firminót, kondogbiát és kurzawát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-29, 20:38

Nem igazolhat ide minden fasza játékos, de azért bízom benne, hogy a kék-fekete hullarablóknak nem sikerül behúzniuk Kondogbiát. Vigyék csak a kivénhedt Tourét legalább 5 éves szerződéssel.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-28, 17:59

én azt se bánom ha rám cáfol a fickó, de perpillanat inkább bevállalnám a csajt minthogy leigazoljuk khedirát

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-28, 15:29

nem tudom, heterók járnak-e ide, igazán megszakérthetnék a csibét:

Bevásárlóközpont - Page 33 SamiGQ-HD3
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-28, 14:07

http://www.goal.com/en/news/7180/galleries/2015/05/28/12162752/suarez-kroos-morata-and-the-top-20-transfers-of-the-season/luis-suarez-cordoba-barcelona-liga-bbva-05022015

evra és morata is a top20-ban
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-28, 12:16

A Real hivatalos közleményt adott ki Pogba kapcsán:

Following the reports published in the Italian newspaper La Stampa concerning an alleged offer from Real Madrid for the player Paul Pogba, the club wishes to state the following:

Real Madrid have had no contact either with Juventus or the player's agent and, as a consequence, the reports published in this newspaper are completely false.


Érdekes.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-27, 21:56

Dybala megérkezett:

http://www.vecchiasignora.com/topic/285091-video-dybala-e-arrivato-a-torino-domani-le-visite-mediche-ecco-le-prime-immagini-del-suo-arrivo/
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-26, 12:55

kilopo írta:
Khediráról nem vagyok meggyőzve. Lehet, hogy azért, mert sosem bírtam igazán, de nekem egy drága sturaronak tűnik. Utóbbit viszont kifejezetten megkedveltem.

szintén - pedig már egyes hírek szerint torinóban van, orvosira készen. úgy vagyok vele, hogy persze, egy világbajnok, realban éveken keresztül kezdő közelében játszó játékos nyilván elfér a juventusban, de a kezdőhöz - vidal, marcsi, pogba, kwadcsi, pereyra, sturaro mellett - kevés, a padra meg 3-4 millás fizetéssel kicsit túlzás.

ilyen kétségek között hányódva mindig azzal nyugtatom magam, hogy marotta¶tici know.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-25, 11:00

_DREAM_ írta:
Falcaora nem kellene rárepülni?

Szerintem kifelé megy a tag, legalábbis ezt az idén látott kb. 15 meccse alapján mondom, szóval nem kizárt, hogy erdőben vagyok. Főleg hogy Van Gaal rendszerében Di María is teljesen suta.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-25, 08:32

Szerintem talál neki az ügynöke olyan csapatot, ami kétszer annyit fizet neki, mint amit mi maximum adnánk neki.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-25, 08:14

Falcaora nem kellene rárepülni?
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-23, 19:07

Khediráról nem vagyok meggyőzve. Lehet, hogy azért, mert sosem bírtam igazán, de nekem egy drága sturaronak tűnik. Utóbbit viszont kifejezetten megkedveltem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-23, 09:11

Igen, Lamela inkább a Lómába való.

Khedira fronton állítólag jól haladnak a tárgyalások és nagyon közel kerültek az álláspontok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-22, 17:07

zetterberg40 írta:

Középpálya:
- Donsah iránt van érdeklődés, de nem ő a prioritás, egyelőre nincs semmiféle megállapodás.
- Az új név Khedira, méghozzá ingyen, mert lejár a szerződése. Morata már beszélt vele.
- Trequartista posztra Lamela...

Ha idehozzuk azt a takony féreg Lamelat akkor kiugrom a 34-ről. Khedirat se csípem túlságosan, de igazából arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Zazaval és Berardival mi lesz, illetve, hogy Llorente jövőre is minket fog-e kínozni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-22, 16:35

Krisz írta:
Honnan csöcsből lett volna az FFP-vel súlytott _internek és a még csóróbb Milannak cirka 30 millája 1 játékosra? Vagy a 28+8 millás ár a kamu?

Ezt én sem értem, de DM szerint ezek az ajánlatok futottak be Dybalaért:
- milan: 36m+4m bónusz
- nápoly: 25m + Jorginho
- Ellenség: 34m

Az észak-afrikaiak ajánlata még hihető, mondjuk Higany eladásával, vagy akár anélkül is belefért volna nekik, de a két milánói szemétdombé...

Középpálya:
- Donsah iránt van érdeklődés, de nem ő a prioritás, egyelőre nincs semmiféle megállapodás.
- Az új név Khedira, méghozzá ingyen, mert lejár a szerződése. Morata már beszélt vele.
- Trequartista posztra Lamela...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2015-05-21, 19:48

Football Italia írta:

Dybala 'only wanted Juve'
Palermo President Maurizio Zamparini confirms “Ellenség and Milan matched the offer, but Paulo Dybala only wanted Juventus.”

Honnan csöcsből lett volna az FFP-vel súlytott _internek és a még csóróbb Milannak cirka 30 millája 1 játékosra? Vagy a 28+8 millás ár a kamu?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: