Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Nyári sörmeccsek

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 20:09

@tjunior wrote:
Pellegrini tipikusan olyan a védőnek tűnik aki csak védekezni nem tud. Kicsit nekem Cancelo feelingem van vele kapcsolatban.
DS viszont se támadni se védekezni nem tud, tehát ő még így is erősítés lehet! Smile
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 18:21

Pellegrini tipikusan olyan a védőnek tűnik aki csak védekezni nem tud. Kicsit nekem Cancelo feelingem van vele kapcsolatban.
Back to top Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 18:11

nekem Kulu játéka nem tetszett, többet vártam tőle, a gól előtti összjáték jó volt, de biztos lesz még jobb is.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 16:42

@Krisz wrote:
Én komplett lemaradtam a meccsről a lehalt Juve server és a köcsög céges firewall miatt.

Milyenek voltak az újak (Orrszőr, Kula, Pellegrini, Megkeni) és a csikók (Nicolussi főleg)?
Az amcsi abszolút Vidal feeling. Dinamikus, odabasz ha kell és a labda se sír nála, Kulu már most jobban kijött összjátékban Roncival mint Dibcsi valaha is Very Happy

A többieket én nem láttam, de az összefoglaló alapján úgy tűnt Pellegrini is sokat volt játékban.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 15:38

Én komplett lemaradtam a meccsről a lehalt Juve server és a köcsög céges firewall miatt.

Milyenek voltak az újak (Orrszőr, Kula, Pellegrini, Megkeni) és a csikók (Nicolussi főleg)?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 13:43

Nekem a második félidő kimaradt, mert pont akkor jött az autószerelő, hogy a fasz üsse ki a szemét.

A játékstílus tetszett, nem buzizzuk fölöslegesen a labdát, hanem egyből próbálunk támadást építeni.

Pár ijesztő jel is volt azért, Csellót párszor nagyon megfutották, Bonuccsit meg bármelyik padovai simán kicselezte 1vs1-ben.

Pirlo: "We are trying different ideas. In the first half we tried with a four-man defence that became three. While in the second half we remained with the three fixed behind and with the three in front. So we are trying more solutions.... We still have a week to prepare. The team needs to have enthusiasm. The guys are getting used to the new type of work, they have fun and this is the most important thing, to start over. We have a long season ahead and now we will have time and opportunity to all work together. I'm the Juventus coach so it's normal that whoever comes here has to win. I thank John (Elkann) for his words and it's always nice to have these endorsements of esteem. I know I have to win, but I was like that as a player and I will be as a coach too." [Sky]
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:37

Jó volt ez, és láthatóan ezen a szinten csatárt sem kell igazolnunk. Nyári sörmeccsek Icon_smile

tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:34

Portán a 20 éves
35nek nézel ki cula.
Back to top Go down
Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:27

Mar el is felejtettem, hogy Pjaca nálunk can. Viszont nem rossz kis játékos. Remelem Szundi fel tudja épiteni.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:11

@tjunior wrote:
Rugani a csk.
Buffon nem lehet, ő csak tavaly jött.

Petike007 likes this post

Back to top Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:10

Ezt  Pjaca nevet hallottam már vhol.  gól

Petike007 likes this post

Back to top Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:07

Rugani a csk.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:04

@Petike007 wrote:
Kula és CR gyönyörű gólt hozott össze.

Kenő és Rabbi gépállat. Remzi nekem továbbra is csubakka. 4-3-3 védekezésben 4-4-2 hibrid amit játszunk. 

Kulturált focit nyomunk. Nekem tetszik.
Az első félidőben rádió üzemmódban nyomtam, az alapján Kula gépállat, többet hallottam a nevét, mint eddig Khediráét összesen. Mire Ramszesz hiábavalóságát leokéztam volna, belebotlott a gólba. Smile DC szépet aszisztált.

Krisz
Sarri maga

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 12:01

@tjunior wrote:

Csak megállapítottam. 
Remélem Giorgio összeszedi magát, mert 5-6 éve lehet, hogy világszínvonalon működött a BBC, most viszont ehhez a felálláshoz nagyon megörgedett Chiello.

A másik két rokkanttal megleszünk darabra fiatalon, s üdén Bonucci körül + Rugani, Danilo. Conte Juveja sokkal jobban elő volt készítve a mercaton, mégis szezon közben váltott 3 védőre és tisztult le úgy a játék. Meglátjuk mit ér ez majd élesben, illetve mi lesz full kerettel.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:44

@Petike007 wrote:

Az adidasnál a kábszi túlszaladt egy pöppet.

Lehet nincs tegista viszont a játékunk folyamatos. Nekem nem hiányzik Pjancika togyogása. Kenő dinamikus letámadás modern foci van kéremszépen. Ramszesz mehetne vissza Írországba.
Csak megállapítottam. 
Remélem Giorgio összeszedi magát, mert 5-6 éve lehet, hogy világszínvonalon működött a BBC, most viszont ehhez a felálláshoz nagyon megörgedett Chiello.
Back to top Go down
Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:39

@tjunior wrote:
Igazából arra voltam kíváncsi Pirlo hogy ordibálja végig a meccset, csak sajnos nem mutattak belőle kb semmit. 
Az biztos, hogy regista nincs, na most hogy ez kényszer vagy elképzelés az jó kérdés. Mindenképp üdítő, hogy Pirló keveri a meccsen a kártyákat, persze ennek sincs túl sok jelentősége egy ilyen meccsen, de na.
A mezzel kapcsolatban csak annyi vigasztal, hogy hiába ronda, járhattunk volna rosszabbul is, lásd. MU, az Adidasnál kicsit túlgondják már a dolgokat,

Az adidasnál a kábszi túlszaladt egy pöppet.

Lehet nincs tegista viszont a játékunk folyamatos. Nekem nem hiányzik Pjancika togyogása. Kenő dinamikus letámadás modern foci van kéremszépen. Ramszesz mehetne vissza Írországba.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:34

Igazából arra voltam kíváncsi Pirlo hogy ordibálja végig a meccset, csak sajnos nem mutattak belőle kb semmit. 
Az biztos, hogy regista nincs, na most hogy ez kényszer vagy elképzelés az jó kérdés. Mindenképp üdítő, hogy Pirló keveri a meccsen a kártyákat, persze ennek sincs túl sok jelentősége egy ilyen meccsen, de na.
A mezzel kapcsolatban csak annyi vigasztal, hogy hiába ronda, járhattunk volna rosszabbul is, lásd. MU, az Adidasnál kicsit túlgondják már a dolgokat,
Back to top Go down
Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:26

@CsT wrote:

A félidő második felére viszont támadásban 3-5-2, Danilo a jobb oldali belső védő.

Viszont tényleg jó játékot játszunk. Ilyen a SArriball?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:15

@Petike007 wrote:

Kenő és Rabbi gépállat. Remzi nekem továbbra is csubakka. 4-3-3 védekezésben 4-4-2 hibrid amit játszunk. 

A félidő második felére viszont támadásban 3-5-2, Danilo a jobb oldali belső védő.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:03

Kulu assziszt, Ronci gól! Smile
Back to top Go down
Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2020-09-13, 11:02

Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-27, 15:28

@s4tch wrote:

én attól tartok, hogy le fogjuk igazolni azt a patkányt.
Icardi eljövetelének még mekkora esélyét látod?

PM  Wink

Petike007
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 21:26

@Krisz wrote:

Soha nem szabadulunk meg ettől a senkiházitól.

https://app.football-italia.net/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.football-italia.net%2Fnews#article/footballitalia-142319&menu=news-all

Sarri meg közben tüdőgyuszit kapott. Ha nem a mi edzőnk lenne azt mondom mit várunk egy láncdohányos 60 éves embertől. Viszont mivel a mi edzőnk így ez nagy gond.

Allegri beugrik erre a pár meccsre? Most úgyis ráér.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 16:48

@CsT wrote:
A Kebabos dolog kezd már kurvára felbaszni. Basszus ez az ember belső kp ként 5-ből 4 meccset hoz le 0-0-0-ás stattal meg 10 labdaérintésekkel, persze néha belebucizik a labdába és gól lesz, de akkor is, lassú mint a dög, nem tud egyből passzolni mindezt atomnagy fizuért, ráadásul most ott tartunk, hogy miatta eladunk inkább valaki mást, mert ő a kutyának sem kell.

Két dolgot remélem a hal kibaszása után, egy, hogí nem lesz lelakva a fél keret, kettő, hogy az utódja nem lesz szerelmes a törökbe, hát úgy tűnik az egyik nem jött be. Sad monkey

Soha nem szabadulunk meg ettől a senkiházitól.

https://app.football-italia.net/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.football-italia.net%2Fnews#article/footballitalia-142319&menu=news-all
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 15:25

@CsT wrote:
A Kebabos dolog kezd már kurvára felbaszni. Basszus ez az ember belső kp ként 5-ből 4 meccset hoz le 0-0-0-ás stattal meg 10 labdaérintésekkel, persze néha belebucizik a labdába és gól lesz, de akkor is, lassú mint a dög, nem tud egyből passzolni mindezt atomnagy fizuért, ráadásul most ott tartunk, hogy miatta eladunk inkább valaki mást, mert ő a kutyának sem kell.

Két dolgot remélem a hal kibaszása után, egy, hogí nem lesz lelakva a fél keret, kettő, hogy az utódja nem lesz szerelmes a törökbe, hát úgy tűnik az egyik nem jött be. Sad monkey

Hát nem igazán. És nem lennék meglepve, ha a szezon elején Ramsey helyett ő fog kezdeni, és legalább addig a kezdőben ragad, amíg a walesi játékba nem lendül. Olyan edzőnél is lesz helye, akinek totálisan ellentétesek az elképzelései azzal, amibe Khedira elférne, és mégis, Mourinho, Löw és Allegri után Sarrit is meggyőzte az alkalmasságáról. Valamit nagyon nem veszünk mi észre az ő teljesítményében, de ne kérdezd, hogy mit, mert fogalmam sincs.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 14:54

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 09:55

@CsT wrote:
Én viszont most az összes előkészületi meccset láttam, a Triesztit kivéve. Ami látszik, hogy próbáljuk az eddiginél többet birtokolni és járatni a labdát, elől gyors és rövid passzokkal operálni. Viszont a hosszú és mélységi indítások gyakorlatilag eltűntek ezzel sajnos Pjancsit egy ide-oda labdát tologató "Jorginho"-vá butítottuk + ugye a csicskától is elvesszük azt az 1 dolgot, amiben talán még jó volt. A felkészülési meccsek minden egyes percét ugyanabban a 4-3-3-ban fociztuk le, annyi volt a variáció, hogy elől sima 9-es (Pig) vagy false9 (Dybala) volt. Mandzsut a szélen, Pjancsit a védelem előtt használta csak a bagós.
Sarri szerint sokkal többet kellene előrefelé védekezni, hát ebből én semmit nem látok, mivel labdát birtokolunk ezért kontráink se nagyon vannak, mondjuk azok tavaly se voltak.

Ami a keretet illeti, Sarrinak nyugodtan le lehet butítani egy 22-es keretet úgy, hogy minden pozícióra jusson 2 ember, nem igazán lesz szükség sokoldalú játékosokra, ritka lesz, hogy valaki is eltérő poszton szerepeljen eltérő formációra pedig abszolút nem számítok.

Ami aggályos, hogy Roncinak már most valami izomproblémája van.

Ami a mercatót illeti látszik, hogy érkezési oldal megvan, az eladási meg egy katyvasz...nem igazán sikerült eladni azokat akiket szerettünk volna így most azokat fogjuk akiket el lehet. Sad

Pellegrinivel kapcsolatban továbbra is a Cagliariba való kölcsönadást emlegetik, apropó a Cagliarinak elég fasza kp-je lesz a Rog,Nainggolnan,Nandez trióval. Ja, nekem új info, hogy Pelle is a pizzás csapatát erősíti. 

A kp-ről jelenleg Imrét tippelik távozónak, mert Sarri sem ragaszkodik hozzá és érdeklődés is van iránta. Őszinte leszek, inkább ő menjen mint Bekúr (ha már a alibikirály a maradás mellett döntött monkey )

Ruganival kapcsolatban van Barcás szál, ami elsőre azért elég viccesen hangzik, sőt másodikra is. Gondolom majd simán kölcsönadjuk valami középcsapathoz.

Viszont kettejük távozásával csak 4 CB-ben bevethető emberünk maradna, ami ismerve Cselló sérülékenységét kurvára nem életbiztosítás.

Perin és Pjaca pedig maradnak amíg teljesen fel nem épülnek és majd akkor keresünk nekik csapatot Paratici szerint.

Dibcsit szerintem a jó teljesítménye miatt már annyira nem áruljuk, így talán megússzuk a patkányt. Ja a napokban volt egy olyan elmebeteg konteó miszerint Dzeko---> Inda, Icardi-->Napoli, Milik---> Róma körforgás lesz, de ezt Dzeko a tegnapi hosszabbításával felülírta.

Én valami ilyesmire számítok.
Nyári sörmeccsek 5d5a4c3d4cfbb

Az előrefelé védekezés Pjancsi problémáját pont meg is oldaná. Ha a kapuhoz közelebb szereznénk labdákat akkor ő is közelebb kerülne a kapuhoz (a magasra tolt védelmi vonallal amúgy is alapból feljebb kerül a vedelem előtt játszva, Bonucci dettó), ez pedig esszenciális neki, tavaly se volt számottevő hosszú labdája, feljebb viszont több lehetőseg van a magicre. Ramzi egészségesen Európaban az egyik legjobb a támadó harmadban szerzett labdák terén és csak a sörmeccseket nézve Rabiot is jól nyomta a magasan pressingelést. Persze mindez megy a kukába ha Khedira játszik Ramzi helyett.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-19, 09:16

Én viszont most az összes előkészületi meccset láttam, a Triesztit kivéve. Ami látszik, hogy próbáljuk az eddiginél többet birtokolni és járatni a labdát, elől gyors és rövid passzokkal operálni. Viszont a hosszú és mélységi indítások gyakorlatilag eltűntek ezzel sajnos Pjancsit egy ide-oda labdát tologató "Jorginho"-vá butítottuk + ugye a csicskától is elvesszük azt az 1 dolgot, amiben talán még jó volt. A felkészülési meccsek minden egyes percét ugyanabban a 4-3-3-ban fociztuk le, annyi volt a variáció, hogy elől sima 9-es (Pig) vagy false9 (Dybala) volt. Mandzsut a szélen, Pjancsit a védelem előtt használta csak a bagós.
Sarri szerint sokkal többet kellene előrefelé védekezni, hát ebből én semmit nem látok, mivel labdát birtokolunk ezért kontráink se nagyon vannak, mondjuk azok tavaly se voltak.

Ami a keretet illeti, Sarrinak nyugodtan le lehet butítani egy 22-es keretet úgy, hogy minden pozícióra jusson 2 ember, nem igazán lesz szükség sokoldalú játékosokra, ritka lesz, hogy valaki is eltérő poszton szerepeljen eltérő formációra pedig abszolút nem számítok.

Ami aggályos, hogy Roncinak már most valami izomproblémája van.

Ami a mercatót illeti látszik, hogy érkezési oldal megvan, az eladási meg egy katyvasz...nem igazán sikerült eladni azokat akiket szerettünk volna így most azokat fogjuk akiket el lehet. Sad

Pellegrinivel kapcsolatban továbbra is a Cagliariba való kölcsönadást emlegetik, apropó a Cagliarinak elég fasza kp-je lesz a Rog,Nainggolnan,Nandez trióval. Ja, nekem új info, hogy Pelle is a pizzás csapatát erősíti. 

A kp-ről jelenleg Imrét tippelik távozónak, mert Sarri sem ragaszkodik hozzá és érdeklődés is van iránta. Őszinte leszek, inkább ő menjen mint Bekúr (ha már a alibikirály a maradás mellett döntött monkey )

Ruganival kapcsolatban van Barcás szál, ami elsőre azért elég viccesen hangzik, sőt másodikra is. Gondolom majd simán kölcsönadjuk valami középcsapathoz.

Viszont kettejük távozásával csak 4 CB-ben bevethető emberünk maradna, ami ismerve Cselló sérülékenységét kurvára nem életbiztosítás.

Perin és Pjaca pedig maradnak amíg teljesen fel nem épülnek és majd akkor keresünk nekik csapatot Paratici szerint.

Dibcsit szerintem a jó teljesítménye miatt már annyira nem áruljuk, így talán megússzuk a patkányt. Ja a napokban volt egy olyan elmebeteg konteó miszerint Dzeko---> Inda, Icardi-->Napoli, Milik---> Róma körforgás lesz, de ezt Dzeko a tegnapi hosszabbításával felülírta.

Én valami ilyesmire számítok.
Nyári sörmeccsek 5d5a4c3d4cfbb
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-18, 23:04

Én túl sokat nem tudtam nézni a felkészülési meccsekből, így zanzásítva mik a megállapítások laikus szemmel? Én kicsit kevésnek érzem, hogy játszottunk 6 meccset, ebből egy házon belül, egy a Triestina ellen, illetve egy koreai csapat elleni meccs. Új edző mellett nem kellett volna kicsit többet meccselni?
Dybala most akkor kvázi bejátszotta magát false ninenak a kezdőbe? Higuaínért nincs vevő, Mandzukic nem kell már a Bayernnek sem, Dybala meg lassan lekerül a transfer listről, a keret továbbra is túl bő. Ebből kölcsönadások lesznek, meg potom pénzért elengedések, és 24-25 fős keret, sértődés a BL-kimaradás miatt, stb.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime2019-08-18, 19:22

@Petike007 wrote:

Ha ezzel elértük, hogy Dybusz ne lankadt kolbászként lézengjen, hanem játszani akarjon, már simán megérte.

Képességek alapján a false 9 illik hozzá a legjobban. Sarri azt akarja vele csinálni olyan szellemben ami fekszik is neki. Ezek után ha idén se mutat semmi kiemelkedőt akkor simán el kell adni nyáron bármennyiért.
Ha meg bejön neki az élet, akkor sunshine happiness mindenkinek.
Back to top Go down
Sponsored content

Nyári sörmeccsek Empty
PostSubject: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek I_icon_minitime

Back to top Go down

Nyári sörmeccsek
Back to top 
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next