Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-10, 20:29

CsT írta:
Afrika önbizalmát picit meghekkeltük a múltkori győzelemmel, azóta nem nyernek! Smile
Mi már inkább a tünet voltunk mint a betegség. Nem nagyon értem hogy gondolhatták azt komolyan hogy a kezdő tizeneggyel, meg 2 ha jóindulatú vagyok 3 (Rog) középpályás cserével végigküldik a szezont 3 fronton  lol! . Miben bíztak? Kifordul magából a fizika meg a biológia?

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=333
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-10, 19:00

CsT írta:
Afrika önbizalmát picit meghekkeltük a múltkori győzelemmel, azóta nem nyernek! Smile

Gollam mellett Insigne is sérült. Egyszerűen képtelenek teljesíteni a standard felálláson kívül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-10, 17:01

Afrika önbizalmát picit meghekkeltük a múltkori győzelemmel, azóta nem nyernek! Smile
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-04, 15:51

tjunior írta:
Ez a tegnapi Beneventuno-Milan olyan hrabali volt Very Happy . A 14ból 14szer bukó totál homály kis csapat az utolsó percben egyenlít a (régen) nagy Milan ellen, a kapusa fejesével...az  élet írja a legjobb sztorikat.
Beneventói capriccio... röhögtem én is, de azért kicsit sajnálom a Milánt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-04, 10:35

CsT írta:

Ilyenről szoktak holywoodban filmet forgatni! Smile Lehetne a címe: Rino Very Happy

https://www.facebook.com/vecchiasignora.forum/posts/1532846436794994

cheers cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-04, 09:29

CsT írta:


Ilyenről szoktak holywoodban filmet forgatni! Smile Lehetne a címe: Rino Very Happy

Az egészben az a szép, hogy Gattuso hatalmas előadást tartott a kinevezése után, hogy nem lesz több szelfizés meg nála végre az játszik aki megdöglik a pályán, ehhez képest ugyanazt a csapatot küldte fel ugyanabban a felállásban ahogy Montella is tette max annyi különbséggel, hogy a játék most még rosszabb is volt mint  Vincenzóval. Very Happy

A különbség közte és Conte között, hogy Conte amellett hogy egy vadállat van egy kis esze is. Azt mindenki döntse el magának hogy milyen arányban szükséges a sikerhez a taktikai felkészültség és a motiváció, de a fele-fele talán jó kiindulópont. 100% ordítással meg seggberúgással ez hatalmas bukta lesz, végleg kukába vághatja az edzői karrierjét (kb mint Ferrara). Viszont másodedzőnek kitűnő lehet, aki leordítja a fejüket miközben egy kompetens edző csapatot csinál belőlük.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-04, 09:14

tjunior írta:
Ez a tegnapi Beneventuno-Milan olyan hrabali volt Very Happy . A 14ból 14szer bukó totál homály kis csapat az utolsó percben egyenlít a (régen) nagy Milan ellen, a kapusa fejesével...az  élet írja a legjobb sztorikat.

Ilyenről szoktak holywoodban filmet forgatni! Smile Lehetne a címe: Rino Very Happy

Az egészben az a szép, hogy Gattuso hatalmas előadást tartott a kinevezése után, hogy nem lesz több szelfizés meg nála végre az játszik aki megdöglik a pályán, ehhez képest ugyanazt a csapatot küldte fel ugyanabban a felállásban ahogy Montella is tette max annyi különbséggel, hogy a játék most még rosszabb is volt mint  Vincenzóval. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-04, 07:21

Ez a tegnapi Beneventuno-Milan olyan hrabali volt Very Happy . A 14ból 14szer bukó totál homály kis csapat az utolsó percben egyenlít a (régen) nagy Milan ellen, a kapusa fejesével...az  élet írja a legjobb sztorikat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 22:57

Kis Inzaghira érdemes lesz odafigyelni. Jó edzőalapanyag. Már csak azért is írom ezt, mivel tradicionálisan olasz edző kezében szereti tudni a mindenkori vezetőség a Juvét.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 22:49

egy dolgot sajnalok, hogy nem volt idom megrakni a Benevento hazai v. dontetlent.. amugy oriasit rohogtem mikor este megneztem a veget... geek
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 22:29

azt olvastam, hogy a lazio zsinórban 7. alkalommal állt ki ugyanazzal a kezdővel. ilyenre vagy 12 éve nem volt példa a serie a-ban, nem csak a lazio, hanem más csapat részéről sem.

a milan csodálatos délutánt szerzett nekem is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 21:54

"Annyira szar a helyzet, hogy Gattuso kénytelen volt Montella nadrágjában meccselni."

Továbbá Puscas Ellenség kölcsön. Szívükre vették a két gólszerzőt.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 21:29

Jó tipp, szaladok a milán fórumokra Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 21:01

bombahoppa írta:

Rákerestem.  Ha minden igaz, amit a neten találni, akkor a Ternanából vettük két éve,  azóta kölcsözgetjük ide-oda.
Ez is minket igazol, tudtuk jól, hogy hova kell kölcsönadni! Smile

Fél órája olvasgatom a milány magyar FB oldalának hozzászólásait és iszonyú jól szórakozok?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 19:41

CsT írta:
Hatalmas klub a Milan sikerült elkölteni 200 millát és összehozni egy gyengébb csapatot a tavalyinál. Apropó, ennek a Brignolinak nincs köze hozzánk?
Rákerestem.  Ha minden igaz, amit a neten találni, akkor a Ternanából vettük két éve,  azóta kölcsözgetjük ide-oda.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 17:57

Igazából az a legviccesebb, hogy Birgnoli miatt még az amúgy focival kevésbé foglalkozó médiumok is lehozták a legendás elsőosztályú pontszerzést. Zseniális Very Happy Van olyan nemzetközi híroldal, ahol azt írják, hogy a lúzer csapat új lúzert avatott Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 15:49

LeRoi10 írta:

Dehogynincs, pont az ilyenek miatt van az alsóházban mindenhol beépített ügynökünk Very Happy Majdnem a torkomon akadt a rántott hús a kései ebéden. Annyira milános volt az egész meccs... Őket rühellem messze a legkevésbé, de nem esett rosszul, na!

Nyilván az indát jobban rühelljük, de nálam szorosan ott van mögöttük a Lóma,Milány,Afrika trió is Very Happy

Mellesleg ez az inda nagyon kemény dió lesz szombaton...nem játszanak jól ma sem, de minden szarból gólt rúgnak.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 15:46

Bazmeg,  idáig néztem a fiammal az összefoglalót.  Őrület.  Három fejesgól.  Az első gól NÉGY!  fejes után.  A másodikat Puskás lövi egy Puskás-díjat érő lövés kipattanójából.  Ha nem egy Donna áll a kapuban,  gól.  A harmadik fejes.  A negyedik fejes. Kapus.  Mától lokálhíró. 

Bónuszként a végén felbukkan Mátricica  wub

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 15:01

CsT írta:
Hatalmas klub a Milan sikerült elkölteni 200 millát és összehozni egy gyengébb csapatot a tavalyinál. Apropó, ennek a Brignolinak nincs köze hozzánk?
Dehogynincs, pont az ilyenek miatt van az alsóházban mindenhol beépített ügynökünk Very Happy Majdnem a torkomon akadt a rántott hús a kései ebéden. Annyira milános volt az egész meccs... Őket rühellem messze a legkevésbé, de nem esett rosszul, na!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 14:48

Hatalmas klub a Milan sikerült elkölteni 200 millát és összehozni egy gyengébb csapatot a tavalyinál. Apropó, ennek a Brignolinak nincs köze hozzánk?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 14:38

CsT írta:


Na bemutatkozott az agytröszt, kapusgól, első alkalommal szerez 2 gólt a Benevento és megvan az első pontjuk is.Bráfó! Smile
Bonuccsicska bamba fején olyan jót mosolyogtam! Smile

Éreztem! cheers
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 14:35

Benne volt a levegőben a Benvuendo pontszerzés, de azért ilyen végjátékra nem számítottam. Mélyen lesz a Milan idén...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-12-03, 14:30

CsT írta:

Ugyanez futott át ma az agyamon, dobok is rá egy ezrest. 8,5-es oddsért a hülyének is megéri! Smile

Na bemutatkozott az agytröszt, kapusgól, első alkalommal szerez 2 gólt a Benevento és megvan az első pontjuk is.Bráfó! Smile
Bonuccsicska bamba fején olyan jót mosolyogtam! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-30, 08:47

https://www.dailymotion.com/video/x6asz4q

mekkora kapufát csökött tegnap a toro kapusa.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 19:47

Krisz írta:
A Benvenuto lesz Gattuso első meccse, annyira röhögnék ha pont a Milan ellen szereznék meg az első pontjukat Very Happy
Ugyanez futott át ma az agyamon, dobok is rá egy ezrest. 8,5-es oddsért a hülyének is megéri! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 15:35

A Benvenuto lesz Gattuso első meccse, annyira röhögnék ha pont a Milan ellen szereznék meg az első pontjukat Very Happy
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 12:50

Hú, nagy a baj a Milannál, ha Gennárótól -az agytröszt- várják a megoldást... Reméltem, hogy Montella ebből a keretből egy szolid kis csapatot tud fabrikálni már talán tavaszra, nos, ez már sosem fog kiderülni. Mint ahogy az ég sem fog a Milan felett egyhamar, ha ilyen okos húzásokkal állnak elő. Engem egyébként az sem zavarna, ha Conte bevállalná jövőre -szerintem sem fogja, mint ahogyan Malacpofa sem vállalta most (őt tuti, hogy megkörnyékezték)- csak legyen végre megint egy erős Milanunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 11:26

_DREAM_ írta:


Ebben én is biztos vagyok.

szerintem meg ez a milan túl nagy kupleráj conte számára. lehet, hogy kibasszák őket az európai sorozatokból, lehet, hogy új tulajdonos érkezik (újabb hírek szerint a kínai, akinek sosem volt pénze, máris kiszállna), nincsenek jó játékosok, nincsenek eredmények, nincs meg ebben a keretben a potenciál még a dobogóhoz sem.

mr 100€ tutira nem ír alá egy ekkora szemétdombra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 10:00

Az elmúlt hetekben már elég kellemetlen meccseket játszott a két éllovas is, nem radírozták le az ellenfelet a pályáról, csak szimplán 1-2 egyéni villanással nyertek. Ennél sokkal aggasztóbb, hogy nekünk nincs meg igazán a játékunk így december elejére. Persze lehet, hogy két hét múlva megint állva szopkodjuk a Halat, de most valahogy benne van a levegőben, hogy szarul jövünk ki ebből az időszakból.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2017-11-28, 08:37

zetterberg40 írta:


Nyáron majd Conte váltja.

Ebben én is biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Juve - Carpi, 2016.05.01. 12:30
» Juve - Samp, BAJNOKAVATÓ, most!
» Juve - Verona 2013.09.22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: