Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 10:03

Krisz írta:


Azért ennek a Pereiranak a tackle mutatója nem valami kiemelkedő. A statok alapján inkább a Marchisio, mint a Vidal vonal.

Moggi megmondta a tutit, eléggé evidens dolog, csak azt nem értem mi miért nem tudtuk így intézni az ügyet.

Moggi egy világklasszis menedzser volt. Lehet felhozni, hogy Calciopoli meg ártott a klubnak, de tudjuk, hogy ez egy oltári nagy kamu.

Vidal eladása után tudtam, hogy nem vagyunk nagy csapat, az eredmények dacára sem. Most, hogy Bonuccit eladtuk, már tudom, hogy Marotta alatt a büdös életbe nem is leszünk.

Lehet nyomni, hogy kényszerben voltunk, el kellett adni balhés volt, de ha egy játékos balhézhat, egy dolgot mutat, hogy a szervezetben nincsen rend. Ez pedig menedzsment felelősség. ÉS tegyük hozzá, nálunk a "balhés" játékos mint olyan már szinte menetrendszerű. Miért hisztizik, azért amiért a gyerek, mert tudja, hogy ezzel mindent elérhet, és ha el is ér miért ne tenné?

Mehet aki menni akar, szívhez szól, de egy faszság. Kb mint a mindenki ugyan annyit keressen. Jól hangzik, de csak szétbasz egy céget. Beppe a CEO nem egy középvezető. Övé a felelősség. Ez a mercato úgy szar ahogy van, és az elmúlt 2 évben sem mondanám egyiket sem kiemelkedőnek. (Pigu 90M bakker)

Az, hogy Pjaca használhatatlan, hogy leigazoltunk (vagy nem) egy szívbeteget, miközben más erősödik, na ilyen Moggi alatt nem lett volna. Sem ingyen nem engedtünk volna el senkit Bonu meg szerintem betonba lett volna öntve, egy piranhákkal teli medence fölött, csak, hogy tudja merre van előre.

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=294
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 09:54

Azt hittem Danilo Pereiraról beszélsz a védekező középpályásról.
Ricardo Pereira szerintem inkább egy alves féle támadó felfogású szelsőhátvéd, nekem ő lenne az elsőszámú célpontom. Védekezésben jobbnak tűnik mint alves. Jobban megnézve a whoscoredot, baromi sok szerepkörben tolta tavaly a Nizzában.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 09:26

úgy nézd, hogy:
- azokhoz képest, akik szóba kerültek
- és khedirához képest, akit váltana a kezdőben

Bevásárlóközpont Clipbo10

allegri megtanítja passzolni, és kész is van
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 09:15

s4tch írta:
brékicsapás: mbappe

nem látom nagyobb realitását, mint verrattinak, de én hasonló kalibert várok

a középpályára sajnos matic tűnik épp befutónak, aki nem rossz éppenséggel, de a portós pereira szerintem játékban is jobban passzolna, és a szavatossága is hosszabb

Azért ennek a Pereiranak a tackle mutatója nem valami kiemelkedő. A statok alapján inkább a Marchisio, mint a Vidal vonal.

Moggi megmondta a tutit, eléggé evidens dolog, csak azt nem értem mi miért nem tudtuk így intézni az ügyet.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 09:06

brékicsapás: mbappe

nem látom nagyobb realitását, mint verrattinak, de én hasonló kalibert várok

a középpályára sajnos matic tűnik épp befutónak, aki nem rossz éppenséggel, de a portós pereira szerintem játékban is jobban passzolna, és a szavatossága is hosszabb
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 08:04

zetterberg40 írta:


Csikkel kapcsolatosan hétfőn várható döntés. Egyrészt megértem, hogy így pénzt egyelőre nem adna érte a klub, másrészt rohadtul sajnálnám, ha pár hónap múlva rendbe jönne, és végül valami riválisnál kötne ki, ahol beválna. Nehéz ügy.

Gyakorlatilag csak olyanokat említenek a középpályára, akik 30 körüliek, cserében jó drágák is. Matuidi...aztán most Matics, akiért 45 millió körül kérne a dinamo...ennyi erővel vissza lehet térni a Zombi vonalra is. Aztán Emre Can neve forog még, aki ugyan fiatal, de én még annyit sem látok benne, hogy egy következő Khedira legyen.

A patkányért tavaly a City és a Chelsea konkrét ajánlatott tett, idén a pletykák ellenére nem volt megkeresés. A Psg-t említik mint idei ajánlattevőt, de csak olaszországi csapathoz volt hajlandó menni, így kvázi patthelyzet alakult ki, csak a Milan akarta.
Nem tudtad, hogy le fogjuk igazolni Kroost?  lol!
Most viccen kívül. Jó korban lévő középső középpályás ki lenne? Én csak Verrattihoz jutok. A vezetőségnek valamit alakítania kellene. Oké patkányt elengedték mert balhézott meg minden, de valahogy akkor is helyre kellene állítani a bizalmat a szurkolók felé, kicsapni a brét az asztalra. Más nagy név ki lenne aki reális? Hozzuk vissza az alkoholistát? Modric? 
Ha a fiatalokat nézzük Savicnak vagy Keita az aki kellene.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 07:23

s4tch írta:
bonucci elment, schick nem jön, ez kapásból vagy 70 milla

ha ezek után is ilyen matuidiket nézegetünk, megerőszakolok valakit

Csikkel kapcsolatosan hétfőn várható döntés. Egyrészt megértem, hogy így pénzt egyelőre nem adna érte a klub, másrészt rohadtul sajnálnám, ha pár hónap múlva rendbe jönne, és végül valami riválisnál kötne ki, ahol beválna. Nehéz ügy.

Gyakorlatilag csak olyanokat említenek a középpályára, akik 30 körüliek, cserében jó drágák is. Matuidi...aztán most Matics, akiért 45 millió körül kérne a dinamo...ennyi erővel vissza lehet térni a Zombi vonalra is. Aztán Emre Can neve forog még, aki ugyan fiatal, de én még annyit sem látok benne, hogy egy következő Khedira legyen.

A patkányért tavaly a City és a Chelsea konkrét ajánlatott tett, idén a pletykák ellenére nem volt megkeresés. A Psg-t említik mint idei ajánlattevőt, de csak olaszországi csapathoz volt hajlandó menni, így kvázi patthelyzet alakult ki, csak a Milan akarta.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-15, 04:27

s4tch írta:
bonucci elment, schick nem jön, ez kapásból vagy 70 milla

ha ezek után is ilyen matuidiket nézegetünk, megerőszakolok valakit
nana, és a részvényosztalékommal mi lesz? Majd kipótolod? bounce

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 23:14

bonucci elment, schick nem jön, ez kapásból vagy 70 milla

ha ezek után is ilyen matuidiket nézegetünk, megerőszakolok valakit
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 23:11

Mostmár hozzáláthat Beppe az érdemi munkához, egy Ricardo Perreira,Fabinho,Bernát hármas elég lesz, köszi!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 22:03

Hivatalos: 42 millió mindenféle bónuszok nélkül, három részletben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 21:11

Mandzu is elbúcsúzott tőle! Smile

Bevásárlóközpont Giphy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 21:04

jackie_d írta:
"ja, ha a "mezátok" nem törik meg, akkor bonucci helyett keresni kell valakit jövőre"

ezt még az idénynyitó után írtam, néha már fáj, hogy mindig igazam van... Mad
ezentúl csak név nélküli mezeket veszek, mert eddig mindenki, akit ráirattam eligazolt a következő évben...
Vagy Khedirásat vegyél! Smile Vagy Gigiset, de az túl szar poén lenne! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 20:42

jackie_d írta:
"ja, ha a "mezátok" nem törik meg, akkor bonucci helyett keresni kell valakit jövőre"

ezt még az idénynyitó után írtam, néha már fáj, hogy mindig igazam van... Mad
ezentúl csak név nélküli mezeket veszek, mert eddig mindenki, akit ráirattam eligazolt a következő évben...

Már vártunk cicuka, mondj valami bíztatót.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 20:25

"ja, ha a "mezátok" nem törik meg, akkor bonucci helyett keresni kell valakit jövőre"

ezt még az idénynyitó után írtam, néha már fáj, hogy mindig igazam van... Mad
ezentúl csak név nélküli mezeket veszek, mert eddig mindenki, akit ráirattam eligazolt a következő évben...
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 19:17

kicsit összeszedve a híreket, nekem az jön le, hogy Marrotta és a menedzsment azt tette amit kell
kibaszta a patkányt (retteneteset csalódtam leoban) és az ár is elfogadható, bár én a salernitananak adtam volna egy pumpáért.. nincs mese ha mi akarunk megszabadulni a faszitól akkor nem az az ár jön mint amikor az angolok licitálnak és hát akarhatnánk mi Contenek adni, ha nem írna alá oda
remélem beég milanóban
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 19:13

Petike007 írta:


Mivel öreg és nem kell a Cselszkíj-nek, ráadásul drága is, így tuti igazolás a számunkra. Tetszik az új projektünk. Grande Beppe. Dybala helyett még jöhetne Bacca lehet egy picit rá kellene fizetni Dybalára, de mindegy nekünk így is jó üzlet lenne. Esetleg Pazzini és Cassano, összeszokott tapasztalt veteránok. Nem holmi 25 éves ecsetfejű hülye gyerekek.

Sőt Montolivo is alkalmas lehet a középpályánk klasszissá tételére. Megérne vagy 20 Millát.
Azért ez egy kicsit tulzó. Van bőven fiatal potenciál a csapatban. A gond inkább az, hogy nincs meg nagyon az átmenet a 18-23 és a 29-3x évekes között. 3 ilyen játékosunk van, ami borzasztóan kevés, mondjuk ők legalább pengék: D.Costa, Pjanic és SanyiSanyi. 
Az én jelöltjeim: William Carvalho valahogy nagyon el lett felejtve a top ligákban, pedig idén sem volt rossz szezonja. Kicsit buta és nem egy szélvész, ellenben betenné azt az erőt a középpályára amit régóta keresünk és talán olcsóbb is lenne mint a többi jelölt. D. Pereira a Portóból tényleg faszának néz ki és persze ott az álom kategória: Fabinho. Ha még 20-21 éves srácokat akarunk akkor pedig a Sampból Torreiráért tennék le 15-20 misit. Elég mélynövésű a srác de egy agresszív futóbolond. Bejönnek az ilyen játékosok.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 18:56

LeRoi10 írta:
Miután úgy néz ki Bakayoko Contéhoz szerződik, azt írják Matic nem utazik a Cselszki ázsiai túrájára hétfőn. A Guardian spéci cselszkis újságírója szerint a Juvéval már egy ideje tárgyalnak az eladásról, közel a megegyezés, idáig Bakayokora vártak. Szeretnék ha Matic ára fedezné Bakayokot, 40-45 millió euró körüli összegre számítanak.  Matic 3 hét múlva tölti be a 29-et.

Mivel öreg és nem kell a Cselszkíj-nek, ráadásul drága is, így tuti igazolás a számunkra. Tetszik az új projektünk. Grande Beppe. Dybala helyett még jöhetne Bacca lehet egy picit rá kellene fizetni Dybalára, de mindegy nekünk így is jó üzlet lenne. Esetleg Pazzini és Cassano, összeszokott tapasztalt veteránok. Nem holmi 25 éves ecsetfejű hülye gyerekek.

Sőt Montolivo is alkalmas lehet a középpályánk klasszissá tételére. Megérne vagy 20 Millát.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 18:38

Miután úgy néz ki Bakayoko Contéhoz szerződik, azt írják Matic nem utazik a Cselszki ázsiai túrájára hétfőn. A Guardian spéci cselszkis újságírója szerint a Juvéval már egy ideje tárgyalnak az eladásról, közel a megegyezés, idáig Bakayokora vártak. Szeretnék ha Matic ára fedezné Bakayokot, 40-45 millió euró körüli összegre számítanak.  Matic 3 hét múlva tölti be a 29-et.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 18:36

a középpályára nekem most épp a portói pereira lenne a nyerő. beleszerettem a squawka statjaiba.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 18:35

További adalék:
http://www.around-j.com/this-is-why-bonucci-was-sold/

Allegri, Dybala, Barzagli mellett Marchisio is felszólalhatott, hogy ez nem járja, ezek után mennie kell, írja még a bankár. Így azért rögtön más megvilágításba kerül a bl döntő második félideje. Ez már indokolhatta az összeomlást.

Komolyan nincsenek jelzők. Hatalmas csalódás ez az ember, hatalmas. 

40+2 millióért megy. Vannak olyan hírek, hogy 8+2 millió lesz a fizetése csk karszalaggal együtt. Büszke lehetsz magadra, szemét áruló.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 18:08

FB-ról, bocsi ha hosszú, de érdekes.

„Aki fel van háborodva Bonucci eladásán, értse meg, hogy a csapat küldte őt el; hogy a Juve adta őt el és nem pedig a Milan vette meg (2021-ig érvényes szerződése volt); hogy a Juventusnál nem hülyék dolgoznak és egyáltalán nem volt szüksége a klubnak pénzbevételre; hogy a Juventus teszi nagyjá a játékosokat és nem pedig a játékosok a Juventust; hogy az örök hűséget esküsző játékosok csak a közösségi média kötelező részei; és hogy az egyetlenek, akik tényleg szívből szeretik a Juventust, azok mi vagyunk, ingyen. Sőt, rengeteg pénzt rááldozva…” – posztolta a Curva Sud egyik csoportjának korábbi vezetője.
Kívülről nem is lehet látni teljesen, de nem annyira felszínes a történet, mint ahogyan azt sokan ismerik. A lényeg, hogy Bonucci nem tudott viselkedni – szembe ment a Juventus íratlan kódexével. Allegrinek is beugatott az egyik bajnoki mérkőzés után a kamerák előtt (ilyet a Juventusban nem engedhet magának meg senki), ki is tették a keretből a Porto ellen. És úgy tűnik a BL döntőben a félidőben is ő generálta a balhét a játékosok és Allegri között. A torinói szurkolóknak pedig már a tökük ki volt a hülye posztjaival, a torinós gyerekével meg a hárpia feleségével, valamint azzal, hogy folyton próbált nyalni a kanyarnak. Senkit nem érdekelt volna, hogy toro szurkoló a gyereke, de minek folyton posztolgatni és hergelni az embereket? Ráadásul a torinói derbi előtt pár nappal! Utána biztos az 5 éves fia írta oda, hogy végre nem kell a Juve scudettójának örülni, hanem Belottival találkozhatok! Egyébként remek reklám és lájkhajhász fogás volt ez Bonucci és felesége részéről. Juventushoz méltó dolog az, ha a feleséged arról posztol képet, hogy letolt gatyával szarik a retyón és oda írja alá, hogy saját magam kerültem fel a csúcsra, nem pedig mások pénzén élek? Sajnos elég mély ez a dolog és mi nagyon örülünk a távozásának, egyáltalán nem pótolhatatlan a csávó. Semmit nem csinált konkrétan a döntőben sem, csak 2x lemaradt Ronaldóról. Rugani és Caldara sokkal fiatalabbak, övék a jövő, nekik kell játszani, nem Bonuccinak.


Menjen, és az Ellenség meg Juve után mondja végre, hogy örök életében milanista volt. Kb 3 vagy 4 éve volt a kanyarban utoljára. Bonucci mindig is interista volt és úgy próbálta korábbi nyilatkozatait semmissé tenni, hogy benyal a kanyarnak, mezeket dobál ki, stb. Ez pedig mindenkinek szemet szúrt, mert ott van például Buffon, aki Genoa szurkoló vagy Barzagli aki fiorentinás, de senki nem foglalkozik ezzel, mert ők nem teszik az agyukat és nem játszák az álszentet, míg Bonucci igen. Konkrét példa, hogy tavaly előtt az egyik szurkolói csoport jótékonyságból mezeket kért el a nagyobb klubok játékosaitól és árverezett el, a bevételt pedig a hajléktalanok egy szervezetének adták karácsony előtt. A kezdeményezéshez csatlakozott De Rossi, Rugani, Marchisio, Montolivo és még sorolhatnánk. Bonucci viszont azt válaszolta, hogy minek adjak nektek még mezt, elég az, hogy kidobom a kanyarba. Bonuccinak tehát a külsőségek voltak fontosak, mindenki lássa, hogy ő bizony kidobja a mezét. Erről bizonyíték is van, nem puszta kitaláció. Sokan azt hitték (mi is), hogy a klub ikonja lesz, de sajnos egy ilyen ember soha nem lehet és nem is lesz az. Színjáték volt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:50

CsT írta:
Nehéz ügy mert én is Caldarában látom a jövőt, de jelenleg ötödik számú védő lenne és nagyon keveset játszana, semmi rutint nem szerezne. Viszont én se költenék 30-40 millát Manolasra (őt szerintem nem is adná a Lóma) vagy De Vrijre (ő meg rohadt sérülékeny). Én Benatiától fosok, tavaly elég lófasz volt, amikor játszott, persze foghatjuk ezt a meccshiányra majd idén kiderül, de a Bayernben is atomgyenge volt a komolyabb ellenfelek ellen. Sajnos Barzamaci meg Cselló nem fogja bírni a szerda-szombatot, szóval Rugani itt a most vagy soha.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, kölcsön kell venni valakit 1 szezonra ötödik számú védőnek.

A DM & RB poszt pótlása sokkal fontosabb feladat jelenleg.

DM-ben már bárkinek örülnék aki mondjuk 2-3 labdát szerezne meccsenként. De ismét szólok Fabinho még szabad és mivel a MU beleszeretett Dierbe, úgy tűnik a PSG az egyetlen komoly kérője velük szemben biztosan előnyt élveznénk a Monacónál (jó ne álmodozzak tovább tudom Very Happy)
Abban én egyáltalán nem lennék biztos hogy Caldara 5. számú védőnk lenne. Chiellini legutóbb idényben 8 meccset, előtte 15öt hagyott ki sérülés miatt, Benatia 9 és 23, Mackó 16 és 4, Rugani is 3szor sérült le tavaly, már csak ebból kiindulva is játszana bőven. Abban egyetértünk, hogy teljesen felesleges tízmilliókat kiadni középhátvédre. Szerintem az év második felére már a Caldara-Rugani duó lenne az alap kezdőnk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:12

Nehéz ügy mert én is Caldarában látom a jövőt, de jelenleg ötödik számú védő lenne és nagyon keveset játszana, semmi rutint nem szerezne. Viszont én se költenék 30-40 millát Manolasra (őt szerintem nem is adná a Lóma) vagy De Vrijre (ő meg rohadt sérülékeny). Én Benatiától fosok, tavaly elég lófasz volt, amikor játszott, persze foghatjuk ezt a meccshiányra majd idén kiderül, de a Bayernben is atomgyenge volt a komolyabb ellenfelek ellen. Sajnos Barzamaci meg Cselló nem fogja bírni a szerda-szombatot, szóval Rugani itt a most vagy soha.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, kölcsön kell venni valakit 1 szezonra ötödik számú védőnek.

A DM & RB poszt pótlása sokkal fontosabb feladat jelenleg.

DM-ben már bárkinek örülnék aki mondjuk 2-3 labdát szerezne meccsenként. De ismét szólok Fabinho még szabad és mivel a MU beleszeretett Dierbe, úgy tűnik a PSG az egyetlen komoly kérője velük szemben biztosan előnyt élveznénk a Monacónál (jó ne álmodozzak tovább tudom Very Happy)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:09

Krisz írta:
Amikor a Bayern elvitte Alonsot Madridból a Real leigazolta Kroost - ebben biztosan volt egy kis törlesztés. Nálam sokat javítana a mostani érzelmi világomon ha a Real párhuzam mentén elhoznánk Donnát.
Persze a mostani helyzetben felesleges álmodozni, de na. Smile

Én abból a hülyegyerekből nem kérek. Két év után vinné tovább a dagadék pizzafutár, másrészt miatta nem kúrnám szét a fizetési struktúrát házon belül.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:08

Még mielőtt sokan már a projekt bukását és a biztos visszaesést vizionálják, érdemes belegondolni, hogy jelenleg minket a legerősebb csapatok közé sorolnak, top 5 egyike a klub. Még akkor is lehet ezt mondani, ha a transzferpolitikánk nem a szintünkhöz méltó. Vidalt nyomott áron adtuk el, Pirlot ingyen elengedtük, Tévezért is alig kaptunk valamit, most Bonuccinál megint keveset kapunk. Aláírom, ez nem megfelelő, és elsősorban az nem, hogy a játékos akarata dönt szinte teljes mértékben, ami Bonuccinál ütközött ki igazán. Bármi is történt a háttérben, Leo barátunk sokat elvett az érdemeiből ezzel a húzással. Nekem igazán azzal sincs bajom, hogy Milan, bár így nyílttá tettük a bajnokságot. Eddig a miénk volt magasan a legjobb védelem, most legalább egy csapaté megközelíti, legalább érdekes lesz a bajnokság. Marrottat és a vezetést lehet szidni (Bonucciért például tényleg), de a szűk elitben vagyunk. Lehet mondani, hogy a City erősebb, a Chelsea erősebb, a MU erősebb, és így tovább, de csak gazdaságulag, elvégre nem ők játszottak BL-döntőt júniusban.

Biztos vagyok benne, hogy megoldják a pótlásokat, bár igazán lehetne már látszata is a dolognak, mert Dani Alvest sem sikerült pótolni. Ő magát járatta le a nyilatkozatával, hogy beszólt a klubnak, beszólt Pepnek, nyilván sértődöttségét akarta levezetni. Távolról sem pótolhatatlan, persze ezt De Sciglio talán soha nem fogja tudni megoldani. Bonucci helyére pedig Ruganinak KELL kerülni. Ha most igazolnak Chiello mellé valakit, akkor Rugani távozásán sem csodálkoznék. Szegény kölyök az egyik legnagyobb védőtehetség Olaszországban, és már harmadik szezonját kezdheti meg úgy, hogy esélye nincs folyamatosan játszani, főleg, hogy jön a VB. Akiket emlegetnek ennek ellenére: Manolas túlzottan heves természetű, Giménez nem fog az Atleticoból eljönni, de Vrij sérülékeny, Sokratis kevés, van Dijk drágább lenne, mint Bonucci. Két lehetőség van:
1. Caldarat hozzuk el előbb. Dobjuk meg egy Romagnaval őket, vagy valamivel kárpótoljuk az Atalantat, de hozzuk el erre az évre.
2. A Bonucci-transzfer részeként jöjjön Romagnoli.

Mivel utóbbi valószínűleg esélytelen, ezért Caldaranak kellene jönni, és mondhatjuk, hogy 40 milliót kerestünk egy komoly középpályás leigazolása érdekében. Maticnak örülnék, tökéletesen illene Pjanic mellé. Bár 28 éves, képvisel olyan minőséget, amiért érdemes lenne eltekinteni attól, hogy már kész játékosként érkezne. Bonuccit egy az egyben nem lehet pótolni, de az érte kapott összeget egy minőségi középpályásba fektetve előrébb is lehetünk, mint az előző szezonban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:05

Krisz írta:
Amikor a Bayern elvitte Alonsot Madridból a Real leigazolta Kroost - ebben biztosan volt egy kis törlesztés. Nálam sokat javítana a mostani érzelmi világomon ha a Real párhuzam mentén elhoznánk Donnát.
Persze a mostani helyzetben felesleges álmodozni, de na. Smile

azt a 70 millás kivásárlási árat nekünk alkudta ki raiola I love you

manolaszt meg hagyjuk szerintem, ő drága és nem elég jó. de vrij sérülékeny, őt sem szeretném. caldara jöjjön, ha meg ő nem megoldható, akkor egy olcsó megoldást keressünk egy évre, hogy darabra meglegyünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:01

Amikor a Bayern elvitte Alonsot Madridból a Real leigazolta Kroost - ebben biztosan volt egy kis törlesztés. Nálam sokat javítana a mostani érzelmi világomon ha a Real párhuzam mentén elhoznánk Donnát.
Persze a mostani helyzetben felesleges álmodozni, de na. Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 17:00

zetterberg40 írta:

Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Én inkább hoznám, szerintem Chiellini és Benatia ennél már csak sérülékenyebb lesz, és tavaly Barzagli is többet volt sérült a korábbiakhoz képest.

El lehet képzelni, mekkora faszjankó lehetett a távozó patkány, ha Chiellini tesója ezt írja róla:
http://www.football-italia.net/105753/
chiellini-sister-slams-bonucci
Hát ez az... Sajnos sérüléssel nem lehet számolni. Ha jönne Caldara, Barzamacit kellene az ideinél is mégjobban leépíteni ami nagyon nem esne jól a szívemnek.

Valahogy sosem jutott eszembe belegondolni, hogy Giorgio milyen lehet lányban. Very Happy  Most már ezt is tudom.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2017-07-14, 16:55

LeRoi10 írta:
Imádom Caldarát, nagy rajongója vagyok. Korához képest nagyon érett srác, profin nyilatkozik, tavaly pedig a liga egyik legjobb védője volt mindenféle tekintetben, de szerintem maradjon csak Bergamóban. Sok a kockázat Chielliniben és Benatiában, de Rugani már évek óta ott csücsöl a lehetőséget várva. Ahhoz képest, hogy sosem volt pörgésben, rendre csak össze-vissza játszott, egyáltalán nem volt rossz tavaly.

Szerintem Bonuccit rögtön egy az egyben, legnagyobb valószínűséggel csak 2 ember tudná csak pótolni : Manolas és De Vrij. Kár belemenni bármelyikük megszérzésébe. Benatia kurva jó védő, labdabiztosság terén ő van legközelebb Bonuhoz. Szerintem szépen menjünk csak bele a szezonba a mostani 4 védővel + 1 új olcsó rutinos kiegészítő emberrel (pl. Gentiletti, Rossettini) / fiatallal (Romagna, Goldaniga) akiben Allegri képes is lenne bízni egy kisebb csapat ellen vagy ha már mindenki lesérült. Rugani fasza, ne féljünk akkor sem ha ő kezdene egy BL kieséses meccsen. Legalább eldőlne, hogy lesz-e belőle az, akit mindenki remél. Caldara pedig jöjjön jövőre Barza helyére, Európa ligás, heti 2 meccses tapasztalattal.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Én inkább hoznám, szerintem Chiellini és Benatia ennél már csak sérülékenyebb lesz, és tavaly Barzagli is többet volt sérült a korábbiakhoz képest.

El lehet képzelni, mekkora faszjankó lehetett a távozó patkány, ha Chiellini tesója ezt írja róla:
http://www.football-italia.net/105753/
chiellini-sister-slams-bonucci
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: