Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden más foci

Go down 
+16
Tankcsapda
Krisz
tjunior
sneco7
s4tch
rakkenroll
LeRoi10
Petike007
Malloy
_DREAM_
bombahoppa
virracocha
kilopo
_Tyler
EsztéNégy
zetterberg40
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 13:56

Tankcsapda írta:


Azért ezzel a teljesítménnyel még biztosan kiesnek a franciák ellen. Bár nem vitatom, a győzelmük megérdemelt (az első félidő alapján elsősorban), de bőven van bennük hibafaktor, a védelmük elég gyatra (Fazio miért nem fér be?), Mascheranoval inkább mínuszban vannak, és annyira a támadások sem mentek gördülékenyen.

A tegnapi meccsről jutott eszembe ez a meccs embere választás. Messi rúgott egy gólt, ezenkívül semmit nem tett hozzá (nem mintha nem lett volna tőle ez elég), ehhez képest Banega adott neki egy tanári gólpasszt, nagyon jól osztogatott, rúgott, csípett, harapott, ha kellett, szerelése is volt 1-2, szerintem ő volt a gauchok legjobbja. De ez csak egy meccs, ha valaki rúg egy gólt, de amúgy nulla, az már poleban van ahhoz képest, aki 90 percen keresztül minőségi teljesítményt nyújt, így semmi értelme nincs ennek a "díjnak". Most már jobb a VB, de én még mindig várnék némi pluszt.
Egyetértek, messze Banega volt az argentinok legjobbja, a meccs emberének pedig nyugodtan meg lehetett volna választani ezt a nyomorult Cakirt... Argentínát én is féltem a franciák ellen, elsősorban, mert ott van edző, ráadásul egyik kedvencem -DD, de hátha! A labda gömbölyű, egy meccsen bármi lehet, stb. A plusz meg remélhetőleg jön majd az egyenes kieséses szakasszal... vagy már ma: ha nem csalják el csúnyán megint a Szerbek meccsét - lásd Svájc ellenit-, akkor a Brazilok akár ki is eshetnek. A németek szerintem megcsinálják.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 12:11

rakkenroll írta:
Végre odatették magukat a gáuccsók és úgy játszottak, ahogyan azt vártam tőlük, teljesen megérdemelten nyertek, az afrikaiaknak esélyük nem volt gólt szerezni a semmiből befújt tizenegyesig -hú, de felbaszta az agyam már megint ez a pojáca Cakir!!-, azután már persze egy másik meccs kezdődött és természetesen vérszemet kaptak a sasok... de így legalább izgalmas volt. Nekem bejön a VB, eddig is voltak fasza meccsek, eztán is lesznek, a francia-argentint már most nagyon várom... szóval, engem mégiscsak elkapott a VB láz, annak ellenére, hogy az olaszok azért nagyon hiányoznak a kis lelkemnek.

Azért ezzel a teljesítménnyel még biztosan kiesnek a franciák ellen. Bár nem vitatom, a győzelmük megérdemelt (az első félidő alapján elsősorban), de bőven van bennük hibafaktor, a védelmük elég gyatra (Fazio miért nem fér be?), Mascheranoval inkább mínuszban vannak, és annyira a támadások sem mentek gördülékenyen.

A tegnapi meccsről jutott eszembe ez a meccs embere választás. Messi rúgott egy gólt, ezenkívül semmit nem tett hozzá (nem mintha nem lett volna tőle ez elég), ehhez képest Banega adott neki egy tanári gólpasszt, nagyon jól osztogatott, rúgott, csípett, harapott, ha kellett, szerelése is volt 1-2, szerintem ő volt a gauchok legjobbja. De ez csak egy meccs, ha valaki rúg egy gólt, de amúgy nulla, az már poleban van ahhoz képest, aki 90 percen keresztül minőségi teljesítményt nyújt, így semmi értelme nincs ennek a "díjnak". Most már jobb a VB, de én még mindig várnék némi pluszt.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-27, 10:25

Végre odatették magukat a gáuccsók és úgy játszottak, ahogyan azt vártam tőlük, teljesen megérdemelten nyertek, az afrikaiaknak esélyük nem volt gólt szerezni a semmiből befújt tizenegyesig -hú, de felbaszta az agyam már megint ez a pojáca Cakir!!-, azután már persze egy másik meccs kezdődött és természetesen vérszemet kaptak a sasok... de így legalább izgalmas volt. Nekem bejön a VB, eddig is voltak fasza meccsek, eztán is lesznek, a francia-argentint már most nagyon várom... szóval, engem mégiscsak elkapott a VB láz, annak ellenére, hogy az olaszok azért nagyon hiányoznak a kis lelkemnek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-26, 23:08

Ez a Pavón amúgy nem rossz, de Mezanak sok hasznát nem veszik. Dybala mellőzése ilyen impotens csatártársak mellett érthetetlen. Higuaín, Agüero (a gólja ellenére) eddig siralmasak, lenne egy harmadik opció...na mindegy, kár ezen filózni, inkább vitték volna ki Icardit, és Dybala a teljes alapozást végigcsinálhatná.

Uruguay-Portugália, Oroszország-Spanyolország, Franciaország-Argentína, Horvátország-Dánia eddig. A spanyolok továbbjutása normál esetben nem lehet kérdés, a többi azért húzós. Az uruk továbbjutását kifejezetten szeretném, és bőven benne is van a pakliban, elképesztően összeszedettek, és kihasználva a csoportjuk gyengeségét, túl sokat nem is mutattak meg magukból, bár ez éppen a luzitánokra is igaz lehet, de ők alig vergődtek tovább, egy meccsen sem voltak jobbak az ellenfélnél. A horvátok továbbjutását megint csak szeretném, az egyik legszimpatikusabb csapatként az egyik legantipatikusabb gárda ellen játszhatnak, már-már borzalmasan unalmasak a dánok. A francia-argentin meccsen alapvetően a franciák az esélyesek, de a franciák tudják csak igazán, hogy így is sokáig lehet jutni. Mascherano a mai teljesítményével feltette a koronát a korábbi teljesítményeire, ha helyette Biglia kezd, még talán esélyük is lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-26, 22:13

Csakír egy tipikus faszbíró, befújt egy olyan esetet amiből 7-8 van egy meccsen.....A malac ma is bizonyította komoly meccsen kár számolni vele, remélem Sarri elviszi innen jó messzire. Mondjuk jókat mosolygok, hogy Dibcsi ül a padon és ilyen Meza meg Pavón féle senkiket hoz be Sampaoli....


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-27, 09:41-kor.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-26, 21:47

Higany formaban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-26, 21:12

csakír mi a francot fújt be, nevetséges
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 22:10

Szopjon le Bortugália, már azt hittem ma végre nyerek.

Hát Bentankúr nekem ma sem tetszett, de mivel csak félórát láttam a meccsből megnéztem a statokat és alapján is bőven csapata leggyengébbje volt, 1 tackle és 1 dribble egy agyonnyert meccsen 10 ember ellen....a passzai legtöbbször alibik, a legközelebbi emberhez, sokat szabálytalankodik, előrejátéka nincs....
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 22:05

Ez piros kellett volna, hogy legyen. Cörö7 a tekintélyének köszönheti, hogy nem állították ki. Amúgy sajnálom Iránt, nagyot mentek a második félidőben, kár, hogy a végén Taremi elszúrta azt a ziccert. Na de jönnek az uruk a luzitánoknak, ahol a támadók ilyen helyzeteket nem hagynak ki, cserébe betonbiztos védekezést is biztosítanak.

A spanyolok meg igazi szerencse fiai, gyatrán játszottak az első meccset leszámítva, de a negyeddöntő nekik szinte biztos. Ezt a játszós középpályát talán kicsit higítani kellene egy kis robbanékonysággal (Asensio).
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 21:47

F.sz.m.g.ci CRhét minek videjóbíró, ha fuck-ultatív, inkább ne nézessék vissza, ha nem mernek döntést hozni

moratti

Pénz  beszél, kutya ugat.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 21:24

néztem paraguay mindhárom meccsét, szerintem bekúr messze ma volt a legszürkébb, leginkább pontatlan. amúgy sokat fejlődött egy év alatt, de előre játékban annyira kevés, hogy sosem lesz belőle pogba. jó esetben egy szerelni is képes khedirát ki lehet belőle hozni, ami azért egyáltalán nem rossz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 20:26

Bentancur elég agilis volt az oroszok ellen. Szerintem lenne fantázia abban, hogy Pjanic és Can mellé betegye Allegri harmadik középpályásnak. Nem mondom, a passzsávok lezárása miatt aggódhatnánk, de ezt a "kockázatot" bevállalnám cserébe azért, hogy egy fiatal tehetség bizonyítsa rátermettségét, szerintem jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 20:18

A spanyol játszós középpálya megcsinálta.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-25, 18:49

Azért a spanyol játszós középpályát bárki elfogadná: 
                 De Gea
Carvajal, Pique, Ramos, Jordi Alba
                Busquets
David Silva, Iniesta, Thiago, Isco
              Diego Costa

Brutális. Nagyobb az odds a 30% feletti marokkói labdabirtoklásra mint az ennél kevesebbre. De még a 25%-nál is rezeg a léc.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 22:11

CsT írta:
Keita Baldé hogy nem fér be ebbe a Szenegálba? Question

felháborító a homofób diszkrimináció.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 22:11

Na megvan az első Juve-gól, Cuad beköszönt Szczesnynek. Kolumbia rendkívül minőségi focival verte meg a lengyeleket, szépen játszottak. Alapvetően remélem, hogy létrejön az a forgatókönyv, hogy Kolumbia és Szenegál jut tovább, és Kolumbia-Anglia lesz a 16 között remélve azt, hogy a mikrofonfejű futógépünk és csapata kiejtik az általam nem túl kedvelt angolokat, de ha Szenegál helyett Japán jut tovább, a mai teljesítményük után nem bánom, szimpatikusan fociztak. Bár ilyen lett volna minden VB-nap, mint az utóbbi 2-3, akkor már most kiváló világbajnokságról beszélhetnénk.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 20:34

s4tch írta:
én eddig sem unatkoztam. viszont ez a két mai eddig... pale
Üdv a Dumaszínházból, Panyolai party Staropramennel. hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 18:54

Keita Baldé hogy nem fér be ebbe a Szenegálba? Question
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 18:11

én eddig sem unatkoztam. viszont ez a két mai eddig... pale
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 10:08

Hamarabb kellett volna picsognom. A tegnapi meccsek  gól hbang
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-24, 00:15

Tudom, az Eredivisie nem a legjobb bajnokság, de azért ez a Lozano nem lenne rossz nekünk. Gyors, nem remeg meg a téttől, és ami nagyon fontos, nem rest védekezni. Dél-Korea ellen engem ez fogott meg benne, hogy rendszerint visszajárt védekezni, szerelt, beleállt lövésbe, jó megelőzése is volt, nem tűnik használhatatlannak Olaszországban sem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-23, 21:59

Viszonylag gyorsan megtalálták a kiskaput a videóbíróra is, amit nem akarnak azt nem nézik vissza...Real madrid effektus van, ezt bárki ellen visszanézték volna, de a germánok kiesése nagy anyagi veszteség lenne, sok a szurkolójuk kinn, sokat fogyasztanak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-23, 19:36

Nyilván a klubfoci színvonalasabb mivel ott összeszokottabb a társaság mint a válogatottnál, jobban össze vannak rakva taktikailag és gyakorlatilag az erőnlétük is arra van kihegyezve. Szerintem nem rossz vb, bár sok meccset nem láttam, de nincsenek uncsi rúgok kettőt a kiscsapatnak aztán elpasszolgatok meccsek.
Nocsak Loeb kibaszta a kezdőből a passzsávok királyát! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-23, 18:46

tjunior írta:
Nézem ezt a Brazília-Costa Rica meccset és az fogalmazódott meg bennem, hogy  volt már ennél szarabb VB? Lassan a mérkőzések  felénél járunk és összes volt 1 jó meccs a Portugál-Spanyol meg tegnap a Horvátok jól játszottak. És ennyi. Az összes többi meccsen vagy azt kell nézni, hogy a kizsigerelt nagy csapat kínlódik a lelkesen bekkelő kiscsapat ellen (aztán ha bekínlódják a vezetést ráülnek az eredményre) vagy a többé-kevésbbé egyenrangú csapatok gyűrik egymást a középpályán helyzetek nélkül. Jó ez kicsit sarkos, de a meccsek 80% kb. erről szólt. 4 év múlva meg majd az 50 fokban aztán fergeteges meccsek lesznek.
A klubfoci a FIFA meg az UEFA lelkes támogatásával kinyírja a válogatottakat. Hol van ez a színvonal a BLhez képest? Sehol.

Az én emlékeimben az van, hogy a VBk eleje hacsak nincs valami ordenáré nagy bukta (mint pl a franciák kiesése koreában) többnyire elég lassú/uncsi szokott lenni.

4 év múlva novemberben indul a VB, ami azt jelenti, hogy egy kellemes 20-25 fokban kell majd focizni, ami nagyságrendekkel kevesebb mint amit Brazíliában kellett elviselni, de megkockáztatom hogy a ruszkinál is. Elnézve némelyik ruszki stadiont azt is elmondhatom, hogy a stadionok is jobbak lesznek. Szurkolói élményre is sokkal jobb lehet, tekintve hogy egy Budapest (ipari területekkel együtt) nagyságú területen lesznek szétszórva a stadionok, tehát egy nap több meccset is megnézhetsz - ez mellesleg a játékosoknak se lesz hátrány mert nem kell több ezer kilométereket repkedni a torna közben. Amitől lehet tartani, az a botrányosan gyenge katari válogatott - bár valószínűleg ha megtolják őket akkor se fognak tudni továbbjutni, esetleg honosítással tudnak valamennyit operálni, de itt ugye nem tudják azt megjátszani mint amit a kézilabdában, szóval csak olyan játékosokat tudnak összekukázni akik eddig még nem voltak válogatottak. Emellett kérdéses az alkoholfogyasztás, de bőven benne van, hogy egy hónapra megengedik. A novemberi rendezés másik oldala meg nyilván a bajnoki menetrenddel ütközés, ugyanakkor ebben az is benne van, hogy a játékosok nem lesznek annyira kifingatva mintha júniusban kéne nekiesniük a tornának.

Egyébként a színvonalbeli különbség szerintem nagyban abból is adódik, hogy míg a klubfociban összerámolhatsz bárkit a csapatodba, addig a válogatottba születni kell, emiatt sok jónevű csapat rendkívül lyukas, pl német, argentín, portugál, angol, afrikaiak, illetve magas színvonalú és teljes keretet B-C vonalas edző visz pl belga, német, spanyol, angol és nincsenek összeállva. Amit én a FIFA/UEFA számlájára írnék az a kvalifikációs rendszer ami miatt afrikai/arab/ázsiai bohóckodást kell nézni az olaszok, hollandok, chile de akár amcsik helyett. Erre nálam a 48 csapat nem megoldás, a lécet kéne magasabbra tenni a kvóták variálásával nem a csapatok (és meccsek) számát növelni.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-23, 16:24

Kevés a jó meccs. A portugál-spanyol, a szerb-svájci, a német-mexikói meccsek jók voltak, a horvátok jól játszottak eddig, a belgák szépen fociznak, Peru szimpatikus vesztes, de nagyon kevés ez. A franciák, dánok, uruk, Irán, Izland meccsein eleve nem lehet jóra számítani, a svédek sem szemet gyönyörködtető focit produkálnak, Svájc fizikai csatára készteti az ellenfeleit, Costa Rica sem próbálkozott támadófocival, emellett Egyiptom, Szaúd-Arábia, Panama nem feltétlenül ütötték meg eddig a VB-szintet. 11 csapat, a csoportkörben ha a legenyhébb verziót is nézzük, 8 meccset nem élvezhetünk egy fordulóban a 16-ból, kicsit sok ez. Habár a felsoroltak közül kedvelem Uruguayt és Izlandot, de kifejezetten díjazom a körülmények miatt a belgákat, Mexikót eleve kedvelem, a horvátok igazi minőségi játéka megint csak felüdülés, Perut pont a jó teljesítménye miatt sajnálom, de azért ennyi? Az oroszokat valamiért nem csípem, hiába jól játszanak. De ez kevés szerintem is.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-23, 04:56

s4tch írta:
@tjunior: jó meccsek voltak még: mexikó - német, ez a mai szerb - svájci, marokkó második meccse, stb. szerintem nem rossz a vb, sokkal gyengébb színvonalra számítottam az utolsó 2 nagy torna alapján.
Szerintem sem a vébé rossz, egyszerűen én vagyok túl jó.

flower

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-22, 23:38

@tjunior: jó meccsek voltak még: mexikó - német, ez a mai szerb - svájci, marokkó második meccse, stb. szerintem nem rossz a vb, sokkal gyengébb színvonalra számítottam az utolsó 2 nagy torna alapján.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-22, 17:49

Nekem eddig kurva nagy csalódás a vb, már vagy 20 ezret buktam!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-22, 16:03

Nézem ezt a Brazília-Costa Rica meccset és az fogalmazódott meg bennem, hogy  volt már ennél szarabb VB? Lassan a mérkőzések  felénél járunk és összes volt 1 jó meccs a Portugál-Spanyol meg tegnap a Horvátok jól játszottak. És ennyi. Az összes többi meccsen vagy azt kell nézni, hogy a kizsigerelt nagy csapat kínlódik a lelkesen bekkelő kiscsapat ellen (aztán ha bekínlódják a vezetést ráülnek az eredményre) vagy a többé-kevésbbé egyenrangú csapatok gyűrik egymást a középpályán helyzetek nélkül. Jó ez kicsit sarkos, de a meccsek 80% kb. erről szólt. 4 év múlva meg majd az 50 fokban aztán fergeteges meccsek lesznek.
A klubfoci a FIFA meg az UEFA lelkes támogatásával kinyírja a válogatottakat. Hol van ez a színvonal a BLhez képest? Sehol.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-22, 07:27

Benatiát sem hiába igazoltuk. Very Happy

Minden más foci - Page 5 35993525_2144022028990034_7675715159112810496_n
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2283
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime2018-06-22, 00:42

s4tch írta:
fazio kihagyása sampaoli bűne. ansaldi pont a toro szintje, az meg középszer. a többi védő is hasonló, egyedül garay ért valaha többet, de ő is rég túl van a zeniten. otamendi a legnagyobb talány, hogy az mit keres bármelyik bajnokság egyik legerősebb csapatában, hihetetlen, mennyire egyszerű helyzetekben képes hibázni. a középpályán paredest be lehetett volna dobni, de ő sem egy busquets éppen. correát nagyon bírom, de ő már támadó, elöl pedig tetszőleges felállás erős náluk, nem ott volt a hiba.
Persze, klubszinten középszer, de a válogatottak mindig a jó rendszerekről szóltak. A Strinic-Vida-Lovren-Vrsaljko 4-es nem kevésbé középszer mégis elhárították a helyzeteket még ha többször is az utolsó pillanatban korrigálva . A végső győzelemhez nyilván könnyebb odajutni 14-15 klasszissal, de a csoportból illik továbbjutni egy ilyen csapattal. A német, a spanyol, a francia és a brazil válogatotton kívül nincs olyan csapat amelyik legalább részegységekben nem "középszer" játékosokra épül. Talán még belgák állnak hozzájuk a legközelebb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden más foci - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden más foci   Minden más foci - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden más foci
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Magyar foci
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Könyvek, minden egyénről

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: