Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-30, 22:21

CsT írta:

Csakhogy nem 40 millát kaptunk érte hanem egy középkategóriás árulót, akiről folyamatosan kapjuk a gólokat. Smile Smile
Ritkán vétózok itt, mert nem értek a lovakhoz, de most a statisztikát is segítségül hívom és bizony védőbeszédet tartok. Irsai Olivérrel egyetemben.  study

Szóval Bonucci idén 12 meccs/7 kapott gól, ha elfogadjuk, hogy mindet miatta kaptuk, akkor is 154 percenként betlizünk, pedig már nem is a világ legjobb kapusa védi a seggét.

Namármost ceteris paribus a Frosinone ellen nem játszott, és akkor gólt sem kaptunk. Tehát jobb, ha nem játszik. 

Ugyanez Caldara esetében, egy meccset játszott, akkor nem kaptak gólt, a többi 11 meccsen viszont nélküle kaptak 13-at. Ő ezek szerint nélkülözhetetlen, B. viszont véleményes.

Felkérek vmi statisztikai nagyágyút a blogon, hogy a fenti nem reprezentatív felmérést egészítse ki a megfelelő korrekciós tényezőkkel, mert a Frosinone ellen nem játszott  monkey sem, és erős a gyanúm, hogy ezt is figyelembe véve már túl nagy lenne a torzítás az adathalmazban. A szubjektivitás pedig kerülendő!   lol!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-30, 21:40

Azért várjuk ki a végét. Caldara egy hosszútávú befektetés, belőle még 10 év múlva is focista lehet, 5 éves szerződése van. Butaság lenne 3 hónap alapján megítélni a transzfert.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-30, 15:00

s4tch írta:


ráadásul kidőlt néhány hónapra. ha tényleg ennyire sérülékeny, és ennyire nem érzi a 4 védős felállást, akkor 40 millával jól lerántottuk a milant.
Csakhogy nem 40 millát kaptunk érte hanem egy középkategóriás árulót, akiről folyamatosan kapjuk a gólokat. Smile Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-30, 12:16

CsT írta:
Tényleg nem értem minek remegett a milan ennyire Caldaráért...bajnokságban 0 perces, az EL-ben egyedül a andorrai csapat ellen játszott, most is szopik a padon, mert Zapata játszik. Csóri gyerekkel jól kibaszott mindenki. Sad

ráadásul kidőlt néhány hónapra. ha tényleg ennyire sérülékeny, és ennyire nem érzi a 4 védős felállást, akkor 40 millával jól lerántottuk a milant.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 19:02

Hát akkor művelődjünk! Smile

Korábbi játékosok - Page 9 Gig
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-26, 02:10

EsztéNégy írta:
Nálunk Barza is előbb játszik, mint Rugani, Caldara nálunk is perc nélkül állna. A jelenlegi Milanba még több esélye van bekerülni, ezek szerint nem üti meg azt a szintet se, nagy kár érte.

Hát nem tudom, nehezen tudom elhinni hogy Olaszország legnagyobb védőtehetségei (mert kik ha nem ők) nem ütik meg Zapata szintjét. Valamennyire sárosak az edzők is az biztos.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-26, 00:10

Nálunk Barza is előbb játszik, mint Rugani, Caldara nálunk is perc nélkül állna. A jelenlegi Milanba még több esélye van bekerülni, ezek szerint nem üti meg azt a szintet se, nagy kár érte.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-25, 23:52

CsT írta:
Tényleg nem értem minek remegett a milan ennyire Caldaráért...bajnokságban 0 perces, az EL-ben egyedül a andorrai csapat ellen játszott, most is szopik a padon, mert Zapata játszik. Csóri gyerekkel jól kibaszott mindenki. Sad

Olasz faszság ez is...
Zapatánál Pinyő is jobb 50 évesen. Én amúgy nem bánom vegyük vissza nyáron.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-25, 20:01

Tényleg nem értem minek remegett a milan ennyire Caldaráért...bajnokságban 0 perces, az EL-ben egyedül a andorrai csapat ellen játszott, most is szopik a padon, mert Zapata játszik. Csóri gyerekkel jól kibaszott mindenki. Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-10-01, 07:55

s4tch írta:
zaza is betalált, illetve orsolini is győztes gólt lőtt mattiello passzából. jól ment ma az exeknek.
A malac meg lesérült, rúgott is mindjárt a milan 4-et Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-10-25, 20:01-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-30, 22:38

zaza is betalált, illetve orsolini is győztes gólt lőtt mattiello passzából. jól ment ma az exeknek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-30, 19:49

Marcsi közben vert egyet a Zenitben
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-11, 08:45

Tuchel takarodj Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-11, 08:40

s4tch írta:
https://rmcsport.bfmtv.com/football/thomas-tuchel-dans-breaking-sport-j-ai-dit-a-areola-qu-il-etait-en-pole-position-1520910.html

kb. eddig tartott a "majd buffon kivédi a szemünket a bl-döntőn" történet: tuchel előállt a farbával, areola az első számú kapus.

Amúgy várható volt, ettől még a jelenléte versenyhelyzetet teremt és szerintem fog ő még bőven lehetőséget kapni a szezon során.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-11, 08:33

https://rmcsport.bfmtv.com/football/thomas-tuchel-dans-breaking-sport-j-ai-dit-a-areola-qu-il-etait-en-pole-position-1520910.html

kb. eddig tartott a "majd buffon kivédi a szemünket a bl-döntőn" történet: tuchel előállt a farbával, areola az első számú kapus.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-10, 08:56

s4tch írta:
majd megnézem admin alól is, de úgy tűnik, nem lehet júzert törölni. egyszerűen lépj le.

vagy leginkább rántsd meg a vállad, és beszélgess a többiekkel. engem nem fogsz zavarni, amíg belém nem állsz újra.
ok, akkor megoldom máshogy, addig és legalább légyszi' bannolj és fejezd be a hozzászólásaim átírását! köszi
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-09, 16:52

affraid
elephant
Calma

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-08, 23:26

Én már sok helyről leléptem, elmentem, kitiltattam magam....higgyétek el nem ez a megoldás Smile Persze én is mindig későn jöttem rá! Smile Love, peace wub
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-08, 21:59

majd megnézem admin alól is, de úgy tűnik, nem lehet júzert törölni. egyszerűen lépj le.

vagy leginkább rántsd meg a vállad, és beszélgess a többiekkel. engem nem fogsz zavarni, amíg belém nem állsz újra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-08, 21:18

nem találom a delete gombot, légyszi’ töröld a useremet, minden tárolt személyes adattal és lehetőleg az összes hozzászólásommal együtt. köszi!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-07, 22:25

rakkenroll írta:
Cicaharc ez a javából, kérem szépen! Kár, hogy sértődés lett belőle...
én is sajnálom. elnézést mindenkitől, beleértve jackie-t is, hogy így alakult. krisznek igaza van, szerencsésebb lett volna privátban rendezni. ez van, már nem tudom visszalapátolni a szart a lóba. sorry még egyszer.

a teátrális kivonulót vagy 2 napig mindenki olvashatta, ezzel lezárva a cirkusz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-06, 14:09

Ne csináljátok srácok Sad

***

Marcsi  I love you

Mandzu: https://www.football-italia.net/127604/mandzukic-gift-photographer
wub
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-05, 18:48

Cicaharc ez a javából, kérem szépen! Kár, hogy sértődés lett belőle...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-05, 17:06

Krisz írta:
Regelj újra jackie_dzs néven  Very Happy
Amúgy szerintem offline simán meg lehetne (vagy lehetett volna) beszélni ezt - kinek mi nem tetszik, mire figyeljen oda, pl én se éreztem hogy a "buzulást" valaki nem csípi itt, de ha megírja nekem f2f akkor nyilván nem csinálom és nincs harag. A publikus lebaszások sosem működnek.
nem regelek...

csá, jó volt veletek! I love you

Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-05, 10:42

https://www.football-italia.net/127564/how-zenit-convinced-marchisio

Claudio, already from our first conversation over the phone, was very clear on his two priorities.
“The first: a team who would ensure he didn’t cross paths with Juventus out of respect for their fans.
“The second: fighting to win, which is very important for him. Let’s say we hope to run the risk of facing Juventus next season!

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-04, 11:30

Meglep a Zenit. Mondjuk azért a szezononkénti 6-6,5 millióért már annyira nem.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-04, 09:55

CsT írta:

Más indoka nem nagyon lehet egy olasznak, hogy Leningrádba költözzön! Smile
mondjuk a város gyönyörű
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-03, 22:14

áruló clown

ehh, de szar ez, neki is innen kellett volna nyugdíjba menni. tényleg gyűlöletes a modern foci, teljesen kiveszett belőle a romantika.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-03, 21:34

simoon írta:

hát izé
remélem brutálisan túlfizetik
Más indoka nem nagyon lehet egy olasznak, hogy Leningrádba költözzön! Smile
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-03, 21:14

CsT írta:
Korábbi játékosok - Page 9 MArchisio
hát izé
remélem brutálisan túlfizetik
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime2018-09-03, 20:58

Korábbi játékosok - Page 9 MArchisio
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
9 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: