Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55

Go down 
+12
LeRoi10
Téjlor89
Tankcsapda
buktar
simoon
bombahoppa
_DREAM_
tjunior
s4tch
zetterberg40
CsT
Krisz
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 12:50

s4tch írta:


így van. a maga posztján 10/10 az összes játékos. tedd hozzá ronaldót, a ramos-varane kettőst, egy meglehetősen jó kapust, és marcelót, a világ legkirályabb szélső védőjét, és lassan ott tartunk, hogy művészet volt a reallal nem megnyerni az összes bajnokságot is a bl-ek mellé.
A szünetig mégis pariban voltunk velük, aztán történt valami... Az Intermél is voltak jobb csapatok pl 2010-ben.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 12:41

CsT írta:
...a real játéka nem biztos, hogy Zidane miatt volt jó, neki volt azért egy összeszokott Casemiro,Modric,Kroos,Isco kp-je...

így van. a maga posztján 10/10 az összes játékos. tedd hozzá ronaldót, a ramos-varane kettőst, egy meglehetősen jó kapust, és marcelót, a világ legkirályabb szélső védőjét, és lassan ott tartunk, hogy művészet volt a reallal nem megnyerni az összes bajnokságot is a bl-ek mellé.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 11:21

CsT írta:
A Napoli szép focijáért az egész világ rajong mégse nyernek idén se semmit és már kizúgtak BL-ből ismét. Én nem cserélném ezt el a csapnivaló viszont legtöbbször győzelemre vezető játékunkra.

A támadójáték halálát én főleg Pjanics kulcs és gólpasszainak a drasztikus visszaesésében látom, ami nagyrészt annak köszönthető, hogy elfogy kraft mert muszáj védekeznie mivel nincs izom mellette.

A védelem, kapus poszt rendben.Amikor volt cserénk oda  akkor a rotációt is megoldottuk. Persze Rugani játszhatna többet.

Kp szar, Can mire játékba lendült volna addigra megsérült. Pjancsi fáradt, Kebab szar vagy sérült, Matyi fut, de buta. Bekúr az egyetlen pozitív dolog itt.

Támadósor: Puli (szintén fut, de buta) elmegy, Kosztának bebaszott a köpdösés, mostanra kezd talán formába jönni, Bernát totál kiszámíthatatlan egyszer zseni, egyszer láthatatlan, meg sokat is sérült. Dybcsinek nincs posztja, Roncit nem merjük cserélni, pihentetni, emiatt Manzsunak ugyanannyit kell játszania és ő már 20 éves.

Bár a játék nézhetetlen hígfos, a bajnokságban csak a rendszámot nézik a többiek, a BL-ből meg első helyen megyünk tovább.

Én kitartok Maxi mellett, a real játéka nem biztos, hogy Zidane miatt volt jó, neki volt azért egy összeszokott Casemiro,Modric,Kroos,Isco kp-je nálunk meg van egy összeszokatlan Can,Pjancsi,Bekúr, Dybcsi négyes. Ebből Can még illeszkedik, Dibcsi éppen posztot tanul, Bekúr még érik és pont ezek miatt Pjancsi fáradt.

Ezt a Pjanics mellett nincs izom dolgot egyre kevésbé értem sajnos. Mert alapból ott van mellette Matuidi, aki idén az utóbbi pár meccset leszámítva (elfáradt) kiemelkedő színvonalon oldotta meg a középpályás védekezést. Bentancur pedig szintén kifejezetten jó labdaszerző. Ha két ilyen játékos mellett mégsem tud kreatívan játszani, az vagy taktikai hiba az edző részéről, vagy formahanyatlás a játékos részéről - fogalmam sincs, melyik az igaz.

Az is fura, hogy Cant a Hal Pjanics alternatívájának tekinti, nem az őt tehermentesítő izomnak.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 11:15

Idézet :



Félreértetted! Nem arra céloztunk (legalábbis én tuti nem), hogy látványos napoli féle játékot akarunk. Hanem arra, hogy jelenleg SEMMILYEN támadójátékunk nincs. Felrakja a 3 embert a pályára és majd lesz valami (ezt ő mondta, nem én találtam ki). 
Ott tartunk, hogy a védekezés szilárd. Már ha valaki fogja a világtalan Bonucci kezét (aki nem Rugani). Középpálya haldoklik. A támadósorban meg felbukik egymásban Ronaldo+Mandzukic és Dybala érkezik középen fejelni... Arról már ne is beszéljünk, hogy egy normális kontrát nem tud levezetni az a csapat ahol Ronaldo, Costa, Puli rohangál elől.
Szerintem Hal pont nem kapkod (míg van eredmény nincs is miért) Rinya érkezése megborított mindent, pláne hogy a felkészülésben nem volt még, ám tavaszra megszokják/megtanulják egymást és akkor az nagyot üthet. Középen van a kutyuska nyakig földben, szerintem most van az, hogy januárban oda áldozni kell (álmom még mindig Pogba) Pjancsinak kell pihi, de a rotáció csak az orvosi szobában megy. Azt meg már rég megszokhattuk h a drága csapatunknak kell a pofon.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 10:49

CsT írta:
A Napoli szép focijáért az egész világ rajong mégse nyernek idén se semmit és már kizúgtak BL-ből ismét. Én nem cserélném ezt el a csapnivaló viszont legtöbbször győzelemre vezető játékunkra.

A támadójáték halálát én főleg Pjanics kulcs és gólpasszainak a drasztikus visszaesésében látom, ami nagyrészt annak köszönthető, hogy elfogy kraft mert muszáj védekeznie mivel nincs izom mellette.

A védelem, kapus poszt rendben.Amikor volt cserénk oda  akkor a rotációt is megoldottuk. Persze Rugani játszhatna többet.

Kp szar, Can mire játékba lendült volna addigra megsérült. Pjancsi fáradt, Kebab szar vagy sérült, Matyi fut, de buta. Bekúr az egyetlen pozitív dolog itt.

Támadósor: Puli (szintén fut, de buta) elmegy, Kosztának bebaszott a köpdösés, mostanra kezd talán formába jönni, Bernát totál kiszámíthatatlan egyszer zseni, egyszer láthatatlan, meg sokat is sérült. Dybcsinek nincs posztja, Roncit nem merjük cserélni, pihentetni, emiatt Manzsunak ugyanannyit kell játszania és ő már 20 éves.

Bár a játék nézhetetlen hígfos, a bajnokságban csak a rendszámot nézik a többiek, a BL-ből meg első helyen megyünk tovább.

Én kitartok Maxi mellett, a real játéka nem biztos, hogy Zidane miatt volt jó, neki volt azért egy összeszokott Casemiro,Modric,Kroos,Isco kp-je nálunk meg van egy összeszokatlan Can,Pjancsi,Bekúr, Dybcsi négyes. Ebből Can még illeszkedik, Dibcsi éppen posztot tanul, Bekúr még érik és pont ezek miatt Pjancsi fáradt.

Félreértetted! Nem arra céloztunk (legalábbis én tuti nem), hogy látványos napoli féle játékot akarunk. Hanem arra, hogy jelenleg SEMMILYEN támadójátékunk nincs. Felrakja a 3 embert a pályára és majd lesz valami (ezt ő mondta, nem én találtam ki). 
Ott tartunk, hogy a védekezés szilárd. Már ha valaki fogja a világtalan Bonucci kezét (aki nem Rugani). Középpálya haldoklik. A támadósorban meg felbukik egymásban Ronaldo+Mandzukic és Dybala érkezik középen fejelni... Arról már ne is beszéljünk, hogy egy normális kontrát nem tud levezetni az a csapat ahol Ronaldo, Costa, Puli rohangál elől.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 10:22

A Napoli szép focijáért az egész világ rajong mégse nyernek idén se semmit és már kizúgtak BL-ből ismét. Én nem cserélném ezt el a csapnivaló viszont legtöbbször győzelemre vezető játékunkra.

A támadójáték halálát én főleg Pjanics kulcs és gólpasszainak a drasztikus visszaesésében látom, ami nagyrészt annak köszönthető, hogy elfogy kraft mert muszáj védekeznie mivel nincs izom mellette.

A védelem, kapus poszt rendben.Amikor volt cserénk oda  akkor a rotációt is megoldottuk. Persze Rugani játszhatna többet.

Kp szar, Can mire játékba lendült volna addigra megsérült. Pjancsi fáradt, Kebab szar vagy sérült, Matyi fut, de buta. Bekúr az egyetlen pozitív dolog itt.

Támadósor: Puli (szintén fut, de buta) elmegy, Kosztának bebaszott a köpdösés, mostanra kezd talán formába jönni, Bernát totál kiszámíthatatlan egyszer zseni, egyszer láthatatlan, meg sokat is sérült. Dybcsinek nincs posztja, Roncit nem merjük cserélni, pihentetni, emiatt Manzsunak ugyanannyit kell játszania és ő már 20 éves.

Bár a játék nézhetetlen hígfos, a bajnokságban csak a rendszámot nézik a többiek, a BL-ből meg első helyen megyünk tovább.

Én kitartok Maxi mellett, a real játéka nem biztos, hogy Zidane miatt volt jó, neki volt azért egy összeszokott Casemiro,Modric,Kroos,Isco kp-je nálunk meg van egy összeszokatlan Can,Pjancsi,Bekúr, Dybcsi négyes. Ebből Can még illeszkedik, Dibcsi éppen posztot tanul, Bekúr még érik és pont ezek miatt Pjancsi fáradt.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 10:04

Téjlor89 írta:
Ronci otvar volt, en is beirnek neki egy kurva nagy egyest.

Most megkovezhet mindenki, de szerintem Allegrivel nem fogunk BL-t nyerni. Annyira latvanyosan nem tud kihozni semmit abbol a hatalmas tamadopotencialbol, ami ebben a csapatban van, hogy rossz nezni.

Nyaron johet Zizou.

Conte erdemei elevulhetetlenek voltak abban, hogy egy bajnoki hetedik csapatot olasz szinten egyeduralkodova tett, de nem tudta nemzetkozi szinten komoly tenyezove tenni a csapatot.

Allegri megugrotta a kovetkezo szintet: megkerulhetetlen tenyezo vagyunk a nemzetkozi fociban. De egyszeruen ilyen koncepcio nelkuli tamadojatekkal szerintem nem lehet nyerni. Kell meg egy szintet lepni.

De most oszinten, tele van technikas, kreativ, gyors labu jatekossal a keret es semmi mast nem csinalunk, csak ivelgetunk a betomorulo kiscsapat ellen? Mi a fasz???
Adom, én már tavaly is ezt éreztem Maxival kapcsolatban. Még ha el is jutunk a BEK döntőig ezzel a semmilyen focival -mert korántsem biztos, hogy tavaszra feljavulunk, valamilyen sérülés biztos közbeszól majd-, nem elég erős szerintem mentálisan, hogy legyőzzük ezt a döntős fóbiát. De ne legyen igazam!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 09:40

Azért tiszázzuk, ami eddig történt a szezonban nem számít, sőt gyakorlatilag ebben a szezonban csak az számít hogy, a BL nyolcaddöntőn és az esetleges többi egyenes kieséses szakaszban legjátszott meccsen mit produkálunk. Nekem sem tetszik ez az elképzelés nélküli ívelgetős szar, de ha februárben elkezd brillirozni a csapat mert akkora van időzítve a forma akkor ez az egész mellékes.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 09:29

Malloy írta:



Nekem is az a véleményem, hogy Allegri kevés lesz a BL győzelemhez. Valóban az egyik legjobb edző a világon, de vannak hiányosságai. 
Az egyik valóban az, hogy nincs támadó játékunk. Ilyen támadókkal a keretben nagyon durva variációs lehetőségei lennének, de kb mindig rossz megoldást választ. 
Ha 3 csatárral játszunk akkor erőlteti Dybalát, mindegy mennyire szenved, ellenben Costa meg Bernát a padon rohad meg. Amint átváltunk 2 csatáros játékra amiben a kicsi lubickolhatna egyből pihenteti. 
A középpályán sok variációs lehetősége nem volt ősszel. Lehetett volna a 4-2-3-1-et próbálgatni, ha már kevés a CM és sok a támadó, de elő sem került. 
A védelemben legalább középen rotált, de a szélen nemsokára csapágyasra lesz hajtva Cancelo meg Szandi is.

Engem nem nyűgöz le a rekord a Seria A-ban sem. Ne haragudj, de ezzel a kerettel kb mindegy ki ül le a padra ebben a bajnokságban. 
Egész ősszel egy db nézhető meccse volt a csapatnak, a MU elleni hazai első 85 perce. A többin vállalhatatlan vagy arcpirító volt a csapat teljesítménye.

Eddig én is azzal nyugtattam magam, hogy majd tavaszra kitalálja Allegri a tutit, de az előző szezonban már ez sem történt meg. Tavasszal ugyanolyan szenvedés volt minden meccs mint ősszel (kivéve talán a madridi visszavágó).

Szerintem ha idén nem nyer BL-t a csapat akkor Agnelli simán lecseréli Allegrit Zidane-ra! (Reméljük Marotta nem csap le rá...)

Elég hasonlóra sikerültek a hozzászólásaink Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 09:27

Krisz írta:


Rekordstart a Serie Aban és évek óta először továbbjutás első helyen. Mindez takaréklángon, de tényleg cseréljük le a picsába...
Melyik a facepalm emoji?

Amúgy, pont ez a szint, amit nagyon biztosan hozunk, amit leírtál Smile A Serie A ennek a csapatnak ujjgyakorlat lett mára. évekkel a többi csapat előtt tartunk, ami Agnellit magasztalja. A BL első helyet meg annak köszönhetjük, hogy messze a legszarabb második kalapos ellenfelünk most volt. Ma például nem igazán tartottuk kézben azt az első helyet a BL egyik leggyengébb csapata ellen, de a United összebénázta nekünk.

A takaréklángról meg annyit, hogy tavaly is azt vártuk végig, hogy majd aztán beindulunk, ha igazán fontos lesz... Erre ugyanazzal a kilátástalan szarral toltuk le az egész szezont. Nem érzem, hogy itt van egy nagy koncepció, egy nagy terv, csak sunyin arra várunk, hogy kiengedhessük a kéziféket. Tanácstalanságot érzek.

Nem tudom, hogy sikerült-e elolvasni a hozzászólásom második felét is, de pont arról beszélek, hogy a Hal nagyon biztosan hoz egy szintet, ami egy magas szint, de egyszerűen nekem úgy tűnik, hogy van egy korlátja, amit nem tud átlépni (a támadójáték összerakása). Ez, amit tolunk simán elég lesz arra, hogy 10 Serie A-t behúzzunk és folyamatosan BL-esélyesek legyünk, de egyszerűen nem látom, hogy a győzelemhez miként lehet elég.

Nem az a bajom, hogy nem sziporkázó támadófocit játszunk, hanem azt, hogy egy minden elképzelés nélkülöző szart. Egy ilyen kerettel... Tudom, hogy durva párhuzam lesz, de a BL győztes Ellenség annak ellenére, hogy védekezésre építő csapat volt, kurva céltudatos, direkt, hatékony és dinamikus támadásokat tudott következetesen vezetni, ha arra került a sor. De ha az elmúlt 1.5 évben valaki látott mondjuk két olyan Juve meccset, ahol hatékony és jó volt a támadójáték, akkor szóljon.

Allegrit egy nagyon szimpatikus figurának tartom és jó edzőnek. Viszont szerintem lehet még előrelépni. Amúgy kapjuk meg a Poolt következő körben és akkor meglátjuk, hogy kinek van igaza - legyen neked.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 09:14

Krisz írta:


Rekordstart a Serie Aban és évek óta először továbbjutás első helyen. Mindez takaréklángon, de tényleg cseréljük le a picsába...
Melyik a facepalm emoji?


Nekem is az a véleményem, hogy Allegri kevés lesz a BL győzelemhez. Valóban az egyik legjobb edző a világon, de vannak hiányosságai. 
Az egyik valóban az, hogy nincs támadó játékunk. Ilyen támadókkal a keretben nagyon durva variációs lehetőségei lennének, de kb mindig rossz megoldást választ. 
Ha 3 csatárral játszunk akkor erőlteti Dybalát, mindegy mennyire szenved, ellenben Costa meg Bernát a padon rohad meg. Amint átváltunk 2 csatáros játékra amiben a kicsi lubickolhatna egyből pihenteti. 
A középpályán sok variációs lehetősége nem volt ősszel. Lehetett volna a 4-2-3-1-et próbálgatni, ha már kevés a CM és sok a támadó, de elő sem került. 
A védelemben legalább középen rotált, de a szélen nemsokára csapágyasra lesz hajtva Cancelo meg Szandi is.

Engem nem nyűgöz le a rekord a Seria A-ban sem. Ne haragudj, de ezzel a kerettel kb mindegy ki ül le a padra ebben a bajnokságban. 
Egész ősszel egy db nézhető meccse volt a csapatnak, a MU elleni hazai első 85 perce. A többin vállalhatatlan vagy arcpirító volt a csapat teljesítménye.

Eddig én is azzal nyugtattam magam, hogy majd tavaszra kitalálja Allegri a tutit, de az előző szezonban már ez sem történt meg. Tavasszal ugyanolyan szenvedés volt minden meccs mint ősszel (kivéve talán a madridi visszavágó).

Szerintem ha idén nem nyer BL-t a csapat akkor Agnelli simán lecseréli Allegrit Zidane-ra! (Reméljük Marotta nem csap le rá...)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 08:24

LeRoi10 írta:
Lehetséges ellenfelek:
Atletic Bilbao
San Antonio Spurs
Everton
Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 e. V.
Cif
Lájön
Kurva nagyképűen (mint ahogy tegnap játszottunk) mondhatnánk, hogy mivel Béelt akarunk nyerni, mindegy ki jön szembe.

Bilbao: Szarok idén, hozzánk hasonló nézhetetlen focit tolnak, de a gyapjashajú izés tuti felspannolná őket ellenünk és lejátszanánk a vilgá legszarabb meccsét (kétszer) ahol lenne 3 kapuralövés és egy megpattanó lövéssel nyerne valaki. Inkább kihagynám.

Spuri: Szintén szarok, de ők a meg a tavalyi otthoni kiszopi miatt lennének kurva motiváltak, ráadásul fizikálisan a picsába se lennénk hiszen a tavalyi mázsás malac helyett csak egy kockahasú lányunk van elől. Ők se kellenek.

Púl: Kicsit inverz Juve, kp-jük nincs (bár nyilván ellenünk majd Fabinho és Keita játszik az ostoba páros (MilnerSon) helyett), támadni tudnak, védekezni nem. Mi ugye védekezni tudunk, támadni nem. Nálam 50-50...

PSV & Lille: Gyorsak, fiatalok. Ellenük az lenne a nehéz, hogy nem lépjünk már olyan kurva nagy mellénnyel pályára mint ahogy a kisebb csapatok ellen szoktunk. Annyira nem lenne ellenemre.

S05: Nem láttam egy meccsüket sem kb 4 éve, de gyenge csoportban lettek másodikok, szóval jöjjenek ők.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 07:30

Egy pár észrevételem a tegnapi meccshez:

Kisebb mecsekre nagyobb mellény dukál idén. Ebből lesznek nagy csiskalángosok. A fiatal fiúkák szépen megsütötték ezt nekünk.

-Csecs: semmi nem múlott rajta
-Rugany rémült kislány. Úgy marad le az emberekről hogy öröm nézni. Talán ezért nem kezdő. Cselló lőcséből kaphatna, jutna belőle neki is.
-Bonu: klasszis védő nélkül egyedül nem ér sokat. Kicsit olyan mint Piké a Barcában. Puli mellett félsiten volt önmagában meg csubakka.
-Decsijjó gyengusz volt tegnap
-Pumi sérült. Mondtam sok időt tölt a földön az izületek is meg tudnak fázni.
-Pjancsi idén az év flopja. Oké pihenőre van szüksége, de nem tolt végig egy VB-t, így annyira nem értem a mostani formahanyatlását.
-Bekúr kikúrt jó
-Berni: szerintem annyira nem volt katasztrófa mint ahogy azt előttem leírták többször.
-Costa: nem vonalszélső és nem baloldali. Amint átment a jobboldalra félisten lett. 1-1ben nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Posztján kell játszatni. Amiért viszont faszkorbács saját tizenhatosnál faszért ívelget keresztbe!!!!
-Mandzsu: nem volt élete meccse
-Cörö ma nem volt szerencséje. Kihagyott két nagy helyzetet rúgott egy nagy kapufát. Viszont adott egy gyönörű lekészítést Dybusznak. Ezt se felejtsük el
-SÁndor. Kaptunk róla egy kamutizit sérülésből jött vissza egy gané pályára. Nem sérült meg örüljünk ennek.
-Can nagyon jó lesz  látszik rajta. Várom, hogy folyamatosan tudjon játszani.
-Dybusz. Úgy látszik idén ő csak a BL-ben akar focizni a Bajnokság neki nem pálya!

Észrevételek. Faszkorbács mindenkinek. De megértem kellett a mix a srácoknak jön a karácsony drága mulatság na.

Amint nem buziangol focit játszottunk lettek helyzetek. Dybusz bejövetelével a támadó játékunk elkezdett életjeleket mutatni. A csicskalángos kétszer házhozjött ne nagyképűsködjünk, ne buzizzunk. Maxi meg tavasszal úgyis csodát tesz, mint mindig.

Egy Pogesz kp-val álmodtam. Ha jön januárban cukiság lesz
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-13, 05:20

Téjlor89 írta:
Most megkovezhet mindenki, de szerintem Allegrivel nem fogunk BL-t nyerni. Annyira latvanyosan nem tud kihozni semmit abbol a hatalmas tamadopotencialbol, ami ebben a csapatban van, hogy rossz nezni.

Nyaron johet Zizou.

Rekordstart a Serie Aban és évek óta először továbbjutás első helyen. Mindez takaréklángon, de tényleg cseréljük le a picsába...
Melyik a facepalm emoji?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 23:55

Ronci otvar volt, en is beirnek neki egy kurva nagy egyest.

Most megkovezhet mindenki, de szerintem Allegrivel nem fogunk BL-t nyerni. Annyira latvanyosan nem tud kihozni semmit abbol a hatalmas tamadopotencialbol, ami ebben a csapatban van, hogy rossz nezni.

Nyaron johet Zizou.

Conte erdemei elevulhetetlenek voltak abban, hogy egy bajnoki hetedik csapatot olasz szinten egyeduralkodova tett, de nem tudta nemzetkozi szinten komoly tenyezove tenni a csapatot.

Allegri megugrotta a kovetkezo szintet: megkerulhetetlen tenyezo vagyunk a nemzetkozi fociban. De egyszeruen ilyen koncepcio nelkuli tamadojatekkal szerintem nem lehet nyerni. Kell meg egy szintet lepni.

De most oszinten, tele van technikas, kreativ, gyors labu jatekossal a keret es semmi mast nem csinalunk, csak ivelgetunk a betomorulo kiscsapat ellen? Mi a fasz???
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 23:25

Szerintem ez a meccs Roncin ment el. Nem voltunk jók, de megvoltak így is a helyzetek. Ronci vagy elönzőzte vagy éppenséggel bele tette a fejét... Felesleges biciklik, már az elején sikerült maga ellen fordítania a bírót.. Totál haszontalan volt ma.
De tragédia nincs, szerencsére MoU miatt megvan a csoportelsőség.

Lehetséges ellenfelek:
Atletic Bilbao
San Antonio Spurs
Everton
Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 e. V.
Cif
Lájön




Bár a Spurs idén kurvagyenge, talán már lassan inkább tankolnak a draftra, de azért illik komolyan kell őket venni. Az Atleticot is csak el kéne kerülni, az Everton túl kemény falat még a legjobb 16-ban. a német, a holland és a francia brigád mindenesetre jöhetne, velük elégedett lennék.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 23:03

Matuidi nélkül nincs pressing, Dybala nélkül nem jutnak el a labdák a támadókhoz, Kancellár nélkül nincs széljátékunk. Tulajdonképpen borítokolható volt, hogy nem lesz játék.

DC katasztrófa volt, de adott két gólpasszt (csak Ronci nem tud labdát átvenni). Peggiore nálam megosztva Bernát, Bonu és Rinya.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 23:01

Amúgy grat a fiatal fiúknak! Megérdemelték. Ők megszakadtak a pályán.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:58

Malloy írta:
Kosz Ronci! Ha már 5 ziccerbol a kaput sem találtad el, legalább Dybala gólját is vegyek el miattad!!! Te f@sz
Az érdekes nekem inkább az volt, h mi a pékfaxának akart abba a lövésbe belefejelni....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:57

Ez megint egy olyan pofon ami semmire sem jó....

Igazából a játékunk sehogy sem működik, tökmindegy, hogy 2 v 3 kp van ill, hogy 2 v 3 támadó van fenn.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:57

Hajaz a meccs a MU ellenire, most se jött össze szinte semmi ( 2 kapufa) csak itt még szarul is játszottunk és egy kretén bíró is súlyosbította a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:57

Kosz Ronci! Ha már 5 ziccerbol a kaput sem találtad el, legalább Dybala gólját is vegyek el miattad!!! Te f@sz
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:54

Szegény Dybcsi pedig jól beb.szta
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:50

Azért az durva hogy bent van egy DC, Ronci,Berni,Dybala és annyi a játékunk hogy ívelgetünk... What a Face
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:48

közben szépített a United..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:44

Krisz írta:
Na pont ezért kell Dybala, nélküle középen gyakorlatilag nem tudunk egy Young Boyst se átjátszani.

és ki rúgja a gólt, és honnan flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:36

Huuuubazmeg

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:34

Igazából semmi meglepő. Ez a csapat sosem szereti az egyszerű utat, mindig kell a pofon meg egy-két ilyen szégyenteljes produkció. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:33

Na pont ezért kell Dybala, nélküle középen gyakorlatilag nem tudunk egy Young Boyst se átjátszani.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime2018-12-12, 22:32

LeRoi10 írta:
Bonucci a csúcson. De egyébként mindenki egy nulla, úgy, hogy inkább nem is bántom.

És akkor jön Dybala mintha mi tényleg szeretnénk itt valamit.

Már a gól előtti fejesnél is bámészkodott egy hasznosat...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55   Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Young Boys 2018.10.02 18:55
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Sampdoria, 2018.04.15. 18:00
» Empoli - Juventus 2018.10.27 18:00
» Torino - Juventus 2018.02.18 12:30
» Juventus - Atalanta 2018.02.25 18:00
» Juventus - Izé 2018.12.07. 20:30 Digi1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: