Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
AuthorMessage
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 14:06

@s4tch wrote:

igen, a juventus.com is hozta

marotta távozása óta kb. annyi történt, hogy eladtunk pár snecit kurvajó áron, illetve benatiát bagóért. a racionalitás hiányát egyelőre nem látom, csak azt, hogy a mainstream sajtó (sky, sportitalia, mediaset, gds, stb) teljesen vakon van a juventusszal kapcsolatban. azt már korábban is pedzegették többen, hogy marotta lehetett az, aki a sajtót etette a hírekkel, ez mostanra nagyjából egyértelmű.

én akkor értékelném a mostani vezetést, ha érdemben történik valami. a sajtóhírekre tavaly nyár óta, amikor di marzio és a többiek csak röhögtek a cr-pletykákon, képtelenség alapozni.
Lehet, hogy tévedek, de egyedül Sturarot adtuk el jó áron Marotta távozása után, amit lehet majd visszafizetünk nekik Romeroval kapcsolatban. Orsolini, Cerri, Audero megállapodások meg még bőven Marotta ittléte alatt kötettek. A racionalitás hanyatlását nekem már Allegri ellengedése is mutatja ez már bőven az érdemben történik valami kategória. Amúgy nyilván szeptemberben kellene  értékelni a helyzetet de fenntartom hogy megváltoztak a dolgok és rossz irányba indultun el a vezetőség. Lehet vészmadárkodásnak tűnik de én tényleg ezt érzem.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 13:57

@Téjlor89 wrote:
Hivatalos bejelentésig biztos, hogy nem is fogja kimondani azt a szót, hogy Juventus. Ha régi az interjú, akkor viszont tényleg egyértelmű kavarás, bár az elárulásról szóló passzusok szerintem sokat sejtetnek.

a vanity fair még csak rá sem kérdezett arra, hogy a juventushoz jön-e, egyszerűen utólag a szerkesztő belebaszta a klub nevét a cikkbe. a football italia meg ennél messzebb ment, ahogy már rengetegszer is megtették. leírom egyértelműen, ha nem lenne világos: a football italia testületileg imád csúsztatni.

illetve ezt figyeld, ha szeretsz jelekből olvasni:
Sarri se la prende con «il concetto di vittoria a ogni costo. Un’estremizzazione che annebbia le menti dei tifosi e di alcuni dirigenti – cosa che mi preoccupa di più. È sport, non ha senso. Non si può essere scontenti di un secondo posto».

ez vajon mire utal? jUvEnTuS?
Back to top Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:50

@Téjlor89 wrote:

Koulibaly szerintem drágább lenne, mint De Ligt, ismerve a kapcsolatunkat ADL-lel. Ugyanezért nem lesz szerintem semmi SMS-ből sem. Az a szerencsétlen Lotito egy ilyen szezon után is 100 milla körüli összeget akar érte, ha igazak a hírek. Nagy idióta volt SMS tavaly nyáron, hogy aláírta a hosszabbítást. Rá fog rohadni a Laziora és belefásul a közegbe. Egy ilyen szeon után 60-nál többet mondjuk biztos nem adnék érte Paraticiék helyében.

Icardi rohadjon meg, ahol van.

Pogbaval kapcsolatban is vannak kétségeim. Lehet, hogy csak a United közeg nem fekszik neki, viszont Mourinho távozása után sem sokat javult a hozzáállása, ami nyugtalanító. Az , hogy a United prémiumot akar realizálni az eladásán három fos szezon után pedig egy vicc. Remélem ebben nem leszünk partnerek. 

Én egy Ndombele - De Ligt mercatoval elégedett lennék. Nem feltétlenül reális, mert mindkettőre hatalms a kereslet éd bármelyik leigazolása komoly fegyvertény lenne. Áldozat lehet Sandro (Spinazzolanak odaadjuk a kezdőt), Pjanic (Bentancur/Can közül egynek odaadjuk a kezdőt), vagy Dybala. 

Bentancurt egyébként én megnézném registában huzamosabban. Tavaszra levetkőzte a felelőtlen labdaeladásait, folyamatosan fejlődik a srác. Gyos fejben, nyomás alatt is tud játszani és a védekező statjai kifejezetten jók. Néha még nagyon el tud tűnni, de ha állandósítani tudja azt a formát, amit mondjuk Amszterdamban mutatott, akkor simán jók vagyunk. Szerintem nincs benne elég penge ahhoz, hogy előrébb játsszon és kulcspasszokat szórjon (mondjuk Pjaniccal ellentétben), de azt rábíznám Ramseyre.

Én csak ismételni tudom magam. A Ronci biznisz óta bármit IS el tudok képzelni. Agnelli nem viccel/nem a levegőbe beszél, amikor a célokat ecseteli. Marha nehéz meló a pl pénzek és a spanyol nagyok mellett, de szerintem kb a lehetetlennel is szembe megy. Felzárkózás minden áron, külön utas modellel. Magyarul ha Pogba vissza akar jönni és a klub is akarja, akkor úgyis megvalósítható a biznisz. Higuain kb mindent mondott a Juvera, csak jót nem, mégis fejvesztve rohant Torinoba az első hívó szóra. Ha Koulibaly le akar lépni Nápolyból, akkor le fog. Sarri ugyanez: ugyan szerintem egyáltalán nem célpont a padunkra, de valószínűleg Higanyhoz hasonlóan azonnal jönne, függetlenül a múltbéli nyilatkozataitól.

A pénzem magabiztosan Pep érkezésén van. Emellett szerintem jön egy marketingben erős, felkapott játékos is, távozó oldalon vezéráldozatnak tippelem a Dybala, Pjanics, Cancelo triót.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:49

@s4tch wrote:

https://www.vanityfair.it/sport/calcio/2019/06/04/maurizio-sarri-intervista-vanity-fair

az eredeti interjúban sarri egy kurva szót sem ejt a juventusról, sőt, az el-győzelemhez sem gratulálnak neki. kíváncsi vagyok, mikor készült ez az interjú.

Hivatalos bejelentésig biztos, hogy nem is fogja kimondani azt a szót, hogy Juventus. Ha régi az interjú, akkor viszont tényleg egyértelmű kavarás, bár az elárulásról szóló passzusok szerintem sokat sejtetnek.

Aki viszont többször és egyértelműen kimondta azt a szót, hogy Juventus, az Guardiola. Csak épp abban a kontextusban, hogy nem jön Torinóba.
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:47

@Téjlor89 wrote:
https://www.football-italia.net/138910/sarri-drops-juve-hint

Szerintem most van vége. Ez nagyon egyértelműnek tűnik.

Ezek után szeretnénk egy nagyon fasza mercatot, kedves vezetőség!
https://www.vanityfair.it/sport/calcio/2019/06/04/maurizio-sarri-intervista-vanity-fair

az eredeti interjúban sarri egy kurva szót sem ejt a juventusról, sőt, az el-győzelemhez sem gratulálnak neki. kíváncsi vagyok, mikor készült ez az interjú.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:39

https://www.football-italia.net/138910/sarri-drops-juve-hint

Szerintem most van vége. Ez nagyon egyértelműnek tűnik.

Ezek után szeretnénk egy nagyon fasza mercatot, kedves vezetőség!
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző
exchaby

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:33

Khedirából is lehetne pénzt csinálni, bérköltséget csökkenteni...

Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:27

@zetterberg40 wrote:
Szerintem jó eséllyel nemcsak Pep, hanem már új igazolások és egy nagy távozó is le van boltolva a háttérben. Nyugalom, idő kérdése.

Momblano ugye korábban bedobta a Koulibaly, Pogba, Ivardi hármas nevét. Ezek közül tegnap Di Marzio Pogba visszatérésére állt rá.

A fórum kedvencét, Rodrit úgy néz ki kivásárolja a City az Atletiből. Gondolom ő már Pochettino kívánsága:P

Koulibaly szerintem drágább lenne, mint De Ligt, ismerve a kapcsolatunkat ADL-lel. Ugyanezért nem lesz szerintem semmi SMS-ből sem. Az a szerencsétlen Lotito egy ilyen szezon után is 100 milla körüli összeget akar érte, ha igazak a hírek. Nagy idióta volt SMS tavaly nyáron, hogy aláírta a hosszabbítást. Rá fog rohadni a Laziora és belefásul a közegbe. Egy ilyen szeon után 60-nál többet mondjuk biztos nem adnék érte Paraticiék helyében.

Icardi rohadjon meg, ahol van.

Pogbaval kapcsolatban is vannak kétségeim. Lehet, hogy csak a United közeg nem fekszik neki, viszont Mourinho távozása után sem sokat javult a hozzáállása, ami nyugtalanító. Az , hogy a United prémiumot akar realizálni az eladásán három fos szezon után pedig egy vicc. Remélem ebben nem leszünk partnerek. 

Én egy Ndombele - De Ligt mercatoval elégedett lennék. Nem feltétlenül reális, mert mindkettőre hatalms a kereslet éd bármelyik leigazolása komoly fegyvertény lenne. Áldozat lehet Sandro (Spinazzolanak odaadjuk a kezdőt), Pjanic (Bentancur/Can közül egynek odaadjuk a kezdőt), vagy Dybala. 

Bentancurt egyébként én megnézném registában huzamosabban. Tavaszra levetkőzte a felelőtlen labdaeladásait, folyamatosan fejlődik a srác. Gyos fejben, nyomás alatt is tud játszani és a védekező statjai kifejezetten jók. Néha még nagyon el tud tűnni, de ha állandósítani tudja azt a formát, amit mondjuk Amszterdamban mutatott, akkor simán jók vagyunk. Szerintem nincs benne elég penge ahhoz, hogy előrébb játsszon és kulcspasszokat szórjon (mondjuk Pjaniccal ellentétben), de azt rábíznám Ramseyre.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 12:13

Szerintem jó eséllyel nemcsak Pep, hanem már új igazolások és egy nagy távozó is le van boltolva a háttérben. Nyugalom, idő kérdése.

Momblano ugye korábban bedobta a Koulibaly, Pogba, Ivardi hármas nevét. Ezek közül tegnap Di Marzio Pogba visszatérésére állt rá.

A fórum kedvencét, Rodrit úgy néz ki kivásárolja a City az Atletiből. Gondolom ő már Pochettino kívánsága:P
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 11:48

@tjunior wrote:
...( egyáltalán biztos hogy be lesz zárva?)...
igen, a juventus.com is hozta

marotta távozása óta kb. annyi történt, hogy eladtunk pár snecit kurvajó áron, illetve benatiát bagóért. a racionalitás hiányát egyelőre nem látom, csak azt, hogy a mainstream sajtó (sky, sportitalia, mediaset, gds, stb) teljesen vakon van a juventusszal kapcsolatban. azt már korábban is pedzegették többen, hogy marotta lehetett az, aki a sajtót etette a hírekkel, ez mostanra nagyjából egyértelmű.

én akkor értékelném a mostani vezetést, ha érdemben történik valami. a sajtóhírekre tavaly nyár óta, amikor di marzio és a többiek csak röhögtek a cr-pletykákon, képtelenség alapozni.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-04, 10:39

@LeRoi10 wrote:

Csak a sajtó. Az volt a téma, hogy holnap bejelentés, jövőhét pénteken pedig bemutatás (le lesz zárva a múzeum és nem lesz stadiontúra sem "karbantartás" miatt)
Mondjuk ez a múzeumos sztori is elég belemagyarázós. Valamelyik firkász kitalálta, hogy hát tuti azért lesz bezárva a múzeum ( egyáltalán biztos hogy be lesz zárva?) mert bemutatják az új edzőt. Mindez miért? Mert az edző személye akkora durranás lesz, hogy le kell zárni a fél stadiont....legyen így.
Akárki is lesz az edző én tartom hogy Kobra távozása után vagy inkább azóta amióta nem ő irányít, látványosan tűnik el a racionalitás a klubvezetésből.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 23:51

@Tankcsapda wrote:
Én nagyon sajnálnám, ha nem Pep lenne az edző. Nem azért, mert ne lenne más jó opció, csak rohadt kíváncsi vagyok, mire menne a mi keretünkkel. Plusz azért ha nem is garancia a scudettora, de Conteval szemben kb. bárkinél nagyobb esélye lenne a címvédés(ek)re. Persze Sarri is, ha sikerül gyorsan a saját képére formálnia a csapatot, és az utolsó nápolyi évét hozza (plusz a mi keretünk erősebb), akkor megint csak sanszos lehet a címvédés. De ha jön, akkor ne ragaszkodjon már a volt játékosai leigazolásaihoz, beleértve Higuaínt is.
Nem holnapra ígérték az új edzőt?
Csak a sajtó. Az volt a téma, hogy holnap bejelentés, jövőhét pénteken pedig bemutatás (le lesz zárva a múzeum és nem lesz stadiontúra sem "karbantartás" miatt)
Back to top Go down
Tankcsapda
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 23:41

Én nagyon sajnálnám, ha nem Pep lenne az edző. Nem azért, mert ne lenne más jó opció, csak rohadt kíváncsi vagyok, mire menne a mi keretünkkel. Plusz azért ha nem is garancia a scudettora, de Conteval szemben kb. bárkinél nagyobb esélye lenne a címvédés(ek)re. Persze Sarri is, ha sikerül gyorsan a saját képére formálnia a csapatot, és az utolsó nápolyi évét hozza (plusz a mi keretünk erősebb), akkor megint csak sanszos lehet a címvédés. De ha jön, akkor ne ragaszkodjon már a volt játékosai leigazolásaihoz, beleértve Higuaínt is.
Nem holnapra ígérték az új edzőt?
Back to top Go down
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 18:44

de, lehet: tudja, hogy a keret fontosabb, mint az edző, és sarri egyébként nem rossz edző.

lassan kezdem én is feladni a reményt.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 18:21

Én a "jól értesülteknek" már nem hiszek el semmit. Egyedül abban reménykedek, hogy Agnelli nem lehet akkora lúzer fasz, hogy Sarrira cseréljük le Allegrit.

Bevásárlóközpont - Page 33 61753213_2327658573988731_1149136659166527488_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frt3-1
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 18:11

@LeRoi10 wrote:
“Chelsea will let Sarri go today & before wednesday he will sign for Juventus...according to the manager of Sarri. But I have different info.”
“Pep’s closest friends, have always said there is nothing happening. But I have got info direct from people at Juve. My name is still Pep because of my info.”
[Momblano]

Momblano tényleg a végletekig elmegy Very Happy

Vagy felrakjuk az Olümposzra, vagy ennyi volt a karrierje ezek után Very Happy

Legyen neki igaza!
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 18:01

“Chelsea will let Sarri go today & before wednesday he will sign for Juventus...according to the manager of Sarri. But I have different info.”
“Pep’s closest friends, have always said there is nothing happening. But I have got info direct from people at Juve. My name is still Pep because of my info.”
[Momblano]

Momblano tényleg a végletekig elmegy Very Happy
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 17:55

@Téjlor89 wrote:

Én hatalmas Andrea Agnelli fan vagyok már egy ideje. De ha ez az egész Sarri dolog csak egy óriási kaliberű elterelő hadművelet volt és tényleg elhoznak egy top top nevet ilyen csendben, akkor még nagyobb AA-fan leszek. Azért ez példátlan lenne. Momblanot leszámítva minden jegyzett guru és az összes médium Sarrit mondja egyöntetűen. Félek, hogy csak a reményhal beszél sok Juve drukkerből már. 

Szerinted benne van a pakliban egy Pep? Teljesen össze vagyok zavarodva Very Happy

Azért mostmár remélem pár napon belül megoldódik a kérdés. Megviseli az idegrendszerem.

Benne van. Mondjuk én a kivételt képviselem, de szerintem 95%, hogy Pep lesz az új edző. 
Én azoknak hiszek, akik jó előre megmondták Pjanics, Higuain és Ronaldo szerződtetését. Ők azok, akik Guardiolat most ugyanannyira bizton állítják.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 17:50

@zetterberg40 wrote:
Nyugalom.

Vihar előtti csend. Agnelliék beetették a sajtót alaposan.  cheers

Én hatalmas Andrea Agnelli fan vagyok már egy ideje. De ha ez az egész Sarri dolog csak egy óriási kaliberű elterelő hadművelet volt és tényleg elhoznak egy top top nevet ilyen csendben, akkor még nagyobb AA-fan leszek. Azért ez példátlan lenne. Momblanot leszámítva minden jegyzett guru és az összes médium Sarrit mondja egyöntetűen. Félek, hogy csak a reményhal beszél sok Juve drukkerből már. 

Szerinted benne van a pakliban egy Pep? Teljesen össze vagyok zavarodva Very Happy

Azért mostmár remélem pár napon belül megoldódik a kérdés. Megviseli az idegrendszerem.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 17:31

Nyugalom.

Vihar előtti csend. Agnelliék beetették a sajtót alaposan.  cheers
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 16:43

Én már semmi esélyt nem látok Pepre gyakorlatilag (ne legyen igazam!). Pochettino pletykák gyakorlatilag nincsenek sajnos. Inzaghi hosszabbított a Lazioval. Így szerintem Sarri lesz ez. Persze várjuk meg a hivatalos bejelentést.

Közben állítólag 85 millát ajánlottunk De Ligtért. Ezt nem vagyok hajlandó elhinni én személy szerint, brutálisan sok pénzről van szó.

A Fior hivatalos közleményben tudatta, hogy Chiesa jövőre is Firenzében játszik majd. Ami bánt az az, hogy a Ndombele pletykák nagyon leültek. Nyilván most az edző kilétének tisztázása a legfontosabb, de nem kéne emiatt lemaradni ilyen kaliberű játékosokról.

Csak Icardit és Rabiot-t ússzuk meg...
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 15:39

Egyre vadabb dolgokat olvasni FB-on, Sarri hozzánk, Icard-Dybala csere...  Rolling Eyes tényleg az kéne hogy nem olvasni ezeket, de folyton beleütközik az ember.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 08:57

@CsT wrote:
Viszont ha Pep szemszögéből nézzük:

- Ő egy csapat/stílus építő edző amihez elengedhetetlen, hogy a saját képére formálja a keretet, ehhez célzott igazolások kellenek, amihez itt nem biztos, hogy szabad kezet kapna (Matuidit,Cant nehéz elképzelni pl az ő csapatában)

- A csapatépítéshez, identitás kialakításához idő kell, itt meg eredménykényszer van, méghozzá totális, a bajnokságot kötelező nyerni és pár éve a BL győzelem is gyakorlatilag kitűzött cél holott 5-6 csapat keretben és anyagilag egyértelműen előttünk van.

Szerintem mindenképp komolyabb mercatonk lesz, ha kell vezéráldozattal, aki remélem nem Pjanic, hanem Dybala lesz (egy 100asért akkor is eladnám, ha lenne posztja a csapatban).
Az biztos hogy első körben jelentősen alacsonyabb elvárások lennének felé, mint ahol Allegri végzett. Ha a bajnokságot elbukja akkor biztosan megy neki a faszkorbács, de aligha borítják rá az asztalt ha elbukja a BL negyeddöntőt. A Bayernnél se az volt a menü, hogy itt a világ legjobb gyilkoló gépezete, tedd még jobbá és nyerj meg mindent (egy szezonban kétszer). Alakította a csapatot, meg nyerte a bajnokságokat.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 08:07

Viszont ha Pep szemszögéből nézzük:

- Ő egy csapat/stílus építő edző amihez elengedhetetlen, hogy a saját képére formálja a keretet, ehhez célzott igazolások kellenek, amihez itt nem biztos, hogy szabad kezet kapna (Matuidit,Cant nehéz elképzelni pl az ő csapatában)

- A csapatépítéshez, identitás kialakításához idő kell, itt meg eredménykényszer van, méghozzá totális, a bajnokságot kötelező nyerni és pár éve a BL győzelem is gyakorlatilag kitűzött cél holott 5-6 csapat keretben és anyagilag egyértelműen előttünk van.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 00:19

@zetterberg40 wrote:
Szerintem nem kell ennyire túlbonyolítani. Egyszerűen az új kihívás, motiváció, más bajnokság miatt jönne. 4 szezon a Barcanál, 3 a Bayern-nél, és most van túl a harmadik angol szezonon. Sehol sincs túl sokáig. Ráadásul mindig elismerően szólt a Juventusról, játékosként az uccsó pillanatban esett kútba az ideigazolása. A pénzét megkapná itt is.
persze, ez mind rendben van. De egy edzőnél teljesen tök mindegy, hogy 48 vagy 50 évesen keres új kihívást, mert alsó hangon is van még 10 éve megnyerni az olasz és francia bajnokságokat.
Meg miért keresne új kihívásokat, mielőtt még letudná a mostaniakat? Ráadásul továbbra is rajta lenne az ítélet, miszerint csak Messivel nyert BL-t.

Nem gondolkozok ennyire egysíkúan, én is érzem a motivációkat (Pl.: ez az utolsó esélye, hogy együtt dolgozzon még érdemben CR-rel), de most próbálok kritikusan hozzáállni a dologhoz emberi oldalról is.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-03, 00:05

@LeRoi10 wrote:
Ha jól emlékszem, akkor Guardiola szempontjából itt még nem nagyon vizsgáltuk a dolgot. Egyáltalán miért jönne el a Citytől, még ha lenne is rá lehetősége a szerződése szerint? Ha jól tudom, akkor csak a BL-ből zárnák ki cityt, az átigazolásoktól nem tiltanák el őket. Ráadásul lehetséges, hogy csak a 2020-21-es szezonra lesz meg a végső határozat.

De még ha ki is zárnák őket már idén, szerintem akkor sem egyértelmű, hogy felállna. Van egy alapból fiatal kerete és még 2 évig érvényes szerződése. A keretből senki sem fog kiöregedni ebben a 2 évben Fernandinhon és Silván kívül (Kompany már most lelépett levezetni Belgiumba). Silva utódja már rendelkezésre áll a másik Silva személyében, Fernandinho sokat volt sérült, Gündogan jól játszott a posztján, Kompanyt pedig már idén sem lehetett alapembernek tekinteni (részben a hosszú sérülése miatt). A fiatalok sokat fejlődtek a keze alatt, ez a csapat még egyértelműen növekvő fázisban van. A következő szezonokban lehetne igazán learatni a babérokat. Ráadásul ha most lelépne, akkor a bayernes korszaka után, a Cityvel sem nyerne BL-t.

Ellenben mit kapna tőlünk? Csecsnyi ezerszer jobb lábbal, mint Gigi volt, de Edersontól messze van. Ha úgy vesszük, hogy Bonucciból védőt farag, Ruganit meg megtanítja passzolni, Dybala helyzetét megoldja, akkor is lennének még hiányosságok a keretben: Mandzu, Matuidi, Khedira, DS (talán még Imre) sem tűnik Guardiola kompatibilis játékosnak.

Ráadásul úgy néz ki, hogy elég mínuszos évet zárunk. Most fogjuk megtriplázni az edző fizetését és nekiállni játékosokra költeni? Mert nem hiszem, hogy a kopasznak elég lenne a Pjanic, Be'kúr, Ramsey/(Imre) középpálya. A kiadási oldalon pedig már ott van 45 misi a Demiral, Romero párosra. (Persze ez vissza is jöhetne simán a Higany-Orsolini duóval és azt sem lehet tudni még, hogy Audero hogyan lesz lekönyvelve).

Én az idei mínusz miatt nem aggódnék. A 100 +12 millás árát nem 20 részletben fizetjük, hanem 2, ez kicsit bekavart a balanceba. Az általa generált bevételek viszont folyamatosan jönnek majd, egy Guardiola által generált hype hullámmal megtolva még ebből a fos mezből is sokszor többet adnánk el. Portfólióban nézve amúgy se számít ez a nagyságrendű mínusz az Exornál, annál kevesebb adót kell fizetniük, max az FFPre kell rápillantani egy kicsit, de ha a PSG, MU vagy akár a Milány megoldja a pofátlan mínuszokkal akkor nem hiszem hogy nekünk gondot okozna.
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-02, 23:59

Szerintem nem kell ennyire túlbonyolítani. Egyszerűen az új kihívás, motiváció, más bajnokság miatt jönne. 4 szezon a Barcanál, 3 a Bayern-nél, és most van túl a harmadik angol szezonon. Sehol sincs túl sokáig. Ráadásul mindig elismerően szólt a Juventusról, játékosként az uccsó pillanatban esett kútba az ideigazolása. A pénzét megkapná itt is.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-02, 23:44

Ha jól emlékszem, akkor Guardiola szempontjából itt még nem nagyon vizsgáltuk a dolgot. Egyáltalán miért jönne el a Citytől, még ha lenne is rá lehetősége a szerződése szerint? Ha jól tudom, akkor csak a BL-ből zárnák ki cityt, az átigazolásoktól nem tiltanák el őket. Ráadásul lehetséges, hogy csak a 2020-21-es szezonra lesz meg a végső határozat.

De még ha ki is zárnák őket már idén, szerintem akkor sem egyértelmű, hogy felállna. Van egy alapból fiatal kerete és még 2 évig érvényes szerződése. A keretből senki sem fog kiöregedni ebben a 2 évben Fernandinhon és Silván kívül (Kompany már most lelépett levezetni Belgiumba). Silva utódja már rendelkezésre áll a másik Silva személyében, Fernandinho sokat volt sérült, Gündogan jól játszott a posztján, Kompanyt pedig már idén sem lehetett alapembernek tekinteni (részben a hosszú sérülése miatt). A fiatalok sokat fejlődtek a keze alatt, ez a csapat még egyértelműen növekvő fázisban van. A következő szezonokban lehetne igazán learatni a babérokat. Ráadásul ha most lelépne, akkor a bayernes korszaka után, a Cityvel sem nyerne BL-t.

Ellenben mit kapna tőlünk? Csecsnyi ezerszer jobb lábbal, mint Gigi volt, de Edersontól messze van. Ha úgy vesszük, hogy Bonucciból védőt farag, Ruganit meg megtanítja passzolni, Dybala helyzetét megoldja, akkor is lennének még hiányosságok a keretben: Mandzu, Matuidi, Khedira, DS (talán még Imre) sem tűnik Guardiola kompatibilis játékosnak.

Ráadásul úgy néz ki, hogy elég mínuszos évet zárunk. Most fogjuk megtriplázni az edző fizetését és nekiállni játékosokra költeni? Mert nem hiszem, hogy a kopasznak elég lenne a Pjanic, Be'kúr, Ramsey/(Imre) középpálya. A kiadási oldalon pedig már ott van 45 misi a Demiral, Romero párosra. (Persze ez vissza is jöhetne simán a Higany-Orsolini duóval és azt sem lehet tudni még, hogy Audero hogyan lesz lekönyvelve).
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-02, 18:39

Komolyan elhiszi bárki, hogy Nedvednek akkora hatalma van a klubszékházban, hogy Agnellinek ultimátumot adhat? Ugyan már...

Szerintem úriember módjára lett rendezve, elköszönhetett a Hal a közönségtől, mindenki elismeri és szereti, az utód meg már megvan a háttérben. Na erre mondom, ha ez az utód nem Pep (vagy hasonló kaliber), akkor nem volt tudatos tervezés: én is a váltás mellett voltam már jó ideje, de érvényes szerződéssel szélnek ereszteni a halat egy Sarriért... nem a jelenlegi klubvezetésünkre vallana ez az amatőrség.

Sarri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-02, 15:20

@CsT wrote:

Szerintem meg pont, hogy lehetett volna mivel Maxinak 2020-ig volt érvényes szerződése. Agnelli ennél jóval keményebb döntéseket is bevállalt már.

Ha Gigivel vagy ADP-vel nem finomkodott, itt is nyugodtan várhatott volna pár hetet még tisztázódik, hogy ki elérhető.

A hal elmondta, hogy nem azért távozik mert nem azt vesznek/adnak el akit ő akart illetve nem is kért hosszabb távú szerződést, én egyre jobban hajlok arra, hogy tényleg lehetett Nedved v Allegri ultimátum, ami nagyon gáz lenne...

De miért? Ha Agnelli azt mondja nekem, hogy csak akkor akar a padon látni ha Guardiola nem ér rá, akkor én sanszosan bemondom, hogy oké akkor azt hiszem itt hagyjuk abba. A nyilatkozatok is ezt sugallták. Esetleg a találkozót lehetett volna a Guardiola story utánra tenni, de az mikor van? Június eleje-közepe? El lehetett volna húzni 3-4 hétig, amikor minden nap ezzel a nyomorult találkozóval voltak tele az újságok? Illetve lett volna értelme? Allegrinek nem esett volna le, hogy azért húzza az időt Agnelli, mert mással tárgyalnak?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2019-06-02, 15:11

@Krisz wrote:

Ezt a tudatosságot inkább úgy kell értelmezni, hogy abban volt betonbiztos Agnelli, hogy váltásra volt szükség Allegriről. Azon lehet vitatkozni, hogy a "mindegy kire (értsd akár Sarri is jöhet), de már nyáron" vagy a "kell a váltás de csak a megfelelő jelöltre" a helyes út. Nem mintha számítana, de én az utóbbi mellett vagyok (illetve az események fényében is lényegtelen már), emellett az is benne van a pakliban, hogy Agnelliék nem tudtak kivárni amíg esetleg letisztulnak a dolgok Guardiolaval és lezsírozzák, mert Allegrinek választ kellett adni, ill. aligha lehetett volna beadagolni Allegrinek, hogy "Sorry Max, szercsizünk meg minden, de változtatni szeretnénk és Guardiolaval tárgyalunk. De ha ő nem jön össze, akkor lehúznál még egy évet?".
Szerintem meg pont, hogy lehetett volna mivel Maxinak 2020-ig volt érvényes szerződése. Agnelli ennél jóval keményebb döntéseket is bevállalt már.

Ha Gigivel vagy ADP-vel nem finomkodott, itt is nyugodtan várhatott volna pár hetet még tisztázódik, hogy ki elérhető.

Ráadásul a kiesés után mindkét fél a maradásról nyilatkozott, aztán egyszer csak hopp vége lett a szerelemnek. A hal elmondta, hogy nem azért távozik mert nem azt vesznek/adnak el akit ő akart illetve nem is kért hosszabb távú szerződést, én egyre jobban hajlok arra, hogy tényleg lehetett Nedved v Allegri ultimátum, ami nagyon gáz lenne...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 33 of 34Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next