Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 viccek, de komolyan

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2021-07-17, 11:28

Giorgio Chiellini a Vadnyugaton kiköti a lovát (sötétpej angol telivér) az ivó elé, a kapufához, a többi angol ló közé. Giorgio megszomjazott a hosszú úton, bemegy, de nincs pénze italra. Hitelkártyát nem fogadnak el. Megszólítja a brit bevándorló csapost:
– Fogadjunk egy whiskybe, hogy a lovam tud röhögni.
Fogadnak, Giorgio kisétál (háromlábú!), belesúg valamit a mén fülébe. A lova éktelen nagy röhögésbe tör ki, még a földet is kapálja az első lábával. A Giorgio megkapja az italát. Cefre in. Mivel az egyetlen, ami számít, az a győzelem, ezért nyerni akar még. Még, még, még. És persze inni. Cefre in!!! Újabb fogadást ajánl:
– Fogadjunk, hogy a lovam sírni is tud.
Ez nem létezik, ezt már a bartender sem hiszi el. The bartender never gets killed! Újabb fogadás köttetik. Il Capitano megint kisétál, majd visszajön az ivóba az italáért, mert a ló hulló könnyekkel sírva fakadt, a többi brit paripa alig tudta megnyugtatni. Giorgiót a kocsmában megkérdezik, hogy mit súgott a csődör fülébe, amitől röhögni kezdett?
– Azt, hogy fogadjunk, hogy van akkora (UE)FArkam, mint neked.
– És mitől fakadt sírva?
Most jönnek a büntetőrúgások Megmutattam neki!


N.B.: Erre a csapos adott neki még egy italt, Cefre in, de előtte felgravírozta a kupára, hogy ITALY!

_________________
a televizenyős düggönypakli

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2021-06-20, 10:00

viccek, de komolyan 20068610

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2020-11-17, 14:24

Ha valakinek a Bianka nem a kezdőlapja és nem csekkolja készségszinten, akkor célszerű most felmennie, mert nagyot mennek a DIY viccek.

http://bianconeri.taccs.hu/2020/11/09/majdnem-2/#disqus_thread

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2020-03-01, 22:22

A suliban a tancinéni kioszt három tanulónak tíz-tíz eurót, hogy azt a fenntartható fejlődés filozófiájának megfelelően használják fel, lehetőleg hulladék ne keletkezzék. Három nap múlva a tanítónéni beszámolót kér a gyerekektől.
- No, Pistike te mire használtad fel a pénzt?
- Vettem belőle 1 kg almát, az almát megettük, a magját elültettük, amely majd újabb almákat terem.
- Nagyon szép Pistike. Hát te, Józsi? (Kedves olvasók, tudjátok, ő a zsiráfos Józsi.)
- Én vettem belőle diót, a diót megettük, a héját pedig eltüzeltük, így hulladék nem maradt.
- Okosan tetted Józsi! Hát te, Móricka?
Móricka elindít egy powerpoint prezit.
- Az első dián látható, hogy vettem belőle három szép nagy szafaládét. A másodikon látható, de csak a nagykorúaknak, hogy a nővérem használja mind a hármat egy álló napig. A harmadik slide bemutatja, hogy lefejtettük a burkolatát, a belét megetetjük a szarrágó interrel, majd belekakálunk a bőrbe, a maradékkal elkenjük az Ellenség száját, ilyen egy tíz eurós vacsora, majd a szafaládékat összedolgozzuk, visszavisszük, a fogyasztóvédelemre hivatkozva megreklamáljuk, hogy nagyon büdös, a pénzt visszakaptam. Tessék, itt van a tanci néni megmaradt tizese.

Mi ebből a tanulság? Sose legyen kék-fekete kokárdád!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-12-23, 07:59

CsT írta:
Mondok egy jó viccet: Milán Smile Very Happy
Mondjad csak, még ötször.  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-11-03, 22:58

Mondok egy jó viccet: Milán Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-11-02, 17:46

[size=38]A kis Sami odamegy az apjához:
- Apa, az edzésen ma azt mondták, hogy nagyon szépen zárom a passzsávokat.
- Allah az égben, ma kétszer kapsz a kebabból. Meglásd, egyszer még nagy focista leszel.
- Apa, utána voltunk sportorvosnál is. Mit jelent a lúdtalp?
- Nem tudom Sami, kérdezd meg a libától.[/size]
[size=38]Erre a kis Sami átcsönget a szomszédba:
- Ali bá' mit jelent a lúdtalp?[/size]

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-10-10, 23:08

Gianluigi talicskán tol egy nagy, szürke, döglött intert. Találkozik Alessandróval (ő az a lovag, az a bizonyos), aki megkérdezi: 
-Te Gigi, hova tolod ezt a nagy, szürke, döglött izét? Őszintén, nagyon büdös. Stinky.
- Jaj már, Alex, ez nem egy izé, hanem az Ellenség, de inkább segíts vigyük haza, nem bírom egyedül. I am so alone. Otthon majd elmondom. 
Megérkeznek Gianluigi házához egy óra kínlódás után, és Alessandro megkérdi: 
-Szóval, miért hoztuk ide ezt a nagy, szürke, bűzös, döglött intert? 
-Jaj, ne kérdezd, csak segíts bevinni a házba, nem bírom egyedül. Ott elmondom. 
Újabb egy óra kínlódással beviszik a házba, és Alex megint megkérdi: 
-Szóval, miért hoztuk ide ezt a nagy, szürke, döglött izét? Nagyon büdös!
-Jaj, ne kérdezd, csak segíts bevinni a fürdőszobába. Ott elmondom. 
Újabb egy óra kínlódással beviszik a fürdőbe, és Alex megint megkérdi: 
-Szóval, miért hoztuk ide ezt a nagy, szürke, döglött és nagyon büdös intert? 
-Hát most elmondom. Az úgy volt, hogy tegnapelőtt éjjel megállt az ördög az ágyam mellett, és azt mondta: "gyere Gianluigi, sakkozzunk" Mondtam: "jó, sakkozzunk" Léptem egyet, mondtam hogy "sakk". Erre ő: "na látod, tudtam hogy ezt fogod mondani" Megint léptem, és azt mondtam: "matt". Erre ő: "látod, tudtam hogy ezt fogod mondani". Majd kiment a fürdőbe, kezet mosott és távozott. 
Tegnap éjjel megint megállt az ördög (the devil) az ágyam mellett, és azt mondta: "gyere Gigi, sakkozzunk" Mondtam: "jó, sakkozzunk" Léptem egyet, mondtam hogy "sakk". Erre ő: "látod, tudtam hogy ezt fogod mondani" Megint léptem, és azt mondtam: "matt". Erre ő: "látod, tudtam hogy ezt fogod mondani". Majd kiment a fürdőbe, kezet mosott és távozott. 
Nos, ma éjjel ismét meg fog állni az ördög az ágyam mellett, és azt mondja: "gyere Gigi, sakkozzunk" Mondom majd: "jó, sakkozzunk" Lépek egyet, mondom hogy "sakk". Erre ő: "látod, tudtam hogy ezt fogod mondani" Megint lépek, és azt mondom: "matt". Erre ő: "látod, tudtam hogy ezt fogod mondani". Majd kimegy a fürdőbe, ahol egy kicsit még neki is büdös lesz, kezet mos majd és amikor visszajön, azt mondja: "te Gigi, B+, Nálad egy nagy, szürke, döglött Ellenség van a fürdőben! Hogy bírod ezt a rettenetes dögszagot elviselni?! Nem nyírhattad ki all alone bbbazmeg! Ebben tuti, hogy bombahoppa segített Neked!"
Erre én kinyújtom rá a nyelvem just like gólöröm of Yours, my dear friend, és azt mondom majd: "Bibibá, Alex segített, de tudtam hogy ezt fogod mondani!!!"

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-10-08, 06:19

Három juventino nagyon unatkozik, hát elhatározzák, hogy vicceket fognak mesélni egymásnak...
Miután az első vicc elmondatott, a másik kettő hangosan kacag rajta:
- Nagyon jó, nagyon jó!
Elmondja a második is a magáét, még hangosabb hahota, mint az előbb:
- Nagyon jó, nagyon jó!
A harmadiknak sehogy sem jut eszébe egy sem...kis tűnődés után így szól:
- Vasárnap megbasszuk az intert!
A másik kettő megütközve néz rá:
- Hülye vagy, ez nem is vicc!!!
- De nagyon jó!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-08-08, 13:12

https://index.hu/gazdasag/2019/08/08/hilfiger_fendi_hamisitas_nav_marka_nem_eredeti_chanel/

Köszönjük MZBZR
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime2019-08-05, 22:13

Ezt nem bírom a Bianka nénin hagyni, remélem lesz még hasonló, és szép kis topic kerekedik itten.

Az iskolában azt kérdezi a gyerekektől a tanítónéni, hogy ki hány dinnyét tud a piacról hazavinni. 
- Én egyet az ölemben - mondja szerényen Fiorentina. 
- Én kettőt. Egyet a jobb hónom alatt, egyet a bal hónom alatt - mondja büszkén Napoli. 
- Én hármat! - mondja az Ellenség. 
- Hogyan? - kérdezi a tancsi néni. 
- Egyiket a jobb hónom alatt, másikat a bal hónom alatt, a harmadikat pedig meglékeltetem és a f@szomra húzom! 
- Én nyolcat! - dicsekszik Juventus. 
- Azt mégis hogyan??? 
- Egyiket a jobb hónom alatt, másikat a bal hónom alatt, és jó szokás szerint kétszer a f@szomra húzom az Intert!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





viccek, de komolyan Empty
TémanyitásTárgy: Re: viccek, de komolyan   viccek, de komolyan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
viccek, de komolyan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: