Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
CsT
Sarri maga
CsT

Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 Empty
PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-24, 20:13

A sajtó szerint feszkó van Sarri és a vezetőség illetve néhány játékos között is...látszik, hogy tényleg lényegtelen meccs volt...
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-24, 17:53

1 meccs a két sárgás piros miatt. 2 mert elküldte a 4. Játékvezetőt a kurv@ anyjába.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-24, 12:47

@Krisz wrote:

Valami konkrétum volt hogy miért? Azt vágom hogy beszólt az összes bírónak Saudi Arabiaban, de azt nem értem, hogy mi az ami 3 meccset indokol. Gondolom majd fellebbezünk és lesz belőle 1 vagy 2 meccs. Amúgy az netto faszság, hogy egy másik versenysorozatban elkövetett akármi miatt eltiltanak 3 bajnokiról. Ezzel az erővel ki kellene terjeszteni a téli Kim Jong Un kupára is.
Milyen versenysorozat? Hakni Gálameccs. 

Ha a Kassai lett volna a bíró, akkor a mennyeiben kellene az eltiltást leülni?

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-24, 10:31

@Malloy wrote:
Na Bekur kiharcolt magának 3 meccset. Nézhetjük tovább a szerencsétlen Matuidit. Csodás.

Valami konkrétum volt hogy miért? Azt vágom hogy beszólt az összes bírónak Saudi Arabiaban, de azt nem értem, hogy mi az ami 3 meccset indokol. Gondolom majd fellebbezünk és lesz belőle 1 vagy 2 meccs. Amúgy az netto faszság, hogy egy másik versenysorozatban elkövetett akármi miatt eltiltanak 3 bajnokiról. Ezzel az erővel ki kellene terjeszteni a téli Kim Jong Un kupára is.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 23:52

@Malloy wrote:
Na Bekur kiharcolt magának 3 meccset. Nézhetjük tovább a szerencsétlen Matuidit. Csodás.
Legjobb lenne el sem menni egy ilyen döntőre ezentúl, nincs sérülés, nkncs eltiltás és nincs faszkivan.

Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 22:33

Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 13:36

@CsT wrote:
Talán engem sem baszott volna fel a szuperkupa elvesztése, ha 2 hete nem pont ugyanez a csapat törölte volna fel velünk a padlót. 2 hete még betakarózhatott Sári Bekúr korai sérülésével és Puli (szerinte) jogtalan kiállításával. Szóval vártam volna egy kis bré mutogatást, hogy nem azért költünk el 100ezer millió eurót, hogy holmi olasz középcsapatok oda-vissza pofozgassanak és ha már "fino alla fine" a jelmondatunk akkor ne derogáljon már küzdeni egy szuperkupáért. Bár elnézve pl Ronaldót a meccs közben és utána nehéz azt hinni, hogy ez a kupa nem volt fontos, ezzel inkább csak sok szurkoló nyugtatgatja magát Smile Én inkább a tanácstalanságot láttam az arcokon, mert a Lazio nem egy bonyolult csapat, kb 2 éve ugyanazt játsszák, nagyjából arról szól a játékuk, hogy a két wingback oda-vissza rohangál és lövöldözi befelé a labdákat amelyre érkeznek a csatárok meg SMS, illetve ha az ellenfelük ladbát veszít akkor azonnal próbálnak 1-2 hosszú indítással kontrát vezetni és be kell vallani ezt nagyon jól csinálják. Mi meg pont a kezükre játsszunk olyanokkal, hogy pl betesszük Matyit akitől 8-ból 7-szer az ellenfélhez pattan/esik/csorog/pörög a labda , illetve, hogy bevágjuk DS a szélre aki úgy ugrik el az első lövőcselre mint amikor a macskának nem dobod el a gombolyagot. Bevallom én 2-1-nél kilőttem a tv-t, de addig nemhogy kidolgozott helyzetünk, de még kapura guruló labdánk sem volt ami azért 250 milliós támadósorral elég cinkes.

Hogy hol tart Sarri a csapatépítésben azt mindenki döntse el maga. A védelemben a nem kellő Kanca helyére kezdőnek(?) igazolt Daniló jelenleg ott, hogy még DS-t is előbb dobjuk be a kezdőbe. A csilliárdos de Ligtről kb annyi gólt kaptunk mint anno Boumsongról, érdekes, hogy pont amikor kezdett volna javulni akkor kezdtük el bedobálni a törököt, aki szerintem jelen állás szerint ki is szorította, persze ezzel nincs is nagy bajom, mert 20-21 éves CB-nél ezt természetes, csak fura az ív, hogy nem akkor cserélünk le valakit amikor gyenge. Very Happy

A középpálya 1 centivel nincs előrébb mint tavaly, Matyika simakezdő, sőt ha a lila nacis adonis térde nem sérül meg, akkor lehet ő is, pedig egyikük se illik ebbe a játékstílusba, aki illene bele Rabiot és Ramsey semennyire nincsenek beépítva, gyakorlatilag egyiküknek se volt fél szezon alatt 1 valamirevaló meccse sem.

Elől a tridente működőképesnek tűnik, viszont ha bele kell nyúlni és bedobni Kosztát vagy Bernátot középre akkor meghal az egész, formációt pedig nem váltunk ami esetleg megoldás lehetne.

Szóval az eredmények eddig jók, viszont jópár olyan meccset láttunk amibe semennyire sem tudott Sarri pozitívan belenyúlni és ez nem sok jót vetít előre főleg a Bl-re.

Én valahogy nem hiszem, hogy inda el fog fáradni, főleg BL nélkül, abban is biztos vagyok, hogy 1-2 igazolásuk lesz télre, simán elbírták a full kp-jük kiesését, ugyanúgy hozták az eredményeket. Több gólt lőnek és kevesebbet kapnak mint mi.

Ronaldo ugyanígy pörgött volna a Sanbenedettese elleni Berlusconi kupa meccsen is, az nem jelenti azt, hogy a szuperkupa különösebb cél lett volna - mellesleg vagy 10 évig a Coppa Italiat is totál leszarta a csapatok nagy része, a szuperkupa ennyit se számít. Az megint nem meglepő, hogy a zsinórban 8szoros bajnokot meg aztán tényleg hidegen hagyja (ez lehet hogy visszás, de törvényszerű). A BLben egy minden mindegy Leverkusen meccsen ezerszer jobban koncentrált és pörgött a csapat, mint tegnap vagy akár egy mezei bajnokin. A Lazio kb pont fordítva működik, az ELben totál nevetséges csapatoknak pucsít be.
Sarri alapvetően elismerte, hogy az ő sara volt ez, egyedül annyival tompított, hogy 2 nappal kevesebbet tudtunk pihenni, tekintve a prioritásainkat és a befektetett energiát ez még akár döntő tényező is lehet.
Szerintem 2-1ig is voltak helyzeteink, de Cuadrado beállása után meg különösen. Matuidit és DSt adom, és amúgy pont a szélek okozták a problémát (nekünk nem voltak), ahol a Lazio különösen erős. Szandi megint lófrált a pályán, DS DS, nekünk nem voltak széleink, ők meg már csak a felállas miatt is emberfölényben voltak. Egyébként a gólokat pont nem a varázslatos kontráikból vagy széleikről kaptuk hanem azért mert nem voltunk képesek felszabadítani (benny hill első gól) illetve balfaszul védekeztünk le egy szögletet (Benő kiállítása és az azt követő mesteri szabi gól a bíró kreténsége) - én ezeket mind a gyenge koncentrációhoz írom. Volt szerencsém helyszínen megtekinteni a Juve-Napoli szuperkupa meccset pár éve, azt az atmoszférát nem lehet egy torinoi meccshez hasonlítani néma ultrákkal sem. Az arabok egy pörgős mozifilmet is végig telefonálnak majd a 2/3nál egyszerűen kibattyognak, itt is ugyanaz volt a helyzet, full bari meccs atmoszféra.
Demiral játszatása nem hiszem hogy De Ligt kiszorítását jelenti, hanem a rotációt, illetve Demiral remek formáját (ezt ki is emelte Sarri). És itt jön pont az, hogy egy 20 éves játékosnál milyen üzenete van annak, hogy nem lehet gyenge, nem hibázhat? - Gyenge voltál? - Takarodj a padra! Szerinted legközelebb be fogja majd vállalni a rizikós helyzeteket esetleg a hibákat amiből tanulhat vagy alibizik inkább? Na ezért van szerintem nagyon rendben, hogy akkor jött Demiral amikor láthatóan kiemelkedő formában van illetve De Ligt játéka se a leggyengébben ível.
Az is rendben van, hogy lyukas a kp (bár szerintem meg lehetne oldani a Pjanic-Benő-Rabiot +Ramseyval) és érthetetlen a ragaszkodás Matuidihez. De ez olyan ördögtől való dolog? Megint egy Liverpoolos példa: nekik se volt védelmük és kpjuk miközben elől Coutinhoval, Firminoval, Salahval és Manéval tobzódtak. Keita és Fabinho nagyjából fél - 1 szezonon keresztül a padon vagy a lelátón poshadt miközben a nagyon erősen középszerű Milner meg Henderson tolta a helyükön. Eddig a mi történetünk Matuidivel se nagyon különbözik ettől.
Szerintem Cuadrado ebben a pozícióban kb akkora klasszis teljesítményt nyújt mint anno Alves, ezért ha marad Kanca akkor se biztos, hogy első számú opció lett volna ezen a poszton. Spinazzola viszont kurvára hiányzik, pont az ilyen meccseken lenne nagy király - ő egyértelműen a plusvalenza hajszájának martaléka.
Koszta szerintem nem százas még, ha fizikálisan az is formában még sehol nincs, Bernátnak meg tényleg meg kéne találni a posztját aztán következetesen ott játszatni különben használhatatlan lesz és megy majd a levesbe.

Ami az íntert illeti, nem fogják az ificsapattal végigtolni az ELt, akkor sem ha nem az lesz a prioritás, a kezdőjük már most alaposan le van lakva, a Roma-Barca-Fior meccsen 2 pontot szedtek össze, tavasszal sokkal hullámzóbbak lesznek és szerintem már januárban a bejglizésből visszatérve se fognak nyerni a kretén Napoli ellen sem.
Én azt látom, hogy mi a mostaninál csak jobbak leszünk tavasszal, ők meg ennél jobbak már nem. Januárban milyen játékost tudnak majd igazolni aki minőséget jelent (darabra ők is megvannak)? Mi ezzel szemben papíron váltogathatjuk a tridentet egy Kosztas 433mal, azaz minimum 1 klasszis kulcsjátékosunk pihen, miközben a minőség nem változik.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 11:02

Talán engem sem baszott volna fel a szuperkupa elvesztése, ha 2 hete nem pont ugyanez a csapat törölte volna fel velünk a padlót. 2 hete még betakarózhatott Sári Bekúr korai sérülésével és Puli (szerinte) jogtalan kiállításával. Szóval vártam volna egy kis bré mutogatást, hogy nem azért költünk el 100ezer millió eurót, hogy holmi olasz középcsapatok oda-vissza pofozgassanak és ha már "fino alla fine" a jelmondatunk akkor ne derogáljon már küzdeni egy szuperkupáért. Bár elnézve pl Ronaldót a meccs közben és utána nehéz azt hinni, hogy ez a kupa nem volt fontos, ezzel inkább csak sok szurkoló nyugtatgatja magát Smile Én inkább a tanácstalanságot láttam az arcokon, mert a Lazio nem egy bonyolult csapat, kb 2 éve ugyanazt játsszák, nagyjából arról szól a játékuk, hogy a két wingback oda-vissza rohangál és lövöldözi befelé a labdákat amelyre érkeznek a csatárok meg SMS, illetve ha az ellenfelük ladbát veszít akkor azonnal próbálnak 1-2 hosszú indítással kontrát vezetni és be kell vallani ezt nagyon jól csinálják. Mi meg pont a kezükre játsszunk olyanokkal, hogy pl betesszük Matyit akitől 8-ból 7-szer az ellenfélhez pattan/esik/csorog/pörög a labda , illetve, hogy bevágjuk DS a szélre aki úgy ugrik el az első lövőcselre mint amikor a macskának nem dobod el a gombolyagot. Bevallom én 2-1-nél kilőttem a tv-t, de addig nemhogy kidolgozott helyzetünk, de még kapura guruló labdánk sem volt ami azért 250 milliós támadósorral elég cinkes.

Hogy hol tart Sarri a csapatépítésben azt mindenki döntse el maga. A védelemben a nem kellő Kanca helyére kezdőnek(?) igazolt Daniló jelenleg ott, hogy még DS-t is előbb dobjuk be a kezdőbe. A csilliárdos de Ligtről kb annyi gólt kaptunk mint anno Boumsongról, érdekes, hogy pont amikor kezdett volna javulni akkor kezdtük el bedobálni a törököt, aki szerintem jelen állás szerint ki is szorította, persze ezzel nincs is nagy bajom, mert 20-21 éves CB-nél ezt természetes, csak fura az ív, hogy nem akkor cserélünk le valakit amikor gyenge. Very Happy

A középpálya 1 centivel nincs előrébb mint tavaly, Matyika simakezdő, sőt ha a lila nacis adonis térde nem sérül meg, akkor lehet ő is, pedig egyikük se illik ebbe a játékstílusba, aki illene bele Rabiot és Ramsey semennyire nincsenek beépítva, gyakorlatilag egyiküknek se volt fél szezon alatt 1 valamirevaló meccse sem.

Elől a tridente működőképesnek tűnik, viszont ha bele kell nyúlni és bedobni Kosztát vagy Bernátot középre akkor meghal az egész, formációt pedig nem váltunk ami esetleg megoldás lehetne.

Szóval az eredmények eddig jók, viszont jópár olyan meccset láttunk amibe semennyire sem tudott Sarri pozitívan belenyúlni és ez nem sok jót vetít előre főleg a Bl-re.

Én valahogy nem hiszem, hogy inda el fog fáradni, főleg BL nélkül, abban is biztos vagyok, hogy 1-2 igazolásuk lesz télre, simán elbírták a full kp-jük kiesését, ugyanúgy hozták az eredményeket. Több gólt lőnek és kevesebbet kapnak mint mi.
Back to top Go down
EsztéNégy
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 09:37

Conte első scudettója szép emlék, de azt inkább veszítette el a Milan, mint nyerte meg az áruló. Nem láttam a meccset, szóval azt sem tudom megítélni, hogy mennyire hajtott a csapat ezért a mikiegér kupáért, de hogy egy lelkes középcsapattól kétszer kapunk ki ennyi időn belül simán, nem azt mondatja velem, hogy ez a keret alkalmas a BL-győzelemre. Valóban sokat költünk játékosokra, de a középpályánkon Pjanicson (és lassan-lassan Benőn) kívül nincs kimagasló teljesítményre képes emberünk, jobbára kukázunk ide hosszú évek óta, így meg extrán nehéz dolga van mind a védelemnek, mind a támadóknak.

Amúgy nagyon szép dolog ez a tridente elöl, főleg hogy Rinya formáját is kihúzta a futóhomokból, de van egy olyan elméletem, hogy Higany és Dybusz teljesítménye is azért volt ennyire egyenletes magas eddig a szezonban, mert tudtak pihenni, amikor játszott a másik. Valahogy be kéne rotálni Costát, és talán Bernátot is (bár őt nagyon nehezen bírjuk el, ha a pályán van). Elvileg megvagyunk kilóra, de egyre nehezebb a középcsapatokat lenyomni B-sorral...

Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 09:01

Engem rendesen frusztrál, hogy miközben a Juventus évek óta az egyik legtöbbet költő klub az egész világon, olyan játékosok kapnak rendszeresen lehetőséget, mint De Sciglio, Khedira, Matuidi vagy Danilo (é lassan Bernardeschit is ide sorolnám). Ahelyett, hogy végre megoldanánk a középpálya gondjait, inkább az ingyen igazolható játékosokat igazoljuk le nagy pénzért: Ramsey és Can sem hozott semmilyen előrelépést, a walesivel a nálunk sokkal gyengébb Arsenal nem hosszabbított szerződést, ez azért elgondolkodtathatta volna Paraticit. Mondjuk Ramsey valószínűleg fizikailag alkalmatlan már az élsportra, még ha régen tehetséges is volt. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy Rabiot ilyen gyenge lesz, a PSG-ben az egyik legjobbnak tűnt, amikor játszani láttam.
De aki nagyon piszkálja a csőröm, az De Sciglio: azonnal el kellene engedni még ingyen is, ha tényleg érdeklődik iránta a PSG. Ha a Juve utánpótlása nem tud legalább ilyen szar játékosokat kinevelni, akkor nagyon komoly gondok vannak ott, és ideje lenne változtatni valamit. Egyetlen erőssége van ennek a rakás szerencsétlenségnek: nem panaszkodik, ha  kispadoznia kell.
A szuperkupa érdektelen amúgy, simán meg kellene szüntetni, így is túl sok meccs van. OK, persze, ha már ott van a csapat, akkor meg kellene nyerni. De az újabb, Lazio elleni vereségnél nagyobb gond az, hogy 300 milliós támadókkal örülünk, ha rúg a csapat 2 gólt, és a védelem is mindig kap gólt. Én nem, hogy a BL győztest nem látom ebben a csapatban, de a bajnoki címet is komoly veszélyben látom, szerintem sokan lenézik a férgeket, elfeledve, hogy jobb edzőjük és szakmai vezetésük van, és hogy a parókás ripacs nálunk milyen csapattal nyerte meg az első scudettóját.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-23, 08:32

Engem sem érdekel ez a fityfasz kupa. Ez pont az ilyen Lazio féle csapatoknak van kitalálva, hogy legyen mit a vitrinbe rakni. Pár éve a Milan is ugyanígy ünnepelte, rendesen kellemetlen volt nézni, ahogy egy régen nagy klub játékosai megőrülnek az örömtől! Tényleg mintha VB-t meg BL-t nyertek volna egyszerre. 😀
Engem az zavar egyedül, hogy 2 hét alatt ki lehet volna találni valamit ez ellen a Lazio ellen akik mindent ugyanúgy csináltak.
Allegrinél ez tényleg elképzelhetetlen volt anno. Illetve még egy dolog! Tényleg Matuidi?? Miért? Miért nem lehet már elfelejteni ezt a tacskó képű szerecsen fiút? Aranyos ahogy 90 percen át megállás nélkül kergeti a labdát, de olyan mint az autót üldöző kutya. Ha utoléri is, pont nem tud vele mit kezdeni szegény. Hiába próbáljuk meg körbejáratni a labdát, ha odaér hozzá egyből 2 ritmust vesztünk, és tud rendeződni az ellenfél. Rohadt idegesítő hétről hétre nézni a szenvedését amit a labda okoz neki. Megérteném, ha Poulsen meg Almiron ülne mögötte a padon, de nem ez a helyzet szerencsére, így ez tényleg Sarri sara.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 23:45

@CsT wrote:

Ez volt az első a meccs ahol eredményt kellett volna hozni és nem sikerült (talán jobban megérteném , ha két hete nem ugyanezt a faszt szoptuk volna le tövig, DE bizony ezt szoptuk le).  Az ilyen meccseket a Juvénál meg kell nyerni és kész, nincs apelláta. Ramsey és Rabiot 1 centivel sincs beljebb építve fél éve, és kp nélkül meg fasz nélkül baszunk...lehet itt 80 millás deLigt hátul  meg tridente elől amíg sír a labda Mátyásnál...

Pont az ilyen meccs ami semmit nem számít és senkit nem érdekel, kivéve a Laziot. Ha minden meccsen más felállás lenne és egyetlen játékos és egyetlen felállás se kapna 1 meccsnél több esélyt, akkor az lenne a gond (mint ahogy Allegrinél volt). Szerintem az se volt hiba, hogy Bernáttal 5 meccset szoptunk végig - úgy nem lehet előrelépni hogy 1 esélyed van aztán leves - lehet hogy Sarri túl sokáig húzta, belülről biztos máshogy jön le a dolog, de nem hiszem, hogy hibázott volna, mindig változtatott amikor kellett.

Egyébként mi a mérce? Hol kellene állnunk? Mert ha mondjuk vesszük Kloppot meg a Liverpoolt mintaként, akkor neki 3 évbe telt amíg összerakott egy tényleg komplett csapatot amivel nyert is valamit. Szerinted az jogos ha fél év után beleállunk Sarriba, a tabella éléről BL csoportelsőként mert nem nyerte meg a zéró presztizsű kínaiaknak meg araboknak árult szuperkupát?

Persze mindenki azt csinál amit akar, meg a vélemények különböznek, de tényleg uncsi ez az Allegri/Sarri/bárki takarodj téma.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 23:00

@Krisz wrote:

500 db limited edition 250 ojróért.

Egyébként én megértem a kollégát. Nekem is vannak aggályaim, de szerintem is kicsit radikálisak a kritikák. Egyik meccsen agyon van dícsérve aztán jön a köpködés. Az szerintem nagyon bíztató, hogy akármikor jött egy pofon mindig sebességet váltott és léptünk egyet előre. A pontrúgásokból 200 gólt kaptunk az első X meccsen, helyre lett rakva. A 433 mellett majdnem annyi gólt kaptunk mint amennyit lőttünk, azután jött egy rakás 1-0 meg 2-1. Ronci egy kalap szar volt másfél hónapig, le lett cserélve, otthon lett hagyva, ismét klasszis szinten pörög. Bernát gyakorlatilag el van felejtve trequartistában, most már a tridente a default. Nyilvánvalóan elbaszott a védekezésünk kaptuk is a pofont, szóval az eddigiek alapján logikus várni a gyors megoldást.
Ez volt az első a meccs ahol eredményt kellett volna hozni és nem sikerült (talán jobban megérteném , ha két hete nem ugyanezt a faszt szoptuk volna le tövig, DE bizony ezt szoptuk le).  Az ilyen meccseket a Juvénál meg kell nyerni és kész, nincs apelláta. Ramsey és Rabiot 1 centivel sincs beljebb építve fél éve, és kp nélkül meg fasz nélkül baszunk...lehet itt 80 millás deLigt hátul  meg tridente elől amíg sír a labda Mátyásnál...
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 22:56

@CsT wrote:

ugyanilyen dilemmába estem, az ötödik sör már nem esne jól, de haverom által hozott friss almapálinkából egy tökéletes lezárása lesz ennek a hulladék estének! Smile
Keményen karmol a kajszi, 50 duplaplusszos, alkoholból kifejezetten ajánlott!

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 22:30

@CsT wrote:
Ja ezt még elfelejtettem: Azt sem tudtuk kihasználni, hogy hazai pályán játszottunk, mert annyira lófasz hangulat volt mint amilyen a mi stadionunkban szokott lenni. Very Happy Very Happy De legalább volt arab betűs mezünk, ami remélem hozott annyit a konyhára, hogy az új emrecsant le tudjuk belőle igazolni! Smile

500 db limited edition 250 ojróért.

Egyébként én megértem a kollégát. Nekem is vannak aggályaim, de szerintem is kicsit radikálisak a kritikák. Egyik meccsen agyon van dícsérve aztán jön a köpködés. Az szerintem nagyon bíztató, hogy akármikor jött egy pofon mindig sebességet váltott és léptünk egyet előre. A pontrúgásokból 200 gólt kaptunk az első X meccsen, helyre lett rakva. A 433 mellett majdnem annyi gólt kaptunk mint amennyit lőttünk, azután jött egy rakás 1-0 meg 2-1. Ronci egy kalap szar volt másfél hónapig, le lett cserélve, otthon lett hagyva, ismét klasszis szinten pörög. Bernát gyakorlatilag el van felejtve trequartistában, most már a tridente a default. Nyilvánvalóan elbaszott a védekezésünk kaptuk is a pofont, szóval az eddigiek alapján logikus várni a gyors megoldást.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 21:51

Ja ezt még elfelejtettem: Azt sem tudtuk kihasználni, hogy hazai pályán játszottunk, mert annyira lófasz hangulat volt mint amilyen a mi stadionunkban szokott lenni. Very Happy Very Happy De legalább volt arab betűs mezünk, ami remélem hozott annyit a konyhára, hogy az új emrecsant le tudjuk belőle igazolni! Smile
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 21:42

@bombahoppa wrote:

Adom. A céókettő és és a céerhét szent. Erre iszom. Valamit. Az üveg bor elfogyott, újat bontani dőreség, ha nem iszom meg... Pálinka lesz ebből, kajszi, abból nem ciki a félig üres üveget holnapra hagyni.
ugyanilyen dilemmába estem, az ötödik sör már nem esne jól, de haverom által hozott friss almapálinkából egy tökéletes lezárása lesz ennek a hulladék estének! Smile
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 21:24

@CsT wrote:

Azt meghagyom a klímavészhelyzeteseknek. Én amondó vagyok ha ütni kell üssünk! Smile
Adom. A céókettő és és a céerhét szent. Erre iszom. Valamit. Az üveg bor elfogyott, újat bontani dőreség, ha nem iszom meg... Pálinka lesz ebből, kajszi, abból nem ciki a félig üres üveget holnapra hagyni.

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 21:05

@bombahoppa wrote:
P E A C E     flower
Azt meghagyom a klímavészhelyzeteseknek. Én amondó vagyok ha ütni kell üssünk! Smile
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 21:01

P E A C E     flower

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 20:55

@juventute wrote:
5 évig fikázza Allegrit, aztán amikor már nincs itt, Nedvedkézik az edzőváltás miatt.

Gigalol, bazmeg.

Tudom, fejtsem ki bővebben.
Ha nekem szól, akkor tényleg fejtsd ki! Smile Very Happy
Back to top Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 20:42

5 évig fikázza Allegrit, aztán amikor már nincs itt, Nedvedkézik az edzőváltás miatt.

Gigalol, bazmeg.

Tudom, fejtsem ki bővebben.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 20:32

Van miért meginnom az üveg vörösbort. És nyitok egy új topikot is.

Maximum én írok bele egyedül. Filmnapló.

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 20:22

@Krisz wrote:
A Laziosok úgy ünnepeltek mintha 3 BLt nyertek volna egyszerre. Sok mást nyilván nem fognak nyerni a következő 10 évben, szóval érthető, az biztos hogy ők akarták ezt jobban. A bíró elég kretén volt Benőnél, aki amúgy a labdát rúgta el. Matuidivel ezt a magas tempós, rövid passzos témát nem lehet játszani, kétszer annyi idő amíg átvesz egy labdát mint bárki más. Rabiotnak az Sampdoria ellen 1 labdája volt ami nem ment emberhez.
Különösen nem érdekel az egész szuperkupa, de ha már komolyan vesszük (legerősebb kezdő) akkor tényleg toljuk fel a legerősebb kezdőt és ne baszakodjunk De Sciglioval meg Matuidivel...
Felkészülési meccsnek jó volt, a téli szünetben lehet szépen finomra hangolni a játékot.
Szerintem meg pont az ilyen meccseken kellene a brét kicsapni az asztalra, főleg mert 2 hete ugyanígy faszra húztak.

Nyilván úgy ünnepelnek, mert a kezdőjük nem keres annyit mint Ronci egyedül.

A bigott fasz továbbra is bigott fasz, nem képes formációt, stílus váltani, remélem majd bírózik vagy időjárásozik is egy erőset.

Ha nem az indával mennénk a scudettóért tényleg azt kívánnám, hogy bukjuk el csak zavarják el ezt déli senkiházit innen.
Back to top Go down
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:58

Hol a spiritio
Kb roni akart valamit egyedul
A vegen a kis pippo orjongese na ezert erdemes focit nezni
Majd a lyon ellen is “hangolunk” es beleszarunk
Mer a bl dontore gyurunk
Rakas szar lett az asztalra teve
Megint
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:56

A Laziosok úgy ünnepeltek mintha 3 BLt nyertek volna egyszerre. Sok mást nyilván nem fognak nyerni a következő 10 évben, szóval érthető, az biztos hogy ők akarták ezt jobban. A bíró elég kretén volt Benőnél, aki amúgy a labdát rúgta el. Matuidivel ezt a magas tempós, rövid passzos témát nem lehet játszani, kétszer annyi idő amíg átvesz egy labdát mint bárki más. Rabiotnak az Sampdoria ellen 1 labdája volt ami nem ment emberhez.
Különösen nem érdekel az egész szuperkupa, de ha már komolyan vesszük (legerősebb kezdő) akkor tényleg toljuk fel a legerősebb kezdőt és ne baszakodjunk De Sciglioval meg Matuidivel...
Felkészülési meccsnek jó volt, a téli szünetben lehet szépen finomra hangolni a játékot.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:52

Remélem nedvedke pirosra tapsolta a tenyerét, hogy végre nem a nézhetetlen Allegris foci van.

Sarri önmaga paródiája, rövid passzos, technikás focit akar és beteszi a kezdőbe DS meg Matyit....

Remzy tényleg fantasztikus igazolás, vagy sérült vagy szar.

Két hét alatt kétszer ugyanúgy befutni tátott szájjal a faszerdőbe a liga lúzercsapata ellen nem kis bravúr...
Back to top Go down
zetterberg40
Sarri maga
zetterberg40

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:47

Még két forduló, és a bajnokságban is beelőznek.

Semmilyen ez a csapat, pedig eltelt 4 hónap a szezonból.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:43

2 hét alatt ugyanazt beszopni 2x. Allegrinel nem volt ez szokás.
Back to top Go down
Joe111
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime2019-12-22, 19:37

Dybala hova lett
Remzy mit muvel
A csapat hova lett

Roni legalabb hajt
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1   Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1 I_icon_minitime

Back to top Go down

Juventus - Lazio Szuperkupa 2019.12.22 17:45 Sport1
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next