Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Sérültek, hiányzók

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AuthorMessage
Malloy
Gyúró
Gyúró

Sérültek, hiányzók - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-09, 11:55

@Krisz wrote:

Pjancsi nélkül is fel tudunk tenni 3 kpt ahol egyik se Can.

Ami a BLt illeti felőlem kisRonaldo csapatával is mehetünk a Wolfsburg ellen - ez az előnye, ha be van biztosítva a csoportelsőség.
A Bl-ben most tilos játszania Bonuccinak, Alex Sandronak, De Ligtnek, Pjanicnak, Ronaldonak. Pihenniük kell!!! Legjobb lenne a női csapatot elküleni! Very Happy

Ami az Udine meccset illeti: 

Pjanic suspended
Cuadrado suspended
Bentancur injured
Rabiot injured
Khedira injured
Costa injured
Ramsey injured

Ebből minimum 5-nek kezdőnek kellene lennie. Szép teljesítmény így decemberre...
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-09, 11:33

@CsT wrote:

Pjancsi nem lesz az Udine ellen. Wink

Az U23-at meg hagyjuk, pont tegnap néztem rá a tabellára megint közelebb állnak a kieséshez mint a feljutáshoz. Sad Az egy halott project szerintem ebben a formában.

Pjancsi nélkül is fel tudunk tenni 3 kpt ahol egyik se Can.

Ami a BLt illeti felőlem kisRonaldo csapatával is mehetünk a Wolfsburg ellen - ez az előnye, ha be van biztosítva a csoportelsőség.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-09, 11:25

@Krisz wrote:

A Schalke ellen kitehetjük az U23at is, semmit nem számít, legalább kibaszunk az Atleticoval ha nem nyernek a Loki ellen.
Az Udinese ellen meg mehet a Pjanic, Matuidi, Rabiot/Ramsey, ketten együtt csak bírnak 90 percet. Bernátot is előbb raknám mezzalaba (ahol amúgy Allegrinél nem volt rossz, csilliószor jobb volt mint most trequartistaban) mint Cant.
Pjancsi nem lesz az Udine ellen. Wink

Az U23-at meg hagyjuk, pont tegnap néztem rá a tabellára megint közelebb állnak a kieséshez mint a feljutáshoz. Sad Az egy halott project szerintem ebben a formában.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-09, 11:09

@CsT wrote:

Csak ugye a Schalke ellen Can nem lesz, a bajnokin  meg Pjancsi + Rabbi sérülésből jön, Ramsey meg kérdőjel, sőt még Puli is eltiltott lesz akit esetleg be lehetne oda dobni vészmegoldásként.

A Schalke ellen kitehetjük az U23at is, semmit nem számít, legalább kibaszunk az Atleticoval ha nem nyernek a Loki ellen.
Az Udinese ellen meg mehet a Pjanic, Matuidi, Rabiot/Ramsey, ketten együtt csak bírnak 90 percet. Bernátot is előbb raknám mezzalaba (ahol amúgy Allegrinél nem volt rossz, csilliószor jobb volt mint most trequartistaban) mint Cant.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-09, 09:29

@Krisz wrote:

Szalag húzódás, az azért nem olyan egyszerű téma. Hatalmas szopóálarc lenne ha ő kiesne. Én az ilyen balfasz csapatok ellen mint amik most jönnek egyáltalán nem erőltetném. Baszassuk Rabiotval majd 60. perc 3-0nál jöjjön Can birkózni.
Csak ugye a Schalke ellen Can nem lesz, a bajnokin  meg Pjancsi + Rabbi sérülésből jön, Ramsey meg kérdőjel, sőt még Puli is eltiltott lesz akit esetleg be lehetne oda dobni vészmegoldásként.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-08, 18:37

@Petike007 wrote:
Benkúr sérülése nem súlyos, így egy hét múlva elméletileg már pályán lehet.
Szalag húzódás, az azért nem olyan egyszerű téma. Hatalmas szopóálarc lenne ha ő kiesne. Én az ilyen balfasz csapatok ellen mint amik most jönnek egyáltalán nem erőltetném. Baszassuk Rabiotval majd 60. perc 3-0nál jöjjön Can birkózni.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-08, 18:30

Benkúr sérülése nem súlyos, így egy hét múlva elméletileg már pályán lehet.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 22:49

@Krisz wrote:

Én azt remélem, hogy úgy fizetünk ezeknek euro milliokat hogy a szerződés megszabja, hogy X meccsre rendelkezésre kell állniuk. Ramsey kb dísznek van.
ha jól emlékszem  monkey  is első szezonjában egyfolytában maródi volt, aztán mekkora nagy  monkey  lett belőle?

Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 18:30

@Malloy wrote:
Következő nyarat meg a 300.000.000 tőkeemelést arra kellene használni, hogy kiszórjuk a sok használhatatlan szart (Ramsey, Costa, Khedira, Matuidi, DS, Can, Rugani) és hozni ezek helyett a RENDSZERBE ILLŐ és használható játékosokat. Vicc ami itt folyik komolyan.

Én azt remélem, hogy úgy fizetünk ezeknek euro milliokat hogy a szerződés megszabja, hogy X meccsre rendelkezésre kell állniuk. Ramsey kb dísznek van.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 16:59

Következő nyarat meg a 300.000.000 tőkeemelést arra kellene használni, hogy kiszórjuk a sok használhatatlan szart (Ramsey, Costa, Khedira, Matuidi, DS, Can, Rugani) és hozni ezek helyett a RENDSZERBE ILLŐ és használható játékosokat. Vicc ami itt folyik komolyan.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 16:15

@CsT wrote:
Ramsey izomsérülést szenvedett a mai edzésen...

Nem tudom, hogy elbírja-e ez a csapat, hogy Ramsey és Costa párhuzamosan legyen sérült egész szezonban. Szerintem nem.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 16:13

Komolytalan
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-05, 15:13

Ramsey izomsérülést szenvedett a mai edzésen...
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-04, 20:47

3 hónap. Ha ezt nem tudja kihasználni Rabiot/CAN akkor menjenek a picsába mostmár tényleg.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-12-03, 19:18

Khedira térdműtét - ugyanannak a cuccnak tűnik, mint Barella. Rabiot felkészül!
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 21:48

@CsT wrote:

Jah, minden Koszta sérült. Douglas, Diego de még Zappacosta is Very Happy
Giorgo Chiellocosta viszont már alakul  alien

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 19:04

@Malloy wrote:
Mindkettő sérült. A sajátunkat lehet el kéne adni nyáron.
Semmi értelme fizetni. Nem tud lejátszani 2 meccset egymás után.
Idén egyáltalán játszott már le egész meccset?
Jah, minden Koszta sérült. Douglas, Diego de még Zappacosta is Very Happy
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 16:43

Mindkettő sérült. A sajátunkat lehet el kéne adni nyáron.
Semmi értelme fizetni. Nem tud lejátszani 2 meccset egymás után.
Idén egyáltalán játszott már le egész meccset?
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 16:27

@CsT wrote:

Koszta is sérült ha jól tudom.

Melyik Kosztáról beszélünk? 😂
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 15:57

@Krisz wrote:
Koszta 2 hét, Bernát és Lájti játéka az Atletico ellen még kérdéses... mondjuk nem bánnám, ha Ramzival kezdenénk és egy Costa - Demiral párharcot megnéznék 😎😏
Koszta is sérült ha jól tudom.
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-24, 14:44

Koszta 2 hét, Bernát és Lájti játéka az Atletico ellen még kérdéses... mondjuk nem bánnám, ha Ramzival kezdenénk és egy Costa - Demiral párharcot megnéznék 😎😏
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-22, 23:45

wub

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-21, 13:24

@Malloy wrote:
Rabiot is megsérült természetesen, pont mikor végre lenne lehetősége folyamatosan játszani Matuidi sérülése miatt. Pjanic és Sandro is megsérült természetesen a válogatott szünet alatt. Szerintem készülhetünk a szezon első zakójára Bergamoban a hétvégén.
Amíg Kebab nem sérült, nincs mitől tartanunk.
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-21, 09:36

Achtung: szombat du. 3 óra

Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-21, 08:55

Rabiot is megsérült természetesen, pont mikor végre lenne lehetősége folyamatosan játszani Matuidi sérülése miatt. Pjanic és Sandro is megsérült természetesen a válogatott szünet alatt. Szerintem készülhetünk a szezon első zakójára Bergamoban a hétvégén.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-17, 08:07

Pjanic: "It doesn't look serious, I think I came off in time. "
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-15, 22:38

Na ki sérült meg a Bosnyák válogatottban? Sad
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-15, 09:11

@Krisz wrote:
Ronci:
https://www.whoscored.com/Articles/P9g3geF7HU2_J8v2p2Gudw/Show/Is-there-substance-to-Fabio-Capellos-stunning-outburst-on-Cristiano-Ronaldo

Én is ebben látom Ronci kínját. Sebességben már nem a régi, Olaszországban amúgy is kevesebb tere van és a védők is kevésbé fogyatékosak. Gólszerzésben viszont továbbra is kb a világ legjobbja, át kéne alakítani a játékát, hogy ne szélről indulva kelljen védőket megverve gólt lőnie, hanem hogy középen kapja a labdát és lőjjön. 

Az hogy a litvánoknak lő 2 csilliárd gólt, nekem semmit nem számít.
Elvileg 4-3-1-2-ben alapjáraton már beljebb kellene kerülnie mint a 4-3-3-ban viszont a malac és Dibcsi is középre való. A portugálok mostanában 4-4-2-őt nyomnak, talán az áll neki a legjobban, de ahhoz meg a keretünk alkalmatlan. Mondjuk gondolkodjon rajta Sarri, ő kap érte érte pénzt! Very Happy
Back to top Go down
Krisz
Sarri maga

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-15, 07:48

Ronci:
https://www.whoscored.com/Articles/P9g3geF7HU2_J8v2p2Gudw/Show/Is-there-substance-to-Fabio-Capellos-stunning-outburst-on-Cristiano-Ronaldo

Én is ebben látom Ronci kínját. Sebességben már nem a régi, Olaszországban amúgy is kevesebb tere van és a védők is kevésbé fogyatékosak. Gólszerzésben viszont továbbra is kb a világ legjobbja, át kéne alakítani a játékát, hogy ne szélről indulva kelljen védőket megverve gólt lőnie, hanem hogy középen kapja a labdát és lőjjön. 

Az hogy a litvánoknak lő 2 csilliárd gólt, nekem semmit nem számít.
Back to top Go down
_DREAM_
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
_DREAM_

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-14, 23:39

Ronci is baromira sérült lehetett ha szórt most egy hármast.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime2019-11-13, 07:11

@Téjlor89 wrote:

Sandro tehermentesítésére tényleg teljesen jó lenne, bár a gyengébb csapatok ellen De Sciglio meg Danilo is bele kellene férjen.

Viszont szerintem ő olyan játékos, aki csak akkor tud hasznos lenni, ha nincs nálunk a labda. Visszaálló kiscsapatok ellen, ahol egy felálló védelmet kéne segítsen megbontani, teljesen homály.

Nem örülök a sérülésének és egyáltalán nem tartom haszontalan játékosnak, de engem is nagyon érdekel, hogy most Rabiot mit mutat. 

Egy borda törés mennyi idő alatt gyógyul meg egyébként? Smile
Nekem egyszer volt repedésem, gecire fájnak az olyan dolgok mint a köhögés,nevetés Very Happy Úgy emlékszem 3-4 hétig szenvedtem vele, persze őt nyilván telenyomják majd szteroiddal de ha tippelnem kellene 1 hónap tuti lesz.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down

Sérültek, hiányzók
Back to top 
Page 2 of 19Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next