Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Admin

Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Parma - Juventus 2013.01.13. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parma - Juventus 2013.01.13.   Parma - Juventus 2013.01.13. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-10, 13:29

De Marco fújja a meccset. Eddig 12x vezetett a Juventusnak, 6-2-4 a mérleg. Két játékosunkat állította ki, az ellenfelekből egyet; két tizit fújt ellenünk, nekünk egyet. A Conte-csapatnak a következőket vezette:
16/10/2011 Chievo Verona - Juventus 0 - 0
25/03/2012 Juventus - Ellenség 2 - 0
09/12/2012 Palermo - Juventus 0 - 1

+ ő fújta a Q-lábtörős, Melo-kiállítós, Parma elleni, 2011. januári hazait. affraid flower
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch

Age : 46

TémanyitásTárgy: Parma - Juventus 2013.01.13.   Parma - Juventus 2013.01.13. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-10, 10:05

A Parma otthon elég erős, idén még veretlenek a Tardiniben, 3 döntetlen mellett ütöttek mindenkit, és csak 7 gólt kaptak a 9 hazai meccsen. Mondjuk idegenben meg a Juve a liga legjobb csapata, beszarni nyilván nem kell, de nagyobb hiba lenne lekezelni őket, mint amit a Samp ellen műveltünk a második félidőben.

Nálunk állítólag Conte - egyetlen logikus lépésként - beteszi Cacerest a védelembe. RWB Forrest lesz, másik oldalon még gondolkodik Peluso, Isla és DC között. Gio-Q csatárpár a leginkább valószínű, Vuc nem 100%-os, padon kezd (majd bejön, és megnyeri a meccset). Vidal, Pirlo nyilván az első perctől pályán lesznek, középen Marcsi helye a bizonytalan. Szerintem be lehetne dobni Giaccherinit, kifejezetten jól nyomta a kupameccsen. Ha nem megy neki, legfeljebb bejön Pogba vagy Marrone.

» Juventus - Parma, 2019.02.02. 20:30 Digi1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-