Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bejutottunk!

Go down 
+12
Krisz
tjunior
Malloy
virracocha
fktgbr
zetterberg40
LeRoi10
bombahoppa
laac
CsT
vektra
DartagnanX
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-10, 23:42

Azon gondolkodám reggel, hogy Agnelli húzott egy nagyot, mert a hírekben a Madriddal és a Barcelonával együtt emlegetik a Juventust. 

Egyfajta Triumvirátus. lol!

Andrea Perezi magasságokba emelkedett. Edzőt is évente cserélünk.

CsT and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-09, 20:19

Platini: „Amit Aleksander Čeferin nem ért meg, hogy a Juventus és az Agnelli család a jövőben is létezni fog, míg Aleksander Čeferin nevét egyszerűen elfelejtik.”

CsT and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-09, 19:43

https://twitter.com/theMadridZone/status/1402659525778358275

Hangos HAHAHA

Szerk:
- If UEFA didn't suspend the sanctions against Real Madrid, Barcelona and Juventus, UEFA president Ceferin would have been ARRESTED. 
- This is because UEFA received an official Swiss court order telling them to immediately suspend the sanctions.
- The suspension of sanctions will only apply to Real Madrid, FC Barcelona and Juventus. The 9 clubs that publically left the Super League will still have to give away 5% of their European revenue to UEFA as a punishment.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-01, 15:44

DartagnanX írta:


Ne butáskodj, hát annyi pontot nem lehet szerezni!!!! 66 pont a maximum!!!!!!
Nade, ha csak az első három helyet szerzik meg 100%-os mérleggel, akkor az máris 198 pont.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-01, 15:10

Női focira? Én leültem megnézni a női BL döntőt, a 32. másodpercben olyan öngólt rúgott a Chelsea, hogy az egyik játékosuk sípcsonton rúgta a másikat a labdával ami a kapus fölött a hálóba hullott. Very Happy

Inkább égessük el azt a pénzt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-01, 14:56

fktgbr írta:
Azt mondja a Cseferin, hogy a szuperliga hármas fenyegeti és megfélemlíti az hÜlyEFÁt. Egész megsajnáltam..
Meg hogy túl sok pénze van a szuperligás csapatoknak, amit szerinte inkább a női focira kellene költeniük.. hát akkor jövőre hány ponttal nyerné a bajnokságot a női Juve zsinórban ötödjére, kétszázzal?

Ne butáskodj, hát annyi pontot nem lehet szerezni!!!! 66 pont a maximum!!!!!!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-06-01, 09:48

Azt mondja a Cseferin, hogy a szuperliga hármas fenyegeti és megfélemlíti az hÜlyEFÁt. Egész megsajnáltam..
Meg hogy túl sok pénze van a szuperligás csapatoknak, amit szerinte inkább a női focira kellene költeniük.. hát akkor jövőre hány ponttal nyerné a bajnokságot a női Juve zsinórban ötödjére, kétszázzal?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-31, 14:53

Malloy írta:
A JP Morgan megerősítette, hogy a super liga még mindig él! Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.

Illetve hivatalosan senki sem távozott a csapatok közül. Aki ezt megteszi, az egyes hírek szerint 300 milliós büntetést fizet.

Hogy lapíthatnak a "kilépő" klubok, bízva abban, hogy a 3 "renegát" is beadja a kulcsot, és akkor senkinek sem kell fizetnie.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-31, 11:36

Di Marzio: A madridi bíróság döntésére hivatkozva a Szuperliga beperelte az Európai Bíróságnál az UEFA és a FIFA szervezetét a versenyjogi törvények megsértése miatt.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-31, 08:13

CsT írta:

Ha a kötbérek szétosztásából több jön be mint a BL-ből, akkor nem bánom ha egy évre kizár minket Cseferin. Very Happy
Igen! 2,7 Mrd háromfelé osztva.... pár évnyi BL győzelmet pótolna! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-31, 07:50

Malloy írta:
A JP Morgan megerősítette, hogy a super liga még mindig él! Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.

Illetve hivatalosan senki sem távozott a csapatok közül. Aki ezt megteszi, az egyes hírek szerint 300 milliós büntetést fizet.
Ha a kötbérek szétosztásából több jön be mint a BL-ből, akkor nem bánom ha egy évre kizár minket Cseferin. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-31, 07:05

A JP Morgan megerősítette, hogy a super liga még mindig él! Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ennek a vége.

Illetve hivatalosan senki sem távozott a csapatok közül. Aki ezt megteszi, az egyes hírek szerint 300 milliós büntetést fizet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-08, 12:35

https://www.juventus.com/en/news/articles/statement-from-barcelona-juve-and-real?fbclid=IwAR2FvuvLlaHjL9H7H_HEzE3v64h7ger1or24jgWbj65kblclDmnILdojXM4
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-08, 06:34

bombahoppa írta:
Nem meglepő, de ....  affraid

https://mandiner.hu/cikk/20210507_az_uefa_harom_klub_ellen_fegyelmi_eljarast_indit_a_szuperliga_kapcsan

Csak jogilag milyen alapon?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-07, 22:07

Nem meglepő, de ....  affraid

https://mandiner.hu/cikk/20210507_az_uefa_harom_klub_ellen_fegyelmi_eljarast_indit_a_szuperliga_kapcsan

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-06, 12:33

Megfordítottam normálisra ezt a topikot is, hogy ne kelljen a végére görgetni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Krisz, virracocha and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-06, 12:32

Petike007 írta:
virracocha írta:
A Lega változtat a Coppa Italia lebonyolításán. A következő idénytől csak a Serie A és B csapatai vesznek részt a kupaküzdelmekben. Az indok? A sorozat értékének növelése, és hogy már az elejétől a TV nézők számára is fogyasztható meccsek legyenek.
Én továbbra sem örülnék egy szuperligának, de ez már a képmutatás csúcsa, amit a nemzetközi és egyes nemzeti szövetségek, szervezetek művelnek.

Az Angolok a szurkolók miatt léptek vissza. Most fura, de két angol csapat van a BL döntőben.

Mondjuk a Real egy percig sem érdemelt döntőbe jutást.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

virracocha likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-06, 11:11

virracocha írta:
A Lega változtat a Coppa Italia lebonyolításán. A következő idénytől csak a Serie A és B csapatai vesznek részt a kupaküzdelmekben. Az indok? A sorozat értékének növelése, és hogy már az elejétől a TV nézők számára is fogyasztható meccsek legyenek.
Én továbbra sem örülnék egy szuperligának, de ez már a képmutatás csúcsa, amit a nemzetközi és egyes nemzeti szövetségek, szervezetek művelnek.
Ezen jót röhögtem amikor olvastam. 
Azt mi döntjük el melyik szuperliga jó, a miénk. A tiétek meg rossz de annyira hogy ki is zárunk ha elindítjátok.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-06, 09:49

virracocha írta:
A Lega változtat a Coppa Italia lebonyolításán. A következő idénytől csak a Serie A és B csapatai vesznek részt a kupaküzdelmekben. Az indok? A sorozat értékének növelése, és hogy már az elejétől a TV nézők számára is fogyasztható meccsek legyenek.
Én továbbra sem örülnék egy szuperligának, de ez már a képmutatás csúcsa, amit a nemzetközi és egyes nemzeti szövetségek, szervezetek művelnek.

Az Angolok a szurkolók miatt léptek vissza. Most fura, de két angol csapat van a BL döntőben.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-06, 09:42

A Lega változtat a Coppa Italia lebonyolításán. A következő idénytől csak a Serie A és B csapatai vesznek részt a kupaküzdelmekben. Az indok? A sorozat értékének növelése, és hogy már az elejétől a TV nézők számára is fogyasztható meccsek legyenek.
Én továbbra sem örülnék egy szuperligának, de ez már a képmutatás csúcsa, amit a nemzetközi és egyes nemzeti szövetségek, szervezetek művelnek.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-05-02, 17:26

Nagy a csend. 

Viszont a MUFC pályát bevették az ultrák.

  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-24, 19:29

Krisz írta:
Úgy látom a közhangulat átcsapott #ceferinoutba
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

Bejutottunk! - Page 2 177791154_3898441053524402_9180040150301480195_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Hh2knwQDNUkAX_RMUWl&_nc_ht=scontent-vie1-1

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-24, 19:06

Úgy látom a közhangulat átcsapott #ceferinoutba
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-23, 22:23

Bejutottunk! - Page 2 Fb_img40

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-23, 14:20

tjunior írta:
https://www.youtube.com/watch?v=qNz32kA05ok
Szaniszló Csaba korrekt összefoglalója.

Valóban remek podcast, ugyanakkor kicsit UEFA szájízű (egy Roma drukkertől nem is csoda). Azt nagyon adom, hogy ilyen kidolgozatlanul bukásra volt ítélve és korai volt előállni vele, de gondolom igaz az a pletyka, hogy Laportanak eljárt a pofája, Ceferin megtudta hogy mi készül és igazából nem volt választás, ha nem akarták a dolgot 5-10 évre megint eltemetni. Ez a mostani helyzet megint egy szopás, sőt még rosszabb, mintha nem csináltak volna semmit, viszont egy katalizátor lehet valós változásokra.
Ami miatt faszkorbácsot utalnék ki Csabának, az az, hogy a leghányadékabb pöchendi Guardioval példálózott, aki "ellenezte ezt a kartellt és ésszerű gazdálkodást szajkózott", ugyanez a kopasz tufa paraszt nyilatkozott olyat nem is rég, hogy habzsi dőzsi környezetben élvezi, hogy minden nyáron elverhet százmilliókat a mercaton (és ne nyerjen semmit). Pont ezeknek a sutyerák múlt nélküli olajkluboknak köszönhető a mostani helyzet, ők verték fel az árakat, mi meg akik már a 90es években is ésszerűen gazdálkodtunk gyakorlatilag nem volt más választásunk. Az FFP említése meg ugyanilyen vérciki, Al Kelaifi Vice-Chairman kinevezése a Mbappe-Neymar könyvhamisítás után meg főleg méltatlan (de beleillik a sorba az UEFAnál). A Bayernt ide sorolni megint faszság (mikor a Dortmund volt a leánycsapatuk évtizedekig), amúgy meg mi is abban a modellben működnénk a calciopoli nélkül.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-23, 13:10

https://www.youtube.com/watch?v=qNz32kA05ok
Szaniszló Csaba korrekt összefoglalója.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-23, 12:26

tjunior írta:

Amennyire én érzekelem, az első hisztiroham meg cirkusz után azért kezd derengeni pár embernek. A szuperliga ebben a formában hülyeség, de legalább valaki csináltak valamit. A szemek felnyílását az is elősegítheti, hogy hirtelen az uefa előrántott a seggéből pár milliárdot. A PSG tulaja váltja Agnellit, hmmm fincsi. Na meg Ceferinnek ezek a nyialtkozata, hogy van aki közel ülhet hozzá meg van aki nem, a bűnösöket meg fogják büntetni meg kérjenek bocsánatot. Miért kérjenek bocsánatot? Milyen jogalapon akarnak szankcionálni a szuperliga miatt bárkit is? Ceferin nyilatkozata olyan mint egy maffiafőnök szövege nem egy állítólag felelős sportvezető megnyilvánulása.

Ceferin pontosan tudja, hogy egyedül a public perception ami számít és mivel a fél egybites világ még ott tart, hogy bajnokságokból akart kilépni a 12 csapat addig kb bármit megtehet. Viszont szerintem az ESL (és a Juve) PR részlege elkezdte indirekt mosdatni Agnellit (ezt érezte CsT kolléga is), meg más perspektívába helyezni az ESLt és az UEFAt. Azt kell nyomatni, hogy #1 egy jobb BLt akarunk #2 többet tudunk a csapatra költeni meg a szurkolókra.
Egy disruption áldozatokkal meg hullámvölgyekkel jár, ennek is idő kell még ha győzünk is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-23, 09:32

CsT írta:
Az az igazság, hogy minél több véleményt elolvasok a szuperligával kapcsolatban annál inkább Agnelli mellé állok. Nyilván vele most nehezebb dolgunk lesz, de egy dologban biztos vagyok, nem találnánk olyan embert akit többet, jobban dolgozna a Juventusért. Nekem egy kicsit olyan mint Moggi, aki miatt kizártak, de nekem mindig a zseniális igazolásai és húzásai maradnak meg. Forza Andrea! Ami még reménnyel tölt el, hogy Perez mellette áll és ez a két ember azért letette a névjegyét az elmúlt 10 évben a foci világában.
Amennyire én érzekelem, az első hisztiroham meg cirkusz után azért kezd derengeni pár embernek. A szuperliga ebben a formában hülyeség, de legalább valaki csináltak valamit. A szemek felnyílását az is elősegítheti, hogy hirtelen az uefa előrántott a seggéből pár milliárdot. A PSG tulaja váltja Agnellit, hmmm fincsi. Na meg Ceferinnek ezek a nyialtkozata, hogy van aki közel ülhet hozzá meg van aki nem, a bűnösöket meg fogják büntetni meg kérjenek bocsánatot. Miért kérjenek bocsánatot? Milyen jogalapon akarnak szankcionálni a szuperliga miatt bárkit is? Ceferin nyilatkozata olyan mint egy maffiafőnök szövege nem egy állítólag felelős sportvezető megnyilvánulása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-22, 22:01

Az az igazság, hogy minél több véleményt elolvasok a szuperligával kapcsolatban annál inkább Agnelli mellé állok. Nyilván vele most nehezebb dolgunk lesz, de egy dologban biztos vagyok, nem találnánk olyan embert akit többet, jobban dolgozna a Juventusért. Nekem egy kicsit olyan mint Moggi, aki miatt kizártak, de nekem mindig a zseniális igazolásai és húzásai maradnak meg. Forza Andrea! Ami még reménnyel tölt el, hogy Perez mellette áll és ez a két ember azért letette a névjegyét az elmúlt 10 évben a foci világában.

Krisz, Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-22, 17:42

Petike007 írta:


Touche. Ha aláírtak egy szerződést amiben vállaltak valamit akkor biza fizetni kell
Jaja, várjuk a dokumentációperpatvart. study

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime2021-04-22, 15:36

CsT írta:

Perez szerint még senki nem lépett ki a szuperligából, majd akkor ha kifizették az ezért járó büntetést! Smile

Touche. Ha aláírtak egy szerződést amiben vállaltak valamit akkor biza fizetni kell
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bejutottunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bejutottunk!
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: The Super League-
Ugrás: