Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bejutottunk!

Go down 
+12
Krisz
tjunior
Malloy
virracocha
fktgbr
zetterberg40
LeRoi10
bombahoppa
laac
CsT
vektra
DartagnanX
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2122
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-22, 15:36

CsT írta:

Perez szerint még senki nem lépett ki a szuperligából, majd akkor ha kifizették az ezért járó büntetést! Smile

Touche. Ha aláírtak egy szerződést amiben vállaltak valamit akkor biza fizetni kell
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-22, 15:25

Közben az UEFA annyira hálás az angol kluboknak a super liga elárulásáért, hogy a Wembleybe akar vinni több EB meccset is viszonzásul. Egyre többször érzem azt, hogy ez a világ megérett a pusztulásra. Az emberi értékek szart sem érnek már. confused
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-22, 10:57

DartagnanX írta:


Igen, erről senki sem beszél...

Illetve, hogy az angolok (meg a "jók, akik időben kiléptek") állítólag kaptak kenőpénzt!
Perez szerint még senki nem lépett ki a szuperligából, majd akkor ha kifizették az ezért járó büntetést! Smile
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-22, 10:15

bombahoppa írta:
Egy aprócska, kicsi, iciripiciri kérdés még maradt. Az UEFA ugye rálicitált a Szuperligára. Eddig a a győztes kapott 100 milla zsozsót, szétosztottak mondjuk mindenkinek 600-700 milla zsozsót. Legyen 1 Millár.  Ezt most kiplusszolták cirka 7 Millár zsozsóval. Illetve kicsit többel. Ez húsz év alatt 150 Millár zsé. Ez hol van? Akárhogy nézelődök, nem találom a konyhafiókban.

Ha eddig is megvolt ez a lóvé, akkor én a klubok helyében nagyon mérges lennék, hogy meg voltam lopva.

Igen, erről senki sem beszél...

Illetve, hogy az angolok (meg a "jók, akik időben kiléptek") állítólag kaptak kenőpénzt!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 20:57

Bejutottunk! - Page 3 542ab810

Na jó. Ez tényleg vicces 😀

virracocha, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 20:01

Bejutottunk! - Page 3 176854942_300833224744624_416999325690236908_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_zNb8L6w62QAX8GTork&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 19:08

Egy aprócska, kicsi, iciripiciri kérdés még maradt. Az UEFA ugye rálicitált a Szuperligára. Eddig a a győztes kapott 100 milla zsozsót, szétosztottak mondjuk mindenkinek 600-700 milla zsozsót. Legyen 1 Millár.  Ezt most kiplusszolták cirka 7 Millár zsozsóval. Illetve kicsit többel. Ez húsz év alatt 150 Millár zsé. Ez hol van? Akárhogy nézelődök, nem találom a konyhafiókban.

Ha eddig is megvolt ez a lóvé, akkor én a klubok helyében nagyon mérges lennék, hogy meg voltam lopva.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 15:28

Krisz írta:
Én vagyok csak béna vagy valami külön topic setting ennél, hogy dátum szerint növekvő sorrendben vannak a kommentek?
Így van. Fordítva van a sorrend
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 15:27

Krisz írta:
Én vagyok csak béna vagy valami külön topic setting ennél, hogy dátum szerint növekvő sorrendben vannak a kommentek?
Nekem is így van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 15:07

Én vagyok csak béna vagy valami külön topic setting ennél, hogy dátum szerint növekvő sorrendben vannak a kommentek?

virracocha, CsT, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 14:56

fktgbr írta:
Azért nyugtassatok meg: jól számolok, hogy a legjobb 4 közé még bejutottunk?
Ha minden igaz, akkor a dobogó is megvan. Wink
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 13:51

Azért nyugtassatok meg: jól számolok, hogy a legjobb 4 közé még bejutottunk?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 13:44

tjunior írta:

Ház nem tudom, amikor egy újságíró, még nem is a leghülyébb ilyen cikket összehoz
https://foci.444.hu/2021/04/21/olyan-ritkan-gyoz-a-jo-a-szivtelen-kapzsisag-felett-hogy-ma-focimezben-dolgozom
akkor mit lehet várni az egyszeri szurkolótól?

Nyilván, egyszerűbb és népszerűbb Agnellit pocskondiázni, a kampányt nekünk kell irányítani, nem pedig azt várni, hogy valaki kedvezőt ír rólunk úgy, hogy a csőcselék is megérti.

Ez ugyanaz a kotta, mint amikor a Keresztapában Don Corleonet legyilkolják, meggyengül a család, elindul a háború, Michaelt arcon basszák és jön a következő lépés. 
Most nekünk ez egy ellentmondásos lépés lesz és egy viszonylag hosszabb, nehéz út hogy lezongorázzuk a harcot (mint ahogy Mike arcon lőtte a rendőrfőnököt és Solozzot, aztán Szicíliában kellett dekkolnia a háború alatt). 

Szóval szerintem fel kell vállalni Agnellivel az élen ezt, de rendesen megtervezve az egészet (Corleone módon). A következő lépés itt egy PR kampány - tulajdonképpen nem kell itt feltétlenül az UEFAt kicsinálni, el lehet érni a megfelelő változtatásokat a jelenlegi keretrendszerben is. A PR a kulcs.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 13:13

Ezek után ebből már arcvesztés nélkül jól nem lehet kimászni.

***

According to Sportmediaset, Alessandro Nasi is the leading candidate to replace Agnelli as Juventus’ Chairman should he leave the club.


Nasi is Elkann and Agnelli's cousin and is serving as Comau’s Chairman and Exor’s vice president.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 13:09

Krisz írta:


Ez persze jogos, de felteszek egy hülye kérdést: nem lehet kijátszani a victim cardot, mint a milánói hordák és ADL vagy egy évtizede már Italiaban?

Ha valami kétes ítéletet, szabályozást, stb kapunk, mehet majd hogy "az UEFA most minket büntet az ESL puccs miatt" blablabla. Emellett PR szempontból simán lehetne készíteni egy populista kampányt az UEFA ellen, hogy "mi (focicsapatok) hozzuk be a pénzt, az UEFA meg zsebrerakja, a járvány alatt meg semmit nem segített. hogy igazoljunk sztárokat, hogy fizessük a sztárjátékosokat, [...] hogy legyen ingyen jegy ingyen sörrel ha nem osztja el igazságosan a profitot a köcsög UEFA?"
A másik dolog szerintem, meg hogy sokkal gennyesebb kihátrálni román módon, mint hogy Agnelli forradalmat vezetett. Ő lehet a mi Leninünk ebben a szituban, a lényeg, hogy az üzenet ék egyszerűségű és számoktól mentes legyen, érzelmekkel átitatva, hogy a kétbites agykapacitású szurkolói tömegek is megértsék. Itt amúgy még Lapo bevonása se lenne hülyeség, neki lehet a karizmája is hatásosabb.
Ház nem tudom, amikor egy újságíró, még nem is a leghülyébb ilyen cikket összehoz
https://foci.444.hu/2021/04/21/olyan-ritkan-gyoz-a-jo-a-szivtelen-kapzsisag-felett-hogy-ma-focimezben-dolgozom
akkor mit lehet várni az egyszeri szurkolótól?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 12:33

Krisz írta:


Ez persze jogos, de felteszek egy hülye kérdést: nem lehet kijátszani a victim cardot, mint a milánói hordák és ADL vagy egy évtizede már Italiaban?

Ha valami kétes ítéletet, szabályozást, stb kapunk, mehet majd hogy "az UEFA most minket büntet az ESL puccs miatt" blablabla. Emellett PR szempontból simán lehetne készíteni egy populista kampányt az UEFA ellen, hogy "mi (focicsapatok) hozzuk be a pénzt, az UEFA meg zsebrerakja, a járvány alatt meg semmit nem segített. hogy igazoljunk sztárokat, hogy fizessük a sztárjátékosokat, [...] hogy legyen ingyen jegy ingyen sörrel ha nem osztja el igazságosan a profitot a köcsög UEFA?"
A másik dolog szerintem, meg hogy sokkal gennyesebb kihátrálni román módon, mint hogy Agnelli forradalmat vezetett. Ő lehet a mi Leninünk ebben a szituban, a lényeg, hogy az üzenet ék egyszerűségű és számoktól mentes legyen, érzelmekkel átitatva, hogy a kétbites agykapacitású szurkolói tömegek is megértsék. Itt amúgy még Lapo bevonása se lenne hülyeség, neki lehet a karizmája is hatásosabb.
Szerintem nem, pont azért mert a szurkolók 95%-a egybites, ahogy nekem lejött az elmúlt 2 nap alapján, a 12 csapat szurkolóinál is felemás volt a helyzet, a kimaradók szurkolói viszont 99%-ban a szuperliga ellen voltak, amit néhány (kimaradó) klub még jól meg is lovagolt (tradició, gazdagok játéka, ultrák szembeköpése...stb) dolgokkal, így a korrupt pénznyelő uefa lett a legkisebb fiú aki aztán feleségül vette a hercegnőt, Agnelli és Perez pedig az elbukott közellenség.

Nyilván az angol klubok a legnagyobb cigányok a kihátrálással, de az igazi vesztes Agnelli és ő most annyi ellenséget szerzett, hogy nem állna mellé senki.

Ráadásul ugye minden posztjáról lemondott így már érdekeltségünk se marad az uefánál.

Nagyjából ugyanaz a szitu mint a kizárásunknál, mindenki a felszínt nézi csak és az egybites híreket, ha azóta felmerül a calciopoli mindenkinek a Juve jut eszébe pedig más csapatok is benne voltak, de csak mi maradtunk bundásgecik azóta, más nem. Ezzel ugyanígy lesz, ha felmerül valahol a szuperliga egyből mindenkinek Agnelli neve fog beugrani (és nem a kisunnyogó angol csapatoké, de még nem is Perezé).

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 11:45

tjunior írta:

Az a baj, hogy Agnelli most nagyon mínuszos, nem csak felemésztette a kapcsolati tőkéjének jelentős részét de egy halom ellenséget is szerzett magának, barátot meg egyet sem. Azért Agnelli és Gigli között csak van középút! (Jöjjön Lapo! Színes szezonjaink lennének) A kobrát elnöknek!

Ez persze jogos, de felteszek egy hülye kérdést: nem lehet kijátszani a victim cardot, mint a milánói hordák és ADL vagy egy évtizede már Italiaban?

Ha valami kétes ítéletet, szabályozást, stb kapunk, mehet majd hogy "az UEFA most minket büntet az ESL puccs miatt" blablabla. Emellett PR szempontból simán lehetne készíteni egy populista kampányt az UEFA ellen, hogy "mi (focicsapatok) hozzuk be a pénzt, az UEFA meg zsebrerakja, a járvány alatt meg semmit nem segített. hogy igazoljunk sztárokat, hogy fizessük a sztárjátékosokat, [...] hogy legyen ingyen jegy ingyen sörrel ha nem osztja el igazságosan a profitot a köcsög UEFA?"
A másik dolog szerintem, meg hogy sokkal gennyesebb kihátrálni román módon, mint hogy Agnelli forradalmat vezetett. Ő lehet a mi Leninünk ebben a szituban, a lényeg, hogy az üzenet ék egyszerűségű és számoktól mentes legyen, érzelmekkel átitatva, hogy a kétbites agykapacitású szurkolói tömegek is megértsék. Itt amúgy még Lapo bevonása se lenne hülyeség, neki lehet a karizmája is hatásosabb.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 11:23

tjunior írta:

Poénból írtam. Lapora az anyja nem bízna egy kapanyélnél értékesebb dolgot. Felszívná a felezővonalat.
Vágom, csak beugrott ez a sztori és mivel a Johnny fiú meg nem szereti a focit, az Agnelli családot kilőhetjük.

Szóval az egyik véglet Lapo, a másik ADP, köztük kellene megtalálni az aranyközéputat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 11:13

CsT írta:

Lapo? Aki pár éve megrendezte a saját elrablását :DDD
Poénból írtam. Lapora az anyja nem bízna egy kapanyélnél értékesebb dolgot. Felszívná a felezővonalat.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 10:50

tjunior írta:

Az a baj, hogy Agnelli most nagyon mínuszos, nem csak felemésztette a kapcsolati tőkéjének jelentős részét de egy halom ellenséget is szerzett magának, barátot meg egyet sem. Azért Agnelli és Gigli között csak van középút! (Jöjjön Lapo! Színes szezonjaink lennének) A kobrát elnöknek!
Lapo? Aki pár éve megrendezte a saját elrablását :DDD
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 10:40

virracocha írta:
És mindezek tetejébe az UEFA egyik alelnökének Bonieket választották.
Aki tök véletlenül tegnap még a belépő klubokat ekézte! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 10:32

CsT írta:

Kicsit olyan a szitu mint Maxi menesztésénél, meg lehet érteni ha lecseréljük de az a fontos kérdés, hogy kire...

Ehhez a pozícíóhoz nagyon komplex ember kell, aki ért az üzlethez és a focihoz is, akinek van tekintélye, vannak kapcsolatai és valamilyen szinten kötődik is a klubhoz. Tudunk ilyet találni?

Én jelenleg (még) azon az oldalon állok, hogy egy megtépázott Agnelli is jobb mint egy újabb Gigli féle bohóc.
Az a baj, hogy Agnelli most nagyon mínuszos, nem csak felemésztette a kapcsolati tőkéjének jelentős részét de egy halom ellenséget is szerzett magának, barátot meg egyet sem. Azért Agnelli és Gigli között csak van középút! (Jöjjön Lapo! Színes szezonjaink lennének) A kobrát elnöknek!
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 10:01

És mindezek tetejébe az UEFA egyik alelnökének Bonieket választották.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 09:21

Agnellinek ez valószínűleg, ha nem is az első perctől kezdve, de már nagyon korán a hosszú távú céljai között szerepelt. Gondoljatok vissza, hogy hol tartott 10 éve a klub, és most bebetonozott helye lett volna a mézesbödön mellett. Az üzleti alapú gondolkodását és a jövőbeli trendeknek való megfelelést jelzi az új címer, CR, látványos foci, stb. Ő egy innovatív, haladó szellemiségű menedzser, ebbe viszont beletört a bicskája.
Sajnos ezek után nincs maradása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 09:17

tjunior írta:

Ez az Agnelli nem az az Agnelli akinek a vezetésével kijöttünk a posványból. Cardiff után eltört benne valami. Az utóbbi 3 napban meg lenullázta az emberi és üzleti kapcsolatainak jelentős részét, a tegnapi nyilatkozatai is rettenető kínos. Ha marad az élen a csapat megszívja.
Kicsit olyan a szitu mint Maxi menesztésénél, meg lehet érteni ha lecseréljük de az a fontos kérdés, hogy kire...

Ehhez a pozícíóhoz nagyon komplex ember kell, aki ért az üzlethez és a focihoz is, akinek van tekintélye, vannak kapcsolatai és valamilyen szinten kötődik is a klubhoz. Tudunk ilyet találni?

Én jelenleg (még) azon az oldalon állok, hogy egy megtépázott Agnelli is jobb mint egy újabb Gigli féle bohóc.

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 09:06

virracocha írta:


Háát, szerintem ezt Perez sem fogja könnyen lesöpörni a válláról. Majd meglátjuk kap-e a Real olyan bíráskodást a Chelsea ellen, mint korábban. Az összes vezető szerepet vállaló elnöknek be kell lássa, hogy a maradása ellentétes a klub érdekeivel.
Sőt szerintem nem csak az uefa miatt. A szponzorok és üzleti partnerek szemében is nevetségessé váltak ezek az emberek (sajnos Agnellivel az élen).

Eddig is fekete lovak voltunk, de gondolom ezután ott tesznek alánk ahol csak tudnak, még azt sem tartom kizártnak, hogy a Figc is jó pénzt kap majd, ha esetleg mi nem érjük el a BL helyet.

Azért kíváncsi leszek mi lesz a hivatalos álláspont az elsőként visszalépő angol kluboknál. Gondolom rámennek majd valami érzelmi vonalna (hogy a szurkolók miatt meg blabla...).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 08:36

Malloy írta:
Én nagyon remélem, hogy Andrea marad az elnök. Láthattuk pár éve milyen mikor nem egy Agnelli vezeti a klubbot! Nem szeretném ha újra megtörténne.
Ez az Agnelli nem az az Agnelli akinek a vezetésével kijöttünk a posványból. Cardiff után eltört benne valami. Az utóbbi 3 napban meg lenullázta az emberi és üzleti kapcsolatainak jelentős részét, a tegnapi nyilatkozatai is rettenető kínos. Ha marad az élen a csapat megszívja.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 08:05

Iszonyatosan dühít ez a képmutatás amit a játékosok is csinálnak! 
“Mi nem akartuk ezt, mi a régi idők fociját szeretjük, maradjon minden ahogy volt stb stb.”
Ok bazdmeg, de a tenyeretek azért tartjátok a fizetésért! Senkitől nem olvastam, hogy inkább fele annyiért fogok játszani, csak maradjon így minden... 
Ugyanez a buzi ultrak! Persze nem akartok magas jegyárat fizetni, meg sértődés van, ha ti nem keresitek rommá magatokat jegyüzérkedéssel! De azért legyenek sztárok a csapatban, illetve ha nem jönnek az eredmények az a vezetés hibája! 

Fogja már fel végre mindenki, hogy a top foci pénzbe kerül!! Sok pénzbe.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2379
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 07:10

Én nagyon remélem, hogy Andrea marad az elnök. Láthattuk pár éve milyen mikor nem egy Agnelli vezeti a klubbot! Nem szeretném ha újra megtörténne.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3562
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 06:41

virracocha írta:


Háát, szerintem ezt Perez sem fogja könnyen lesöpörni a válláról. Majd meglátjuk kap-e a Real olyan bíráskodást a Chelsea ellen, mint korábban. Az összes vezető szerepet vállaló elnöknek be kell lássa, hogy a maradása ellentétes a klub érdekeivel.
Hosszú évek múlva a minta alapján sokszor ennyi pénzért az utódaik megint megpróbálják. A szellemet kiengedték a palackból, mindig lesz valaki okosabb, akinek nem elég az UEFA alamizsna. A loser-megmaradás törvénye alapján, ha nem mi, akkor vki más lesz a szopóágon (pl. most ManU) aki bírói és egyéb ellenszélben, kellő önérdekkel megtámogatva igenis beleáll majd megint. Ha nem JP Morgan, akkor arab, noch dazu kínai sejk lesz a támogató.

Nem hallom a Citynél, a PSGnél, a Chelsea-nél (stb.)  a hagyományok és a tulajdonlás miatti kezdeti tiltakozások visszhangját. Csak a pénz beszél. Idővel sztem a németeknél is elmarad majd ez a nacionalista, kirekesztő, EU alapgondolat-ellenes "német csapat német tulajdon" idea. Magyar embernek is lehet német futbalklubja, nem igaz?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime2021-04-21, 06:20

DartagnanX írta:

Az nem őszintén szólva valószínűleg tényleg a világ legeslegnagyobb vicce lenne. 
Ennél nagyobb és szánnivalóbb manővert nem hajtott végre még klubelnök(ök társasága).

Nyilvánvaló lesz, hogy végighazudták az elmúlt néhány évet, és most pofára esnek.

A gond az, hogy Perez ezt lesöpri a válláról. Agnelli nem. Agnelli belebukik, és hirtelen felindulásból tartok tőle, hogy maga a klub is nagyon, NAGYON rosszul jön ki ebből. Nem nyerünk többé semmit.

Háát, szerintem ezt Perez sem fogja könnyen lesöpörni a válláról. Majd meglátjuk kap-e a Real olyan bíráskodást a Chelsea ellen, mint korábban. Az összes vezető szerepet vállaló elnöknek be kell lássa, hogy a maradása ellentétes a klub érdekeivel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bejutottunk! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejutottunk!   Bejutottunk! - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bejutottunk!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: The Super League-
Ugrás: