Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Verona - Juventus 2021.10.3 18:00

Go down 
+4
tjunior
Petike007
CsT
Krisz
8 posters
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-02, 18:29

tjunior írta:

Meggyőződésem, hogy Max pragmatikus okok miatt játszatja a 4-4-2t, nem azért mert ezt szeretné. Ezzel az állománnyal ez a legstabilabb és még ezzel is itt tartunk. Witselt nem tartom előrelépásnek, max remzihez képed de ő meg nem szint. De télen, pláne üres kasszával ennyire korlátoltak a lehetőségeink.
Szerintem akár 3-5-2-ben akár 4-3-3-ban több ember játszana a saját posztján. Nekem lackó ez a 4-4-2...főleg Rabbival a szélen. Pirlonál is akkor tűnt "jobbnak" a csapat amikor 3 kp volt fenn.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-02, 18:11

CsT írta:

Először azt kellene tisztázni, hogy mit akar Maxi, ha tényleg ebben a 4-4-2-ben gondolkodik tovább, akkor max egy olyan típusú kp segíthetne mint Pogba vagy valami új Vidal féleség (Erre akár Kenő is alkalmas lenne ha megtanítaná valaki focizni a labdakergetés helyett). Witsel télen tölti a 33.-at, előrefelé szerintem semmivel nem lennénk vele előbbre, a Dortmundban is inkább már belsővédőként volt jobb.

Sőt összevetve előrefelé még Bekúr is jobb nála...

https://one-versus-one.com/en/compare-players/Axel-Witsel-vs-rodrigo-bentancur
Meggyőződésem, hogy Max pragmatikus okok miatt játszatja a 4-4-2t, nem azért mert ezt szeretné. Ezzel az állománnyal ez a legstabilabb és még ezzel is itt tartunk. Witselt nem tartom előrelépásnek, max remzihez képed de ő meg nem szint. De télen, pláne üres kasszával ennyire korlátoltak a lehetőségeink.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-02, 12:43

tjunior írta:

Na most az jó kérdés, hogy Pjanic megkopott skilljeit csak azért értékeljük megfelelőnek mert nincs itt vagy mert tényleg hasznosok lennének. Nem tudom a választ.
Télen Witselre van esélyünk, vagy valami kikukázott olaszra kölcsönbe. Fagiolo egész jól nyomja, egy Cremoneseben tegyük hozzá, de akkor is, elkapta a fonalat, játszon csak minél többet, ugyanez igaz Rovellára is.

Szerintem az tiszta, hogy egy Pjanic poszt van minden felállásunkban, ezt legjobban Locatelli tudja ellátni jelenleg, viszont meccsről meccsre felemészti így a védekezés és beleszürkül a mezőnybe, a többiek meg kergetik a pályát vagy alibiznek. Ha meg Loca helyett más a regista akkor ha Bonucci nem ível előre vagy Dybala nem lép vissza agyig akkor ki se tudjuk hozni a labdát meg jönnek a szokásos kreténségek amikből nagy százalékban kapunk gólt. Tutira jobb lenne mint bármelyik az Artúr, Bentancur, Rabiot, Kenő, Gordon, kretén társaságból. Ők mellesleg nemcsak abban egyeznek, hogy balfaszok és nem tudnak focizni, de a kpn a posztjuk/karakterük is kb ugyanaz. De amúgy nem Pjanichoz ragaszkodom hanem a típushoz, az se baj ha később csak töltelék játékos lesz belőle, viszont most meg vagyunk lőve azzal hogy nincs egy használható kpnk sem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-02, 11:44

tjunior írta:

Na most az jó kérdés, hogy Pjanic megkopott skilljeit csak azért értékeljük megfelelőnek mert nincs itt vagy mert tényleg hasznosok lennének. Nem tudom a választ.
Télen Witselre van esélyünk, vagy valami kikukázott olaszra kölcsönbe. Fagiolo egész jól nyomja, egy Cremoneseben tegyük hozzá, de akkor is, elkapta a fonalat, játszon csak minél többet, ugyanez igaz Rovellára is.
Először azt kellene tisztázni, hogy mit akar Maxi, ha tényleg ebben a 4-4-2-ben gondolkodik tovább, akkor max egy olyan típusú kp segíthetne mint Pogba vagy valami új Vidal féleség (Erre akár Kenő is alkalmas lenne ha megtanítaná valaki focizni a labdakergetés helyett). Witsel télen tölti a 33.-at, előrefelé szerintem semmivel nem lennénk vele előbbre, a Dortmundban is inkább már belsővédőként volt jobb.

Sőt összevetve előrefelé még Bekúr is jobb nála...

https://one-versus-one.com/en/compare-players/Axel-Witsel-vs-rodrigo-bentancur
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-02, 11:17

Krisz írta:
Azon is gondolkodtam, hogy talán bagóért elhozhattuk volna Pjanicot, még megkopott skillekkel is tudná hozni az elvárt minimumot. Locatelli meg Pjanic mellé meg a maradék fogyatékos közül csak ki lehetett volna választani valamelyik kretént aki épp le tud tenni egy tisztességes teljesítményt.
Na most az jó kérdés, hogy Pjanic megkopott skilljeit csak azért értékeljük megfelelőnek mert nincs itt vagy mert tényleg hasznosok lennének. Nem tudom a választ.
Télen Witselre van esélyünk, vagy valami kikukázott olaszra kölcsönbe. Fagiolo egész jól nyomja, egy Cremoneseben tegyük hozzá, de akkor is, elkapta a fonalat, játszon csak minél többet, ugyanez igaz Rovellára is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-11-01, 05:48

Azon is gondolkodtam, hogy talán bagóért elhozhattuk volna Pjanicot, még megkopott skillekkel is tudná hozni az elvárt minimumot. Locatelli meg Pjanic mellé meg a maradék fogyatékos közül csak ki lehetett volna választani valamelyik kretént aki épp le tud tenni egy tisztességes teljesítményt.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-31, 20:37

CsT írta:

Az elmúlt évek elbaltázott igazoláspolitikájával és a lejtmenettel abszolút egyetértek, viszont jelenleg abból kell főzni ami van és ebben Maxi általában kurva jó szokott lenni.

Szerintem a formációk/pozíciók azért fontosak mert ha egy játékost olyan poszton játszatunk amelyhez nincsenek skilljei, ott nem fog jó teljesítményt nyújtani és előbb-utóbb elmegy a kedve/motivációja az egésztől.

Az elmúlt 2 év alapján 4-3-3-ban pl Rabbi egész pöpec volt mezzalában, Dybala pedig egyértelműen ebben a hamis 9-es szerepkörben (közel a kapuhoz) volt eredményes, a 3-5-2-ben Danilo volt istenkirály és Bonu, sőt szerintem Szandinak és Pulinak is ez állt a legjobban szóval pl ehhez a két formációhoz lehetne nyúlni de pl anno az Allegri által egyik meccsről a másikra bevezetett 4-2-3-1 Manzsuval a szélen is hatékonynak bizonyult. A mostani 4-4-2-ben viszont nem látom azt, hogy bárki is húzóember tudna lenni azon poszton ahová Allegri teszi.

Maxi azért tudott főzni abból, ami van, mert volt miből. Voltak alapkövek, stabil védelem, egy minőségi regista, legalább egy harcos támadó, plusz olyan játékosok, akik adott feladatkört parancsra teljesítettek. Most mink is van?
1. Még mindig Bonucci és Chiellini a kezdő védőpárosunk, és Chiello a sorozatterhelést láthatóan sérülés nélkül sem bírja, tegnap is alapvető labdakezelési, passzolási problémái voltak. De Ligten kívül nincs más, akivel helyettesíteni lehet őket, Rugani már nem tényező szerintem...régen 5 használható középhátvédünk volt.
2. Allegri kért egy registat, nem kapott, most Arthur a harmadik játékos, akivel próbálkozik, Ramsey a felkészülés alatt nem vált be, Locatelli még valamennyire igen, de Allegri szerintem más szerepkört szán neki, Arthur meg ugye még most kezd játékba lendülni, de tegnap miatta kaptunk egy gólt.
3. Harcos támadónk hol van? Tevez, Mandzukic, nincs egy hozzájuk hasonló játékos elől.
4. Korábban Matuidi és Khedira azért voltak Allegri kedvencei, mert pontosan azt játszották, amire kérte őket Maxi, limitált játékkal, de többször is hangsúlyozta Allegri, hogy elégedett velük, most már láthatjuk az okát. Most ki az a középpályás, akinek megvan a szerepköre? Ki az, aki ugyanazokat a feladatokat kapja meccsről meccsre, és teljesít is? A középpályán óriási a fejetlenség, de erre a vezetőség évek óta nem hajlandó pénzt áldozni. Ronaldora ki kellett adni a nagy zsét, de Ligtre ki kellett adni, mert rohadtul fontos volt, hogy a gazdasági kereteinket túllépve sztároljuk a klubot, az meg le van tojva, hogy a középpályára kik érkeznek. Elengedjük a karakterrel rendelkezőket (Matuidi, Khedira kornál fogva érthető, de Emre Cannak is sokkal nagyobb haszna lenne, mint kb. majdnem bármelyik középpályásnak), maradnak azok, akiknek igazából nincs kiforrott posztjuk. Arthurnak mi is a posztja? Rabiotnak? Bentancurnak? Az utóbbi bő két szezonban a középpályásainkat olyan szinten próbálgatták mindenhol, hogy tulajdonképpen már nincs is preferált szerepkörük.
5. Dybalara akarjuk építeni a játékot, jó, rendben, de neki milyen poszt is áll jól? A false nine Sarri passzolgatósabb rendszerében hasznos, Allegrinek kell egy klasszikus kilences a csapatba, szóval kiforrott 4-3-3 már kiesik. 4-4-2-höz a játékosállomány láthatóan nem alkalmas, Rabiot bal oldalon...bohóckodásnak jó. Szerintem jelenleg csak egy 4-3-3/4-2-3-1 keverékével lehetne operálni, mégpedig úgy, hogy a jobb oldalon Cuadrado vagy McKennie tolódna feljebb, balon meg Bernardeschi, attól függően, hogy Chiesa melyik oldalon kap éppen szerepet. Nálam Rabiot lenne a regista, szerintem nagyon is jó volt, amikor Pirlo ott próbálgatta, jelenleg ő az, aki valamennyire képes is szervezni a játékunkat. Locatellinek szerintem előrébb kellene játszania, Arthur rövidpasszos játéka Allegri rendszerébe nem illik, Bentancur nem lehet regista.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-31, 15:33

bombahoppa írta:

Aki nem bírja, mehet a faszba.
Erről ezek jutottak hirtelen eszembe:

Nekem az a csubakka, hogy milyen fos szerződések vannak általában a fociban. Hogy kereshet valaki 4 évig 6 millió eurót teljesítmény nélkül úgy, hogy a munkáltató semmit nem tehet gyakorlatilag.
Ezzel szemben az NFLben meg kibasznak mint macskát szarni, nem is nagyon van lézengés...
Az már másik téma, hogy egy játékos magától vagy a commissionre hajtó ügynök manipulációja miatt berinyál és kieszközöl egy eladást. Hogy a francba nyilatkozhat egy ügynök olyat még 3 évig érvényes szerződés mellett, hogy majd a nyári szünetben kitalálják, hogy maradnak-e? WTF?

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-31, 14:57

Krisz írta:
Szombatig ritirora vonul a csapat.

Nem bánnám ha sikerülne egy olyan felállást is kitalálni, amiben mindenki a saját posztján játszik.
Nagyon helyes. Én utána ezt minden  vereség, vagy hasonló döntetlen után megismételném idén. Aki nem bírja, mehet a faszba.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-31, 14:16

Szombatig ritirora vonul a csapat.

Nem bánnám ha sikerülne egy olyan felállást is kitalálni, amiben mindenki a saját posztján játszik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 20:53

tjunior írta:

Kulu, ha már a Parmatól hoztuk, egy Belfodil 2, robbenezni tud, de azt se klasszis szinten, hogy taktikát lehessen rá építeni, amúgy meg 21 évesen lassú mint a tetű de legalább nem érti mit is kellene csinálnia. Rabi a pályafutása során végig ezt a középszert hozza, a skilljei ellenére is amit itt mutat, nyilván ezen nem segít az sem, hogy a szélen küszködik de igazán motivációt meríthetne a havi fizetésével. Felesleges egyénekre lebontani, mert ez csak tünete a problémának. A baj az, hogy 3 éve, pontosabban amióta Marotta elment, 2 igazolásunk vált be, Chiesa és Danilo. 3 éve lejtmenetbe vagyunk,ebbe még az utolsó bajnoki címünk is beletartozuk, ez elég egyértelmű. Tele a keret túlfizetett, minőség és/vagy motiválatlan játékosokkal, aki meg nem az, 3 évet öregedett. Ezen az sem változtat ha a következő meccsen, 4-3-3ban, 3-5-2ben vagy akármiben állunk el.
Az elmúlt évek elbaltázott igazoláspolitikájával és a lejtmenettel abszolút egyetértek, viszont jelenleg abból kell főzni ami van és ebben Maxi általában kurva jó szokott lenni.

Szerintem a formációk/pozíciók azért fontosak mert ha egy játékost olyan poszton játszatunk amelyhez nincsenek skilljei, ott nem fog jó teljesítményt nyújtani és előbb-utóbb elmegy a kedve/motivációja az egésztől.

Az elmúlt 2 év alapján 4-3-3-ban pl Rabbi egész pöpec volt mezzalában, Dybala pedig egyértelműen ebben a hamis 9-es szerepkörben (közel a kapuhoz) volt eredményes, a 3-5-2-ben Danilo volt istenkirály és Bonu, sőt szerintem Szandinak és Pulinak is ez állt a legjobban szóval pl ehhez a két formációhoz lehetne nyúlni de pl anno az Allegri által egyik meccsről a másikra bevezetett 4-2-3-1 Manzsuval a szélen is hatékonynak bizonyult. A mostani 4-4-2-ben viszont nem látom azt, hogy bárki is húzóember tudna lenni azon poszton ahová Allegri teszi.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 20:16

Krisz írta:


Alapvetően egyetértek, de pl Sarrinál post covid Rabiot konstans zseniális volt, azóta meg lézeng. Nem tudom, mi ennek az oka, valahogy nem sikerül kimaxolni a játékosok teljesítményét. Továbbra is azt mondom hogy Allegrivel örök élet szerződés kell, de ettől függetlenül valamilyen szinten ebben ő is benne van.
Az is baj, hogy az összes gólunkat ilyen fos egyéni hibákból kapjuk, csapat szinten meg azon túl, hogy masszívak vagyunk más nincs. Alighanem az sem működik ha arra játszunk, hogy nem lesznek hibák, egy gól meg beakad - kb minden kpnkban benne van a valami ordas kreténség.
Allegri nem egy motivátor, ez kár lenne tagadni. Amit mondasz, jogos, de ez megint oda vezet, hogy kvalitás problémák, csak egyetlen rendszerben tud játszani a keret egy része, egy másik része meg egy másikban, ami megint másoknak nem fekszik, meg van aki egyszerűen szar.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 20:15

Hát sikerült alulmúlni a Sass elleni teljesítményt is.

Persze ki lehetne baszni a fél keretet, de akkor hogyan tovább? Igazolni nincs pénzünk, utánpótlásunk nincs.

Ami nagyobb probléma, hogy szerintem az utolsó 2 meccs alapján Maxi az öltözőt is elvesztette. Ha nem ő lenne az edző, 100%-ig biztos lennék benne, hogy kibasznánk, mert amilyen hozzáállást mutat néhány kezdőjátékos, az tényleg edzőbuktatásra hajaz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 20:13

parCsT írta:

Kulu pl még egyszer sem játszott abban az RW pozícióban ahol Parmában tolta, Rabbi skilljei meg egyértelműen jobbak lennének középen (ott azért tavaly voltak vállalható meccsei, szélen eddig nem. Lehet lézengene ott is, de előbb fog elakadni benne a labda minthogy a szélen villantson valamit). A hozzáállásbeli probléma jogos, viszont az (IS) egyértelműen edzői ügy...
Kulu, ha már a Parmatól hoztuk, egy Belfodil 2, robbenezni tud, de azt se klasszis szinten, hogy taktikát lehessen rá építeni, amúgy meg 21 évesen lassú mint a tetű de legalább nem érti mit is kellene csinálnia. Rabi a pályafutása során végig ezt a középszert hozza, a skilljei ellenére is amit itt mutat, nyilván ezen nem segít az sem, hogy a szélen küszködik de igazán motivációt meríthetne a havi fizetésével. Felesleges egyénekre lebontani, mert ez csak tünete a problémának. A baj az, hogy 3 éve, pontosabban amióta Marotta elment, 2 igazolásunk vált be, Chiesa és Danilo. 3 éve lejtmenetbe vagyunk,ebbe még az utolsó bajnoki címünk is beletartozuk, ez elég egyértelmű. Tele a keret túlfizetett, minőség és/vagy motiválatlan játékosokkal, aki meg nem az, 3 évet öregedett. Ezen az sem változtat ha a következő meccsen, 4-3-3ban, 3-5-2ben vagy akármiben állunk el.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 20:04

családi mórikálás ügyén nem láttam
mi volt? megártott a tökfőzelék?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:57

LeRoi10 írta:
Keni bebaszta... Most meg lehet mutatni, hogy van-e pöcsünk.
Van, csak kicsi és nem áll fel.

Juve=scudetto, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:43

Keni bebaszta... Most meg lehet mutatni, hogy van-e pöcsünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:35

tjunior írta:

Felesleges formációkban gondolkodni. Itt kvalitás és hozzáállábeli  problémák vannak. Rabiot milyen formációban nem fog lézengeni a pályán? Kulu milyen formációban használjató? Itt sokkal súlyosabb problémák vannak mint a formáció.

Alapvetően egyetértek, de pl Sarrinál post covid Rabiot konstans zseniális volt, azóta meg lézeng. Nem tudom, mi ennek az oka, valahogy nem sikerül kimaxolni a játékosok teljesítményét. Továbbra is azt mondom hogy Allegrivel örök élet szerződés kell, de ettől függetlenül valamilyen szinten ebben ő is benne van.
Az is baj, hogy az összes gólunkat ilyen fos egyéni hibákból kapjuk, csapat szinten meg azon túl, hogy masszívak vagyunk más nincs. Alighanem az sem működik ha arra játszunk, hogy nem lesznek hibák, egy gól meg beakad - kb minden kpnkban benne van a valami ordas kreténség.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:30

CsT írta:
De az a legszánalmasabb, hogy dobáljuk magunkat és sírunk mint a fürdőskurvák.
Nekem is ebből van elegem. Akkora arroganciát viszünk a pályára... nem tudom mire fel. Mentalitásban nullák vagyunk. Vészharangot nem kell még kongatni, de a fél keretet fel ültetném a lelátóra

Juve=scudetto likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:27

De az a legszánalmasabb, hogy dobáljuk magunkat és sírunk mint a fürdőskurvák.

LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:10

tjunior írta:

Felesleges formációkban gondolkodni. Itt kvalitás és hozzáállábeli  problémák vannak. Rabiot milyen formációban nem fog lézengeni a pályán? Kulu milyen formációban használjató? Itt sokkal súlyosabb problémák vannak mint a formáció.
Kulu pl még egyszer sem játszott abban az RW pozícióban ahol Parmában tolta, Rabbi skilljei meg egyértelműen jobbak lennének középen (ott azért tavaly voltak vállalható meccsei, szélen eddig nem. Lehet lézengene ott is, de előbb fog elakadni benne a labda minthogy a szélen villantson valamit). A hozzáállásbeli probléma jogos, viszont az (IS) egyértelműen edzői ügy...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 19:04

CsT írta:

Azért annyira nem szar ez a keret, hogy Empoliktól, Sasuolóktól meg Veronáktól kelljen kiszopni. Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy lassan eltelt a fél szezon és még mindig 4-4-2-őt tolunk Rabbival a szélen...nincs meg a nyerő formáció, nincs meg a legerősebb kezdő. Meccsről meccsre ad-hoc dobáljuk be 4-4-2-be az embereket attól függően ki mennyire van fizikailag rottyon. Pirlónak volt alibije: a 0km meg a no pre-season. Allegrinek nincs...
Felesleges formációkban gondolkodni. Itt kvalitás és hozzáállábeli  problémák vannak. Rabiot milyen formációban nem fog lézengeni a pályán? Kulu milyen formációban használjató? Itt sokkal súlyosabb problémák vannak mint a formáció.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 18:54

Petike007 írta:
Allegri-Sarri-Pirlo-Allegri

Biztos az edzokkel van a probléma? Ki kellene baszni a fel keretet mint Conte csinálta.
Azért annyira nem szar ez a keret, hogy Empoliktól, Sasuolóktól meg Veronáktól kelljen kiszopni. Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy lassan eltelt a fél szezon és még mindig 4-4-2-őt tolunk Rabbival a szélen...nincs meg a nyerő formáció, nincs meg a legerősebb kezdő. Meccsről meccsre ad-hoc dobáljuk be 4-4-2-be az embereket attól függően ki mennyire van fizikailag rottyon. Pirlónak volt alibije: a 0km meg a no pre-season. Allegrinek nincs...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 18:50

Ezt a csapatot 3 éve el kellett volna kezdeni újraépíteni. Ehelyett kibasztuk a pénzt crre, de ligtre meg kulura, remzire meg rabióra. Most már pénz sincs.
Itt az eredménye.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 18:40

Allegri-Sarri-Pirlo-Allegri

Biztos az edzokkel van a probléma? Ki kellene baszni a fel keretet mint Conte csinálta.

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 18:24

Pirlót Vissza! Very Happy Very Happy Szerencsére a Fradi kézi is most van, így nem kell néznem! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime2021-10-30, 18:21

Nyitok már egy topicot ennek a rémségnek...

Artúrt már ismerjük, nem tudom Simeonera miért nem lépett ki senki. A másik meg, hogy ilyeneket Morata miért nem csinál?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Verona - Juventus 2021.10.3 18:00   Verona - Juventus 2021.10.3 18:00 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Verona - Juventus 2021.10.3 18:00
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Verona - Juventus 2021.02.27 20:45 Digi1
» Verona - Juventus 2024.02.17. 18:00
» Hellas Verona - Juventus - 2022.11.10 18:30
» Juventus - Verona, kupa+bajnoki
» Hellas Verona - Juventus, 2016.05.08. 20:45

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: