Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Zebracsíkos

Go down 
SzerzőÜzenet
TomAce




Posts : 2
Join date : 2013. Feb. 25.
Age : 48
Location : Budapest

Zebracsíkos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zebracsíkos   Zebracsíkos I_icon_minitime2013-02-25, 12:26

köszönöm szépen, megkeresem őket!

jackie_d írta:
TomAce írta:
Szevasztok!
Azért hoztam létre ezt a topikot, mert más kategóriát nem találtam, ahol feltehetném a kérdésem. Kisfiam tizedik születésnapja március végén esedékes és találjátok ki, mit szeretne! Igen, egy eredeti Juve-mezt. Ez alapból nem lenne kivitelezhetetlen, csakhogy a kicsim számozva és felirattal szeretné a mezt. Itt jönnétek Ti a képbe: tudtok nekem olyan helyet, lehetőleg Budapesten, ahol nemcsak a mezt tudom megvenni, hanem az eredeti betűtípussal és olyan minőségben tudnak feliratot gyártani, ami nem kopik le és/vagy válik töredezetté a mosások során?
Segítségeteket előre is köszönöm!
TA

hát a tuti a juvestore, de a csillagok/calcio pajzs arról nekem lejöttek
a névvel viszont nincs gond

a számok/betűk szabvány matricák, szóval akinek ez megvan itthon az szerintem ugyanolyan minőségben rá tudja nyomtatni mint az eredetei

www.totisport.hu -t nézted?
Vissza az elejére Go down
http://napirokk.blog.hu
Guest
Vendég




Zebracsíkos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zebracsíkos   Zebracsíkos I_icon_minitime2013-02-25, 11:07

TomAce írta:
Szevasztok!
Azért hoztam létre ezt a topikot, mert más kategóriát nem találtam, ahol feltehetném a kérdésem. Kisfiam tizedik születésnapja március végén esedékes és találjátok ki, mit szeretne! Igen, egy eredeti Juve-mezt. Ez alapból nem lenne kivitelezhetetlen, csakhogy a kicsim számozva és felirattal szeretné a mezt. Itt jönnétek Ti a képbe: tudtok nekem olyan helyet, lehetőleg Budapesten, ahol nemcsak a mezt tudom megvenni, hanem az eredeti betűtípussal és olyan minőségben tudnak feliratot gyártani, ami nem kopik le és/vagy válik töredezetté a mosások során?
Segítségeteket előre is köszönöm!
TA

hát a tuti a juvestore, de a csillagok/calcio pajzs arról nekem lejöttek
a névvel viszont nincs gond

a számok/betűk szabvány matricák, szóval akinek ez megvan itthon az szerintem ugyanolyan minőségben rá tudja nyomtatni mint az eredetei

www.totisport.hu -t nézted?
Vissza az elejére Go down
TomAce




Posts : 2
Join date : 2013. Feb. 25.
Age : 48
Location : Budapest

Zebracsíkos Empty
TémanyitásTárgy: Zebracsíkos   Zebracsíkos I_icon_minitime2013-02-25, 10:30

Szevasztok!
Azért hoztam létre ezt a topikot, mert más kategóriát nem találtam, ahol feltehetném a kérdésem. Kisfiam tizedik születésnapja március végén esedékes és találjátok ki, mit szeretne! Igen, egy eredeti Juve-mezt. Ez alapból nem lenne kivitelezhetetlen, csakhogy a kicsim számozva és felirattal szeretné a mezt. Itt jönnétek Ti a képbe: tudtok nekem olyan helyet, lehetőleg Budapesten, ahol nemcsak a mezt tudom megvenni, hanem az eredeti betűtípussal és olyan minőségben tudnak feliratot gyártani, ami nem kopik le és/vagy válik töredezetté a mosások során?
Segítségeteket előre is köszönöm!
TA
Vissza az elejére Go down
http://napirokk.blog.hu
Ajánlott tartalom





Zebracsíkos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zebracsíkos   Zebracsíkos I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zebracsíkos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Egyebek-
Ugrás: