Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+18
_Tyler
Nico
laac
sneco7
Juve1974
Tankcsapda
fktgbr
LeRoi10
zetterberg40
kilopo
bombahoppa
DartagnanX
_DREAM_
tjunior
CsT
Krisz
Malloy
Petike007
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-05-03, 21:54

Krisz írta:
Desijjó keresztszalag szakadás. Szerintem bontsunk vele szerződést. Mire ebből rehabilitálódik vissza is vonulhat.
Aszondja' Allegri erősebben tér majd vissza. 😁
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-05-03, 21:51

Krisz írta:
Desijjó keresztszalag szakadás. Szerintem bontsunk vele szerződést. Mire ebből rehabilitálódik vissza is vonulhat.

Legalább tudjuk hogy nem lesz, egyébként se játszana sokat, úgyis sérült állandóan. Kellenek szélsővedok, remélem nem az lesz hogy akkor maradjon valamelyik nyugdíjas, bár Sándor Sándor szerzodese lassan magától is meghosszabbodik...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-05-03, 20:59

Desijjó keresztszalag szakadás. Szerintem bontsunk vele szerződést. Mire ebből rehabilitálódik vissza is vonulhat.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-30, 12:10

CsT írta:
Most Mariska bokája ment ki edzésen.

Juventus under pressure: not only Allegri, but also the team. Di Maria ended training early due to ankle discomfort when he realized he would not be a starter today and then was not included in the squad for BolognaJuve
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-29, 21:24

Most Mariska bokája ment ki edzésen.
Vissza az elejére Go down
Reggie Hammond




Posts : 22
Join date : 2022. Sep. 22.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-26, 20:26

Nem ma játszunk azinterrel?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-25, 21:00

Vlahovic megsérült edzésen nem játszik az inda ellen Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-22, 21:00

Nico írta:
Lokaki elnöki kegyelmet kapott, így játszhat ellenünk
Gravina jocolor  
Akkor pumukli is?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1278
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-22, 19:13

Lokaki elnöki kegyelmet kapott, így játszhat ellenünk
Gravina jocolor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-04-12, 10:11

Vlaho bokájáról (amivel azért még visszaküldtük egy 30 percre) van már hivatalos info? Vagy csak nem látjuk 2-3 hétig...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-31, 22:17

Petike007 írta:

Már csak Pogba akiben bízhatunk. Insta bohóckodás közben összejöhet 1-2 hónap táppénz.
Lehet összejött neki, mivel Maxi a mai sajt. tájon úgy nyilatkozott, hogy halvány fogalma sincs róla mikor térhet vissza Pogba.

Chiesa íngyulladása sem jött rendbe, így őt se nevezzük a Chieco ellen...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-27, 22:22

_DREAM_ írta:
Fede már vissza is tért Torontoba, nincs sérülés. Kostic is oké lesz a következő meccsre.

Itt valami nem stimmel, nem szoktuk megúszni a válogatott szünet sérülés nélkül.
Már csak Pogba akiben bízhatunk. Insta bohóckodás közben összejöhet 1-2 hónap táppénz.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-27, 21:24

Fede már vissza is tért Torontoba, nincs sérülés. Kostic is oké lesz a következő meccsre.

Itt valami nem stimmel, nem szoktuk megúszni a válogatott szünet sérülés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-27, 05:20

Fagiolinak a bokája
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-26, 22:49

Kosticnak megsérült az achillese válogatottnál. Remek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-24, 13:29

Petike007 írta:
Federico Chiesa aggódik a térdei miatt, Ausztriában fog látogatást tenni Fink professzor úrnál, aki hétfőre tervezett látogatást. A jó hír, hogy az ínhüvelygyulladás rendeződni látszik. Olyannyira, hogy a Juve bizakodó a visszatérését illetően a Verona elleni mérkőzésre.

LEfordítom valami nagyon nem klappol Géza térdeivel. Bayern-be kell küldeni egy picit. Sajnos nagyon aggódom érte, hogy az életbe nem lesz már focista, mert nálunk nem az erőnlét és a rehabilitáció ami az erősség. (Mondjuk nem tudom miben vagyunk legalább nemzetközileg jó szinten)

Hát nem tudom, nekem ez a szezonja eléggé tipikus recovery sessonnak tűnik. Quagliarellanál ugyanez volt, nyilván ő sosem volt olyan penge, mint Chiesa, de elég becsületes local hero spíler lett belőle a sérülése után, én azt várom, hogy Chiesa is ki fogja maxolni magát klasszis közeli szintre. Bármi lehet persze, de ezek a mostani jelek nem feltétlen jelentik a véget szerintem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-24, 13:18

Petike007 írta:
Federico Chiesa aggódik a térdei miatt, Ausztriában fog látogatást tenni Fink professzor úrnál, aki hétfőre tervezett látogatást. A jó hír, hogy az ínhüvelygyulladás rendeződni látszik. Olyannyira, hogy a Juve bizakodó a visszatérését illetően a Verona elleni mérkőzésre.

LEfordítom valami nagyon nem klappol Géza térdeivel. Bayern-be kell küldeni egy picit. Sajnos nagyon aggódom érte, hogy az életbe nem lesz már focista, mert nálunk nem az erőnlét és a rehabilitáció ami az erősség. (Mondjuk nem tudom miben vagyunk legalább nemzetközileg jó szinten)

Hát nem tudom, nekem ez a szezonja eléggé tipikus recovery sessonnak tűnik. Quagliarellanál ugyanez volt, nyilván ő sosem volt olyan penge, mint Chiesa, de elég becsületes local hero spíler lett belőle a sérülése után. Bármi lehet persze, de ezek a mostani jelek nem feltétlen jelentik a véget szerintem.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-24, 09:15

Federico Chiesa aggódik a térdei miatt, Ausztriában fog látogatást tenni Fink professzor úrnál, aki hétfőre tervezett látogatást. A jó hír, hogy az ínhüvelygyulladás rendeződni látszik. Olyannyira, hogy a Juve bizakodó a visszatérését illetően a Verona elleni mérkőzésre.

LEfordítom valami nagyon nem klappol Géza térdeivel. Bayern-be kell küldeni egy picit. Sajnos nagyon aggódom érte, hogy az életbe nem lesz már focista, mert nálunk nem az erőnlét és a rehabilitáció ami az erősség. (Mondjuk nem tudom miben vagyunk legalább nemzetközileg jó szinten)
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 18:49

The tests Federico Chiesa underwent today at J|Medical following his involvement in the match on Sunday evening ruled out any lesions. His condition will be evaluated day by day

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 10:20

Malloy írta:
Ha jól értettem Chiesanak ínhüvely gyulladása van, és az sem kizárt, hogy megy a válogatotthoz. Na ezt biztos megtiltanám ebben a helyzetben.
Nekem is így dobta ki a fordító, de az ínyhüvelygyulladás általában kézen  jön elő (nekem is volt pár éve, elég kellemetlen és nagyon lassan jön helyre) Chiesánál inkább íngyulladás lehet, ami főleg térdben alakul ki a túl sok terhelés miatt (általában idősebb korban Very Happy). Lassan kell nyitni itt egy orvosi topicot is Very Happy Very Happy

Én amúgy sem engednék játékosokat a válogatotthoz, amíg a -15 pont fennáll.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 09:31

bombahoppa írta:

félve nyitok meg minden hírt Chiesa miatt

A válogatott bulikról tutira eltiltanám most tavaszra. 

Egye meg a szövetség a Juve nélküli csapattal/Serie A-val az olasz focit, nem érdemlik meg hogy adjunk nekik játékost.

Ezzel részben értek egyet. 

Chiesa sérülése elég kemény volt. A visszatérése is ilyenkor nem egyszerű. Csodálom nem fosik a párharcoktól, de látszik benne van a féelelem. Erre rohadtul nem kell válogatott bohóckodás. Elfogadom idén Géza keveset játszik na bumm
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 08:53

Malloy írta:
Ha jól értettem Chiesanak ínhüvely gyulladása van, és az sem kizárt, hogy megy a válogatotthoz. Na ezt biztos megtiltanám ebben a helyzetben.
félve nyitok meg minden hírt Chiesa miatt

A válogatott bulikról tutira eltiltanám most tavaszra. 

Egye meg a szövetség a Juve nélküli csapattal/Serie A-val az olasz focit, nem érdemlik meg hogy adjunk nekik játékost.

_________________
a televizenyős düggönypakli

_DREAM_ and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 08:52

Malloy írta:
Ha jól értettem Chiesanak ínhüvely gyulladása van, és az sem kizárt, hogy megy a válogatotthoz. Na ezt biztos megtiltanám ebben a helyzetben.
mondjuk amúgy se értem hogy mi a f.sz értelme van beválogatni egy félig sérült játkost. k.ra remélem hogy nem engedjük el.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-20, 06:42

Ha jól értettem Chiesanak ínhüvely gyulladása van, és az sem kizárt, hogy megy a válogatotthoz. Na ezt biztos megtiltanám ebben a helyzetben.
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-17, 00:10

Malloy írta:
Elnézést, nem voltam világos. Kettő opciója volt ennek az egysejtűnek:

1. Nagy műtét, ami megoldott volna minden problémát. 
2. Kis műtét. A nagy bajt megszünteti, de a folyamatos izomserulesek okát nem. 

Na most ő először a sámánhoz ment, majd mikor rájött, hogy az nem segít, akkor megcsináltatta a KIS műtétet, még mindig a VB-ben bízva. Az orvosok elmondták, hogy a nagy műtétettel meg tudják szüntetni azt a problémát, ami miatt folyamatosan sérült volt az elmúlt 3 évben. De ő ezt LESZARTA. Ergo hiába csinál bármilyen alapozást, bármennyit izzad a teremben, felveheti CR-t személyi edzőnek, akkor is folyamatosan elő fognak jönni az izomserulesek. Ezért mondta azt Moggi, hogy kibaszta volna egyből. És ezt is kellett volna tenni.

Most akkor nem is a nagy műtétet csináltatta meg? 
NEKEM AZT MONDTÁK, HOGY A NAGYOT, pedig végig azt hittem, hogy a kis műtétet csináltatta meg. 

Hát akkor bassza meg magát!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2370
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 23:32

Elnézést, nem voltam világos. Kettő opciója volt ennek az egysejtűnek:

1. Nagy műtét, ami megoldott volna minden problémát. 
2. Kis műtét. A nagy bajt megszünteti, de a folyamatos izomserulesek okát nem. 

Na most ő először a sámánhoz ment, majd mikor rájött, hogy az nem segít, akkor megcsináltatta a KIS műtétet, még mindig a VB-ben bízva. Az orvosok elmondták, hogy a nagy műtétettel meg tudják szüntetni azt a problémát, ami miatt folyamatosan sérült volt az elmúlt 3 évben. De ő ezt LESZARTA. Ergo hiába csinál bármilyen alapozást, bármennyit izzad a teremben, felveheti CR-t személyi edzőnek, akkor is folyamatosan elő fognak jönni az izomserulesek. Ezért mondta azt Moggi, hogy kibaszta volna egyből. És ezt is kellett volna tenni.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 23:06

Szerintem meg nemcsak Pogbát kellene pofánbaszni, hanem azt a vezetőt/vezetőséget aki megengedte neki, hogy műtét helyett egy sámán szűzlányhúgyba mártott pálcával gyógyítsa a térdét. Igen, simán lehet, hogy ő annyira buta, hogy ezekben hisz. Ami azóta van, hogy izomsérülései vannak, az meg akkor lehetne az ő hibája ha másnak nem lenne. De nálunk ez olyan mint máshol az átmozgató edzés, hogy minden héten van.
Igazából ha nincsenek meccsszámra  vonatkozó kritériumok a szerződésében, akkor nem is igazán lehet mit tenni. Most már szerintem hülyeség lenne kibaszni, én megvárnám a kövi szezont, (HA) végig tud csinálni egy alapozást, mert az tuti ha most kibasszuk akkor jövőre majd klasszis teljesítményt nyújt valahol.

DartagnanX likes this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 22:50

Krisz írta:
DartagnanX írta:
De ami azóta van, az nem gondolom, hogy már döntés kérdése. 
Meglepne, ha hamburgereket zabálna sörrel leöblítve és az edzéseken kihagyná a bemelegítést sutyiban, és ezek miatt sérülne meg...

Engem is meglepne, de az is meglepne ha ugyanazt az energiát fektette volna/fektetné bele, mint Chiesa. Persze lehet, hogy csak az instára megy a négerkedés a lájkokért, de valahogy ezt nehéz elhinnem. Valószínűleg nem freeridolni ment el a hegyekbe se, de vajon CR vagy akár Chiesa hasonló szituban elment volna egyáltalán? Szerintem a rehab központba vertek volna sátrat.
Lehet hogy rosszindulatú vagyok, meg a bírálói is, de erről ő tehet. Ha nem a nyálverést kommunikálja, hanem hogy a teremben izzad, akkor nem ez lenne az emberekben, még ha amúgy csak annyit tett volna bele, hogy a post kedvéért húz kettőt az evezőn. De ő még a látszattal se foglalkozott, nekem ez a leszarom dolog sugárzik belőle.

Én abban bízom (és hiszek), hogy egyszerűen kibaszottul buta.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 22:10

DartagnanX írta:
De ami azóta van, az nem gondolom, hogy már döntés kérdése. 
Meglepne, ha hamburgereket zabálna sörrel leöblítve és az edzéseken kihagyná a bemelegítést sutyiban, és ezek miatt sérülne meg...

Engem is meglepne, de az is meglepne ha ugyanazt az energiát fektette volna/fektetné bele, mint Chiesa. Persze lehet, hogy csak az instára megy a négerkedés a lájkokért, de valahogy ezt nehéz elhinnem. Valószínűleg nem freeridolni ment el a hegyekbe se, de vajon CR vagy akár Chiesa hasonló szituban elment volna egyáltalán? Szerintem a rehab központba vertek volna sátrat.
Lehet hogy rosszindulatú vagyok, meg a bírálói is, de erről ő tehet. Ha nem a nyálverést kommunikálja, hanem hogy a teremben izzad, akkor nem ez lenne az emberekben, még ha amúgy csak annyit tett volna bele, hogy a post kedvéért húz kettőt az evezőn. De ő még a látszattal se foglalkozott, nekem ez a leszarom dolog sugárzik belőle.

CsT, Petike007, fktgbr and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 413
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 23

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 21:54

Malloy írta:
DartagnanX írta:
Szerintem Pogesz is kurvára kivan. Mert oké, hogy elvagy mint valami császár, keresel egy csomó pénzt kvázi munka nélkül. De azért ő kizárólag a focizáshoz ért, és rohadtul élvezte, ha a pályán lehetett király. Most nem nagyon lehet az.
Én baszki kispályán fociztam meg kétezredosztályban, aztán mégis néha eszembe jut, hogy mennyire hiányzik a foci. 
Pogbának szerintem jobban hiányzik Very Happy
Nyilván nem ő keresi a lehetőségeket arra, hogy mindenféle baszom izomsérülése legyen az elbaszott térdműtét után - egyébként térdműtétek után ez előfordul, tudtommal. Lásd Chiesa.

Edit: 
Egyet hiányolok csak, hogy nem mondott le a fizetése egy tetemes részéről. Amit az éves teljesítménye fényében megtehetett volna...
Amikor megsérült megmondták, hogy kettő lehetőség van:
1. Nagy műtét. Fél év kihagyás, de megoldódik az a probléma ami miatt az elmúlt években folyamatos izomsérülései voltak. 

2. Kis műtét. Lehet a VB-re helyre jön, de hosszútávon nem oldódnak meg a gondjai. 

Erre ez a hülye néger elment a falu sámánjahoz. Aztán jött a balhé a tesóival, most meg folyamatosan sérült lesz. Úgy, hogy 10 milliót keres. 
És itt van igaza Mogginak. Ki kellett volna baszni, hogy a lába ne érje a földet. Mert kódolva volt a folytatás, megmondták az orvosok. Nem atomfizika ez…

Abban igaza van Mogginak, hogy AKKOR szájon kellett volna vágni. Hiszen Pogba vélhetően mindannyiunknál ostobább lény, fene tudja, hogy olvasni tud-e egyáltalán. Ezt a döntést nem kellett volna teljesen rábízni, finoman (egy bézbólütővel) rá kellett volna vezetni a helyes útra.

De azzal, hogy sámánkodott és később lett meg a műtét, igazából "csak" néhány hónapot veszítettünk. Igazából annyiban meg is értem, hogy ki a fene akart volna kimaradni egy lehetséges világbajnoki címvédésből... 

De ami azóta van, az nem gondolom, hogy már döntés kérdése. 
Meglepne, ha hamburgereket zabálna sörrel leöblítve és az edzéseken kihagyná a bemelegítést sutyiban, és ezek miatt sérülne meg...

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 243
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 47
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime2023-03-16, 21:34

DartagnanX írta:

Edit: 
Egyet hiányolok csak, hogy nem mondott le a fizetése egy tetemes részéről. Amit az éves teljesítménye fényében megtehetett volna...
talán a gazzetta-ban írták egy véleménycikkben, hogy Pogesznak legalább a bónuszokról illene lemondania. Ez nem lenne nagy összeg (főleg ha most nem is látszik, hogy mikor lenne olyan teljesítménye, ami bármelyik bónuszt aktiválná), de jóleső gesztus lenne a részéről a klub és a szurkolók felé.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
5 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: