Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-18, 00:06

Krisz írta:


Az vitathatatlan, viszont nálam nem ez a fő szempont. Buffon nagyon ritkán hibázott nagyot és azt is főleg a karrierje végén. Donna még mindig csak 23 éves, én nem várom el ilyen fiatalon azt a stabilitást, mint ami Buffonnak volt, viszont sokkal fontosabb nekem a bravúrok sorozata egy hosszabb periódus alatt (mint pl az EB). De amúgy Donna tárgytalan, eleve túl sokat keres és a PSGt soha nem fogjuk túllicitálni.
Én olyan kapussal nem foglalkoznék, aki csak azt fogja amit fognia kell, hanem aki minden meccsen produkál valami extrát ami nem elvárt. Csecsnél az extra ritka, mellette vannak kreténségek meg rövidre bekapott gólok is, Perin is hasonló kaliber.
Ha Vicario is ilyen akkor inkább hagyjuk.
Jogos. Donna túl fiatalon lett túlságosan elkapatva, és valszeg ő már soha nem lesz abban a helyzetben, hogy reálisan annyit keressen amennyit ér. Én pont az ilyen kapusokat rühellem, akik fogják a lehetetlent de egy hátrapasszolt labdából képesek gólt kapni egy évben háromszor! Smile

Vicariot egyelőre nem tudom hova tenni...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 23:35

CsT írta:

Donna már most több potyát nyelt be mint Buffon a 60 44 éve alatt.

Az vitathatatlan, viszont nálam nem ez a fő szempont. Buffon nagyon ritkán hibázott nagyot és azt is főleg a karrierje végén. Donna még mindig csak 23 éves, én nem várom el ilyen fiatalon azt a stabilitást, mint ami Buffonnak volt, viszont sokkal fontosabb nekem a bravúrok sorozata egy hosszabb periódus alatt (mint pl az EB). De amúgy Donna tárgytalan, eleve túl sokat keres és a PSGt soha nem fogjuk túllicitálni.
Én olyan kapussal nem foglalkoznék, aki csak azt fogja amit fognia kell, hanem aki minden meccsen produkál valami extrát ami nem elvárt. Csecsnél az extra ritka, mellette vannak kreténségek meg rövidre bekapott gólok is, Perin is hasonló kaliber.
Ha Vicario is ilyen akkor inkább hagyjuk.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 22:43

Krisz írta:


Hát hogy ki a jobb az erősen vitatható, Donna befuthat egy olyan karriert, mint Buffon, ő is nagyon fiatalon robbant be.
Természetesen Maignan nagyon jó és biztosan lehet hasonlót találni, viszont sem Csecs sem Vicario nem ez a vonal szerintem és ez a baj.
Donna már most több potyát nyelt be mint Buffon a 60 44 éve alatt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 22:40

zetterberg40 írta:


Túl magasan van a mércéd. A Buffon kaliber és karrier nagyon ritka. 
A Milan jó példa arra, hogy lehet megfelelő kapust találni a zavarosban. Maignan szerintem jobb is, mint Donna.
Jobb is, szimpatikusabb is és fele annyiba se kerül.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 13:41

zetterberg40 írta:


Túl magasan van a mércéd. A Buffon kaliber és karrier nagyon ritka. 
A Milan jó példa arra, hogy lehet megfelelő kapust találni a zavarosban. Maignan szerintem jobb is, mint Donna.

Hát hogy ki a jobb az erősen vitatható, Donna befuthat egy olyan karriert, mint Buffon, ő is nagyon fiatalon robbant be.
Természetesen Maignan nagyon jó és biztosan lehet hasonlót találni, viszont sem Csecs sem Vicario nem ez a vonal szerintem és ez a baj.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 13:20

Krisz írta:


Engem az aggaszt, hogy Csecs utánra tervezzük. Tényleg nem ismerem, hogy milyen, de 26 évesen ha az Empolinál tart az nem olyan tehetséget sugall ami megüti a mércét. Lehet, hogy irreális elvárás, de én egy Buffon kalibert szeretnék a kapuban. Ehhez képest Csecs is hatalmas csalódás, Vicario meg nem tűnik jobb opciónak. Egyébként ha Donna játéka letisztulna és nagyjából kiegyensúlyozottan tudná hozni az EBs teljesítményt az Buffon kalibert jelentene. Viszont sanszosan Verratti útját fogja bejárni és Párizsban ragad. Hasonló potenciállal rendelkező olasz kapus felbukkanását megint nehezen tudom elképzelni. Külföldről meg nem tudom kit lehetne, a valenciás grúz gyerek jól nézett ki youtubeon, de az megint nem sokat jelent, statok alapján is nehéz felmérni a kapusokat, kevésbé számszerűsíthető a játékuk.

Túl magasan van a mércéd. A Buffon kaliber és karrier nagyon ritka. 
A Milan jó példa arra, hogy lehet megfelelő kapust találni a zavarosban. Maignan szerintem jobb is, mint Donna.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 13:15

zetterberg40 írta:
Vicarioval mi lenne a terv? Állítólag januárban megvennénk, de maradna év végéig az Empolinál. Szerintem a Csecs-Perin kettőssel megvagyunk még középtávon. Harmadik számú kapusnak meg luxus, másrészt Pinso tökéletes az öltözőnek.

Engem az aggaszt, hogy Csecs utánra tervezzük. Tényleg nem ismerem, hogy milyen, de 26 évesen ha az Empolinál tart az nem olyan tehetséget sugall ami megüti a mércét. Lehet, hogy irreális elvárás, de én egy Buffon kalibert szeretnék a kapuban. Ehhez képest Csecs is hatalmas csalódás, Vicario meg nem tűnik jobb opciónak. Egyébként ha Donna játéka letisztulna és nagyjából kiegyensúlyozottan tudná hozni az EBs teljesítményt az Buffon kalibert jelentene. Viszont sanszosan Verratti útját fogja bejárni és Párizsban ragad. Hasonló potenciállal rendelkező olasz kapus felbukkanását megint nehezen tudom elképzelni. Külföldről meg nem tudom kit lehetne, a valenciás grúz gyerek jól nézett ki youtubeon, de az megint nem sokat jelent, statok alapján is nehéz felmérni a kapusokat, kevésbé számszerűsíthető a játékuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-17, 11:38

Vicarioval mi lenne a terv? Állítólag januárban megvennénk, de maradna év végéig az Empolinál. Szerintem a Csecs-Perin kettőssel megvagyunk még középtávon. Harmadik számú kapusnak meg luxus, másrészt Pinso tökéletes az öltözőnek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 22:13

Krisz írta:


Male Gusto már a neve miatt is nyerő. Amúgy meg nagyon fasza statjai vannak. Singo engem annyira nem nyűgözött le. Grimaldo a másik oldalon nagy ziccer, a VBn se fogják hypeolni, ideális januári igazolás lenne, egyedül ez a 352 a kérdés vele kapcsolatban.
Cambiaso visszarendelése egyébként azért se lenne hülyeség, mert egy fél év alatt le lehetne tesztelni, hogy mire lehet képes ezen a szinten. Elvileg kétlábas, szóval Allegri is hegyezheti a cerkát. Jövőre meg Pellegrini is visszajön a kölcsönből (gondolom).

Itt most megint az fog határt szabni, hogy el tudjuk-e passzolni a selejtet.

Grimaldo rohadt jó lenne, de csak akkor menjünk rá, ha tervezünk négy védővel is játszani. Ha nem, akkor a Kostic-Iling duóval meg lehetne ezt oldani szerintem. És pont Kostic miatt érdemes is lenne maradni a háromvédős szisztémánál, csak szerintem egy 3-4-2-1 (3-4-1-2) is hasznos lehetne. Én attól nem tartanék, hogy Grimaldo ne lenne jó egy 3-5-2-ben. És ugye ahogy írtad, ott van Cambiaso és Pellegrini is..akiket szerintem el fogunk passzolni.
Jobbra viszont nagyon is kellene valaki, sőt, inkább két játékos is. Az egyik szerintem lehet egy tipikus cserealap, akire nem kell sokat költeni. Mazzocchit én kinéztem a Salernitana elleni meccsen, nagyon jól játszott. Tudom, kb. Padoin-féle igazolás lenne elsőre, de szerintem hozna egy egész jó szintet...persze csak cserének jöjjön. Gusto lehet egy érdekes megoldás, de akár Bah, Montiel, Dodo vagy Soppy sem lenne elvetendő gondolat. Tény, nagyon kevés jó opció van pont a jobb oldalra, Molinat nagyon benéztük.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 15:21

zetterberg40 írta:


A pletykagenerátor Malo Gustot is bedobta valamelyik nap a Lyonból.

Én amúgy az olasz vonalat (értsd olasz vagy a bajnokságban játszó) nyomnán CB, RB/RWB posztokon. Pl. Scalvini, Singo.

Male Gusto már a neve miatt is nyerő. Amúgy meg nagyon fasza statjai vannak. Singo engem annyira nem nyűgözött le. Grimaldo a másik oldalon nagy ziccer, a VBn se fogják hypeolni, ideális januári igazolás lenne, egyedül ez a 352 a kérdés vele kapcsolatban.
Cambiaso visszarendelése egyébként azért se lenne hülyeség, mert egy fél év alatt le lehetne tesztelni, hogy mire lehet képes ezen a szinten. Elvileg kétlábas, szóval Allegri is hegyezheti a cerkát. Jövőre meg Pellegrini is visszajön a kölcsönből (gondolom).

Itt most megint az fog határt szabni, hogy el tudjuk-e passzolni a selejtet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 13:30

zetterberg40 írta:


A pletykagenerátor Malo Gustot is bedobta valamelyik nap a Lyonból.

Én amúgy az olasz vonalat (értsd olasz vagy a bajnokságban játszó) nyomnán CB, RB/RWB posztokon. Pl. Scalvini, Singo.
Singonak voltak egész jó meccsei, mondjuk ő is 1.90 és a fizikai paraméterei jobbak nem az agya. Viszont 2023-ban lejár a szerződése.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 13:09

Krisz írta:


Amúgy 190 centi felett hogy lehet valakiből szélső védő?

Az eddigi nevek amiket bedobtak nagyon siralmasak. Holm, Karsdorp, Odriozola középcsapatoknál se ütötték meg a mércét...

Egyébként ma azt is írták, hogy Cambiasot télen visszarendelnénk - eddig ez a legjobb opció, mert nem nyomja rosszul Bolognában.

A pletykagenerátor Malo Gustot is bedobta valamelyik nap a Lyonból.

Én amúgy az olasz vonalat (értsd olasz vagy a bajnokságban játszó) nyomnán CB, RB/RWB posztokon. Pl. Scalvini, Singo.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 12:43

zetterberg40 írta:


Ma Emil Holm nevét dobták be a Speziaból.



Jöhet 10

Amúgy 190 centi felett hogy lehet valakiből szélső védő?

Az eddigi nevek amiket bedobtak nagyon siralmasak. Holm, Karsdorp, Odriozola középcsapatoknál se ütötték meg a mércét...

Egyébként ma azt is írták, hogy Cambiasot télen visszarendelnénk - eddig ez a legjobb opció, mert nem nyomja rosszul Bolognában.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 10:41

Nico írta:

szinte teljesen egetértek: SMS nem jön, nem is kell, koncentráljunk a jelenlegi játékosokra, ahelyett hogy elvernénk 100 milliót, amink nincs is egyébként. Az összes középszerű játékost (Kenő, Arthur, Zak, Paredes), úgyse tudjuk eltakarítani, marad valaki 6. középpályásnak. Középre kell valaki a védelembe, de én még nem írnám le Gattit, de tavasszal játszatni kéne, hogy lássuk Gatti elé vagy mögé kell igazolni, bár akár 4 kezdő szintű CB se baj egy 3 védős rendszerben.RWB-re Odriozola volt egyedül a hírekben, egy fiatal Cuadrado kéne kicsit több ésszel. Laughing

Ma Emil Holm nevét dobták be a Speziaból.



Jöhet 10
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 09:32

Krisz írta:


Ha Pogba nem virtuális játékosként fogja szívni a verünk évekig, mint Gordon, akkor SMS "felesleges". De amellett, hogy felesleges, esélytelen is, nem fogunk 100 millát elverni egy játékosra, Lotitoval meg nem lehet értelmesen tárgyalni.
Azért ha Pogba hosszabb távon alkalmas lesz a játékra, és Rovella is visszajön akkor egy Loca, Rovella, Fagyi, Miretti, Pogba sor mellé max akkor kell venni valakit ha Paredest nem véglegesítjük. Ha Pogba lehozza a tavaszt god modeban, akkor Rabió helyett nem kell venni senkit, ha nem akkor muszáj lesz.

Nem sok szó esik a védelem közepéről, de az most a jövőt tekintve még szarabbul áll. Daniló és Bré okésak, de Gattira még kicsit nagynak tűnik a kabát, bár ha kap elég lehetőséget akkor talán tavasszal fel lehet építeni egy kezdőcsapat szintre. Nyáron kell egy stabil középhátvéd mindenképp, szerintem a Bundesligaból vagy a Ligue 1ből le lehetne rabolni valakit olcsón. Emellett Scalvinin érdemes lehet elgondolkodni, akár úgy is, hogy még egy évre visszaadjuk kölcsönbe az Atalantának.

RB/RWBre ötletem sincs, de nyilván az lenne a legfontosabb.
szinte teljesen egetértek: SMS nem jön, nem is kell, koncentráljunk a jelenlegi játékosokra, ahelyett hogy elvernénk 100 milliót, amink nincs is egyébként. Az összes középszerű játékost (Kenő, Arthur, Zak, Paredes), úgyse tudjuk eltakarítani, marad valaki 6. középpályásnak. Középre kell valaki a védelembe, de én még nem írnám le Gattit, de tavasszal játszatni kéne, hogy lássuk Gatti elé vagy mögé kell igazolni, bár akár 4 kezdő szintű CB se baj egy 3 védős rendszerben.RWB-re Odriozola volt egyedül a hírekben, egy fiatal Cuadrado kéne kicsit több ésszel. Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-16, 00:37

Tankcsapda írta:


A McKennie-Tottenham páros már korábban is felmerült, Conte nyáron is őt akarta a középpályára. Nem lenne rossz, bár ha esetleg úgy adódik, hogy csak jövő nyáron sikerül eladni, én elfogadnám. Nagyon kilóg a középpályáról, annyira botlábú, Allegri mégis ragaszkodik hozzá. Csak lássa be, hogy a fiatalokra építeni célszerű és hasznos lenne.
Felénk meg SMS az állandó pletyka. Én nagyon szerettem volna, ha őt igazoljuk le nyáron, és nem Pogbat, de most elsősorban wingbackre lenne szükség jobb oldalra Cuadrado mellé (elé), jelenleg a középpálya mennyiségre és minőségre is rendben van.

Én remélem, Allegri megtanul kétfős középpályával dolgozni, persze jó kérdés, hogy januártól megérné-e váltani. Nem tetszene a Chiesa-wingback párosítás hosszasan, és szerintem sokkal hatékonyabb előrébb, viszont ha Di María és Vlahovic is egészséges, és mindhármuknak lehetőséget akar adni Allegri, akkor nincs más opció, ha maradunk a 3-5-2-nél. A jövőre nézve a Vlahovic-Chiesa párost kell összerakni, nyilván Milik és Kean is kellő lehetőséghez jutva. Di Maríaval egyébként érdemes egyelőre kivárni, simán lehet az is, hogy januárban távozik, mert már nincs motivációja és haza akar majd térni.

Ha Pogba nem virtuális játékosként fogja szívni a verünk évekig, mint Gordon, akkor SMS "felesleges". De amellett, hogy felesleges, esélytelen is, nem fogunk 100 millát elverni egy játékosra, Lotitoval meg nem lehet értelmesen tárgyalni.
Azért ha Pogba hosszabb távon alkalmas lesz a játékra, és Rovella is visszajön akkor egy Loca, Rovella, Fagyi, Miretti, Pogba sor mellé max akkor kell venni valakit ha Paredest nem véglegesítjük. Ha Pogba lehozza a tavaszt god modeban, akkor Rabió helyett nem kell venni senkit, ha nem akkor muszáj lesz.

Nem sok szó esik a védelem közepéről, de az most a jövőt tekintve még szarabbul áll. Daniló és Bré okésak, de Gattira még kicsit nagynak tűnik a kabát, bár ha kap elég lehetőséget akkor talán tavasszal fel lehet építeni egy kezdőcsapat szintre. Nyáron kell egy stabil középhátvéd mindenképp, szerintem a Bundesligaból vagy a Ligue 1ből le lehetne rabolni valakit olcsón. Emellett Scalvinin érdemes lehet elgondolkodni, akár úgy is, hogy még egy évre visszaadjuk kölcsönbe az Atalantának.

RB/RWBre ötletem sincs, de nyilván az lenne a legfontosabb.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-15, 23:01

Krisz írta:
Furcsa dolog ez a mercatos hírverés. Egyrészt kurvára idegesít, amikor totál nevetséges híreket olvasok, a nekünk előnyös transferekre meg tisztára ráizgulok, és csak később jut eszembe, hogy ez azért elég bizonytalan.

A téli VBnek az is a hátránya, hogy a mercatos bullshitgenerátor már novemberben beindult. Mindenesetre, nagyon erőteljes a pletyka, hogy Kenőt nagyon vinné Para a Tottenhambe. Ez lenne az egyik legjobb igazolása nekünk, már csak azért is, hogy Allegri még akkor se tudja játszatni ha valami retardáltság miatt ideálisnak gondolná Fagyi vagy Miretti helyett.

A McKennie-Tottenham páros már korábban is felmerült, Conte nyáron is őt akarta a középpályára. Nem lenne rossz, bár ha esetleg úgy adódik, hogy csak jövő nyáron sikerül eladni, én elfogadnám. Nagyon kilóg a középpályáról, annyira botlábú, Allegri mégis ragaszkodik hozzá. Csak lássa be, hogy a fiatalokra építeni célszerű és hasznos lenne.
Felénk meg SMS az állandó pletyka. Én nagyon szerettem volna, ha őt igazoljuk le nyáron, és nem Pogbat, de most elsősorban wingbackre lenne szükség jobb oldalra Cuadrado mellé (elé), jelenleg a középpálya mennyiségre és minőségre is rendben van.

Én remélem, Allegri megtanul kétfős középpályával dolgozni, persze jó kérdés, hogy januártól megérné-e váltani. Nem tetszene a Chiesa-wingback párosítás hosszasan, és szerintem sokkal hatékonyabb előrébb, viszont ha Di María és Vlahovic is egészséges, és mindhármuknak lehetőséget akar adni Allegri, akkor nincs más opció, ha maradunk a 3-5-2-nél. A jövőre nézve a Vlahovic-Chiesa párost kell összerakni, nyilván Milik és Kean is kellő lehetőséghez jutva. Di Maríaval egyébként érdemes egyelőre kivárni, simán lehet az is, hogy januárban távozik, mert már nincs motivációja és haza akar majd térni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-15, 17:52

Furcsa dolog ez a mercatos hírverés. Egyrészt kurvára idegesít, amikor totál nevetséges híreket olvasok, a nekünk előnyös transferekre meg tisztára ráizgulok, és csak később jut eszembe, hogy ez azért elég bizonytalan.

A téli VBnek az is a hátránya, hogy a mercatos bullshitgenerátor már novemberben beindult. Mindenesetre, nagyon erőteljes a pletyka, hogy Kenőt nagyon vinné Para a Tottenhambe. Ez lenne az egyik legjobb igazolása nekünk, már csak azért is, hogy Allegri még akkor se tudja játszatni ha valami retardáltság miatt ideálisnak gondolná Fagyi vagy Miretti helyett.

Petike007, sneco7, LeRoi10, bombahoppa, Malloy, Nico and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 23:28

Tankcsapda írta:


Allegri az igazoláspolitikába beleszólhat most már, és neki nagy kedvence a bongyor. Én nem tartom kizártnak, hogy felajánlanak neki egy hosszabbítást. Én sem szívesen látnám őt nyártól Juve-mezben, de ha az utóbbi időben mutatott teljesítményét tudná állandósítani, akkor viszont nagyon nagy hasznára lehet a csapatnak 4-5 évre. Én azt sem bánnám, ha januárban eladjuk áron alul, kérdés, hogy lenne-e lehetőség megfelelően pótolni, mert azért Pogbara hagyatkozni rohadt nagy rizikó lenne. Amennyit tökölt a műtéttel, lehet, hogy tavasszal sem lesz sokat pályán.
Ez az Allegri beleszólhat az igazolásokba ilyen urban legend. Igazából a firkászok írták le párszor, de se ő se a vezetőség nem állított ilyet soha. Anno le is nyilatkozta, hogy minek ide Paredes amikor van egy Rovallénk meg Locatellink. Pár nap múlva megérkezett Paredes...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 21:40

Krisz írta:


Kb annyira szólhat bele mint 5 éve, gondolom kikérik a véleményét de nélküle döntenek, ha beleszólhatna akkor amúgy Pjanic most nálunk játszana és nem Sharjahban senyvedne. 10 millát senki se keres nálunk és 10 milláért olyan játékosnak kelle valakinek lennie, hogy a meccsek döntő többségénél rendelkezésre áll (ez rendben is lenne) és azonnal a hátán viszi a csapatot (ez Di Maria lenne egészségesen), kb mint egy fiatal Del Piero.
A vezetőséget szerintem nem zavarja, hogy ez a 10ből 5ször mama pici fia attitűd totálisan kilóg a Juventus identitásából, gondolom egy ésszerű 5 milláért hosszabbitanának is vele, de ő a dupláját akarja, szóval esélytelen. 5 milla amúgy jó biznisz lenne, ha ez a mostani jó teljesítmény megint csak ideiglenesnek bizonyul (mint Sarrinál Covid után), akkor is szempillantás alatt el lehetne adni a PL-be. 10 millás fizuval nem, ezt a kockázatot biztosan nem vállalja fel a management, nagyon helyesen.

Én remélem, hogy úgy lesz, ahogy leírtad, csak az utóbbi évek után kissé szkeptikus vagyok a vezetőség hozzáértésével kapcsolatban. Ugyanakkor Arrivabene érkezésével mintha megint lenne racionalitás e téren.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 14:21

Tankcsapda írta:


Allegri az igazoláspolitikába beleszólhat most már, és neki nagy kedvence a bongyor. Én nem tartom kizártnak, hogy felajánlanak neki egy hosszabbítást. Én sem szívesen látnám őt nyártól Juve-mezben, de ha az utóbbi időben mutatott teljesítményét tudná állandósítani, akkor viszont nagyon nagy hasznára lehet a csapatnak 4-5 évre. Én azt sem bánnám, ha januárban eladjuk áron alul, kérdés, hogy lenne-e lehetőség megfelelően pótolni, mert azért Pogbara hagyatkozni rohadt nagy rizikó lenne. Amennyit tökölt a műtéttel, lehet, hogy tavasszal sem lesz sokat pályán.

Kb annyira szólhat bele mint 5 éve, gondolom kikérik a véleményét de nélküle döntenek, ha beleszólhatna akkor amúgy Pjanic most nálunk játszana és nem Sharjahban senyvedne. 10 millát senki se keres nálunk és 10 milláért olyan játékosnak kelle valakinek lennie, hogy a meccsek döntő többségénél rendelkezésre áll (ez rendben is lenne) és azonnal a hátán viszi a csapatot (ez Di Maria lenne egészségesen), kb mint egy fiatal Del Piero.
A vezetőséget szerintem nem zavarja, hogy ez a 10ből 5ször mama pici fia attitűd totálisan kilóg a Juventus identitásából, gondolom egy ésszerű 5 milláért hosszabbitanának is vele, de ő a dupláját akarja, szóval esélytelen. 5 milla amúgy jó biznisz lenne, ha ez a mostani jó teljesítmény megint csak ideiglenesnek bizonyul (mint Sarrinál Covid után), akkor is szempillantás alatt el lehetne adni a PL-be. 10 millás fizuval nem, ezt a kockázatot biztosan nem vállalja fel a management, nagyon helyesen.

CsT, bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 13:48

Krisz írta:


Szerintem meg júniusban meg kell köszönni neki ezt az utolsó évet és feladni rá a kabátot - a korábbi történések alapján a vezetőség is így áll hozzá. Lehet, hogy lesz 1-2 játékos akinek adunk 10 millás fizetést, de Rabiot nem az a kategória.
Ha mondjuk Pogba nem találja meg a 2016os önmagát, illetve az egészségét, akkor viszont sanszosan igazolni kell valakit, hogy meg legyen az egyensúly a kpn.

Allegri az igazoláspolitikába beleszólhat most már, és neki nagy kedvence a bongyor. Én nem tartom kizártnak, hogy felajánlanak neki egy hosszabbítást. Én sem szívesen látnám őt nyártól Juve-mezben, de ha az utóbbi időben mutatott teljesítményét tudná állandósítani, akkor viszont nagyon nagy hasznára lehet a csapatnak 4-5 évre. Én azt sem bánnám, ha januárban eladjuk áron alul, kérdés, hogy lenne-e lehetőség megfelelően pótolni, mert azért Pogbara hagyatkozni rohadt nagy rizikó lenne. Amennyit tökölt a műtéttel, lehet, hogy tavasszal sem lesz sokat pályán.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 11:57

Tankcsapda írta:


Azt hiszem, Rabiotval válaszút elé érkezett a vezetőség. Vagy belemennek a fizetésemelésbe, és remélhetőleg a mostani, illetve a Covid-szünet utáni szinten fog játszani, ami nagyon erősen feltételes. Vagy húznak egy határt, és hosszabbítást ajánlanak, de azonos fizetéssel, esetleg 7,5, nagyon maximum 8 milliós szerződést tesznek elé. Ahogy a Milan csinálta, aztán vagy belemennek a játékosok, vagy nem, ahogy tette azt Donnarumma és Calhanoglu is. Kessié elment a Barcaba, ahol nem kezdő, de nélküle is erős a Milan. Nekem nagyon szimpatikus ez a hozzáállás tőlük, ami miatt lehet, hogy ugyan elveszítenek néhány kulcsembert, de közben épül egy mag, és idővel nem biztos, hogy a legjobbak annyira el akarnak majd menni. Nekünk is ez lehet a járható út.
Meg kell értetni minden játékossal, hogy nem értük van a klub, hanem nekik megtiszteltetés és kihívás, hogy az olasz rekordbajnok mezét viselhetik. Rabiotval példát lehet statuálni, hogy nem lehetnek korlátlan igények. Szóval lehet vele hosszabbítani kisebb emeléssel, ha ő ezt értékeli, akkor elfogadja...de nem értékelné, szóval inkább el kell engedni. És őszintén remélem, hogy Allegri nem fog kardoskodni érte, mert nagy kedvence lett. A fiatalok számára is rossz példa lehet, ha ekkora emelést ajánlanának Rabiotnak.

Szerintem meg júniusban meg kell köszönni neki ezt az utolsó évet és feladni rá a kabátot - a korábbi történések alapján a vezetőség is így áll hozzá. Lehet, hogy lesz 1-2 játékos akinek adunk 10 millás fizetést, de Rabiot nem az a kategória.
Ha mondjuk Pogba nem találja meg a 2016os önmagát, illetve az egészségét, akkor viszont sanszosan igazolni kell valakit, hogy meg legyen az egyensúly a kpn.

CsT, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 11:31

Petike007 írta:
GdS szerint Rabbi egy laza 10-est kér évente. Egy utolsó rohadék. 

Szerződés lejártáig semmit nem mutat most meg azt teszi amit eddig is kellett volna. Ha hosszabbítani vele a világ looserei vagyunk. Akármennyire is IDDQD üzemmódban megy most.

Azt hiszem, Rabiotval válaszút elé érkezett a vezetőség. Vagy belemennek a fizetésemelésbe, és remélhetőleg a mostani, illetve a Covid-szünet utáni szinten fog játszani, ami nagyon erősen feltételes. Vagy húznak egy határt, és hosszabbítást ajánlanak, de azonos fizetéssel, esetleg 7,5, nagyon maximum 8 milliós szerződést tesznek elé. Ahogy a Milan csinálta, aztán vagy belemennek a játékosok, vagy nem, ahogy tette azt Donnarumma és Calhanoglu is. Kessié elment a Barcaba, ahol nem kezdő, de nélküle is erős a Milan. Nekem nagyon szimpatikus ez a hozzáállás tőlük, ami miatt lehet, hogy ugyan elveszítenek néhány kulcsembert, de közben épül egy mag, és idővel nem biztos, hogy a legjobbak annyira el akarnak majd menni. Nekünk is ez lehet a járható út.
Meg kell értetni minden játékossal, hogy nem értük van a klub, hanem nekik megtiszteltetés és kihívás, hogy az olasz rekordbajnok mezét viselhetik. Rabiotval példát lehet statuálni, hogy nem lehetnek korlátlan igények. Szóval lehet vele hosszabbítani kisebb emeléssel, ha ő ezt értékeli, akkor elfogadja...de nem értékelné, szóval inkább el kell engedni. És őszintén remélem, hogy Allegri nem fog kardoskodni érte, mert nagy kedvence lett. A fiatalok számára is rossz példa lehet, ha ekkora emelést ajánlanának Rabiotnak.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-12, 09:54

GdS szerint Rabbi egy laza 10-est kér évente. Egy utolsó rohadék. 

Szerződés lejártáig semmit nem mutat most meg azt teszi amit eddig is kellett volna. Ha hosszabbítani vele a világ looserei vagyunk. Akármennyire is IDDQD üzemmódban megy most.

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-09, 12:59

Állítólag a Flamengo 2 évre opcióval kölcsönvenné Kájozsorzsot, ami remek lenne tekintve hogy totál homály a gyerek. Igazából a hypeot se értettem annak idején, mert a brazil bajnokságban se mutatott semmi extrát. Az aktuálisan hypeolt brazil kölyök leigazolása akkor is rizikós ha kiemelkedően teljesít Brazíliában, lásd Gabigol, aki Európában nagyon megégett. Remélem nyélbe ütjük ezt az üzletet.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-07, 21:26

Ha esetleg valaki ki akarja verni itt egy kép hátha segít! Smile

Bevásárlóközpont - Page 2 314479836_6497941200233054_2277927223347073089_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OW4FhzOAMAIAX_akArD&tn=WPGWejvL8_5g2Kxy&_nc_ht=scontent-vie1-1

Krisz, zetterberg40, simoon, virracocha, sneco7, LeRoi10, bombahoppa and like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-01, 14:51

Malloy írta:
Nem vagyok biztos abban, hogy bármelyik középpályás leigazolása/felépülése megoldaná a problémáinkat. Ez az ábra is azt bizonyítja, hogy Allegri a hibás.
igen felesleges további igazolásokban látni a kiutat, az legfeljebb a padlót emelheti, de először kéne egy edző, utána lehet finomhangolni. A jelenlegi keret simán scudetto esélyes lehetne egy normális erőnléti stábbal és egy edzővel. Az nonszensz hogy a fél csapat sérült, nagy részük izomsérüléssel, és ez nem egyszeri dolog, hanem visszatérő probléma.
Én a legkisebb problémát a játékoskerettel látom főleg, ha figyelembe veszük a kifutó szerződéseket, fiatalokat.
Szczesny-Danilo,Bremer,Gatti-Kosztics,Loca,Pogba,Miretti,Cuadrado-Vlahovics,Chiesa, ez nálam simán topcsapat, és kb csak Cuadrado helyett kell valaki jövőre, meg középhátvéd mélység
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-01, 14:17

Krisz írta:
A Moneyballban volt egy olyan rész, amikor Billy Bean elkezdte eladni azokat a spílereket (tekintet nélkül mekkora tehetséget veszít el), akiket az edző azok helyett játszatott akikre a rendszer meg lett tervezve. Itt most kb ez lett elintézve a sérülésekkel.
Pont ezt írtam a másik topic-ban, tudatos a stáb megtartása hogy Allegrit rákényszerítsék a faitalok játszatására Laughing

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-01, 08:50

Még az előző gondolathoz:

Kenő sérülése azt jelenti, hogy a Loca, Rabiot, Fagyi, Miretti sorból kell 3at játszatni, a GDS pedig az első 3at várja a kezdőbe. Ez pedig egy ideális trió skillset profilokat tekintve. Nyilván egy önszopatást még lehet vele eszközölni, ha Loca lesz a regista.

A Moneyballban volt egy olyan rész, amikor Billy Bean elkezdte eladni azokat a spílereket (tekintet nélkül mekkora tehetséget veszít el), akiket az edző azok helyett játszatott akikre a rendszer meg lett tervezve. Itt most kb ez lett elintézve a sérülésekkel.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8127
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-11-01, 08:32

Malloy írta:
Nem vagyok biztos abban, hogy bármelyik középpályás leigazolása/felépülése megoldaná a problémáinkat. Ez az ábra is azt bizonyítja, hogy Allegri a hibás. 

Papíron van egy Parádés, Pogba, Locatelli kpnk, meg a 3 legtehetségesebb olasz kp a 2000es generációból (persze vitatható, Tonali talán a top itt). Ennek a sornak a fele kb konstans sérült, emellett nincs szép játék de hatékonyság sem, miközben a kettő nem zárja ki egymást, sőt, ha ilyen alapanyagból jól van összerakva akkor mindkettő jön magától.

Egyébként ez a stat biztosan régi, mert Fabregas már a Comoban nyomja, ami nem top 5 leagueben van és a Monacoban 2 szezonnal ezelőtt volt utoljára statisztikailag szignifikáns mennyiségű játékperce.

Nekem amúgy nem az a bajom, hogy nem sziporkázunk (még ha szerintem ebből a keretből lehetne ugyanazt a szintet hozni, mint a Napoli), hanem hogy egy átlagosat se tudott kihozni 3 hónap alatt. Már júliusban azt beszéltük, hogy a mostani menetrend egyszerűen nem engedi meg a szokásos allegris novemberig lófaszolást, mert kb minden fontos versenyből ki lehet szállni akkorra. És tessék, meg is érkeztünk. Ha én látom, akkor ez Torinoban is egyértelmű, ezért is vállalhatatlan, hogy semmit nem léptek egy agnellis öltözői öszödi beszéden kívül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: