Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
SzerzőÜzenet
Matteo




Posts : 85
Join date : 2022. Aug. 15.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-26, 14:40

Az ilyen csapatokkal mint a PanjabiMC az is baj hogy a halál faszára kell elutazni. Meg értitek, ismeretlen távoli földeken az ACL különösen ingerülté tud válni
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-26, 08:27

Szinte látom, ahogy az első fordulóban játszunk egy 1-1-et Jordániában. Very Happy

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-26, 00:21

Krisz írta:


Szerintem pont mire a BL meccsekhez érünk Allegri összerántja annyira a csapatott hogy ne legyen ánusz középpályánk, a zsifiket mindenki bucira veri majd, a katariakkal egyszer leikszelünk, a benfikával az egyik meccsünket lehozzuk 1-0ra és kb meg is van a továbbjutás.

Én nem tudom elképzelni, hogy a Bayern kiessen, és a Bárkát sem egymás után 2szer, emellett azért elég jó mercatot is csináltak, szóval a férgek tűnnek a legesélyesebbnek az ELre.

Nem tudom, hogy legyek-e ilyen optimista. Ennél rosszabb csoportot nem is kaphattunk volna, de komolyan. A csoportelsőséget elfelejthetjük, jó, ha 1 pont összejön a Párizs ellen, nagyon bekezdtek a szezonban, ősszel amúgy is erősek szoktak lenni. A Benfica meg nagyon veszélyes, és jó erősítéseik is voltak, David Neres, Enzo Fernandez...kicsit tartok is tőlük, tavaly a Barcat ejtették ki. A Maccabi meg olyan téren rossz ellenfél, hogy mindenki elveri őket, így a Benfica sem fog pontokat veszíteni ellenük.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 23:08

zetterberg40 írta:
Ebből a csoportból szerintem nem jutunk tovább.

Vad tipp: a hullarablók viszont idén továbbjutnak.

Szerintem pont mire a BL meccsekhez érünk Allegri összerántja annyira a csapatott hogy ne legyen ánusz középpályánk, a zsifiket mindenki bucira veri majd, a katariakkal egyszer leikszelünk, a benfikával az egyik meccsünket lehozzuk 1-0ra és kb meg is van a továbbjutás.

Én nem tudom elképzelni, hogy a Bayern kiessen, és a Bárkát sem egymás után 2szer, emellett azért elég jó mercatot is csináltak, szóval a férgek tűnnek a legesélyesebbnek az ELre.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 22:32

Ebből a csoportból szerintem nem jutunk tovább.

Vad tipp: a hullarablók viszont idén továbbjutnak.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2763
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 20:47

tjunior írta:

Egy EL győzelem is szép LOL
Ha az EL döntőben megbasszuk az Izét én elégedett leszek. Smile

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:54

Krisz írta:
Most jutott eszembe, hogy a P$G szurkolók most tuti örülnek, a második kalapból kb a legkönnyebb ellenfelet kapták. Emlékszem pár éve még minket akart elkerülni mindenki...
Csak akkor még első kalaposak voltunk...

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:39

Most jutott eszembe, hogy a P$G szurkolók most tuti örülnek, a második kalapból kb a legkönnyebb ellenfelet kapták. Emlékszem pár éve még minket akart elkerülni mindenki...

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:36

_DREAM_ írta:
Igazából teljesen mindegy hogy kit kapunk, mert ha tovább is jutunk a csoportból, majd tavasszal kiesünk a Rangers ellen.

De ha Maxi nem kapja össze magát és rak össze végre egy értelmes középpályát így több mint egy szájbakúrt év után akkor még a csoportból se fogunk továbbmenni.
Egy EL győzelem is szép LOL

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 149
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:20

szerintem szopunk...... és még ki is fogunk esni!!! 

PSG oda-vissza és a vendég 2x olyan csúnya lesz mint tavaly Londonban!!! Talán ha kapunk egy hatost elküldik Allegrit! Akkor megérné!

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:08

Az a jó a férgek csoportjában, hogy az is baromi vicces lesz ha ők esnek ki, de az is ha a Bárka allines mercatoval Laughing

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 19:04

_DREAM_ írta:
Igazából teljesen mindegy hogy kit kapunk, mert ha tovább is jutunk a csoportból, majd tavasszal kiesünk a Rangers ellen.

De ha Maxi nem kapja össze magát és rak össze végre egy értelmes középpályát így több mint egy szájbakúrt év után akkor még a csoportból se fogunk továbbmenni.

Hát valahogy mindig túlteljesítünk a csoportkörben a bajnoki loserkedés ellenére. Grimaldot majd zárjuk be a wcbe Torinoban és csak aláírt szerződéssel engedjük ki

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Screen68


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-08-25, 19:19-kor.

CsT, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:54

Krisz írta:
Gondolom lesz majd megint egy Porto Sevilla Maccabi Kispest csoport
D csoport...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2763
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:52

Igazából teljesen mindegy hogy kit kapunk, mert ha tovább is jutunk a csoportból, majd tavasszal kiesünk a Rangers ellen.

De ha Maxi nem kapja össze magát és rak össze végre egy értelmes középpályát így több mint egy szájbakúrt év után akkor még a csoportból se fogunk továbbmenni.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:50

Isten áldja meg Yayat a férgek csoportjáért  Laughing
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:50

Legalább az íze megint melytorok

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:50

Ellenség legalább jó csoportba került Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:43

Krisz írta:
Mekkora gány már, hogy azért nem kaphattuk a Frankfurtot pl mert a közvetítés miatt másik sávba lettünk téve... rohadjanak meg. Gondolom lesz majd megint egy Porto Sevilla Maccabi Kispest csoport
Pedig én először örültem, hogy a milány miatt az A-D csoportokba kerülünk, csalást is kiáltottam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:40

Mekkora gány már, hogy azért nem kaphattuk a Frankfurtot pl mert a közvetítés miatt másik sávba lettünk téve... rohadjanak meg. Gondolom lesz majd megint egy Porto Sevilla Maccabi Kispest csoport

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:36

Nedved elvitte a leglepukantabb vezető díját. Párizs fasza!

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:36

Paredes sorsolás

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:31

Krisz írta:
Nézi valaki a sorsolást? Ezt a small talk faszverést az elején vagy ki kéne hagyni vagy nem funkcionális analfabétákat meghívni.
egyetértek, sőt az 1. kalap kihúzását is hanyagolhatnák, kit érdekel mi a neve a csoportnak, rakják be A-tól koeffek alapján és csak a többit húzzák...

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:30

Figyeljetek a kezem mert csalok

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 18:20

Nézi valaki a sorsolást? Ezt a small talk faszverést az elején vagy ki kéne hagyni vagy nem funkcionális analfabétákat meghívni.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 07:08

bombahoppa írta:

Krisz kapkod, én csak a lepattanókat kommentálom. Smile

Mindenesetre gondolom Donyeckbe november végén megyünk, amikor már nem lesz tét, viszünk nekik három pontot támogatásul  és hozunk haza egy csoport második helyet és két ACL-t szuvenírnek. Esetleg néhány eltiltás is befigyelhetne a nyolcaddöntőkre. Én egy optimista pesszimista vagyok, ha mindennek csak a fele jön be, az már nem is olyan rossz. Mondhatjuk jó! Smile

Szerk: Ha silóval megyünk, hozhatunk gabonát.
Visszavonom, nem lett elkapkodva pont az a 3 csapat jutott be akik itt szerepeltek. Very Happy Very Happy Rendjívül profi az uefa.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3670
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-25, 06:37

CsT írta:

Meg gondolom kellene hagyni nyerni őket egyébként oroszbarátnak leszünk kikiáltva! Smile

Amúgy kicsit elkapkodtad a sorsolást hiszen 3 párharc még ma este dől el Very Happy
Krisz kapkod, én csak a lepattanókat kommentálom. Smile

Mindenesetre gondolom Donyeckbe november végén megyünk, amikor már nem lesz tét, viszünk nekik három pontot támogatásul  és hozunk haza egy csoport második helyet és két ACL-t szuvenírnek. Esetleg néhány eltiltás is befigyelhetne a nyolcaddöntőkre. Én egy optimista pesszimista vagyok, ha mindennek csak a fele jön be, az már nem is olyan rossz. Mondhatjuk jó! Smile

Szerk: Ha silóval megyünk, hozhatunk gabonát.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-24, 19:29

bombahoppa írta:

Donyeck kicsit meleg mostanában... én nem mennék arra.
Meg gondolom kellene hagyni nyerni őket egyébként oroszbarátnak leszünk kikiáltva! Smile

Amúgy kicsit elkapkodtad a sorsolást hiszen 3 párharc még ma este dől el Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3670
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-24, 18:58

Krisz írta:
Ezt sorsoltam magunknak az előbb. Így legyen!

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Screen67
Donyeck kicsit meleg mostanában... én nem mennék arra.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-08-24, 14:11

Ezt sorsoltam magunknak az előbb. Így legyen!

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Screen67

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-05-29, 21:50

Második kalap: JUVENTUS, Liverpool, Chelsea, Barcelona, Atletico, Sevilla, Leipzig, Tottenham
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime2022-05-11, 06:39

bombahoppa írta:

És a köznép (magamat is beleértve) meg fogja érteni a párosításokat adó számolás hogyanját? Amikor az asszisztens az irodában meg van győződve arról, hogy a lottósorsolást is manipulálják? És még az is lehet, hogy neki vagina van igaza?

lol!
Az NFLben is hasonló a rendszer, bár ott ugye azért vannak csoportok, senki nem foglalkozik a konkrét hogyannal, megszokták és elfogadták. Persze ott van bizalom, ami a kicsinkét korupció gyanús UEFA felé nincs. Ez inkább a lényeg mint maga a lebonyolítás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
2 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: