Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2

Go down 
+4
CsT
Krisz
tjunior
bombahoppa
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 22:24

tjunior írta:

Hol írtam én olyat, hogy Caviglia a 3.számú középpályásunk? Jelöld mar meg kérlek. Értem, hogy csak ezzel a szándékos félreértelmezéssel jön ki a matek de ez akkor sem elegáns  Crying or Very sad
Amúgy nem 11 pozícióból egy hanem. A 10 mezőnyjátékosból 3 a középső középpályás poszt. 
Ja szerintem is hanyagoljuk egymast, bár nem igérem, hogy a következő örömködésnél az ellenfél góljánál nem fogok reagálni  I love you
Két hozzászólással ezelőtt így kezded: "Miért nálunk ki a full kezdő 3. középpályás Loca és Rabi mellett? Poszt szerint egy Mirettinek vagy egy Caviglianak esetleg Kenőnek." - Bár lehet én értelmeztem félre mert olyan mintha google fordítóval írtad volna. Very Happy

Erre írtam én, hogy játékpercek alapján Kenő a 3. számú kezdő kp, utána jön Miretti majd Nico szóval ha Lobotkával akarod összevetni (aki játékpercek alapján a 3. kezdő kp-je a Napolinak) akkor csakis annak van értelme ha Kenővel hasonlítjuk össze.

Egyébként ha keretek erősségét vetjük össze akkor szerintem a 11 posztot kell nézni, csak te nézed valamiért a 3 belső kp posztot. Szóval szerintem nem én megyek szembe a forgalommal az autópályán. Smile

Örömködni jöhetsz! Ja most látom, hogy van tiltólista. Akkor nem lol!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 21:55

CsT írta:

Nálunk a 3. kezdő kp Kenő vagy Miretti (de játélpercek alapján egyértelműen Kenjő) de semmiképpen sem a 3 meccset játszó Nicolussi szóval vele összehasonlítani a Nápolyban szinte minden meccsen kezdő Lobotkát szerintem faszság! Smile Meg az is, hogy a 11 posztból kiválasztunk egyet (nyilván azt ahol a leggyengébbek vagyunk) és az alapján vonunk le következtetéseket a teljes keret erősségét illetően.

Nem azt írtam, hogy szűk a keretünk hanem, hogy a nemzetközi meccseket játszókhoz képest szűkebb szóval ebben sem értünk egyet, meg szerintem semmi másban sem így fölösleges is ezt folytatni mert úgyse fogjuk meggyőzni egymást. Smile
Hol írtam én olyat, hogy Caviglia a 3.számú középpályásunk? Jelöld mar meg kérlek. Értem, hogy csak ezzel a szándékos félreértelmezéssel jön ki a matek de ez akkor sem elegáns  Crying or Very sad
Amúgy nem 11 pozícióból egy hanem. A 10 mezőnyjátékosból 3 a középső középpályás poszt. 
Ja szerintem is hanyagoljuk egymast, bár nem igérem, hogy a következő örömködésnél az ellenfél góljánál nem fogok reagálni  I love you
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 21:41

tjunior írta:

Miért nálunk ki a full kezdő 3. középpályás Loca és Rabi mellett? Poszt szerint egy Mirettinek vagy egy Caviglianak esetleg Kenőnek. Ergo teljesn jogos a Lobotkával való összehasoníltás. nelunk a Cajuste vagy Demme a NextGenben szaladgál hétről hétre a Serie Cben  Wink
Örülük, hogy végre valamiben egyetértünk és szerinted is szűk a keret, nemzetközi terhelésre már kevés, tehát nem igazán álja meg felhozni érvként a többi csapat kettős terhelését maikor nekik bővebb a keretük.
Ami meg a többi csapatrészt illeti, Cambit kivéve nincs értelmezhető szárnyvédőnk, a 3 védős felállás kódolva van. Van 4 minőségi középhátvádünk, akkor járunk a legjobban ha abból 3 a pályán van, márt csak azért is mert szélen Danilo nem tudja azt hozni amit középen, csak eltékozolnánk. 2 középső középpályással sem lehet felállni, nincs a jelenlegi középpályásainknak oylan permutációja ami jó lenne ha csak ketten vannak. Akkor máris ott vagyunk hogy 3 középső védő és 3 középső középpályás ( amihez meg nem vagyunk meg darabszámban) ami finomans szólva nem túl sok taktikai lehetség. És akkor még olyanról nem is beszételm, hogy 3 centerünk van és nulla alapból jobbszélsónk. De ez egy minőségi keret, majdnem az Ellenség szintjén  Wink
Nálunk a 3. kezdő kp Kenő vagy Miretti (de játélpercek alapján egyértelműen Kenjő) de semmiképpen sem a 3 meccset játszó Nicolussi szóval vele összehasonlítani a Nápolyban szinte minden meccsen kezdő Lobotkát szerintem faszság! Smile Meg az is, hogy a 11 posztból kiválasztunk egyet (nyilván azt ahol a leggyengébbek vagyunk) és az alapján vonunk le következtetéseket a teljes keret erősségét illetően.

Nem azt írtam, hogy szűk a keretünk hanem, hogy a nemzetközi meccseket játszókhoz képest szűkebb szóval ebben sem értünk egyet, meg szerintem semmi másban sem így fölösleges is ezt folytatni mert úgyse fogjuk meggyőzni egymást. Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 21:18

CsT írta:

Ez így egy nagyon kisarkított példa, hogy csak ott hasonlítgatjuk a keretet ahol mi a leggyengébbek vagyunk Very Happy  Oké Frattesi meg Nico ég és föld, de ez így egyetlen példa a sokból. Azt meg nem is értem Lobotkával miért kellene összehasonlítani Nicolussit hiszen ő full kezdő a Napoliban. Őt Max Locatellivel lenne korrekt összehasonlítani, Nicolussit meg Demmével vagy Cajustel Wink

A keretünk meg szerintem pont azért szűkebb mert ott van a Next Gen, ahová vészhelyzetben lehet nyúlni és egy "fokkal" rutinosabb játékost felhozni mint primaverából. Yildiz meg Huijsen is csak akkor játszik a next-gen-ben ha a posztjukon mindenki egészséges, a holland 10, a török eddig 7 meccsen játszott a serie C-ben, ezzel azért nem terheljük agyon őket. Szóval ez lepkefing a heti 2 meccs+utazgatás kombóhoz képest. Smile

Egyébként a szezon előtt pont Maxi beszélt arról, hogy szűk kerettel akar dolgozni idén és akinek nem tud megfelelő játékperceket adni azt inkább adjuk kölcsön. Sőt Agresti szerint Giuntoli le is boltolta a meccs után Huijsen kölcsönadását a Frosinónéval.
Miért nálunk ki a full kezdő 3. középpályás Loca és Rabi mellett? Poszt szerint egy Mirettinek vagy egy Caviglianak esetleg Kenőnek. Ergo teljesn jogos a Lobotkával való összehasoníltás. nelunk a Cajuste vagy Demme a NextGenben szaladgál hétről hétre a Serie Cben  Wink
Örülük, hogy végre valamiben egyetértünk és szerinted is szűk a keret, nemzetközi terhelésre már kevés, tehát nem igazán álja meg felhozni érvként a többi csapat kettős terhelését maikor nekik bővebb a keretük.
Ami meg a többi csapatrészt illeti, Cambit kivéve nincs értelmezhető szárnyvédőnk, a 3 védős felállás kódolva van. Van 4 minőségi középhátvádünk, akkor járunk a legjobban ha abból 3 a pályán van, márt csak azért is mert szélen Danilo nem tudja azt hozni amit középen, csak eltékozolnánk. 2 középső középpályással sem lehet felállni, nincs a jelenlegi középpályásainknak oylan permutációja ami jó lenne ha csak ketten vannak. Akkor máris ott vagyunk hogy 3 középső védő és 3 középső középpályás ( amihez meg nem vagyunk meg darabszámban) ami finomans szólva nem túl sok taktikai lehetség. És akkor még olyanról nem is beszételm, hogy 3 centerünk van és nulla alapból jobbszélsónk. De ez egy minőségi keret, majdnem az Ellenség szintjén  Wink
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 18:52

tjunior írta:

Nem állítottam, hogy más keretben nincsennek lyukak, csak nálunk több. Most megint kezdjem el sorolni?
Caviglia vagy Mirettit értelmetlen Arthur hasonlítani értelmetlen, egyrészt mert amit a brazil itt csinált az nem szint, de legfőképp azért mert ők a keret alapján 3. -4. opciók kellene hogy legyenek a posztjukon ergo egy Lobotkához vagy egy Frattesihez kell hasoníltani őket ha a keret erősségét nézzük.
Ja nincs nemzetközi kupasorozat de a teljes képért azt is tegyük hozzá, hogy a Juventus kerete a legszűkebb, összesen 21 mezőnyjátékos és mint említettem már ebben  Yildiz és Huijsen is benne van már aki a NextGenben is játszanak, ez valahogy mindig elmarad amikor felvetődik ez a nem elhanyagolható szempont.
Ez így egy nagyon kisarkított példa, hogy csak ott hasonlítgatjuk a keretet ahol mi a leggyengébbek vagyunk Very Happy  Oké Frattesi meg Nico ég és föld, de ez így egyetlen példa a sokból. Azt meg nem is értem Lobotkával miért kellene összehasonlítani Nicolussit hiszen ő full kezdő a Napoliban. Őt Max Locatellivel lenne korrekt összehasonlítani, Nicolussit meg Demmével vagy Cajustel Wink

A keretünk meg szerintem pont azért szűkebb mert ott van a Next Gen, ahová vészhelyzetben lehet nyúlni és egy "fokkal" rutinosabb játékost felhozni mint primaverából. Yildiz meg Huijsen is csak akkor játszik a next-gen-ben ha a posztjukon mindenki egészséges, a holland 10, a török eddig 7 meccsen játszott a serie C-ben, ezzel azért nem terheljük agyon őket. Szóval ez lepkefing a heti 2 meccs+utazgatás kombóhoz képest. Smile

Egyébként a szezon előtt pont Maxi beszélt arról, hogy szűk kerettel akar dolgozni idén és akinek nem tud megfelelő játékperceket adni azt inkább adjuk kölcsön. Sőt Agresti szerint Giuntoli le is boltolta a meccs után Huijsen kölcsönadását a Frosinónéval.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 17:17

CsT írta:

Igen, ugyanis egy keret áll kapusokból, védőkből, középpályásokból és támadókból. Ha csak a középpályát nézzük, nyilván az első négyben sem lennénk, de a többi poszton azért bőven jók vagyunk. Plusz én hozzáadom azt a nem elhanyagolható dolgot, hogy a mi keretünket heti 1 meccsel kell kalkulálni  ellenben a versenytársakéval.

A te logikád alapján én is kérdezhetném, hogy tényleg annak az internek a legerősebb a kerete akinek támadóposztra egy lepukkant Alexis Sanchez és a wish-es Ibrahimovic a cseréje? Vagy az a Napoli ahol rendszeresen kezd Mario Rui és Juan Jesus.

Ha egyben nézzük a dolgokat továbbra is azt mondom nem sokkal jár előttünk a többi csapat keretügyileg, úgy, hogy nekik heti 2 meccs van.

Egyébként szerintem Nicolussi vagy Miretti semmivel nem nyújtanak rosszabb teljesítményt mint AlibiArtúr vagy a szakács, ráadásul 10-ed annyit keresnek.
Nem állítottam, hogy más keretben nincsennek lyukak, csak nálunk több. Most megint kezdjem el sorolni?
Caviglia vagy Mirettit értelmetlen Arthur hasonlítani értelmetlen, egyrészt mert amit a brazil itt csinált az nem szint, de legfőképp azért mert ők a keret alapján 3. -4. opciók kellene hogy legyenek a posztjukon ergo egy Lobotkához vagy egy Frattesihez kell hasoníltani őket ha a keret erősségét nézzük.
Ja nincs nemzetközi kupasorozat de a teljes képért azt is tegyük hozzá, hogy a Juventus kerete a legszűkebb, összesen 21 mezőnyjátékos és mint említettem már ebben  Yildiz és Huijsen is benne van már aki a NextGenben is játszanak, ez valahogy mindig elmarad amikor felvetődik ez a nem elhanyagolható szempont.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 16:46

Anno elemeztem a csapat támadójátékát. A látvány elég csalóka mi alakítjuk ki a második legtöbb helyzetet a bajnokságban. A gond az hogy ipari mennyiségben hagyjuk ki azokat. 

Ma is Kostic amit művelt elképesztő. Szerencsére nem tud olyat tenni hogy ne kezdjen. 

Alex török gyermeke tetszetős volt. Meki focistára emlékeztet Vlahovic is kihagyott kettőt belőtt kettőt ez nála nagy dolog. Remelem elkapja a fonalat es valaki elviszi 80 Millerért. Nagyon kellene egy irányítani képes kp aki nem Tippszmixel vagy szterkózik. 

Szarabbnak néz ki a Maxiball mint amilyen valójában. Sandro sérülése remelem pár hónapig kitart es nagy baj nem lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 16:38

tjunior írta:

A 3. közeppalyás helyére összesen van egy Mira-Kenő opciónk, esetleg pluszban Caviglia. Es azt mondod majdnem ez a keret a legerősebb a bajnokságban?
Igen, ugyanis egy keret áll kapusokból, védőkből, középpályásokból és támadókból. Ha csak a középpályát nézzük, nyilván az első négyben sem lennénk, de a többi poszton azért bőven jók vagyunk. Plusz én hozzáadom azt a nem elhanyagolható dolgot, hogy a mi keretünket heti 1 meccsel kell kalkulálni  ellenben a versenytársakéval.

A te logikád alapján én is kérdezhetném, hogy tényleg annak az internek a legerősebb a kerete akinek támadóposztra egy lepukkant Alexis Sanchez és a wish-es Ibrahimovic a cseréje? Vagy az a Napoli ahol rendszeresen kezd Mario Rui és Juan Jesus.

Ha egyben nézzük a dolgokat továbbra is azt mondom nem sokkal jár előttünk a többi csapat keretügyileg, úgy, hogy nekik heti 2 meccs van.

Egyébként szerintem Nicolussi vagy Miretti semmivel nem nyújtanak rosszabb teljesítményt mint AlibiArtúr vagy a szakács, ráadásul 10-ed annyit keresnek.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-12-23, 16:56-kor.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 15:52

Nem tudom hova tűnt a lényeg, erre gondoltam:

Ez a meccs pont annyiban különbözött a Genoa ellenitől, hogy itt volt egy jó beadásunk és egy pontos fejesünk. Egyébként mindent ugyanúgy csináltunk. Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Icon_smile


Tűpontos.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 15:47

CsT írta:

Hű, most aztán jól megkaptam. geek Bár igazából Allegrit kérdezd, hogy miért nem Kenő vagy Miretti játszik ott. Very Happy
A 3. közeppalyás helyére összesen van egy Mira-Kenő opciónk, esetleg pluszban Caviglia. Es azt mondod majdnem ez a keret a legerősebb a bajnokságban?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 15:05

Krisz írta:


Jó de nyertünk. Ezt nem hiszem, hogy magyarázni kell. Hosszú távon nem jó nekünk Allegri, most viszont az a lényeg, hogy nyerjünk. Ebbe a meccsbe én most nem tudok belekötni, max megszokásból, de az meg ciki.
Én sem akarok belekötni, max fenntartom a véleményem, hogy egy Juventusnak a mostani modern fociban nem az lenne a végcélja, hogy minden egyes meccset úgy nyerjen meg, hogy focizik 15 percet, lő egy gólt majd megpróbálja kibekkelni.

Ez a meccs pont annyiban különbözött a Genoa ellenitől, hogy itt volt egy jó beadásunk és egy pontos fejesünk. Egyébként mindent ugyanúgy csináltunk. Smile

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:54

Krisz írta:
Amikor be kellett cserélni a tarcsi végét nem gondoltam volna, hogy nyerünk... Maxi Natale
Igazából semmi különbség nem volt, sőt Nicolussinak volt két jó előre passza is Locával ellentétben, Koszticsot már szünetben le lehetett volna kapni.  Amit nem értettem, hogy miért Yildiz jött le és miért nem Milik, ezt a két befejezőcsatáros felállást továbbra sem értem, nem is volt semmi összjáték köztük, bár lehet Maxi úgy gondolkodott, hogyha úgysincs begyakorolt támadójátékunk akkor esélyesebb gólt szerezni két bójával. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:47

CsT írta:

Hű, most aztán jól megkaptam. geek Bár igazából Allegrit kérdezd, hogy miért nem Kenő vagy Miretti játszik ott. Very Happy

Jó de nyertünk. Ezt nem hiszem, hogy magyarázni kell. Hosszú távon nem jó nekünk Allegri, most viszont az a lényeg, hogy nyerjünk. Ebbe a meccsbe én most nem tudok belekötni, max megszokásból, de az meg ciki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:39

tjunior írta:

Jogos. Igaz szerinted majdnem olyan jó a keretünk mint az internek de egy balhátvednek kell közepső közeppályást játszania merr nincs jobb opció.
Hű, most aztán jól megkaptam. geek Bár igazából Allegrit kérdezd, hogy miért nem Kenő vagy Miretti játszik ott. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:30

Amikor be kellett cserélni a tarcsi végét nem gondoltam volna, hogy nyerünk... Maxi Natale

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:30

3 pont, ráadásul két rúgott góllal! Mi ez ha nem Karácsony? Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:30

Irigylésre meltó Maxi kondija 60 felé közeledve. A meccs 95.percében is így pattogni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:26

Krisz írta:
Szerintem el

Edit: ofkorsz
Úriember biztosra nem fogad Very Happy.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:25

CsT írta:

Kambi ma sem játszott szélsőt. Smile
Jogos. Igaz szerinted majdnem olyan jó a keretünk mint az internek de egy balhátvednek kell közepső közeppályást játszania merr nincs jobb opció.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:24

Ki mire fogad? Megmutatják egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:24

Ismétlés? 🙄
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:23

Valaki meglepődött??? GeciVAR!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:23

Szerintem el

Edit: ofkorsz


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-12-23, 14:24-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:23

Na ki mire fogad? Elveszik?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:21

tjunior írta:
Jövőhéten érdekes lesznek a szélek Kambi eltiltott, Kostics tragédia. Érdekes lenne egy Iling Weah duó.
Kambi ma sem játszott szélsőt. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:18

tjunior írta:

Vlaho elrontotta a vígazságod.  Wink
Az enyémet ugyan nem, én tőle gólokat várok nem azt, hogy gyors legyen a labdával. clown
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:18

Jövőhéten érdekes lesznek a szélek Kambi eltiltott, Kostics tragédia. Érdekes lenne egy Iling Weah duó.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:16

Közben Vlaho Very Happy Bár úgy könnyű, hogy kap végre egy értelmes beadást. 10
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:15

Vlaho  wub
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime2023-12-23, 14:15

CsT írta:

Ez bármikor bekövetkezhet ha 75 percet úgy akarunk lehozni, hogy csak elég lesz az 1 gól...

Most például ott voltunk hátul mégis majdnem gól kaptunk. Very Happy
Vlaho elrontotta a vígazságod.  Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2    Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Frosinone - Juventus 2023.12.23. 12.30 Sport2
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Izé 2023.11.26. 20:45 Sport2
» Izé - Juventus 2023.03.19. 20:45 Sport2
» Juventus - Atalanta 2023.01.22. 20:45 SPORT2
» Juventus Lazio 2023.09.16 15:00 Sport2
» Juventus - Monza 2023.01.29 15:00 Sport2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: