Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 19:13

állítólag ez most nem marottán múlik: allegri inkább trequartistára vágyik, nem egy szélsőre.

nekem saki és a másik svájci (a wofsburgi rodriguez) tökéletesen elég lenne télre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 19:09

Az a baj, hogy Moratan kívül nem nagyon adott ki Marotta komolyabb összeget. Mondjuk érte meg pont kár volt, mert a messze legdrágább játékos padozik. Lehet, hogy emiatt fél újabb nagy összeget kiadni bárkiért és amúgy is, kölcsön + opció nélkül még CR-t sem venné meg 10 millió felett. geek
Amúgy a Bayern elég morci volt anno, amikor Vidalt elhoztuk előlük..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 18:31

s4tch írta:
sakira szerintem is jobban passzolna. piacképesebb, kevesebbet keres, van benne még vagy 10 év, szélen is használható, nem egy kockázatos igazolás. sneijder meg egy vagyont keres, nem is túl sokoldalú, a klasszikus az irányítók fölött eljárt az idő, és már túl van a csúcson.

Shaqira az év üzlete lenne szerintem, jól lát, passzol, ha kell lendületből megoldja, úgy hogy saccra mondjuk 5 centivel magasabb és 10 kilóval nehezebb mint Gio, ki lehet rakni a szélre, formációt lehet váltani csere nélkül meccs közben (ha kell többször), ehhez képest az ára nem gigantikus. Ha egy nyomorult inter_ ki tudja perkálni érte a lóvét januárban/júniusban akkor mi is vállalhatjuk a kockázatot, főleg hogy hiányposztra érkezne (a trequartista és a szélső is hiánycikk).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 16:34

Krisz írta:
A Shakira vs Sneijder gondolat profin kifejtve.

hát igen.

sakira szerintem is jobban passzolna. piacképesebb, kevesebbet keres, van benne még vagy 10 év, szélen is használható, nem egy kockázatos igazolás. sneijder meg egy vagyont keres, nem is túl sokoldalú, a klasszikus az irányítók fölött eljárt az idő, és már túl van a csúcson.

tegnap néztem, a real-bayern-barca trió keretének átlagéletkora 26,5 év. nálunk majdnem 29. nagyon hamar el fog öregedni a keret, és ezen egy 29 éves rolando és egy 30 éves sneijder akkor sem segítenek, ha csak másfél évig maradnak.

neto-pletykát nem kell komolyan venni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 10:30

Shaqirinek jobban örülnék, de már Di Marzio szerint sem téma a megszerzése. Marottáék csak kölcsön+nyári opcióban gondolkodtak, ezzel szemben az izé kölcsön+kötelező nyári megvásárlás, a Pool pedig már most fizetne érte 14 milliót, tehát innentől felejtős.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-04, 09:24

A Shakira vs Sneijder gondolat profin kifejtve.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-03, 22:55

Neto minek kéne nekünk? scratch
Snejdi nekem kérdőjel. Lehet, hogy egy öregember, de lehet, hogy tud még magas szinten nyomulni. Anno Barza mesterről sem gondoltuk, hogy jó lesz, pedig még annál is jobb lett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-03, 22:34

s4tch írta:
rolando gyakorlatilag fix érkező, és állítólag sneijder leigazolása is több, mint pletyka.

meh elephant

Én inkább Shakirára mentem volna rá, Roland meg hosszabb távon nem túl szimpatikus, de ha már Barza és Caceres is éves rokkantkártyát váltott, akkor kell egy középhátvéd, ő pedig erre a célra kifejezetten jó. Giovincoért el kell fogadni akármilyen ajánlatot januárban, teljesen felesleges hosszabbítani vele, 1.5-2 milláért hatalmas pazarlás. Igazából visszahozhatjuk Berardit vagy Zazat (Gabbiadininek már varrják a mezét Nápolyban), de ha Comanra csatárként tekintünk akkor ők sem kellenek. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a tavasz, hogy fogunk felállni. Ha érkezik egy trequartista akkor ki fog padozni? Pirlo lesz a gyémánt alján vagy Marcsi? Kirakja Vidalt a kezdőből vagy Marcsit? Sneijder nem túl fásult már egy építkező stabil BL8ba vágyó csapatnak? Az egyetlen pletyka amitől tartok, hogy azt a kétbalkezes Netot leigazoljuk, annak aztán tényleg semmi értelme nem lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-03, 20:09

s4tch írta:
rolando gyakorlatilag fix érkező, és állítólag sneijder leigazolása is több, mint pletyka.

meh elephant

Mindig kirázott a hideg Sneijder öntelt pofájától.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-03, 19:49

rolando gyakorlatilag fix érkező, és állítólag sneijder leigazolása is több, mint pletyka.

meh elephant
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2015-01-03, 13:45

Csak egy kis infó: Január 1 és Február 2 között lehet játékosokat igazolni Olaszországban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-30, 13:52

Kramarics viszont nem jött össze, mivel a Chelsea viszi.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-30, 13:46

Martineznek is volt egy jo fel eve egy masik csapatban.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-30, 10:52

Sárira 15 milliós árcédulát raktak. Beraknám neki a fa alatt.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-20, 01:46

Örülünk Vincent? Az utóbbi időben nem voltam elégedett vele, nem dőltem volna a kardomba,ha távoznia kell. De az tény,hogy a piacon nem hemzsegnek a klasszis jobbhátvédek, sőt olyat se nagyon tudnék hirtelen mondani, aki baráti áron megszerezhető és legalább Lichti szintjét megütné. Szóval összességében jobb talán így,de emellett folyamatosan figyelném a fiatal tehetségeket erre a posztra (is). Pár napja olvastam egy Montoya(Barca) pletykát,én látok a srácban fantáziát, az összes spanyol u-válogatottban alapember volt,méghozzá a reálos Carvajal előtt. Ha baráti áron hozható,akkor egy próbát megérne szerintem Lichti mögé,mellé,elé....a stílusa engem egy kicsit Zambrottára emlékeztet...persze nem olyan gyors,meg valszeg soha nem lehet majd őket egy lapon említeni...kicsit sárgább,kicsit savanyúbb,de stabil Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-19, 20:12

ha minden igaz, licht hosszabbított, 3 millát fog keresni 2017 végéig, + további 1 évre opciója van a klubnak. csak kiharcolta a fizetésemelést.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-15, 09:31

virracocha írta:
s4tch írta:
http://www.football-italia.net/59952/immobile-ill-knock-juve-out

na, kinek hiányzik ez a kis pöcs?

"I am a Granata at heart"

Ez azért ütött.

Én nem értem őt. A karrierje szempontjából a lehető legjobban jart el a Juve. Mert ha Giovinco nyavogna azt megérteném, belőle siman lehetett volna egy Di Natale fele local hero, ha nem az "új Del Pierokent" kezelik, erre most az 5 perces csatár szerepet játsza evi 10-15 meccsen. Immobilenel viszont felismerték, hogy nem passzol a csapat stílusához es olyan helyre adták ami passzol hozza. Nem vesztegettek az éveit, a Genoas szezonra is szüksége volt, a Toroban meg gólkirály lett. A neveloklubja a Juventus, érthetetlen ez a viselkedés, igy lehet megutaltani magad... Remelem eltűnik a süllyesztőben a kis rohadék.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-15, 08:31

s4tch írta:
http://www.football-italia.net/59952/immobile-ill-knock-juve-out

na, kinek hiányzik ez a kis pöcs?

"I am a Granata at heart"

Ez azért ütött.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-13, 23:20

hahaha, most hogy igy mondod, annyira leszarom az egészet, hogy noha olvastam délután a cikket, el is felejtettem mások orra alá dörgölni...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-13, 16:20

http://www.football-italia.net/59952/immobile-ill-knock-juve-out

na, kinek hiányzik ez a kis pöcs?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-09, 10:51

EsztéNégy írta:
Nem értek egyet. Ha rengeteg gólt kap a csapat, attól még lehet középhátvéd a csapat legjobbja, mivel a védekezés igazából már a csatároknál kezdődik. A tegnapi merda meccsen is mi a szart kezdjen a védő, ha Medel nem követi a kényszerítővel az emberét? Nem tud vele mit csinálni, mindenkinek megvan a feladata, ő sem léphet ki csak úgy, mert akkor a helyén lesz üresen az ember, az meg még nagyobb ziccer az ellenfélnek.

Ugyanígy egy kevés asszisztos klasszikus 10es is lehet Isten, ha szórja a kulcspasszokat, de a csatárok nem lövik be a ziccereket. Vagy akkor hogyan értékeljünk egy nem túl gólérzékeny box-to-box középpályást? Nem lehet 1-2 statisztika alapján elkönyvelni valakiről, hogy hasznos-e vagy sem. Klasszikus iskolapélda Busquets, most akkor döntsd el róla, hogy mennyire hasznos játékos... igazából ránézésére csak szimpátia alapján tudod, minden másra ott a whoscored, ami kismilliárd statisztikát számol a háttérben.

Erdemes megnezni akármelyik csutkaszar meccsünket, nem fogsz senkit talalni 6-6.5 osztályzat alatt. Lehet hogy rengeteg statisztika alapján kalkulál, de akkor sem reális. Szerintem pont azokat a szempontokat nem veszi figyelembe amiket említettél, azaz nem gondolkodik, mert egy robot. Pl ha megnézed Lealit, disciplinere very weaket ír, valószínűleg a zinter elleni piros lapja miatt, amit én speciel le se fújtam volna, akkorát szimulált Palacio.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 22:37

Nem értek egyet. Ha rengeteg gólt kap a csapat, attól még lehet középhátvéd a csapat legjobbja, mivel a védekezés igazából már a csatároknál kezdődik. A tegnapi merda meccsen is mi a szart kezdjen a védő, ha Medel nem követi a kényszerítővel az emberét? Nem tud vele mit csinálni, mindenkinek megvan a feladata, ő sem léphet ki csak úgy, mert akkor a helyén lesz üresen az ember, az meg még nagyobb ziccer az ellenfélnek.

Ugyanígy egy kevés asszisztos klasszikus 10es is lehet Isten, ha szórja a kulcspasszokat, de a csatárok nem lövik be a ziccereket. Vagy akkor hogyan értékeljünk egy nem túl gólérzékeny box-to-box középpályást? Nem lehet 1-2 statisztika alapján elkönyvelni valakiről, hogy hasznos-e vagy sem. Klasszikus iskolapélda Busquets, most akkor döntsd el róla, hogy mennyire hasznos játékos... igazából ránézésére csak szimpátia alapján tudod, minden másra ott a whoscored, ami kismilliárd statisztikát számol a háttérben.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 21:27

s4tch írta:
rugani játszott a primaverában, saját nevelésűnek számítana az új rendszer szerint, és elég jó szezont fut. conte nem véletlenül hívta be a válogatottba. 20 éves védőket ritkán rántanak be a felnőtt keretbe.

egyébként érdekes, hogy az empoli alapvetően sok gólt kap (csak 5 csapat szedett be többet), mégis, mindkét belső védőjük, rugani és tonelli is általában jó osztályzatokat kapnak. tonelli pl. a whoscored-féle szezonválogatottban is benne van eddig, ami nem gyenge akkor sem, ha nesta és cannavaro helyett az utóbbi években benatia, chiellini, ranocchia meg lucio voltak a húzónevek a serie a-ban. (silva kakukktojás, ő tényleg klasszis.)
Tavaly Berardi mellett Antei volt a Sassulo legjobbja a Whosscored osztályzatai alapján, pedig szakmányba kapták a gólokat. A whoscored egy teljesen jó oldal, remek statisztikákkal, de az osztályzat-rendszerük egy bohózat, nem lehet komolyan venni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 18:25

rugani játszott a primaverában, saját nevelésűnek számítana az új rendszer szerint, és elég jó szezont fut. conte nem véletlenül hívta be a válogatottba. 20 éves védőket ritkán rántanak be a felnőtt keretbe.

egyébként érdekes, hogy az empoli alapvetően sok gólt kap (csak 5 csapat szedett be többet), mégis, mindkét belső védőjük, rugani és tonelli is általában jó osztályzatokat kapnak. tonelli pl. a whoscored-féle szezonválogatottban is benne van eddig, ami nem gyenge akkor sem, ha nesta és cannavaro helyett az utóbbi években benatia, chiellini, ranocchia meg lucio voltak a húzónevek a serie a-ban. (silva kakukktojás, ő tényleg klasszis.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 14:00

http://www.whoscored.com/Players/91169

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 11:16

köszipuszi. Lealit nem láttam még zsugázni, Perin viszont elképesztően tehetséges. meglepne, ha nem hagyná el jövőre a griffeket (és a csiszmát is)

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 09:13

mbence írta:
Perinhez és Ruganihoz van valami közünk? Fele királyság, kölcsön vagy ilyesmi?
köszipuszi <3

ruganihoz van, perin helyett meg van nekunk leali

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-08, 07:14

Perinhez és Ruganihoz van valami közünk? Fele királyság, kölcsön vagy ilyesmi?
köszipuszi <3

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-06, 11:42

Rijeka striker Andrej Kramaric is being pursued by numerous top European clubs including Chelsea. Juventus is amongst the clubs taking concrete steps to acquire the player born in 1991. Tomorrow the bianconeri will travel to Croatia to get a better understanding of how much it will cost to acquire him, they already reached an agreement with the striker’s father. Tomorrow could turn out to be a decisive day for Juve’s pursuit of Kramaric.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-02, 20:10

s4tch írta:
bonucci meg szakított az eddigi ügynökével, meg is álltak a hosszabbítását célzó tárgyalások. állítólag raiola lehet leo új képviselője.

Na az fasza lenne, ha őt is a hájfejű képviselné...

Amúgy Lichtsteinerrel továbbra sem közelednek az álláspontok, ami a szerződéshosszabbítást illeti. Ebben a négyvédős rendszerben tényleg jobb, ingyen kár lenne elengedni, de túl hosszú időre sem kötném ide, mert fiatalabb ő sem lesz.

A kialakult helyzet miatt Di Marzio szerint Marottáék már nézelődnek a piacon. A Portoban játszó Danilo lehet a célpont.

Gabbiadini meg Nápolyba tart.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2014-12-02, 15:15

EsztéNégy írta:
Nekem eddig ez volt a legkeményebb:  Andy Carroll in move to Juventus for a fee rumoured to be £50.3m

konopljanka 40 milláért, amikor a nyáron lejár a szerződése? sweet!

memphis depay 58 millióért? bevallotta a haveroknak, hogy lelép!!!4!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: