Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-13, 10:37

kilopo írta:
Szerintem ez egyelőre csak egy kitaláció. Majd ha tényleg mosolyog a kamerába a kancsallal.

Di Marzio írásait figyelem, ő eléggé hiteles, más híresztelésre nem igazán adok.
Azóta Marotta is megerősítette az érdeklődést, meg a dagadt Raiola, aki a játékos ügynöke.
Más kérdés, hogy az örmény nem igazán akar lelépni Dortmundból.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-10, 20:39

zetterberg40 írta:
Most kapaszkodjon meg mindenki... Marottáék alternatívákat keresnek, legújabban Mkhitaryan (!) után érdeklődnek a Dortmundnál. Álom lenne, de nem igazán értem még csak a szándékot/feltételezést sem. Mit gondolnak, hogy odaadják kölcsönbe? Ráadásul januárban? Eléggé elképzelhetetlennek tartom.

Trequartistanak elbaszott ötlet, a Dortmundban se tudott azon a poszton alkotni. Én a Sakhtarban csíptem, de ott mást is játszott.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-10, 16:30

Szerintem ez egyelőre csak egy kitaláció. Majd ha tényleg mosolyog a kamerába a kancsallal.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-10, 16:01

Hosszú még a január, de egyelőre úgy néz ki, hogy Sneijdert (szerencsére) tényleg nem akarja eladni a Galata.

Most kapaszkodjon meg mindenki... Marottáék alternatívákat keresnek, legújabban Mkhitaryan (!) után érdeklődnek a Dortmundnál. Álom lenne, de nem igazán értem még csak a szándékot/feltételezést sem. Mit gondolnak, hogy odaadják kölcsönbe? Ráadásul januárban? Eléggé elképzelhetetlennek tartom.

Szerk: Mondjuk jó gyenge szezont fut (se gól, se gólpassz a bajnokságot és a béelt figyelembe véve), de akkor is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-09, 00:27

EsztéNégy írta:
Szerintem amúgy visszaviszi a Real Moratat, szóval tök mindegy, mennyit játszik. Igazából csereembernek jó, az a baj, hogy akit vált (Ll), az ilyen teljesítmény mellett kezdő. A fontos meccsen nem lőtt még gólt érvre csak annyit tudok mondani, hogy a rinyák ellen volt egy kapuvasa, az ha pár centivel lejjebb megy, most Moggit Marottat éltetjük.

Allegri itt a szűk keresztmetszet. Ezzel a kerettel majdhogynem elvárás, hogy 100 pont körül húzzuk be a bajnokságot, annyira harmatos ez a Serie A. A legdurvább az a védekezés egyre silányabb minősége, meg kell nézni az Atleticot, esélyt sem adnak arra, hogy egy előrevágott lasztiból kiegyenlítsen az ellenfél, á la Icardi. A középpályásaink képességei egyszerűen kihasználatlanok Allegri alatt, Marcsi kezdeti lendületén túl mindenki keveset mutat idén ebben a szekcióban, és a védelemben is. Buffont nincs értelme elővenni, ha 55 percig a közeledbe nem megy lövés, nyilván beszopod az első komolyabb gurítást, van ez így.

Egyébként az Immobile-Gabbiadini-Zaza-Berardi négyesből én Zazában látom a legtöbb potenciált, szóval örülök, hogy őt még nem sikerült elvesztegetni (már ha ugye van opciónk rá). Sneijder egy rossz vicc, nem akarom zebrában látni, mint ahogy szerintem Shakirával sem lettünk volna beljebb. Valahogy azt érzem, hogy megrekedtünk ezen a szinten, képtelenek vagyunk a mercatón húzóembert elhozni, azt nem tisztem eldönteni, hogy ez mennyire a kancsal hibája. Az viszont látszik, hogy Allegri miatt lesznek gondok év végére: én is BL kiesést és második helyet várok, és egy edzőváltást a nyáron. Megnéznék valaki olyat, akinek a munkája folyamán Európa legjobb 4-6 csapatába kerülnénk. Ehhez nyilván egy hatékonyabb rotáció, egy-két jó mercato mindenképpen kellene.

Nekem úgy rémlik, hogy a Real 30 milláért veheti vissza Moratat, ha akarja. Szerintem nem fogja akarni. Nálam ő nem Amauri klón, sokkal több is lehet belőle, szerintem inkább Llorente képességei vannak nagyjából Amauri szintjén (annál azért valamivel jobb). Ha a 16oson belül játszana akkor se lőne 20 gólt, ezzel az erővel akkor megvehetjük Gomezt is (ő valószínűleg lőne).

Semmi értelme nincs az Atleticot Allegri csapataihoz hasonlítani. Egyébként ha a tuskóságot egy bizonyos szint felett büntetnék, akkor az Atletico is lehúzhatná a rolót. De persze nem büntetik, innentől mindenki a saját ízlése szerint eldöntheti, hogy megéri-e az Atletico sikere annak fényében hogy a Mourinho féle inter_ taplósága eltörpül az övékével szemben. Persze Allegrivel az a baj, hogy az ő stílusa se nem kifejezetten tetszetős, se nem túlságosan eredményes, nem vitatom. A 100 pont körüli bajnokságot azért vitatom, van egy erős Roma és állunk a BL-ben. A tavasz nem lesz olyan könnyű. Én alapvetően optimista hozzáállásúként érzem azt hogy nem fogunk címet védeni, a Dortmundot viszont lenyomjuk.

Ha a tehetséget nézzük szerintem Berardi egyértelműen kiemelkedik. Okos, technikás, jól lő, jó az összjátékban, sokoldalú, viszont fegyelmezetlen és persze hullámzó a teljesítménye. A potenciálját egyedül az teszi kérdésessé, hogy vajon idővel ez a fegyelmezetlenség és a hullámzó teljesítmény hogy alakul. Én azért optimista vagyok. Ami Zazat illeti, van benne tehetség, potenciál és ő talán késznek is tűnik a lépésre. Persze ha jövőre Llorente fog ugyanígy fényorgonázni akármi van, akkor inkább maradjon a Sassolban. Marotta és Paratici szerintem remek munkát végeznek, azt csinálják amit mondanak nekik, kukáznak gőzerővel és teljesítenek. Lichti, Vidal, Pirlo, Pogba, Tevez, mind húzóemberek plusz ugyanúgy vásároljuk fel a fiatal tehetségeket mint ahogy Moggi tette, csak még pénz is van a sallangból. Télen bank robbantásra nem kell számítani, Sneijder amúgy még akár fel is virágozhat, ettől függetlenül (és főleg a BL miatt) én inkább hanyagolnám. Azzal, hogy Caceres felépült kb tényleg csak egy védőt kell igazolni, egyébként rendben vagyunk. Felesleges januárban túlárazott embert venni, aki nagy valószínűség szerint nem is a megfelelő karakter lesz a csapatba. Inkább az eladásokon/hosszabbításokon kéne elgondolkodni (Gio, Lichti, Llorente, Tevez) és az eddig kihasználatlan embereket bevonni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-08, 22:44

Szerintem amúgy visszaviszi a Real Moratat, szóval tök mindegy, mennyit játszik. Igazából csereembernek jó, az a baj, hogy akit vált (Ll), az ilyen teljesítmény mellett kezdő. A fontos meccsen nem lőtt még gólt érvre csak annyit tudok mondani, hogy a rinyák ellen volt egy kapuvasa, az ha pár centivel lejjebb megy, most Moggit Marottat éltetjük.

Allegri itt a szűk keresztmetszet. Ezzel a kerettel majdhogynem elvárás, hogy 100 pont körül húzzuk be a bajnokságot, annyira harmatos ez a Serie A. A legdurvább az a védekezés egyre silányabb minősége, meg kell nézni az Atleticot, esélyt sem adnak arra, hogy egy előrevágott lasztiból kiegyenlítsen az ellenfél, á la Icardi. A középpályásaink képességei egyszerűen kihasználatlanok Allegri alatt, Marcsi kezdeti lendületén túl mindenki keveset mutat idén ebben a szekcióban, és a védelemben is. Buffont nincs értelme elővenni, ha 55 percig a közeledbe nem megy lövés, nyilván beszopod az első komolyabb gurítást, van ez így.

Egyébként az Immobile-Gabbiadini-Zaza-Berardi négyesből én Zazában látom a legtöbb potenciált, szóval örülök, hogy őt még nem sikerült elvesztegetni (már ha ugye van opciónk rá). Sneijder egy rossz vicc, nem akarom zebrában látni, mint ahogy szerintem Shakirával sem lettünk volna beljebb. Valahogy azt érzem, hogy megrekedtünk ezen a szinten, képtelenek vagyunk a mercatón húzóembert elhozni, azt nem tisztem eldönteni, hogy ez mennyire a kancsal hibája. Az viszont látszik, hogy Allegri miatt lesznek gondok év végére: én is BL kiesést és második helyet várok, és egy edzőváltást a nyáron. Megnéznék valaki olyat, akinek a munkája folyamán Európa legjobb 4-6 csapatába kerülnénk. Ehhez nyilván egy hatékonyabb rotáció, egy-két jó mercato mindenképpen kellene.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-08, 16:39

Nekem Morataval az a bajom, hogy amikor kezdő volt, akkor nem mutatott semmit.
Valóban jó a perc/gól mutatója, ahogy a madridban is az volt, de tegyük hozzá, hogy a 7-0-s Parma meccsen lőtt 2-t. Első gólt idén még nem lőtt (csere ként nehéz is), fontosabb meccsen nem lőtt még gólt.
Szóval ahogy írtad: egy 20 millás játékostól ez kevés.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-08, 16:04

s4tch írta:

- rettenetesen hamar kiismerték a rombuszunkat

én is ismerem a maghasadás elméletét de attól még elég ha rámesik egy atombomba, fel se kell robbanjon, és megvan a baj.
ha akarunk játszani (az első félidőkben szokott ilyen előfordulni) akkor öröm nézni amit a srácok csinálnak.

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-08, 15:52

moratát nem írnám még le. egyrészt gyorsabb, mint az olasz mezőny 99%-a. másrészt úgy, hogy szinte alig játszik 20 perceknél többet, eljutott 4 gólig. (383 perc alatt lőtte ezt a négyet, szerintem ez a bajnokság legjobb hasonló mutatója.) persze egy 20 milliós játékostól ez még kevés, de a játékpercei is korlátozottak.

engem jobban aggaszt, hogy
- licht a négyvédős rendszerre való átállás óta csak a parma ellen jegyez asszisztot,
- teljesen tevez-függők vagyunk,
- utolsó 4 meccsből 3 alkalommal hiába kerültünk előnybe,
- rettenetesen hamar kiismerték a rombuszunkat,
- allegri képtelen az ellenfél taktikai változtatásaira reagálni.

ja, az izé végül csak leigazolta sakirát. idén vélhetően már csak egyszer játszunk ellenük, nekünk nem múlik ezen semmi, de azért nem örülök neki. nálunk jobb helyen lett volna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-08, 08:18

_Tyler írta:
s4tch írta:
ezt a llorentét morata is ki fogja szorítani. gabbiadini sem lett volna esélytelen.

ja, zaza hosszabbított a sassuolóval. persze ha létezik a 15 millás visszavásárlási opciónk, akkor ez számunkra lényegtelen.

ahogy a listán is írtam: morata az új amauri, nem fog ő senkit sem kiszorítani. llorentéval az a baj, hogy ez az alkalmatlan balfasz allegri egyszerűen a kaputól távol játszatja, amire ő tényleg nem a megfelelő játékos, így suta és veszélytelen

nem suta és nem veszélytelen. más a szerepe mint az acéltökűnél ez tény, de ha nem lenne, azt hosszú távon kőkeményen megéreznénk. a labdás és labda nélküli játékának a szerepe szerintem kulcsfontosságú, az aranyfaszú sem ontaná a gólokat így.
(lásd az Ellenség elleni vezető gólunk: nem jön létre, ha ő nincs)

moratával kapcsolatban viszont egyetértek és halleluja, hogy nem csak én látom így.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-07, 21:45

s4tch írta:
ezt a llorentét morata is ki fogja szorítani. gabbiadini sem lett volna esélytelen.

ja, zaza hosszabbított a sassuolóval. persze ha létezik a 15 millás visszavásárlási opciónk, akkor ez számunkra lényegtelen.

ahogy a listán is írtam: morata az új amauri, nem fog ő senkit sem kiszorítani. llorentéval az a baj, hogy ez az alkalmatlan balfasz allegri egyszerűen a kaputól távol játszatja, amire ő tényleg nem a megfelelő játékos, így suta és veszélytelen
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-07, 17:47

Nem merek belegondolni, hogy mi lenne, ha Tevez megsérülne. Ennek szerencsére semmi realitása sincs.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-07, 17:27

ezt a llorentét morata is ki fogja szorítani. gabbiadini sem lett volna esélytelen.

ja, zaza hosszabbított a sassuolóval. persze ha létezik a 15 millás visszavásárlási opciónk, akkor ez számunkra lényegtelen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-06, 12:23

s4tch írta:
Nekem nincs különösebb bajom az eladásával. Ahogy te is írtad, szépen fejlődött a srác, de szerintem Giovinco2 lenne. Felesleges a padra játékos igazolni, főleg előre. Inkább ne vagyünk senkit, ha nem jelent különösebb erősítést.
23 éves. Ez nézőponttól függően lehet sok és kevés is. Ha sokat fejlődik még, akkor megszívtuk, ha nem, akkor nyertünk.
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-06, 11:53

A Sneijder ügy margójára:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2015/01/06/7669332/debate-should-juventus-sign-sneijder?ICID=HP_BN_4

Én nem bánnám ha jönne, ismeri a Seria A-t, nemzetközileg nagyon rutinos játékosnak számít, nem szarna a gatyájába komoly meccseken mint pár ember a keretből. Mennyire lepődnénk meg, ha egy Pirlo féle újjászületést látnánk tőle is? A bibi az egész pletykával az, hogy a Bl-ben nem játszhatna, csak jövőre. Egyébként ki lehetne jó alternatíva arra a posztra? Én a svájcitól egyáltalán nem ájulok el, de ha egyikük se, akkor kicsoda? A cikkben is említik, hogy nem éri meg Marcsit, Vidalt, vagy Pogbat játszattni ott, mert kihasználatlanul maradnak a védekezésbeli skilljeik. Ezzel totálisan egyet értek, de ha Sneijder jön, azt kb Pirlo lecserelésének veszem, ami ha úgy nézzük, csak-csak fiatalítás. cheers
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-06, 11:46

s4tch írta:
ezt a gabbiadini dolgot sokan nem értik.

Máshogy kell hozzáállni a transzferpolitikankhoz. Alapvetően kőkemény kukazast végzünk mi is évek óta, csak jobban és stilusosabban, mint mondjuk a Milan, plusz van egy erős gerinc és a háttér is biztosabb mivel a mi tulajunk nem a börtön tornácán libikokazik. Alighanem ez előre vetíthető még pár szezonra amíg a minuszt a könyvekben ki nem egyenlitjuk. Viszont kénytelen lesz a vezetőség nagyobb összegeket is költeni mert az erős gerinc eleg idős.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-06, 10:18

ezt a gabbiadini dolgot sokan nem értik: miért kellett elengedni a napoliba egy félig juve-tulajdon, hiánycikk (ballábas olasz támadó) játékost, miközben nem is lett volna túl drága. immobile esetében hasonló volt a képlet, és szerintem most is arról van szó, hogy rohadt drága lett volna mégis gabbiadini. ha eladja a juve, kap 6,5 millát (ez bő 2 milla pénzügyi eredmény), ha megveszi, fizethet érte minimum 6,5-et a sampnak (annyiért nekünk nem adták volna), + mondjuk 3 évre a fizetését (ami óvatos nettó másfél millával is 9 millió). a két kimenet között óvatosan számolva is 20-22 milliós szakadék van.

egyébként gabbiadini jó lesz nápolyban, és ha ismét evrával áll szemben, megint beverhet egyet buffonnak. egy ideig nem láttam benne a potenciált, de szépen kialakult a gyerek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-06, 10:05

"Manolo Gabbiadini immár hivatalosan is a Napoli játékosának tekinthető. Az azzurrik 13 millió eurót fizettek az olasz támadóért, ebből az összegből 6,25 millió landol majd a Juventus kasszájában (részletekben az elkövetkező 4 év alatt)."
Forrás
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 16:26

zetterberg40 írta:
Mondjuk az valamilyen szinten tényleg durva, hogy míg itt minden euróra ügyelni kell, évek óta tényleg a Moratáért kifizetett 20 millió a plafon, míg a Valencia lazán igazol 25 millióért egy játékost januárban.
Ráadásul nem is játszik Very Happy

Krisz írta:
Lassan dekóder kell ehhez a fórumhoz Laughing
true story

exchaby írta:
mire mennek vele, hisz miénk falcao
2 év kölcsön + opció, hogy 5millióért megvásárolható. Természetesen az MU fizeti addig a bérét. rabbit
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 16:23

mbence írta:
shaq o'neil, nyuszifül
Shaq center volt nem szélső és már visszavonult, Shaqirit meg nem igazolta le az Ellenség ha erre gondoltál Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 15:42

Mondjuk az valamilyen szinten tényleg durva, hogy míg itt minden euróra ügyelni kell, évek óta tényleg a Moratáért kifizetett 20 millió a plafon, míg a Valencia lazán igazol 25 millióért egy játékost januárban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 15:09

Lassan dekóder kell ehhez a fórumhoz Laughing
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 14:57

mbence írta:
shaq o'neil, nyuszifül
mire mennek vele, hisz miénk falcao

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 14:51

shaq o'neil, nyuszifül

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 12:52

mbence írta:
az Ellenség nagyon húzott a két szélső leigazolásával. erre most kivételesen igazán büszkék lehetnek, okos és minőségi igazolások voltak.
nembaj, diamanti is jó ám. vagy ivan campo a védelembe.
Ki a másik szélső? Podolski és?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 09:06

Krisz írta:
Sneijderert is 20 millát akarnak elkérni, egyáltalán nem tűnik olcsobbnak.

Szerintem ez csak ilyenkor megszokott duma a törököktől. Legújabban már azt közölték, ha menni akar, nem állnak az útjába. A vége kb. 8 millió lesz ennek, vagy kölcsön+opció.

Bár én nem bánnám, ha 20-at kérnének érte, mert akkor biztos nem jönne.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 07:52

az Ellenség nagyon húzott a két szélső leigazolásával. erre most kivételesen igazán büszkék lehetnek, okos és minőségi igazolások voltak.
nembaj, diamanti is jó ám. vagy ivan campo a védelembe.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-05, 07:25

zetterberg40 írta:
Ez nekem azt súgja, hogy pénz sincs rá: “I'd like to have a €15m villa, but if I can't afford it I have to look for an apartment that I like,” said Allegri in an interview with La Stampa.

Sneijderert is 20 millát akarnak elkérni, egyáltalán nem tűnik olcsobbnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-04, 22:53

s4tch írta:
állítólag ez most nem marottán múlik: allegri inkább trequartistára vágyik, nem egy szélsőre.

nekem saki és a másik svájci (a wofsburgi rodriguez) tökéletesen elég lenne télre.

Ez nekem azt súgja, hogy pénz sincs rá: “I'd like to have a €15m villa, but if I can't afford it I have to look for an apartment that I like,” said Allegri in an interview with La Stampa.

Rodriguez december végén hosszabbított a Wolfsburggal. A 2016-os Eb után egy 30 milliós kivásárlási ár is életbe lép az új szerződése értelmében.

Szóval felejtős. Shaqiri meg jól fog mutatni izé mezben...pfej.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-04, 19:54

s4tch írta:
állítólag ez most nem marottán múlik: allegri inkább trequartistára vágyik, nem egy szélsőre.

nekem saki és a másik svájci (a wofsburgi rodriguez) tökéletesen elég lenne télre.

Nyárra is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2015-01-04, 19:13

állítólag ez most nem marottán múlik: allegri inkább trequartistára vágyik, nem egy szélsőre.

nekem saki és a másik svájci (a wofsburgi rodriguez) tökéletesen elég lenne télre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: