Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-28, 07:27

mai gds: vidal ügynöke jön torinóba, hozza a mu 60 millás ajánlatát. vidal maradna, de csak ha megkapja az angolok által is ajánlott 8 milliós fizetést.

menjen. csak tudnám, kivel pótoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-26, 10:51

laac írta:
Miért akarja minden JUVEntino eladni Vidalt/itt a fórumon mindenképp/???????????????????
Sztem sehova nem fog menni,miért tenné szeret itt lenni családostul stb...!Ha el akart volna menni a pénz miatt már tavaly itthagyhatott volna!

Imádom a csávót, de ebben a naptári évben alig akadt kiemelkedő meccse, és a közepes teljesítmény is inkább jellemző volt rá, mint a jó. Lenyilatkozta, hogy ő a világ legjobb középpályása, ami azóta már csapaton belül is megbukott, mert egy 21 éves taknyos letaszította a trónjáról. Reálisan nézve vagy most szakítunk rajta egy óriásit, vagy addig tartjuk itt, amíg teljesen ki nem ég, és mondták már előttem, hogy az ő játékstílusa mellett lehet nem lesz már túl sok ideje világklasszis szinten. Persze az is lehet, hogy a sérülése miatt nem volt 100%-os, ezt nyilván nem tudhatjuk, de ki fog derülni szerintem decemberig, akár nálunk, akár Angliában.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-26, 09:32

Krisz írta:
Én valami 9-11ről hallottam.

Először kölcsönről (1,5m) + opcióról (11m) + Sörensenről (3,5m) volt szó. Sörensen azonban nem akart Udinébe kerülni, így a klub hivatalos közleménye szerint végül 1,5 millióba kerül az egy év kölcsön, jövő ilyenkor 14 millióért fogjuk megvenni, 2020-ig pedig további 1,5 millió meghatározott célok elérésével.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-26, 00:56

zetterberg40 írta:
15,5-17 millióért már nem is olcsó igazolás. Szerintem nem a padra igazolták.

Szerk: Vagyok annyira köcsög, hogy megjegyezzem, hallegri még egy falusi csapatot sem tud megverni az első meccsén.

Én valami 9-11ről hallottam.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 23:23

Miért akarja minden JUVEntino eladni Vidalt/itt a fórumon mindenképp/???????????????????
Sztem sehova nem fog menni,miért tenné szeret itt lenni családostul stb...!Ha el akart volna menni a pénz miatt már tavaly itthagyhatott volna!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 22:18

Hulye a haja.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 20:58

15,5-17 millióért már nem is olcsó igazolás. Szerintem nem a padra igazolták.

Szerk: Vagyok annyira köcsög, hogy megjegyezzem, hallegri még egy falusi csapatot sem tud megverni az első meccsén.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 19:35

Most, hogy nézem az adatlapját, lehet kipróbálnám két csatár mögött 4312-ben. Én is örülök neki alapvetően, ha még Romulo is jönne, akkor valószínűleg elköszönünk Arturotól, mert eléggé telített lesz a középpályánk.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 18:20

EsztéNégy írta:
Pereyra hivatalos... örülünk?

Én örülök neki mindenképp, idén pont az ilyen multifunkciós mindenhol bevethető középpályások hiánya miatt seggelte szét magát a középpályánk tavaszra. A whoscored lapja elég impresszív, fiatal még bármi lehet belőle ráadásul minimális kockázatot jelentő összegért jön kölcsönbe a végösszeg sem elszállt.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 14:44

Pereyra hivatalos... örülünk?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 10:20

Madridban összehozzák a CR-James-Bale, mögötte Kroos-Vidal sort? Anyám, ezek még mindig azt hiszik, hogy ez a járható út, jó sokat nyertek úgyis az elmúlt 10 évben...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 08:42

liverpool

vagy marad
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-25, 08:12

s4tch írta:
http://www.football-italia.net/52580/vidal-im-not-going-manchester

Tehát máshova igazol.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 23:17

http://www.football-italia.net/52580/vidal-im-not-going-manchester
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 14:36

EsztéNégy írta:
Valami szerencsétlen = Marrone?
pl. vagy Rossi
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 14:13

Valami szerencsétlen = Marrone?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 13:47

Pogba(Pereyra)
Asamoah(Marchisio) Pirlo (valami szerencsétlen) Vidal(Romulo)
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 12:20

Romulo emlékeim szerint nem azt mondta, hogy nincs formában, hanem azt, hogy nem 100%-ig egészséges, így nem fog tudni teljesen Prandelli rendelkezésére állni. Amúgy én bírnám, hga ide jönne, szerintem nagyon jó kis játékos. Nem fiatalodunk vele, de talán hosszabb ideig használható lenne, mint Arturo.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-24, 10:54

nekem meggyőződésem, hogy elviszik. egy chilei lap már valami 80 milliós liverpooli ajánlatról írt, ami nyilván hülyeség, de úgy tűnik, több klubnak is szüksége lenne rá. az angolok pénzzel sem állnak rosszul, vidal buzi kétértelmű nyilatkozatokat tesz, tipikus forgatókönyv átigazolások előtt. amúgy ha viszik, vigyék mihamarabb, hogy legyen idő nélküle készülni.

a napokban felröppent, hogy a középpályára romulo érkezhet. nekem két tag tetszett a hellasból: iturbe és romulo. igazából vidal light a csávó: lőtt 6 gólt, kiosztott 8 gólpasszt (ez a kanadain erősebb, mint iturbe), emellett bőven vállalhatóak a védekező mutatói, és egész pontosan passzol. van olasz útlevele, majdnem kiment a vébére, de érdekes módon saját maga mondta prandellinek, hogy nincs a legjobb formában - ez mondjuk elég fura, marchisiótól ilyet sosem hallunk. no mindegy, a lényeg, hogy romulót már akkor szerettem volna a csapatban látni, amikor fel sem merült vidal távozása. 8 millás árról írnak a lapok, dimarzio szerint előrehaladottak a tárgyalások.

már csak egy 10 millás roma-féle ajánlat hiányzik, hogy teljes legyen a kép. sabatini tényleg a legdurvább moggit idézi, most pl. az astori-lazio ügyet fúrta meg elég keményen.

ja, és az albán-svájci megint kimondta a j-betűs szót:
http://www.transfermarkt.de/shaqiri-heizt-wechselgeruchte-an-bdquo-juventus-eine-option-ldquo-/view/news/166859
azt mondjuk nem vágom, hogy illeszkedne hallegri szélsőmentes világába.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 22:21

Annyi érv van már Vidal maradása és távozása mellett, hogy már csak mérsékelten érdekel, mi lesz a sorsa. Bízom benne, hogy így vagy úgy, de jól járunk, a jövő évi szerepléstől úgysem várok túl jót Hallegri miatt, tök mindegy, hogy van-e Vidal.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 21:29

https://twitter.com/JamieJackson___/statuses/489123137226035200

guardiannál dolgozik a tag, nem a tuttosportnál
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 16:13

juventute írta:
Hmm... Rolling Eyes 

http://164.177.157.12/img/graphics/2492.jpg

bizony, erről írt már korábban egy rövidet asszem a canalejuve szerkesztője, valami "lehet, hogy 20 milláért olcsó volt?" felültéssel. marha jó statjai vannak a srácnak.

itt is van:
http://www.canalejuve.it/news/alvaro-morata-e-se-20-milioni-fossero-pochi-128173
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 14:26

ezzel azt akarod kifejezni, hogy griezmann elférne? egyetértünk.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 13:07

Hmm... Rolling Eyes 

Bevásárlóközpont - Page 14 2492
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 10:59

mbence írta:
guarin egyáltalán nem rossz játékos. ostoba, de nem rossz. kíváncsi lennék, egy conte-típusú edző mit hoz ki belőle.

ostoba, tehát önző, nem csapatjátékos, fegyelmezetlen, összjátékra korlátozottan alkalmas. ezen kívül nem védekezik, és nem akkora zsugás, hogy kiemelkedő támadó középpályásnak nevezhessük.

viszont jó teste van, mérsékelten jóképű, és kibaszott nagyot rúg a labdába. utóbbi leírás az egyetemi évfolyamtársaimra is igaz volt, nyolc közé jutottunk az egyetemi fotballkupában.

guarin egy jó képességű senki. nem véletlen, hogy az épkézláb játékosokon 20-30 millákat kaszáló porto alig 10 milláért lazán elengedte az izéhez, ott meg alig várják a szurkolók, hogy távozzon. ja, és ez egy gyenge izé.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 09:46

mbence írta:
véleményem és pesszimizmusom nem engednek nagyon álmok tengerében lubickolni. sákiri jó zsugás, fiatal és kiemelkedő volt a vb-n, a szerződése sem jár le.
nem lesz olcsó, nem lesz juve játékos

Számomra az a meglepő, hogy a legtöbb helyen azt írják, 20 millió körüli összegért mozdítható. Iturbe árához képest kevésnek tűnik, persze nyilván az albán fizetési igénye magasabb lehet.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 09:43

zetterberg40 írta:
_Tyler írta:
Vidal esetleges eladásával ugyanaz a baj, mint Conte utódlásával. egyikük sem pótolhatatlan, de ahogy Allegri szerződtetése Conte után egy szar döntés, úgy én attól tartok, hogy egy Guarinnal vagy  hasonló kaliberrel akarnák pótolni a világ egyik legjobb box-to-box játékosát, ami egy vicc. + erősen benne van a pakliban, hogy miközben Özilekért 50 milliót fizetnek, a német töröknél egymilliószor jobb játékos Vidalért 40-45 milliót elfogadna a Juve, ami megint csak elfogadhatatlan

Szerinted ki tudná megfelelően pótolni Vidalt? Nem kötekedésből, de nekem nem ugrik be senki. Minőségi helyettes azon a poszton 30 millió alatt szerintem nincs.

Ezt a Pereyrát sem ismerem, de jolly jokerként emlegetik.

nem feltétlenül pótlásra gondoltam, hanem olyasmi üzletre, mint amit Moggi csinált Nedved és Inzaghi eladásakor. ha tudnám, hogy nem az erősen középszerű Guarint, Astorit, a vérgyenge Abatét vagy hasonló játékosokat veszünk, hanem már bizonyított klasszisjátékosokat, akkor tőlem mehet vidal is, a sajtóhírek alapján úgyis mehetnékje van. csak mondjuk vegyük úgy le a manchesterieket, amennyire csak lehetséges
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 09:22

guarin egyáltalán nem rossz játékos. ostoba, de nem rossz. kíváncsi lennék, egy conte-típusú edző mit hoz ki belőle.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 09:19

véleményem és pesszimizmusom nem engednek nagyon álmok tengerében lubickolni. sákiri jó zsugás, fiatal és kiemelkedő volt a vb-n, a szerződése sem jár le.
nem lesz olcsó, nem lesz juve játékos

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-23, 00:14

Napi Shaqiri:

Juventus hasn’t given up on acquiring Shaqiri. Today their sporting director Fabio Paratici met with the intermediaries in the deal, it was an initial discussion that went well. In the next few days Juventus could meet with the brother/agent of the Swiss winger to try to push forward the negotiation. Shaqiri is on his way out at Bayern, Juventus could be his next destination.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime2014-07-22, 20:34

_Tyler írta:
Vidal esetleges eladásával ugyanaz a baj, mint Conte utódlásával. egyikük sem pótolhatatlan, de ahogy Allegri szerződtetése Conte után egy szar döntés, úgy én attól tartok, hogy egy Guarinnal vagy  hasonló kaliberrel akarnák pótolni a világ egyik legjobb box-to-box játékosát, ami egy vicc. + erősen benne van a pakliban, hogy miközben Özilekért 50 milliót fizetnek, a német töröknél egymilliószor jobb játékos Vidalért 40-45 milliót elfogadna a Juve, ami megint csak elfogadhatatlan

Szerinted ki tudná megfelelően pótolni Vidalt? Nem kötekedésből, de nekem nem ugrik be senki. Minőségi helyettes azon a poszton 30 millió alatt szerintem nincs.

Ezt a Pereyrát sem ismerem, de jolly jokerként emlegetik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
14 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: