Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-23, 15:02

mittudomén... ezekben sosem voltak jó megérzéseim. 12 körül szerintem reális lenne. pár napja néztem a transfermarktot, ők 15-re tartják. ezen mondjuk nem segít, hogy kiszorult a kezdőből, és (immár vagy 2 hete) 30 éves.

12-ért elengedném. te/ti?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-23, 14:47

s4tch írta:
a monaco falcao sérülése miatt csatárt keres, 9 milliót adnának mirkóért.

mennyibe lőnéd be az árát?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-23, 14:01

a monaco falcao sérülése miatt csatárt keres, 9 milliót adnának mirkóért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-23, 07:36

ha twitteren elegen nyomulnánk, még meg is lehetne a fiúka

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-23, 01:40

mbence írta:

csípem matát, de ha jön egy 20 év körüli fiúka és bemutat 2-3 cselt, én már dobom is le a tangeszt
45 millió pedig irreális egy olyan játékosért, aki annyit sem játszik klubjában, mint padoin. bevallom, amikor jött a frédi mizéria, termeltem a nyári guarín-mata cseréhez a rózsaszín képeket magamba, magamnak.

Igazi ribi vagy Smile
De mondjuk Fischer tényleg jó kis spíler. Van benne lendület, lő jobbal-ballal, nem egy Krasic féle agyatlan futógép, a testcselei brutálisak kb mint CR, mondjuk egy holland védelmet nem nagy szám szétszopatni, de azért elfogadnám, tökéletes lenne egy 4-3-3-hoz.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-22, 21:55

zetterberg40 írta:
mbence írta:
más: ha esetleg van egy kis időtök és unjátok a merkátót és/vagy a kobe steaket: ajax-feyenoord. ezek a hollandusok sokadvirágzásukat élik, hihetetlen tehetségeik vannak. érdemes lecsekkolni de jong vagy fischer játékát; előbbi 23, utóbbi 19 (!!24321) éves, míg a feyenoordnál janmaat (24) és vrij (21) is igencsak szép falat.
egyébként egy ilyen kis picsa országnak mért van ennyi tehetsége? namindegy, fischert nagyon-nagyon. értitek

Fischert még nem láttam, Janmaat fiút már igen, tetszett a játéka. Őt a Tuttosport (tudom, hápogó) meg is szellőztette, amikor Forrestre nyomult a PSG.

Álmodoztak itt páran Mataról. Nos, úgy néz ki 45 millió körüli összegért viszi a United.

csípem matát, de ha jön egy 20 év körüli fiúka és bemutat 2-3 cselt, én már dobom is le a tangeszt
45 millió pedig irreális egy olyan játékosért, aki annyit sem játszik klubjában, mint padoin. bevallom, amikor jött a frédi mizéria, termeltem a nyári guarín-mata cseréhez a rózsaszín képeket magamba, magamnak.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-22, 21:46

mbence írta:
más: ha esetleg van egy kis időtök és unjátok a merkátót és/vagy a kobe steaket: ajax-feyenoord. ezek a hollandusok sokadvirágzásukat élik, hihetetlen tehetségeik vannak. érdemes lecsekkolni de jong vagy fischer játékát; előbbi 23, utóbbi 19 (!!24321) éves, míg a feyenoordnál janmaat (24) és vrij (21) is igencsak szép falat.
egyébként egy ilyen kis picsa országnak mért van ennyi tehetsége? namindegy, fischert nagyon-nagyon. értitek

Fischert még nem láttam, Janmaat fiút már igen, tetszett a játéka. Őt a Tuttosport (tudom, hápogó) meg is szellőztette, amikor Forrestre nyomult a PSG.

Álmodoztak itt páran Mataról. Nos, úgy néz ki 45 millió körüli összegért viszi a United.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-22, 21:38

zetterberg40 írta:
Ez érdekes:

Mirko Vucinic's agent threatens legal action against Ellenség!
The striker's representative Alessandro Lucci told the Italian news agency; "We distance ourselves from certain malice, which is invented & without foundation. "On Monday, Mirko proved his fitness to the doctors, then on Tuesday I was at the headquarters of Ellenség to prepare contracts. This is a clear & blatant proof of the success of the medical visits. "We are planning to protect ourselves & to take legal action against those who put out these falsehoods."


Mindeközben Marotta 18:30-kor sajtótájékoztatót tart Vinovoban a tegnapi történések miatt.
edit: http://football-italia.net/44194/Ellenség-mistreated-vucinic-and-guarin

kibaszott _röhej az egész.

más: ha esetleg van egy kis időtök és unjátok a merkátót és/vagy a kobe steaket: ajax-feyenoord. ezek a hollandusok sokadvirágzásukat élik, hihetetlen tehetségeik vannak. érdemes lecsekkolni de jong vagy fischer játékát; előbbi 23, utóbbi 19 (!!24321) éves, míg a feyenoordnál janmaat (24) és vrij (21) is igencsak szép falat.
egyébként egy ilyen kis picsa országnak mért van ennyi tehetsége? namindegy, fischert nagyon-nagyon. értitek

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-22, 17:56

Ez érdekes:

Mirko Vucinic's agent threatens legal action against Ellenség!
The striker's representative Alessandro Lucci told the Italian news agency; "We distance ourselves from certain malice, which is invented & without foundation. "On Monday, Mirko proved his fitness to the doctors, then on Tuesday I was at the headquarters of Ellenség to prepare contracts. This is a clear & blatant proof of the success of the medical visits. "We are planning to protect ourselves & to take legal action against those who put out these falsehoods."


Mindeközben Marotta 18:30-kor sajtótájékoztatót tart Vinovoban a tegnapi történések miatt.
edit: http://football-italia.net/44194/Ellenség-mistreated-vucinic-and-guarin
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-22, 12:21

A kútba esett csere ellenére sem igazán van maradása Vucsinak, legalábbis a hírekből kiindulva. Ismét felmerültek angol csapatok, valamint már a másik milánói horda is.

Mirko mentalitása ide vagy oda, nyugodtabb vagyok vele a padon, mint Gioval.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 21:17

http://football-italia.net/44153/fassone-why-guarin-vucinic-failed :

Ellenség dg Marco Fassone met with protesting fans and said the Fredy Guarin sale was scrapped due to “economic, technical and environmental issues.”

sz'al gazdasági, technikai és környezetvédelmi okai vannak a transzfer kútba esésének Smile
magyarul nincs az izének pénze olyan hi-tech légtisztítóra, amivel mirko kibírná a san siró öltözőjében lévő szar bűzét  pirat 
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 20:57

cheers 
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 19:19

Felajánlottak egy cserét, amit aztán ők maguk fújtak le, mert mérgesek lettek a szurkolók.  Very Happy 
Mekkora szemétdomb klub ez az Ellenség, arra azért nincsenek szavak.  Laughing 
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: nincs   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 18:55

Guarinnak egyébként mitől/mivel lett tele a tőke,h lelépne a hogyishívjákoktól????

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 18:53

zetterberg40 írta:
Hivatalos közleményt adott ki a sinter, mely szerint a csere lefújva. Hurrá.

a juve szintén kiadott egy közleményt, aminek kb. az a tartalma, hogy nem kommentáljuk az izé sajtóközleményét, hanem a kupameccsre koncentrálunk, és csak azután járunk a végére a mai szarkavarásnak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 18:30

Mekkora gyökerek Very Happy
Guarín biztosan EL győztes formában fog játszani tavasszal... Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 18:29

Hivatalos közleményt adott ki a sinter, mely szerint a csere lefújva. Hurrá.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 16:47

virracocha írta:
(nyáron Guarínt is eladhatjuk, ha sok az 5 belső középpályás)

pont ez az: ha nem sikerül beilleszkednie, kinek, és főleg mennyiért fog kelleni egy 3 milliót kereső, jó korban lévő (tehát csökkentésbe bele nem egyező) középpályás?

mindegy, alapvetően bízom marottában és paraticiben, irreálisan rossz szerződést eddig még senkivel sem kötöttek, biztos tudják, mit csinálnak.

a vecchiasignora most írta ki a fb-ra, hogy guarinnak tele a töke, azonnal beszélni akar thohirral. szóljatok, ha vége ennek...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 15:58

zetterberg40 írta:


Továbbá azt gondolom, hogy ez tényleg egy meghatározó középpályás nyári eladását vetíti előre. Előre bebiztosítanak egy helyettest, hiszen a 3 milliós fizujával nyilván nem a padra jön hosszútávon.

Lehet, azt mindenképpen értékelni kell a vezetőségben, hogy előre dolgoznak ha ez így van, ők tisztában vannak vele mit akar Raiola Pogba hosszabbításáért, ha egyáltalán hosszabbítani akarnak, viszont azt is látni kell, hogy elértünk egy olyan szintre, ahonnan 800ezer-1milliós Padoinokkal nem lehet továbblépni.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 15:48

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
...hiszen a 3 milliós fizujával nyilván nem a padra jön hosszútávon.

na igen, ez a másik ökörség. az ilyen lutri, de magas fizetésű játékosok szoktak rárohadni a klubokra.

Nem fog többet keresni, mint Vuci és szerintem piacképesebb is a montenegróinál (nyáron Guarínt is eladhatjuk, ha sok az 5 belső középpályás), persze attól is függ, milyen lesz a félszezonja. Vucinic nyáron ment volna, ez biztos, nem hiszem, hogy olyan sokat kaptunk volna érte.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 14:16

zetterberg40 írta:
...hiszen a 3 milliós fizujával nyilván nem a padra jön hosszútávon.

na igen, ez a másik ökörség. az ilyen lutri, de magas fizetésű játékosok szoktak rárohadni a klubokra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 13:24

zetterberg40 írta:
Továbbá azt gondolom, hogy ez tényleg egy meghatározó középpályás nyári eladását vetíti előre. Előre bebiztosítanak egy helyettest, hiszen a 3 milliós fizujával nyilván nem a padra jön hosszútávon.

Szerintem nem fogunk eladni senkit nyáron, egyszerűen kell még egy normális középpályás, ha nem akarjuk Padoint a kezdőben látni. Asamoahra láthatóan nem számít középen csak ha már mindenkinek kifordult a bele, Pepeből nem tudni lesz-e még játékos így gyakorlatilag a 3 fős fedezetsorba van 4 normális emberünk plusz Padoin. Amíg volt BL és nagyobb volt a terhelés érezhető volt hogy jó lenne még egy kp és kicsit vékonyak vagyunk ott, főleg ha valamelyikük picit hosszabb időre lesérül. Most ugye nincs már BL, de elképzelhető hogy ez előrevetíti, hogy komolyan fogjuk venni az EL-t is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 13:11

s4tch írta:
én inkább azt nem értem, miért nem kérünk pénzt mirkóért.

Nekem ez alapján az jön le, hogy túlzott kereslet nem volt rá. Talán kölcsönbe vitte volna más is, de ha jól emlékszem, Vucsi szerződése jövő nyáron lejár, így a lehető legjobban akart a vezetőség "kiszállni belőle". Az utóbbi napok pletykái alapján kölcsönről nem akartak hallani Marottáék, plusz a férgek új tulaja sem költ egyelőre, így ezt látták a legkézenfekvőbb megoldásnak a felek. Mondom, nekem egyáltalán nem tetszik ez a biznisz, de tényleg nincs visszaút.

Továbbá azt gondolom, hogy ez tényleg egy meghatározó középpályás nyári eladását vetíti előre. Előre bebiztosítanak egy helyettest, hiszen a 3 milliós fizujával nyilván nem a padra jön hosszútávon.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 12:48

Krisz írta:
Mondjuk nem egészen értem, hogy miért mikor Palacio és Milito mellett ott van még nekik az agyon ajnározott és minket állandóan szopató Icardi meg Belfodil és elvileg csapatot építenek.

ezt szerintem egyedül mazzarri tudja. amúgy milito sokat sérült és kifejezetten lassú, icardiról kiderült, hogy igazából nem különösebben tehetséges, belfodil meg valamiért nincs benne a pixisben.

én inkább azt nem értem, miért nem kérünk pénzt mirkóért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 12:44

kilopo írta:
Most akkor ott tartunk, hogy Vucsi eligazolt, és Guarin maradt?
Vagy Vucsi még nem írt alá?

Vucsi eligazolásának feltétele Guarín. Le fogják ezt szépen zsírozni csak megy még a cécó. Szerintem nekik sokkal jobban kell Vucinic, mint nekünk Guarín. Mondjuk nem egészen értem, hogy miért mikor Palacio és Milito mellett ott van még nekik az agyon ajnározott és minket állandóan szopató Icardi meg Belfodil és elvileg csapatot építenek.

Boristól mentsen meg a jóisten, de azt hiszem ez csak randa pletyka, akkora a fizetése hogy nem lehetünk olyan balfaszok, hogy padmelegítőnek leigazoljuk. Arra bőven jó egy primaveras is, hogy Conte megnyugodjon, hogy van egy 5. csatára is akit soha nem játszat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 12:41

semmi sem hivatalos még. állítólag ma egész nap tárgyalnak a felek. a tuttojuvét érdemes nézni, elég gyakran frissítik a bejegyzéseket.

pepe után storari is elköszönt mirkótól, "egy kalappal, barátom!" szöveggel:
http://instagram.com/p/jZd8IlQt7T/
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 12:38

kilopo írta:
Most akkor ott tartunk, hogy Vucsi eligazolt, és Guarin maradt?
Vagy Vucsi még nem írt alá?

Di Marzio szerint ezekben a pillanatokban véglegesítik a felek a cserét. A játékosok ügynökei a szerződés részleteiről egyeztetnek, s valószínűleg 1.5 millió körüli összeget fizetünk még Vucsinics mellé, aki már tegnap átesett az orvosin. Ezt már nem ússzuk meg...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 12:30

Most akkor ott tartunk, hogy Vucsi eligazolt, és Guarin maradt?
Vagy Vucsi még nem írt alá?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 11:47

Már csak Borriello hiányzik...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-21, 00:45

ruhazsepit használok, kelleni fog egy négyzetméter  Sad 
hálátlan gecik vagyunk ha elcseréljük, remélem ötöt rúg nekünk a derbin és egy kamutizivel nyerûnk 6-5-re

amúgy meg valahol érthető a távozása, nándi mellett nem sokat játszana, ő meg mentálisan szerintem kellően gyenge hozzá hogy ettől összeomljon
(ami amúgy kicsit bosszantó, mert nándi azért elég szürke, viszont be-betalál)
de legalább így gondolom fábi marad, sz'al lesz kit imádni

na de ne sírjunk, amíg be nem jelentik

off:
szülinapomra megkaptam a dp könyvet, pedig bosszúból nem akartam megvenni, mert dino egyszer nem adta haza a labdát egy szurkolói tornán, amikor kértem... Mad 
remélem úgy lopták a könyvesboltból pirat 
off
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime2014-01-20, 22:17

Micsoda hiszti alakult ki a csere körül.
Még mindig sajnálom Vucsit. Gondolom már Jackie telesírt egy százas zsepit Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: