Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeVas. Júl. 12, 2015 8:48 am

Krisz írta:
...
Azért a milánói módszertől még messze a klub. Ott az új igazolások az öreg játékosok megvétele volt (Milan), vagy nem is vettek inkább senkit (zinter - vettek egyáltalán valakit a bl győzelem után?).
Így a keret lassan kiöregedett és nem volt fiatalítás + a motiváció is elfogyott a játékosokból.
Nem pont azért számol így a klub, hogy ne 58 legyen az a minusz idén? Persze ehhez már a következő nyári pénzből is költünk, de ez a folyamat már elindult, szóval akkor van para, ha a bevételi oldal nagyon megcsappan egyik évről a másikra.
Tegyük fel, hogy minden évben veszel egy autót. Idén kifizeted a 2/3-át, jövőre az 1/3-át. Következő évben veszed a következőt, kifizeted az új autó 2/3-át és a tavalyi 1/3-át. Következő év szintén. Így az első és utolsó éven kívül mindig 1 egészet fizetsz. Emiatt nem értek teljesen egyet, hogy csökkenne a vásárlóerő. Természetesen rizikós ez, mert ha egyik évben nagyon nem jönnek be a dolgok, akkor a tavalyi autó 1/3-ának fizetése is fájhat annyira, hogy csak egy robogóra fogja futni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2015 9:08 pm

Közben az afrikai lúzereknél:
Aurelio De Laurentiis told fans “I wish” another club bought Gonzalo Higuain. “I’d buy eight players!”

Össze se tudom számolni, hogy ez mennyi aspektusból nevetséges és szánalmas, de hát a név kötelez. Smile
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2015 8:59 pm

kilopo írta:
Krisz írta:
Ebben a cikkben figyelembe veszik a részletfizetés intézményét.
Értem, persze, de ha most nem kell túl sokat fizetni egyben, akkor jövőre is ráér eladni valakit a kancsal, nem?
Ha tavalyhoz képest nőttek a bevételek (jövőre egy kedvező bl-el tovább nőhet, de az új sponzori szerződések miatt legalább ugyanannyi lehet ->tehát a trend stagnáló-növekvő), akkor jobban megéri később fizetni, mert a bevételek százalékában így kevesebb.
Továbbá ez az éves elosztás elég bonyolulttá teszi, mert igaz, hogy a mostani igazolásokért jövőre is fizetni kell, de régebbi eladásokból pedig jövőre is lehet pénz. Mint idén Matri.

Szóval értem, amit mondasz, de ez a jövőre költekezés taktika nem idén kezdődött, tehát nem az idei évben nyertünk vele igazán, hanem akkor, amikor legelső évben megcsináltuk.

De ha mindig úgy számolunk, hogy majd jövőre ráérünk eladni valakit, akkor úgy járunk, mint a zinter meg a Milan, el kell adni a klub felét valami ázsiai bohócnak, hogy bent maradjunk a Serie A-ban. A mostani kiadásaink részletei a jövőbeli vásárlóerőnket gyengítik, teszik kockára. Pont ezért nem számolunk így. Kiugró kiadásokat leginkább csak akkor produkáltunk amikor volt valami külső tényező (pl. B utáni bevásárlás, post Secco rekonstrukció, stb). A mostani mercato eddig 58 millió minuszon áll és egy sztárra még vadászunk. A pénzügyi tervben gondolom a stadion törlesztése és a calciopoli után felgyülemlett tartozások fizetése is csökkenti a profitot és az átigazolási büdzsét. Részletfizetés ide vagy oda, nem tudom elképzelni, hogy 90 millás minusszal zárnánk a mercatot, ezért Llorente mellett még valakit el fogunk adni. Aligha Padoin lesz az.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 11, 2015 9:38 am

Off: az egyesek által kedvelt Sári Monacoba igazol 18-20m-ért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2015 4:39 pm

Marotta közben Sörensent is eladta. Ha minden igaz, nagyjából 2.5 milliót fizet érte a Köln.

DM pedig azt írja, a Bayern 15 milliót ajánlott Comanért, de a klub visszautasította.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2015 8:33 am

Krisz írta:
Ebben a cikkben figyelembe veszik a részletfizetés intézményét.
Értem, persze, de ha most nem kell túl sokat fizetni egyben, akkor jövőre is ráér eladni valakit a kancsal, nem?
Ha tavalyhoz képest nőttek a bevételek (jövőre egy kedvező bl-el tovább nőhet, de az új sponzori szerződések miatt legalább ugyanannyi lehet ->tehát a trend stagnáló-növekvő), akkor jobban megéri később fizetni, mert a bevételek százalékában így kevesebb.
Továbbá ez az éves elosztás elég bonyolulttá teszi, mert igaz, hogy a mostani igazolásokért jövőre is fizetni kell, de régebbi eladásokból pedig jövőre is lehet pénz. Mint idén Matri.

Szóval értem, amit mondasz, de ez a jövőre költekezés taktika nem idén kezdődött, tehát nem az idei évben nyertünk vele igazán, hanem akkor, amikor legelső évben megcsináltuk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 9:31 pm

oké, ennyi volt, vidal megy madridba:
http://www.express.co.uk/sport/football/589143/Arturo-Vidal-Real-Madrid-move-confirmed

sőt, a juve még csak bele se szólhat a vételárba: "and is now only waiting for Real to agree a fee with Real"

reménytelen helyzetben lévő kiscsapat vagyunk, rongybabaként játszanak velünk a nagykutyák elephant
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 7:32 pm

kilopo írta:
Ha már ilyen nagy a mozgás a nyáron, akkor Marroneről miért nem esik szó sosem? A saját nevelésűek statja miatt? Nekem úgy tűnik, hogy belőle tényleg nem lesz már meghatározó Juve játékos.

Ismét kölcsönbe került, most az újonc Carpi csapatához.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 4:55 pm

kilopo írta:
Azért a bevételeket figyelembe véve nem volt olyan nagy az a költekezés, ahogy azt a zetterberg által linkelt cikk is írja.

Ebben a cikkben figyelembe veszik a részletfizetés intézményét. De ha távlatokban-hosszabb időtartamban gondolkodunk (pl az Agnelli projekt) akkor ezt a költekezést semmiképp sem lehet lebecsülni. Pl. tegyük fel, hogy veszel egy házat 50 millióért de 50 évig törleszted. Nagynak számít a költekezés? Szerintem nagynak (nyilván túlzás a példa, de így szemléletesebb). Rövid távon gondolom az adózás és egyebek miatt ez így éri meg jobban, a teljes képet nézve viszont nem változtat semmin. Nem néztem meg a statisztikákat, de így érzésre azt mondom, hogy a mostani költekezés ahhoz fogható, amit mondjuk a Buffon, Thuram, Nedved leigazolása idején hajtott végre Moggi. Akkor a csapat pénzügyileg kb a top 3-ban volt, ha jól rémlik és még így is eladtuk Inzaghit meg Zidanet. A stadiont nem kpra vettük, illetve a calciopoli/Secco féle deficitet is le kell még dolgozni.
De amúgy valami pénzügyes majd megmondja a tutit én mérnök vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Online
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 4:14 pm

Azért a bevételeket figyelembe véve nem volt olyan nagy az a költekezés, ahogy azt a zetterberg által linkelt cikk is írja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 3:13 pm

rakkenroll írta:
Nekem nem kell irányító (idén), csak tartsuk meg Artúrt, és az MVP-t még egy évre -Pogesz előbb-utóbb így is, úgy is megy, legalább Vidal maradjon meg nekünk. Ha ez összejönne, nekem teljesen mindegy, ki játszana negyedikként mellettük, egyébként Percsi nem biztos, hogy alkalmatlan lenne az ékek mögötti játékra, ha ilyen támogatást kapna, én pont azt bírom benne, hogy próbál előre játszani általában, kulcspasszokat pedig az MVP bármely tagja képes adni.

A problema csak az, hogy Pirlo és Tevez nélkül nincs eleg kreativitás a pályán. Ez az egy dolog indokolta nagy valószínűség szerint Pirlo jatszatasat akkor is amikor nagyon sokat elvett a középpálya stabilitasabol. Marcsi nagyon fasza lesz Pirlo helyen, ha előre jön egy trequartista, aki irányít-szervez. Pereyra iden nekem tökéletesen bizonyította, hogy erre nem alkalmas, mert kulcshelyzetekben rendre rossz döntést hozott. A tavalyi kezdő totál fel lett forgatva, a mostaniban meg a mar említett irányítónak kulsszerepe van. Persze ez valószínűleg meg a mostani erősödő olasz mezony mellett is eleg lehet a bajnokságban, de a BL-ben kevés. Nyilvan nem kell döntőt varni a csapattól, de a legjobb nyolcat mindenképp tartani kell, foleg egy mostani költekezés után.
Vissza az elejére Go down
Online
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 2:52 pm

Nekem nem kell irányító (idén), csak tartsuk meg Artúrt, és az MVP-t még egy évre -Pogesz előbb-utóbb így is, úgy is megy, legalább Vidal maradjon meg nekünk. Ha ez összejönne, nekem teljesen mindegy, ki játszana negyedikként mellettük, egyébként Percsi nem biztos, hogy alkalmatlan lenne az ékek mögötti játékra, ha ilyen támogatást kapna, én pont azt bírom benne, hogy próbál előre játszani általában, kulcspasszokat pedig az MVP bármely tagja képes adni.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 2:45 pm

Mata fizujával azért lehetnek gondok.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 1:54 pm

s4tch írta:

szerintem vidal és pogba idén maradnak. egyszerűen túl nagy veszteség lenne tevez és pirlo után még egy embert elveszíteni.

Szerintem a Marcsi-Pogba-Khedira-Kwadcsi-Pereyra-Sturaro + a Don sor eleg izmos, hogy elbirja Vidal hiányát és eleg legyen 3 helyre rotációval, minosegcsokkenes nélkül. A 4. középpályásnak pedig kreatív szervező embernek kell lennie, erre Győzi alkalmatlan, Dybala lehet elég jó, de azert egyedul ra támaszkodni nagy rizikonak tűnik. Nem is fogunk, ekkora pénzverés mellett nem letezik hogy nem marad penz a legnagyobb prioritasra.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 1:24 pm

Krisz írta:
Az én tippem, hogy Vidal (Pogba) megy és jön valami sztár trequartista vagy valaki aki még nem futott be.

szerintem vidal és pogba idén maradnak. egyszerűen túl nagy veszteség lenne tevez és pirlo után még egy embert elveszíteni az atomkezdők közül. ezen kívül vidal kb 30 milláért menne el, ennyiért meg nem lehet hasonló kalibert kapni.

amúgy trequartistának matát sunáznám, őt el lehetne hozni isco/oscar/de bruyne ára alatt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 12:38 pm

off: Darmian is elkelt, 18+2 millióért a ManU-ba igazol.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 11:50 pm

exchaby írta:
llorente, morata, mandzukic, dybala, zaza, coman

erre már contenak is felállna.
én igazából sokallom, sok pénz ül majd a padon vélhetően, és az sem teljesen világos honnan fogják a gólpasszokat kapni . de nem értek a lovakhoz. viszont kiváncsi leszek maxira, remélhetőleg nem a milanos formáját ismétli az első szezon után

Szerintem Llorente menni fog, 4+ millás fizetés mellett nincs értelme megtartani, idén totál használhatatlan volt, Mandzukic a játék minden aspektusában sokkal jobb nála. Conant meg a fene se tudja, én nem látom, hogy ő hogyan törhet be ebbe a kezdőbe, 18 évesen a padon meg ő lehet az új Giovinco. Az én tippem, hogy Vidal (Pogba) megy és jön valami sztár trequartista vagy valaki aki még nem futott be. Egyébként a GDS Dybalat rakta abba a pozícióba. Maxinak trequartista kell, ez sosem volt rejtély, nem hiszem, hogy az általa is favorizált Berardit ilyen hamar lejegeltük volna ha nem lenne más a képben.
Vissza az elejére Go down
Online
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 10:29 pm

exchaby írta:
llorente, morata, mandzukic, dybala, zaza, coman

erre már contenak is felállna.
én igazából sokallom, sok pénz ül majd a padon vélhetően, és az sem teljesen világos honnan fogják a gólpasszokat kapni . de nem értek a lovakhoz. viszont kiváncsi leszek maxira, remélhetőleg nem a milanos formáját ismétli az első szezon után

én szeretném a gyengébb Milan szezont a vezetőség nyakába (is) varrni. itt viszont, azt hiszem a pénz és a menedzsment oldaláról is rendben minden, így aztán Maxi szépen behúzhatja az ötödiket.

(persze, nem feltétlenül akarom azt a menedzsmentet sem szarozni, amelyik 5 év alatt 3 BL döntőt játszott és az Isten tudja, hogy miért nem nyert ebből hármat, "csak" kettőt. az elmúlt években azonban a Milan ritka gyenge kerettel állt ki, Menez még tartotta bennük a lelket, de hátul és középen ritka vékonyak voltak.)
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 9:51 pm

llorente, morata, mandzukic, dybala, zaza, coman

erre már contenak is felállna.
én igazából sokallom, sok pénz ül majd a padon vélhetően, és az sem teljesen világos honnan fogják a gólpasszokat kapni . de nem értek a lovakhoz. viszont kiváncsi leszek maxira, remélhetőleg nem a milanos formáját ismétli az első szezon után

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 8:12 pm

Az is fain, ahogy fiatalodik a keret.

- távozók: Tevez (31), Pirlo (36), Storari (38), Pepe (32 lesz alig egy hónap múlva)
- érkezők: Dybala (22 lesz novemberben), Rugani (pár nap múlva 21), Neto (pár nap múlva 26), Khedira (28), Mandzukic (29), Zaza (24)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 7:16 pm

EsztéNégy írta:
Megvettük Zazát 18 milláért, három év alatt fizetjük ki, 5 éves szerződést ír alá a fiú. Csereembernek nem rossz, csak kicsit drága.
Iaquinta 2.0 ami mondjuk nem olyan nagy baj, én nagyon csíptem Jakit amíg el nem kurvult.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 7:02 pm

Az idei keretből pont ez hiányzott, minőség a padra. 24 éves, megállja a helyét a kezdőben is, Mandzukic (és Morata) mellette kidolgozhatja a belét, hogy a kezdőbe verekedhesse magát. Ha nem megy, akkor le lehet építeni, mint Ogbonnat, de szerintem sokkal több van benne, mint pl. Immobileben vagy akár Gabbiadiniben (aki mellesleg bőven válogatott szint). Szintet léptünk idén, a játékospolitikánk pedig passzol ehhez, Marotta&Paratici I love you
Egyébként szerintem Vidal menni fog (mert úgy tűnik, hogy Pogba nem). 28, csúcson van, olasz dupla, BL döntő, Copa győzelem (MoM a döntőben), fél Angliának és a Realnak is olyan box-to-box kell mint ő, a legideálisabb időpont az eladásra. Plusz nehezen hiszem el, hogy ekkora pénzverés mellett nem lesz áldozat.
Vissza az elejére Go down
Online
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 6:48 pm

Megvettük Zazát 18 milláért, három év alatt fizetjük ki, 5 éves szerződést ír alá a fiú. Csereembernek nem rossz, csak kicsit drága.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 4:35 pm

Marottának megint jár a zacsipacsi, egy csereembert eladni 12+ millióért korrekt munka. Már nem emlékszem, mennyiért vettük, de ha van is veszteség, az szinte elhanyagolható.

Szerk: Isla pedig a Sevillaban köthet ki. Első körben kölcsön+opció, amiben gondolkodnak, de talán belőle is kivehető némi apró.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 4:31 pm

biznisz
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 4:30 pm

obama megy a west hambe 12 milláért + 1m bónuszért

Basketball
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 4:07 pm

Pirlo távozása is hivatalos: katt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 2:38 pm

Ma már valahol azt is olvastam, Vidal térde megint rottyon van. Asszem Tuttosport a hír forrása...

Marchisioval 2019-ig szerződést hosszabbít a klub. Elvileg ezt ma délután sajtótájékoztatón jelentik be, amelyen Agnelli is részt vesz. Nem túl szokványos az ilyesmi, de gondolom ez amiatt van, mert Marcsi tényleg ősjuvés, innen megy nyugdíjba stb.

Bonucci szerződéshosszabbításáról már nemrég írtam, hamarosan ezt is hivatalosan bejelentik, mint ahogy Allegri új kontraktusát. Ez utóbbiról ma reggel folytattak tárgyalásokat a felek.

Szerk: Ez gyors volt.

Juventus will add a year to Allegri's current deal, his new contract will expire in 2017 with an option for 2018.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 1:56 pm

pepe simán elpilinckázott volna fél milláért, annyit meg bőven ért volna. hát ez van, a sportban mindenkinek lejár egyszer a mandátuma. azért azt nem bánom, hogy marottáék nem jótékony nyugdíjas egyletként tartják számon a juventust.

hogy mennyire kell hinni az újságoknak:
- az as (spanyol lap) pár napja lehozta, hogy vidal a copa után a realé lesz, 30 milláért
- ugyanez a lap pár nap múlva lehozta, hogy vidal már alá is írt a realhoz, 50 millába fog kerülni
- mai as: vidal hivatalosan is piacra került, az ára 40 milla, de nem kell a realnak

bohócok, a magyar sajtó meg átvesz minden szart.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 1:39 pm

DartagnanX írta:
rakkenroll írta:
Pepét és Vidált is meg kell tartani, én legalábbis így tennék, Pogesz is csak jövőre távozik remélem, így az MVP megmaradna, és ha végre mind egyszerre játszana formában, az nagyon ütős lenne a kövi idényben.

Pepe már eltávozott teljesen hivatalosan.

Hülye romantikus vagyok, így sajnálom az ilyen csupa szív emberek elengedését -sokba nem került volna a megtartása, sőt, lehet még ő fizetett volna, csakhogy maradhasson. Deja vu, bár Alex mondjuk nagyságrendekkel jobban fájt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 12:09 pm

Ha már Bonucci, íme egy jó kis stat:

katt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: