Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-15, 19:50

A TS most éppen a Bayernbe adja el Vidalt. Ha nem őt, akkor meg Pogbát.

Ma egyébként Khedira-nap volt, holnap Mandzukic, pénteken pedig Zaza bemutatása következik.

Holnap már a játékosok egy része visszatér a szabadságról.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-15, 19:42

és igy végződött a (jótékonysági)show Smile

https://twitter.com/LaGrondonaTwitt/status/620776708476653568/photo/1

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-15, 13:33

Krisz írta:
jackie_d írta:

mit érzelegsz, kamu az egész, ez a fajta ünneplés az "extra" stadiontúra része
helyi hajléktalanokkal töltik meg a lelátót, akik neked is így tapsolnak amikor kibújsz a föld alól
amúgy sem volt teltház, jelentéktelen az egész...
Kérd el a szívet a badogembertol! Smile
Amugy ugyanez megy Katarban is az ilyen Emír kupa es társai meccseken, a munkásokkal telenyomjak a stadiont vagy a masik lehetőség, hogy ketszer annyi jegyet adnak el!!! mint a stadion kapacitása. Ettől függetlenül csak par tizezer ember őrjöngött Maradonaval az élen mert kifutott a gyepre és negy irányba tapsolt...

bizonyos mennyiségű pénz fölött megszűnnek az érzelmek
anyámmal is csak azért beszélek, mert megéri, meg hogy le ne tiltson a wifiről... pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-15, 13:08

jackie_d írta:

mit érzelegsz, kamu az egész, ez a fajta ünneplés az "extra" stadiontúra része
helyi hajléktalanokkal töltik meg a lelátót, akik neked is így tapsolnak amikor kibújsz a föld alól
amúgy sem volt teltház, jelentéktelen az egész...
Kérd el a szívet a badogembertol! Smile
Amugy ugyanez megy Katarban is az ilyen Emír kupa es társai meccseken, a munkásokkal telenyomjak a stadiont vagy a masik lehetőség, hogy ketszer annyi jegyet adnak el!!! mint a stadion kapacitása. Ettől függetlenül csak par tizezer ember őrjöngött Maradonaval az élen mert kifutott a gyepre és negy irányba tapsolt...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-15, 12:49

bombahoppa írta:
a videó odabasz

szívbe

azt hittem keményebb vagyok

mit érzelegsz, kamu az egész, ez a fajta ünneplés az "extra" stadiontúra része
helyi hajléktalanokkal töltik meg a lelátót, akik neked is így tapsolnak amikor kibújsz a föld alól
amúgy sem volt teltház, jelentéktelen az egész...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 21:48

a videó odabasz

szívbe

azt hittem keményebb vagyok

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 15:32

Krisz írta:
s4tch írta:


sajna kizárt. ráadásul a boca legjobbját nem is mi hozzuk el, calleri fogja dybalát pótolni a palermóban.

Viszont Calleri más évjárat mint Vadalá és társai (21 vs 18). Lehet tucatjátékos, lehet klasszis matéria, Vadalát nem írnám le amiatt, hogy a felnőtt csapatban még nem játszott, 18 évesen ez aligha a mutatója a benne rejlő potenciálnak (ahogy az ificsapatban védők között szlalomozás meg 2 csillió gól sem). Én alapvetően optimista szemléletű vagyok, szóval a lehetőségeket tekintve pozitívnak értékelem ezt a bizniszt.

Dettó. Nem baj az, ha nem minden a pénzről szól.

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-40-ezer-boca-drukker-udvozolte-tevez-hazatereset-2426007
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 15:31

zetterberg40 írta:
Mégsem 7-es:

...de osztható héttel...

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 15:21

s4tch írta:
Krisz írta:
Remelem mar Tevez elvagyodasa előtt is szemezgettünk a 4 játékossal, nem csak raböktünk a 4 legjobbra, miután jött az olcsojanos Boca.

sajna kizárt. ráadásul a boca legjobbját nem is mi hozzuk el, calleri fogja dybalát pótolni a palermóban.

Viszont Calleri más évjárat mint Vadalá és társai (21 vs 18). Lehet tucatjátékos, lehet klasszis matéria, Vadalát nem írnám le amiatt, hogy a felnőtt csapatban még nem játszott, 18 évesen ez aligha a mutatója a benne rejlő potenciálnak (ahogy az ificsapatban védők között szlalomozás meg 2 csillió gól sem). Én alapvetően optimista szemléletű vagyok, szóval a lehetőségeket tekintve pozitívnak értékelem ezt a bizniszt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 12:58

Krisz írta:
Remelem mar Tevez elvagyodasa előtt is szemezgettünk a 4 játékossal, nem csak raböktünk a 4 legjobbra, miután jött az olcsojanos Boca.

sajna kizárt. ráadásul a boca legjobbját nem is mi hozzuk el, calleri fogja dybalát pótolni a palermóban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 12:34

Mégsem 7-es:

Bevásárlóközpont - Page 27 CJ3kf9iWIAAYT51
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 11:45

s4tch írta:
a másik 3 játékos kölcsöne viszont most azonnal kerül 1-1-1 millába. magyarul egy fillért nem kapunk tevezért

Che cazzo, igazad van. Elnéztem a dátumot. Remelem mar Tevez elvagyodasa előtt is szemezgettünk a 4 játékossal, nem csak raböktünk a 4 legjobbra, miután jött az olcsojanos Boca.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 11:39

Azért majd vehetne néhány órát az indiántól felső test erősítés terén. #trollface
http://www.juventus.com/media/images/galleries/2015/luglio/allenamento-dybala-khedira-zaza-13-luglio-/0007.variant1400x787.jpg
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 11:30

Dybalát délben mutatják be hivatalosan a sajtónak a Stadionban.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-14, 09:27

_Tyler írta:
na most ki volt az utolsó, aki a Juve primaverából be tudtunk építeni a nagycsapatba?

szerintem ezért nem a primaverába mennek mind, hanem coman-módra egyből a nagyok közé, vagy mondjuk marchisio-giovinco módra kölcsönbe a carpiba vagy a sasolhoz.

amúgy betancur a minap játszott bő 20 percet, a becserélésétől indul a videó:
https://www.youtube.com/watch?v=mAgJuj4jDGc&feature=youtu.be&t=1h40m30s

Krisz írta:
Én úgy értelmeztem, hogy 6,5et kaptunk Tevezért, 3,5et fizetünk 2 évre Vadaláért, a másik 3 játékos 1 milliós opciójára pedig 2017-ben van lehetőségünk.

addig ok, hogy a 3,5 megy vissza vadaláért, a másik 3 játékos kölcsöne viszont most azonnal kerül 1-1-1 millába. magyarul egy fillért nem kapunk tevezért, "csak" 4 ifi gyereket kölcsönbe. a vételi opciók meg így néznek ki:
- vadalá: 2017-ig le van fedve a kölcsöne, akkor vehetjük meg 9,4 milláért
- betancur: szintén 9,4m
- cristaldo: 8,2
- cubas: 6,9
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 23:45

zetterberg40 írta:

Lealiról már csak én nem mondtam le?
nem
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 23:29

_Tyler írta:
pénzt egy fillért sem kapunk, mert a három opciót darabjával egy millióért számolták be az üzletbe. nekem egyáltalán nem tűnik jó üzletnek ez az egész, Vadala még a Bocában sem sokat játszott eddig, a Juve meg teljesen más dimenzió. kaptunk egy 18 éves tehetséget, akit a primaverába szánunk, és ha esetleg felépítettük, akkor megvehetjük 9,4 millióért. na most ki volt az utolsó, aki a Juve primaverából be tudtunk építeni a nagycsapatba? a hasonló korban igazolt pogba, coman eleve az első csapathoz jöttek, korábban jóval erősebb csapatban játszva több szerepet kaptak. a három másik opció még érhet valamit, de azokban az esetekben sem filléreket kell fizetnünk értük, hanem viszonylag komolyabb összeget. én egyáltalán nem vagyok optimista, szerntem tevezt ingyen szerezte meg a boca, egyik játékos sem fut be nálunk semmilyen kerriert, erre nekem garancia pol garcia, iago, magnusson, leali, sörensen, bouy, boakye, appelt pires, masi, ekdal, daud, sakor, marzouk stb. sorsa

Valahol érthető, amit írsz, de Marotta ennél aligha hozhatott volna ki többet ebből a történetből - főleg hogy a Bocanál nincs pénz. Kevés esélyt látok rá, de hátha legalább az egyikük használható lesz.

A felsoroltak közül Iagonak 25 éves korára sikerült egy jó szezont tolnia a Genoaban, most majd a Romaban kiderül, valójában mire képes. Appelt Pirest annak idején nagyon fényezték, és Bouy is nagy reményekkel érkezett, ehhez képest egyikről sem hallani semmi biztatót.

Lealiról már csak én nem mondtam le? Szerintem még mindig eléggé fiatal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 19:17

_Tyler írta:
Krisz írta:


Ó én egyáltalán nem bánom ezt tekintettel a körülményekre. Az a 6,5 milla egy 32 éves jövő nyáron lejáró szerződésű játékosért korrekt (nyilván nem egy nagy összeg ettől függetlenül, de a hosszabbítás nem volt opció), abban meg csak reménykedem, hogy a kölykök nem ilyen dél amerikai tucat játékosok. Persze még ha a tehetség meg is van, azt ki is kell hozni belőlük, és a primaveraban ill. évekig az Albinoleffeben kallódásnak nem sok értelme van. Remélem nem ez lesz a sorsa/sorsuk.

pénzt egy fillért sem kapunk, mert a három opciót darabjával egy millióért számolták be az üzletbe. nekem egyáltalán nem tűnik jó üzletnek ez az egész, Vadala még a Bocában sem sokat játszott eddig, a Juve meg teljesen más dimenzió. kaptunk egy 18 éves tehetséget, akit a primaverába szánunk, és ha esetleg felépítettük, akkor megvehetjük 9,4 millióért. na most ki volt az utolsó, aki a Juve primaverából be tudtunk építeni a nagycsapatba? a hasonló korban igazolt pogba, coman eleve az első csapathoz jöttek, korábban jóval erősebb csapatban játszva több szerepet kaptak. a három másik opció még érhet valamit, de azokban az esetekben sem filléreket kell fizetnünk értük, hanem viszonylag komolyabb összeget. én egyáltalán nem vagyok optimista, szerntem tevezt ingyen szerezte meg a boca, egyik játékos sem fut be nálunk semmilyen kerriert, erre nekem garancia pol garcia, iago, magnusson, leali, sörensen, bouy, boakye, appelt pires, masi, ekdal, daud, sakor, marzouk stb. sorsa

Én úgy értelmeztem, hogy 6,5et kaptunk Tevezért, 3,5et fizetünk 2 évre Vadaláért, a másik 3 játékos 1 milliós opciójára pedig 2017-ben van lehetőségünk. Tehát gyakorlatilag 3 millánk maradt, miután a 6,5-ből 3,5et rögtön befektettünk egy másik játékosba. Ez kicsit olyan Schrödinger macskája dolog, egyszerre van is meg nincs is 3 millánk illetve opciónk 3 fiatalra. Én optimista vagyok (mármint nem konkrétan a szóban forgó 4 játékossal, hanem a projekttel kapcsolatban), mert bár a múlt nem erre enged következtetni, lásd Iago és társai, viszont a felvázolt tervekhez (Barca modell, saját nevelésű játékosok integrálása) illik ez a lépés, illetve a fiatalok felhalmozása. Nekem nincs okom kételkedni ebben, mivel az Agnelliék által (Contetől számítva) kihirdetett vision eddig céltudatosan halad abba az irányba amit évekkel ezelőtt meghatároztak.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 17:54

Krisz írta:
s4tch írta:
egészen hatékony veszteségminimalizálásnak tűnik marotta részéről.

Ó én egyáltalán nem bánom ezt tekintettel a körülményekre. Az a 6,5 milla egy 32 éves jövő nyáron lejáró szerződésű játékosért korrekt (nyilván nem egy nagy összeg ettől függetlenül, de a hosszabbítás nem volt opció), abban meg csak reménykedem, hogy a kölykök nem ilyen dél amerikai tucat játékosok. Persze még ha a tehetség meg is van, azt ki is kell hozni belőlük, és a primaveraban ill. évekig az Albinoleffeben kallódásnak nem sok értelme van. Remélem nem ez lesz a sorsa/sorsuk.

pénzt egy fillért sem kapunk, mert a három opciót darabjával egy millióért számolták be az üzletbe. nekem egyáltalán nem tűnik jó üzletnek ez az egész, Vadala még a Bocában sem sokat játszott eddig, a Juve meg teljesen más dimenzió. kaptunk egy 18 éves tehetséget, akit a primaverába szánunk, és ha esetleg felépítettük, akkor megvehetjük 9,4 millióért. na most ki volt az utolsó, aki a Juve primaverából be tudtunk építeni a nagycsapatba? a hasonló korban igazolt pogba, coman eleve az első csapathoz jöttek, korábban jóval erősebb csapatban játszva több szerepet kaptak. a három másik opció még érhet valamit, de azokban az esetekben sem filléreket kell fizetnünk értük, hanem viszonylag komolyabb összeget. én egyáltalán nem vagyok optimista, szerntem tevezt ingyen szerezte meg a boca, egyik játékos sem fut be nálunk semmilyen kerriert, erre nekem garancia pol garcia, iago, magnusson, leali, sörensen, bouy, boakye, appelt pires, masi, ekdal, daud, sakor, marzouk stb. sorsa
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 17:50

vadala jön kölcsönbe 2017 júniusáig + opciós jogunk van áprilisig megvenni 9.4 millió euróért. ez kerül 3.5 millióba.
3 másik fiatalt megvehetünk a 2017/2018as szezontól bizonyos összegekért (szintén opciós jogok), ez fejenként 1 millióba fáj, ami összesen még 3 millió euró.

3.5+3 = 6.5, vagyis igy jön az ki amit a boca nyilatkozott, hogy egy petákot sem fizetnek tevezért(6.5  ide is - oda is : a bankok kedvelik ezt).
szal se ize se bűze, igy hogy tevez menni akart, nem sok lehetőség mutatkozott arra hogy jól jöjjünk ki a dologból, most fohászkodhatunk hogy ez a 4 csávó 2 éven belül felverje a saját árát az általunk kialkudott opció fölé...

http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2013072015%20accordi%20boca%20eng.pdf

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 17:17

s4tch írta:
egészen hatékony veszteségminimalizálásnak tűnik marotta részéről.

Ó én egyáltalán nem bánom ezt tekintettel a körülményekre. Az a 6,5 milla egy 32 éves jövő nyáron lejáró szerződésű játékosért korrekt (nyilván nem egy nagy összeg ettől függetlenül, de a hosszabbítás nem volt opció), abban meg csak reménykedem, hogy a kölykök nem ilyen dél amerikai tucat játékosok. Persze még ha a tehetség meg is van, azt ki is kell hozni belőlük, és a primaveraban ill. évekig az Albinoleffeben kallódásnak nem sok értelme van. Remélem nem ez lesz a sorsa/sorsuk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 17:03

Továbbá senkinek sem lett volna jó, ha nem engedik el és egy sértődött Tevez van a keretben. Szerintem itt nem nagyon volt választása a Marrottának, mert nem csak el akart menni, hanem egy adott csapatba akart menni. Ebből a pozícióból nem lehet alkudni..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 16:36

Krisz írta:
Vadalá amúgy a felnőtt csapathoz jön?

még nincs róla megbízható infó. könnyen lehet, hogy jön az első kerethez, amolyan coman/pogba-módra, aztán örülünk, ha beválik. 10m alatti opció egy ennyire körülhype-olt tehetségért nem feltétlenül sok.

amúgy sokan úgy látják, hogy tevezt kurva olcsón engedtük el. egyrészt röhejes áron vettük, másrészt csökkentett fizetésért játszott nálunk, harmadrészt kierőszakolhatott volna egy szerződésbontást, ehhez képest kapunk érte 4 tehetséget, akikből bárki lehet. nyilván szar, hogy elmegy, meg nyilván az idő dönti el, mennyire volt ez jó deal, de nekem ez elsőre egészen hatékony veszteségminimalizálásnak tűnik marotta részéről.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 15:54

zetterberg40 írta:
Karcsika távozása is hivatalos. Hiányozni fog Sad

A biznisz részletei eléggé bonyolultak, melynek keretén belül négy játékosra is opciót szereztünk.

Pont az előbb akartam írni.

Remélem jól kukáztak Paraticiék, a 6.5-3,5=3 milla aprópénz Tevezért. Vadalá amúgy a felnőtt csapathoz jön?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 15:46

Karcsika távozása is hivatalos. Hiányozni fog Sad

A biznisz részletei eléggé bonyolultak, melynek keretén belül négy játékosra is opciót szereztünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-13, 12:06

kilopo írta:
És új 10-es lesz?

Mármint hogy a 10-es mezszámot megkapja-e valaki? Szerintem idén nem. Állítólag Dybala a 7-est, míg Mandzukic a 17-est választja.

A Khedira/Zaza kettős épp orvosin:

katt

Szerk: Leali -> Frosinone, 1 év kölcsön.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-12, 16:07

kilopo írta:
Egyébként hiba van a rendszerben, mert most, hogy mondod, idén nem is vettünk senkit sem kölcsön+opcióra. scratch
És új 10-es lesz?

Hehe, helyette ingyen jött Khedira és Neto, talán kitöltik a kölcsön+opció kvótát Smile
Egyébként nem volt lehetősége Marottának ezzel seftelni, mert Dybalanál nem volt értelme, mivel jövőre lejár a szerződése, Zamparini eladja különben másnak. Zazat buyback opciójával vagy élünk vagy nem. Mandzukic meg nem zsákbamacska, egy 29 éves, sok helyen bizonyított játékos, aki az Atleticotól jött, ők se mentek volna bele egy ilyen dealbe. A már említett free agenteken kívül Győzi 14 milláját tettük le. A többi igazolás 2 milla alatti.

10es kell, különben gyötrődés lesz a játékunk hacsak Dybala nem tudja megoldani a trequartista rolet.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-12, 12:52

A kancsal a fülembe súgta a tegnap esti orgián, hogy ha nem viszik el a 80-90 millió eurós régióban, akkor Padchinho lesz jövőre a 10-es és természetesen a csk is. Basketball

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-12, 11:15

Meglátjuk és reménykedjünk, hogy nem lesz igazad az eladással kapcsolatban.
Egyébként hiba van a rendszerben, mert most, hogy mondod, idén nem is vettünk senkit sem kölcsön+opcióra. scratch
És új 10-es lesz?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-12, 10:11

kilopo írta:
Így az első és utolsó éven kívül mindig 1 egészet fizetsz. Emiatt nem értek teljesen egyet, hogy csökkenne a vásárlóerő. Természetesen rizikós ez, mert ha egyik évben nagyon nem jönnek be a dolgok, akkor a tavalyi autó 1/3-ának fizetése is fájhat annyira, hogy csak egy robogóra fogja futni.

Szerintem értjük egymást és ratapintottal a lényegre. Nyilván van bizonyos mozgástér az arányokat tekintve, plusz az egyes ev sikerei által produkált plusz bevétel is befolyásolja az adott nyáron atigazolasra fordítható összeget, de a kockázat nem mindegy. Eszembe is jutott a Marotta fele kölcsön+opció meme, ami tökéletesen bemutatja, hogy menyire low riskkel operalunk. Biztos vagyok benne, hogy pl Győzit 10 milla alatt elhozhattuk volna kpra (nyilvan részletfizetéssel), de a kockázat így kisebb volt es mivel bevált, igy sem fizettük túl, mert az egy szezon alatt nőtt annyit az értéke (nagy vonalakban).
Én nem megyek bele a részletekbe, nagy vonalakban nézem az arányokat igy pedig minden egy nagy eladás felé mutat.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2015-07-12, 08:48

Krisz írta:
...
Azért a milánói módszertől még messze a klub. Ott az új igazolások az öreg játékosok megvétele volt (Milan), vagy nem is vettek inkább senkit (zinter - vettek egyáltalán valakit a bl győzelem után?).
Így a keret lassan kiöregedett és nem volt fiatalítás + a motiváció is elfogyott a játékosokból.
Nem pont azért számol így a klub, hogy ne 58 legyen az a minusz idén? Persze ehhez már a következő nyári pénzből is költünk, de ez a folyamat már elindult, szóval akkor van para, ha a bevételi oldal nagyon megcsappan egyik évről a másikra.
Tegyük fel, hogy minden évben veszel egy autót. Idén kifizeted a 2/3-át, jövőre az 1/3-át. Következő évben veszed a következőt, kifizeted az új autó 2/3-át és a tavalyi 1/3-át. Következő év szintén. Így az első és utolsó éven kívül mindig 1 egészet fizetsz. Emiatt nem értek teljesen egyet, hogy csökkenne a vásárlóerő. Természetesen rizikós ez, mert ha egyik évben nagyon nem jönnek be a dolgok, akkor a tavalyi autó 1/3-ának fizetése is fájhat annyira, hogy csak egy robogóra fogja futni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: