Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-18, 10:39

s4tch írta:
Krisz, én is szeretlek, és darmiant is, de az a helyzet, hogy őt a bayern vagy a real vagy valamelyik tollas angol klub fogja elvinni, akkora körülötte a hype. attól tartok, kurzawa reálisabb célpont.

kár ezért a tevez-ügyért, nagyon nagyot gyengül a csatársorunk... mandzukic mezőnymunkája is brutális egy csatárhoz képest, de míg tevez gyakorlatilag támadó középpályást is játszott, addig mandzu inkább labdatartásra és zavarórepülő védekezésre használható, érdemi összjátékra kevésbé.

érdemi összjátékra ott lesz dybala.
Kurza pedig >>>>>darmian

ha nem megy senki karcsikán kívül, felőlem le is lőhetjük ezzel az igazolással a merkátót. elégedett vagyok
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-18, 10:32

Krisz, én is szeretlek, és darmiant is, de az a helyzet, hogy őt a bayern vagy a real vagy valamelyik tollas angol klub fogja elvinni, akkora körülötte a hype. attól tartok, kurzawa reálisabb célpont.

kár ezért a tevez-ügyért, nagyon nagyot gyengül a csatársorunk... mandzukic mezőnymunkája is brutális egy csatárhoz képest, de míg tevez gyakorlatilag támadó középpályást is játszott, addig mandzu inkább labdatartásra és zavarórepülő védekezésre használható, érdemi összjátékra kevésbé.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 19:59

Sok esetben írták már ezt, de a sokat idézett forrás szerint a Juve és Mandzukic között született egy megállapodás. Valószínűleg ő a fő célpont, s bár jó játékos fain mentalitással, de legalább annyira szereti használni a könyökét, mint Chiellini. Az első madridi éve nem sikerült túl jól, ezért talán mozdítható, főleg ha Viettót leigazolják.

Mondjuk sokkal inkább lenne egy Llorente (apropó: érdeklődik iránta a Monaco) pótló, aki azért Nándornál sokoldalúbb, labdaügyesebb, de lássuk be, nem egy Karcsika. Úgy tűnik, hogy Dybalának kell átvennie Tevez idei, középpályára visszalépő, szabadabb szerepkörét.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 17:32

Kondogbia szerintem a hullarablókhoz megy, de egy Verratti - Mandzukic - Kurzawa triót is aláírnék Pubiért cserébe.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 17:30

s4tch írta:
az a baj pogbával, hogy egyrészt kiegyensúlyozatlan, másrészt allegri már a sajtó előtt is vállalja, hogy szerinte pogba túl sokat foglalkozik a fölösleges sallangokkal, harmadrészt pogba túl sok fourfourtwot olvasott, és elhitte, hogy az aranylabda a foci csúcsa. én a kettő közül vidalt tartanám meg, pogbát meg eladnám 80 milláért, hajkurássza az aranylabdás álmait barcelonában, amíg messi mozog, addig úgyse kapja meg onnan senki más azt a szart.

pogba árából kis pótlással kijönne verratti, kondogbia és kurzawa. nem is kérdés, hosszú távon hogy járnánk jobban.

Ezt a sajtó-sallangos részt most hallom először. Az hogy kiegyensúlyozatlan benne van, nem 25 éves, van hova fejlődni 2 évvel később akár többért adhatjuk el, ha akarjuk. Az edző ill. a vezetőség dolga hogy ha baj van a fejével akkor azt rendbe tegyék. Feltételezem, hogy Pogba és Marotta nem kamuzik és nem akar eligazolni. Innentől kezdve pedig jön a menedzsment rész, meg kell értetni vele, hogy ha elszállt akkor vegyen vissza. Ez pusztán menedzsment egy akármilyen cégnél is így működik ez. Nyilván ha kamuznak és el akar menni, akkor nem nagyon lehet úgy megnevelni, hogy az a klubnak ne okozzon kárt. Szerintem az aranylabdás cél egyáltalán nem gond, ez legalább ösztönzi hogy odategye magát és jobb legyen, talán kell is egy ilyen cél mikor februárban gyakorlatilag megnyertük a bajnokságot és le kell még hozni 6-8 Chievo/Cesena/Atalanta meccset. Az, hogy a skillekben ki a jobb Vidal és Pogba közül az elég egyértelmű. Ami pedig az elvágyódást illeti, szerintem egy cseppet sem jobb Vidal ebben a tekintetben. A fél csapatot nem cserélném le, főleg a középpálya közepére nem igazolnék full új szettet.

Én pontosan tudom, hogy mi nem szoktunk ragaszkodni sztárokhoz, ha egy raklap pénzt ajánl valaki és ezzel nincs is semmi bajom, ezzel együtt szerettem meg a csapatot. De ezeket a sztárokat kiforrottan vagy már a csúcson túl adtuk el. Na most Pogba még szerintem közel nincs a csúcson, hiába gecijó. A calciopoli után a korábbi presztízst is vissza kellett/kell szereznünk, ahhoz pedig hozzátartozik, hogy nem engedjük, hogy a reklám klubok leraboljanak minket. Pogba eladása meg pontosan ezt jelentené.

Amúgy én Kurzawatól egyáltalán nem vagyok úgy elájulva, hogy a csapatba követeljem. Ha már szélsővédő kell akkor simán Darmian, több poszton bevethető és tapasztaltabb (meg a fél világ nem röhögött rajta a szalutálós beégése miatt Very Happy ).

De azért szeretlek, nyuszkó! Razz
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 16:37

az a baj pogbával, hogy egyrészt kiegyensúlyozatlan, másrészt allegri már a sajtó előtt is vállalja, hogy szerinte pogba túl sokat foglalkozik a fölösleges sallangokkal, harmadrészt pogba túl sok fourfourtwot olvasott, és elhitte, hogy az aranylabda a foci csúcsa. én a kettő közül vidalt tartanám meg, pogbát meg eladnám 80 milláért, hajkurássza az aranylabdás álmait barcelonában, amíg messi mozog, addig úgyse kapja meg onnan senki más azt a szart.

pogba árából kis pótlással kijönne verratti, kondogbia és kurzawa. nem is kérdés, hosszú távon hogy járnánk jobban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 16:02

zetterberg40 írta:
Tevez döntött: az ügynöke értesítette a klubot, hogy haza akar menni a Bocába.

Nagyon sajnálom, de ezt így el tudom fogadni. Köszi mindent, Karcsika! Felejthetetlen két év volt, egy kibaszott zseni.

Akkor garantáltan hozni fogunk egy tapasztaltabb csatárt vagy Llorente marad. Remélem rasozzuk valami lúzer angolra jó pénzért és hogy nem a szerencsétlen Higannyal próbálkozunk majd. Mandzukic amugy faszan illene a csapatba, én személy szerint nem basznék ki egy rakat penzt Cavanira. Inkabb a fiatalokra koltenem a pénzt, benito cikke meg nagyon ül, bár inkabb Vidalt adnam el, hogy Verrattit valahogy megszerezzük es mindent megtennék Pogba megtartásáért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-17, 15:23

Tevez döntött: az ügynöke értesítette a klubot, hogy haza akar menni a Bocába.

Nagyon sajnálom, de ezt így el tudom fogadni. Köszi mindent, Karcsika! Felejthetetlen két év volt, egy kibaszott zseni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-16, 10:47

Mivel Teveznek 1 év van hátra a szerződéséből, szerintem nem tárgyalhat más csapatok képviselőjével hivatalosan, csak ha a Juventus ezt engedélyezi, szerintem nem kapott engedélyt. Nyilván a Boca elnökével barátilag is összefuthat "véletlenül" és beszélgethetnek, de arról a Boca elnöke nem hiszem, hogy beszélne, mert szabály ellenes lenne.
Nálam minden "megállapodtunk a játékossal már csak a klubbal kell" hír a marhaság kategória. Amúgy meg ha annyira akarják fizessenek ne cigánykodjanak és ne abba reménykedjenek, hogy Károly bevágja a hisztit, már bocsánat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-16, 10:36

Emlékszem, hogy két éve szintén a calciomercato hozta le elsőként Tevez leigazolását.
DM egyelőre annyit ír, Karcsika péntekig közli szándékát a vezetőséggel.
Én azért még titkon bízom benne, hogy kitölti a szerződését.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-16, 09:05

Lefordítottam nektek:
Calciomercato JUVENTUS BESZÁMOLÓK ANGELICI ELNÖK Boca Juniors ON Tevez / La Serena (Chile) - Miután találkozott Chile közötti Juventus csatára, Carlos Tevez és elnökét Boca Juniors Daniel Angelici, pattogó Dél-Amerikából a nyilatkozatokat a számos "Xeneizes ":" Találkoztam Tevez, úgy találtam, hogy jó. azt akarja, hogy visszatérjen, az ő legnagyobb álma. Először azonban meg kell megoldani a helyzetet a Juventus. Ha Carlos és Juventus tudnak megegyezni, a Boca do mindent, hogy van ez. beszélni fogok vele. Tevez jövője semmi köze Osvaldo. "Mert Tevez, a Boca Juniors készített egy három éves szerződést 8.000.000 összesen. Szerint a vezető argentin média, a visszatérő dell'Apache Argentínában napok kérdése.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-16, 08:27

http://www.calciomercato.it/news/335999/calciomercato-juventus-angelici-tevez-vuole-il-boca-dipende-dalla-juve.html

oké, akkor tevez kb ennyi volt
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-13, 11:32

zetterberg40 írta:
Talán mégis pénzt hoz ez a Bee figura?
Úgy hírlik, kifizetik Jackson Martinez kivásárlási árát (35m) és utána Kondogbiára összpontosítanak.

Még jó, különben minek adta volna el a klub felét Berlusconi? Azt mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy vesznek 3-4 30 millás játékost. Eleve van egy rakás mínuszuk meg egy baromi nagy szemétdombjuk, amit először ki kell ganézni, az FFP-ről már nem is beszélve. Ráadásul én a helyükben inkább a védelemre költenék, az a leghitványabb.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-13, 10:25

s4tch írta:
a csóri, hatalmas deficittel dolgozó milan...

Talán mégis pénzt hoz ez a Bee figura?
Úgy hírlik, kifizetik Jackson Martinez kivásárlási árát (35m) és utána Kondogbiára összpontosítanak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 13:36

s4tch írta:
firminót meg állítólag elviszi a mu, nevetséges 18 milláért... elephant

Ő pedig eléggé jóféle, ahogy korábban itt említettük is.

Kérdés, hogy az angol foci és Van Gaal mennyire fog ízleni neki.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 12:34

firminót meg állítólag elviszi a mu, nevetséges 18 milláért... elephant
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 10:05

tevezzel kapcsolatban minden nap lesz hír, pl. ma lehozta egy argentin portál, hogy máris megy a bocához 2 évre.

zazáékkal kapcsolatban valóban 25 milláról lehet olvasni, de egyes források szerint a sass 28-at akar. igazából berardi felén mehet a vita, zazára 15 millás opciónk van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 09:32

zetterberg40 írta:

Csupán kicsit csalódott lennék és nem érteném, ha végül egy harmadik csapatot választana. Egyébként ezen a héten már nem várható döntés.

Ezt én is adom. Mondjuk az Apacsnak már a szigeten is voltak dolgai néha. Talán még abba is akarta hagyni valamikor. Mindenesetre egy szavunk nem lehet rá, akár mit csinál.
Én nem nézek más csapatok meccseit, szóval Verrattiról nem tudok nyilatkozni. Bármit elhiszek nektek (egy kis korbácsolásért cserébe).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 09:20

s4tch írta:
amúgy bármi is lesz, köszi karesznak ezt a 2 évet, egy kibaszott legenda a csóka. egy percig sem volt nagy rá a juve 10-es meze, végighajtott 2 szezont, lőtt vagy 600 gólt, ezek után felőlem oda megy pénzt keresni, ahová akar. csak döntsön gyorsan, hogy legyen marottának ideje reagálni.

Úgy van, ahogy írod, egyetértek. Csupán kicsit csalódott lennék és nem érteném, ha végül egy harmadik csapatot választana. Egyébként ezen a héten már nem várható döntés.

Verratti kapcsán szerintem is maximális az egyetértés, jómagam is imádom a fiúkát.

Két friss és ropogós:
- Bonuccival 2019-ig hosszabbítottunk, amelynek értelmében 3.5 millióra emelkedik a fizetése. Ezek szerintem korrekt feltételek, fain munka Marottától.
- Tegnap találkozott a kobra a Sassuolo vezetőségével. Nagy az optimizmus Juve részről, úgy vélik, 25 millióért el tudjuk hozni a Zaza/Berardi kettőst. A Sass egyelőre csak pénzben gondolkodik, de lehetséges, hogy Coman az üzlet részévé válik.



Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-12, 07:16

elég faszás lenne. Öröm és boldogság látni, hogy itt kb. mindenki úgy megőrül a kis szívtipróért, mint én
Talán semmi másban nincs ekkora egyetértés a blogon, mint a verratti-kérdésben.

cáfoljatok, nyuszkók

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-11, 15:13

én is, de elég merész lenne egy dybala, morata, zaza, berardi, coman sorral nekivágni egy bl-idénynek.

ja, ha tevez esetleg mégis párizsba akar menni (állítólag 9 millás fizetéssel csábítják), akkor intézze úgy beppe, hogy karcsi vigyen magával némi $$$-t, és küldje juventusba verrattit. king
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-11, 14:13

s4tch írta:
a tevez-atletico vonal szerintem meghalt. egyrészt gyakorlatilag biztos, hogy a villarreal fiatal csatára, vietto náluk folytatja, másrészt friss hírek szerint az atleti nem tudja vállalni tevez bérét. a psg-ben is legfeljebb akkor köthetne ki, ha az arabok eladnák zlatant, neki meg egy kérője van, a csóri, hatalmas deficittel dolgozó milan...

szerintem vagy boca lesz ebből, vagy juventus. remélhetőleg csak tevez ügynöke nyüzsög, hogy jobb fizetést érjen el erre az 1 évre. még olyat is hallani, hogy tevez szarik a bocára (le van égve a klub), nálunk akarna maradni 3 évig, és most csak marottát hintáztatják egy emelésért.

amúgy bármi is lesz, köszi karesznak ezt a 2 évet, egy kibaszott legenda a csóka. egy percig sem volt nagy rá a juve 10-es meze, végighajtott 2 szezont, lőtt vagy 600 gólt, ezek után felőlem oda megy pénzt keresni, ahová akar. csak döntsön gyorsan, hogy legyen marottának ideje reagálni.

dybala nem elég jó? Ha az apacs elmegy, én akkor sem hoznék ide tapasztaltabb csatárt.
Szenvedjenek a fiatalok ha kell Berardistól, Zazástól és tanulják meg milyen az, ha nekik kell húzni egy gigamegaklub szekerét
mélyvíz párti vagyok Smile

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-11, 13:42

a tevez-atletico vonal szerintem meghalt. egyrészt gyakorlatilag biztos, hogy a villarreal fiatal csatára, vietto náluk folytatja, másrészt friss hírek szerint az atleti nem tudja vállalni tevez bérét. a psg-ben is legfeljebb akkor köthetne ki, ha az arabok eladnák zlatant, neki meg egy kérője van, a csóri, hatalmas deficittel dolgozó milan...

szerintem vagy boca lesz ebből, vagy juventus. remélhetőleg csak tevez ügynöke nyüzsög, hogy jobb fizetést érjen el erre az 1 évre. még olyat is hallani, hogy tevez szarik a bocára (le van égve a klub), nálunk akarna maradni 3 évig, és most csak marottát hintáztatják egy emelésért.

amúgy bármi is lesz, köszi karesznak ezt a 2 évet, egy kibaszott legenda a csóka. egy percig sem volt nagy rá a juve 10-es meze, végighajtott 2 szezont, lőtt vagy 600 gólt, ezek után felőlem oda megy pénzt keresni, ahová akar. csak döntsön gyorsan, hogy legyen marottának ideje reagálni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-11, 13:22

zetterberg40 írta:
DM szerint a PSG keményen rányomult Tevezre. Eléggé csalódott lennék, ha egy másik európai csapatért váltana. Maradjon, de ha már megy, akkor tényleg csak a nevelőegyüttesébe.

Az Atletico is beszállt a versenybe, Simeone kérésére. Ezt a váltást különösen nem érteném, hiszen ott még az itteni fizetését sem kapná meg. Marottáék Tevez válaszára várnak, minél előbb rendezni akarják ezt az ügyet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-10, 07:58

DM szerint a PSG keményen rányomult Tevezre. Eléggé csalódott lennék, ha egy másik európai csapatért váltana. Maradjon, de ha már megy, akkor tényleg csak a nevelőegyüttesébe.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-09, 21:10

fap-fap-fap
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-09, 19:44

Az Ingyánnal 2018-ig szerződést hosszabbítottak Marottáék. I love you
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-09, 15:26

Például az ilyenekre gondolok.
Khedira végül 4 évre írt alá, meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-09, 08:14

Szerintem mindennek várjuk ki a hivatalos bejelentését. Vidalt tavaly 3 hónapon keresztül minden nap 4 csapat vásárolta meg és mégis maradt. Conte meg..
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-09, 07:54

Krisz írta:
Hehe, ezt láttam. Nem elég, hogy a fél világsajtó ugyanezzel kattintgattatja az embereket, még te is? Smile

A Barcelona mindenkit megvesz. Pogba lesz a következő, de szerintem is csak jövőre.

Amúgy Mandzukic, mint esetleges Tevez utód? Szerintem csak a mentalitásuk hasonló, a stílusuk eléggé más. Ha netán Karcsika menne, gondolom Dybala lenne a legfineszesebb, leginkább hozzá fogható csatárunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2015-06-08, 20:27

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Na vege a BL döntőnek elkezdődtek az agyament pletykák. Most kb egy hónapig nem erdemes atigazolasokrol olvasni.

Vidalt máris leigazolta a fránya Barcelona.

katt

Hehe, ezt láttam. Nem elég, hogy a fél világsajtó ugyanezzel kattintgattatja az embereket, még te is? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: