Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 08:30

Téjlor89 írta:
Amúgy nem volt túl jó meccse De Ligtnek, bár kicsit úgy éreztem, hogy nagyon cserben hagyta a védelem többi tagja. De ő a vezére annak a védelemnek és neki kellett volna összetartania. 

Nem tudom, hogy fair elvárás-e ez egy 19 éves sráctól. Az tény, hogy megvan benne a potenciál, sőt már több is ő annál. Én továbbra is letenném érte a 70-et előbb, mint Chiesaért, vagy Icardiért.

Chiesa kétségkívül tehetséges, de én nem látom benne, hogy megérne 60-70 milliót. Orsolini kb. ugyanilyen számokat hoz egy gyengébb csapatban, kevesebb játékidővel. vagy ott van Bernardeschi, aki jobb volt a mostani Chiesánál, amikor elhoztuk, és 2 év alatt sem tudott előrébb lépni a haszonos, de hullámzó teljesítményű squad playernél. árban kb. egy az egyben cserélnék Costát Chiesára, na Costa még nagyon az olasz előtt áll, és pl. ball controllban, sebességben Chiesa szerintem soha nem is fogja utolérni. okosabbnak valószínűleg okosabb, mert hát Douglasnál szinte mindenki okosabb Razz
Icardinál meg ha félre is tennénk a feleségét, az egyéniségét, akkor is felmerül a kérdés, hogy miként férnének el egy csapatban Ronaldóval? mert szerintem sehogy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-09, 00:09

Amúgy nem volt túl jó meccse De Ligtnek, bár kicsit úgy éreztem, hogy nagyon cserben hagyta a védelem többi tagja. De ő a vezére annak a védelemnek és neki kellett volna összetartania. 

Nem tudom, hogy fair elvárás-e ez egy 19 éves sráctól. Az tény, hogy megvan benne a potenciál, sőt már több is ő annál. Én továbbra is letenném érte a 70-et előbb, mint Chiesaért, vagy Icardiért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:33

Beszarás, erre mást nem lehet mondani.
Az idei véghajrá tényleg még szélsőségesebb, fordulatosabb az egyébként is váratlanoktól nem mentes egyenes kieséses szakasz meccseitől általánosságban. Viszont pont ez mutatja, hogy miért nincs olyan, hogy bl várományos egy csapat, plusz nem lehet olyan szinten rágörcsölni erre a sorozatra, ahogy az már szvsz a Juventusnál már tapasztalható.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:12

Krisz írta:


Elfogytak fizikailag, az utolsó 25 percben kb csak lófráltak a pályán. Onnantól, hogy nem voltak képesek kb semmilyen nyomást gyakorolni a védekezésük 0. Nem véletlenül játszott erre Allegri is.
+ nagyon látszott, hogy egy Lóri féle erőcsatár komoly gondokat és igénybevételt okozott nekik, Mandzuval mi is előrébb lettünk volna ott, persze nincs ha...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:10

exchaby írta:
nah, felfedezni véltem végre némi hasonlóságot az Ajax és a mi játékunk között: ráültek az eredményre és beszopták
Ugyanezt akartam írni, 2-0-nál megálltak, elhitték talán a szezonban először Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:09

Sok mindent írnék most, de csak annyit mondok, hogy foj de buzi sport ez! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:08

tjunior írta:
Állítom hogy a média legalább annyira ejtette ki az Ajaxot mint a Spurs. Elhitték hogy annyira jók mint amennyire felhypeolták őket az utóbbi hetekben, nyilván nem alaptalanul.

Elfogytak fizikailag, az utolsó 25 percben kb csak lófráltak a pályán. Onnantól, hogy nem voltak képesek kb semmilyen nyomást gyakorolni a védekezésük 0. Nem véletlenül játszott erre Allegri is.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:07

tjunior írta:
Állítom hogy a média legalább annyira ejtette ki az Ajaxot mint a Spurs. Elhitték hogy annyira jók mint amennyire felhypeolták őket az utóbbi hetekben, nyilván nem alaptalanul.
Pont ezen gondolkodtam en is, sztem ezek a fiatal csikók a szünetben mar Madridban látták magukat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:07

_DREAM_ írta:


“kicsit” más szint volt mar ez itt mint amit mi nyujtottunk... Sad

nüanszokon múlott, hogy nem mi voltunk itt. amszterdamban cancelo nem egy balfasz, bemegy costa kapufája, megkapjuk a jogos tizit, nem sérül meg chiellini... vagy mondjuk otthon nem szarjuk össze magunkat egy kapott góltól. na jó, utóbbi nem annyira nüansz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:06

nah, felfedezni véltem végre némi hasonlóságot az Ajax és a mi játékunk között: ráültek az eredményre és beszopták

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:04

Állítom hogy a média legalább annyira ejtette ki az Ajaxot mint a Spurs. Elhitték hogy annyira jók mint amennyire felhypeolták őket az utóbbi hetekben, nyilván nem alaptalanul.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:03

LeRoi10 írta:
Azért ez a BL playoff ott lesz a klasszikusok között. Nincsenek szavak.

“kicsit” más szint volt mar ez itt mint amit mi nyujtottunk... Sad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 23:00

Azért ez a BL playoff ott lesz a klasszikusok között. Nincsenek szavak.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 22:59

_DREAM_ írta:
Oké hogy szétszopkodjuk az Ajaxot de azért k. nagy malacuk is van sokszor, persze a BL-hez az IS kell.

Na ilyen amikor nincs malacuk vegig..Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 22:49

Oké hogy szétszopkodjuk az Ajaxot de azért k. nagy malacuk is van sokszor, persze a BL-hez az IS kell.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 22:25

Krisz írta:
Ez az Ajax Liverpool döntő kurvajó meccs lesz

Várjuk ki a végét, most még az is lehet hogy a Tot jut be! Very Happy 

Ezzel az Ajax védelemmel (ha bejutnak) a Pool fel fogja mosni a padlót. Kinézne egy 6-4 így elsőre. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 22:22

Ez a második Tottenham gól olyan volt mint amit mi szoktunk kapni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 21:46

Ez az Ajax Liverpool döntő kurvajó meccs lesz
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 20:39

Ha már kocsmát emlegettem, a német kollega ajándéka a mai  meccsnézéshez (szintén az Ajaxnak szurkol ma este).

Más csapatok meccsei - Page 5 Img_2021

Egészségetekre!

Szerk. Ez a sör kurva jó!!!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 20:26

juventute írta:


...már körül: árnyalt vélemény gyakorlatilag nem létezik, a cinizmus viszont maximumon pörög. Nem csak itt, VS, tuz, a blogotok, stb. ...
Na egy nagyon sarkos vélemény. Csak olasz focit nézek, 98 százalékban Juve meccset, fél szemmel néha mást. Sem időm, sem kedvem megnézni az összes nagy bajnokság meccseit, összefoglalóit, egyéb BL meccseket. Idén lehet kivételt teszek, ha az Ajax döntőzik. Sem VS, sem tuz olvasó nem vagyok, Juventuson kívül is van élet, kell arra is idő, nem lehet mindenkit követni. Bianka néni természetesen kezdőlap. A lovakhoz nem értek, de olyan ez mint egy kocsma, mindenki beszél róla. Cinizmust sokkal kevésbé érzek, véleménye meg mindenkinek van valami. Abban mindenki egyetért, hogy nem ez a szezon a világ nyolcadik csodája, de a mi kis zebrauniverzumunkban igenis az (!), nézzük a jó oldalát, van hova fejlődni. Allegrivel vagy nélküle, úgy se rajtunk múlik. 


ÜBER ALLES  juve , Brother!

_________________
a televizenyős düggönypakli


A hozzászólást bombahoppa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-08, 20:41-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 20:05

Ez a Liverpool engem a 2015ös csapatra emlékeztet. Nincsenek óriási sztárok, de elképesztően masszív az egész.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 14:05

juventute írta:
Rendszeres olvasóként még így is kevesebbet állok bele, mint amennyit lehetne.
Érvek? Nézz már körül: árnyalt vélemény gyakorlatilag nem létezik, a cinizmus viszont maximumon pörög. Nem csak itt, VS, tuz, a blogotok, stb. 

Tényleg abba kellene bekapcsolódnom, hogy Milner vagy Origi szintjétől vajon "nagyon messze" vagyunk-e? Ugyan már, ezekre a sarkításokra semmi szükség több energiát pazarolni. Épp elég baj nekem, hogy a cinizmus a divat, amit mindenki majmol. Sem időm, sem kedvem felvenni ezt a gyáva tempót.

egyetértek krisszel. egyébként szerintem itt még viszonylag sok árnyalt vélemény van, a vs és a tuz gyakorlatilag olvashatatlan mostanában. ha lesz időm, kifejtem a cinikus blogon (ami gyakorlatilag kurvára nem működik, de a konstruktív kritikát mindig is szerettük, ellentétben a foghegyről odabaszott fikával).

szóval hajrá, írj lécci többet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 13:13

juventute írta:


Rendszeres olvasóként még így is kevesebbet állok bele, mint amennyit lehetne.
Érvek? Nézz már körül: árnyalt vélemény gyakorlatilag nem létezik, a cinizmus viszont maximumon pörög. Nem csak itt, VS, tuz, a blogotok, stb. 

Tényleg abba kellene bekapcsolódnom, hogy Milner vagy Origi szintjétől vajon "nagyon messze" vagyunk-e? Ugyan már, ezekre a sarkításokra semmi szükség több energiát pazarolni. Épp elég baj nekem, hogy a cinizmus a divat, amit mindenki majmol. Sem időm, sem kedvem felvenni ezt a gyáva tempót.

Jó, de egy-egy beböfögött tőmondatnak mi értelme van? Mivel jobb, mint akármi ami itt megy?

Őszintén nem értem, hogy mi értelme egy-egy 3 szavas beszólásnak, vagy szimplán csak olvasni egy fórumot ahol a tartalmat és a stílust is silánynak tartasz.

Nyilvánvalóan van egy szilárd véleményed, korábban (évekkel ezelőtt) tartalmas dolgokat írtál, miért nem fejted ki olyan stílusban amilyen posztokat szeretnél itt? Leading by example
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 13:07

juventute írta:


Egy kézlegyintéssel el lettünk intézve, na szép Smile

Támadójátékban vagyunk messze és tempóban, nem a keret minőségében. Elég sokszor kifejtettem az erre vonatkozó véleményem itt, nem kezdem elölről.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 12:31

s4tch írta:


édes istenem, ezek a "fél évente benézek, beleállok valakibe érvek nélkül" dumák. mi lenne, ha megpróbálnál bekapcsolódni néha a beszélgetésbe?

Rendszeres olvasóként még így is kevesebbet állok bele, mint amennyit lehetne.
Érvek? Nézz már körül: árnyalt vélemény gyakorlatilag nem létezik, a cinizmus viszont maximumon pörög. Nem csak itt, VS, tuz, a blogotok, stb. 

Tényleg abba kellene bekapcsolódnom, hogy Milner vagy Origi szintjétől vajon "nagyon messze" vagyunk-e? Ugyan már, ezekre a sarkításokra semmi szükség több energiát pazarolni. Épp elég baj nekem, hogy a cinizmus a divat, amit mindenki majmol. Sem időm, sem kedvem felvenni ezt a gyáva tempót.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 09:48

CsT írta:
Azért a Klopp-féle fanatizálásban sokat segít az Anfield hangulata is, ahol a 70 éves néni is üvölti a YNWA-t, nálunk meg durcizik az ultra mert 10 ojróval több lett a jegy. Sad

Abszolút egyetértek. Hatalmas probléma ez.

Most voltam a Toro meccsen és full színház, csak a vendég drukkereket lehetett végig hallani, ami elég ciki szerintem.

Van egyébként bármiféle közeledés a klub és az ultrák között? Vagy meddig terveznek durcizni? Nagyon nem jó ez így.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 09:09

Azért a Klopp-féle fanatizálásban sokat segít az Anfield hangulata is, ahol a 70 éves néni is üvölti a YNWA-t, nálunk meg durcizik az ultra mert 10 ojróval több lett a jegy. Sad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 08:16

juventute írta:
“Nagyon messze”

Édes Istenem, ezek a dumák...

édes istenem, ezek a "fél évente benézek, beleállok valakibe érvek nélkül" dumák. mi lenne, ha megpróbálnál bekapcsolódni néha a beszélgetésbe?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 08:01

Téjlor89 írta:
Sajnos ettől a szinttől nagyon messze vagyunk... Szomorú Sad
Azért az ATMA elleni teljesítmény nem volt ettől messze. Nagyon élvezhető meccs volt, de főleg a stílusok miatt nem azért mert ezek a csapatok mérföldekkel előttünk járnak...

Ezt a két csapatot stílusra rakták össze, megvannak a gegenpress-hez a két tüdejűek a középpályán és a gyorsak elől, mi ilyet nem tudnánk játszani Dybalával, Mandzukiccal.

A Barcánál is megvannak a megfelelő emberek a tiki-takához (még ha ez már csal light tiki-taka is) ilyet se tudnánk olyan technikai képzettségűekkel mint Matuidi vagy Can.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-08, 00:04

_Tyler írta:

 ne vicceljünk már, mi a 60. perctől időt húztunk volna, nehogy már a foci antikrisztusai kérjenek bárkit számon időhúzás miatt. a mai meccsből nagyon sokat tanulhatnának az olasz csapatok, de persze nem fognak
Úgy néz ki már megint rosszul fogalmaztam. Semmit nem kértem számon senkin. Néztem egy kiváló meccset semleges szurkolóként, pattintottam pár sört, mint fodballt szerető ember jól éreztem magam. A 'Pool megrúgta a negyediket, vártam, hogy hátha a Barca szintet lép és látok egy még pazarabb utolsó szűk 15 percet. Ez nem jött sajnos. Egyrészt a 'Pool jól tördelte a játékot, másrészt a Barca sem tudott már visszajönni.

Ha állna az óra, ezek az éles végjátékok talán még élvezhetőbbek lennének, ennyire szerettem volna célozni az "ilyen végjátékok" megnevezés alatt. És ahogy írtam is, hülye az aki ebben a rendszerben nem lassítaná és tördelné a játékot, amennyire lehet.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime2019-05-07, 23:25

“Nagyon messze”

Édes Istenem, ezek a dumák...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: