Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-18, 10:26

Krisz írta:
Az ártatlanságnak is vannak hátárai
En azt hittem, hogy azzal hogy Tevezt ingyen hozzájuk basztuk cserébe pár opcióért innentől kussolás van és lazán felteszik a gépre a gyereket cigánykodás nélkül - ezt jelenti az opció. Mindenesetre tényleg luzerek vagyunk ha ebbe belemegyünk.

Szerintem anno megállapodtunk az opciókról, ha ebbe így belementünk akkor balfaszok vagyunk, ha nem akkor csak meg kell lengetni a Boca vezetői előtt az aláírt szerződést, ne pattogjanak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-18, 07:49

Az ártatlanságnak is vannak hátárai
En azt hittem, hogy azzal hogy Tevezt ingyen hozzájuk basztuk cserébe pár opcióért innentől kussolás van és lazán felteszik a gépre a gyereket cigánykodás nélkül - ezt jelenti az opció. Mindenesetre tényleg luzerek vagyunk ha ebbe belemegyünk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-18, 00:16

CsT írta:
Tankcsapda írta:


Azért az a Buffon már annak ellenére stabilan a válogatott kezdőcsapata volt, hogy Toldo egy évvel előtte ihletett formában védett az EB-n. De ami sokkal fontosabb, hogy a Buffon-Thuram-Nedved trió vételárát nagyrészt fedezték a Zidane és Inzaghi eladásából befolyt összegek. A Higuaín-transzfert meg kár felhozni, senki nem tartja reálisnak az összeget, nem kellene ahhoz mérni.

Azért az a Buffon már annak ellenére stabilan a válogatott kezdőcsapata volt??? Gondolom kezdőkapusa akart lenni. Wink
Donna meg 16 évesen lett a Milan kezdőkapusa, sőt ha nem lenne Gigi akkor már válogatott kapusa is ő lenne, 17 évesen. A reális ár már nem létezik, az arabok eltorzították a piacot, jelenleg egy ilyen tehetségnek annyi az ára, ha tetszik, ha nem. Ő viszont még behozhatja az árát. Hogy van-e rá pénzünk? Beppe többször is lenyilatkozta, hogy Higu Pogba eladása nélkül is érkezett volna, szóval hacsak az öreg kobra nem falsol akkor akad még a perselyben. Very Happy

Marrotta az egyenesebb személyek közé tartozik, ennek ellenére kétlem, hogy lett volna pénzünk csak Higuaínra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-17, 19:26

Tankcsapda írta:
CsT írta:


Szerintem nem merészebb mint Higanyért a 90-et....Persze be lehet fürödni vele, de Higanyban max 2-3 jó év van (ha van...) Donnában meg akár húsz. Ha anno Moggi is így gondolkodik akkor nem lett volna Buffonunk.

Azért az a Buffon már annak ellenére stabilan a válogatott kezdőcsapata volt, hogy Toldo egy évvel előtte ihletett formában védett az EB-n. De ami sokkal fontosabb, hogy a Buffon-Thuram-Nedved trió vételárát nagyrészt fedezték a Zidane és Inzaghi eladásából befolyt összegek. A Higuaín-transzfert meg kár felhozni, senki nem tartja reálisnak az összeget, nem kellene ahhoz mérni.

Azért az a Buffon már annak ellenére stabilan a válogatott kezdőcsapata volt??? Gondolom kezdőkapusa akart lenni. Wink
Donna meg 16 évesen lett a Milan kezdőkapusa, sőt ha nem lenne Gigi akkor már válogatott kapusa is ő lenne, 17 évesen. A reális ár már nem létezik, az arabok eltorzították a piacot, jelenleg egy ilyen tehetségnek annyi az ára, ha tetszik, ha nem. Ő viszont még behozhatja az árát. Hogy van-e rá pénzünk? Beppe többször is lenyilatkozta, hogy Higu Pogba eladása nélkül is érkezett volna, szóval hacsak az öreg kobra nem falsol akkor akad még a perselyben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-16, 21:28

CsT írta:
Tankcsapda írta:


Ne szórakozzunk már, 60 milliót csak úgy elfogadnál egy kapusért? Nem mondom, nem állunk rosszul anyagilag, de 60 millát komoly bevétel hiányában nem fogunk kiadni. Meg kapusért? Az egyetlen, aki megközelítette ezt az összeget, az a játékos, akinek pont keressük a jövőbeli helyettesét. A második legdrágább Neuer 30 millió €-ba fájt a Bayernnek... Donnarumma az, akinek kísértetiesen hasonlít a berobbanása Buffonéhoz, de 60-at kiadni érte merész húzás.

Szerintem nem merészebb mint Higanyért a 90-et....Persze be lehet fürödni vele, de Higanyban max 2-3 jó év van (ha van...) Donnában meg akár húsz. Ha anno Moggi is így gondolkodik akkor nem lett volna Buffonunk.

Azért az a Buffon már annak ellenére stabilan a válogatott kezdőcsapata volt, hogy Toldo egy évvel előtte ihletett formában védett az EB-n. De ami sokkal fontosabb, hogy a Buffon-Thuram-Nedved trió vételárát nagyrészt fedezték a Zidane és Inzaghi eladásából befolyt összegek. A Higuaín-transzfert meg kár felhozni, senki nem tartja reálisnak az összeget, nem kellene ahhoz mérni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-16, 08:40

CsT írta:
LeRoi10 írta:
Már csak azt várom Belotti mikor kerül képbe. Jelenleg akár még Zazáért 1 az 1-ben is cserélném. Benne van, hogy ez az egy jó éve van de nem hiszem. Kurva jól mozog a srác. Dybalát jól ismeri, olasz is. Az, hogy a toroban játszik sztem egyáltalán nem gond.

Benne pl sokkal több fantáziát látok mint Berardiban. Ha Marrotta elhozná őt meg Donnát, akkor a Nápoly és Róma után, sikerülne Milánót meg Torinó heteróbb felét is magunkra haragítani. De szép lenne! Smile

Én benne pl semmi extrat nem láttam a Palermoban. Ha tippelnem kéne azt mondanam hogy Immobile fele karriert fog befutni. Berardinak viszont ott a tehetsege teljesitmenyben is hozza magat (iden a serulese elott a liga legjobbjai között volt), nala a hozzaallasan es az ambicioin mulik hogy Sassol local hero lesz, vagy nalunk meghágja Európát. Inkabb Keannel kellene kezdeni valamit, az ujsagok egyebkent azt varjak hogy hamarosan kezd/kap lehetoseget.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-16, 06:49

LeRoi10 írta:
Már csak azt várom Belotti mikor kerül képbe. Jelenleg akár még Zazáért 1 az 1-ben is cserélném. Benne van, hogy ez az egy jó éve van de nem hiszem. Kurva jól mozog a srác. Dybalát jól ismeri, olasz is. Az, hogy a toroban játszik sztem egyáltalán nem gond.

Benne pl sokkal több fantáziát látok mint Berardiban. Ha Marrotta elhozná őt meg Donnát, akkor a Nápoly és Róma után, sikerülne Milánót meg Torinó heteróbb felét is magunkra haragítani. De szép lenne! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-16, 00:32

Már csak azt várom Belotti mikor kerül képbe. Jelenleg akár még Zazáért 1 az 1-ben is cserélném. Benne van, hogy ez az egy jó éve van de nem hiszem. Kurva jól mozog a srác. Dybalát jól ismeri, olasz is. Az, hogy a toroban játszik sztem egyáltalán nem gond.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 23:14

Tankcsapda írta:
CsT írta:
Állítólag 60 milláért már eladná a Milány Donnát, remélem Beppe még ma utalja.

Ne szórakozzunk már, 60 milliót csak úgy elfogadnál egy kapusért? Nem mondom, nem állunk rosszul anyagilag, de 60 millát komoly bevétel hiányában nem fogunk kiadni. Meg kapusért? Az egyetlen, aki megközelítette ezt az összeget, az a játékos, akinek pont keressük a jövőbeli helyettesét. A második legdrágább Neuer 30 millió €-ba fájt a Bayernnek... Donnarumma az, akinek kísértetiesen hasonlít a berobbanása Buffonéhoz, de 60-at kiadni érte merész húzás.

Szerintem nem merészebb mint Higanyért a 90-et....Persze be lehet fürödni vele, de Higanyban max 2-3 jó év van (ha van...) Donnában meg akár húsz. Ha anno Moggi is így gondolkodik akkor nem lett volna Buffonunk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 21:49

CsT írta:
Állítólag 60 milláért már eladná a Milány Donnát, remélem Beppe még ma utalja.

Ne szórakozzunk már, 60 milliót csak úgy elfogadnál egy kapusért? Nem mondom, nem állunk rosszul anyagilag, de 60 millát komoly bevétel hiányában nem fogunk kiadni. Meg kapusért? Az egyetlen, aki megközelítette ezt az összeget, az a játékos, akinek pont keressük a jövőbeli helyettesét. A második legdrágább Neuer 30 millió €-ba fájt a Bayernnek... Donnarumma az, akinek kísértetiesen hasonlít a berobbanása Buffonéhoz, de 60-at kiadni érte merész húzás.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 19:43

CsT írta:
Állítólag 60 milláért már eladná a Milány Donnát, remélem Beppe még ma utalja.

Elég kamuszagú a dolog. Marrotta csak arról beszélt, hogy hagyományosan a Juventus adja a válogatott kapusát és Buffon után is ezt szeretnék. De már Alexist is szeretnénk 60 misiért már januárban túllicitálva a Cityt. Januárban teszünk ajánlatot Jamesért is meg persze a Pepe, Thiago Silva kettősből is szeretnénk egyet. Witselről, Bentancurról, Kessiéről, Dahoudról, Goretzkaról nem is beszélve. Very Happy

Kicsit túlkombinálja a sajtó a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 17:30

Állítólag 60 milláért már eladná a Milány Donnát, remélem Beppe még ma utalja.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 11:59

persze kúrnám, de dahoud szerintem is valami angol klubnál fog kikötni.

hozzá mit szólnátok? szerintem ellenünk is fasza volt, fiatal, néger, feszes testű, mi kell még:
http://www.calciomercato.it/news/403569/calciomercato-dalla-francia-juventus-tolisso-si-tratta.html
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-15, 07:02

CsT írta:
Most már tuti, hogy Beppe olvassa a fórumot! Smile Dahoud!
Dahoud neve is rajta van azon a bazi nagy kereken amit minden nap megpörgetnek a firkászok, hogy na ma kivel hozzuk össze a Juventust.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-14, 23:20

CsT írta:
Most már tuti, hogy Beppe olvassa a fórumot! Smile Dahoud!

Akkor havonta egyszer olvassa. Dahoud már elég régóta időről-időre előjön. Örülnék is neki, de szerintem ő nem itt fog kikötni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-14, 21:00

Most már tuti, hogy Beppe olvassa a fórumot! Smile Dahoud!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-13, 20:36

Krisz írta:
Ezt a Kessie gyereket látta már valaki játszani? Ő az idei évben felfedezett rohamnéger, az év elején elég jó meccseket tolt, sajna whoscoredon nincs normális összesített info róla. Mindenesetre Yaya Tourehoz hasonlítják, meg persze a fél világ - köztük természetesen mi is - őt akarja. A Tuttosport és társai le is hozták hogy elutasította a Nápolyit és minket választott. Kiváncsi vagyok, főleg, hogy nagyon is kellene egy ilyen Kante féle néger box-to-box.

https://goo.gl/lumQbU (kicsit sokat tölt de megéri végiggörgetni )

Elvileg ezzel a linkkel működnie kéne a dolognak. A statok az idei Khedira, Allan, Kessie, Don illetve a 2013/14-es Vidal teljesítményét mutatják 90perccel leosztva. Még mindig Vidal-comeback ellenes vagyok, szó sem róla de mégiscsak az ő utáni űrt akarjuk még betömni, és ez volt az ő brutál szezonja.

Inkább az az érdekes, hogy a 19 éves szerecsen fiú pusztán statok alapján lenyomja Khedirát de még Allan-nel is felveszi a versenyt, bár ő neki nem az idei a legjobb szezonja. Nyilvánvaló az is, hogy Kessiétől nem tavaszra várjuk már a megváltást. Hosszútávú befektetés, annak pedig nem tűnik rossznak.

Azért azt tudni kell Kessieről, hogy Paratici totálisan bele van zúgva. Elvileg már nyáron is szerettük volna. (Paratici a Gagliardini, Caldara, Conti trióból is hozna kettőt.). Úgy hírlik Mandragora mégsem a Pescarahoz, hanem az Atalantahoz menne kölcsönben a biznisz részeként.

EDIT: Érdemes még hozzáadni az elkövetett faultokat. Kessie 4-szer annyit szabálytalankodik mint Khedira, ami ezesetben sztem inkább jó dolog. Bár azt is meg kell jegyezni, hogy nem sokkal szerel többet, de ismétlem, 19 éves a srác.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-13, 17:30

Ezt a Kessie gyereket látta már valaki játszani? Ő az idei évben felfedezett rohamnéger, az év elején elég jó meccseket tolt, sajna whoscoredon nincs normális összesített info róla. Mindenesetre Yaya Tourehoz hasonlítják, meg persze a fél világ - köztük természetesen mi is - őt akarja. A Tuttosport és társai le is hozták hogy elutasította a Nápolyit és minket választott. Kiváncsi vagyok, főleg, hogy nagyon is kellene egy ilyen Kante féle néger box-to-box.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-11, 22:20

Faszom...Vidal meg visszajön. albino albino
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-11, 19:23

Elvileg a Barca vinné Lichtit. Irónikus lenne. Helyére jönne De Sciglio. Érdekes és támogatható ötlet. Főleg ha Lichtiért még pénzt is kapnánk. Bár néha amilyen szeretetház vagyunk lehet ingyen is elengedjük.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-10, 17:06

CsT írta:
Petike007 írta:
Nekem erről a kit kéne leigazolnunk-ról az jut eszembe, hogy szeretnék még egyszer szeretkezni Palvin Barbival. Egyszer már szerettem volna...

Egy nővel? Suspect

Új vagyok a fórumon, nekem még új ez a meleg baráti szeretet. Majd igyekszem felvenni a ritmust! Wink
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-10, 06:53

Tankcsapda írta:
Krisz írta:
Pörög a játékostemető

Kondogbiat kene kimenteni januarban. Meg is lenne a hiányzó 100 kilo izom a kozeppalyarol.

Én is őt preferálnám az Interből, bár Perisiccsel párban is jöhetnének. Very Happy

Azért az elég durva, hogy Gabigol még annyit sem játszik, mintha hozzánk igazolt volna.

Nekem volt szerencsém látni amikor először becserélték Gabigólt, az első csele után beletaposták a földbe, a bíró nem fújt, ő meg kb 1 percet ült a gyepen és sértődötten nézte a bírót! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-10, 06:45

Petike007 írta:
Nekem erről a kit kéne leigazolnunk-ról az jut eszembe, hogy szeretnék még egyszer szeretkezni Palvin Barbival. Egyszer már szerettem volna...

Egy nővel? Suspect
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 22:16

Krisz írta:
Pörög a játékostemető

Kondogbiat kene kimenteni januarban. Meg is lenne a hiányzó 100 kilo izom a kozeppalyarol.

Én is őt preferálnám az Interből, bár Perisiccsel párban is jöhetnének. Very Happy

Azért az elég durva, hogy Gabigol még annyit sem játszik, mintha hozzánk igazolt volna.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 21:33

Nekem erről a kit kéne leigazolnunk-ról az jut eszembe, hogy szeretnék még egyszer szeretkezni Palvin Barbival. Egyszer már szerettem volna...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 12:12

Krisz írta:
Pörög a játékostemető

Kondogbiat kene kimenteni januarban. Meg is lenne a hiányzó 100 kilo izom a kozeppalyarol.

Gabigolnak szólhattak volna, hogy ez nem ugyanaz a Sinter mint 20 éve. Amikor a Monaco ellen csapattuk emlékszek, hogy Kondogbia dominálta a középpályát. Csak nem felejtett el játszani.

Hámeszről ma már januári kölcsön+opciót írnak a lapok Very Happy Illetve, hogy Marrotta beszélgetni szeretne Verratti ügynökével Very Happy. Novemberben azért nem szokott ilyen szintű Mercato menni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 11:20

Pörög a játékostemető

Kondogbiat kene kimenteni januarban. Meg is lenne a hiányzó 100 kilo izom a kozeppalyarol.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10583
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 11:02

Amikor volt hús, nem volt irányító meg befejező. Most azok vannak, a hús viszont elfogyott...aztán ha nyáron veszünk húst, akkor meg lehet a secunda punta rovat lesz üres?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8106
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 10:13

tjunior írta:
Baromira nem örülnék Hamesznek, van aki lője a gólokat, izom nincs, Hamesszel se lenne több, csak lenne még egy Pjanic akit meg kellene védeni, de nincs kinek. Ráadásul drága és sokat keres, köszönöm, nem.

Szerintem tudnank neki helyet keriteni, én örülnék is neki, de addig amíg döglött hal a középpálya nincs mirol beszelni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-09, 07:52

Baromira nem örülnék Hamesznek, van aki lője a gólokat, izom nincs, Hamesszel se lenne több, csak lenne még egy Pjanic akit meg kellene védeni, de nincs kinek. Ráadásul drága és sokat keres, köszönöm, nem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-11-08, 22:57

s4tch írta:
Krisz írta:
Azt tudja valaki, hogy Hámesz hogy került megint képbe?

úgy, hogy a nyáron eladjuk dybalát? mostanában mindig előre leigazoljuk azt, aki egy távozó sztárt pótolhat: dybala-tevez, khedira-vidal, pjanic-pogba, higuain-zaza.

annyi bajom van ezzel, hogy padoint viszont nem sikerült pótolni.

Zaza mióta sztár? Very Happy Egyébként értem, hogy mire gondolsz. Én egyelőre nem tartok Dybala távozásától, 3-4 szezon múlva már talán, de ő most még maradni fog.

Én nem örülnék a kolumbiainak, szerintem kacsa is az egész. Aki helyet követelne magának a Realban, szépen hozzák is szóba velünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: